Меню


??????? ??? ???????Günübirlik Geziler yemek - Hiç yok etmek olası değildir oldukça eski geleneği. Bir piknik için mezeler ev yemeğe verilen aperatifler genellikle farklıdır: onlar bakımlı olması, elbette, lezzetli, leke çekici bir görünüm ve etmez. Tanıdık yemekler örnek, baharatlı soslar ve Spread için, tarafından takviye edilebilir.

alt

Önemli özellikleri

??????? ??? ???????Açık havada zaman yeme havasız bir daire daha çekici ve lezzetli görünüyor. Tüm yemekleri "yürüyüş" koşullarda yemek için uygun çünkü Ama bir piknik için yemekler seçeneği ile, sorunlar ortaya çıkabilir. Örneğin, doğada sıvı gıda yemek için çok uygun olamaz. Çok kirli veya çökmeye olan Yemekleri - en iyi seçenek değildir. Son olarak, her zaman bir piknik bazı özel yemekler veya özel çatal getirmek için fırsat yok, ve bu nedenle, bu tür şeyler "talep" olan bir piknik yemekleri almak için daha iyi değil.

Bildiğiniz gibi, lezzetli yemek, ama aynı zamanda güzel değil sadece olmalı, ve bir piknik için yemekler de geçerlidir. Ancak, doğada estetik akşam bir akşam yemeği partisine, diyelim ki, estetik çok farklı. Aşırı dekor, dekorasyon yemekleri bol biraz uygunsuz bir piknik bakabilirsiniz. Yer bezeme alamadım, tabii ki de çok güzel olabilir, çünkü gıda, doğal görünüyor edelim. Raznotsvete sebze ve meyveler, altın kabuk barbekü ve pembe çörekler bile kasıtlı dekor olmadan dikkat çekmek.

Isı piknik yeri için uzun bir yolculuk dayanamaz aperatifler terk etmelidir. Isı sıradan sandviç - Yaz aylarında ısı bozulabilen ürünlerin terk etmek genellikle daha iyidir Sandviç. Leyhte ve aleyhte??????????. ?? ? ?????? sosis gerçekten tehlikeli olabilir. Sol sadece iyi anılar piknik için, ürünler ve depolama saflığı özel dikkat gereklidir.

alt

Lezzetli ve çeşitli

??????? ??? ???????Çoğu zaman, et, balık, kümes hayvanları, karides veya sebze açık aşçı şiş. Bir eşlik olarak iyi salata çeşitli (sebze evin içine kesilmiş ve yerine zaten karıştırmak için kolay), yanı sıra pişmiş sebze yan yemekler kebab için. Bu limon suyu serpin ve sarımsak aromalı, fırınlanmış patates veya ızgara biber, domates, kabak ve kabak olabilir.

Mangalda hazırlanan ana ders, çok sıkıcı değildi beklemek için bir piknik atıştırma katılımcıları davet edebilirsiniz. Açık rekreasyon için menüyü Düşünme, o rahat olması yemekleri tercih vermek arzu edilir. Bir bıçak ve çatal, ve hatta daha çok, örneğin, çok rahat olmayabilir piknik ıstakoz forseps ellerinde. Yani, daha iyi gerekirse ellerinizle ya da sadece bir çatal ile yemiş küçük bir a la carte aperatifler, seçin. Bu atıştırmalıklar çökmeye değil ve kirli alamadım arzu edilir.

Zeytin ezmesi veya pişmiş patlıcan, küçük kek ile tost ekmeği dilimleri üzerine bir aperatif küçük sandviç gibi mükemmel Pies. Konuksever çanak???????. ????????????? ????? Böyle patlıcan rulo gibi ve sebzeler. Sarımsak ve otlar ile doldurulmuş iyi bir seçim, ve Fransız baget olacak (daha çok küçük baget pişirmek). Çeşitli akut tost ve sebze ile doldurulmuş pide rulo Suit, pide ekmek rulo, minyatür kek, küçük sandviçler, salata snack sepetleri parçaları (onlar sadece hizmet öncesi dolu olacak, ve o giyinmiş salata uzun saklamak için değil arzu edilir). Tüm bu yemekler piknik için mükemmel, onlar sadece memnun değil, aynı zamanda büyük bir ruh hali yaratmak.

