Меню


??????Cehennem düşen yapraklardan kaldır, kırık saksı ve otlar. Bahçenizde mükemmel bir yerdir Let gizlilik, modern yaşamın dinamik ritmi ve bir sığınak dan gevşeme stres. Yapay göletler ve bahçe mobilyaları ihmal etmeyin. Göre aygıt bahçe Feng Shui, aynı zamanda herhangi bir başka alan, alan uygun dağılımı sanat, izin enerji (chi) uyum ve refahı getiren, serbestçe dolaşır. In-döşenmiş Bahçede Feng Shui aydınlanma bulmak ve uyum sağlamak daha kolaydır.

Bahçe cihazlar için Feng Shui ilkelerinin

Bahçe feng shui Planlama gerekir Evin düzeni ile uyum içinde. Bahçe feng shui rejenerasyon gerekir dikkate Feng shui ayat, bagwa veya Pa Kua ana unsurlarını ve konumunu almak dünyanın. Bakılmaksızın Yasası Shui bahçeleri her türlü için aynı, onların boyutu ve konumu (kış ya da sıradan bahçesi olacak). Feng Shui, teşvik Bahçede girişini ve chi dolaşımını kolaylaştıran yumuşak hatlarının kullanımı.

Bahçe Feng shui bir otlar, çalılar, ağaçlar ve rengarenk çiçeklerle uyumlu bir karışımı. Çin gibi, kırmızı çiçekler özellikle düşkün Onlar parlak renk bulmak Parlak renkler giymek nasıl: 7 İpuçları??? ?????? ????? ?????: 7 ??????? hayata neşe ve mutluluk getirsin. Anlayış Feng Shui, özellikleri ve günlük yaşamda kullanımı ulaşmak için yardımcı olur başarı ve refah.

Feng Shui Bahçe Bitkileri

Bitkiler - ana kaynağı iyimserlik ve zihinsel enerji. Feng shui göre, tüm bitkiler olabilir sınıflandırılmış şöyle: odun, ateş, toprak, metal ve su. Her kategorinin Bitkiler kendi değeri ve sorumlu hayatın belirli bir alanı:

* Odunsu bitkiler - değişim ve hareket

* Yangın bitkiler - güzellik mizah (ayçiçeği, papatya)

* Karasal bitkiler - kararlılık ve dünya (yabanasması)

* Metal bitkiler - gücü ve özü (pampas çimen)

* Su bitkileri - Ciddi niyet ve irade (yaz aster)

Feng Shui ile bahçe düzenlemesi ile ilgili ipuçları

* Klasik Feng shui bahçesinde mutlaka böyle küçük bir gölet / dere veya çeşme gibi rezervuarlar, olmalıdır, Kırmızı ve turuncu çiçekler, ağaçlar ve çalılar.

* Yuvarlak şekiller kullanılması halinde Bahçe feng shui önemli bir niteliktir, yani bitki çiçek deneyin Bahçede bir daire ya da küçük bir yuvarlak gölet yapmak.

* Bahçe tüm parçaları olmalı iyi aydınlatılmış. Doğal malzemelerden yapılmış bir bahçe tezgah yapmak unutmayın, örneğin, odun ya da bambu.

* Taş heykeller, seramik veya diğer dekoratif elemanlar bir şekilde yerleştirilmesi gerekir alan yığılmayı ve bahçe merkezi bırakın.

* En önemli ilkelerinden biri Feng Shui, rüzgarla aynı yönde su akışı olarak kabul edilir. Bu nedenle, üzerine dere ("rüzgar müzik") asmak Çin çan tavsiye - bir chi serbest akışını sağlamak. Feng Shui göre, su da demektir zenginlik, başarı ve saflık.

* Kırmızı ve diğer parlak Çiçekler Renk - Bahçe feng shui önemli bir unsuru, parlak renkler neşelendirmek çünkü. Örneğin, san bir yara iyileşmesi ve hastalığın iyileşmesi, pembe ile ilişkilidir Pozitif ilişki üzerindeki etkisi, ve mor şans getirir ve esenlik.

