Меню


 • Öpüşme hakkında bilgiler: En ilginç
 • Küçük-bilinen

????? ? ????????Sevgi ifade ve aşkını göstermek için belki en iyi yolu - dudakların nazik bir dokunuş. İnsanlar eski zamanlardan beri öpmek olmasına rağmen, öpüşme hakkında bazı gerçekler hala kamuoyuna bilinmemektedir. Bu bilgileri sahip olmak, her zaman senin bilgeliği göstermek ve aynı anda istenilen şekilde muhatap ayarlayabilirsiniz.

Öpüşme hakkında bilgiler: En ilginç

Bu farklı öpücük

Öpücük - sadece hoş bir deneyim, yakından bilim adamları-filematologami tarafından incelenmiştir öper değildir. Bu bilim adamları, ortalama iki yetişkin sadece dört buçuk saniye sürdü öpücük ki, örneğin, bulduk. Ve hayatının tüm dünyada ortalama kişi kadar öpücük ayırıyor - 336 saat. Ancak, çok fazla öpücük meraklıları sayılmaz.

Uzun öpücük için düzenli yarışmalar dünyasında. Şartlar böyle yarışmalar oldukça sıkı - aşk bir an için dudaklarını kıramaz. Sen ancak birlikte tuvalete gitmek, ve içki, uyuyamıyorum - sadece bir kamışla. Böyle zor koşullarda çift 12 Şubat 2013 58 saat, 35 dakika ve 58 saniye boyunca öpüşme devam etti. İlginçtir, öpücük süresince bu rekor, yanı sıra önceki kayıtlar, Tayland kurulmuştur.

Bağlı uzun öpücük ve başka bir kayıtla: Japonya'da bir çift iki dakika ve on sekiz saniye öptü. O su altında geldi bu öpücük teklik.

rekor 1980 yılında kuruldu ve o hala dayak değil. Sadece kısa molalar yapma, 17 gün boyunca öptü birkaç Bilinen. Ama kayıt aşık mutluluk getirmek değildi: onlar sinir bitkinlik ile bir hastane yatağında vurmak böyle uzun bir öpücük sonra.

Öper ve tabanca atış arasındaki benzerlikler nelerdir? İnsan vücudunda böyle farklı eylemlerin yürütülmesi sırasında aynı hormonlar tarafından üretilen çıkıyor.

Öpüşme hakkında bilgiler: En ilginç

Tarih ve coğrafya öper

????? ? ????????Antik Mısır'da, öpücük hiçbir fikrim birbirlerinin burunlarını sürtme sevgi bir işareti olarak Mısırlılar vardı. Malezyalılar, Eskimolar ve Polinezyalılar ve hala bu şekilde onların sevgilerini ifade etmek tercih. Çin halkı Avrupalıları öpüşme gördük sonra Çin'de, öpücük popüler oldu.

Antik Roma'da, bir öpücük ciddiye alınması. Öpücük evlilik sabit yanı sıra Böylece Romalılar, birbirlerini karşıladı. O zamandan beri, gelenek düğün töreni sonunda öpmek gitti - ve not edilmelidir, aşk çok bir gelenektir.

Halka açık bir yerde bir kadın Orta Çağ, adam, kucaklama İtalya'da ve öpmek, onunla evlenmek zorunda kalmıştı. Iki yanağından bir öpücük uzun, birçok Avrupa ülkesinde standart bir tebrik olmuştur. Bu tür öpücük - Bir nezaket fazla, imkansız kişi tutumunu yargılamak için.

Öpüşme hakkında bilgiler: En ilginç

Kisses ve hukuk

????? ? ????????Bir ülke olarak, bazen kanunla düzenlenir öpüşme. Örneğin, Malezyalılar el ele tutuşarak ve öpüşme kamu olmamalıdır. ban hala güçlü bir küçük insanlar için bir tutku göstermek önerilir turist ve ülke misafirler için geçerli değildir. Ve halk ve turistler ile ilgili olarak eşit şiddetli BAE hukuk: kamu öpüşme burada tutuklandı edilebilir. Sen halka açık yerlerde ve Guanajuato Meksika kentinde öpmek olamaz - böyle sevgi yüz para cezaları ve hatta kısa bir hapis cezası için. Endonezya halka açık yerlerde öpüşme sıkı severler nerede: Bu suç on yılı aşmayan bir süre için iyi bir katı veya hapis cezası ile cezalandırılır. İran'da, halkın öpüşme bir kamçı ile cezalandırılır ve bu alnını öpüşme gibi sadece dudakları öper, ama aynı zamanda daha masum sevgi, yasaklı olabilir.

