Меню


  • Düğün Ayakkabı 2014: Şık sırt
  • 2013 yılında Eğilimler

????????? ????? 2014Bu elbise sihirli güzellik için arama daha az düğün, önce gelini alır? Tabii ki, hiçbir az harika düğün ayakkabıları bulmakta. Düğün için ayakkabı sadece güzel olmak ve bir gelin gibi olmamalı - Eğer mükemmel seçilmiş elbise sığdırmak için gerekli olan bu aksesuar, kolaylık feda edemez. Düğün Ayakkabıları 2014 - bu model bir masal onun cam terlik olduğuna karar onların hayranlar, bulmak için eminiz büyüleyici bir model palet.

alt

Dantel pompaları

????????? ????? 2014
Monique Lhuillier
????????? ????? 2014
Muson

Tekne ayakkabıları, en güzel dantel ile dekore Modern gardırop Dantel??????? ? ??????????? ?????????Narin kristalleri tamamlayacak narin çiçek nakış veya elemanları ile - ayakkabı moda 2014 düğün moda dantel kumaş favorilerimden biri cildi kapsıyorsa, zar zor fark olabilir, ama pek çok tasarımcı büyük bir avantaj dekora olarak kullanmak ve kazanmak için tercih edebilirsiniz. Çarpıcı etki üretmek ayakkabılar, göz yakalar dantel süs. Bu düğün ayakkabı, bir süs koleksiyon Monique Lhuillier, Muson, Gökkuşağı Kulübü oldu.

alt

Düşük topuklu ayakkabılar

????????? ????? 2014 Lulu Townsend
Lulu Townsend
????????? ????? 2014 Levity
Düşüncesizlik

Düşük topuklu yavru topuklu bir kaç yıl önce tüm öfke vardı, ama çabucak çıktı. Sonra kız baş döndürücü saç tokası tercih düşük bir topuk tüm avantajlarını takdir etmediğini görünüyordu. Ama zaman neyse kurbanlık güzelliği üstünde olan konfor için düğün moda, için, değişiyor. 2014 yılında, markaların bir çok rahatlıkla uzun düğün kutlama hayatta ve içinde aktif rol almak, düşük topuklu ayakkabılar, üzerinde tam odaklanmıştır. Düşük ya da orta derecede yüksek topuklu düğün modeli Bandolino Kastle, Lulu Townsend, Stuart Weitzman, Monsoon sundu.

alt

Çiçek dekorasyonu ile ayakkabı

????????? ????? 2014 Stuart Weitzman
Stuart Weitzman
????????? ????? 2014 Audrey Brooke
Audrey Brooke

Bir taraftan o zaman orada olduğunu görünebilir, ama düğün için ayakkabı çiçek düzenlemeleri son zamanlarda ortaya çıkmaya başladı. 2014 yılında ayakkabıcılar bu çiçek için zaman olduğuna karar verdi ve ayakkabı şeritler, taş ve kumaş dekoratif renkler çeşitli dekore. Minyatür - ayakkabı gül, şakayık, zambak, bazen çok düz, büyük, üç boyutlu ve daha az bloomed üzerinde. Çiçek tasarım düğün ayakkabıları Stuart Weitzman, Charlotte Olympia, Badgley Mischka, John Lewis ve diğerleri döndü.

alt

Siyah ve gri düğün ayakkabı

????????? ????? 2014 DolceGabbana
Dolce & Gabbana
????????? ????? 2014 Kurt Geiger
Kurt Geiger

Beklenmedik boşluk desen - siyah düğün ayakkabı. Kendiniz için bu modeli satın almaya karar kaç gelinler yargılamak zor, ama onlar bir alıcı olmadan kalmayacak demek güvenlidir. Her yıl beyaz elbise tercih ve farklı bir renk kıyafeti kadın sayısı. Buna ek olarak, siyah ayakkabılar gelinlik ek olarak, bir kontrast olabilir Gelinlik: kesme çeşitleri????????? ??????: ???? ???? Belirli bir konunun tarzında.

