Меню


 • Çocuğun cinsiyeti nasıl belirlenir: Mitler ve Gerçekler
 • Bilimsel yöntemler

?????????? ??? ???????Birçok hamile kadınlar genellikle sabah hasta hissediyorum, sonra, örneğin, bir kız çocuğun iddia edilen seks ile ilgili çeşitli yorumlar duydum, ve mide ölçüde aşağı indirdi eğer var - bir çocuk olacağından emin olabilirsiniz. Modern tıpta gelişmeler herkesin oldukça erken için çocuğun cinsiyeti belirlemek izin verse, böyle bir işaret hala çok popüler.

Kısmen interneti suçlamak - pek çok uzman kişi hakikat olarak başka bir kişiden kişiye duymak ne daha ağda okumak bilgiyi kabul etmek daha istekli olduklarını söylüyorlar. Bu durumda, neredeyse ilgisiz, yetkili sitesi yayına ya da herhangi bir sosyal ağda bilgi yoktur. Ancak, çoğu çocuk yüzyıllar önce ortaya cinsiyeti belirlemek için alacak. Modern tıp onlara nasıl baktın?

alt

Nasıl Bebeğin cinsiyetini biliyor musunuz

 • Göbek aşağı sarkar. Hamile anne mide aşağı sarkar ise karın eşit yuvarlanır ise kanının göre, o bir kız, bir oğlan. Bu saf mittir. Bildiğim kadarıyla göbek hamilelik sırasında düşer gibi kas tonusu bağlıdır ve şu anda karnında bir çocuk nasıl. Ayrıca beden ve nasıl gebelik sırasında ağırlığını artırmak için, ve çocuğun cinsiyeti önemli yapısı onunla ilgisi var.

?????????? ??? ???????

 • Kalp hızı. Bebeğin kalp dakikada fazla yüz kırk atım, bir kız bir oranda yenerse. 2006 yılında yürütülen çalışmalar çocuklarda kalp hızı farkı, anne karnında erkek ve kadın, sadece gebelik Yirmi sekizinci veya otuzuncu hafta sonra görünür olduğunu göstermiştir. Kızlar kalp doğum genellikle erkeklerden daha hızlı atıyor, ama kısa bir süre önce kalp hızı, bebek ve anne durumuna bağlı olarak değişebilir da olabilir. Ancak, gebeliğin erken dönemlerinde kalp oranı, gelecek çocuğun cinsiyeti hakkında bir şey söylemiyor.
 • Saç ve halka. Eski bir efsaneye göre, çocuğun cinsiyeti belirlemek için, bu saç tellerine alyans kravat gerekmektedir Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ???????? ve çocuğun babası karın hamile anne sonuçlanan sarkaç almak. Halka saç tellerine açıksa o ileri geri sallanmaya eğer, daireler, bir kız açıklamak başlamıyor - bir çocuk. Kanıtlamak veya çürütmek bu miti hiçbir veri şu anda yok. Çoğu bilim adamı ciddiye almayın, ama geleneksel Çin tıbbı destekçileri halka hareketi hayati iki organizma enerji etkiler çünkü çocuğun cinsiyetini belirleyen bu yöntem, çalışma olduğunu söylemek - anne ve fetus.
 • Tatlılar için özlem. Hamile bir kadın sürekli tatlı çizilmiş ise, bir çocuk, ama ekşi isterse - bir kız. Gebelik sırasında tatlı bir sürü yemek Belki de, çocuğunuzun bir tatlı diş büyüyecek, ancak bugüne kadar o rahim içinde yaşıyor, bu belirli gıdalar için istek var neden olamaz. Özellikler iştah hamile kadın doktorların cinsiyet doğmamış çocuğa ilgisi olmayan hormon düzeyleri, değişikliklere bağlıdır.
 • Sabah Bulantı. Gebelik sabah bulantıları sırasında bir kadın ise, o bir kız olacak. Bazı gerçeği var. Çalışmalar sabah bulantıları muzdarip kadınlar, sık sık kız doğurur olduğunu göstermiştir. Sebebi nedir? HCG (human koryonik gonadotropin) kadınlar, hamile kız, senin, gebelik sırasında çocuk daha. Ve bu hormon sabah bulantıları tetikler olduğunu. Ancak, bir kadın bile çok güçlü ve düzenli, sabahları hasta hissedebilir, ve o çocuklar ile hamile olup olmadığını - Bu efsane, her zaman doğru değildir.

?????????? ??? ???????