alt

ana çözelti

??????? ??? ???????Piknik menüsü orijinal yemekleri yardımı ile özelleştirilebilir. Örneğin, iyi bir çözüm, farklı sandviç yayılır olacaktır. Bir macun çıtır buğday Baget bir parça - orijinal kullanışlı ve çok lezzetli atıştırmalık Düşük kalorili atıştırmalıklar??????????????? ???????. Ve bir kaç kavanoz almak durumunda yayılır ve ekmek farklı çeşitleri yeterli sayıda, bu yemekler aperatif tablonun geri kalanını terk etmek mümkündür. Pişirme tür macunlar olan çiftlik, elbette, bir blender varsa zahmetsizdir.

Akdeniz ülkelerinde, lezzetli sandviç, zeytin yapılan ezilmiş ve tat baharatlarla karıştırılır yayılır. Bu macun çok zengin bir aroması ile koyu ve çok özel bir tat gibi ciabatta gibi İtalyan ekmek ile iyi gider olduğunu.

Baharatlı sevenler için kavrulmuş biber salçası elbise tadı. Bu hazırlamak için bir çırpıda: tatlı biber fırında pişmiş ve sonra plastik bir torbaya koyarak, ve sonra tohum ve derileri kaldırmak gerekir. Sarımsak, sirke, tuz ve tereyağı ile tatlandırılmış Ezilmiş biber,. Biber yapılmış, bu çerez hassas bir lezzet var olacak ve chili pepper eklerseniz, çok daha keskin olacaktır.

??????? ??? ???????Sen kurutulmuş domates püresinin yapabilirsiniz. İtalya'da, domates, doğrudan güneşe, kuzey bölgelerde sık sık bu incelik fırını hazırlamak için kullanılan vyalyat. Kurutulmuş domates dilimleri baharat ve sarımsak ile yağ dökmek. Bir dakika çift - ve ekmek her türlü tadı yüceltmek nazik Spread, blender gibi domates açın.

Fesleğen veya roka pesto - piknik için mükemmel bir seçenek. Sos bağımsız yeşil fesleğen, zeytinyağı, çam fıstığı, sert peynir ve zeytinyağı hazırlanabilir. Ve sadece yerel süpermarkette parçasının bir kavanoz satın alabilirsiniz. Sos mükemmel beyaz ekmek tadı tamamlar.

Ayrıca büyük sandviç peynir veya beyaz peynir, jambon, peynir, pişmiş fasulye, kekler, kızarmış soğan, haşlanmış mantar elde edilebilir "Formalar". Bu hayal göstermek yeterlidir ve konuklarına standart dışı ve çok lezzetli atıştırmalıklar bol sunabilir.

Maria Bykov


İlgili Makaleler
???????: ????? ??? ??????????? ????????Snacks: yemekler iştah heyecanlandırmak için
???????? ??????? � ????????? ?????Soğuk mezeler - masa dekorasyonu
??????? ?????????? ???????: ????? ???????????Sıcak Noel çerez: bu iş için gerekli
??????? ??? ??????????? ?????: ????????? ????????Yılbaşı tablo için Mezeler: gerçek bir tatil
Makalenin Etiketler:
 • aperatifler
 • Lagman: uluslu bireysellik
 • Salata "Sezar" a gizli bir tabak

??????? ? ???????Meyve güzellikler sıkıca tatlı masaya onur bir yer işgal, onlar tanıdık ve birçok kişi tarafından sevilen vardır. Bu arada, birçok ulusal mutfaklarda meyve, sebze ve tatlılar sadece mevcut. Farklı sebze diğer sebze yemekleri gibi özgün tadı ve lezzetli tatlılar sağlık için çok iyi.

Sebze ile Tatlılar: beklenmedik güzellikler

Ne iyi sebzeler

??????? ? ???????Doktorlar şiddetle tavsiye edilen günlük sebze az beş yüz gram var. Birçok kardiyovasküler hastalıkların görülme sıklığını atfedilen Bu diyet doktor sebze eksikliği ile olan, gastrointestinal sistem, beriberi ve diğer rahatsızlıkları hastalıkları. Sebze sonra - bu vitamin ve bağırsakların iyi çalışması için gerekli antioksidanlar, yanı sıra kullanışlı, yavaş yavaş sindirilebilen karbonhidratlar ve lif içeren minerallerin sadece bir depo var.

