Меню


???? ? ?????????? ??? ??????Asla hayranları eksik görünüyor bir görünüm çok cazip değil adam, ama görürseniz, belki, böyle özel bir karizmaya sahip, ya da vücut ortalama kişi daha feromonlar üretir olması. Ya da belki feromon ile parfüm kullanır.

Yaratıklar, böcekler ve sürüngenler memelilere Birçok feromonlar ayırt ve onlara çiftleşme için ortaklar bulmak. Adam - bir istisna değildir. Ter, idrar ve gözyaşları içinde bulunan feromonlar burun bulunan vomeronasal organı görülür. Çeşitli hormonların üretiminden sorumlu olan beynin hipotalamus kısmına karşılık gelen bir sinyal gönderir ve duygular ve cinsel davranışları üzerinde büyük bir etkisi vardır.

Birçok bilim adamlarına göre, doğal feromon etkisi, kişisel hijyen kurallarını zayıflatır ardından, bu nedenle, bugün onlar olabilir kadar güçlü değildir.

feromonlar androstenone olan erkek parfüm en yaygın madde olduğunu - hatta mütevazı bir adam ilgi odağı olacak bir madde. Alfa ve beta izomerleri - androstenone iki türü vardır. Alfa-androstenone size yardımcı kadın dostu ve kolay iletişim ve beta-androstenone gözlerinin içine bakmak romantik bir görüntü oluşturmak için kullanılır.

Androsteron de erkeklerin çekiciliğini artırır, ancak güvenilirlik izlenimi oluşturarak - androsteron kokan bir adam, bir kadın dinlenmek için kolaydır.

Feromonlar ile parfüm kullanımı aşağıdaki sonuçlara yol açabilir:

 • Kadınların iyilik sayısında önemli bir artış - Böyle bir gülümseme gibi, uzun böylece göz, temas düz bakmak ve;
 • Cinsel eş sayısının artması;
 • Mevcut ortağı ile cinsel temas sayısındaki artış;
 • Daha tutkulu seks;
 • Benlik saygısı artırın.

alt

Lüks Parfümler

 • Chanel tarafından Egoiste

Egoiste erkekler için parfüm evi Chanel yayımlanan son gerçekten orijinal lezzetleri biriydi. Kokuları, onu takip ve neredeyse açıkça (bu her zaman kötü bir şey olmamasına rağmen) kalabalık memnun etmek amacıyla oluşturulmuştur. sandal ağacı ve gül notaları kombinasyonu baharatlı, hipnotik etkisi vardır.

???? ? ?????????? ??? ?????? Egoiste
Egoiste
???? ? ?????????? ??? ?????? John Varvatos
John Varvatos
???? ? ?????????? ??? ?????? Obsession
Saplantı
 • John Varvatos John Varvatos

Ticari marka hakkında İnanılmaz, benzersiz lezzet. Deri, duman ve alkol - O centilmenlik kulüpleri kokusunu hatırlıyor. Tabii, bu erkeksi koku var.

 • Calvin Klein Obsession tarafından

Bu klasik Eğer nedenle, son ama en az kuşaklar için kaydetmek istediğiniz, ve 1986 yılında yayımlanan bu ikonik parfüm büyüklüğünü, tekrarlayan hatta yakın geç oluşturma CK. Açıkçası kışkırtıcı, bu parfüm lavanta, kehribar ve misk bir karışımıdır. O bir (oldukça garip) deney sırasında, hayvanat bahçesi Bronx Hayvanat Bahçesi'ne hayvanlar diğer tüm kokuları uzun süre onu kokladı o kadar çekici. Şimdi hayvanat bahçesi çalışanları vahşi kediler için yem olarak kullanmak.

 • YSL dan M7

Bu koku açıkça anda YSL çalıştı Tom Ford, tüm çalışmalar için bir temel olarak servis edilir. (Tropikal ağaç agar kokulu reçine esaslı) Bu tatmin parfüm - derin duygusal ve karanlık. Bu eski seçenek değil, modern bir yeniden ödeme almak için tercih edilir.