 • Takvimde bak. Daha doğrusu - Çin ay takvimine. Bu takvim anlayışı annenin yaşına göre bebeğin cinsiyetini tahmin inanılmaktadır Gebe - yükselen hayat gibi??????? � ??? ??????????? ?????Çocuk gebe edildiği Yanı sıra ay. Çin ay takvimi, en az iki buçuk bin yıl civarında olmuştur ve gerçekten güçlü doğru çocuğun cinsiyeti belirlemek için gerçeği birçok referanslar vardır. Ancak, modern bilginler takvim kullanarak seks belirlenmesinde doğruluğu, normal tahmin daha yüksek değildir inanıyoruz - yani, yüzde elli hakkında doğru cevap alma olasılığı.
 • Ağırlık baba. Karısının hamilelik sırasında gelecekteki baba ağırlığı koyarsa, kızı doğmuş olacak. Zemine çocuğun babası (veya anne) ağırlığı arasındaki ilişki üzerinde herhangi bir özel verilerdir. Ancak, bir çalışmada, bilim adamları son zamanlarda ortalama, kızlar doğdu olan erkekler, erkek genç babalardan daha ağır olduğunu fark etmiş. Bu veriler dikkate alındığında, ancak belirli bulguları yapmak için onları yeterince edilebilir.

alt

Daha güvenilir yolu çocuğun cinsiyeti belirlemek için

Hamileliğin sekizinci yirminci hafta, bir bebeğin cinsiyeti ultrason sırasında bulunabilir. , Işlem sırasında, doktor iyi kasık çocuk görmek mümkün olacak (ve çocuğun ne pozisyon bağlıdır), zemin% 80-90 doğrulukla tespit edilecektir.

Amniyosentez ve koryon villus örneklemesi - çocuğun cinsiyetini belirleme daha doğru yöntemler, ancak bu invaziv girişimler sadece Down sendromu gibi şüpheli genetik bozukluklar ya da kromozomal anomali durumlarda yapılabilir. Anne kanında fetal DNA testi kullanılarak çocuğun cinsiyetini bilmek de mümkün, ancak bu testler çok pahalı ve genellikle sadece uzman laboratuarlar ve araştırma amaçlı yürütülmektedir.

Devamını oku Bilimsel yöntemler

İlgili Makaleler
??????? ??? ???????: ?????? ????Erkek ya da kız: ebedi tartışma
Makalenin Etiketler:
 • Çocuğun cinsiyeti
 • Oyuncak ayı - öyküsü ile oyuncak
 • Zararlı tırnak ısırma ve nasıl mücadele

?????????????Eğer bir görüşme daveti alırsanız, size bir potansiyel işveren üzerinde bir izlenim yapmak için gidiyoruz nasıl düşünmeye başlamalıdır önce en az bir hafta var. Bu genellikle en iyi profesyonelleri istihdam etmez olur, çünkü bile şirkete yaptığı değerinin kesinlikle ikna olanlar düşünmek gerekir, ve de onların bilgi ve becerilerini satabilecek olanlar.

alt

Bir görüşme için gelmeden önce yapmanız gereken iş 80%

Örneğin, bir görüşme için eğitim ve deneyim benzer seviyelerde olan iki aday geldi. İlk aday odasına giriyor mülakat, sadece merhaba ve sonraki yarım saat görüşmeci sorularını yanıtlayan. İkinci aday, diyor geliyor: "Merhaba, ben seni tekrar gördüğüme sevindim! "Bir sonraki yarım saat onların çözümüne katkıda bulunabilecek nasıl yanı sıra, soruları yanıtlayan ve şirketin mevcut sorunlar hakkında konuşuyor. Bu adaylar iddia hangi pozisyon alma şansı çok farklı olduğu açıktır. İkinci aday şey karmaşık vermedi: o sadece mülakatı yapan kişiye (telefon, e-posta yoluyla veya şahsen) önceden tebliğ ve şirketin mevcut durumu hakkında bilgi toplamak. Adaylar sadece bazı iş ve sözleri ve eylemleri için arayan değil böyle İşverenler kendi şirket sadece ilgi olduğunu gösteriyor.

alt

Elbise uygun almak istediğiniz pozisyonları

İlk izlenimler önemini hafife etmeyin Iş ve kişisel ilişkilerinde: İlk izlenim?????? ???????????: ? ??????? ? ? ?????? ??????????. Istenen konuma Alınan eğer, iş elbise gibi giydirin. Yani bir iş bulma konusunda ciddi potansiyel işverenler göstermek Şefi yeni bir iş için arama gizlemek için nasıl??? ?????? ?????? ????? ?????? ?? ????Hoşuna olsun veya olmasın, bugünün dünya rolü oynar, ve görünüm - Ve ona bir iş ve dış nitelikleri hem şirketin temsilcisi olarak sizi değerlendirmek için bir fırsat verir.

alt

Sırasında Gel

Görüşmenin başlamadan önce on ila on beş dakika, yani, hadi. Hiçbir durumda geç ve beklenmedik bir şey varsa, görüşmeci çağrı ve görüşme saatini değiştirmek sormayın.

alt

Soruları cevaplamak için hazırlıklı olun

İş görüşmelerinde sorulan en sık sorulan soruların önceden cevapları hazırlayın. İşte bunlardan bazıları:

