Меню


 • Bayan paltosu 2014: temiz çizgiler, romantik motifler
 • Seçimi için ipuçları
 • Tarih
 • Sonbahar 2011
 • 2013 yılında Eğilimler

??????? ??????

Kadın ceket Tarihi

Soğuk hava bir süre, her zamanki gardırop değişiklik yapmak gerektiğinde. Tabii ki, uzun örneğin, dolaba yerleşmiş olan eski şeyler, birkaç sezondur giymek bir kat bağımlısı haline gelebilir. Ama bazen onların moda alışkanlıkları yeniden ve yeni taze ve ilgili bir şey satın almak için gereklidir.

alt

Kadın ceket Tarihi

??????? ??????Ilk bakışta göründüğü gibi bir kadının gardırobunda teslim Coat, çok uzun zaman önce değil. şey on dokuzuncu yüzyılın sonuna kadar, kadın trençkotlar giymek tercih olduğunu. Moda rahat bir gardırop öğeleri geldi ama yüzyılın başında spor aktif gelişme başladı, elbiseler az bereketli oldu, ve adil seks oldukça hızla büyüdü talebin hangi bir ceket giymek başladı.

Giyim üreticileri çok yakında yaşamın hızla gelişen alanlarına, ürettikleri modelleri uyum için gerekli olduğunu fark etti. İnsanlar, daha fazla seyahat etmek spor, araba, hareket engel değil bu yüzden gerekli giyim geliştirmeye başladı yüzden, demiryolları geliştirin. Böylece, moda pratik olmak zorunda, ve terziler dayanıklı ve hoş kesim ceket, serbest, ama aynı zamanda sıcak mevsimlerde, soğuk, yağmur takılabilir konforu birleştirir.

Gazeteler yirminci yüzyılın reklam pratik ve şık ceket ile doldurulmuştur. Dünya için giyim bu yeni tip Tedarikçiler büyüyen talebi kayıtlı.

1900 itibariyle, aktif seyahat alanlarında büyüyen, ve hala çok uygun değildi, bir ceket üstü açık sürüş edildi arabalar varken. Portnoy taşıma ihtiyaçları için modeli ayarlamak zorunda. Uzun bir elbise ceket giyen, arabaya gitti kadın, yüksek bir yaka gerekli ayak bileği kadar model oldu

Araba yakında hava koşulları ve üst yirmi ya da otuz yıl elde edilen daha iyi güçlü hale Ama, onlar için giysi çok daha rahat oldu. Aynı zamanda, çalışan kadınlar, kendilerini sağlanan onlar işe gitmek hangi bir rahat ve sıcak bir ceket gerekir. Bu giyim üreticileri zaten bugün mevcut temel formları geliştirdik, ama sürekli çağdaş tasarımcılar değişiyor olması yol açtı. Bu açma, diz mackintosh ceket, kemer modeli veya yün kruvaze ceket.

alt

Erkek itibaren kadınsı formlara

??????? ??????Aslında nedeniyle bu kadınların kat için moda Kadın palto: seçilmesi için bir rehber??????? ??????: ??????????? ?? ?????? Bu nedenle, kendi bağımsız yolunda geliştirmek değil, nispeten geç çıktı ve tasarımcılar kadın kat model erkek ile çok benzerlikler var ki, ilham için klasik erkek moda dönmek zorunda kaldı. Yani, böyle, örneğin, "Spencer" veya "Chesterfield" olarak erkek kesim dayalı oluşturulan kadın mont, sürümünü bulabilirsiniz. Ceket ile kombine edilir çok popüler yemyeşil kürk yaka,.

Dünya Savaşı'ndan sonra, bayan mont, erkek kesim uzak çizildi ve daha belirgin kadınsı hale gelmiştir. Bu durum ön plana belirgin bel ve göğüs ile kadınsı şekiller vurguladı kadınların moda, moda endüstrisinin güçlü gelişme başladı aslında oldu. Tasarımcılar onlara aşağı hiçbir şekilde kesilmiş elbiseler ve lüks andıran kat üretmeye başladı. Palto, hatta kadınsı olma ve vurgulayarak formları bozmadan çok şık, sofistike görüntü vardır.

