Меню


??? ?????? ????A Kind dört - bir klasik saç modeli o birkaç değişiklik, formlar ve daha yeni moda trendleri ile. Bir kare kesmek için bunu kendiniz yapabilirsiniz, salon gitmek zorunda değil. Ana şey - o sürekli el ve makas keskin bir çifti.

Bir kare kesmek için nasıl - adım kılavuz adım

 • Adım bir

Uygun bir saç şampuanı ve saç kremi ile iyice durulayın. Saçınızın temiz ise, sadece ıslak yapabilirsiniz. Saç kesmek için temiz ve nemli olmalıdır.

 • Adım

Sol temporal lob, (zamansal alanlar arasında bulunan) sağ temporal, ön orta, boyun, boyun sağ tarafında sol kısmının üst sağ tarafında üst sol tarafında - yedi bölgeye saç bölün. Önden, 02:59 santimetre sarmal genişliği aşağı seçilen alanı otchesat. Makas istenilen uzunlukta kesmek için yere paralel tutun. Genellikle dörtlü Bob saç kesimi - Modern moda saç atası??????? ???? - ??????????????? ??????????? ?????? ???????? çene altında sonlandırır, ancak kısa ve uzun olabilir.

Önemli: çekme ve bir çaba olamaz kilit kırpma. Doğrudan saç kesimi saç keserken büyüdükçe yalan anlamına gelmektedir. Güçlü istenmeyen sonuçlar verebilir çekerek.

 • Adım Üç

Ön alan kesilmiş olacak sonra, başın arkasına geçmek gerekiyor. Sen saç kesimi boyunca aynı uzunlukta uymak için uzun bir tarak ya da cetvel kullanabilirsiniz. Saç geri penye Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ???????? tüylerin tamamen otchesany önce keçeleşmiş ve olmadığından emin olun. Daha sonra, saç güçlü (1-3 inç arasında bir dizi genişliği) bir çevre bandı üzerinde saç kesme sayısını kontrol çekme değildir. Şimdi ileriye taşımak ve ön alana geri gelmelidir.

Önemli: kesinlikle yatay tutmak için ihtiyaç keserken makas, yere paralel. Aksi takdirde, kesme düzensiz olacaktır.

 • Dördüncü Adım

Şimdi aşağı hem oksipital bölgeyi tarak gerekir. Ayrıca, önceki adımlarda olduğu gibi kesme yöntemi kullanılarak, arkadan öne doğru hareket, saç kesme. Karşı tarafta tekrarlayın. Bundan sonra, sol ve sağ alanlara kesmek için aynı ihtiyacı, ve sonra sol ve sağ taç bölgesi ile.

 • Adım Beş

Ön merkez bölge - En azından alın alanının üzerinde saç kesmek gerekir. Saç ayrılık bölün. Önceki saç yanı sıra kesin.

 • Adım Altı

Saç saç kuru tamamlanmasından sonra. Pense yardımı ile mükemmel düz ve pürüzsüz hale koymak için saç düzeltmek için. İstenirse, saç uçları içe veya dışa doğru forseps ya da yuvarlak bir fırça kullanarak bükebilir. Vernik döşeme sabitleyin.

Bir saç kesimi bob, zarif, şık ve ilgili görünüyor alın. Klasik Kesim dörtlü diğer birçok türde temeli olabilir: asimetrik, düzensiz kademeli bir patlama ile, uzunlamasına. Herkes uygun bir ceza bulacaksınız - Bu bir ceza kadar popüler olmasının nedeni budur.

Bir kare kesmek için nasıl - adım kılavuz adım

Galeri
??????? ????
 • Bob saç kesimi
??????? ????
 • Bob saç kesimi
??????? ????
 • Bob saç kesimi
??????? ????
 • Bob saç kesimi
??????? ????
 • Bob saç kesimi
??????? ????
 • Bob saç kesimi
??????? ????
 • Bob saç kesimi
??????? ????
 • Bob saç kesimi
??????? ????
 • Bob saç kesimi


İlgili Makaleler
??????? �????� - ??????????????? ?????? ???????? (125 ????)Saç kesimi "kare" - moda saç atası (125 fotoğraf)
?????????? ???? � ??????? ????? ?? ???????? ??? (125 ????)Uzatılmış kare - örnekler divalarından bir görüntü oluşturur (125 fotoğraf)
???? ???????? ??????? ???? - ???????????? ? ???????????? (125 ????)Bir kare saç kesimi sığdırmak için - sınıflandırma ile deneyler (125 fotoğraf)
??????? ???? � ??????? ????????? ?????? (125 ????)Uzun bob - çeşitli görüntüler oluşturabilirsiniz (125 resim)
Makalenin Etiketler:
 • kare
 • Bir kare saç kesimi sığdırmak için - sınıflandırma ile deneyler (125 fotoğraf)
 • Erkek saç 2014: güncelleştirilmiş Retro

