Меню


?????-??????: ??????? ???????????????Şifa ve ahududu daha tatlı meyve, doğa oluşturmadı: suyu döktü, ihale meyve bilerek keskin dikenler ile çalılar korumalı. Çizik yok, çilek bir avuç toplayın, zor bir konudur. Ahududu çeşitleri, saymak en sıradışı özellikleri ile farklı ülkelerde kendi doğurmak göstermek yok. Ahududu ana uygulama pişirme ve geleneksel tıp, kozmetik ve parfümeri sektöründe buldum. ince bellerini için ahududu en önemli özelliği - bu kalori az ve kesinlikle hiçbir kolesterol vardır Kolesterol??????????. Bu güzellik ve gençlik korumak için dünyanın en eski araçlardan biridir.

Berry, ahududu: tatlı şifacı

Tatlı meyve

Sıradan Ahududu - yaprak döken çalı olan meyve ailesi, büyük bir meyve yuvaya kaynaşmış kıllı sert çekirdekliler yükseldi. Çoğu zaman, ahududu, tüm tonları ile, pembe bordo için, kırmızı, ama ahududu ve siyah ezhevikopodobnye beyaz çeşitleri de vardır. Ilıman iklime sahip ülkelerde bulunan Ahududu çalılar, kültürel bahçelerde yetiştirilen, vahşi nehir banka ve kesimler boyunca, ormanda büyür.

Romalılar tarafından angaje kültürel ıslah ahududu: Cato Elder yazıları, tarih III yüzyıl M.Ö. Ahududu çalılar diğer meyve taşıyan bitkiler arasında bahsedildi. Ben yüzyılda Plinius Ahududu (Ida Kırmızı) çağırarak, Girit ahududu çalı büyük çalılıkları keşfetti. Bu isim ve efsanevi dağ tanrıları ve Ida Kırmızı simgeleyen, bugüne kadar bitkinin Latince adı korumak Ne renk kırmızı gider: dikkat? ????? ?????? ?????????? ???????: ?????? ????????? çilek.

Berry, ahududu: tatlı şifacı

Değil hayat - Ahududu

?????-??????: ??????? ???????????????-1Bakır, demir, fosfor, kalsiyum, potasyum, magnezyum ve vitamin - Şifalı özellikleri onun kompozisyon ahududu şeker tarafından belirlenir, glikoz ve fruktoz oniki yüzde malik, salisilik, tartarik ve sitrik asit, selüloz, uçucu yağ, mikro ve makro makyaj Gruplar B, C, E, PP ve karotenler. soğuk algınlığı, ahududu çay için bilinen ilaç, hızlı nedeniyle bileşiminde değerli asitler, güçlü aspirin, antiseptikler, doktorlar hastaların sahip olması, hastalık atar. Kurutulmuş meyve ahududu genellikle birçok diüretik ve terletici bir kısmını içermektedir.

Ilave antipiretik eylem olarak, ahududu, kalp hızı normale, anemi için kullanılan hemostatik, antitoksik, analjezik, sahip iştah, cilt, iyi bir antidepresan geliştirir, gastrointestinal sistemin iyi çalışmasını sağlar. Olgun çilek parçası olan folik asit, hamilelik, gebelik sırasında bebeklerin kadınları yardımcı olur. Bu durumda, hatta ısıl işlem sırasında tıbbi ve kullanışlı özellikleri kaybetmek değil nadir ahududu meyve birinde. Yaz sıcağında ile başa çıkmak mümkün tatlı ahududu, kırmızı meyveli içecekler, meyveli içecekler ve kvass numaralı susuzluk biri anlamına gelir kabul çünkü. Beslenme çilek en az kırk gram her gün yemek öneririz.