Iowa eyaletinde (ABD) öpüşme yasağı sadece bıyıklı adam etkiler. Ancak, yasa sıkı takip edilmez artık. Bu durumda bıyıklar ve kadınlar olmadan Erkekler de biraz kendi eylemleri sınırlıdır: Yabancıları öpmek yasaktır. Maryland, kamu bir öpücük tarafından düzenlenir. Aşk bir saniye içinde tutmak mümkün değilse, bunlar tehlikede değildi. Öpücük uzun sürerse, bir para cezası ödemek ya da hapiste birkaç gün geçirmek zorunda kalacak.

Colorado Erkekler olursa olsun kim vardı bu kadınların, uyuyan kadınları öpmek yasak. Diğer kadınlar hakkında kanun sessiz - ama Connecticut erkekler onların meşru eşleri olan Pazar günleri öpmek hakkı yoktur.

Tartışmalı öpücük ve Avrupa'ya Tutum. Örneğin, İtalya'da, erkekler sadece alnına genç kız öpebilirim - eldiven olmadan kol, boyun veya ellerde bir öpücük, bir hakaret olarak kabul edilir. Bir Fransız öpücüğü demiryolu üzerinde iken yasaktır. Öper yöneten Belki tüm yasaları, bu - en net ve makul.

Öpüşme hakkında bilgiler: En ilginç

Öpüşme ve Sağlık

Her sabah nadiren, eşiniz öpmek insanlar araba kazaları içine almak ve işten daha az yorgun olduğu düşünülmektedir. Günlük öper ve yaşam beklentisini Etkiliyor: bazılarına göre, kimin sloganı bu "bir öpücük olmadan Değil bir gün! "Bu sevgi kayıtsız insanlar daha uzun ortalama beş yıl yaşayın.

Tutkulu bir öpücük sırasında yüz kasları tüm içerir. Dolayısıyla, kan dolaşımını artırmak ve Öpüşme, cilt daha genç ve taze olun. Bazı durumlarda, öpüşme, hatta baş ağrısı kurtulmak yardımcı olabilir Baş ağrısı???????? ????.

Dudaklarında bir öpücük sırasında insanların ortalama beş milyona bakteri paylaşmak. Böylece, kolayca herpes ile enfekte alabilirsiniz, ve akut solunum yolu enfeksiyonları, bir el sıkışma gibi sık öpüşme ile bulaşır. Stres rahatlatmak ve bağışıklık sistemini güçlendirir öpüşme Aynı zamanda - öpüşme bir şey var olanlar, nadiren hasta muhtemelen neden.

Devamını oku Küçük-bilinen

İlgili Makaleler
??? ????????? ??????????: ? ????????, ??????, ????????????Öpmek için nasıl: duygu, inceliğini düzenleme
??????? ???????: ??? ??????Aletleri öpmek: basit
?????? ???????: ??? ???????????!İlk öpücük: Bu unutulmaz!
??????????? ???????: ???? ?????????? ???????Fransız Öpücüğü: tat zarif tutku
Makalenin Etiketler:
 • öpücük
 • -Kompleks kaynaklı aldatma: mazoşizm veya zihinsel bozukluk?
 • Fransız Öpücüğü: tat zarif tutku

??????? ?????Saç daha az ya da iyi görünüyordu saç kurutma makinesi şekillendirme Biz tüm bu gün var, her gün saç kurutma makinesi kurutma alışkanlığı kazanılmış, özellikle vakaların uzun listedeki son noktadır. Bu sadece sabah başka bir şey almak için daha iyi olurdu saçlar için kötü haber (onlar için ne kadar kötü düşünmek), aynı zamanda, zaman sürer. Saç şekillendirme süresini azaltmak için Saç şekillendirici - en fazla üç farklı bileşimlerin neden kullanmaz??????? ????? - ?????? ?????? ???????????? ????? ???? ?????? ????????Onlara darbe-kuru arasında bir mola verin ve uzun ömürlü bazı basit tavsiyeler kullanmak bu istifleme yapmak.

Saç şekillendirici - hacim vermek için nasıl

Saçınızı hazırlayın

iyi eğitimli saç - herhangi bir saç modeli yaratmanın anahtarı.

