Меню


?????? ??????Satış korseler yükselen ve alaka giysiler zayıflama çünkü sadece vardır. Dış giyim olarak giyilir daha popüler korseler olmak Kabanlar: Özel sıcaklığı ile??????? ??????: ? ?????? ????????. Beyonce, Lady Gaga, Madonna - bugünün yıldızlı sadece birkaç korseler çıktı kim.

Pazar analizi sıradan insanların Viktorya döneminin en ünlü simgelerinden birine dikkat ödemiş olduğunu göstermektedir. 2012 sadece üç ay içinde, Ebay korse satış% 185 artmıştır. Geleneksel perakende zincirleri satış artışı olarak hızlı, ama aynı zamanda çok fark değil.

Bir yandan, korseler için artan talep - sadece başka yeni trend. Son 7-8 yılda arttı burlesque yeni bir dalga, ve 1950'lerin trendi popülerlik Atlantik'in iki yakasında en popüler şeylerden korse birini yaptı.

Vintage tarzı cesur istisnalar bir sürü olmaktan ve sokaklara çıktım. Kadınlar Vintage gerçekten sadece bir ince rakam üzerinde iyi görünüyor fark İnce şekil: bulmak ve tutmak???????? ??????: ??????? ? ????????Ve bu tamamen çirkin Bel Kemeri spandex daha korse giymek çok daha iyidir.

korseler popülerlik de giyim rütbesine iç çamaşırı "üreten" bir eğilim ile ilişkilidir. Yani, bir kez bugün giysi altında sadece vardı dantel gömlek, düzenli üstleri gibidir.

Korseler için talep değişiklikler, ancak, şık değil, aynı zamanda sosyal yönü değil sadece. Korse oldukça yakından feminizm ve yol bir kadının vücudu ile ilişkili.

?????? ???????????? ???????????? ??????

Korse tarihinin itibaren

Viktorya döneminde, en zengin kadın giyim altında korse giydi. Bir süre onlar sağlık için iyi bile düşünüldü. 20. yüzyılda bu baskının bir aracı olarak kabul ve hatta (onlar kabare dansçılar ve seks endüstrisinin kadınları giyerlerdi) alt durumu kadınlarla ilişkili haline geldi. Bazı dönem korseler anda neredeyse kayboldu. Bazı araştırmacılar neredeyse korseler reddi hareketi suffragette bir devamı inanıyorum. Kadınlar sosyal normlara göre kendi konfor endişe haline ve değil.

Hemen hemen tüm kadınlar çalışırken Birinci Dünya Savaşı sırasında, korse tamamen uygunsuz oldu. Metal onları üretmek için kullanılır, çünkü ek olarak, bazı ülkelerde korseler üretimi, sınırlı askeri gitti. Yer korseler sütyen yavaş yavaş işgal etti.

Coco Chanel gibi görünüyordu moda popülerlik korseler tabutuna son çivi oldu - onun özgür, neredeyse çocuksu tarzı ciddi kısıtlamalar bir yer değildi de. Ancak, 1950'li yıllarda korse kısaca döndü. Sonra Kristan Dior onun elbiseler yarattık, bellerini zarif ve rafine kadınlık ayırt - yani savaş sırasında eksik ne. Kendi ince bel değil, tüm kadınları övünme çünkü, çoğu korse giymek başladı.

1960 yılında, yıl ise, kadınlar, cinsel devrim ve diğer sosyal değişimlerin hakları için mücadele yeni bir dalgası kalıcı rezervasyon bir tür korseler gönderdi. Onlar retro tarzı en ateşli taraftarları, bazı özel cinsel uygulamaların taraftarları vardı, ama genel halk için tarihsel ilgi hariç korse temsil etmeye başladı.

Modernlik

Bu arada, yapay malzemeler korse sayesinde daha rahat ve moda dikkat değil, onları giymek için devam edenlere hoş oldu. Ancak, korseler popülerlik onun ünlü korse göründü Madonna bir tur sonra, sadece 1990 yılında büyümeye başladı. Sonra burlesque korse patlama ve bir sembol somutlaşan cinsellik olarak canlandırdı.

