Меню


?????????? ???? ?? ??????? ?????? ?????? ???????Eğer alışkın oldukları, saçlı ayrılmak istemiyorsanız uzun saç bir uzatılmış kare, bu durumda en iyi çözüm olacaktır. Uzun saç uzun giymek, ben görüntüyü değiştirmek istiyorum, ama korkutucu uzun kısmı, ince uzun bob-bob deneyin. Bu çene klasik bob olarak yükümlü ve kadınların çok daha büyük bir sayı değil bir güzel akım saç olduğunu.

alt

Doğrudan dörtlü

Doğrudan uzatılmış kare Uzatılmış kare - örnekler divalarından bir görüntü oluşturur?????????? ???? � ??????? ????? ?? ???????? ??? görsel düzeltme gerekmez bireysel oval veya yuvarlak, fakat uyumlu özelliklere uygun bir açık anahat. Onlar, kalın, sağlıklı ve bakımlı bir doğası vardır, buna ek olarak, doğrudan kare, saçın kalitesini ve güzelliğini vurgular. Doğrudan uzatılmış kare mükemmel saç parlaklık vurgular, ama eğer donuk ve cansız saçlar sadece saç kesimi daha iyi almazsınız. Yani parlaklık ve saç uçları kırbaçlatıldı olmadığından emin olmak için bir araç olarak lütfen.

?????????? ???? ?? ??????? ???????????????? ???? ?? ??????? ??????

Örnekler güzel uzatılmış kare kez doğrudan moda blogger Olivia Palermo gösterdi. Saçları doğal kalın olması nedeniyle, bu kesinlikle düz saçlı bir kare ve dalgalar halinde bir gidonu gibi harika görünüyor. Son seçenek görsel genişleme ihtiyacı olan birisi uzunlamasına bir Çeşidi sahipleri için de çok uygundur.

alt

Kare katmanlar

Temiz saç tabakaları bile her zaman saç kurşun eğer doğru yola, yüz süslüyordu. Agresif kalibrasyon olmadan ipuçları ile küçük bir çalışma olası pilings aralığı, söz değil insanların farklı türde kızlar gibi uzun bob olabilir giyen gerçeğini genişleyen, saç canlılık, dinamikleri verir. Uzatılmış katmanlı bob, aksi yönlerde biter rüzgar, ya da dikey olarak kıvırmak mümkün olacak - Saçınızı hacmi, sizin için saç optimal seçim yoksun olursa.

?????????? ???? ?? ??????? ?????? ?????? ?????
Charlene Theron
?????????? ???? ?? ??????? ?????? ???? ?????
Emma Stone

Charlene at Theron saç hacminde farklı değil, bu yüzden hafif bir katman sadece onu uzun bob süslüyordu Uzun bob - Farklı görüntüler oluşturmak??????? ???? � ??????? ????????? ??????, Asalet ve tazelik görüntü verilmesi. Saç hemen hemen her zaman kademeli ve eğik yan patlama, ama sakin ve kadınsı Emma Stone, aynı şey.

alt

Asimetrik bob

Meydanda Asimetri - değil yeni stil, ama dörtlü giyim ve periyodik köklü tarzı çeşitli yapmaya hemen hemen tüm kızlara başvurulan neredeyse klasik tersine, üzerinde. Bu arada, ön keskin kenarlı asimetrik bob onlarla ayrılmak tereddütlü uzun saçlı kızlar için iyi bir seçimdir. Bu saç modeli, uzun saçlı saç yakın, bu nedenle etkisi güçlü değişiklikler olmayacaktır.

?????????? ???? ?? ??????? ?????? ?? ??????
Leigh Lezark
?????????? ???? ?? ??????? ?????? ????? ????
Cheryl Cole

saç eğim açısı arzu ve fiziksel verilere bağlı olarak değişebilir. Örneğin, kısa boyunlu kızlar serbest bırakmak için yukarıdaki arka alanını yükseltmek için daha iyidir. Uzun boyunlu Kızlar klasik sürümü yakın küçük bir asimetri, uzun bob kalabilirler.