Saç şekillendirici - hacim vermek için nasıl

Saç için Tedaviler

Eğer düzenli bir saç kurutma makinesi kullanıyorsanız, zaten saç durumuna bağlı olarak, en az bir kez saç ayda bir ya da her hafta belirli işlemleri yürütmek gerekir. Eğer yoksa, bu alışkanlığı elde etmek zamanı geldi. Sadece saç maskesi ya da diğer bakıcı yollarına başvurma ve ev işleri yapmak. Ya da saç bırakılmalıdır maske kullanın Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ???????? Eğer uyurken geceleri, onlar kurulum için hazır olduklarını, böylece saçınızı nemlendirir ve iyi durumda tutarak, çalışacaktır.

Saç şekillendirici - hacim vermek için nasıl

Doğru şampuan ve saç kremi

??????? ?????Doğru şampuan ve saç kremi ya (ince saçlar için örneğin,) sizin saç tipi için uygun olabilir ya da istenen saç (saç sorunsuz yatıyordu yardım şampuan) oluşturmak için tasarlanmıştır. Her durumda, sen temizlemek besler ve saça bakım şampuan ve saç kremi kullanmanız gerekir, bu yüzden yüklemek kolaydır ve sağlıklı bir görünüme sahip.

Saç şekillendirici - hacim vermek için nasıl

Styling

Eğer iyi görünüyor styling, isterseniz, pushitsya değil, ve, en önemlisi, bir kaç gün yapılacaktır, saç şekillendirici ürünlere ihtiyaç Styling: doğa ile uzlaşma???????? ??? ??????? ?????: ?????????? ? ????????. saç kurutma makinesi şekillendirme için en önemli şey - saç sıcak havanın zararlı etkilerini azaltacak olan, termal koruma ile araç kullanılır. Sonra köpüğü şekillendirme veya darbe-kuru için iyi bir başlangıç ​​vermek için merhem doğrultma geçerlidir. Sadece çok fazla neden varsa, saç kaldırmak için bir araç biraz daha eklemek için bir küçük herhangi bir şekillendirme ürünleri miktarı, ve çok daha kolay gerektiğini unutmayın.

Saç şekillendirici - hacim vermek için nasıl

Saç Kurutma Makinesi

Bir saç kurutma makinesi prim almak için çok para harcamak gerekmez rağmen, bu kurutma aşağıdaki özellikleri varsa, ambalaj yapmak daha kolay olacaktır:

 • Meme Hub gerektiğinde kesin doğrudan havayı yardımcı olur.
 • Güvenli istifleme yardımcı olacak fonksiyonu, Soğutma.
 • Sıcaklık anahtarı, size oluşturmak istediğiniz saç türü veya saç stili uygun cihazı yapılandırabilirsiniz.

Saç şekillendirici - hacim vermek için nasıl

Saç fırçası

Kurutma yanı sıra, aynı zamanda kurutma sırasında saç kökleri ve çekme ipliklerini yükseltmek yardımcı olacak bir yuvarlak fırça, gerekir.

Saç şekillendirici - hacim vermek için nasıl

Tokalar

Darbe-kuru sırasında uyulması gerekir tavsiye tek parça, varsa, bu aşağıdaki tavsiyem olacak: küçük parçalara ve delici kesici alet pimleri bölünür saç şu anda çalışmıyor saç ipliklerini vardır. Darbe-kurutma bireysel ipliklerini - uzun ömürlü ve harika görünecek susturmak için tek yol.

Saç şekillendirici - hacim vermek için nasıl

Saç şekillendirici saç kurutma makinesi

En stil saç kurutma makinesi gelince, iyi - o yeterli zaman vermek. Bu, bu ipuçları yükleme süresini azaltmak için tasarlanmıştır, çünkü biraz saçma gelebilir, ama ilk defa ambalaj yapmak için doğru yapılabilir. Bu, saçınızı tutmak kötü coiffed saça gün her çift koymak için ihtiyaç önlemek olacaktır.

Saç şekillendirici - hacim vermek için nasıl

döşeme

??????? ?????Yüklemeyi ödemek zorunda minimum zaman mı - 20 dakika, ama isterseniz, ona daha fazla zaman alır. Bu küçük iplikçikler halinde saç bölmek, özellikle uzun sürer, ama en iyi sonucu almak için izin verir, ve daha dayanıklı tasarım olabilir.

Saç şekillendirici - hacim vermek için nasıl

Bireysel teller ile çalışmak

Saç kuru tek iplikli yaklaşık 2, saç kurutma makinesi ve sonu arasında 5 cm mesafe tutarak, tamamen kuru ve daha sonra bir sonraki sarmalı devam kadar.

Saç şekillendirici - hacim vermek için nasıl

Bir fırça kullanın

Doğru boyutta bir yuvarlak fırça kullanın (küçük - büyük, kısa saçlar için - uzun veya kalın saçlar için), yüksek tutarak, ve saç mil aşağı hava jet yönetmenlik, saç çekme yardımcı olabilir.