Düşük kalorili sebze ağırlığı azaltmak için onlara birçok diyetler vazgeçilmez bileşeni yapar. Bitkisel diyet çeşitli sadece aşırı yağ kurtulmak, aynı zamanda vücut temizlemek ve gastrointestinal sistem çalışmalarını organize edemez.

Her sebze kendi şekilde yararlıdır. Örneğin, domates C vitamini bir sürü içerir, güçlü bir antioksidan likopen ve maddeler ruh geliştirmek olduğunu. patates "İkinci ekmek" denir. Potasyum büyük miktarlarda içeren bu sebze doyurucu, birçok yemeklerin hazırlanması için bir temel olarak hizmet vermektedir. Patates proteinleri kolayca vücut tarafından sindirilir. Tatlı biber gemiler için özellikle yararlıdır - kendi duvarları güçlendirir vitamin C ve PP bir kombinasyonu ile. Sinir sistemi hastalıklarında Bu sebze ve faydalı yanı sıra, diyabetin önlenmesi için olan. Lahana her türlü mide ülseri tedavi etmek için kullanılan elyaf ve nadir vitamin büyük bir miktarını ihtiva. Demir, magnezyum ve iyot insan ve pancar, zenginler için çok yararlı. Salatalık böbrekler, karaciğer, kalp-damar sistemi için yararlıdır. Karoten havuç Zengin akciğer fonksiyonlarını iyileştirir ve yıllar için keskin bir göz tutmak için yardımcı olur. Elması, kan şekerini düşürür ve aynı zamanda vizyon geliştirir. Bezelye ve brokoli - tanınan antikarsinojenik ajanlar.

Çeşitli hastalıkların önlenmesi için ve bir gençlik korunması için Gençlik Koruma - doğru beslenme ve sağlıklı bir yaşam tarzı?????????? ????????? � ?????????? ??????? ? ???????? ????? ????? ve güzellik diyet her gün sebze daha çeşitli içermelidir. Yararlı özelliklerini muhafaza ederken, diğerleri, ısıl işlem sırasında tolere salatalık gibi bazı sebzeler, tercihan taze yenir.

Sebze ile Tatlılar: beklenmedik güzellikler

Sebze tatlılar: Eski gelenekleri ya da yenilikçi fikirler?

??????? ? ???????Yirminci yüzyılın sonunda yeni yemekler icat, ürün kombinasyonu moda eklektik mutfak aşçılar yaratıcı bir yaklaşım oldu. Sebze - Örneğin, yaratıcı aşçılar alışılmadık malzemelerden yapılmış lezzetli tatlılar icat. Beklenmeyen, ama şaşırtıcı hoş bir tat gibi yemekler sebze taze bir görünüm için yapar.

Bu arada, tatlılar, sebze - oldukça yenilik. Bu tür havuç, pancar ve kabak gibi Bitkileri uzun çeşitli ulusal mutfakların tatlı yemekler yapmak için kullanılmıştır. Örneğin, bir çok popüler havuç ve pancar şekerlenmiş. Kiraz domatesleri kurutulmuş ve her zamanki kuru meyve olarak kullanılan - ayni veya tatlı yemekler. Moldova'da, küçük olgunlaşmamış domates lezzetli reçel pişirmek. Ve eti yeterince yoğun olduğu sürece, yeşil domates, ve kırmızı olarak kullanılabilir. Birkaç, bu incelik tatma reçel için hammadde domates hizmet ettiğini tahmin edebilirsiniz. Polonya'da, popüler reçel kabak, kabak hatta bu türün çünkü limon kabak reçel "Polonyalı ananas" denir hassas bir ananas tadı vardır. Dünya çapında metresi elma eklenmesiyle kabak veya kabak reçelleri pişirmek. Son olarak, havuç reçeli, tüm Avrupa ülkelerinde popüler, ama özellikle Portekiz seviyorum. Havuç reçel Portekizce Bu aşk reçel ve konserve meyve hammadde münhasıran olabilir pişirmek 1992 yılında, AB nedeniyle Avrupa yasalarının havuç meyve dikkate kabul gerçeğine açtı. Böylece, Avrupa ülkeleri kök aktif ticari miktarlarda üretilen meyve, reçel ve havuç kabul edildi.

