Меню


 • Saç kesimi "kare" - moda saç atası (125 fotoğraf)
 • Tarihi ve Bugünü
 • Klasik
 • Mezuniyet
 • Bacak uzun ipler ve
 • Mezuniyet Kısa
 • Parçalı ve eğik
 • ortalama uzunluk ve çift dörtlü
 • Bir patlama ile
 • Bir patlama ile uzatılmış
 • Gizli
 • Ünlüler
 • Forum

??????? ????Bob saç kesimi eski çağlardan beri bilinmektedir. Eğer mağara resimlerini düşünüyorsanız, kraliçe Kleopatra yıpranmış bir saç modeli olduğunu. Yirminci yüzyılda kare ikinci bir hayat var. 1920'lerde, caz dönemi, bu şık ve zarif bir saç modeli tekrar gitmek onu daha şık olur. Bu saç modeli kısa saç modeli ve güzellik uzun saç kolaylık birleştirir çünkü modern varyasyonları dörtlü, çekici, ancak kırmızı halı üzerinde değil, aynı zamanda günlük yaşamda değil, sadece ilgili görünüyorsun. Bu saç kesimi neredeyse dörtlü başka ağır haysiyet kurulum gerekmez.

Herhangi bir kadın, ne olursa olsun onu yaş ve oval yüz, uygun bir seçenek seçebilirsiniz dörtlü pek çok çeşidi vardır. Boyun açılış hassas özellikleri uygun kısa bob hacmi küçük, kadin,. Yüksek alnı ve heykelsi modelleme bir ceza olacağını ideal bir seçenek sunan bir ile dikdörtgen yüz sahipleri için, biraz kalın bir saçak ile çene altına düşer.

Büyük özelliklere sahip bir yuvarlak yüz güzelliği kademeli kare ve baklava şeklindeki yüz ("kalp") "top" kare uyum vurgular. Bu durumda, saç kesimi etrafında akan sanki yüz çerçeve olacaktır; ipuçları hafifçe içe ve aşağı sadece jawline altında sıkışmış. Olgun kadın uzun saçlı terk ve yüz tazelemek olacak mezun bob kalmak için tavsiye edilir.

Klasik bob modernize izin yetenekli kuaförler tarafından geliştirilen yeni saç kesme teknikleri. Eğer bob ve en iyi görünüm ve kişilik uyuyor için doğru olan seçeneği öğrenin.

alt

Kadın saç kesimi bob: zorluk seçimi

kadınlar sıklıkla döşeme bir düzenleme ile sınırlı değildir izin saç yapma, görüntü değiştirme eğilimindedir. Nasıl kendini kuaför yaratıcılık için ilham kaynağı haline hayal kırıklığı olmaz seçeneğini seçebilirsiniz, ve memnun edecek? Ne yüz şekli, uygun ceza, bu saç modeli gelen ne iyi kaçınmaya? Düzenli olarak bir saç kurutma makinesi kullanmak ve ne sıklıkta şeklini korumak için salon gitmek isteyip Ne şekillendirme araçları, günlük şekillendirme için gerekli?

Bu ve diğer birçok soru önce sadece uzun saç vardı endişe kız vardır, ancak, görüntü değiştirmek veya tarzınızı çeşitlendirmek karar, belki onlar bir güzel kare ihtiyacınız sonuca geldi. Belki yeni yollarla saç rengi oyun yapacak ve güzel gözlere dikkat çekecek.

??????? ??????????? ????

Görüntünün bir radikal değişikliği karar vermeden önce, kişinin ne uygun cezanın türü ve ne değildir hakkında düşünüyorum. Sonuç yüz şekline değil, aynı zamanda saç şekillendirme yöntemi türüne sadece çok bileşenlerine bağlıdır. Daha doğrusu Efendime söyleyeyim, ama dokunulmaz kural kalır: Daha geniş çene bölgesinde yüz, uzun saç olmalıdır.

Can görsel doğru asimetrik bob doğru uzunlukta ve aşırı incelme ipuçları olmadan yuvarlaklık. Yüzünü düzeltilmesi gerekmez ve sivilce, seçtiğiniz bir iz bırakmadan güzel bir pürüzsüz bir cilde sahip olmak şanslı iseniz - Tam kısa versiyon sayfasına tarzında yakın boyun ve kulaklar, açılış, şık saç modeli bob.