Saç şekillendirici - hacim vermek için nasıl

Soğuk hava ile saç söndürmek

, Ambalaj bitir soğuk hava açmak ve düşük güç kurutma dönüm, ve sonra serin havayı sabitlemek için tüm saç üzerine dökün.

Saç şekillendirici - hacim vermek için nasıl

Güvenli saç lake

Hairspray yeterince güçlü bir kavrama sahip ve saçınızı aşağı tartmak gerekir. Uzun süren döşenmesi, saçınıza gevşek ve yağlı görünüm, döşeme sonra özellikle gün verebilir saç parlaklık için serum kullanmaktan kaçının.

Bu ipuçlarını takip ederek, evde iyi bir darbe-kuru, uzun sürecek yapabilirsiniz. , Aşırı nem önlemek, taze saç kesimi kalmak özel bir şapka giymek, bir duş almak ve yağlı saçlar ile başa çıkmak için bir kuru şampuan kullanın ve bir sonraki saç yıkama kadar süresini uzatmak için.


İlgili Makaleler
?????????????? ???????: ?????????? ???????? ?????? ????Uzun döşeme: güzel saç modeli her gün
??????? ????? - ?????? ?????? ???????????? ????? ???? ?????? ????????Saç şekillendirici - en fazla üç farklı bileşimlerin neden kullanmaz
????????? ??????? ?????: ??????? ?????????Mükemmel tasarım: stilistler sırları
???????? ??? ??????? ?????: ?????????? ? ????????Styling: doğa ile uzlaşma
Makalenin Etiketler:
 • saç şekillendirici
 • Saçlar için Vitaminler: neden önemlidir
 • Öncelikle bakım: o hamile kadınlar saçınızı boyamak için mümkün mü

 • Nasıl bir kızla tanışmak: size uygun yolları binlerce hangisi?
 • Sağ
 • Cömertçe
 • Açık havada
 • Kulüpte
 • Diskoda
 • Metroda
 • Telefonda
 • İnternette
 • VKontakte
 • okul
 • Forum

??? ????????????? ? ???????? ?? ?????????

Güzel bir kadını baştan çıkarmak için en iyi yolu - dans: diskoda bir kızla tanışmak için nasıl

Kötü dans ve birkaç kokteyl ya da bira sonra kapasite kaybetmek değil olanlar için tavsiye diskoda Tanışma. Disko tanışma tatil sezonu için özellikle karakterize ve başlangıçta tesisi romantizm ve somut bahisli macera ile ilişkili olduğu iyi bir zaman amaçlanmıştır. Sadece dans etmek onu davet, diskoda bir kızla tanışmak nasıl anlamaya özellikle uzun zamana ihtiyaç yok.

alt

Dans Davet

yavaş dans onu davet - kolay yolu disko eski ve kızı görmek için. Aksi halde neden orada bu çok yavaş dans? İşte orada herkes önünde kucaklamak için görkemli bir fırsat olduğunu ve sıradan dışında bir şey gibi görünmüyor. Kızlar çok nadiren, onlara daha az adamlar, davet reddetme yüzden Dans olursa olsun bağlayıcı olmayan nasıl, örneğin, barda davranır çıkabilirsiniz. Çok itici bir görünüme sahip veya sizinle inkar etmek anlamsız sarhoş olması gerekiyor. Yavaş dans ve ortak kelime, bir dokunuş, bir sarılmak nasıl tepki gözlemlemek mümkün iken, kızlar ve erkekler için hoş.

Dans kız davet, oldukça emin olabilirsiniz: bir gerçektir kendi talep, cinsel çekiciliğini teyit olarak davet bir kız için diskoda dans gerçeği hala bir değeri vardır. Bir kız arkadaşıyla sohbet, kafelerde saatlerce oturabilir ve erkeklerin dikkatini herhangi bir işaret gerek yoktu. Dans davet değil Ama diskoda, o kompleksin ruhunda zaten. Yani burada yüzde doksan olumlu bir sonuç bekleyebilirsiniz. Ve süre etkilemek için durumun gücüyle ve ana avantajı ile dans.

alt

Tatsız sürprizler diskolar

Ben farklı kızlarla dans edebilir, ve bazı biri hakkında bilgi almak? Evet, bu bir disko için en iyi seçenektir. Birlikte disko gelmiş ise negatif tepki, meşru ortağı için başka bir kızla dans etmek. Diğer tüm durumlarda, ısıtmalı ilgi ile sadece diğer danslar ve bir iş ortağı olarak değerini artırmak. tehlike burada diğer tarafta pusuya yatıyor ve köşede çıkıyor ve çok ocharovashka, sadece tutkuyla bir slow şarkı sırasında kucakladı erkek arkadaşı döner iri adam gibi görünüyor. Peki, burada, dedikleri gibi, kurt korkusu - ormana gitmek için değil. Kesinlikle özellikle güzel herhangi bir escort kız, erkek arkadaşı ile tanışma dolu olabilir, ve güzel kızlara adamlar genellikle güçlü ve agresif.