???? ? ?????????? ??? ?????? M7
M7
???? ? ?????????? ??? ?????? Dior Homme Intense
Dior Homme Intense
???? ? ?????????? ??? ?????? Envy
Gıpta
 • Christian Dior tarafından Yoğun Dior Homme

Orijinal parfüm Dior Homme Bu daha yoğun varyasyon kendisi neredeyse aşikar cinsel aura etrafında oluşturur. Kompozisyonun merkezinde - iris bir not, ama ambretta, vetiver ve sedir cesaretini verir.

 • Gucci tarafından Envy

Tom Ford, parfüm evi Gucci için bu zamana kadar başka bir yaratılış. Tabii ki, Parfümcü cinsellik hakkında çok şey biliyor. tatlı aroması Envy genellikle Obsession bir haraç gibi geliyor. Parfüm zengin bileşime sahiptir: tütsü, paçuli, kehribar ve spetsievy akor zencefil, hindistan cevizi ve karanfil biber şeklinde.

alt

Niş parfümeri

 • Fetiş Roja Dove tarafından Pour Homme

deri ve duman neredeyse hayvan karışımı - Roja Dove, bu lezzet ile yeni öneri. Ancak, kompozisyon bulunur ve koku sahiptir birinin belli bir hassasiyet göstermektedir beklenmedik tatlılık (vanilya ve yasemin notları). Onlar olmadan, iyi bir şekilde olsa da, açıkçası bedensel olacaktır.

???? ? ?????????? ??? ?????? Fetish Pour Homme
Dökün Fetiş Homme
???? ? ?????????? ??? ?????? Ambre Sultan
Ambre Sultan
???? ? ?????????? ??? ?????? Duro
Duro
 • Serge Lutens tarafından Ambre Sultan

Ambre Sultan - egzotik, reçine ve tehlikeli gizemli bir koku. Ona bu Ortadoğu ve Kuzey Afrika çekicilik verir tütsü bir yeri vardır. Kelimenin tam anlamıyla seks için çağırır.

 • Nasomatto adlı Duro

Kompozisyon yazarı, Parfümcü Alessandro Gualtiero, Duro, garantili afrodizyak oluşturmak için ona ilham sorulduğunda o kendiliğinden iltifat yaptığı zaman, o hayatının, seks puan an hakkında bir hikaye hatırladım Övgü??????????? Onun erkeksi kokusu hakkında. "Birisi o özel parçalar üzerinde burun çekmeyin söylüyor, o zaman bu koku üzerine inşa etmek zamanıdır." Ne o aslında yaptı.

 • Frédéric Malle tarafından musc Ravageur

Bu misk misk olduğunu. Lezzet, vanilya ile aksanlı Vanilya: Tatlı hassasiyet??????: ??????? ????????, Tarçın ve lavanta, sevişmek bir kaç saat sonra yatak anımsatan. Bu karanlık sokakta hızlı bir bağlantı daha fazla yavaş, şehvetli striptiz gibi.

???? ? ?????????? ??? ?????? Musc Ravageur
Musc Ravageur
???? ? ?????????? ??? ?????? Tobacco Vanille
Tütün Vanille
 • Tom Ford Tütün Vanille

Neredeyse yenilebilir, tatlı vanilya bir ipucu ile (sigara dumanına karşı) borular için Tütün. Size kokusunu kokuyor kadın ise - bir tatlı diş, bu zengin koku gerekli tüm düzenlemeleri başlatmak.

alt

kadınlara çekmek için erkekler için feromon ile en iyi parfümler

Feromonlar bunları kullanmak isteyenler çekiciliğini artırmak. Bugün, feromonlar içeren pazar birçok ürün. Aslında, daha iyi hangisinin belirlemek zor olduğunu çok vardır. Feromon ile bir parfüm seçimi, fiyat, feromonlar ve genel verimlilik türü olarak dikkate gibi şeyler alır.

Bugün satışa orada feromonlar içeren üç temel ürünler ve bunların her biri eşsizdir.

 • Pherazone

Pherazone - popüler bir kolonya Parfüm ve kolonya: ne fark var????? ? ????????: ? ??? ???????? erkekler için feromon ile hangi büyük değerlendirmeleri bir sürü. Pherazone, diğer benzer ürünlerden daha fazla ziyaret kullanmak isteyenler için vaat ediyor. Onun hakkında bir çok medya ve laboratuvarda test feromonlar kaliteli, kullandığı üretici iddiaları anlattı. Ürün feromonlar ve hoş kokusu gücünü birleştiriyor.