Berry, ahududu: tatlı şifacı

Not

Malina gut ve böbrek nefritinde kontrendikedir. Narin meyve olgun meyveler kapalı bir cam kavanoz içinde on gün sıfır derece arasında bir sıcaklıkta bir buzdolabında saklanır. Daha uzun raf ömrü, ahududu rapor olarak şeker ve buzdolabı aşağı koyarak dökmek olabilir. Olgun ahududu likörü, şarap, meyve suları, şuruplar, reçeller, reçel, reçel hazırlanmıştır, güneşte kurutulmuş onu ve haşlanmış meyve, mus, jöle ve meyve tatlılar pişirme kullanılan temiz bir kanvas çanta, saklanan. Taze ahududu dondurma, tatlılar, kekler, köfte hazırlamak için kullanılan Köfte. Lezzetli dünya şey mi?????????. ???? ?? ?? ????? ???-?? ????????, Şerbet, helva, reçel, krem, vücut yoğurtlar, sufle.

Berry, ahududu: tatlı şifacı

Ilginç

Rus folklor ahududu Antik çağlardan beri özgürlük, irade, Anavatan sembolü olarak kabul edildi. Bu fiil atasözleri hakkında:

 • Değil hayat - Ahududu
 • Yabancı kara - viburnum, doğum yeri - ahududu
 • Zihin itibaren - ahududu, çekirdek olsun - saman
 • Kalina Malina olmayacak.

Çok daha sonra, Rus dil sıfatlar tarafından "kırmızı çan" ve gibi deyimler zenginleştirilmiş "kızıl ceket." Ancak, dut-ahududu bu deyimler sadece renk olarak alakalı. Akşam çanları tüm mahalleleri ve yerleşimler gökyüzü kıpkırmızı döner zamanda, geliyordu. 1990'ların Parlak kırmızı ceketler, yeni Rus sonu - döneminin unutulmaz bir sembolü. Şimdiye kadar, dünya pazarında tatlı ahududu büyüyen liderlik Rusya tutar.

Batı sineması da Amerika Birleşik Devletleri'nde her yıl yemyeşil ahududu çalılar filizlenmiş kötü film Film Ödülleri "Altın Ahududu» (Altın Ahududu) verdi. Aynı tatlı çilek sırasında böyle gözden düştü? adının kökeni bir kaba ses anlamına argo Bronx ahududu, Bronx tezahürat, kökeni vardır.

Jeanne Pyatirikova


İlgili Makaleler
?????????? ?????: ???? ??????? ?? ?????? ????????Diüretik otlar: doğa koruma sağlık kuvvet
?????????????: ??????? ???????????? ???????? ?? ???????? ????????Fitoöstrojenler: İnsan vücudunda bitki hormonlarının etkisi
???????? ????? � ?????????? ???????? ????????????? ?????????????Şakayık Tentür - sedatif bitkisel
??????? ? ???????? ????????Halk hekimliğinde böğürtlen
Makalenin Etiketler:
 • İlaç bitkiler
 • Amoksiklav - etkili bir antibiyotik
 • Fıtık: Türleri ve belirtileri - en tehlikeli olan vardır?

?????? ???????? ???????????? ?????? ? ? ??????? ??? ????????Tüm bu kahvaltı için çok önemli bir yere duydum. Ve bu durumda gerçekten? Eğer tamamen kahvaltı atlamak milyonlarca insana ait olduğunu fark eder mi? Beslenme (hepsi çok önemlidir!) Yanlış ne kadar önemli yemek hakkında konuşurken, Ancak, besleyici, sağlıklı bir kahvaltı sağlığı için çok önemli olduğunu vurgulamaktadır inanıyoruz.

neden böyle bir kişi sağlıklı bir gün için kahvaltı ayarlar olduğunu. O güne başarılı bir başlangıç ​​için gerekli enerjiyi verir ve bir sonraki yemek Primo de yemek için izin vermez. Düzenli kahvaltı insanlar, daha az muhtemel bir kilo sorunu muzdarip Belki de bu yüzden. Buna ek olarak, kahvaltı iyi konsantrasyon ve yaratıcı başarıları teşvik, hangi çocuklar aktif kalmasına yardımcı olur.