??????? ??? ????? ?????? ??????Tokalar Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ???????? ile elleri çocuklar hem de yetişkinler için yapabilirsiniz. Mağaza raflarında güzel ve özgün fantezi toka açığı ek olarak, gözlenen olmadığı gerçeğine rağmen, onlar ucuz, birçok kişi kendiniz tokası giymek istiyorum. El emeği gibi kapalı aksesuarlar samimiyet birisi için, bazı insanlar kendi tekliğini hissetmenizi sağlar, tek bir kopya, yapılan bir şey giymek istiyorum. Bu saç klipleri yapmak kolay, sadece takip ve en az bir örneğini oluşturmak için denemek için istekli stili tanımlamanız gerekir.

alt

Malzemeleri almak için nerede

Oluşturma Kendi elleri iğneler hurda malzemeleri gerektirir. Siz malzemelerin iki tür ihtiyaç olacak - bu süslüyordu kilitleme fonksiyonu ve dekoratif parça gerçekleştiren bir veritabanı. Baz - Basit bir sakız, metal veya tokası Görünmez tıkırtısı, metal ya da plastik sargı. Çeşitli üzerinde pimleri için dekoratif unsurlar: Eğer, çiçek aranjmanları kalmak hayvanlar veya diğer fantezi şekillerde figürler yapabilirsiniz.

??????? ??? ????? ?????? ??????

Kendi elleri işaretçilerine yaratma karmaşıklığı rukodelcheskih beceri ve hayal vakit geçirmek için istekli bağlıdır. Örneğin, bilinen bir sakız takmak için çiçek hazır satın almak ve bağımsız bir şekilde yapılabilir - bağlantı dantel papatya Papatya: güzellik ışınları???????: ??? ?????? ???????, Dokuma yaprakları veya ipek kurdele rozet büküm boncuklu. Tüm temel öğeleri aksesuar veya takı berber bölümünde mağazalarda satın alabilirsiniz. Dükkanlar dikiş var Bantlar, kumaşlar, boncuklar. Iğne sevenler için özel banklar, kolayca bu tür döküm metal, dövme parçaları, ahşap veya polimer kil ilginç oymalar gibi hazır rakamlar, bulabilirsiniz.

??????? ??? ????? ?????? ??????

Kendi elleriyle işaretçilerine oluşturma - mutlaka vyvyazyvaniem nakış ve bireysel öğeler ile uzun zahmetli bir süreç değil. Temel ve dekoratif - - ve başka hiç kimsenin, sadece birkaç dakika sürer olan kendi klipleri, yaratma sürecinde Bazen birbirine uygun iki parça seçmek için yeterli.

alt

Basit sakız

Beğeninize kuruş sakız süslemeleri çok basit. Sen almak istiyorum nasıl yemyeşil prisborennuyu sakız bağlıdır uzunluğu olan bez küçük bir parça, ihtiyacınız olacak. Kumaş havadar ve narin, dantelli, brokar ya da organze, ya da örme yoğun tipi olabilir. . Malzeme uzunluğu 10 cm genişliğinde 30 cm, bir parça kravat onu "kucaklama" olduğunu böylece sakız kumaş yanlış tarafında Başvurabilir. Kavite sakız sabitleme iki dikmek için kumaş dışından hafifçe başlayın. Sonunda sonra, birlikte iki ucu dokusunun dikmek dişeti dokusunun yaymak için ve eşit giyebilir.

alt

Çiçek sakızı

Eğer ince sakız gibi olursa, parlak, zarif dekoratif elemanlar, hazır veya vyvyazannymi yapay çiçekler, dantel ya da boncuklu kumaş ile dekore edebilirsiniz. Yapmanız gereken en önemli şey - güvenli elastik bant çiçeğin tabanını takın. Bu elastik dikmek için bir döngü ya da zemin yapmak daha iyidir. Sen tek çiçek sınırlamak veya çevresinde bir kaç lastik bantlar dikmek olabilir.

??????? ??? ????? ?????? ??????