Popüler mimari formlar, doğrudan ve parlak mini elbise haline yaparken ellili, bu mod uzakta kat utangaç değil. Onlar da bir kesim üzerinde net, tonlarında sulu olur.

Zerafet ve konforu bir araya getirdik bayan mont altmışlı tarafından, onun kesim tamamen gündelik giyim, sade ve özlü tarzı fırsatı adapte edildi.

yetmişli kadınlık yeniden bağlıydı. Bu dönem tasarımcıları kez ruhu ile uyumlu yeni bir şey düşünmeye çalışıyorum aynı zamanda geriye baktı bir zaman oldu. Kadın palto yetmişli kırklı tarzı benzer birçok yönden vardı. Bu kürk yakalı genellikle büyük yama cepli, hemen diz altında modeli uzunluğu idi, ve.??????? ??????Prim yumuşak sıcak renkler, kahverengi tonları çoğunlukla olduğu gibi.

Seksenli ve doksanlı genellikle stil olmadan yıllarca denir, bir dönem olan Parıltı, neon renkler, tatsız kombinasyonları, şekilsiz giysiler ve unisex hüküm Unisex Stil: Moda telaşı ya da Kıyamet Need?????? ???????: ?????? ????????? ??? ??????? ????????, Eril ve dişil tarzı arasında silinir sınırlar. Bu özellikler yıllardır kat görüntü de yansıdı. Sportif tarzı moda ile bağlantılı, parlak renkler ilan olarak Parlak renkler giymek nasıl: 7 İpuçları??? ?????? ????? ?????: 7 ???????, Grafiksel çizimler ve rahatlık, kadınlar genellikle orta uyluk sona eren, diz altına aşağı gitmedi mont, modelleri giymek başladı. Onlar tek bir renkte olabilir, fakat genellikle büyük bir meydanda modelleri kemer veya işaretlenmiş bel, düz kesim veya stil olmadan vardı "Birisi başkasının omuz ile." Bir çok derin V yakalı geniş omuz çizgisi, popüler kruvaze ceket.

Bu stilleri tüm sonradan kadının ceket ne olacağını da farklı ve çok yönlü yeni binyılın, moda birkaç kez tekrarlanır. Ama şimdi onun kişisel zevkinize, fiziği ve güncel trendler tarafından yönlendirilen kadın belirler olanlar hariç belli sınırları yok.

Devamını oku Sonbahar 2011

İlgili Makaleler
???????? ?????? ??? ???????: ?????? ??????? ?????????Kadınlar için şık kıyafetler: moda gardırop temelleri
??????? ?????? ??? ??????: ?????? ?????? ????-2011Kadınlar için İş giyimi: Yaz 2011 moda trendleri
??????, ??????????? ?????: �??????� ????Giyim gerekli kış "sıcak" modu
??????? ??????? 2011: ?????????? ?????????Kadın Kostümler 2011: son trendleri
Makalenin Etiketler:
 • Moda 2011
 • Kokteyl elbiseler 2014: parlak yol
 • Tek parça konfor ve kadınlık: Ceketler 2014

 • Taklit kürk - nedir?
 • Ayırt etmek nasıl
 • Bakım
 • 2013 yılında Eğilimler

????????????? ???Biz bugün taklit kürk çok daha popüler doğal daha söyleyebiliriz. Daha fazla insan suni kürk ürünleri tercih böylece hayvanların korunması hakkında çok konuşmak, var. Etik ilkelere ek olarak, doğal kürk ile karşılaştırıldığında düşük değerler Kürk - zamansız lüks???? � ??????? ??? ??????? Fiyat son değer değildir. Taklit kürk - modern bir olgu, ama kendi tarihini, ilginç yaratma süreci vardır ve herhangi bir malzeme avantajları ve dezavantajları vardır gibi.

Taklit kürk - nedir?