8 Yolları kahvaltı hızlı ve sağlık faydaları ile

Sağlıklı bir kahvaltı pişirmek için zaman yok?

Çoğumuz ev ölçülü bir hızda gerçekleştirilmiştir hanelerde büyüdü ve okula önce her sabah, biz onların pişmiş kahvaltı aldı. Bizim anne bizim için sağlıklı yemek pişirmek için sevilen sayesinde hangi biz yenilenir ve akşam yemeği kadar beslenen hissettim. Muhtemelen sabah olmak üzere, hemen yemek istiyorum, ama sadece kendileri için veya aileleri için de bir şey yemek için vaktim yok. Biz sizi memnun edecektir: Elbette, sevinç ve sevdiklerinize sağlık vardır, birkaç dakika içinde bazı sağlıklı yemekler hazırlamak.

8 Yolları kahvaltı hızlı ve sağlık faydaları ile

üç en önemli bileşenleri

?????? ???????? ???????????? ?????? ? ? ??????? ??? ????????Bu maddeler, sağlıklı bir kahvaltı mevcut olmalıdır:

Kompleks karbonhidratlar. Onlar uzun bir süre için enerji sağlayacaktır. Yulaf ezmesi, tam tahıllı ekmek, tahıl porridges buldu.

Yalın proteinler. Uzun karbonhidrat daha sindirilmiş, bu yüzden yakında aç hissetmezsiniz. Onları almak için, haşlanmış yumurta, fıstık ezmesi, az yağlı yoğurt (protein Yunan yoğurt özellikle zengin), ev yapımı peynir ve balık yiyin.

Antioksidanlar, vitaminler ve mineraller kaynakları. Temel besin ile sağlayın. Bu vitamini kompleksler elde edilebilmektedir.

Yukarıdaki, her zaman taze meyve veya sebze hariç, kahvaltı tutmaya çalışın. Tahıl ve yoğurt, ıspanak veya pişmiş yumurta mantar çilek ve meyve ekleyin, kepekli ekmek ve az yağlı peynir ve domates ile sandviç yapmak.

Basit ve fast food

Süt ve çilek püresi

Hububat ve süt çocukların sağlığı için gerekli en az 10 besinleri içerir. Bir süt lapası maddeler oldukça ucuzdur. Yani güvenle bütün aile için püresi pişirebilirsiniz: Birkaç tahıl yulaf lapası (soğuk servis edilebilir). Kahvaltıda protein içeriğini artırmak için yulaf lapası, haşlanmış yumurta ikram edildi.

8 Yolları kahvaltı hızlı ve sağlık faydaları ile

Muz ve fıstık ezmesi ile Rulo

Kolay on: kepekli ekmek veya kepekli tortilla bir parça fıstık ezmesi sürün ve bir muz etrafında sarın. Kahvaltı hazır ve sizin için çalıştırabilirsiniz. Ekmek - karbonhidrat zengin bir kaynak, fıstık ezmesi protein sağlayacaktır. Biraz ekmek kurutmak ve ancak o fıstık ezmesi ile smear: daha da kolay yapabilirsiniz. Son dokunuş: Herhangi bir meyve üst dilim koymak - onlar antioksidanlar ve lif çok şey var.

8 Yolları kahvaltı hızlı ve sağlık faydaları ile

Kuru üzüm, peynir ve çilek ile ekmek Sandwich

Kuru üzüm ile kepekli ekmek parçası ile (özellikle lezzetli, ama uyum ve kuru üzüm olmadan) smear süzme peynir - düşük yağlı veya az yağlı. Çilek veya başka bir çilek ve meyve ile top ve tarçın serpin.

8 Yolları kahvaltı hızlı ve sağlık faydaları ile

Yumurta rulo

?????? ???????? ???????????? ?????? ? ? ??????? ??? ????????Onlar kalınlaştırmak için başlayana kadar yumurta akı kızartın. Isı kaldırmak kepekli tortilla şal ve sos ekleyin. Doğranmış sebzeleri ekleyin - soğan, biber, ıspanak. Ayrıca mantar ekleyebilirsiniz, ancak bunları yavru, biraz zaman alacak.

