Меню


?????????????? ????????? ??????geleneksel olmayan gelinlik talebi her yeni sezonu ile büyür. Onun ruh özgünlük ve hayal gücü ve bütçe gerektiriyorsa standart prenses elbise veya şık beyaz kıyafet komşu kesim daha fazla izin evli bir kadın, mutlaka onu tahsis edeceği gibi hayatım şey büyük gün arıyor zaman Klasik gelin kalabalık. Ve düğün günü değil, sadece onu ve misafirler, aynı zamanda ilçe genelinde hatırlamak. Hatta bir tatil için bir muhafazakar zaman kısıtlamaları geçti, çünkü izin modern gelinler daha fazla olduğunu gelenekleri doğrultusunda hareket bir tür.

Geleneksel olmayan gelinlik için bazı talep her zaman görünüyor, oldu. Başka bir şey yüzyıllar boyunca düğün moda sadece oluşmuş olduğunu ve neyin iyi ve ne kötü bir davranış kavramı çağının sadece toplumu yazdırdı. Geri yirminci yüzyılın, hiç kimse bir kız ultra elbise koridorda aşağı gidebilir düşündüm olurdu - ve sonra da yoktu. Kısa etek daha sonra on yıl onun trendy ve ahlaki duruşunu güçlendirdi çıktı. Şimdi kimse zamanlarda bir disko kıyafeti gibi görünüyor gelinlik mini elbise, sürpriz olabilir. Bizim zamanında kabul şok nedir?

alt

Yıldızlı düğün - muhafazakar moda Aşağı

Ünlü Düğün paparazzi takdire azim ile izleyebilirsiniz. Birkaç parlak dergilerde resimlerini satmak niyetinde olmadığını bile Ve, fotoğrafçılar elbise özel dikkat çekicidir, özellikle gelinin gelinlik en azından bir kaç çekim yapmak için çalışıyoruz.

Yıllardır yüksek saygısı düğün gelinler yıldız için elbiseler veya diğer kıyafetler Geleneksel olmayan. Yirminci yüzyılın moda savaş sonrası yıllarda kendi kafasına durdu, ve elbise yüksek maliyeti etkilemek için göze alamaz olanlar, geleneğin reddi o gün dayanır.

?????????????? ????????? ?????? ???????? ??????
Elizabeth Taylor,
?????????????? ????????? ?????? ???? ??? ???
Dita Von Teese

Örneğin, Marilyn Monroe beyaz yakalı "Claudine" ile, kırklı bir klasik tarzda bir kahverengi takım elbiseli 1954 yılında Joe DiMaggio'yu evlendi. 1964 yılında, Elizabeth Taylor, ilk düğün gibi değildi parlak sarı elbiseli, Richard Burton evlendi. 2005 yılında burlesque kraliçe Dita Von Teese büyük etek, derin mavi ile yemyeşil elbiseler Marilyn Manson ile evlendi Moda yeni çözümler: Ne renk mavi ile birleştirilir????? ????? ?????????? ? ?????: ? ???? ????? ??????? Vivienne Westwood tarafından. Prada tarafından mütevazı bir lila elbise evli 2003 yılında Julianne Moore.

Onun abartılı tadı için tanınan Sarah Jessica Parker, 1997 yılında, uzun ve gür, ancak siyah elbiseli bir Matthew Broderick ile evlendi. Daha sonra, aktris samimiyetle onun seçim pişman olduğunu itiraf etti, ve geri saat açarsanız, o, o, bu gün için daha uygun bir şey seçmiş. Ama, yine de, aktris evlilik daha on beş yıl sürer, bu nedenle elbise "şanssız" renkli onunla değil, ve abartılı gelin hala korkmadan gelecekteki evli hayat en cesur, cesur sıradışı gelinlik seçmek olabilir için.

?????????????? ????????? ?????? ???????? ???
Julianne Moore
?????????????? ????????? ?????? ???? ???????? ??????
Sarah Jessica Parker

alt

2013 yılında Geleneksel olmayan gelinlik

Orijinal bakmak için, çağrıda kaba kıyafet, elbise, gül goncalarıyla dokuma veya aromalı Belçika çikolata araya kaldırımlı almak gerekmez. Hatta abartılı gelin çok şık ve uygun klasik düğün bakabilirsiniz, ama onun elbise, misafirler emin unutmayacağım, ve o tatil fotoğrafları için nontrivial seçim keyfine varacaksınız. Bu elbiseler 2013 yılında düğün moda koleksiyonlarında bulunmaktadır.