Tarih

İlk yapay kürk 1929 yılında ortaya çıktı. Alpaka imalatında kullanılan gibi, gerçekten yapay olarak kabul edilemez iken. Kürk rengi gerçekten doğal gibi değildi, genellikle gri ya da kahverengi, çok arzulanan bıraktı ve çok kısa ömürlü oldu. Tamamen sahte kürk, sentetik liflerden oluşan 100%, sadece 50'li yıllarda oluşturmak başardı. Böyle kürk genellikle akrilik polimer, yani doğal olmuş plastik yapılmış. Biraz sonra, sahte kürk ilk etapta bir çok popüler malzeme haline gelmiştir, herhangi bir kürk rengi ve gölge yapmak mümkün oldu ve ikinci, onun çok uygun fiyat rüşvet.

Taklit kürk - nedir?

Malzeme

Onlar yol refah ve hayvan yaşamı korumak olduğunu düşünüyorum çünkü birçok kişi onunla kaplı taklit kürk veya giyim ürünleri satın alın. Ne yazık ki, pek çok durumda bu değildir. Bazı tasarımcı mallar hakkında son bilgiler biz tüketiciler olarak biz satın bilmek daha dikkatli olması gerektiğini göstermektedir.

????????????? ???

Son çalışmalar ürünlerini taklit kürk olduğunu göstermektedir böyle Burberry ve Nicole Miller gibi tasarımcı etiketleri "A" sınıfı, aslında gerçek kürk, yani köpek kullandığını göstermiştir. Tasarımcı giyim, iddia bağlantılı rakun kürk ve tavşan Bazı öğeler de köpek kürk yapılmıştır. Giysinin çoğu kalite standartlarının mevzuat düzenlemesi az gelişmiş Çin, geliyor. Sahte etiketlerle tüm giyim aslında kürk rakun köpeği, Kuzey-Doğu Çinhindi, Çin, Japonya ve Kore Yarımadası'nda yaşayan aile köpeği etobur memeli omnivordur diktim. Harici olarak, bu hayvan rakun çok benzer. Kürk onun koyu kahverengi, aşağıda daha hafif, uzun ve kalın, ama kaba - Bir rakun ve tilki kürk arasında çapraz. sırt açıkça maske olarak görünür koyu model yüzünde karanlık bir şerit olduğunu. Bazen tanuki rakun köpek denilen.

Rakun köpek kürk kendisi oldukça kabul edilebilir kalitede, ancak rakun köpeklerinin çoğu istismar mağduru olan, ek olarak, onlar kürklü hayvanlar. Çin rakun köpekleri genellikle kafeslerde yetiştirilen ve kurban edildi insani bir yol değildir. Bir kürk manto seçtiğinizde tam olarak ne satın alıyor bilmek önemlidir nedeni budur Coats - moda soyluluk ve vintage cazibesi???? � ?????? ???????????? ? ????????? ??????????Ne olursa olsun etiket üzerinde olsun herhangi bir kürk - doğal veya yapay.

????????????? ???

Aslında, suni kürk - tekstil taklit kürk. Nedeniyle onun iyi ısı yalıtımı ve seri üretim nispeten düşük maliyet, yaygın giysiler, şapka ve dekorasyon yapmak için kullanılır. Ayrıca Taklit kürk döşeme ve bir yastık malzemesi olarak kullanılır. Yaygın dokuma ve örme dlinnovorsnye yapay kürk pahalı doğal vizon, sansar, rakun, misk faresi, maymunlar ve hatta tilki simüle yanı sıra bir düz saçlı kürk - kürk tay, buzağı, mühürler ve diğerleri.

Bugün, yapay kürk malzemelerden çeşitli oluşturulur. elyafın yığın akrilik ve modakrilik yapılır. Bu maddeler, terkip maddelerinin karıştırılması ve bir yüksek sıcaklıkta ısıtılması karmaşık bir sürecin bir sonucu olarak hidrokarbon besleme stoku, kömür, su, vinil ve kireçtaşı oluşturulur. Bazı durumlarda, sentetik lifler daha doğal bir görünüm, doğal lifler ilave filamanlar, ipek İpek - Sarı İmparator mirası???? � ???????? ??????? ?????????? veya pamuk. Lif takviyesi viskon ya da polyester Bazen akrilik. Imalat için bazlar kürk kullanılan pamuk, polyester ve polipropilen faux.