8 Yolları kahvaltı hızlı ve sağlık faydaları ile

Akdeniz incelik

Pide dilim 4 yemek kaşığı Humus yayıldı. Marul ve domates ile ekleyin.

8 Yolları kahvaltı hızlı ve sağlık faydaları ile

New York kahvaltı

Kuru yarısı kepek simit Donut delik, ve ondan?????? ? ????? ?? ????Düşük yağlı ricotta domates ve somon bir kaç dilim ekleyin, onu yağlamak.

8 Yolları kahvaltı hızlı ve sağlık faydaları ile

Gofretler

Kuru kepekli waffle. Düşük yağlı yoğurt (Yunanca deneyin - bu proteinin, özellikle bir çok) yaymak, elma ve diğer meyve dilimleri ile garnitür.

8 Yolları kahvaltı hızlı ve sağlık faydaları ile

Yoğurtlu Parfait

Çilek düşük yağlı yoğurt Yunan avuç ve yulaf ezmesi çay kaşığı bir çift ekleyin. Yoğurt - kalsiyum ve protein açısından zengin bir kaynak, uzun bir süre için yulaf ezmesi gelen karbonhidratlar enerji sağlayacaktır, ve çilek antioksidan birçok sağlık faydaları vardır.

Kahvaltı 8 yolu hızlı ve sağlık faydaları ile

Doyurucu kahvaltı ve sadece 300 kalori

Kahvaltı - Herkes en önemli öğünü bilir. Büyük olasılıkla ve atıştırmalıklar sağlıklı gıda seçecektir gün boyunca, besleyici, sağlıklı bir kahvaltı ile güne başlayan.

8 Yolları kahvaltı hızlı ve sağlık faydaları ile

Fıstık ezmesi ve muz krep

Herkes sağ, krep seviyor? Krep bu sağlıklı bir kahvaltı hazırlamak için ihtiyacınız olacak: Yarım orta boy muz, 2 çay kaşığı fıstık ezmesi, krep için 1/3 fincan hamur bal 1 çay kaşığı (pişirin onlar, ama her zaman tam buğday unu ile kullanılır). Hamur eklemek, fıstık ezmesi ile muz kesin. Mix ve düzenli krep gibi pişirin. Tatlılar için, krep biraz bal koyun.

8 Yolları kahvaltı hızlı ve sağlık faydaları ile

Yunan yoğurt, yaban mersini ve ceviz

Yaban mersini, kalp-sağlıklı antioksidanlar bakımından zengindir. Ceviz bir avuç ekleyin ve karıştırın, Yunan yoğurt koy.

8 Yolları kahvaltı hızlı ve sağlık faydaları ile

Çilek vanilya Fransız tost

?????? ???????? ???????????? ?????? ? ? ??????? ??? ????????Eğer kahvaltı şey Fransızca hazırlanmak için zor olduğunu düşünüyor musunuz? İşte hepsi ihtiyacınız: 1 yumurta, 1 çay kaşığı vanilya özü, biraz tarçın ve hindistan cevizi, kepekli ekmek ve ahududu veya yaban mersini 2 adettir. Vanilya ile yumurta fırçalamak Vanilya: Tatlı hassasiyet??????: ??????? ???????? ve baharat. Bir tavada biraz yağ dökün (ya da bir yapışmaz kullanın). Kızarana (yaklaşık 3 dakika) kadar ekmek, yumurta karışımı dilimleri ve yavru batırın. Meyveleri ile servis yapın.

8 Yolları kahvaltı hızlı ve sağlık faydaları ile

Börek

Sanılanın aksine, ille kalori kaynıyor börek. Domates, kişniş ve düşük yağlı çedar peyniri (ya da seçtiğiniz başka) ile dayak yumurta yavru. Pide sonuçlanan yumurta sarın ve en sevdiğiniz sosu ekleyin.