* Hoş bir aroma ile Çiçekler, Örneğin, gül ve lavanta, ve ince çiçekler o tesir kaynaklanıyor rüzgar, sadece herhangi bir bahçe süslüyor.

* Balık ve kümes hayvanları - ayrılmaz bir Bahçe feng shui parçası, balık zenginlik ve refah sembolize gibi. Düzenlemek balık ile küçük bir gölet bahçesinde, tercihen goldfish.

* Aydınlatma (ışıklar) Garden gerekir Bahçenin güneybatı kesiminde yer alır - duygusal güçlendirmek için yardımcı olur Eşlerin ve diğer ilişkiler arasındaki iletişim.

* İdeal, bahçe Feng Shui mutlaka dökmeyen çalılar ve otlar için bir yer var. Nasıl bakımı için Onlar etkileyebilir çünkü bu bitkiler, aile üyelerinin ilişki yaşayan ev.

* Eğer güney-doğuda koyarsanız Evin gelmek şans kalp şeklinde yaprakları veya elmas bahçe bitkileri bölümü, servet ve refah.


İlgili Makaleler
?????? ??????? - ??? ? ???????????Feng Shui, yatak odası - konfor ve huzur
???? ?? ??????Ofis Feng Shui,
10 ??????? ???? ??? ??? ????????? ????????? ????????????Feng Shui, 10 ipucu aile refahını artırmak için
??????? ???-??? ??? ????Semboller Feng Shui, Ev
Makalenin Etiketler:
 • Feng Shui,
 • Çin Yeni Yılı
 • Vumbildingom nedir?

??????? ??? ??? ??? ????Feng Shui Uygulamada, orada negatif enerji mücadelede önemli bir rol oynayan farklı karakterler, ve pozitif yayıldı. Örneğin, Laughing Buddha, Double Happiness sembol veya gök hayvanlar - Tüm bu karakterler, insanların hayatlarına refah, uzun ömür, şans ve mutluluk getiren. Genellikle, Feng Shui sembolleri istenen etkiye bağlı olarak, belirli yerlere yerleştirilmelidir çeşitli nesneleri temsil eder. Ayrıca, bazıları pozitif enerji yayma ve mutluluk ve iyi şans evinde getirerek, enerji Qi geri yardımcı.

Semboller Feng Shui, Ev

Çifte Mutluluk Sembol

??????? ??? ??? ??? ????Hikaye zor bir sınava hazırlanıyor genç bir öğrenci, aniden hastalandı ve onun kızı ile yaşadığı doktor, tedavi için çalıştığını gider. Öğrenci ve Dr. kızı birbirlerini sevdi, ama genç adam ailesini terk etmek zorunda kaldı. İlk yer kazanan, sınav ile baş harika.

İmparator onun bakanı olarak atadı ve doktorun evine dönmek ve kızını evlenmek için izin verdi. Düğün öncesinde, hayatlarında iki önemli olayları kutlamak için, mutluluk sembolü çift karar: düğün ve damat başarısını. Bugün Double Happiness sembol aile hayatına sevgi ve mutluluk içinde şans getirir düşünülmektedir.

Semboller Feng Shui, Ev

Göksel hayvanlar

Bir ev girişinde ya da ana yönden birine yerleştirilebilir. Siyah kaplumbağa - batı ve Yeşil Dragon - - güney, Beyaz Kaplan in - doğuda, Kızıl Phoenix içinde. Dört alanlar mükemmel bir uyum içinde olmalıdır.

Gelecekteki olaylar ve projeler, Ejderha başarısı - - Kaplumbağa çalışması, Phoenix ile koruma ve destek ve yardım sembolize pozitif enerji, sağlık ve refah, ve Tiger olumsuz etkilerden zeka, şans ve koruma somutlaştırır.

Semboller Feng Shui, Ev

Laughing Buddha

??????? ??? ??? ??? ????Laughing Buddha - mutluluk, refah, başarı ve iyi şans sembolü. Bu aynı zamanda Maitreyee Happy Buda olarak bilinen Feng Shui en popüler semboldür. Bu evde bu sembolün bulunması stres, sorunları, öfke ve üzüntü kovmak olduğuna inanılmaktadır. Aynı zamanda Qi enerjisinin geri kazanımı için iyidir ve olumsuz etkilerini mücadele.