 • Neden bu işi istiyorsun? Röportajda en önemli soru - Bu en öngörülebilir bir ve aynı zamanda. Bu sorunun cevabı bizi aday o almaya çalışırken ve nasıl şirketin yararına onların bilgi uygulayabilirsiniz ne şirket ne kadar iyi tanıdığını anlamak için yardımcı olur. Presleme sorunları ve şirketin zorlukları ile ana yeteneklerini ve becerilerini bağlayın ve soruya cevap verecektir. Öğrenmek için seviyorum ve yaratıcı bir kişi iseniz ve bilgisayar programlarının geliştirilmesi ile ilgili bir şirkette bir iş almak için denemek Örneğin, hızlı gelişen bu alandaki iş bilgisi ve yenilikçi düşünme için bir susuzluk insanlar için mükemmel olduğunu söylüyorlar.
 • Eğer sorunuz var mı? Genellikle bu soru röportajın sonunda istedi, ancak boşluk duyuru veya şirket hakkında çalışılan malzemeler kadar okurken bazı görüşmeciler Eğer herhangi bir soru sorabilir. Eğer çalışma sık içerir ve eğer (bu soru İngilizce dışında herhangi bir yabancı dil biliyorsanız, tam soran değer) Yabancı dil bilginizi kullanabileceğiniz nasıl personel için ek eğitim olanakları hakkında, örneğin, isteyebilir Uzun yolculuklar, gibi genellikle başvurduğunuz hangi konumda tutarak kariyer insanları oluşur. Bir soru düşünemiyorum Eğer önceden hazırlanmış soruları ne söyle, ama görüşmeci zaten konuşma sırasında onları yanıtladı; ilginç röportaj için ona teşekkür ediyorum.
 • Bir grup lideri olarak deneyim açıklamak. Bu soruyu yanıtlarken, bu çalışmaları sırasında karşılaşılan zorluklar lideri ve nasıl onlarla başa çıkmak olarak nasıl çözdüklerini grup karşı karşıya problemlerini tanımlamak için gereklidir.
 • Bir ekip üyesi olarak deneyim açıklamak. Nasıl çözülecek ne vardı sorunlar ve ekibinin diğer üyeleri ile ilişkileri oluşmuştur gibi, takımın ne rol oynadığını söyle.
 • Nasıl beş yıl içinde kendini nerede görüyorsun? Bu soru size dikkatle firma hakkında materyalleri okudu ve orada olan kariyer fırsatları hakkında bilmek olduğunu göstermek için bir fırsat verir. Hatta derin aşağı eğer, ılık deniz bazı tasarruf ve ardından haline daunshifterom ve yaşamak için bir kaç yıl istiyor, sen almak istiyorum aynı şirkette çalışmak istiyorum beş yaşında olduğunu söylüyorlar. İşverenler, bu rüyalar hakkında bilmek zorunda değilsiniz. Bilginin peşinde sizin lehinize - Beş yıl içinde başka bir yabancı dil öğrenmek ve tazeleme ders almak istediğinizi ekleyebilirsiniz.
 • Zayıf yönleriniz nelerdir? Zor bir soru, mükemmel bir cevap yok hangi. "- Ama ille bu sırayla Şarap, çikolata ve erkekler" - ve bir iş var: insanlar gibi ona bir şey yanıt durumlar vardır. Muhafazakar şirketlerin böyle espriler çöpe özgeçmişinizi gönderebilirsiniz sonra. Biz genellikle bu soruyu yanıtlarken, genellikle kabul zayıflıklar vardır sizin güçlü, listelemek için en iyi olduğunu duydum. Klasik mükemmeliyetçi ve istenilen sonucu elde edene kadar sakin ve dinlenmek değil - Örneğin, size söyleyebilirim. Ancak, birçok görüşmeci bu tekniğin iyi farkında olan. Eğer çalışmış olan kendi zayıf yönleri hakkında konuşmak için çok daha iyi. Örneğin, doğa tarafından değil çok güvenen bir kişi olduğunu, ancak nalburdan bir danışman olarak ek bir öğrenci sonra, insanların çeşitli etkili iletişim için yeterli öğrendim ve çok daha güvende hissetmeye başladı.
 • Sizin en önemli başarısı bugüne kadar? İdeal olarak, bu sorunun cevabı profesyonel aktivite, almak istediğiniz ilgili pozisyonlara bağlı olmalıdır. Bununla birlikte, bu zorunlu değildir.

Örneğin, cevap olabilir:

 • Yükseklikleri korku ve herhangi bir dağ tepe ya da bir paraşüt atlama boyunduruk altına Aşılması;
 • Başka bir şey için bağış organizasyonu;
 • Bir maraton ve yarışta başarılı katılımı çalıştırmak için hazırlanıyor;
 • Gönüllü olarak çalışın.

alt

Kendilerini övmek için korkmayın

Birçok kişi görüşmeler çünkü tevazu esasa odaklanmak yapıyor kaçının. Aslında, mülakat, bunu insanlar ile etkileşim edebiliyoruz nasıl bir çalışan, iyi öğrenmek amacıyla yapılmıştır. Onların başarıları, güçlü, sen böylece sen görüşme için hazırlanırken akla gelen, ve fikirleri hakkında, çalışmalarında kullanılabilecek bilgi hakkında konuşmak için çekinmeyin.

alt

Görüşmeci Çağrı

Büyük şirketler genellikle sonuç ne olursa olsun, bir görüşme için davet edildi herkese e-postalar göndermek. Eğer koymazsanız, çağrı ve bunların sonuçları hakkında bilgi edinmek.

alt

Eğer işe değilseniz, neden öğrenmek

Bu soru ile görüşmeci bir mektup yazmak ve dürüst bir cevap gelecek iş arama ile size yardımcı olacağını açıklamak için en iyisidir. Kural olarak, insanlar bu tür isteklere yanıt hazırız. Ancak, çağrı ve olmamalıdır açıklama isteyin - Bir adam onlar hakkında yazarken daha, hatta telefonda, onun eksiklikleri hakkında çok zor konuşuyor.