8 Yolları kahvaltı hızlı ve sağlık faydaları ile

Kahvaltıda Sandviç

Faydalı sandviç Sandviç. Leyhte ve aleyhte??????????. ?? ? ?????? Basit hazırlanması: kurutulmuş kepekli ekmek üzerinde biraz bir parça az yağlı krem ​​peynir sürün domates üst dilimleri yerleştirin.

8 Yolları kahvaltı hızlı ve sağlık faydaları ile

Brokoli ve beyaz peynir ile omlet

Bunun yerine yağlı jambon ve pastırma brokoli ve düşük yağlı beyaz peynir ile bir omlet pişirin. Bu lezzetli ve çok sağlıklı.

8 Yolları kahvaltı hızlı ve sağlık faydaları ile

Süzme peynir ile waffle

Biraz zaman? Neredeyse hiç hazırlık gerekmez. Bütün tahıl çalışma Yayılması kahvaltı biraz süzme peynir waffle. Sen lezzetli ve sağlık faydaları ile kahvaltı için zamanınız olacak.


İlgili Makaleler
??????????????? ???????: ??? ????????? ??????, ???????? � ??????�Kontinental kahvaltı: iyi, Rusça Avrupalılar - ölüm ...
??? ??????????? ?? ????????Kahvaltıda ne pişirilir?
??? ????? ??????????? ?? ??????? ??? ????????Ne bir adam kahvaltı pişirir?
?????????? ???????: ????????????????????? ?????? ??????İngiliz kahvaltı: Eski İngiltere Landmark
Makalenin Etiketler:
 • kahvaltı
 • Şenlikli masa dekorasyonu - dekorasyon sanatı
 • Dondurma süslemeleri beş yolu: yeni bir görünüm

 • Bilmeniz gereken gençler, 10 moda tasarımcıları
 • Tasarımcılar

????????? ?????? ??? ????????Orada çok moda tasarımcıları ve onları anlamak bazen zordur. Çok genç sizin anne ve büyükanneleri giymek için istekli olanlara - herkes için tasarımcıları vardır. Ama biz emin olduğumuz tek şey - tüm tasarımcılar gençlere giyim oluşturmak. Size yaklaşık 20 bir genç veya Yani ne tasarımcılar üzerinde de dikkat etmelidir?

Alexander McQueen

< ??????="" ??????="" ?="" ?????????,="" ?????????="" ????="" ????="" ?????????="" ???????="" ????????="" ????????="" ??????="" ?????????,="" ????????="" ??="" ??????="" ??????,="" ??="" ???="" ???="" ?????="" ?="" ?????="" ??????="" ??????????????="" ???????????.="" ?????????="" ????="" �="" ???="" ???????="" ????????????="" ?????????="" ?="" ???????????????="" ??????????,="" ?????????="" ???????????="" ?="" ??????="">

????????? ?????? ??? ???????? ????????? ???????

Alexander Wong

Bu tasarımcı tarafından oluşturulan her giysi inanılmaz basit, ama aynı zamanda kışkırtıcı ve çok şık. Onun yarattıkları basit giysiler sıkıcı olmak zorunda değilsiniz kanıtı, ama onun güzelliği ayrıntılarda olduğunu.

????????? ?????? ??? ???????? ????????? ????

Balenciaga

Bu en modern ve gelişmiş moda evleri bugün biridir. 1919 yılından beri varlığını sürdüren, ama yaratıcı yönetmen ve moda dehası Nicolas Ghesquière başkanlığında modern bir marka haline gelmiştir. Bir defile Balenciaga giderken başka bir dünyaya girmek için hazır olun. Belki de bu en popüler moda evi değil, ama kesinlikle, en ilham verici olan biz onu takdir ve.

????????? ?????? ??? ???????? ??????????