Yeni teknoloji korse güzel ve işlevsel hem de yapmıştır. Bugün kadınlar yol ile bireysellik, deney vurgulamak için korse satın. Ancak bu modun bazı eleştirmenler, her zamankinden daha o kadın bugün daha fazla talep kilolu ve bu - korse canlanması için ana nedeni.

?????? ???????????? ???????????? ??????

Nasıl bir korse giymek

 • Kemer kontrast. Zıt renkli artı korse kemer - kalabalığın dışında sizi ayarlamak için garanti inanılmaz bir kombinasyon.
 • Yüksek bel ile pantolon. Bir korse giymek, ama çok fazla öne klasik pantolon giymek istiyorsanız istiyorsanız. Bu kombinasyon, çok cazip görünüyor, ama zor değil. Alternatif olarak, kalem etek ile bir korse giymek.
 • Rahat tarzı. Kot ile Korse, hırka Hırka - moda yaz giyim???????? � ?????? ?????? ?????? ve topuklu bağcıklı çizmeler veya ayakkabılar - Bu kıyafet bir parti ya da bir gece kulübünde her gün giymek takılabilir. Hırka kaldırıldı - ve dans pistinin bir baştan çıkarıcı kraliçesi dönüştü, koyun - ve neredeyse mütevazı görünüyorsun.
 • Erkek takım elbise üzerinde. Yani, takım erkeksi olamaz, ama kendisini hatırlatmak gerekir. Bir korse ile birlikte inanılmaz seksi görünüyor.
 • Alevlendi etek ile. Korse ve etek alevlendi - çok çekici ve şık görüntü. Uzun eldiven ve retro tarzı elbise ile kıyafet hazır tamamlayın.

İlgili Makaleler
?????? ?????: ??????? ? ??????? ??????İç: erkek ve kadın bakış açısı
???????: ??????????? ???????Tanga sexy külot
???????? ?????: ??????? ???????Saten çarşaf: parlayan lüks
?????????: ?????????? ????Kısa pantolon: Ciddi moda
Makalenin Etiketler:
 • iç çamaşırı
 • Makrome: zavyazhetsya düğüm, düğüm çözdü
 • Örgü: true tekrar

 • Tanga sexy külot
 • O giymek için tehlikeli mi?

???????Tanga - kalça çok açık kalması giyerek bu, kalça kumaş dar bir şerit (veya lastik bant) ile bağlı bir ya da iki üçgen oluşan, külot. Bu çamaşırının adı "string", "dize" olarak tercüme edilir İngilizce kelime «dize», türetilmiştir. Kayış kadın ve erkek her ikisi de, ama kadınlar için daha popüler.

Teşekkürler tanga külot hain kaçınılması, hatta açık renk ince bir form-montaj giysi altında çünkü geleneksel külot, kayış az sır ile karşılaştırıldığında, bu nedenle, fonksiyonel, işin garibi, çok seksi ve kabul edilir. Sigortalı-string, onlar daha düzgün ve çekici bronzluk satın alma olanağı olduğunu hangi ana avantajlarından biri var mayo.

Kayış Afrika kabileleri mens giyim konusu oldu ve erkek genital gizlemek amacıyla bir peştemâl, geliyor. Modern kıyafetler tanga Brezilya'da mayo bir tür olarak popüler hale gelmiştir.

Tanga - iç çamaşırı herkes için değil, ama birçok kadın geleneksel külot daha onları daha rahat bulabilirsiniz. Kayış çok hafif ve iç çamaşırı eksikliği etkisi yaratan çok küçük, özellikle arka vardır. Ancak, bazı kadınlar avantaj dizeleri daha bu özellik daha dezavantajı bulmak, ama çoğu konfor için samimi dolap ve bağıl görünmezlik bu güzel parça için teşekkür ederiz.

