Меню


????????? ?????? ?? ?????Gelenekler gelinlik hayatta ve klasik anlamda bu kutlama kanunları aşamalı olarak kaldırılmasına rağmen gelişirler. Gelinlik "haute couture" - aile albümü için kayıt veya şık fotoğraf gün için sadece güzel bir elbise değil. Bu, bu soylu ailesine ait değil, başkaları ile karşılaştırılabilir değildir ayrıntılar, somutlaşan bir gerçek sanat olduğunu. Bu elbise seçimi - kendi mali yeteneklerini göstermek arzusu, ve duyulmaz nefes güzel dokunma ve izin diğerleri ipek, organze hışırtı gözlemlemek ve tüller için bir yol değildir, üzerinde birçok profesyonelin el işçiliği.

alt

Düğün moda Yeni yüksekliği

"Haute Couture" veya Haute Couture - evler önde gelen el emeği ustaları tarafından yaratılan haute couture olduğunu. Ünlü markaların butikleri, haute couture adına satın alınabilir "hazır giyim" ya da hazır giyim, aksine Haute couture (Haute Couture): sanatın doğuşu?? ????? (Haute Couture): ???????? ????????? - Dikiş beceri gerçek sanat şekillenme mi, modeller talep üzerine yapılır. Genellikle, düğün elbise kaydetmek için göze alamaz gelinler yani "haute couture", düğün salonlarında moda vitrinde maruz kaldığı, ödemeyi tercih.

????????? ?????? ?? ????? Elie Saab
Elie Saab

Yüksek moda elbise ait değildir, sadece gelin kendi teklik güven veriyor, bu dünyanın en büyük tasarımcı markaları dikiş sanatının önde gelen ustalarının ellerini yarattığı kendi tatil, konfor, bir prenses veya kraliçe gibi hissetmenizi sağlar. Bu gelinlik görünümü onun ihtişam, göz kamaştırıcı lüks bitirir, görkemi ve dekorasyon etek korse zenginliği standart modellerden farklı olabilir. Ancak yüksek moda düğün konforu ile ilişkili olmayan görsel efektler eserleri üzerinde duruluyor inanmıyorum. Bu elbiseler mükemmel şık görünüm ve konfor birleştirebilirsiniz. Bu el yapımı bütün nokta - her şey müşteri istediği gibi, böyle olması gerekir.

alt

Gelinlik "haute couture" Distinctive özellikleri

  • Noble malzemeler

Bir couture elbise satın almak için karar verildi, böylece yüksek moda gelin o iyi kumaşlardan yapılmış olduğundan emin olabilirsiniz, elbise dikilir hangi lüks malzemeler üzerinde tasarruf değil. En popüler değil sadece bir rakam paketleri ipek, organze, tafta ve diğer tekstil çarpıcı güzelliği ve fiziksel özellikleri vardır, ve tüm avantajlarını vurguluyor.

????????? ?????? ?? ????? Carolina Herrera
Carolina Herrera
????????? ?????? ?? ????? Vera Wang
Vera Wang
  • Titiz bitirmek

El-dikili korse ve etek birimler binlerce, miktarı küçük boncuklar, kristal olmak üzere detaylı, dikkat, iyi dekore edilmiş Modern gardırop Dantel??????? ? ??????????? ?????????, Tüyler tamamlanması için o tuhaf beceri haute couture ve düşünülemez "hazır giyim". Daha doğrusu, Pret-a-porter olarak da, her şey var, ama bu detaylar gelinlik kalitesini yapan büyük bir çalışma, birçok saat sonucu değil Düğün moda 2013 yılında eğilimler: Düğün kadınlar için elbiseler????????? ??????? ??????: ????????? ????????? ???? 2013 kusursuz, bir bütün olarak ve detaylı haute couture.

  • Muhteşem tasarımlar

Gelinlik "haute couture" klasik kesim olabilir, ama bunun dışında başka bir yön olduğunu gelen hangi kıyafeti mimari formlar, fütüristik motifler, katman ve özgün kombinasyonlar çoğaltmak için çalışıyor dikiş beceri, bir kutlama haline dönüşür. Onlar etek kek veya nakış takı orijinal korse çerçeveleme sert ağzına ile rafine dekorasyon formları Zamansız yabancı fantezi avangard formlar, çarpıcı çiçek kombinasyonları, ortaçağ hatları ve geleneksel elbise prenses siluetleri ile lüks tekstil. Gelinlik "haute couture" rahatsız edici olabilir, ama bu özelliği kolayca ürettikleri etkisi gelin dayanabilir.

????????? ?????? ?? ????? Zuhair Murad
Zuhair Murad
????????? ?????? ?? ???? Alexander McQueen
Alexander McQueen

alt

Marka gelinlik "haute couture"

Gelinlik "haute couture" marka nispeten az sayıda üretir. Kendileri için bulmak için güzel bir elbise benzersiz tasarım el yapımı özel tasarım çizgileri sınıflarda olabilir Allure, Zuhair Murad, Tony Ward, Sarah Yedi, Pronovias, İsa Peiro, Carolina Herrera, Elie Saab, Christian Dior, Vera Wang, Alex Perry, Alexander McQueen.


İlgili Makaleler
????????? ??????: ???? ????Gelinlik: kesme çeşitleri
?????????????? ????????? ?????? - ??????????? ? ??????????????Sıradışı gelinlik - özgün ve abartılı
????????? ?????? ?? ??????? � ?????????? ??????Dantel Gelinlik - güncel eğilimler
????????? ?????? ????????????? - ????? ???????Ünlü Gelinlik - en pahalı
Makalenin Etiketler:
  • Düğün moda
  • Düğün Ayakkabı 2014: Şık sırt
  • Yaz gelinlik: kadınsı romantizm