Betsey Johnson

Nasıl gençler için moda hakkında yazabilirsiniz ve Betsey Johnson söz değil? O lüks, sıradışı ve çarpıcı stiller için moda dünyasını charmed ve dünyada onun tarzı hayranları milyonlarca kazandı. Giyim tasarımcı her zaman bu, eğlenceli, seksi ve renkli, ama takılabilir, ve giysi tasarımcısı için fiyatlarla hazır olduğunu Tasarımcı Giyim???????????? ??????.

????????? ?????? ??? ???????? ????? ???????

Chloé

Şifon, hafif elbiseler ve muhteşem ayakkabı ve aksesuar birçok - Bu kadınsı kızlar için tasarlanmış bir markadır. Bu moda evi 1952 yılından bu yana var olan, ama en büyük popülerlik son on yılda kazanmıştır. Bu moda evi birkaç yıl önce moda olan bir kült çanta Paddington çanta, yarattı olduğunu. Bu yaratılış sayesinde, genç insanlar arasında popüler bir marka yeni fanlar binlerce kalbini kazanmak ve olmayı başardı.

????????? ?????? ??? ???????? Chlo�

Erin Featherstone

Bu zaten onun kadınsı ve romantik tasarımlar giysi moda endüstrisi sayesinde büyük bir etki kazanmış genç bir moda tasarımcısı bir başka örneğidir. Stil Erin biraz sert, ama oldukça aynı zamanda. Birçok zanmenitsoi gibi Kirsten Dunst gibi bu tasarımcı, giymeyi tercih.

????????? ?????? ??? ???????? ???? ??????????
Devamını oku Tasarımcılar

İlgili Makaleler
??? ????????? ????????? ????????: ????????? ??????? ? ??????Nasıl bir gardırop yapmak için: Birkaç teknikleri ve kuralları
?????? ?? ?????: ???? ?? ????????? ????Uygun bir fiyata moda: Çin Giyim
??????????? ??????İtalyan giyim
??????? ???? - ???????? ???????????? ????????? ???????Temel şeyler - Bir kadının gardırobunda ana bileşenleri
Makalenin Etiketler:
 • dolap
 • kadın şapkaları tarihi: uzun ve keyifli bir
 • Büyük Fransız haute couture - muhteşem lüks endüstrisi

??????? ?? ?????? ???????? ???????Bu şey gibi güzel manikür başka her yaştan ve meslek kadınlık ve zerafeti fashionistas vurgulayan bir sır değil. Öz-sevgi ayrılmaz bir parçası - adil seks manikür çoğu için. Birisi düzenli salon gider ve hayal göstermek için seviyor ve kimse tırnak tasarımı yapar Tırnak tasarım: En sıradışı fikirler?????? ??????: ????? ????????? ???? Kendi elleriyle.

2012 moda trendleri çivi boyalı ev yapımı dahil olmak üzere tırnak sanat, manikür eğilimindedir. en moda renk Trendy renkler: giysi renk ile deneyler?????? ?????: ???????????? ? ?????? ? ?????? Manikür - mandalina. Yeni sezonun Diğer gerçek renkleri - mercan, pembe, seladonlar Seladon giyim: günlük moda turkuaz cazibesi???? ??????? ????? ? ??????: ???????? ?????? ??? ???????????? ????Ve turuncu renklerin bütün tonlarını. Şık tasarım - renkler ve katmanları tek tek dayatılması. Bu nedenle, her durum için bir manikür bir sürümü var, sadece parlak bir kişiliğe göstermek için cesaret. Ve Manikür için fikirler sonsuz çizebilirsiniz: dünya yıldızlı örneği, sanat moda çalışmaları her zaman kendi işgal tırnak sanat için ilham verir.