Dizeleri çeşitli türleri vardır: T-Thong, G-string, ve C-Thong (G-string gibi) V-Thong ((arka küçük bir üçgen oluşturacak şekilde) (arka mektup «T» şeklinde kumaş üç ince şeritler kesiştiği formu) her iki tarafta elastikleri, her iki uçta da ince bir silikon bantların çerçeve andıran tasarım özellikleri) tarafından tutulur var.

alt

Kayış ve kadın sağlığı

Kuşkusuz, erotik ve fonksiyonel tanga, ancak kadının onlar sağlığına zarar değil mi? Son zamanlarda yapılan çalışmalar, özellikle ciddi sağlık sorunları ile sabit giyen tanga, vajina, tahriş, deri mikrotravmalara, sistit ve hatta hemoroid bakteriyel veya fungal bir enfeksiyon yol açar göstermiştir Hemoroid - önlemek için ne kadar tatsız sonuçları???????? - ??? ???????? ?????????? ???????????. Kadınların kayış giymek için tercih ettiği ortaya çıktı gibi, daha büyük olasılıkla mesane iltihabı muzdarip. Kumaş dar bir şerit vajinal mukoza içine keser ve acıyor çünkü bu. Yani sonunda mesane giren enfeksiyon bir site vardır.

Buna ek olarak, kayış gibi naylon veya naylon gibi sentetik kumaşlardan yapılmış herhangi bir iç çamaşırı gibi, nem ve sıcak nemli ortam vajinal kandidiyazis ve cinsel yolla bulaşan hastalıklar bir çok teşvik patojen bakterilerin üremesi için mükemmel bir üs korur.

Pek çok uzmana göre, rektum bakteri kolaylıkla üreme ve dağıtım için elverişli bir ortam bulmak uygun "taşıma aracı" olarak dizeleri şeridi kullanarak genital mesafe üstesinden gelebilir.

Sıkı ipi dar dizeleri başka dezavantajı (nedeniyle sürekli sürtünmeye) derinin sürekli tahriş neden genital bölgede, hassas ve hassas cilde zarar ve küçük boşluklar bile görünümünü yapabilirsiniz. dizeleri giyen zaman bilim adamları da (bu sonbaharda olabilir) genital yaralanma riski kaydetti.

alt

Sağlığına zarar vermeden bir tanga giymek nasıl

Çalışmalar kayış günlük kullanım için uygun değildir ve tam bir külot yerini olamaz onaylayın. Ancak, daha ağır basar sağduyu tanga için aşk, bu ipuçlarını sorunları önleyebilmek için ve en az ilişkili sağlık riskini azaltmak için izlerseniz.

 • Pamuk veya ipek gibi doğal malzemeler için tercih İpek - Sarı İmparator mirası???? � ???????? ??????? ??????????. Kötü giymek için sentetik yapılan herhangi bir iç çamaşırı (kumaş külot ve genital arasındaki bu durumda bir hijyenik kadın bağı, gazete olmalı).
 • Vücuda çöktü çok sıkı tanga şeritler giymeyin. Bu önemli rahatsızlık verir, ama aynı zamanda enfeksiyon yayılmasına katkıda bulunur.
 • Gün boyu kayış giymeyin. En kısa sürede, sayfaları değiştirmek ve daha rahat bir modeli külot dönüşür.
 • Sıcak ve nemli ortam bakteri büyümesini teşvik gibi bir tanga giyen sıcak veya yağışlı havalarda, tavsiye edilmez unutmayın.
 • Böyle romantik bir tarih gibi özel günler için tanga rezervasyonu Romantik tarih: unutulmaz toplantı geçirmek için nasıl????????????? ????????: ??? ???????? ???????????? ???????.
 • Sigorta-string ile giyen mayolar kesinlikle önerilmez.
Devamını oku O giymek için tehlikeli mi?

İlgili Makaleler
?????? ?????: ??????? ? ??????? ??????İç: erkek ve kadın bakış açısı
???????? ?????: ??????? ???????Saten çarşaf: parlayan lüks
?????? ??????: ????? ??????????? ????????????? ?????Şık Korse: Viktorya döneminin yeni dönüş
?????????: ?????????? ????Kısa pantolon: Ciddi moda
Makalenin Etiketler:
 • iç çamaşırı
 • Elbise Retro tarzı: her zaman için bir klasik
 • Tunik: Antik Yunan'dan günümüze kadar

???????? ?????Kadınlar her zaman eğer, zaman zaman, lüks bakmak eğilimindedir. Görüntünün bir izlenim için pahalı bir marka-üretici ve ilginç moda tasarımı, ama, kumaş, her şeyden önce sadece sorumludur. Atlas - daha bu tür malzemelerin bir marka üreten güzel saten çarşaf vardır. Bu tür ayrıntılar onun kusursuz stili ve yadsınamaz cinsellik baştan isteyen bir kadının gardırop kesinlikle vardır.