Basit bir yolu sıradan sakız dönüştürmek için - boncuk ile süsleyin. Onlar break - - Better dize veya olta üzerinde boncuk seçmek için ve ince elastik bant ya da çok kalın bir iplik. Boncuk yarısı ve çift yılan sakız, güvenilirlik ve dikiş ipuçları tüm yüzeyini sarmak de katlanabilir.

alt

Kasnaklar ve şeritler

Sadece bu aksesuarlar giymek çok saç yok Retro altmışlı veya küçük kızların tarzı seviyorum saç takım kızlar için self-made şeritler ve çemberler.

??????? ??? ????? ?????? ??????

süslemeleri ilkesi aynıdır: Bir baz metal çember veya ipek kurdele ortalama genişliği olarak almak ve dekoratif unsur yapıştırmayın. Rahatlığı için, düz aksesuarlar kalabilirler. Şeritler veya dantel elemanları saç aksesuarları çiçek retro tarzı bir parçası olarak harika görünüyorsun. Bunun yerine bant tarafında bir çiçek Swarovski kristal dragonfly veya kelebek parlayan güzel dikilebilir. Eğer yirmili stili tercih ederseniz, tüyler, inciler ve küçük hava peçe arayın.

alt

Metal klipler

Her kız, genellikle yüz patlama kaldırılır ya da asi ipliklerini saplar olan bir tablo görünmez ya da metal tokası tıklama laklak bulabilirsiniz. Her zamanki sabitleme parlak aksesuarlar, pimleri görünmez yapmak için onların temel bazı detay süslemeleri için yeterli - bembeyaz dantel boncuk çiçek, küçük ipek yay, çiçek Modern gardırop Dantel??????? ? ??????????? ????????? ya da küçük boncuklar ya da ışıltılı kristaller son bileşimi.

??????? ??? ????? ?????? ??????

Baz dekor Güvenli ince bir metal tel ile bir halka gerekir. Böyle basit pim yardımıyla onlara gerçek akşam saç yapma, basit günlük stil dönüştürebilir.


İlgili Makaleler
?????????????? ???????: ?????????? ???????? ?????? ????Uzun döşeme: güzel saç modeli her gün
??????? ????? - ??? ??????? ?????Saç şekillendirici - hacim vermek için nasıl
??????? ????? - ?????? ?????? ???????????? ????? ???? ?????? ????????Saç şekillendirici - en fazla üç farklı bileşimlerin neden kullanmaz
????????? ??????? ?????: ??????? ?????????Mükemmel tasarım: stilistler sırları
Makalenin Etiketler:
 • saç şekillendirici
 • Elemental kuvvet ve güzellik: saçlar için deniz tuzu
 • Saçınızı hacim vermek için nasıl: büyü Kuaförlük Dersler

??????? ???????Aletleri öpücük başlayanlar için çok zor görünebilir, ama herkes bunu öğrenebilirsiniz. Bir öpücük bu okşamalarla arzu, ama bu değil sırasında, tam tersine, yapılması gerektiğini hatırlamak sadece önemli, zor bir şey değil. Sürekli uygulama sizin tekniği öpücük bilemek ve mükemmel yapacaktır.

Aletleri öpmek: basit

Bireysel yaklaşım

Bazı yeni bir şey incelenmesi, insanlar temizlemek ve anlaşılır talimatlar istediğiniz eğilimindedir. Ama bilimde hiçbir aşk evrensel çözümler var - tüm bireysel ortaklar bağlıdır. Birisi Fransız öpüşme nefret ve birisi akla onlara gider ve hatta orgazm olabilir. Dudakların hafif dokunma gibi biri, ve birisi güçlü dokunuşlar ve parlak duygular craves.

sevgi sevinç - doğallık ve kendiliğindenlik içinde. Bu vücudunuzun dinlemek ve duygularını ve arzularını anlamak için beden dili ortağı öğrenmek için öğrenmek gerekir. Tekniklerin her türlü aşk gelince, onlar severler birbirlerini maksimum zevk vermek yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Ancak aynı zamanda bu tür teknikler göz ardı etmemelidir. Aşk hiç sıkı kurallar ve düzenlemeler vardır, bu iki ortağın zevk getirdiği tüm caiz ve arzu edilir.

Bu nedenle, bir partner ile uyumlu etkileşimi, bu ya da diğer tekniklere göre daha önemlidir.