Çalışmalar erkek ve kadınların% 90'ından fazlası Pherazone daha çekici ve daha tercih edilir kılar sınır oluşturur bulunan göstermiştir. Pherazone büyük avantajı, ucuz olmasıdır.

???? ? ?????????? ??? ?????? Pherazone
Pherazone
???? ? ?????????? ??? ?????? Nexus Pheromones
Nexus Feromonlar
???? ? ?????????? ??? ?????? Attract-Rx
Çekmek-Rx
 • Nexus Feromonlar

Nexus Feromonlar etkisini artırmak yedi farklı insan feromon bileşikleri bir kombinasyonunu kullanır. Daha araştırmanın 12 yıldan bu ürünü yaratmak için aldı. Bileşiminde feromonlar karşı cinsi çekmek için tasarlanmış. Onlar erkek ve erkeklik seksilik onun görüntüye eklenir artırmak.

Diğer benzer yollarla daha uzun olan eylemi yapmak 10 saat için yeterli bir uygulama Nexus Feromonlar. Bu araç geri kalanından daha pahalı iken, daha uzun sonucu fon miktarını düşürmek için tasarlanmıştır, böylece biri sprey, maksimum etki üretir, bu nedenle fiyat haklı.

Tatlar güçlü bir dengesizlik yaratarak değil ise nexus Feromonlar de, diğer kolonya ile birlikte kullanılabilir.

 • Çekmek-Rx

Bir feromon içeriğine sahip olan bu ürün, feromon spreyler, ve kolonyaların aksine, ağızdan tatbikat için amaçlanan. Parfümün daha farklı davranır. Bunun yerine vücut feromonlar uygulanan varlık, Çekmek-RX vücudun kendi feromonlar üretir yoluyla bitkisel takviyeleri olduğunu. Bu araç benzersiz ve güçlü bir ürün yapar doğal feromon üretimi ve salgılanması, geliştirir.

Doğal feromonlar vücudun üretim korumak için bu tür araçları etkilidir. Püskürtme katkı maddeleri kullanılarak yıpranmış olsa da bitki gövdesi kendi benzersiz feromonlar üretmeye devam ediyor. -RX çekin - kesinlikle ucuz yolu, ama şimdi piyasa teklifleri olan feromon içeriği ile bazı ruhlar, daha yüz kat daha etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Çekmek-RX - Doğal feromonlar üretimini teşvik edecek şekilde endüstrisi tarafından yayımlanan yapay feromon aksine% 100 doğal ürün, özel formüle. Feromonlar üretimini maksimize etmek için, bir gün vasıtaları 3 kez almak gerekir. Feromon spreyler tipik olanlar, ya da başkalarının biri için tasarlanmış ise, erkek hem de kadınlar için-RX çekin.

Feromonlar ile en iyi araçları seçme bugün piyasada bu tür ürünlerin sayısı mevcut düşünün, özellikle zor görünebilir. Sonuçta, deneme ve yanılma kendi araçlarını tercih ve istenen etkiyi üretecek hangisinin gözlemlemek gerekebilir. Hızlı sonuçlar Pherazone veya Nexus Feromonlar gibi yollarla tam olarak memnun olabilir isteyenler ve daha doğal ve uzun ömürlü bir şey kullanmak isteyenler,-RX çekin tercih edebilir.


İlgili Makaleler
?????: ?????? ?????????? ?????????Sarı: Gizemli gizli feromonlar
???? ? ??????????: ????? ?? ?????? ???????????Iğfal için feromonlar Bilim ile Parfüm
???? ? ?????????? ??? ??????: ????? ????????Kadınlar için feromon parfüm ile: iğfal sırları
???? ? ?????????? - ????????? ?????? ??? ?????????Feromonlar ile Parfüm - Bir tarih için gizli bir silah?
Makalenin Etiketler:
 • Feromonlar
 • Doğal sabunlar Doğal boyalar: renkli tatlar
 • En iyi erkek duş jelleri On