Atlas doğal veya sentetik liflerden imal edilebilir nihai ürünün maliyetine bağlıdır. Doğal saten ünlü marka iç çamaşırı - ucuz değil, ama buna değer. Bu bile yatak odasında, kendi görüntü anlam veren bir kadının iç çamaşırı moda yatırımı bir tür haline gelir. Dokunmak pürüzsüz, kör edici parlak saten diğer malzemelerin hissi ile mukayese edilemez bir etki oluşturur. Bu iç çamaşırı üretiminde favorilerinden biri yapar.

alt

Olumlu renkler

Doğru modeli ile renk kazanan kombinasyon satenden yapılmış başarısı Detayları iç çamaşırı anahtarı. saten iç çamaşırı renk düzeni sınırlı değildir, ancak bazı seçenekler çok daha ilginç, daha lüks, diğer asil daha bak. Bu parlayan düz kumaş desenli daha büyük bir etkisi üretmek sır değil. Satenden yapılmış iç çamaşırı baskı ile olabilir, ama o zaman onun rafine pürüzsüzlük hissedeceksiniz onun metresi için daha eğlenceli getirecektir.

???????? ????????????? ?????

atlas en iyi sürümü siyah ve koyu kırmızı, mavi, mor, bej, doğal kahverengi (çikolata), kabul edilir Ne renk kırmızı gider: dikkat? ????? ?????? ?????????? ???????: ?????? ?????????. Bu saten çarşaf, ne olursa olsun tarzı, klasik bir dizi, vücut veya gecelik olsun, çamaşırhane dekoratif detaylar bir bolluk temin bile, şaşırtıcı etkileyici görünüyor. Bu kumaş ve renk dokusu çekici perisi herhangi bir kadın haline dönüştürmek uyumlu bir kombinasyonunu oluşturan bir durumdur. Ayrıca, yeşil soluk mavi, sessiz pembe, mor veya lila ve gri inci güzel iç çamaşırı sıcak tonları görünüyor.

Her zaman, örneğin saten iç çamaşırı çığlık asit renkler, moda turkuaz, sarı, karamel pembe, yeşil ot olur satın almak için iyi bir fikir değil. Bazı modeller daha böyle belli bir yaş bakmak bayağı kadınlar için derin pembe veya fuşya gibi mayo, diğerleri gibi görünebilir.

alt

Şık bir kombinasyon

atlas güzelliği moda sanat çamaşır ürününü yapıyor, şık bir kontrast oluşturan mat kumaşlar ve dekoratif elemanları ile iyi gider olmasıdır. Klasikler böyle bir kombinasyon - sütyen bardak ve ön kurulu şort kenarlarında olarak dantel ekler, Saten tabanı. Bu modeller bir flört dantel parçaları, hatta orta ölçekli boncuklar yay var. Ayrı modellerde genellikle sadece tamamen saten sutyen yapmak ve külot genellikle dantel.

???????? ????????????? ?????

romantik formların mükemmel bir uyum şifon ile saten - Bir iç çamaşırı gövdesi veya gömlek ile klasik "iki" ile pelerini içerir. Bir seçenek gömlek - hafif saydam şifon kumaştan yola meme altında bel saten korse.

alt

Kabul edilebilir formlar

Ne olursa olsun onun için herhangi bir saten iç çamaşırı giymek ne kadar güzel, arzu, ya da ayarlanabilir durumunda atlanabilir bazı sınırlamalar vardır. Görsel büyük rakam yapabilirsiniz ifade parlaklık atlas ile herhangi bir kumaş gibi, dahası, kıvrım ve selülit ile çirkin sorun alanlarını kolaylaştırır Selülit????????. Pyshnotelye kadınlar, özellikle alt kısmında, saten iç çamaşırı seçiminde çok dikkatli olmalıdır. Daha iyi mat versiyonları veya saten kumaş az miktarda varyantlarını bakmak.

