Меню


  • Jimmy Choo: Şövalye Yüksek Topuk
  • Tarih

?????? ??Jimmy Choo - genç bir marka, ama iyi bilinen, belki, hatta moda dünyasına uzak olanlar için. Kült TV dizisi "Sex and the City", Jimmy Choo ayakkabı Carrie Bradshaw Kederli ve filmin kahramanı çalışırken bu markanın kayıp ayakkabı hakkında "Şeytan Prada Giyer", ve efsanevi bir marka haline gelmiştir aksesuar sahipleri olma kadınlar rüya milyonlarca.

alt

Bütün bunlar nasıl başladı

?????? ??en şık ayakkabı gelecekteki yaratıcısı Penang (Malezya) 1961 yılında doğdu. Ayakkabı İlk çifti Jimmy onbir yaş yarattı. Tarih ilk deneyim nasıl başarılı hakkında sessiz, ama Jimmy Choo moda yıllar ilgi üzerine söndürüldü değil, ve sonunda ayakkabı imparatorluğun gelecekteki kurucusu şimdi London College of Fashion parçası olan Teknik Koleji, girer. Aynı zamanda, Jimmy fabrika ayakkabı bir kapıcı kendi çalışmaları için ödeme yapabilmek için çalışmaktadır.

1983 yılında, genç adam diploması aldı ve yakında hızlı oldukça popüler hale gelmektedir ayakkabı üretiminde, meşgul başlar. Yirminci yüzyılın stil ikonu kabul - Bu marka çok iyi Prenses Diana konuşulan hakkında söylemek yeterlidir. Aday marka yatırımcıların dikkatini çekiyor: moda sektöründe Tamara Mellon çalışan bir genç, başarılı tasarımcı ayakkabı üretiminde yatırım babasını ikna eder. Ve 1996 yılında, marka Jimmi Choo görünür.

Ayakkabı ve çanta - Tamara Mellon genellikle mükemmel kalitede aksesuarları gibi önemli iyi giysi değil klasik deyimi tekrarlar. Ve Jimmi Choo yüksek standartlarda gelen ayakkabı ilk gün. ilk marka mağaza Londra'da, elbette, açılır, ve birkaç yıl sonra ziyaretçiler için kapılarını New York'ta butik açar, ve ondan sonra - Los Angeles.

alt

marka geliştirme tarihi

?????? ??2001 yılında, edinilen şirket Jimmi Choo Equinox Lüks Holdings'in hisseleri yarısı, ve o andan itibaren, şirket etkileyici bir oranda geliştirmeye başladı. Üç yıl sonra şirket marka Aslan Sermaye satın alır ve 2007 yılında - şirketi Kule Brook. Tüm bu dönüşümler sadece Jimmy Choo kalp dünya çapında fashionistas yendi yapan markası yararına içindir.

Dünyada açık Jimmi Choo mağazaları: Avrupa, Amerika, Avustralya ve Asya. Özellikle aktif elli mağaza Jimmy Choo açmak için planlanan Çin, pazar geliştirme. Satış Her nokta mükemmel bir marka imajını vurgulamak için, özel bir şekilde seçilir. 2011 yılında güneş gözlüğü koleksiyonu ilk, - - Bu markanın ilk parfüm 2001 yılında çanta ve 2008 yılında Jimmi Choo tarafından,-a-porter Pret giysi birinci sınıf koleksiyonu ilk koleksiyonunu yayınladı.

alt

Sırlar popülerlik

?????? ??Jimmi Choo gelen tüyleri ile mor sandalet - Çoğu kadın efsanevi dizisi "Sex and the City" kahraman Sarah Jessica Parker ayakkabı sevgili çiftinin kaybı yakındı Jimmy Choo inanılmaz ayakkabı hakkında öğrendim. Bu ayakkabı, popülariteye sırrı nedir? Gizli marka tasarımcıları uzlaşmaz bağdaştırmak ve bir ayakkabı güzel ve rahat hem de yapmayı başardı olmasıdır. Jimmy Choo gelen şaşmamak ayakkabı topuklu sanat eserleri olarak adlandırılan - Bu inanılmaz zarif ve seksi ayakkabılar inanılmaz rahat. Her fashionista yüksek topuklu ayakkabı giyen üç veya dört saat işkence aracı haline dönüştürülmüş ve sonra her adımda ağrı teslim olduğunu bilir. Jimmi Choo ayakkabılar bu olmaz ile: ayakkabı tasarımcısı bir koleksiyon lüks var, sadece yürümek değil, aynı zamanda dans.

Marka gerçekten zarif ayakkabı oluşturur. Tasarımcılar Jimmi Choo ayakkabıları, sessiz renkler tercih olmasına rağmen hemen orijinal dekor düşünceli ve zarif formu dikkatini çekti. Aynı çanta hakkında söylenebilir Çanta - Her kadının gardırobunda gerekli bir şey????? � ??????????? ???? ? ????????? ?????? ???????. Markası altında kadın ayakkabı ve çanta yanı sıra Jimmy Choo erkekler için eşarp, kemer, güneş gözlüğü, kadın giyim ve ayakkabı yaptı. Şirket ürünleri için patente sahiptir ve şirketin marka ve telif ile ilişkili olan birçok yasal işlemler dahil olmuştur.

alt

Hollywood'u Seçme

?????? ?? ????????? ?????
Jennifer Lopez

Ürünler Marka sıradan ölümlüler arasında çok popüler olduğunu ve ünlüler arasında. Sarah Jessica Parker, onun kahraman gibi, Jimmy Choo gelen ayakkabı giymek için tercih ediyor. Aynı seçim, ve Julia Roberts, Elizabeth Hurley, Catherine Zeta-Jones, Kim Kardashian, Jennifer Garnett, Kylie Minogue, Scarlett Johansson, Victoria Beckham, Rihanna, Jennifer Lopez ve diğerleri gibi yıldız yapın. Jimmi Choo ayakkabı olmadan gelen bir olay için yapmaz - Birçok ünlü zarif ayakkabı ya da sandalet bu marka mutlaka gösteriş en prestijli ödüllerinden sunumda. İlginçtir, Jimmi Choo tarafından kabul yıldızlı birçok coveted ödül almak yardımcı olacaktır tılsım tür ayakkabı. 2013 baharında şık ve sofistike tarzı sevgisi bilinen moda markası Avustralyalı aktris Nicole Kidman, yüzü haline gelmiştir.

Jimmy Choo gelen Akşam ayakkabı İngiliz mücevher tasarımcısı Sasha Retyu ile birlikte üretilir. Swarovski kristalleri ile süslenmiş gelen lüks ayakkabı, birçok fashionistaların kalbini esir.

Bugüne kadar, efsanevi tasarımcı Londra'da yaşıyor ve sanat Leysesterskogo Üniversitesi bir doktora sahiptir. O da Malezya, evde ayakkabı ustalarının beceri düzeyini artırarak katılmaları ve kurmaya çalışıyor nerede üstün kalitede şık ayakkabı üretimi. Jimmy Choo o kendi tasarımı ile kendi ayakkabılarını gelir tanır ve onun kuzeni Londra'da Jimmy skeçler ile ayakkabı yapma. Tasarımcı bazen uzun boylu görünmek için topuklu ayakkabı giyer bir röportajda şöyle dedi: Onun koleksiyonunda size ağız üç santim artırmak için izin bile adamın ayakkabıları vardır. Ve Jimmy Choo başarısının sırrı, - dedi çalışmaları için sabır ve sevgi.

Devamını oku Tarih

  • Zara: uygun fiyatlı moda
  • Marka Miu Miu: kalp ve vücut genç için