????????? ????? 2014 Jimmy Choo
Jimmy Choo
????????? ????? 2014 Bandolino Kastle
Bandolino Kastle

Tabii ki, tasarımcılar bir gelin yas görünüm tasarlanmış siyah ayakkabı inkar etmek zor deneyin. Onlar şeffaf ve renkli taşlar, topuk ya platformda büyük veya gevşek kumaş ile dekore edilmiştir. Düğün çiçek net taş şeklinde açık burun ve büyük toka ile klasik siyah pompaları önerdi Mark Dolce & Gabbana,. Beyaz ve siyah ayakkabı daha rahat bir alternatif olarak koleksiyonları ve gri modeli ortaya çıktı. John Lewis, Sam Edelman, Kurt Geiger, Caparros, Giuseppe Zanotti, Jimmy Choo: Bir düğün siyah veya gri ayakkabı sunan diğer markalar.

alt

Düğün Bale slipony

????????? ????? 2014 Aruna Seth
Aruna Seth
????????? ????? 2014 TOMS
TOMS

Moda Bu tür giderek yakında gelinin görüntüye herhangi bir gelenek geçerli olmayacaktır gerçekleşmesine yol açar. Gelin artık yüksek topuklu ve hatta onun yavru topuk teşvik değil bütün gün acı istiyor. Şimdi onun seçimi - emirleri karşı maksimum konfor. Bu onun doğum günü, o böyle bale daireler veya slipony olarak ona yumuşak gelinlik ayakkabı yardımcı olur ne, dans etmek istiyor. Siz de herhangi bir ücret ödemeden kolaylık için çaba varsa, dikkatli koleksiyonları Kate Spade, VC İmza, Hello Kitty, Aruna Seth, TOMS okudum.

alt

Renkli düğün ayakkabı

????????? ????? 2014 Audrey Brooke
Audrey Brooke
????????? ????? 2014 Via Spiga
Spiga Via

daha sık gelinler daha, onlara mükemmel uygundur ayakkabı ihtiyacını renkli gelinlik seçmek. Onlar son derece parlak olabilir, ama bu tatil ayakkabılar için en iyi seçimdir pastel tonları vardır. Stokta Mix No.6, Jigsaw, Audrey Brooke, Lulu Townsend, Via Spiga güzel renkli düğün ayakkabı bak.

alt

Değerli metal

????????? ????? 2014 Gucci
Gucci
????????? ????? 2014 Lulu Townsend
Lulu Townsend

Glow altın geçici pahalı gümüş yaldız ayakkabı gölgesinde. Onları daha saldırgan hale taş yüzlerce kaplı Bazı inci-gri ve koyu antrasit sürümü, diğer tasarımcılar onun klasik yorumunda düzgün asil kızdırma bıraktı. Plastik dahil ile birlikte bu tarz, pompalar, sandaletler, orijinal versiyonda Modelleri, Stuart Weitzman, Caparros, Gucci gösterdi. Ayakkabı Altın kızdırma Michael Antonio Tipton, Levity, Marciano, Wallis tarafından GUESS tercih.

Devamını oku 2013 yılında Eğilimler

İlgili Makaleler
????? ?? ??????? ??????? ? ????? ?????? ???? ? ????????Moda ve sağlık açısından yüksek topuklu ayakkabılar
????????? ?????? ?????: ??????????? ?? ?????Kışın Gelinlik: eşiğindeyken
????????? ?????? 2014: ??????????? ????????Gelinlik 2014: görkem görkem
??????? ?????: ??? ??????? ???? ????????Kadın ayakkabıları: Bacaklarınızı daha ince yapmak nasıl
Makalenin Etiketler:
  • Düğün moda trendleri,
  • ayakkabı
  • Gelinlik 2014: görkem görkem
  • Gelinlik haute couture: uyandıran lüks