Çok sık, deneyimsiz genç erkekler ve kadınlar tamamen tamamen ortak unutun ise "düzgün" öpüşme nasıl odaklanmak. Heyhat! Böyle titizlik sadece ortak bu bariz ihmal resent gerçeğine götürür ve ilk fırsatta ilişki gözyaşları. İlk ortak düşünmek gerekir öpücük üzerinde benzer bir etki önlemek değil, teknik ve öpücük tavsiye ve ipuçlarını unutmayın.

Aletleri öpmek: basit

Genel Hatalar

??????? ???????Tabii ki, herkes farklı tatlar vardır, ama çoğu erkek tersine aşırı edilgenlik ya, aşırı aktivite ortağı düşman. Bir kız, bir heykel gibi donar öpüşme ve sevgi yanıt vermedi ederken Eğer, adam ortağı kesinlikle hiçbir zevk almaz bir şüphe vardır. Ama şiddetli tepki her zaman uygun değil - erkekler can sıkıcı o tamamen kendi ellerinde inisiyatif kavramak, onları hareket izin vermezse. Bazen heyecanlı görünebilir, ama sadece oyunun bir unsuru olarak. O tamamen bir ortak duygularını görmezden zaman hakim eğilimi varsa, bu hoşnutsuzluk adil bir miktar neden olur.

Slobbering öper herkes sevmiyorum. Bir öpücük sırasında yutma çok önemli bir zamandır. Çok yoğun bir dil alamadım çalışır - hiç kimse çekilir. Ayrıca, ağzına ortağı mümkün olduğunca derin dilini kıpırdamak kalkmayın - En adamlar çok tatsız buluyorum. Ağız ortağı baskı çok olmayın. Bir ya da her iki ortak braketler, özellikle de diş ortağının dişleri ile çarpışmasını önlemek için de arzu edilir.

Aletleri öpmek: basit

Ne yapalım?

Dudaklarıyla kısa sürede öpücük, ve dili kullanarak. Önce kişiyi yaklaşım olmalı ve ortak hafifçe dudaklarını çekin. Dudaklar, yumuşak kalsın - Çok fazla ağız kasları zorlanma gerekli değildir. Sonra doğru üst dudak veya alt dudak ortağı yakalamak ve kolay emme hareketini yapabilirsiniz. Dört ya da beş saniye sonra, aynı diğer dudak sevgilisi ile yapılmalıdır. Bu değişim, üst ve alt dudakları ortaklar benzer şekilde hareket etme fırsatı verir öper.

Dudaklar ortağı üzerindeki etkisini artırarak, yanal sapma, öpmek için biraz eğlence katmak için sola veya sağa. Buna ek olarak, her iki dudak ortağı kez kısaca dudaklarını yakalamak için deneyebilirsiniz. Toplam pasiflik erkekler nadiren tadı var - Böylece ona öpücük cevap fırsatı bırakmak için gereklidir.

Fransız öpücüğü iletişim dili ortakları içerir. Bu çok samimi okşamalarla olduğunu - Fransız öpücüğü bir denir şaşmamak "ruhların öpücüğü."

Bu öpücük güzeldi için, dil çok aktif hareket etmiyor - bu yeterli rahatsız edici nazik dokunuşlar olacak.

Bununla birlikte, böyle bir istek olup olmadığını hareketlerinin kademeli yoğunluğu arttırılabilir, ve ortak sakıncası yoktur. Yavaş hakim olan, başkalarının ağzının köşeleri petted gibi ederken diğer Yani ..., dil titreşimli hareketleri ucu çıldırtıcı, milimetre milimetre öpüşme temel tekniği dudaklarını yalayarak gibi bazı adamlar, sen ortağı ve dikkatle arzu rehberliğinde, istediğiniz kadar deneme yapabilirsiniz Bir sonraki hile yürütülmesi onun tepkisini izliyor. Bu gerekli değildir, ancak, acele ve öper her türlü denemek için denemek için Öpücük Çeşitleri: caresses seçkin bir çeşitlilik???? ????????: ?????????????? ???????????? ???? hemen. Bu nasıl oldukça ciddi bir inceleme olarak daha zevk öpücük, tedavi ve süreci zevk için en iyisidir.

Aletleri öpmek: basit

Öper ne

??????? ???????Öpüşme tekniğine göre bir kişi hakkında çok şey öğrenebilirsiniz. Bir adam farklı karmaşık makineler kullanılarak, halka açık yerlerde öpüşme tercih Örneğin, onun karakterinin bir gösteri konuşuyor. O bir aktör olduğunu ve onun duygularını çok kararsız olabilir. Böyle bir adam sunacak tüm sürprizler bıkmak, ama asla, güzel olurdu.