Laughing Buddha - mutluluk ve iyi şans, çocukların hamisi, hem de fakir ve hasta olarak ağır basan sembolü. Buna ek olarak, çanta, her zaman Buda figürü yakın onunla büyük altın çubukları veya tencere, sadece aynı zamanda zenginlik mutluluk getirmek değil. Sadece görünür olmasını, her yerde bu sembolü koyabilirsiniz. Ama Feng Shui bazı uzmanlar biz yatak odası, yemek odası ya da banyo bu rakam olmamalıdır inanıyorum. Laughing Buddha herhangi bir fırsat için mükemmel bir hediye olabilir.

Semboller Feng Shui, Ev

Wu Lou

Wu Lawrence'ın kabak yapılmış bir gemi olduğunu Sağlık için kabak: Ev eczane kraliyet sebze????? ??? ????????: ??????????? ???? ? ???????? ??????-gorlyanki ilaç depolamak için kullanılan. Bu nedenle, negatif Sha Qi ya karşı sağlık ve koruyucu bir sembolüdür. Genellikle altın boya ile kaplı ve kırmızı kurdele sarılır. Wu Lou da refah ve uzun ömür simgesidir.

Semboller Feng Shui, Ev

Qi Lin

??????? ??? ??? ??? ????Bu güzel hayvanlar da Kei Loon, Qi Lin- bu Çinli Unicorn olarak bilinen atın vücudu ve ejderha kafası vardır. Bu refah, iyi şans, başarı ve zafer bir sembolüdür. Sen küçük Qi Lin yanında gösterilen bir heykelcik veya bir topu yanındaki gösterilen bir tek boynuzlu at erkek görebileceğiniz bir çift ve kadın, kullanabilirsiniz.

Genç Qi Lin evi korumak anlamına gelirken Ball, dış dünya ile ilişkilerde koruma simgeliyor. Qi Lin evin kuzey kısmında yer almalıdır. Ön kapıya yüze yerleştirilen, o kötü insanlar ve sahiplerine zarar verebilir her şeyi eve alacaktır.

Semboller Feng Shui, Ev

Chung Quay

O büyük bir savaşçı, ama onun vahşi bir görünüm onu ​​saraya bir subay olmasına izin vermedi. Yıllar sonra, İmparator Chung Quay ölümünden sonra bir rüya oldu. Bundan sonra, vali olarak çıktı, kara büyü yenmek için başardı bir portre Kueya Chung, boya emretti, ve adalet restore edildi. Görüntü Chung Kueya düşman ve hırsızlar koruma sağlayan, kapıya bakan yerleştirilir. Genellikle o kötü ruhları korkutup kaçırmak için tasarlanmıştır bir kılıç ve bir fan ile tasvir edilir. Fan üzerinde büyülü bir yazıt anlamına olan "ev canlandırmak, mutluluk getir."


İlgili Makaleler
?????? ??????? - ??? ? ???????????Feng Shui, yatak odası - konfor ve huzur
???? ?? ??????Ofis Feng Shui,
10 ??????? ???? ??? ??? ????????? ????????? ????????????Feng Shui, 10 ipucu aile refahını artırmak için
??? ?? ??????Bahçe Feng Shui
Makalenin Etiketler:
 • Feng Shui,
 • Su - o? 16 Nisan Nikita vodopol
 • Cilt ceket güve kurtulmak için nasıl

?????? ??????? ?????? ???????Görgü toplumu birbirine bağlayan tutkal oldu. O insanlar onları kırmadan ve zarar vermeden, arkadaş veya komşuları ile iletişim kurmasını sağlar. Ne yazık ki, o günler gitti. Haksız yere unutulmuş görgü ilk on kuralları, unutmayın. Belki de bir şeyler baharat birini ilham kaynağı olacak.

