Меню


????????? ?????? ?? ???????Gelinlik her yıl dünyanın en tasarımcı markaların koleksiyonlarında görülebilir bir gerçek moda takıntı haline dantel. Temiz çizgiler, keskin şekiller ve kumaş kombinasyonları ile yeni avant-garde elbiseler şeklinde daha şık yenilik sallamak hakkına sahip değildir dantel kurulan itibar at. Kadınlık, zerafet, incelik, hafiflik, romantizm - Tüm bu tanımlar dantel gelinlik sadece söz akla geliyor. Ama en önemlisi - kıyafetler aralığı giderek tasarım yeni sürümlerini ekleyerek, arttırıyoruz.

alt

Tarihte Dantel gelinlik

Tarihsel, dantel iyi ipliklerden dokunmuş dekoratif detay oldu. Dantel işi tamamen hatta bir düğün, birkaç kişi göze olabilir hepsini elbise süslemeleri, elbette, uzun bir zaman alır, bu yüzden, elle dokunmuş. Dantel süsleme on sekizinci yüzyıl gelinlik kadar, dantel örtü, yaka, peçe, manşet dikti. On sekizinci yüzyıldan beri, kadınlar genellikle nedeniyle yüksek maliyet ve uzun vadeli üretim düğün için özel olarak tasarlanmış dantel elbiseler giyinmek başladı. On dokuzuncu ve yirminci yüzyıllarda dantel onun popülaritesi zirveye yükseldi, ve sonra bunu bu güne kadar devam eden yeni bir dönem saymaya başladı.

c???????? ?????? ?? ??????? Badgley Mischka
Badgley Mischka
c???????? ?????? ?? ??????? Monique Lhuiller
Monique Lhuiller

Yirminci yüzyıl gelinlik en ünlü biri Gelinlik: kesme çeşitleri????????? ??????: ???? ???? zengin dantel ile süslenmiş. Bu elbise 1956 yılında Prens Rainier III evlendi Grace Kelly, oldu. Onun ünlü elbise ısmarlama ve kollu ve yaka kesilmiş edildi antika dantel ile dekore edilmiş. Grace Monaco yeni bir tarihsel dönemin kişileştirme oldu ve elbise hala yüksek stil ve zerafeti yoludur.

c???????? ?????? ?? ??????? Dennis Basso
Dennis Basso
c???????? ?????? ?? ??????? Sarah Janks
Sarah Janks

Kraliyet ailesi düğün takip olanlar, Cambridge Düşesi gelinlik hatırlayamıyorum. Kate Middleton elbise Grace Kelly suretinde yaratılmış olan Alexander McQueen, bir lüks elbise koridordan yürüdü. Pürüzsüz etek ve korse bileğine kadar uzanan dantel kollu takviye edildi. Nisan 2011 yılında gerçekleşen bu düğün, aynı yılın gelinin sadece görüntü için sesi ayarlamak, ama aynı zamanda önümüzdeki birkaç sezondur moda dikte. Ve 2012 yılında, ve 2013 gelinlik popülerlik zirvesinde dantel, ve çok fazla açmaya gerek kalmadan düşük anahtar kıyafeti yapar dantel kollu ve dekolte ile tasarımcılar elbiseler sık ​​oldu.

alt

Dantel gelinlik Avantajları

Gelinlik dantel kadın herhangi bir ten, yaş ve stil giyebilir. Tek fark, her bir durumda, avantaj ve Saklanma dezavantajlarının üzerinde belirli bir tasarım ve renk seçmek için gerekli olmasıdır.

dantel elbise bir kıvrımlı şekli ile bir gelinin görüntü kurtuluşu olabilir. Dantel doku o ince ipek gibi vücudu sarılır değil ki gibi İpek - Sarı İmparator mirası???? � ???????? ??????? ?????????? ve atlas ve bu nedenle kırışıklık ve aşırı miktarlar vurgulamak değildir. Dikkat çok kalın dantel, diğer dekoratif unsurlarla dekore çünkü, dantel kumaş kalınlığına ödenen tam rakam eğilimi vardır gerekmektedir. Kadınsı yuvarlaklık ile gelin bileğine eller dantel kollu ya da üç çeyrek uzunluğu kapsayacak elbise komşu siluet, seçmek daha iyidir. Bu seçenek, hem yaz ve sonbahar ve kış aylarında ideal.

c???????? ?????? ?? ??????? Pnina
Pnina
c???????? ?????? ?? ??????? Temperley London
Temperley London

Gelin çok ince ise, dantelli elbise de ona uygundur. Bu durumda, sipariş, en az iki kumaş katmanlarından gösterilen burada alt mat ve üst - dantel. Yani gelin daha kadınsı bir şekil bulacak ve böylece kırılgan ve savunmasız gözükmüyor. Nakış veya bir kontrast tasarımı ile, örneğin, taklit dantel bir elbise alabilirsiniz 2013 yılında trendin ışığında zaman süslü dekoratif unsurlar pürüzsüz mat temel üzerine bindirilmiş ışık koyu bir gölge.

alt

2013 yılında dantel ile Gelinlik

2013 yılında, dantel kesinlikle benzersiz kadınlık ve romantizm dolu tasarımcı koleksiyonları, yüzlerce gelişti. En popüler saydam bir dantel yaka ve uzun kollu düz etek ve korse birleştiren eğilim oldu. Bu gelinlik Temperley London, Christos, Manuel Mota, Sarah Janks ve diğerleri koleksiyonlarında bulunabilir.

Onlar tasarımcılar ve vintage dantel önünde durmak değil Modern gardırop Dantel??????? ? ??????????? ?????????Onlar babaannemin gövdesinden var ama bu sayede elbiseler, özel bir çekicilik kazanır. Bu elbiseler koleksiyonları Yolan Cris, Claire Pettibone çıktı.

c???????? ?????? ?? ??????? Yolan Cris
Yolan Cris
c???????? ?????? ?? ??????? Claire Pettibone
Claire Pettibone

En iyi gelinlik şifon ve tül kumaş dağılmış Dantel elemanları - olan ruh, bir prenses gibi debdebe ve geleneği sorar gelinlerin seçimdir. Dantel ince Monique Lhullier, Reem Acra, Rivini koleksiyonundan bu elbiseler ile süslenmiş.

Bir bütün olarak dantel yapılmış Gelinlik, dahası, 2013 başka önemli eğilim, lüks görünüyor. Böyle yeni sürümler, daha gür ve bitişik siluet Pnina, Dennis Basso, Carolina Herrera, Badgley Mischka, Victorio Lucchino görülebilir.


İlgili Makaleler
??????? ? ???? � ????????? ?????????Moda Dantel - romantizm başlıyor
????????? ??????: ???? ????Gelinlik: kesme çeşitleri
?????????????? ????????? ?????? - ??????????? ? ??????????????Sıradışı gelinlik - özgün ve abartılı
??????? ? ??????????? ?????????Modern gardırop Dantel
Makalenin Etiketler:
  • dantel,
  • Düğün moda
  • Gelin buketi: Tarih ve Bugün
  • Gelinin jartiyer - baharatlı aksesuar