Güçlü kolları ile birlikte Emin sert öpücük - erkek gelenekçiler bir işareti. Tipik olarak, bu adamlar oldukça kıskanç. Sakin ve tahmin edilebileceği gibi onlarla iletişim, onlar - iyi arkadaş ve sevgili sadık. Ama başka bir ile bile masum bir flört korkunç bir ihanet olarak onlar tarafından algılanan edilecektir.

Kapalı gözlerle İhale öpücük erkek romantizm tercih. Böyle bir adam sevgili peri masalı hayatı dönüştürmek mümkün. Ama, ne yazık ki, romantizm, çoğu zaman onun sevgi nesnesi hayal kırıklığına, ancak daha iyi tanıyorum ve bu kaçınılmaz bir ayrılık yol açar Ayrılık: noktalama kuralları???????????: ??????? ??????????.

Hassas öpüşme sırasında eşiniz tüm sinyalleri yakalar ve ortağı güzeldi böylece hareket çalışırsa - iyi bir işaret. Böyle bir adam her zaman müzakere ve uzlaşma bulabilirsiniz.

Maria Bykov


İlgili Makaleler
??? ????????? ??????????: ? ????????, ??????, ????????????Öpmek için nasıl: duygu, inceliğini düzenleme
?????? ???????: ??? ???????????!İlk öpücük: Bu unutulmaz!
??????????? ???????: ???? ?????????? ???????Fransız Öpücüğü: tat zarif tutku
????? ? ????????: ????? ??????????Öpüşme hakkında bilgiler: En ilginç
Makalenin Etiketler:
 • öpücük
 • Çalışma saatleri içinde "Tutku"
 • Nasıl bir adamın kalbini kazanmak için: İpuçları

??? ??????? ??????? ?????Cilt saç - ne olursa olsun saç uzunluğu, her zaman güzel. Ne yazık ki, doğal ses nadir şanslı vardır ve herkes kozmetik ve kadınlık ve stil ile ilişkili görünüm yeniden özel ambalajlar yardımıyla hokkabaz zorundadır. Onlar ince ya da kısa, şişman ya da donuk olup olmadığını nasıl saç hacmini vermek için? Birçok yönden, bizzat size uygun olanı seçin.

alt

Kısa saç kesimleri için Hacim

Kısa saç hacmini vermek için en kolay yoludur. Onlar doğanın ince ise, uzun saçlı acı gerekli değildir Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ????????Hacmi tutulamaz Çünkü. Eğer ince veya etkileyici uyumlu özelliklere sahip oval bir yüz sahibi iseniz, çok kısa saç kesimi yapabilir Çok kısa saç kesimi - cesur uzunluğu????? ???????? ??????? � ?????? ????? perileri. Yüz şeklinin düzeltmesi gerekiyorsa, örneğin, bir kalp şeklinde veya armut şeklinde, sen alin kapak taç uzun kilitler, bir saç kesimi almalısınız var.

Hemen yıkadıktan sonra saç küçük bir miktar hacim için bir ışık köpük uygulayın. Sonra saç kurutma makinesi kurumaya başlar. Saçınızı çok kısa ise, hatta, başınızı eğin hafifçe, parmaklarınızla köklerine çekerek saça doğru yön veren, sıcak hava ile kurulayın zorunda değilsiniz. Saç stili "kapak" için bir meme ile fırçalama ya da saç kurutma makinesi ve saç şekillendirici-gerekecektir. Kuru saçlar, başını saça sağ yön veren, kök bölgesini çekerek, aşağı eğildi. Çok yüksek olmamalıdır sıcaklığı, sen kepek ve saç dökülmesi ya da saç derisi tahriş başlayacak kurutma toplu aksi takdirde kısmını ayarlamak için dikkatli olun.

??? ??????? ??????? ???????? ??????? ??????? ?????

Üst uzun bantlar ve frontal bölgede güçlü saç ve saç varsa, bir son adım olarak styling hafifçe vernik kök bölgesini serpebilirsiniz. Bu teknik kavramak için daha sonra normal konumuna dönen, bir kaç saniye bekleyerek vernik neden başını aşağı vurma, hatta orta ve uzun saçlar için kullanılabilir.

alt

Bir saç modeli bob-bob hacim

Çok popüler çene, seviyesini geçemiyor, ancak pek çok kadın nedeniyle doğal saç hacmi eksikliği bunları yapmak için cesaret yok Tıraşı bob-bob ya da saç. Saçınızı ince ve cansız ise, kademeli saç kesimi veya hacim koymak kolay freze uzun patlama ile seçenekleri tercih direkt sürümleri kare pes.