Görgü On unutulmuş kurallar: insanlar eğitimli önce

Düğün için Erkek takım elbise

Bu madde o kadar görgü hakkında çok ve doğru giyim değil. Düğün 18.00 önce gerçekleşir Öncelikle, bir smokin (siyah kravat) veya tailcoat (beyaz kravat) giymek gerekir. Resmi takım elbise giymek veya Should - kartvizit - tamamen gelenekleri takip etmek istiyorsanız. Damat bağları düğünde tüm erkeklere verdiği zaman bir gelenek vardır. Bir adam kostümleri giymiş, tam olarak aynı bağları onları benzer ama vermek. Yani tüm kutlama katılımcılar, ama yine de bir kilise korosunda gibi görünmüyor olacağı açık olacaktır. Düğün 18.00 sonra ise, akşam önlük var, bir smokin veya tailcoat giyebilir.

Görgü On unutulmuş kurallar: insanlar eğitimli önce

Kapıyı açın

?????? ??????? ?????? ???????Eski günlerde, bir beyefendi, her zaman bir bayan kapıyı açtı. Onun motoru arkadaşı, ya da bir yabancı binaya girerken fark etmez. Şimdi, bu gelenek neredeyse kayboldu - ve sadece erkekleri suçlamak değil. Bazen kadınlar onlar için kapıyı açtı erkekler gülmek. Onlar iyi bir eğitim ve şovenizmi karıştırmayın görünüyor. Bu durumda, en iyi - gülümseme ve hala kapıyı açın.

Görgü On unutulmuş kurallar: insanlar eğitimli önce

Teşekkür-size yazma notları

Daha önce, bir kişinin bir hediye aldığında her zaman, o teşekkür-sen kısa sürede dikkat yazmak olmalıdır. Bu kural hediyeler yakınları için bile geçerlidir. Ve bir doğum günü veya çocuk oturmuş Noel veliler sonra teşekkür notlar yazmak için onlara öğretti. Şimdi aslında zorunlu olarak çelik sunan bir üzücü, ama teşekkür yazma fikri saçma görünüyor. Hatta görmezden diğer tüm listelenen öğeler eğer, teşekkür notlar yazmak için çocuklar öğretmek - bu yüzden hediye almaya takdir öğrenmek.

Görgü On unutulmuş kurallar: insanlar eğitimli önce

Hediyeler için sormayın

İnsanlar bir düğün ya da özel bir vesileyle taşınan bir parti kutlamak, onlar hediyeler bir listesini yapmak gerekir. Sonuçta, bu o hediyeler yapmak için insanlara sormak sağlanması eşdeğerdir - ve hatta bizim zaman içinde çok kaba olarak kabul edilir. Ama, aynı zamanda, bir kaba bir göstergesidir ve gibi o ne kadar uzun bir konuk, hediyeler genellikle beklenen belirtir, çünkü "hediye, gerekli değildir". İnsanlar pahalı hediyeler çok sayıda dengelemek için bazı ucuz hediyeler listesini içerir gibi sürece Tamam olduğunu düşünüyorum! Düğün davetiyesi hediye söz olmamalı - onlar için sormak zorunda değilsiniz ve hiçbir hediyeler "gibi saçma yazmayın! "Veya daha da kötüsü" bağış yapmak yerine hediye (daha kimse sadaka bilir eğitilmelidir). "

Görgü On unutulmuş kurallar: insanlar eğitimli önce

Zamanında bırakın

Biz tamamen partiden ayrılmak için zaman unutmuş gibi görünüyorlar. Nedenlerden sonsuz sayıda - sıkıldım zaman onlar çok az içtim onlar çok içtim diğer olay, yakalamak istediğinizde İnsanlar, gidin. Kadınların genellikle en büyüğü - herhangi bir tatil önce onur konuğu oldu. Onur konuğu önce ayrılmak için çok kaba değerlendirilmektedir. Ve onur konuğu ayrıldıktan sonra, diğer misafirler onlar da, zaman hazır almaya başlamak için bir sinyal olarak almak zorunda. O terk etmek zamanı geldiğinde konusunda muhtemelen doğru, onur konuğu çok kavramı nedeniyle unutulmuş, kayıp.