Adamlar bir sürü "aptal tarzı" olan bir genç adam sadece onu eksik ve dans onu sürükler sözde diskolarda uygulama vardır. Değerlendirme göre, yaklaşık üç kız normalde bu yaklaşımı algılar. Eğer o bir şaka değil gördüğü hissediyorum, ama öfkeyle korkmuş ya da eğer, devam etmek önemlidir. Ayrıca, kaba ve her türlü bunun bir şaka olduğunu göstermek ve tamamen zararsız olmamalıdır. Böyle bir davranış bunu yüzünü süslemek için tüm resmi vesilelerle vermek için, "aptal tarzı" herhangi bir erkek için kontrol on kere kullanılması.

Başka bir hatadır disko - aydınlatma. Kızla dans, barda onu almak için tavsiye ve eğlendirmek için bir şey olduğunu. Yani güzel bir kız yapmak ve akşam disko devam öneren önce, parlak ışık birbirlerini görmek mümkün olacak.

Devamını oku Metroda

İlgili Makaleler
??? ????? ??????: ??????? ???????????? ??? �??????????� ???????????Nerede aşkı bulmak için: "ilginç" sonuçları için basit kurallar
??? ????????????? ? ???????? - ??????? ?????Nerede bir kızla tanışmak - iyi bir yer
?????????? ? ?????: ?? ? ??????Metroda Başlarken: Artıları ve Eksileri
??? ????????????? ? ???????? ?? ?????: ??????? ???????Nasıl sokakta bir kızla tanışmak: basit kurallar
Makalenin Etiketler:
 • nasıl karşılayacak
 • Erkek Sorunları Ermeni radyo
 • Gereksiz siyaseten doğru beyefendi kurtulmak ister misiniz?

??????? ?????????Hiç bazı erkekler kadar kadınlar daha popüler olduğu gerçeği ile şaşırttı mı? Bu daha iyi arıyoruz çünkü, şık giyimli, ya da daha çok para var değil. Onlar sadece güven. Don Juan doğmuş olması gerekmez, etrafındaki hayranları bir sürü ne olurdu. Biz sizin dikkatinize sunmak yedi basit kuralları takip etmek önemlidir, ve sonra dünyanın en yaklaşılamaz güzelliği size İlginiz dikkat.

Karşılamak önce 1., göz teması yapmak. Eğer hızlı bir şekilde ilk adım bir netice var olup olmadığını anlamak istiyor musunuz? (Ilk saniyede göndermek yoksa kolay dedi?). Kızın yüzü sevdim bak - uzak döndü, ve hatta daha iyi size yanıt gülümseme değilse - güvenle gidip tanışmış alabilirsiniz. O bakışları önler, daha iyi başka bir nesnenin kendisi için bakmak - Bu bayan açıkça seninle tanışmak bertaraf edilmez. Etrafına bak ve kadınların erkeklerden "seyir" Ne fark edeceksiniz ve hangi uyduları üzerinde odaklanmıştır. "Beden dili" okumak için öğrenin ve size çok başaracaktır.

2. Aynı anda birkaç kadın ile tanışmak çalışmayın. Zaten bir bayan ile bir tanıdık varsa, kanca ve arkadaşları kalkmayın. Sen doğru anlayamaz ve büyük olasılıkla evde yalnız gidecek.

3. Onu she hissediyorum Let - iyi. Eğer o dünyanın en güzel kadın olduğunu onu ikna ederse, o tekrar tekrar sizinle tanışmak isterim. Ama aşırıya kaçmayın, "zayıf cinsiyet" kaba düpedüz dalkavukluk sevmez.

4. Ona iltifat söyle Övgü???????????. Hatta birisi size o kadar yapılmış olduğunu düşünüyorsanız. Başında bir kadın gibi size gelip bu aynı deney bir çift daha kaybedenler yapıldığını size düşünüyordum, onu iltifat söylemek korkmayın. Eğer gibi bana, diğer çocuklar aynı şekilde hissediyorum ve sonunda güzel bir kız tek başına sıkılmış devam Believe Yalnızlık - Ben hala bekar olduğumu bu yüzden yeni bir şey değil, ya da???????????? - ??? ?? ????, ??? ?????? ? ?? ??? ??? ?????. Cesaret ve yaklaşım var. Büyük olasılıkla o ilginç konuşma için size minnettar olacaktır.

