Меню


 • Balo 2014 için saç modelleri: girlish hayallerinin düzenlemesi
 • Seçenekler
 • 2012 yılında Eğilimler
 • 2013 yılında Eğilimler

???????? ????????? 2013

Balo 2013 Saç Modelleri: Şık seçim

Her lise öğrencisi balo için harika bakmak istiyor, ve son balo kendi fotoğrafları yıllar sonra gurur. Bir festival görüntü oluşturmak için özellikle önemli elbise ve saç olduğunu. Her kız görüntüsü unutulmaz yapacak optimal seçenek, bulur, böylece çeşitli balo 2013 saç stilleri.

alt

Güzel bukleler

Balo için en iyi seçenek - Birçok stilistler, büyüleyici bukleler, kıvırcık ve dalgalar göre. Bukleler ile saç demokratik uzun akşam ve kokteyl elbiseleri için çok kadınsı ve uygun görünüyor. Uzun saçlı ve orta uzunlukta saç sahipleri Hollywood yıldızlarının tarzında ipliklerini elastik spiraller veya yumuşak dalgalar kıvrılmış olabilir.

Aynı şekilde özenle düzenlenmiş bukleler gibi ilgili ve hacimsel Vera Wang bir koleksiyon, örneğin, ipliklerini istifleme ile dayak. Böyle büyüleyici bir saç şekillendirici maşa küçük bukleler yaratmak, vidalanmış ve daha sonra iki bölüme ayrılır ve başın arkasına sarın gerekir oluşturmak için. Küçük saç vybyut bukleler, ve klasik "kabuk" özel cazibesi modern bir varyasyonu verecektir.

???????? ????????? 2013???????? ????????? 2013???????? ????????? 2013

alt

Tükürmek

Gitti Uzun zaman pigtailler sadece anaokulunda matinelerde alakalı olduğuna inanılırdı günler Anaokulunda Sabahları????????? ? ??????? ????. Moda Lüks dokuma ilk sezonu değil, ve ince örgü balo için oldukça uygun. Özellikle moda Fransız örgüler (klasik ve serbest), çeşitli kolları ve örgü "balık kuyruğu". Çok zarif ve özgün bir görünüm hassas örgüler, baş tüm çevresi örgülü ve canlı veya yapay çiçekler ile süslenmiş. Ajur dokuma ile gerçek ve şifreli kilitler, örneğin, ince örgüler saç caydırıcı yemyeşil bukleler ince bir jant rol oynayabilir.

Bir tasarımcı Rag & Bone dokuma ince taklit sunuyor. Bireysel şeritler bükülmüş ve demetler halinde birleştirilir. Bir mesafede bu örgü çeşitli örgülü saçları görünmektedir. Bu saç modeli mükemmel süslü kokteyl elbiseler tamamlayacak, çok cazip görünüyor.

???????? ????????? 2013???????? ????????? 2013???????? ????????? 2013

alt

Retro tarzı

2013 yılında, retro tarzı son derece şık elbiseler. Bir elbise gelen saç tamamlayacak değil Ama eğer görüntü eksik olacaktır. Örneğin, iyi moda markası Bottega Veneta yirmili tarzında zarif styling bakacağız. Bu saç modeli saç oluşturmak için kaçmış saç kurulum uyumunu rahatsız etmez, böylece ucuna kadar kökünden sıvı balmumu ile kaplı olmalıdır. Bundan sonra, saç düzgün bir şekilde geri taranmış ve bir halka şeklinde Lütfen Stabs de. Bu saç modeli, özellikle de oval yüz ve düzenli özellikleri kızlar için uygundur.

Bir stilistleri markası Dolce & Gabbana inanılmaz kadınsı bakmak büyüleyici düşük kirişler sunmaktadır. Eğer taşlar, inci ve yapay çiçekler ile süslenmiş kalın ağır çember ile süsleyin eğer Özellikle şık saç, yani bakacağız. Böyle stil retro tarzı moda dantel elbiseler ile mükemmel uyum.

???????? ????????? 2013???????? ????????? 2013???????? ????????? 2013

Geçmişten gelen bir başka moda selam - yapağı ile saç. Anna Sui koleksiyonunda olduğu gibi, saç alnına yukarıda ya da zarif "at kuyruğu" arka alay edebilir. "Kuyruk" Retro saç doğal saç altında gizlemek mümkün, ve sakız gibi düşük yapılmalıdır. Ön saç tarağı ortasında ayrıldı, ve uzun eğik saçak uygun olabilir. Böyle saç iki modelde retro tarzı, sofistike ve abiye ile mükemmel kombine olacak.

alt

Yunan tarzı

Moda koleksiyonu ilkbahar-yaz 2013 Yunan tarzı elbiseler çok sayıda sunuldu. Akan kumaşlar ve zarif perdeler uygun bir tarzda mükemmel saç vardır. Moda karmaşık dokuma, düşük serbest kirişler, saç orijinal rulo ve tutturulmuş raslantı lüks saç.