İlgili Makaleler
?????? ???????????: ? ??????? ? ? ?????? ??????????Iş ve kişisel ilişkilerinde: İlk izlenim
??????? ????????? ?????????????: ???? ????????, ??????? ??????? ????????Başarılı bir görüşme Sırları: kaçınılmalıdır beş durumlar
????? ??????: ?????????? ???????İş Arama: Doğru işlem
Makalenin Etiketler:
 • görüşme
 • Biz evlilik hazırlanan gereken 8 şey
 • Jigolo - Özel psikoloji

?????????? ? ??????Kadınlara reçete gibi meme hastalığı, meme. Ama, işin garibi, erkeklerde meme de bulundu, fakat kadınlar aksine daha az olasıdır olabilir. Erkekler yakından kendi göğüs izliyor kadınları, ancak mastitis tespit edilebilir patolojik odaklar ve alanları sevmiyorum rağmen, endişe neden. Erkek meme bilinmeyen meme şey doktorunuza danışmalısınız bir palpasyondan de, yine de, çok daha kolay ve daha hızlı tedavi, ancak. Çoğu zaman yerine zararsız kişiler, bir habis tümörün bölümleri olabilir.

Erkeklerde Meme: nadir fakat acı

Erkeklerde mastitis Nedenleri

Erkek meme gövdesinin kadın cinsiyet hormonlarının artan içeriği ile ilişkilidir. Imha hiç oluşmaz az ya da estrojen veya kısmi oluştuğunda, bu tür hipofiz ya da böbreküstü bezi ya da karaciğer patoloji tümörler gibi nedeniyle, aşırı üretilmesi nedeniyle olabilir. Buna ek olarak, bir dışarıdan fitoöstrojen alındığı gerçeğini göz ardı edemeyiz. Örneğin, bira severler (hatta alkolsüz) ve bira kokteyller mastitis erkekler için artmış risk altındadır. Bu hop koniler doğal kadın seks hormonlarının büyük miktarda içermesi nedeni olduğunu. Buna ek olarak, bira aşırı tüketimi, aynı zamanda kas inşa etmek için ilaçların kontrolsüz kullanımı jinekomasti veya dişi Çeşidi meme bir artış ile karakterize edilen sahte meme, neden olabilir.

Erkeklerde Meme: nadir fakat acı

Nasıl erkeklerde meme yapar

Erkeklerde mastitis Belirtileri kadınlarda mastitis belirtilerine benzer. Göğüs ağrısı endişe adam Stethalgia???? ? ????? Farklı bir karakter, o çekerek, ya da patlama, ağrıyan olabilir. Tek fark nedeniyle erkeklerin değil aslında, menstruasyon nedeniyle böyle bir acı olmaması.

Erkek mastitis ikinci karakteristik özelliği meme boyutunu artırıyor. Meme Her iki göğsü, biriyle ve diğer elinizle meme artar vurdu edin. Örneğin, jinekomasti için tipiktir. Meme tek meme bezi geliştirilen ise, göz açık bir asimetri bezleri görülüyor. Bir ağrı - Genellikle meme büyüklüğü artış karakteristik özellikler olmadan gerçekleşir.

Erkek patognomichnym mastitis üçüncü tezahürü göğüs hissedilebilir patolojik varlıklardır. Farklı boyut ve şekil. Palpasyonda onlar net sınırları ve ağrısız ile, yoğun. Patolojik mühür bölümleri çeşitli olabilir ve onlar bir veya meme bezi, ya da her ikisi de lokalize edilmektedir.

Erkek mastitis bir başka özelliği için meme başının anormal akıntı vardır. Ve kadınlar emzirme için, örneğin, doğal doğa deşarj nipple eğer Emzirme: notlar??????? ?????????????: ?????? ???????Onlar olmamalı erkekler, o tektir. Meme ucundan Deşarj hipofiz tümör benzeri süreçler veya böbreküstü bezleri ya nedeniyle, ya da herhangi bir ilaç kullanımı olabilir.