5. klişeleri kullanmayın. Aksi takdirde, o sen misin ya böyle herkes, ya da çok emin bir kişi karar verecek. Sadece kendiniz, erkekler gibi samimi kadınları olmak.

6. barlar ve gece kulüpleri karşılamak için gerekli değildir. Bu tür yerlerde, bir kadın bir erkek dikkat kullanılır, ve reddetti olması daha muhtemeldir. Belki sadece rahatsız edici fan var mı? Buna ek olarak, gece kulüpleri bayanlar artan erkek dikkatini istekli olma eğilimindedir ve istenmeyen hayranlar kendilerini korumak için öğrendim. Bu size karşı çalışabilir. Bu nedenle böyle mağaza gibi diğer yerlerde karşılamak için daha iyidir.

7. Önemli bir nokta: bırakmak ne zaman anlamak için. Saplantılı bir adam daha kötü bir şey yoktur. "Beden dili" Anlamak değil, sadece Arkadaşlığın ilk anlarda önemli, ama aynı zamanda yalnız onun arkadaşı bırakmak için en iyi zaman anlamanıza yardımcı. Onun bakışları yanlara dolaşır? O yorgun görünüyor? Sen ona bir soru sormak ve o hiçbir şey belli belirsiz cevaplar ya? Yani veda zamanı. En ilginç bir konuşma yarıda daha iyidir, ve yine sizinle tanışmak isteyeceklerdir.

Bu basit kuralları takip ve hatta en başarılı bazen başarısızlık hatırlıyorum. Gerek hatalarından ders, ve cesaretle ileri gitmek, onlara kafayı almak için! Bir kız gibi karşılamak için başarısız - umutsuzluk yok! Belki sadece bir kötü ruh, bugün ya da hayallerindeki adamla tanıştım (ve belki de o sadece kritik gün?). Ileriye taşımak ve göreceksiniz - yakında dizüstü yeni telefon numaraları sayısını şişer! Mutlu avcılık!

Natalia Sharygina özellikle Kadın Kulübü için


İlgili Makaleler
??????? ????????? � ???????? ????? ????????Şartlar ilişkiler - kefalet uyum notu
????? ????? ???????? ???????? - ??????? ??????Kızlar neye erkek - erkek Valais
?????? ????????: ??? ?? ??????? ?? ?????? ???????? ????????Erkekler için ipuçları: Eğer kadınlara söylemek asla gerektiğini
???? ?????? ? ????????? ? ??? ??????Onunla ilgili erkek ve kadınların Türleri
Makalenin Etiketler:
 • kadın Psikolojisi
 • Bir Milyoner Marry: bir plan geliştirin
 • Romantik bir akşam yemeği: iki aşk festivali

 • Nasıl bir kızla tanışmak: size uygun yolları binlerce hangisi?
 • Sağ
 • Cömertçe
 • Açık havada
 • Kulüpte
 • Diskoda
 • Metroda
 • Telefonda
 • İnternette
 • VKontakte
 • okul
 • Forum

??? ??????? ????????????? ? ????????

Gelenek ve modernliği: Bir kızla tanışmak ne güzel

Güzel karşılamak bilen bir adam, her zaman, her iki cinsiyetten insanlar üzerinde iyi bir izlenim bırakıyor. Çocuklar onu gıpta ve kızlar onun sevgili kıskanır. Güzel bir flört için olağanüstü bir görünüm, şık ve pahalı giysiler ve aksesuarlar, pahalı hediyeler ve daha fazlası vermek yeteneğine sahip olması gerektiğini düşünürdüm. Aslında, bir bayanla tanışmak ne kadar güzel, herkes öğrenebilir. Bu bir arzu olacaktır.

alt

Güzellik keyfini çıkarın ve kendiniz oluşturun

Ne bir "nice to meet?" Dir Farklı insanlar için kalma sürecine ilişkin terimi "güzel" çok farklı şeyler ifade eder. Kızlar için - bu kadar ilgili, sürprizler, sürprizler, çiçek, deniz ve romantik, neredeyse teatral bir durum yaratarak, güzel kur var. O neredeyse anında onların marifet ve zekâ güzelliğini mücadele zaman sadece, hızlı, etkili tanıdık olabilir bir adam için. Olağanüstü bir yetenek ve psikoloji bilgisi - Bazıları için bir mali yetenekleri gösteri ve birisi için. Her durumda, bir güzel tarihleme için yaratıcılık ve hem de süreç sıradışı ve eğlenceli hale getirmek için arzu gerekiyor.