Uzun yüz için dörtlü - saç güvenli ve zamansız bir seçim. , Doğrudan kare kulaklarını, kısa kalın patlama kapağı - Bu biraz ipuçları içinde yuvarlatılmış bir sayfa yanı sıra Louise Brooks tarzı olabilir. Bu yüz şekli ile bir patlama olmadan eksiklikler vurgu düzeltme neden olur aksi yapmak zordur.

alt

Klasik kısa bob

Klasik kısa bob net bir kırpma yolunu vererek, geometrik düz çizgiler karakterizedir. Klasik kısa bob yüz ve saç dikkat çekmek için, güzel yüz özelliklerini vurgulamak için yardımcı olur. Genellikle klasik bob uzun patlama ile birlikte. Bu saç çok popüler bir varyasyonu olan, bu yüzden bu alnını kapsayan patlama giderseniz, klasik Bob'a bu modaya eleman takviyesi emin olun.

??????? ??????????? ????

alt

Klasik bob orta uzunlukta (ters bob)

Ters çevrilmiş bob - ünlüler saç kesimi arasında en popüler biri, kesinlikle çarpıcı ve şık görünüyor gibi, masumiyet, çekicilik ve gizem biraz görünümünü verir. Ters bob önünde üst ve uzun ipliklerini büyük bir hacim sunuyor. Bu varyasyon aynı zamanda bir ceza patlama değil, düz bir çizgi ve eğik eşlik edebilir. Bu bir yıldız içine dönecek büyük bir saç modeli olduğunu.

??????? ??????????? ????

alt

Asimetrik bob

Asimetrik bob - onun sıradışı şekli ile dikkat çeken klasik bob saç kesimi, modern bir varyasyonu. Asimetrik bob farklı sınıflandırma ipliklerini olduğunu. şeritlerin uzunluğu bir ya da her iki tarafta her ikisi ile değişecektir. Bu asimetrik bob kısmen popülerliğini borçludur Rihanna, dahil olmak üzere birçok ünlünün tarafından tercih, çok şık ve modaya uygun saç olduğunu.

??????? ??????????? ????

alt

Dörtlü döşeme Sırları

Bu saç kesimi her saç dokusu için uygundur ve hemen hemen hiçbir kurulum gerektiren bir ceza ana avantajı. Bu saç yıkamak, tarak ve (planı stilist uyarınca) bir saç kurutma makinesi koymak için yeterli olduğu anlamına gelir - ve çıkmak için hazırız.

Ancak, yine de hafifçe dörtlü, onun yatağının özgünlük değiştirebilirsiniz. Eğer doğa düz saçlarınız varsa, temiz çizgiler kare güzel ve zarif görünecektir. Vogue (Gwyneth Paltrow) gibi uzun bir kare, biraz özensiz ya da doğal saç dokusunu vurgulamak amacıyla "doğal darmadağınık" Bugün. Eğer ciddi bir ya da çekici olay ziyaret edecek olursa, biraz kendi maşa çimdik ve balmumu ile parmaklarınızla ipliklerini ayıran, dalgalar halinde saçınızı koyabilirsiniz.

??????? ??????????? ????

Kısa ve uzun bob Hem Uzun bob - Farklı görüntüler oluşturmak??????? ???? � ??????? ????????? ?????? çeşitli görüntüler oluşturmak için tamamen farklı şekillerde yerleştirilebilir. görünümünü yenilemek için kolay seçenek - tersine, saç düzleştirmek için, kıvrılmış veya. Bukleler ile Square Bu sakal ve genç yumuşatır, çok hassas ve kadınsı görünüyor. Düz saçlı bir kare çok şık görünüyor. Bu saç modeli, yüz özellikleri vurgulamak ve kendinizi özellikle etkileyici görünmesini sağlayacaktır. Intermediate seçenek - yumuşak dalgalar. Ayna pürüzsüzlüğü veya dikkatlice akşam bir görüntü oluşturmak için uygun kilitleri düzenlenmiş ise, dikkatsiz dalga mükemmel «rahat» tarzında kıyafeti tamamlayacak.

Oldukça basit döşeme demokratik dalgalı oluşturun: küçük bir ışık stil mus uygulamalıdır nemli saç temizlemek ve daha sonra parmaklarınızı kökleri onlara hacim vererek kuru saça. Kuru saçlar başını aşağı eğerek, arzu - bu saç ekstra hacim verecektir. On beş dakika - ve hazır biraz dikkatsiz şık stil. Yapı saç balmumu küçük bir miktarının, bazı iplikleri neden vurgulanabilir.

??????? ??????????? ????

Pürüzsüz styling gibi bukleler ile, biraz daha tamircilik zorunda. Güçlü tutun stil olmadan var yapamam. Elastik bukleler forseps ve sabit vernik kullanılarak oluşturulur. Bu akşam ambalaj için köpüklü pimleri ile takviye edilebilir. Saç Ayna pürüzsüzlüğü kurulumu için özel araçları ile kombine edilmelidir pedi, verecektir.