Erkeklerde Meme: nadir fakat acı

Teşhis

Erkek meme teşhis için doktor dikkatli bir anamnez toplamak gerekir ve şikayetler dikkatle unutmayın, incelemek ve bir adamın göğüs palpe meme kanseri olan erkekler Meme Kanseri: Mitler ve Gerçekler??? ?????: ???? ? ????? çok daha yaygın meme daha. Kontrolden sonra muayene ek yöntemler atar. Bazı durumlarda, mamografi göğüs kanseri olmak üzere (örneğin, salmastra bezi dokusu veya deri değişiklikler, meme ve areola). Genellikle atandı ve delinme meme ve bazen sonografi. Bu hormon durumu (östrojenler, androjenler, prolaktin, vs.) araştırmak için de gereklidir.

Erkeklerde Meme: nadir fakat acı

Tedavi

Erkeklerde mastitis tedavisi verilen devlet nedenini ortadan kaldırılması amaçlanıyor. Meme köpüklü içecek bir aşk neden ise, erkekler hiç kullanmamaları tavsiye edilir. Meme yapılarının varlığında cerrahi çıkarma (lempektomiya) meydana getirir. Diğer durumlarda, örneğin ibuprofen, ketoprofen, naproksen olarak atanan non-steroid anti-enflamatuar ilaçlar. Ayrıca, erkekler göğüs ve sauna erişimi yaralanmaları önlemek için tavsiye edilir.

Anna Sozinova


İlgili Makaleler
??????????: ????? ????? ?????Meme: zaman göğüs ağrısı
????????-????????? ?????????? � ???? ?? ????????? ???????? ?????Fibrokistik meme hastalığı - Bir meme biri
??????????? ??????????: ???? ????? ??????????mastitis sonuçları: Ne korkulan edilecek?
?????????? ? ????? � ?????????? ? ???????????Meme çocuklarda hastalık - tezahürü ve tanı
Makalenin Etiketler:
 • meme hastalığı
 • mastitis sonuçları: Ne korkulan edilecek?
 • Meme hastalığı: belirti ve meme hastalığı tedavisi

??? ? ??????????Tüm zamanlar insanların parçası üzerinde bir ilgi neden az uyku ve rüyalar her zaman vardır. Bir zamanlar atalarımız gibi başka bir şey gibi gerçek bir rüya olur her şeyi, iman ve şimdi gibi fikirli Afrika'da kabileler vardır. Günümüzde hala rüyalar hakkında çeşitli efsaneler vardır. En biz hayalleri var ve onlar herhangi bir anlam olup olmadığını anlamak için deneyelim.

İnsan zihinsel aktivite

İnsan zihinsel aktivite bilinçli ve bilinçsiz aktivite oluşur. Bazı eylem üretmek Öğleden sonra, sorunları çözmek - psişik bir bilinç düzeyini. Biz her zamanki sabah prosedürleri gerçekleştirdiğinizde Ama bazen bizim eylemleri, örneğin, otomatik alır. Tüm iç organları da aksi takdirde biz sürekli kalp faaliyetlerini, akciğerler, vb izlemek zorunda kalacak, bir bilinçaltı düzeyde çalışıyoruz Geceleri bilinçsiz krallığını geliyor: Biz hatırlamıyorum ve uyku sırasında kendi eylemleri farkında değilsiniz. Bu nedenle, rüya bu kadar hızlı bir şekilde, çok bilinçsiz bize gel, unutulmuş.

Ne rüya ve ne için

Beynimizin hücreleri Günü, aktif enerjilerini harcayarak ve dış uyaranlara yanıt yetenekleri önemli ölçüde azalır günün sonunda, biz yorgun bir ilk duygu var ve sonra uyku geliyor - serebral korteks inhibisyonu. Uyku sırasında, sinir hücreleri tamamen işlevini geri yükleme ve sabah hazır aktif çalışmaya başlamak için.

Gıda ihtiyacı daha ona daha az önemli bir rüya İnsan gerekir. Bir kişi yaklaşık iki ay boyunca gıda olmadan yaşamak ve hiçbir uyku olabilir - en fazla iki hafta.

Yavaş ve hızlı uyku

Bu uyuyan bir kişinin beyin Biyopotansiyellerin görülme oranı uyanıklık durumunda daha 5-6 kat daha az olduğu tespit edilmiştir. Bu döngü gece ilerledikçe sırasında uyku bulunmuştur. Uyku döngüsü yaklaşık uyku farklı ilerleyebilir sırasında 90 dakika olduğunu.

Sözde yavaş veya sessiz uyku, var olan solunum hızı ve kalp hızı, kas gevşemesi belirgin azalma ve en az uyku hareketlerinin azalması. Bu zamanda, erkek hayal değildir.

Tüm fizyolojik fonksiyonları önünde hızlı ve aktif uyku aktive ile, o anda uyku rüyalar görür düşündürmektedir hızlı göz hareketi vardır, motor aktivite artar. Ama adam yavaş dalga uykusu sırasında daha güçlü şu anda uyuyor. Uyku deneyleri insanlar yapılmıştır ve bir kişinin REM uykusu yeterli toplam uyku hafta rağmen, mahrum eğer daha sonra o ruhsal bozukluklar başlayabilir görülmüştür.