Uzun Leigh Lezark onu parlak siyah saçları güzelliğini vurgulayan, sadece asimetrik uzatılmış kare vardır. Ihmal tarzı ile birleştirerek, uzun kilitleri zıt olan asimetrik bob Cheryl Cole örnekleri.

alt

Parted

?????????? ???? ?? ??????? ?????? ?????? ?????
Olivia Wilde
?????????? ???? ?? ??????? ?????? ?????? ???????
Gwyneth Paltrow

Ayrılık bir uzatılmış kare - saç stili basit ama yüzün orta genişlikte uygun kadınların oldukça sınırlı sayıda. Keskin bir çene ve uzun bir burnu - Bu tür bir saç kesimi gibi Sarah Jessica Parker ve Liv Tyler gibi, örneğin, bir çok dar yüz uyum ve Kirsten Dunst gibi yuvarlak yanaklar, ve herhangi bir üstün özellikleri güçlü ile yüz anlamına gelir. Ayrılık bir uzatılmış kare, yuvarlak ve köşeli ifade olmadan uyumlu bireylerin sahiplerine uygundur. Böyle büyük bir saç kesimi dikdörtgen yakın kişinin benzer bir türü var Olivia Wilde ve Gwyneth Paltrow, geldi.

alt

Düz saçlarla Meydanı

Düz patlama ile bir uzatılmış kare - Uzun yüzleri kızlar için endikasyon. Düz yatay patlama görsel yüz kısa yapım, alnın üst kısmını keser. Ayrıca benzer saç kesimi yardım olduğunu dörtlü çarpıcı bir patlama olmadan uzun burnu gizlemek. Tımar yuvarlak yüz ya da biraz şişman yanaklı bir kişi ile iyi gider gibi.

?????????? ???? ?? ??????? ?????? ?????? ?????
Selena Gomez
?????????? ???? ?? ??????? ?????? ???? ????
Rose Byrne

Düz patlama ile başarılı bir uzun bob bir örnek olan patlama kısmen gözlerini gizlemek Selena Gomez ve Gül Byrne, göstermek - alımı sadece esmerler için uygun ve kahverengi saçlı güzel kalın parlak saçlar ile.

alt

Eğik patlama ile kare

Eğik patlama ile bir uzatılmış kare - seçeneği görünümü radikal değişiklikler korkuyor olanlar için en basit ve güvenli. Saç toplam ağırlığının uzunluğu çok kurban edemez, ama, alnına bir patlama üretmek sonra görünmez veya kuyruk geri almak olabilir. Bu saç kesimi her saç tipine ve yüz şekli için iyi bir temel.

?????????? ???? ?? ??????? ?????? ????????? ?????
Jennifer Lopez
?????????? ???? ?? ??????? ?????? ????? ??????
Thandie Newton

Bunu doğrulamak için, Jennifer Lopez ve Thandie Newton fotoğrafları bakabilirsiniz. Onların uzatılmış versiyonu dörtlü Bob saç kesimi - Modern moda saç atası??????? ???? - ??????????????? ??????????? ?????? ????????Uzun saçlı stilleri sadece biraz farklı olan eğik patlama Bob.


İlgili Makaleler
??????? �????� - ??????????????? ?????? ???????? (125 ????)Saç kesimi "kare" - moda saç atası (125 fotoğraf)
?????????? ???? � ??????? ????? ?? ???????? ??? (125 ????)Uzatılmış kare - örnekler divalarından bir görüntü oluşturur (125 fotoğraf)
??? ?????? ???? - ????????? ??????????Bir kare kesmek için nasıl - adım kılavuz adım
???? ???????? ??????? ???? - ???????????? ? ???????????? (125 ????)Bir kare saç kesimi sığdırmak için - sınıflandırma ile deneyler (125 fotoğraf)
Makalenin Etiketler:
  • kare
  • Uzun saçlı eğik patlama: dönüm ünlüler
  • Kahverengi gözler için Saç rengi: tüm gölge varyasyonları