??????? ? ???????Sebze konserveleri ve reçeller sadece hazırladı. Bazen sebze vitaminler yok ısıl işleme tabi olmadan taze tatlı servis. Yani, tatlı Baltık ülkelerinde bal ve fındık ile havuç salatası gibi Rusya'da, şeker domates hizmet ve Belarusians ve Polonyalılar bal salatalık döktü. Sebze ve tatlı meyve salataları ekle - özellikle de bu tür yararlı vitaminler yemekler kabak, havuç, salatalık ve kereviz için uygundur Kereviz: bariz avantajları ile sebze?????????: ???? ? ?????????? ?????????????. Meyve, çilek ve tatlı maddeler ile birlikte sebze beklenmedik orijinal tat almak.

Pişirme ve pasta, börek ve güveç Yaygın olarak kullanılan sebzeler Güveç. Çeşit ve tasarruf?????????. ???????????? ? ????????. Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada genelinde popüler tarçın ve zencefil, ünlü havuç kek, lezzetli bir portakal var. Öncelikle bu pasta deneyin, birçok belirli bir havuç tadı hissettim olmadığını söylüyorlar. Patates lezzet hissettim değil, ama kökleri, testin kalitesini değiştirmez daha elastik dayanıklı hale ve, tabii ki, nedeniyle sebze ve lif mineral içeriği yüksek yarar - Aynı tatlı dolgulu patates köftesi hakkında söylenebilir. Kalori havuç kek, diğer kek daha düşük olmayan ve patates kek diyetler denilen olamaz: Aynı zamanda biz sebze ile pasta kilo yardımcı olduğunu düşünmemeli.

Sebze tatlılar, özellikle de bebekler için uygundur: onlar büyüyen organizmanın yarar değil, aynı zamanda sağlıklı gıda için bir tat oluşturur sadece. Peynir ve meyve ilavesi ile kokulu güveç havuç veya kabak çocuklar ve öğle veya akşam yemeği taçlandıran başarı ile popüler.

Maria Bykov

Sebze ile Tatlılar: beklenmedik güzellikler

Galeri
?????????? ???????
 • Pancar kekler
?????? ????? ? ???????? ??????, ?????? ? ???????????
 • Ceviz yağı, ayran ve portakal ile sulu pasta
?????????? ? ???????? ? ??????????
 • Havuç ve kayısı ile Tartlets
?????????? ????? ? ????? ? ????????
 • Nohut ve tarihleri ​​ile Çikolatalı kek
???????????? ????? ? ??????? ? ???????
 • Ceviz ve vanilya ile patates kek
?????????? ????? ?? ??????? ???????
 • Tatlı yam ile Çikolatalı kek
?????????? ????? ? ???????
 • Avokado ile Çikolatalı kek
????????? ???????
 • Kabak Çerezler
?????? ??????? ? ????????? ? ???????
 • Çikolata ve kabak ile Işık kekler
1 2 3
???? ? ?????
 • Şalgam ile Kek
???????? ? ???????, ??????? ????? ? ???????? ????????
 • Avokado, mango Baba ve sulama ile Tiramisu
????????? ????
 • Kabak turta
?????????? ??????? ? ??????????
 • Patates ile Çikolatalı kekler
????????? ?????
 • Havuç kek
?????? ????????? ????? ? ??????? ? ???????? ????????
 • Limon ve tatlı baharatlar ile sulu kabak pasta
????????? ??????? ? ?????????
 • Çikolata ile Kabak çerezler
?????? ? ????????? ? ??????
 • Çikolata ve biber ile Verrin
????????? ???????
 • Kabak Muffins
?????? (???????? ????????? ?????)
 • Gmina Serniki (Polonya yemekleri değişimi)
?????????? ????? ? ???????? ??????? ? ???????
 • Akçaağaç şurubu ve fındık ile Pancar kek
????????? ????? ? ????? ? ????????
 • Bal ve susam ile kabak Tatin
????????? ????? ? ??????? ? ????????? ??????
 • Menekşe ile avokado Mus Bavyera kek
????? ? ???????? ? ??????????
 • Rezene ve kakule ile tatin