Şimdi REM uykusu sırasında insan beyni aktif olarak çalışmaya devam ettiği kurulmuştur. Bu toplar ve uyanıklık hali içinde kullanmak için gündüzleri alınan bilgiler analiz eder. Bu durum kesinlikle umutsuz görünüyordu gibiydi önce olmasına rağmen, gerçekleri yeniden düşünülmesini ve biz hazır solüsyon ile sık sık kalkıp sabah, geri dönüşüm gibi. "Bunun Uyku" - halk bilgelik öğretir.

Dreaming

Günümüzde, bazı insanlar dürüst diğerleri tam bir saçmalık olduğuna inanıyorum iken, her rüya, geleceği foretells inanıyoruz. Gerçek nerede?

Bizim bilinçsiz arzular, duygular, ihtiyaçlar ve niyetleri derin kuyu bir alt gibi, bizim bilinçsiz derinliklerinde bulunmaktadır. Bazen vazgeçmiş ve farklı görüntülerin şeklinde bilinç getirilir. Bize bilinçaltı verir görüntüleri Deşifre - bu sanattır.

Dreaming - Bizim bilinçsiz bir "kraliyet yol". Yani psikanaliz Sigmund Freud'un kurucusu çaba hayallerinin sembolizm çalışmaya koymak, dedi.

Rüyalarda Görüntüler

Psikanalizin Bölüm hayalleri hastayı analiz etmektir. rüyada görüntüleri, garip karakteri alabilir gerçeğe karşılık gelmez, onlar bizim engellemeler deforme olması sonucudur. Uyku bazı kısımları biz hatırlıyorum ve diğerleri bize bir gizem ise, hemen anlıyorum. İşte onların bir şeydir ve hatırlama ve bir psikanalist yorumlamak olur. Sorun yüzeye geldiğinde, o kadar korkunç değil ve çalışabilir.

Düşlerin Yorumu

rüya detaylı resim çizmek ve bir kişinin sadece onunla aynı anda meydana bireysel dernekleri bulmak için sadece gerekli onun varlığı ile, bir hastayı tedavi etme amaçlı olabilir bu yöntemi uygulamak için: psikanalist iş, hayallerini yorumlar, belirli kurallara tabidir . Bu durumda, gizli içerik açık forma çevrilmiş sanki, ve düşünceler, yeni bir komut dosyası oluşturan görsel görüntülere dönüştürülür. Bir rüya bir tek komut değil, rüya fantezi farklı görüntüler görünüyorsa.

Analist birlikte tüm görüntüleri toplandı ve uyku dernek ile ilgili sonra, o yorumlama başlar. Hastanın kişiliği ve ruhunun alt görülen ne anlatmak için kelime ile mevcut tüm bilgilerin bağlantı gerektirir Bu, deneyim ve sezgi dayalı bir sanattır. Düşler yorumlanması genellikle kısa psikanalist ve özellikle bizim bilinçsiz bilinçli gizli mesajların özünü yakalar.

rüyalarda bireysel görüntülerin değeri

Bilinçli bilinçsiz yolda küçük bir yürüyüş denemek ve düşüncelerimizi uyku sırasında görüntülere dönüştürülür nasıl anlayalım.

Bir rüya birisi daha sonra büyük olasılıkla size doğru saldırganlık gösterir Eğer gerçekte sen ifade edemez kendi saldırganlık, var. Hiçbir kaçış duygular depresyona neden olabilir orada bir durum Depresyon?????????.

Bir kişinin başkalarının gözünde nasıl göründüğünü endişesi hissediyor sınav, hayal edebileceği için hazırlıksız olma konusunda Rahatsızlık rüyalar.

Zulüm Düşler. Burada dikkatle halletmeleri gereken kim ya adam musallat ne iyi biz baktığınızda o kadar korkunç olmaz olabilir. Bu tür rüyalar genellikle insan kişiliğinin bilinçsiz kısmı bilinci ile temas kurmaya, yüzeye gelmek için çalışıyor anlatılır. Bilinç, hangi sebeple olursa olsun, temas korkuyor.

Genellikle bir rüyada kendi ölümünü ya da başkasının ölümü. Bu ölüm (ve hatta cinayet) nadiren gerçek ölüm ile ilgisi yoktur, genellikle derin iç dönüşüm, ya da bu tür dönüşümlerin arzusunun bir süreç olduğunu gösterir.

Rüyalar sevdiklerinin kaybı keder duyguları sevilen birinin ölümünden sonra altı ay içinde ortaya çıkabilir, daha sonra bu tür rüyalar sıklığı giderek azalır. Bu olmazsa, o zaman ölen görüntü rüyalar olumsuz özelliklerin de elde veya gitmesine izin sormaya başlar olabilir.

Bizim zihinsel aktivite evde uykusunda ya da bireysel parçaların şeklinde yansımaktadır. Eğer bilinçsiz bazı iç dönüşüm istiyorsanız, bu tür her şeyi kaynar ve değişiklikler mutfak, gibi, hayal edebilirsiniz. Bir şey kurtuluş duygusu banyoda gelebilir. Özellikle, bu eylem, bazı tanıdık evde gerçekleşir eğer benziyor.