İnce saçları ve nadir olanlar, daha hacimli saç tercih vermek daha iyidir - Bu şık stil öncelikle kalın saç sahiplerine tavsiye edilir. Ayrıca, saç miktarı görsel aynı rengin farklı tonlarında boyama ipliklerini ekleyebilirsiniz. Teller biraz güneş tarafından ağartılmış gibi master elini yapılan, renklendirici, çok doğal görünüyor. Ve abartılı kızlar kökten uca renk yumuşak bir geçiş ile uyum ve şık etkisi Ombre.

alt

Bir kare yapmak istiyorsanız

Eğer kare modayı takip ve konuyla ilgili ve şık saç kesimi nasıl düşünüyorsun, aşağıdaki ipuçlarını göz önünde bulundurun:

 • Sizin saç modeli değiştirmek için, uzunluğu kaybetmeden şeklini değiştirmek.
 • Kademeli bir kare yapın ve hafifçe 1950'ler ve 1960'ların retro tarzı yukarı ve dışa doğru uçları yukarı sıkın.
 • Saç ekstra hacim baş vermek üzere bir renkçi yardımıyla başvurmak.
 • Orijinal bakmak istiyorsanız, saça hacim eklemek için kökleri saç kurutma makinesi saç ve taç biraz kılıksız kurulayın.

Bob saç kesimi nedeniyle hayranları ve eski Mısır kraliçesi Kleopatra ve pop prenses Rihanna arasında, zaman test dayanmış.

alt

2014 yılında Eğilimler

Onun çeşitlilik saç kesimi bob nedeniyle demode hiç gitmeyecek: onlar sadece biraz moda trendleri bağlı modifiye edilir. Örneğin, 2014 yılında moda lehine basit bir saç kesimi parlayan tonları geliştirmek yardımcı anlamına gelir, doğal saç rengi, doymuş. Bu saç kesimi tamamen klasik bob dahil etmek.

??????? ???? 2014 Chanel
Chanel
??????? ???? 2014 Versace
Versace

Uzunluk saç görünüş özelliklerine bağlı olarak seçilmelidir. Oval döngü uzun yüz ideal bir moda saç kesimleri, orta uzunlukta için, yuvarlak kızlar gibi moda kademeli kare olmasını tercih ederim. Moda eşit uzatılmış meydanı olarak olumlu ve, bir kesilmiş "bacak." Sahipleri ince saç İnce saç - tedavi edilemez, ancak gizli olabilir?????? ?????? - ?????? ????????, ?? ????? ?????? Daha iyi ışık dalgaları ile birlikte bir kare seçmek için - bu saç birimde yanılsama yaratmak için izin verir. Kalın saç Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ???????? iyi kısa veya orta uzunlukta bob bakacağız.

Saçlarını esen rüzgar gibi - bir koleksiyon ekranında Chanel saç kesimi bob biraz özensiz görünüyordu. Versace tarafından "Yırtık" kare de çok rahat görünüyor.

??????? ???? 2014 Vanessa Bruno
Vanessa Bruno
??????? ???? 2014 Helmut Lang
Helmut Lang

Biraz farklı klasik kesim Japon tasarımcıları yorumlamak. Mükemmel rahat giyim ve lüks giysiler hem birleştiren, oldukça çok yönlü kesilmiş - Örneğin, Vanessa Bruno moda kadın "dağınık" bob orta uzunlukta dikkat sunuyor. Helmut Lang A orta uzunlukta bob pürüzsüz, kelimenin tam anlamıyla "şık" ve kulakların arkasında gizli.

alt

Galeri
??????? ????
 • Bob saç kesimi
??????? ????
 • Bob saç kesimi
??????? ????
 • Bob saç kesimi
??????? ????
 • Bob saç kesimi
??????? ????
 • Bob saç kesimi
??????? ????
 • Bob saç kesimi
??????? ????
 • Bob saç kesimi
??????? ????
 • Bob saç kesimi
??????? ????
 • Bob saç kesimi

Devamını oku Tarihi ve Bugünü

İlgili Makaleler
?????????? ???? � ??????? ????? ?? ???????? ??? (125 ????)Uzatılmış kare - örnekler divalarından bir görüntü oluşturur (125 fotoğraf)
??? ?????? ???? - ????????? ??????????Bir kare kesmek için nasıl - adım kılavuz adım
???? ???????? ??????? ???? - ???????????? ? ???????????? (125 ????)Bir kare saç kesimi sığdırmak için - sınıflandırma ile deneyler (125 fotoğraf)
??????? ???? � ??????? ????????? ?????? (125 ????)Uzun bob - çeşitli görüntüler oluşturabilirsiniz (125 resim)
Makalenin Etiketler:
 • kare
 • Saç - bu parikhmaheru daha kandırmak için iyidir
 • Kısa saç kesimi - rahat uzunluğu