Ekonomik trendy ve: evde çivi Rakamlar

Evde resim çivi için gerekli malzemeler:

 • lake tabanı,
 • portakal ağacının sopa,
 • cımbız,
 • Tırnak çıkartmaları ve Rhinestones
 • resim çivi için yapışkan bant ya da özel yapışkan bant montaj,
 • akrilik boya,
 • akrilik toz
 • üreme için sıvı akrilik toz,
 • akrilik boya ile fırça,
 • İnce fırça çivi boya,
 • İğne veya kürdan
 • folyo veya renk karıştırma kağıdı mumlu,
 • pamuklu ve boya hatalarını düzeltmek için mendil,

Ekonomik trendy ve: evde çivi Rakamlar

boyama çivi genel ilke

 • bir çalışma alanı hazırlamak. Vernik veya tırnak cilası çıkarıcı leke şekilde değil, masa örtün. Işıkları açın ve rahatça oturup,
 • çivi bir form vermek: kırpma ve dosya,
 • tırnak yüzeyini parlatmak,
 • tırnak cilası-tabanı kapsayacak. Kurumasını bekleyin,
 • Gelecekteki çizim arka plan rengini seçilen oje rengi kapsamaktadır. Kurumasını bekleyin,
 • Bir kürdan, iğne ya da fırça renkli vernik veya boya yazarak, bir resim çizin. Sen çiçek, geometrik desen, hayvan deseni çizebilirsiniz. Kurumasını bekleyin,
 • tırnak cilası çıkarıcı kullanarak kusurları düzeltmek,
 • çizim payetler, Rhinestones ve diğer yollarla takviye,
 • şeffaf vernik sabitleyin.

??????? ?? ?????? ???????? ?????????????? ?? ?????? ???????? ?????????????? ?? ?????? ???????? ???????

Ekonomik trendy ve: evde çivi Rakamlar

Bir moda boyama çivi yapmak nasıl

Önerilen formu manikür - uçları yuvarlak çivi kısa kare şekli.

Vernik pembe, beyaz ve turuncu renkler, Manikür ve (veya) vernik altında tabanı gerekir.

 • Çivi altında bir taban tabakası ile örtün çivi. Kuru lak kadar bekleyin. Baz iyi gidecek renkli lake ve vernik renk ile plaka lekelememek çiviyi önleyecektir.
 • Çivi pembe oje iki kat uygulayın. Yaklaşık iki dakika her katmanı kurumasını bekleyin. İlk başta o zaman, aşağıdan yukarıya tırnak ortasında fırça tutun sağında ve solunda boya gereklidir. Kurutulduktan sonra tekrar edin.
 • Kuruduktan sonra, orta pembe oje, tırnak ucuna çivi tabanında beyaz boya dikey çizgi tutun. çizgi tırnağın genişliğini oldukça geniş ve üçte biri hakkında yakın almalısınız. Beyaz şeritli altında pembe lehçe parlaklık Eğer - vernik kurur birkaç dakika sonra, beyaz lake bir ikinci katman yapmak.
 • Bir paleti veya kağıt düz parçası üzerinde en az üç kez turuncu cila damla.
 • Turuncu paleti boya yuvarlak fırça, kürdan ile Dial, ya da tırnak sanat turuncu için özel bir kalem alın.
 • Beyaz çizgili turuncu noktalar koyun.
 • Sabitleyin açık lake iki kat boyalı.
 • En azından otuz dakika süreyle kurumaya cila Gönderin.

Istediğiniz gibi resim bu özlü fikir değiştirilebilir: yatay çizgi yerine yerine pembe ya da yerine nokta çizgilerin dikey, turuncu arka plan.


İlgili Makaleler
?????? ??????? ?? ?????? � ?? ???? ????????????Çivi Moda çizimleri - popülariteye zirvesinde
??????? ?? ???????? ?????? � ????? ? ???????Kısa tırnaklar Çizimler - parlak ve basit
??????? ??????? ?? ??????: ??????? ? ?????Tırnak Basit çizimler: Şık ve hafif
??????? ?????? - ??????????? ??????????? ????????Boyama çivi - kendi hayal gücünü teşvik
Makalenin Etiketler:
 • çivi çizimler
 • Terapötik saç bakım ürünleri: bel büyümek Spit
 • Akrilik boya ile çivi Şekiller: manikür canlandırmak