?????????????? ????????? ?????? Vera Wang
Vera Wang
?????????????? ????????? ?????? Vera Wang
Vera Wang

Beyaz elbiseler ya da elbiseler şampanya renkli gelinler arasında öne olamaz karmaşık tasarım ve sıradışı renk. Ve biz, mavi, yeşil ya da pembe pastel sürümleri bahsetmiyoruz. Sadece kırmızı gelinlik en çarpıcı, göze batan tonları sunan Vera Wang, 2013 koleksiyonunda bakmak. Japon tasarımcı Yumi Katsura ileri gitti - o, asimetri ile "yırtık" uzun ve nefes kesen hacim kızıl gelinlik katıldı.

Vera Wang başka sıradışı elbise - Siyah ve beyaz grafik kombinasyonu dikkat çeken bir elbise. Yaprak peplum boyun askıları siyah gider ve uzun deri eldiven ile kombine. etek tasarım abartılı bir şey var - klasik özlü "denizkızı", ama elbise patlayıcı etki yapar.

?????????????? ????????? ?????? Yumi Katsura
Yumi Katsura
?????????????? ????????? ?????? Alexander McQueen
Alexander McQueen

Kırmızı tonlarda kendi tema elbise İngiliz ev Alexander McQueen yorumlanır. Onun koleksiyonunda tarzı elbiseler de korse ve boyun dekore edilmiş gül yaprakları gibi, güzel etek, dekore şiddet volanlı ile aşağılamak idi.

Rosa Clara Güz 2013 gelinlik elbise çıktı. Bu kombine sürüm özellikleri ve hem de ayrıntılarını, kısa pantolon birleştirir Ne kısa pantolon giymek: Yeni bir uzunlukta gelişimini? ??? ?????? ??????????? ?????: ???????? ????? ????? Pürüzsüz topom büstiyer ile birlikte semiadherent siluet, etek, açık ön alana sahip, bir ortaçağ tarzı kaplıdır.

?????????????? ????????? ?????? Rosa Clara
Rosa Clara
?????????????? ????????? ?????? Marchesa
Marchesa

Bir önceki sürüme çok benzer toplama sonbaharda 2013 Marchesa sunulmaktadır. düzeni ancak bunun yerine dar etek kullanılan pantolon, aynı elbise. İlk, daha gür lamine ve zemin lüks tren boyunca sürüklenen ikinci etek. Dirsek dantel süs yaka ve kolları ile - En sezonun son trendleri yapılır.

Rivini elbise hazır giyim 2013 zaten kanıtlanmıştır ev Christian Dior koleksiyonlarında yeni bir görünüm tarzı, bale teması son yorumudur. Pürüzsüz-fittingine üst şeffaf dantel yapılmış Modern gardırop Dantel??????? ? ??????????? ????????? Düz volanlı birkaç katmandan oluşan, geniş etek ile kombine - çözüm basit ve son derece nontrivial olduğunu.

?????????????? ????????? ?????? Rivini
Rivini
?????????????? ????????? ?????? Douglas Hannant
Douglas Hannant

Izleyiciler düğün Moda Haftası Sonbahar 2013 tarihinde kalıcı bir izlenim evin Douglas Hannant çıktılarının biri üretti. Koleksiyonda elbise, temiz akordeon üç katmandan oluşan bir etek vardı. Bir gelin çok yakın gelmek zordur, bu nedenle bu elbise sarılarak ile düğün Konuklar geleneklerini feda isteyenler için uygundur - bile eğlenceli.


İlgili Makaleler
????????? ??????: ???? ????Gelinlik: kesme çeşitleri
????????? ?????? ?? ??????? � ?????????? ??????Dantel Gelinlik - güncel eğilimler
????????? ?????? ????????????? - ????? ???????Ünlü Gelinlik - en pahalı
???????? ????????? ?????? � ?????????? ?????Kısa Gelinlik - veciz tarzı
Makalenin Etiketler:
  • Düğün moda
  • Kışın Gelinlik: eşiğindeyken
  • 40 üzerinden gelinler için Şapka: peçe yerine