İlgili Makaleler
Tatlı Mutfak
????????? ????????: ?????????? ???????Doğu tatlılar: Doğu cazibesi
????? ???????? ???????: ??????? ??????????Şeker şurubu Pişirme: Sırlar şekerlemeciler
???????? ???????: ?????? ?????? ????Kurabiye: lezzetli her gün
Makalenin Etiketler:
 • Tatlılar
 • Orijinal ve lezzetli - şarap ile Tarifler
 • Portekiz mutfağı: egzotik besleyici

????? ??????? ????Erkek, türüne ve yaşam tarzınıza mükemmel uygundur olanlara göre dünyanın en pahalı parfüm. Eğer para almak ve büyük bir zevkle kullanabilirsiniz olanlar - kadınlar için en pahalı parfüm. Bununla birlikte, tüm beklenen miktarına üstün fiyat olan bir parfüm satın almak için istekli olan insanlar var.

Dünyanın en pahalı parfüm - value for money

Clive Christian Parfüm

Bu gerçekten kraliyet koku "Kill bölgesi" olacak herkesi büyülemektedir. Yakında kullanmaya başlamak ve sonra insanların kolayca kokusu sizi tanıyacak - bir sonraki de son derece küçük kokuyor birisi olma olasılığını. Bu ruhlar, altı yıl önce kamuoyuna sunuldu, ve hala en pahalı ve imrenilen bir konuma sahip bulundu. Ancak, harika kokusu, ama aynı zamanda nedeniyle ruhları pyatikaratnym elmas ve altın 18 karat ağırlığında süslenmiş bir şişe içinde bulunan gerçeğine değil, sadece Clive Christian'ın değerinde 435.000 dolar bu işi. Paket fiyatı 175.000 $, maliyet geri kalanı ruhları düşer ABD olduğunu.

????? ??????? ???? Clive Christian

Dünyanın en pahalı parfüm - value for money

Carats LUXE Sürümü Perfum

En pahalı parfüm listesinde ikinci sırada yer erkeklerin ruhları aittir. Güçlü, rafine lezzet ek olarak, bu ruhları altın ve elmas yapılmış sahibinin lüks ambalaj memnun edecektir. Gelecekte, 100 ml Şişe o parfüm dolum mümkün olacaktır. 57000 dolar - kıymetli paketi ile birlikte ruhların Maliyeti.

????? ??????? ???? Carats Luxe Edition

Dünyanın en pahalı parfüm - value for money

Guerlain Idylle

Bu koku Yazar, Thierry Wasser tüm sevenler için çalışmalarını ayırmıştır. Nitekim, yumuşak müzik lilyum, şakayık ve gül kombinasyonu daha çok, herkes kayıtsız bırakmayacak - severler. Şişe kapağı altın taç giydi aerodinamik ve o da, bir lake ahşap kutu koymak. Tüm set (artı parfüm ambalaj) için 45.000 $ ödemek zorunda kalacak.

????? ??????? ???? Idylle by Guerlain

Dünyanın en pahalı parfüm - value for money

Bakara tarafından Teb de les larmes Sacrées

Genel olarak, ev lüks parfüm için kristal Bakara kaplı şişe üreticisi olarak bilinir. Ancak, 1998 yılında yayımlanan onların üretim, lezzet adil seks arasında büyük bir popülerlik kazanmak için başardı. Orijinal sanat piramit şekli - Tabii ki, onların parfüm tasarımcıları için inanılmaz bir Bakara şişe oluşturduk. ruhların fiyatı 6800 dolar.

????? ??????? ???? Les Larmes Sacrees de Thebes of Baccarat

Dünyanın en pahalı parfüm - value for money

Ralph Lauren tarafından Notorious

Ralph Lauren yetenekli bir kişi her şeyi yetenekli olduğunu kanıtlıyor - o örneğin, sadece giysi değil, aynı zamanda lüks parfüm yaratmak mümkündür Parfüm - her zaman fiyat kalitesini belirler???????? ?????????? - ?????? ?? ???? ?????????? ?????????. Onun lezzet, yüksek maliyet, yüksek talep olmasına rağmen, 3540 dolar Notorious değer ve.