Görgü On unutulmuş kurallar: insanlar eğitimli önce

Zamanında gelmesi

Bu kural, bir önceki birkaç yapabilirsiniz. Daha önce, geç kabul edildi. Hayır "Geç iyi." Oldu Her zaman kaba Geç. En evlerde, konuk bir yemeğe davet edildi ve geç 15 dakika için, mutfakta memurlar ile bir akşam yemeği neden olabilir. Ve o (zaman geldi) kibar misafir sol tek ana katılın.

Görgü On unutulmuş kurallar: insanlar eğitimli önce

Akşam yemeği

İlk insanlar akşam yemeği için giyinmiş ve aynı masada hep birlikte: akşam yemeği ile ilişkili görgü kuralları hakkında unutulmuş, ben bir kitap yazabilirim. Zarif elbise aile ve sağlıklı gıda önemini vurguladı. Bu, şimdi şaşırtıcı değil biz tv önünde gıda tüketmek ve farklı zamanlarda yemek yerken, biz kilolu olmak daha fazla sorunları var.

Görgü On unutulmuş kurallar: insanlar eğitimli önce

Birlik anne

?????? ??????? ?????? ???????"Töre her gün" Emily Post:

Ebeveynler çocukları ile katılmıyorum asla. Sadece imkansız. Ayrıca, çocuk, diğer izin vermez ki tek bir ebeveyn talep edemez.

- Babam kuyuya atlamak için söyledi!

- O zaman, bunu yapmak için canım var ".

Bu anneye mümkün cevaptır. Çocuk kuyuya atlar sonra, onu dışarı almak ve yalnız o tür talimatlar düşünüyor babasını söyleyebilirim. Anne aynı çatı altında yaşarken onlar tanıkların önünde konuşmak Ama eğer, onlar görüş birliği olmalıdır.

Görgü On unutulmuş kurallar: insanlar eğitimli önce

Sokakta Tespiti

Bu en ardı kural biridir: sokakta insanlar gizlice giyinmiş önce, dikkatlice konuştu ve dış dikkat çekecek bir şey yapmadım. O tedbirsiz olarak, arkadaşlarınızın isimlerini söz sokakta konuşmak yasaktı. Bir beyefendi her zaman sprey bayan engellemek için yolun yakınında kaldırımda yürüdü. İnsanlar izledim ve yoldan geçenlere konuşmak yoktu ve kimse caddenin diğer tarafında yürüyüş arkadaşı bağırmak istiyorum.

Görgü On unutulmuş kurallar: insanlar eğitimli önce

Para hakkında konuşmak

Bir beyefendi asla:

 • Almaz Bere - Fransız cazibesi sembolü????? � ?????? ???????????? ????? Bir bayan borç para.
 • Değil o mümkün olduğunca çabuk onları verecek hiçbir kesin bir adamdan para ödünç alır.
 • Para tartışmak değil.
 • Kendi eşyalarını ve kendi değerini tartışmak değil.
 • Isimleri atmayın: "Ben Sayın Zengin ile yemek yedik zaman ...", "Biz Miss milyoner ile yakın arkadaş oldular ..."

Öte yandan, beyefendi bir şeref borcu olarak, uzun ölen aile üyesi alır. Ne kadar biz gelmiş! Göze çarpan tüketim - Para ve zenginlik için yarış bile bir terim olduğunu bugün çok belli oldu.


İlgili Makaleler
??????? ????????? ?? ???????Düğünde Davranış Kuralları
Makalenin Etiketler:
 • görgü
 • Jet Orgazm: eşiğinde
 • Orgazm kız getirmek için nasıl - önyargıları aşmak

??? ?????? ??????? Düşünceler iyi bir uyku vermeyin, sakin olamaz vücut, zor bir gün rahatsız sorunlar ve gecenin bir sürü sordu. Birçok tanıdık Böyle bir durum. Nasıl, uykuya dalmak hızlı taze ve sağlıklı sabah kalk?