???????? ????????????? ?????

Bir saten karın uydurma bez, yanı sıra gömlek ve diğer kombinasyonları ile Vücut, kesinlikle, özellikle katı veya parlak renklerde, kadınların tam kontrendikedir. Güvenli bir alternatif desen, büyük bir kesim ile kumaş olmak. İsterseniz, her zaman rakamın endişeleri vurgulamak değil saten iç çamaşırı bulabilirsiniz. Tam mide sıkı dantel kumaş maske ve saten baştan çıkarıcı göğüs vurgulamak bırakın.

alt

Iç çamaşırı saten çoğu seçenekleri

Sen saten levhaları uygun tasarım satın almak istiyorum, ama hiç giymek yoksa, size ideal bir modelin seçiminde çok fazla zaman harcamak gerekir. Zaten haline klasikleri olan birkaç sürümleri dikkat etmelidir. Onlardan sizin için tarzınıza uygun olanı seçin.

???????? ????????????? ?????

Saten iç çamaşırı Kazan-kazan modeli:

 • Siyah dantel veya saten kesilmiş olan pembe;
 • tek renk inci (metalik parlaklık ile sessiz gri);
 • ince gri desen veya nakış ile altın bej;
 • Siyah trim leopar;
 • narin dantel trim kırmızı;
 • koyu mavi veya mor dantel ile derin Modern gardırop Dantel??????? ? ??????????? ????????? veya hassas nakış;
 • siyah dantel aplike ile parlak saten (beyaz, bej, altın, pembe).

İlgili Makaleler
?????? ?????: ??????? ? ??????? ??????İç: erkek ve kadın bakış açısı
???????: ??????????? ???????Tanga sexy külot
?????? ??????: ????? ??????????? ????????????? ?????Şık Korse: Viktorya döneminin yeni dönüş
?????????: ?????????? ????Kısa pantolon: Ciddi moda
Makalenin Etiketler:
 • iç çamaşırı
 • Giyim renk kombinasyonları Koşulları: renkli soru
 • İş uymak iş kadını: titiz bir moda

????????? ?????? ?????düğün için geleneksel zaman yaz ve sonbahar olarak kabul edilir. Onlar yüzünden düğün fotoğrafları tarzı ile iyi uyum hoş bir hava, bir seçilir. Parlak yeşil çimen, mavi gökyüzü ve kırmızı ve altın sonbahar yaprakları onun güzelliğini vurgulayan ve hatta tatil daha parlak renkler getirerek, beyaz elbise için mükemmel bir zemin vardır. Ama soğuk mevsimde evlenmek ve daha sonra gelinin önünde sağ kıyafet seçmek zorundasınız olabilir. Ne dondurmak için kışın bir gelinlik inanılmaz bakmak giymek değil daha iyidir?

Rus donlarından evlenecek olan ısı seven yabancıların ve gençler için bir atasözü haline gelmiş, onlar sıcak mevsim kutlama ertelenmesi için büyük bir nedeni vardır. Tasarımcılar dikkate potansiyel müşterilerin isteklerini almak ve büyük güzellik kıyafetler oluşturmak çünkü Ama modern gelin kış düğün korkuyorlar her yıl azdır.

Kış gelinlik iyi gelenekleri içinde misafirperver tatil olarak Rus eşcinsel evliliğin tarzı haline eşsiz bir tatil dekorasyon, mükemmel uyum olabilir. O karla kaplı manzara olacak bireysel dekorasyon düğün fotoğrafları fonunda üç boyutlu beyaz elbise görünüyor ne güzel unutmayın. Gelin canons karşı ise, o etkili bir o muhtemelen bu gün ve karlı bir arka plan üzerinde yüzleşmek zorunda olacak diğer gelinler gibi kalabalık onu tahsis renk elbise, seçebilirsiniz.