Güzel tanışma hariç:

 • banal sözleri ve eylemleri;
 • kibir, bayağılık ve bayağılık;
 • acele ve bencillik;
 • hazır "iltica" pozisyonu, buluşma için bir şey yapmak.
 • Güzel isteyen, genç adam olmalı seninle tanışmak:
 • Gerçekten kız seviyorum ve onlarla sohbet;
 • tüm olağandışı aşk ve orijinal kurgu için hiçbir çabadan için;
 • kızın yerine kendinizi koyun ve onu memnun sadece ne;
 • benlik saygısı duygusu var Özgüven: nasıl kendinize yolunu başlamak için???????? ???????????? ???????????: ? ???? ?????????? ???? ? ????? ve özgüven Nasıl kendilerine güven kazanmak için???? ??????? ??????????? ? ?????.

Güzel klasik aşinalık kıza doğru şövalyelik ve nezaket anlamına gelir. Aynı zamanda biz onun yakın çevresinden ilgili unutmamak gerekir. Bir kızla tanışma, sen kiminle diye, bir kafede oturan bir kulüp cadde veya dans yürürken, arkadaşları göz ardı edemeyiz. Ve hatta daha çok, biz söylemek ya da onlara zarar ve size karşı geri verebilir bir şey yapamaz. Belki zorlayıcı, ve kız sizin kaptırmak, ama onun firma ile kavga yapmak varsa, böyle bir aşinalık "güzel" olarak sınıflandırılmıştır. Güzel aşinalık size günün kahramanı yapmak gerekir.

vurgulamak, özellikle sanatçı teknikleri hareket pick up için ritüel tarihleme için bazı uymayan güzel bir partner olduğunu. Eğer kızı izliyor ve onu tanımak istiyorum olduysan, kendiliğinden olacak değil eğer, önceden hazırlamak, ancak bir "artı" ile bir hareket olmalıdır. Arkadaşı çirkin Örneğin, kendi eylemlerinin tüm dikkat ve her şey ona yardım. Bu metro geliyor, ve o tam eller? Onun ve gülümseme için kapıyı tutun. Şükranla çirkin kız dikkat herhangi bir tezahürü aittir ve anında yüzüne güvenilir bir müttefik alabilirsiniz. Buna ek olarak, kadınlar genellikle iyi arkadaş olacaksın.

Kızlar bir grup pozisyonu. Övgü tüm cimri olmayın. Sonuçta, güzel gözler sevgilim, ama onun arkadaşının esprili sözler değil sadece takdir edilmelidir. Eğer, çiçek vermek onlara her bir çiçek vermek, ve en pahalı güller, ama daha mütevazı bir şey olsun istiyorum, ama seçtiğiniz birine sizin için sempati ile cevap ve düzenlemek için emin böyle bir jest arkadaş yapmak durumunda.

En önemlisi, sadece olumlu ve iyi niyet luchites, doğaçlama esprili olmak ve. durum kendisi nasıl devam size söyleyecektir. Ana şey kendinize kurulum iyimserlik ve iyi bir tutum vermektir.

alt

Büyülü çekicilik

Sadece başarısızlık korkmayın - Bir arkadaşı bir çırpıda bulun. Ama nasıl tanıdık hatırladı yapmak için? Ne güzel, o ciddi ilgilenen bir kızla tanışmak ve ilişki devam etmek istedim? Güzel, elbette değil kalma Evrensel tarifi. Ve henüz biz kızlar özellikle çekici görmek için tam olarak hangi yol biliyorum.

Romantik Arkadaş - Mutlu çiftler yıllar sonra hatırlattı sihirli bir an. Bellekte hiç ilk toplantısı harika anılar bırakacaktır Ve eğer insanlar birlikte olmak anlamına gelmez bile, daha iyi olurdu. Bu nedenle, gerçekten güzel olmak için bunu tanıtmak için sorumlu bir yaklaşım önemlidir.

Bu yakınlık çok önemli kendiliğindenlik olduğunu. Bazı kalıplaşmış cümleleri ile uygun olup olmadığını Kızlar genellikle olumsuz tepki. İlk çağrı özgün ve bireysel olacaktır çok daha ilginç eğer. Bu nedenle, bu duruma bağlı olarak değiştirilebilir birkaç sözcük hazırlamak için gereklidir.