Omuzlar üstünde uzunluğu hantal görünüyordu kare, doğal kadınsı dalgaların içine konabilir. Bir saç kurutma makinesi ve fırçalama gerekir. Nemli saça, köklerine yanı sıra ipuçları üzerinde yoğunlaşarak, hacim için bir ışık köpük uygulayın. Şık mezuniyet ile saç İyi tasarlanmış ipuçları - güzel bir surround kare oluşturmak için temel oluşturur.

??? ??????? ??????? ???????? ??????? ??????? ?????

Kuru saçlar için ne yönde, kendinizi seçebilirsiniz. Sen yüz dış tarafını fırçalama döndürebilir ve ardından uygundur kalp şeklinde yüzler kışkırtıcı kızın saçını, olsun. Sen içeri biter kıvrılabilir, ve sonra meydanın klasik sürümünü almak Bob saç kesimi - Modern moda saç atası??????? ???? - ??????????????? ??????????? ?????? ???????? fasulye, doğan otuzlu, ve bu saç popüler.

Yumuşak dikey dalgalar ile modern bir saç modeli almak istiyorum kızlar için, fırçalama stil çektiğiniz tavsiye edilir-orta ölçekli ya da ince ve gevşek bir sarmal bukleler oluşturan, dikey döşeme zaman tutmak.

alt

orta ve uzun saç hacmi

uzun saç, sert onlara hacim vermek ve bunu düzeltmek için. Hacim koruma üzerindeki etkisinin şiddeti Sonuçta, saçın ağırlığı daha, uzunluğu daha uzun, ve daha. Doğası gereği oldukça ince saç, uzunluğu boyunca uzun üniforma, hacim zor olduğundan emin olun. Biraz gevşek örgü ıslak saça gece için örgü, örneğin, bunu deneyebilirsiniz. Sabahları bir plaj tarzı seksi bukleler ile uyanmak.

??? ??????? ??????? ?????

Günlük bakım hacmi saç ile ilgili bir sorun daha az istiyorsanız, çünkü saç, farklı uzunlukta, saç kesimi basamaklı toplam hacmi tutmak için çok daha kolay olduğundan emin olun.

Hacim koruma için uzun saç kolay şekillendirme aracı gerekir, bu yüzden onlara köpüğü, losyon veya sıvı sprey tedavi etmez. Onu tamamen absorbe izin biraz ıslak saç şekillendirme aracı ile serpin. Bir saç kurutma makinesi gibi büyük çaplı fırçalama kullanmak, ve çıkartmaları üzerine büyük sıcak silindirler veya curlers alabilir doğal saç oluşturmak için Sonraki.

??? ??????? ??????? ???????? ??????? ??????? ?????

, Saç geniş ve ince ipliklerini alın, böylece kişinin işleme her iplikçik yönünde maşaları etrafında sarın. Size daha esnek bukleler verecek sıcak silindirler, için, yaklaşık yarım saat beklemek gerekir. Eğer geleneksel Velcro maşaları saç rüzgar, daha fazla zamana ihtiyaç ve hacim az olacaktır.

Maşaları başınızı açılan çıkardıktan sonra, dikkatlice parmaklarınızla saç sökmeye ve kök alanında bir ışık tırnak tespit serpin. Boya düzeltilmesi için birkaç saniye bekleyin. Hazır hacim dalgaları ile saç modeliniz.


İlgili Makaleler
?????????????? ???????: ?????????? ???????? ?????? ????Uzun döşeme: güzel saç modeli her gün
??????? ????? - ??? ??????? ?????Saç şekillendirici - hacim vermek için nasıl
??????? ????? - ?????? ?????? ???????????? ????? ???? ?????? ????????Saç şekillendirici - en fazla üç farklı bileşimlerin neden kullanmaz
????????? ??????? ?????: ??????? ?????????Mükemmel tasarım: stilistler sırları
Makalenin Etiketler:
 • saç şekillendirici
 • Kendi elleriyle Saç klipleri: Yaratıcı zihin için bir stil
 • Saç maskesi ekmek yaptı - besleyici, canlandırıcı, tedavi