Birçok kış düğün tasarım konuları ikincil kalır. Ön maksimum göreve gelir - ki güzel değil, sadece olacak, ama aynı zamanda sıcak bir elbise seçin. Eğer uzun bir süre için sokakta kalmak bile Ve biraz zaman hava çok öngörülemeyen sokakta, harcamak zorunda kalacak, (açık havada bir bayram olması muhtemel değildir) planlanmış değildir. Ince spagetti kayışlar ile şifon elbise boğucu yaz için mükemmel, ama kış için sıcak bir şeye ihtiyacım var.

????????? ?????? ?????????????? ?????? ?????????????? ?????? ?????

alt

Uzun kollu gelinlik

Kış için en iyi seçenek, uzun kollu elbise gibi görünüyor. Özellikle 2013 yılında tasarımcılar Seksenli tarzı ya da düğün gününde bile çıplak elleri kabul edilmedi daha uzak bir dönemi hatırlamak, yine kendi vogue çünkü. kollu kalın dantel elbise ile aynı kumaştan olabilir Modern gardırop Dantel??????? ? ??????????? ?????????Ve yenilik veya tamamen ince elastik triko dışında örme üst moda elbise haline gelmektedir. Tabii ki, bazı kollu kış düğün sınırlı olamaz - sadece ekstra yalıtılmış eleman hizmet vermektedir. En bir kürk giymek, pelerin, odada kaldırılır, hangi çaldı.

alt

Ceket ile Gelinlik

Bir elbise uzun kollu Eğer - Retro moda ve aynı zamanda bir geri dönüş, gelinlik, modern vizyonu yeni bir turu işaretlemek Düğün moda 2013 yılında eğilimler: Düğün kadınlar için elbiseler????????? ??????? ??????: ????????? ????????? ???? 2013Sonra bir ceket ile elbise - Başka sıkı iş takım elbise zarif görüntüsünü yay var. Pantsuits hala alakalı, ancak çan hacimli etek ya da bitişik kesim ve ceket ile gelinlik giderek daha popüler hale geliyor.

????????? ?????? ?????????????? ?????? ?????????????? ?????? ?????

Ceket, bir kural olarak, tek göğüslü, o düğmeli olmalı, ve bu durumda o bir korse rolünü oynamak mümkün. Retro temalar ve düğün moda askeri tarzı etkisi açıkça küçük ceket ile tamamlanmaktadır elbise boynuna kadar düğmeli giysiler içinde görülür. Bu elbiseler sıklıkla klasik lüks elbiseler gelinler eksikliği mevcut ve kadınlık ve kısıtlama vardır.

alt

Kürk aksesuarları ile Gelinlik

Bir kar-beyaz ceket, çaldı burnun veya bolero üstünden atılır bir kış düğün için daha doğal ne olabilir ki, ödediğiniz? Ne olursa olsun sezon trendleri, ama elbise kış kürk aksesuarları ve her zaman giymek için sunacak. Genellikle bu durum için seçilir rahat yumuşak kürk Kürk - zamansız lüks???? � ??????? ??? ??????? çok kısa bir şekerleme ile beyaz. Ekonomik seçenek bir tavşan, ancak en lüks bir şekilde, tabii ki, beyaz vizon olabilir.

????????? ?????? ?????????????? ?????? ?????????????? ?????? ?????

alt

Kar Maiden kıyafeti

Kar Maiden yoluyla hayran Kızlar, öyle bir gelinlik tercih edebilir. Aynı zamanda yaka ve manşet üzerine kürk Döşeme sağlar, çan etek, uzun kollu, korse tipi ceket birleştirir. Bu elbiseler, yüksek bel ile, Empire tarzında yapılabilir ve yaka kadar açık, ama daha bir prenses elbiseler gibi daha modern bir versiyonu vardır.


İlgili Makaleler
????????? ????? 2014: ???????? ???????Düğün Ayakkabı 2014: Şık sırt
????????? ?????? 2014: ??????????? ????????Gelinlik 2014: görkem görkem
?????? ????????? ????????? ??????? 2014: ??????????? ?????Gelinlik 2014 moda trendleri: retro dönüş
?????? ????????? ??????: ??????????? ?????????Yaz gelinlik: kadınsı romantizm
Makalenin Etiketler:
 • Düğün moda trendleri
 • Gelinin jartiyer - baharatlı aksesuar
 • Sıradışı gelinlik - özgün ve abartılı