Ne kadar hızlı uykuya: dinlendirici bir uyku için ipuçları

Sağlıklı bir uyku için yemek tarifleri

Her kişi, günde bir kaç saat uyku ihtiyacı olduğu gibi gerçektir, hatta küçük çocukları biliyorum. Bu rüya dolu olmalı olarak, hangi vücut ve kaslar tamamen rahat vardır. Gece boyunca vücut sabah kişi bunalmış hissediyorum değil toksinlerden kurtulmak için zaman vardır. Bilim adamları, modern vatandaş günün yoğun ritmini desteklemek için yedi ile dokuz saat boyunca uyku ihtiyacı olduğuna inanıyorum. Birkaç hafta görünümü yansıyan sonra uyku herhangi bir eksikliği depresyon ve hastalık etkiler.

Sağlıklı bir uyku için yemek tarifleri hazırlık odası ile başlar: yatak odasında duvar ve tavan sessiz olmalı, bu odada pastel renkler bu aynalar yerleştirmek değil, TV ve bilgisayar çalışmak zorunda değildir. Yatak odası en iyi perde pencere sokak ışık ve gürültü huzur müdahale etmemesi için. Havalanmasını yatak yatak odası gitmeden önce, hatta kışın, açık bir pencere ile uyku daha iyidir. artı on sekiz derece - Sağlıklı bir uyku için en uygun sıcaklık.

Uykuya hızlı düşüş önleyebilir akşam yemeği yoğun gıda: Mide geceleri dinlenmek gerekir, ağır akşam yemeği o kontrendikedir. Yatmadan önce, ya da aynı aromatik otlar kaynatma ile melisa veya nane aromatik yağlar ile ılık bir duş veya banyo alabilir. su banyosu sıcaklığı otuz sekiz dereceyi geçmemelidir, sıcak veya soğuk su uyku ve tezahürat dağılacaktır.

Doğal kumaşlar ve temiz çarşafları yapılmış Rahat pijama veya gecelik hızla yardım ve rahat uyku. Yüksek ve yumuşak - Bu durumda, paket çok sıcak ve ağır ve yastık olmamalıdır. Yatmadan önce bir saat ya da iki bitkisel taze nane yaprakları ile demlenmiş çay, melisa, kediotu, motherwort veya tarçın ve bal ile ılık bir bardak süt, bir fincan içebilirsiniz bal faydaları: lezzetli kurtarma? ?????? ????: ??????? ????????????. Bu içecekler hafif dikkat dağıtıcı etkisi vardır.

Yatmadan önce spor aktiviteleri gün, tezahürat ve unsettle rejiminin bozabilir. Bu sabah ve öğleden sonra eğitim yürütmek için daha iyidir. Rahatsız haber veya korku filmleri Akşam görünümü, gerilim uykusuzluk habercisi olabilir. Herhangi heyecan verici ürünler - kahve, çay, çikolata, istiridye, alkol uykusuzluğa neden olabilir. Bu gıda akşamı tamamen atılmalıdır.

Ne kadar hızlı uykuya: dinlendirici bir uyku için ipuçları

Yolu hızlı uykuya dalmak için

Hesap koyun. Eski dedesi verimliliği benzersiz bir yol vardır: Otaru çok nüfusun olması gerekmez monoton hesap, sakin ve dinlenmek için yardımcı olur. Bu durumda, sadece zarar mükemmeliyetçiliğin: Aynı zaman yararlı bir hesaptan başıboş.

Dayanıksız meditasyon Meditasyon ve kadın sağlığı????????? ? ???????? ??????? Eğer hızlı bir şekilde uykuya dalmak yardımcı olur. Eğer varsa bu meditasyon hiçbir deneyimi metni ile çevrimiçi kayıt bulunabilir. Genellikle ses uyku dalmış bir kişi kayıt ortasında aynı zamanda.

Geceleri Okuma. Hafif kadın romanı, eski moda peri masalı ya da bir şey anlamak zor, küçük bir yazı, ya da bazı derin ders kitabı, yeni bir eğlence dergisi, hızlı uykuya yardımcı olabilir.

Klasik Müzik. Çaykovski, Mozart, "Düşler" Schumann tarafından oynatır, Strauss tarafından "Sabah" Grieg'in "Mavi Tuna", Mendelssohn tarafından ve büyük bestecilerin diğer birçok eser "Barcarolle" Offenbach "Valse Triste" Sibelius "Without Words Şarkılar" yatıştırıcı özelliklere sahip.