Kesinlikle sıradışı - Bu övgü olabilir. Çok güzel iltifat Övgü??????????? - Standart dışı övgü. Yani, bir kız şık uzun saç varsa, o zaten podnadoest onun muhteşem saç hakkında övgü ancak yabancı, endişe neden bağlı olan zarif bilek hayran olabilir. Bir zorunluluk övgü, ama çok müdahaleci olmayın: kızlık güzelliği haraç ödeyerek, bir sonraki adıma geçin gerekir.

alt

Birlikte

Ona konuştu adam, ortak bir şey olduğunu anlamak için bir kız toplantı zaman çok önemlidir. Aynı tadı, aynı görünümler, bile aynı sınıf. Tabii ki, hemen bu kızla ile kombine edilebilir olduğunu anlamak için dikkatli olmak gerekir. İpucu elinde kitap olabilir, ya da, örneğin, müzik onun kulaklıktan gelen.

Birlik bu duygu ortaya çıktı Şimdi, bu gibi tanıdık başlamak için uygun değildir. Bu durumda, bu kızın adını daha iyi hemen ilgi değil, ve kendimi tanıtmak başlayacak. Bu şaşırtıcı, ama bu basit yöntem çok etkili: Kız güvenlik duygusu vardır, ve senin adını aramak çok kolay.

Birbirlerinin isimlerini öğrenmek, telefon numarasını sorabilirsiniz. Ve burada yine kendi kartvizit bir sunum ile başlamak daha iyidir. Kızlar nadiren ilk çağrı rağmen, böyle bir jest, bir adam, açık, samimi ve sevgi çok ilgi etkilemek için yardımcı olacak - böyle bir kişinin telefon numarası ve e-posta adresinizi vermek üzücü değil.

alt

İş Kartları

Escort kızlar hiç küçük şeyler vardır. Ve, bir klasik tefsir, bu aşinalık her şeyin ince olmalıdır söyleyebilirim, bu yüzden bile en önemsiz, görünüşte detaylara dikkat etmelidir. Örneğin, alışverişi telefonlar süreci zor olabilir. Sen yabancı kartını teslim ederek utanç önleyebilirsiniz. Bu etkileyici, güzel ve yeni bir şey tanıdık yükümlü geldi. Ve o kart, kartın arkasındaki çantasını ortalıkta ne unutmuş olmadığını, size heyecan ve çağrı beklentisiyle hakkında yazabilirsiniz.

Bu durumda normal iş kartları sığacak şekilde mümkün değildir. Özellikle gündelik kalma kartvizit sipariş daha iyi. Bunun yerine, bazı nötr bilgilerin konumunu belirtin ya da hobi bir ipucu verebilir: bu metin kız bu telefonlarda aramak istedim yeterince ilginç olduğunu arzu edilir.

Daha açıkça romantik ve cinsel metinler önlemek için - kız ilk ne de bir iş kartla cezalandırıldı kim, son olmadığını, tamamen doğru bir izlenim yaratabilirsiniz. Tasarım hazırlayacak Ayrıca uygunsuz.

alt

Basit bir yolu etkilemek için

Bu tür hediyeler onları bir şey işlemek için korku: Çok kızlar Yabancılardan gelen hediyeler dikkatli olduklarını oldu. Bunun tek istisnası - çiçekler. Buket kaynaktan, bir kural olarak, her bir kız vermez.

Eğer sevdiğiniz kız yaklaşım, bu nedenle, hayranlığını hakkında birkaç söz söylemek, ona bir kartvizit ile tam çiçek, bir buket vermek ve o hiç çağrı olacağını umuyoruz, ama daha iyi - Telefon numaranızı, keskin başarılı kalma şansını paylaşın. Bu malzeme maliyetleri gerektirir, ama böylece onların sempatisini ifade adamı hatırlar bir garanti yoktur.

Devamını oku Açık havada

İlgili Makaleler
??? ????? ??????: ??????? ???????????? ??? �??????????� ???????????Nerede aşkı bulmak için: "ilginç" sonuçları için basit kurallar
??? ????????????? ? ???????? - ??????? ?????Nerede bir kızla tanışmak - iyi bir yer
?????????? ? ?????: ?? ? ??????Metroda Başlarken: Artıları ve Eksileri
??? ????????????? ? ???????? ?? ?????: ??????? ???????Nasıl sokakta bir kızla tanışmak: basit kurallar
Makalenin Etiketler:
 • nasıl karşılayacak
 • Erkek Sorunları Ermeni radyo
 • Gereksiz siyaseten doğru beyefendi kurtulmak ister misiniz?