Bir rüya Araç bu kişinin kimliğini sembolize eder. O araç sürücüleri ise, şu ya da bu durumda onun aktif rol konuşuyor. O arka oturur ve sürüş dahil değilse Aksine, gerçek hayat çok proaktif değil dan anlamına gelir.

Bir kişi onlarla sorunun çeşit olduğunda alkol ve uyuşturucu kullanımının görüntüleri ortaya. Rüyalar böyle bir arkaya varsa, burada yaşam tarzını değiştirmek için bilinçsiz istekli görebilirsiniz.

Yılanlar çok farklı şekillerde görünmesini hayal ve şifa, zehir ve tehlike ile, hikmet ile ilişkili olabilir. Orada hastanın kişisel ilişki olması çok önemli olacaktır.

Biz rüyalar görüntülerde temel ortak görüştü. Gerçekte çok daha fazla rüyalar vardır, ve tabii ki, onlar çok bireyseldir. Sonic yardım çok sorunlu olan Dolayısıyla, onun rüya sembolizmi çözmek için. Bir psikiyatriste gitmek için daha iyidir.

Romanenko Galina Pavlovna, psikoterapist, psikiyatrist


İlgili Makaleler
??? ????????: ????? ????? ?????????? ???? ??????Bebek uyku: Bebek iyi hissediyorum
??? ?????? ??????: ?????? ??? ?????????? ???Ne kadar hızlı uykuya: dinlendirici bir uyku için ipuçları
??????? ??? - ????? ???????????Kadın hayalleri - bilinçaltının sırları
??????? ???????? � ??? ???? ??? ??????Bebek yatağı - Bebeğiniz uyuyor?
Makalenin Etiketler:
 • Düşler ve Rüya
 • El falı: yandan baskı
 • Ay Takvimi

????????? ???????Doktorlar genellikle söylüyorlar hemen hemen tüm bulaşıcı olmayan hastalıklar - malnütrisyon sonuçları. Ve bir yetişkin kendisi ona ölçüsüz abur cubur tüketimini, çocuğun düzgün beslenmesini tehdit ne değerlendirmek mümkün adam ise - anne ve babasının bakımı. Ve bir çocuğun güçlü ve sağlıklı büyüyen, böylece çocukların diyet yapmak çok önemlidir.

alt

Nasıl beslemek için

Bir zamanlar çocuk pahasına, plaka üzerinde her şeyi yemek zorunda gerektiğini düşündüm. Tabii tehditleri, manipülasyon, basınç, ve düpedüz şantaj vardı: Yaşlı insanlar yemek zorunda nasıl hatırlıyorum. Zamanla, durum değişti: öğretmenler ve çocuk hekimleri bir yetişkin yemek zorunda gibi aynı doğal olmayan ve acımasız olması için çocuğunuzu teşvik tanımak. Böyle şiddet çeşitli metabolik bozukluklar ve yeme bozukluklarına yol açar, ve bugün kabul edilemez olarak kabul edilir.

Çocuğunuz kadar istediği gibi yiyor edelim. Bazen çocuklar bir sürü yemek, bazen biraz, ve anne korkutmak değil: Sağlıklı bir çocuğun vücut bağımsız kendi ihtiyaçlarına göre, kalori miktarını düzenler.

Yetişkinler çocukların bazen çok can sıkıcı bir alışkanlık çalıştırmak tablodan, yukarı atlamak, ve sonra yemek devam etmek. Ama aynı zamanda gerçek bir temeli vardır: hareket, anlamak açlığını gidermek için daha kolay ya da biraz daha fazla yemelisiniz.

alt

Ne iyi vermek

Üç yıl olduğundan çocuğun beslenme kadar üç yıl oldukça sınırlı ise eski bebek yetişkinlerle aynı yiyebilirsiniz. Tabii ki, menü preschooler bazı yemekler silinmesi gerektiğini ve bazı önemli ölçüde sınırlamak, ama genel okul öncesi yemekler çeşitli denemek için verilebilir.

Tabii ki, böyle alkol veya peynir gibi çocuğunuzun gibi "yetişkin" ürünler, çeşitli etler de sadece çok küçük miktarlarda ve sadece tatillerde diyet temsil edilebilir sunamıyoruz. Çeşitli lezzetleri, turşu çok mümkün olduğunca az vermelidir. Bir çocuk diyet, alerjik ise tamamen istenmeyen şekilde çalışmasına neden olabilecek ürünleri hariç. Çocuğunuz öğrenmek için zor çok yağlı yiyeceklerden kaçının. Çikolata ve tatlılar, yanı sıra biber, turp gibi bazı yanan baharat, istismar etmeyin Horseradish: güçlü kök????: ??????? ??????Hardal.