Esniyor. Uyku refleks olarak, yapay yollarla, esneme neden olduğu hızla dinlenmek ve uykuya yardımcı olur. Bu durumda, tüm düşünceleri yatak için hazır almak için gözlerinizi kapatın ve durdurmak gerekir. Formül samozasypaniya basit: "Dur düşünme, ben uyuyorum."

Ne kadar hızlı uykuya: dinlendirici bir uyku için ipuçları

Ilginç

İnsanlar tatlı uyku birkaç dakika içinde dünyadaki her şeyi vermeye hazır bir gün insanlarla, her şekilde uyumasına izin verilmez zaman Antik çağda, dünyanın birçok halkları, sözde "kansız" işkence vardı.

Bilim adamları tespit ettik ki uykusuzluk nedeni, depresyon Depresyon????????? ve sinir aşırı uyarılma vitamini Tokoferol eksikliği süt, yumurta, tereyağı ve bitkisel yağ, tahıllar, karaciğer, et, avokado ve fındık bulunan antioksidan özelliklere sahiptir.

Efsaneye göre, Kral George III (1738-1820) uykusuzluk muzdarip. en iyi yolu ondan kurtulmak için, o kurutulmuş otlar ile doldurulmuş yastık kokulu düşünce: Gül yaprakları kuşburnu, kuş üzümü, kiraz, nane, alıç ve kediotu, çam iğneleri ve kekik yaprakları. Bu kokulu yastık porphyria kral ve onun kullarına muzdarip hazırlanan ve arazi tatlar değerli hediyeler kaybetmek değil özel bir çanta içinde tutuldu.

Jeanne Pyatirikova


İlgili Makaleler
??? ? ??????????Uyku ve Rüyalar
??? ????????: ????? ????? ?????????? ???? ??????Bebek uyku: Bebek iyi hissediyorum
??????? ??? - ????? ???????????Kadın hayalleri - bilinçaltının sırları
??????? ???????? � ??? ???? ??? ??????Bebek yatağı - Bebeğiniz uyuyor?
Makalenin Etiketler:
 • Düşler ve Rüya
 • Kuru kas kütlesi: Bu nedir?
 • Kadın kasları mı

??? ??????? ??????? ?? ???????Orgazm - herhangi bir kadın için istenen amaç. Ve kadınlar çoğunlukla doğru öncelikleri ile normal eğitimli ortağı ilk kız arkadaşı için orgazm ulaşmak gerekir ama, bunun için mücadele, ve sonra zevk hakkında düşünmek zorunda. Ve böylece soru - nasıl kız orgazm getirmek için? - Retorik değil.

Erkekler aksine, kimin için daha teknik prosedür orgazm, çoğunlukla kadınlarda yumuşama süreci o kadar çok psikolojik olarak bir fizyolojik olduğunu. Ya da en azından çok daha bağımlı benzeri ruh, öz-farkındalık, ve üzerinde. Dahil - eğitimden. Ve böylece, aslında, cinsiyetler arasındaki ilişkilerde, ön sevişme ya da ön sevişme gibi şeyler vardır.

Orgazm kız getirmek için nasıl - önyargıları aşmak

Hadi oynayalım?

Hatta üreme işlevini gerçekleştirmek için sadece yönlendirilmiş hayvan dünya cinsel ilişkiye, daha yüksek hayvanlar oldukça karmaşık ritüel oyunlar bir sonucu olarak, sadece böyle olmaz. Ama, yaygın görüşe göre, hayvanlar (cinsel dahil) deneyimleri dolu, dolayısıyla, ruh ve hayal yoksun ve edilir.