????? ??????? ???? Ralph Lauren

Dünyanın en pahalı parfüm - value for money

Bleecker Bond Sokak No 9

Swarovski kristalleri her zaman kadınlar için çok cazipti ve önlerinde ruhları ile birlikte direnmek imkansız olduğunu var. Aroma Bleecker Bond Sokak No 9 şişe sınırlı miktarda piyasaya kristalleri ile kaplı ve her şişe 3500 $ maliyeti. Aroma paçuli, siyah frenk üzümü yaprakları, karamel bir kombinasyonudur Karamel: tatlı tedavi????????: ??????? ????????????, Ahşap ve misk. Bugüne kadar, onlar satıldı hangi şişe - Kristal Amphora, marka Tahvil sayılı sembollerinden biri oldu 9.

????? ??????? ???? Bleecker Street by Bond No 9

Dünyanın en pahalı parfüm - value for money

Rachel Elbaz Dream

Fransız moda tasarımcısı Rachel Elbaz tarafından parfüm, tatlar kırk kadınlar için özel olarak tasarlanmıştır. Çok kadınsı ve zarif koku amber, paçuli ve yasemin notaları birleştirir. 2446 dolar fiyat ruhları sadece avantajları nedeniyle, ancak ipek döşemeli iç, altın ve kristaller Swarovski ile süslenmiş şişe, zarif bir kutu bağlı olduğu İpek - Sarı İmparator mirası???? � ???????? ??????? ?????????? - Özel bir kadın için mükemmel bir hediye.

????? ??????? ???? Dream of Rachel by Elbaz

Dünyanın en pahalı parfüm - value for money

Caron'ın Poivre

Yüzün üzerinde bir yıl için Poivre parfüm evi parfüm gelişimine önemli bir katkı yapar. Kırmızı ve karabiber, karanfil ve diğer baharat karışımı, ve ruhlar her iki cinsiyet için amaçlanmış - Caron'ın Poivre koku 1954 yılında ve onun zaman çok yenilikçi için oluşturuldu. Bakara bu parfüm şişesi, bir mücevher gibi görünüyor, ve 2000 $ maliyeti.

????? ??????? ???? Carons Poivre

Dünyanın en pahalı parfüm - value for money

Annick Goutal tarafından Parfüm EAU D'Hadrien

limon ve İtalyan güneş altında olgunlaşmış greyfurt tazelik, bu çarpıcı koku yaratmak için katıldı. 1500 $ değerinde 96 ml zarif kristal flakon Bu ruhlar.

????? ??????? ???? Annick Goutal Perfume Eau D'hadrien

Dünyanın en pahalı parfüm - value for money

Hermes tarafından 24 Faubourg

1995 yılında oluşturulan bu parfüm, kalıcı parfüm arasında en hafif bir denebilir. Onlar özel hassas tatlar aşk kadınlar için tasarlanmıştır. 1500 $ biraz az 30 ml değerinde şişeler.

????? ??????? ???? 24 Fauborg by Hermes

Dünyanın en pahalı parfüm - value for money

Jar Parfüm Yıldırım Bolt

Ünlü kuyumcu Joel Rosenthal bir yıldırım sonrasında havada hissedilir koku, gerçekten benzer bir taze bir koku yarattı. Basit, ama çok şık - Ayrıca, onların ruhları için şişe tasarladı. Bu ruhlar 28 ml 765 dolar.


İlgili Makaleler
??????? ?????????? - ?????? ?? ???? ?????????? ?????????Parfüm - her zaman fiyat kalitesini belirler?
????????? ????: ???? ?? ?????? ????????Vintage parfüm: zamansız klasikleri için moda
?????? ????????????? ??????? ?????????? - ???????? ?? ??????Lüks parfüm En üreticileri - avcılar burun
???????????? ??????????: ????? ? ???????Organik parfüm: back to basics
Makalenin Etiketler:
 • Lüks Parfümler
 • Nasıl seçmek için - erkekler için EDT
 • Lüks parfüm En üreticileri - avcılar burun