Çocuklar genellikle love dogs, ancak böyle bir protein için tam kaynak olarak yarı mamul ürün olarak kabul edilmemelidir. sosis et yüzdesi çok düşüktür, ama yağ ve yapay katkı maddeleri çok, bu yüzden yarı-mamul ürünlere en iyi daha az sıklıkta bir çocuk masaya çıktı.

alt

Çocuk 'menüsünü Özellikleri

Ne sağlıklı bir bebek sahibi olabilir? önerilen ürünlerin listesi biri çeşitli yemekler pişirmek anlamına gelir ki, oldukça geniş. Çocuk yeterli sayıda yağsız et ve kümes hayvanları, balık ve deniz ürünleri, yumurta, sebze, tahıl, meyve ve süt ürünleri almalıdır.

Et değil bir parça hazırlamak için arzu edilir, ve pirzola, köfte, köfte, köfte ve "kirpi" olarak. Kaldırılması gerektiğini pişirmeden önce etten yağ. Sen (ve) çocukları ve özellikle karaciğer yan ürünleri sunabilir. Çocuk onlara yuttum ki balık kemik çıkarılması gerekir. , Iyi güveç kaynatın, bir çift veya fırında yiyecek kaynatın - Kızarmış yiyecekler mümkün olduğunca az bebeği vermek daha iyidir.

Sebze, birçok çocuk çok hevesli değildir. Çoğu zaman, sadece bebek bitkisel gıdalar alışık olmayan anne suçlu. Ancak, zaman içinde, sen sebze yemekleri bir alışkanlık oluşturabilir.

Süt ürünleri sindirilebilir kalsiyum, gerekli büyüyen organizmada zengindir. Tercih, yoğurt süt verilmelidir Kefir: Sağlık ve uyum için eşsiz bir içki?????: ?????????? ??????? ??? ???????? ? ??????????Cottage peyniri ve yoğurt ortalama yağ içeriği. Süt ürünleri ayni, süt, çeşitli tahıllar pişer, peynir köfte pişirmek için kullanılır Köfte. Lezzetli dünya şey mi?????????. ???? ?? ?? ????? ???-?? ???????? ve güveç. Her zaman doğal, bitkisel takviyeleri olmadan - diyet ve tereyağı mevcut olmalı.

Yakın zamana kadar o doğduğu bir yerde büyümek olanlara öncelik vererek çocuğun egzotik meyve alanı dahil etmek daha iyi değil inanılıyordu. Yararlı ve non-alerjik muz - alerjik olmayan Ama eğer, o zaman daha çok bebek kivi, mango ya da ananas ve verebilir. Buna ek olarak, çocuk elma, armut, kayısı ve çeşitli meyveler için yararlı.

Tatlılar gelince, o zaman onlar her zaman olabilir, ama onları biraz olsun olacağını, çok net bir şekilde sınırlamak için daha iyi, ama değil. İyi davranış veya yenen öğle yemeği için bir ödül olarak tatlı kullanmayın. Tercih boyalar ve kokular olmadan düşük yağlı doğal tatlılık ya da ev yapımı Bisküvileri, şeker, marmelat verilmelidir. Çikolata ve şeker zehirli tonları mümkün olduğunca az verilmelidir.

alt

Genç öğrenciler beslenme alışkanlıkları

Bir çocuk okula gittiğinde, o genellikle cep harçlığı görünür, ve onlarla birlikte - belli bir özgürlük. Ve çok sık, çocukların gıda paralarını harcama. Şeker, parlak ambalajlarda cömertçe ilave renkler ve tatlar, fast-food, cips ve diğer zararlı ürünler çok çocuklar ilgi olduğu: Ne yazık ki, yaptıkları seçimler olduğunu, sağlıklı beslenme kavramı ile ilgisi yoktur.

Çocuğu güvenmeniz, o eylem çağrısı olarak reklam görür, ve soda içme reklam devletler eğer - o iyi, ortaokul öğrencisi inanmak için gereklidir. Reklam olası çocuğu koruyun, ama etiketleri okuyun ve daha kritik bilgi almak için onu öğreteceğiz. Bu yaklaşım, sıkı yasaklara daha etkilidir: sonunda çocuk artık fast-food şey özellikle çekici kabul edilecektir bir şans var. Sürekli ona yararlı ürünler iyi pişmiş, lezzetli yemekler sunan, bir çocuğun tat beslemek için tavsiye edilir. Sadece oğlu veya kızı yasaklamak veya ürünlerin o biraz mantıklı Ve eğer: bildiğimiz gibi, yasak meyve, tatlı ve ebeveyn kontrolü altında dışarı patlama olduğunu, çocuk muhtemelen ilk McDonald gitti.

Maria Bykov


İlgili Makaleler
??????? ?????????????: ?????? ???????Emzirme: notlar
??? ??????? ??????? ?? ????? - ??? ?? ?????Meme bebeğin vazgeçirmek için nasıl - adım adım
?????????? ? ????? ??????? ???? ?????: ??????? ? ???????Bebeklerde yetersizliği: Nedenleri ve Tedavisi
??????? ????? ?? ????: ??? ??????? ??????Nasıl bebeğinizi beslemek için: bir yıl altındaki çocukların beslenme durumu
Makalenin Etiketler:
 • Çocuklar için yemek
 • Çocuk oyuncakları: Doğru seçim önemi
 • Bir çocuğun evlat edinilmesine: zor bir karar