Bu saç, özellikle uzun kıvırcık saçlı iyi görünüyorsun. Saç düz ise, onlar biraz gerekli hacmi elde edilen saç modeli maşaları üzerinde kıvrılmış olabilir. Şeritlerin gerçek görüntüsünü oluşturmak için dinlenme gevşek bırakarak, başın arkasında öldürüldü gerekir. Bu saç modeli çok şık ve uygun değildir, sadece antik tarzda giyinmek, aynı zamanda modern akşam ya da kokteyl elbiseleri görünüyor.

???????? ????????? 2013???????? ????????? 2013???????? ????????? 2013

alt

"Yıldız" seçilmesi

Eğer bir festival görüntüsü oluşturmak zaman böyle Hollywood "yıldızlı" gibi profesyonel güzellikleri, odaklanmak için oldukça mümkündür. Stilistler gözetiminde aktris, en güncel saç kırmızı halı girmek için seçilen. Neden balo sevgili "yıldızlı" ile aynı saç yapmak değil?

Ödül töreninde Birçok oyuncu "Oscar" bu yıl kadınsı kirişler için bir tercih ifade etti. Saç Helena Bonham Carter karmaşık örgülü saç tamamlanmaktadır Jennifer Lawrence zarif düşük topuz büyüleyici kabarık ipliklerini çaldı ve dikkatle yapılmış yüksek ışın Fan Bingbing, aksine, farklı bakım vurguladı. Retro tarzı Trendy saç Retro tarzı on saç - kış 2012 hit?????? ???????? ? ????? ????? - ???? ???? 2012 Maria Menounos, Adele seçti. Klasik bob dayalı girift koydu saç kesimi ile Stacy Keibler büyüleyici bir bakış Bob saç kesimi - Modern moda saç atası??????? ???? - ??????????????? ??????????? ?????? ????????.

???????? ????????? 2013 ????????? ???????
Jennifer Lawrence
???????? ????????? 2013 ??? ??????
Fan Bingbing
???????? ????????? 2013 ??? ???????
Anne Hathaway

Birçok kız bile saç uzatma prosedürüne balo gün önce başvurdu: Bazen kısa saç çekici bir akşam saç inşa etmek imkansız o görünüyor. Ancak, oldukça organik kırmızı halı üzerinde kısa saç bakışla yıldız - Anne Hathaway, Holly Berry ve Charlize Theron, hatta çocuksu saç kesimleri ile son derece cazip görünüyordu.

Bazı aktrisler bukleler ile saç seçtiniz. Catherine Zeta-Jones, Reese Witherspoon, Naomi Harris ve Jessica Chastain uzun kıvırcık saç lüks saç gösterdi. Benzer bir stil tekrarlamak için, bakımlı, sağlıklı ve parlak saçlara sahip olmak gerekir - bu durumda saç dayanılmaz bakacağız.

alt

Galeri
???????? ?? ????????? 2013
 • Balo 2013 Saç Modelleri
???????? ?? ????????? 2013
 • Balo 2013 Saç Modelleri
???????? ?? ????????? 2013
 • Balo 2013 Saç Modelleri
???????? ?? ????????? 2013
 • Balo 2013 Saç Modelleri
???????? ?? ????????? 2013
 • Balo 2013 Saç Modelleri
???????? ?? ????????? 2013
 • Balo 2013 Saç Modelleri
???????? ?? ????????? 2013
 • Balo 2013 Saç Modelleri
???????? ?? ????????? 2013
 • Balo 2013 Saç Modelleri
???????? ?? ????????? 2013
 • Balo 2013 Saç Modelleri


İlgili Makaleler
???????? ?? ????????? ?????: ??? ????????? ??????? (95 ????)Balo için Saç Modelleri: Şık bakmak nasıl (95 fotoğraf)
??????? ???????? ?? ????????? � ??????? ??? ????? ?????????Balo için Çocuk saç - küçük güzellik
???????? ?? ????????? ? ?????? � ?????? ? ??????????????Genç ve çekici - bir patlama ile mezuniyet Gizli
???????? ?? ????????? ??? ??????? ?????: ???????? ???Orta saçlar için balo için saç modelleri: her şey mümkün
Makalenin Etiketler:
 • Balo için saç modelleri
 • "Balık kuyruğu" örgü öğrenin: aşamalı ana sınıfı
 • Balo Modern, şık saç: kez ayak uydurarak