Ne varlıkları animasyon insanlar hakkında söylenecek, ama hala önyargılar, kompleksleri ve şüpheler yükü olabilir? , kur kalma birbirlerine giderek artan yakınsama, yaklaşan aşkı tanımak için prosedür - sevgi hakkında konuşmak ise her şeyi, yavaş yavaş gerçekleşmesi gerekir. Sadece tüm bu olası fiziksel yakınlık sonra. Ne zaman ilk görüşte aşk İlk görüşte aşk - var ya da yok??????? ? ??????? ??????? - ?????????? ??? ????, Üçüncü şahıslara herhangi bir ahlaki yükümlülükler yeterli mizaç ve özgürleşme ortakları tüm bu ön sevişme birkaç saat sürebilir vardır. Bu tür durumlarda, orgazm, yapamaz geliyor bunun için hazır kız yüzünden.

Bunu anlamak için kolay olacak - - Genellikle, maç öncesi (fiziksel temas doğrudan ise) sürece devam etmesi ortak uyarma istenilen ölçüde ulaşamayacaktır.

Orgazm kız getirmek için nasıl - önyargıları aşmak

Nasıl rahat olmak

??? ??????? ??????? ?? ???????Seks şey utanç verici ve kirli olarak algılanan edildiği Püriten yetişmesi, artık neredeyse oluşmaz. Her zaman olduğu gibi Ancak, sarkaç çok başka bir şekilde salladı. Ve ifade manevi bileşenleri anlamına gelmez ve yakın "adlı seks yapalım". Bir şaka olarak - Seks tarihleme için bir neden değildir. Ama tanıtım bölümlerde bile sverhtehnichnaya Kama Sutra açıkça kendini sevginin en yüksek ifadesidir fizyolojisi ve sürücü duş, ayırır. Eti - dahil.

Onun manevi temelden Boşanmış, aşk bir vücut fiziksel egzersiz dönüşür. Erkekler için çok doğa avcılık için tasarlanmıştır, o duyuları etkileyen olamayacağını anlamda izin verilir. Kızlar ve kadınlar için çok daha zor onun güven içindir - öncelikle. Dolayısıyla basit bir sonuç - onun kız arkadaşı arzusu, ancak aşk değil sadece gerekli - ve bunu hissedeceksiniz. Ve bundan sonra, temizlenmiş ve yol orgazm.

Orgazm kız getirmek için nasıl - önyargıları aşmak

Sorun nedir?

Oldukça kısa kadın orgazm konuyla ilgili tüm yol konuşan, oldukça kolay - sadece istenen. Çoğunlukla bu tek başına dinlenmek ve duyuların iradesine teslim olmak bir kadın ve onun iradesinin doğasını izin verir. akıl doğru, ama neden sonra sexologists (bunların eksikliği doğrusu) kadın orgazm ile ilgili hayal kırıklığı ve bazen iç karartıcı istatistikler kurşun?

Tüm bu erkek nüfusun yoğun cehalet kadın fizyolojisi ile ilgilidir. Bilgi alanına teşekkürler - hatta klitoris ve G noktası, çoğu şimdi biliyorum. Ama hepsi hakkında duydum psikofizyoloji süreci birimleri var. Ama en azından kadın vücut yakın istenilen hedefe almak için çok fazla zaman gerektirir farkında olmak gerekir, bu nedenle erkeklerin çok sayıda "oranı" - kadın orgazm öncesi, ilk bronezaslonka.

Ve daire kapalı: sevgili mutluluk verecek ilk etapta gerçek bir adam daha sonra kendi duygularını katılmak. Gerçek usta böylece art arda kendi mutluluğu artırmak ve birkaç uzun anlar için bir peri masalı vererek, sevdiklerinizle aynı anda patlayacak.


İlgili Makaleler
??????? ?????: ??? ???????? ?????????????Teknik seks: nasıl eğlenmek?
??? ??????? ???????????? ???????: ????????? ??????Nasıl vajinal orgazm: karmaşık nüansları
??? ???????? ??????: ?????? ??????? ??? ????????? ??????Tutku ya da çok az ölüm Volkan: Ben bir orgazm nasıl alırım
C??????? ??????: ?? ????? ????Jet Orgazm: eşiğinde
Makalenin Etiketler:
 • orgazm
 • Görgü On unutulmuş kurallar: insanlar eğitimli önce
 • Nasıl uykusuzluk kaçmak için: Çalışma Moms için beş İpuçları