Taklit kürk - nedir?

Satın alırken dolandırıcılığı önlemek için nasıl

Sadece güvendiğiniz güvenilir satıcılardan giysiler satın alın. Doğal veya yapay - Herhangi saygın, saygın bir üretici onların tedarikçilerinden kürk alır tam olarak ne bilir. Ne yazık ki, aynı kürk mont üreticileri tarafından yanıltılmış olan tasarımcılar ve büyük mağazalarda hakkında söylenemez. Görünüm ve doku Profesyonel kürkçü hemen kürk kaynağını belirlemek - o etiket üzerinde listelenen hayvan, gerçekten kürk. Ayrıca tedarikçiler yetiştirilen hayvanları tedavi nasıl bilir ve kürk hayvanları insancıl olarak kurban edildi yükseltmek kürk çiftlikleri, garanti edemez.

????????????? ???

Eğer etiket üzerinde belirtilen değil gibi kürk giysi, varsa şüpheleniyorsanız, profesyonel bir kürkçü danışın - o kürk kökeni hakkında görüş ifade edecektir.

Taklit kürk - nedir?

Yapay kürk Avantajları

Doğal taklit kürk ile karşılaştırıldığında, tabii ki, bir çok avantaj vardır. Bir kurtarış sentetik elyaf oluşturma doğal kabarık mont veya şapka uğruna öldürülen olabilir hayvanların çok sayıda yaşıyor. Böylece, tükenme riski bazı türlerin nüfusu, korunmuş ve artmıştır. Taklit kürk daha dayanıklı, doğal aksine incelir değil ve zaman azalır.

Taklit kürk - nedir?

Yapay kürk Dezavantajları

Pek çok avantajı olmasına rağmen, yapay kürk, bazı dezavantajları vardır. Sentetik kürk oldukça siliniyor ve parçalanan. Lifleri tutan baz kumaş, sonunda zayıflar, ve yapay villus, giyim her yerde mobilya kalır. Biz de kürk çok sıcak yapay olduğunu tanımalıdır.

Devamını oku Ayırt etmek nasıl

İlgili Makaleler
??? ? ? ??? ?????? ??????? ?? ?????????????? ????: ????????? ??????Yapay kürk makaleleri giymek nasıl ve ne bazı nüanslar
????????????? ???: ?? ? ??????Faux Kürk: Avantaj ve Dezavantajları
???? ?? ?????? ?? ?????????????? ????: ?????? ????????????Suni kürk şeyler Bakımı: Önemli tavsiyeler
Makalenin Etiketler:
 • taklit kürk
 • Abiye: nasıl kendi bireysellik vurgulamak için
 • Platinden yapılmış takı - her zaman değerli metal

 • Abiye: nasıl kendi bireysellik vurgulamak için
 • Seçim
 • Stil
 • Kıvırcık Saçlı rakam
 • Moda Tarihi

???????? ?????? ?????

Modası

Görgü hemen her önemli olay, oyunu, gala resepsiyonda, balo, düğün, ya da başka bir şey olsun, kadınlara gece elbisesi gerektirir. Bugün abiye o kaybolmak değil ve bu akşam kraliçesi hissedeceksiniz hangi elbiseyi kaçırmayın çok zor bu dünyada çeşitlilik ve güzellik için dikkat çekicidir.

Abiye: bireyselliklerini vurgulamak için nasıl - Stil

Kokteyl elbiseleri tarihinin itibaren

Artılarını ve eksilerini, mevcut ilk satın düşünün, tartın yok bir akşam elbise seçerken, yeni ve sezonun son trendler ne sormak. Her şeyden önce, size karar vermeniz gerekir hangi takım elbise en iyi sen - uzun akşam kokteyl ya da kısaltılmış versiyonu. Soğuk sezon, kesinlikle bir ceket ve serin bir yaz ya da bahar akşamı gerekir - çaldı ya da şal. Kokteyl elbise başarıyla mevcut dış giyim tamamlayabilir Kabanlar: Özel sıcaklığı ile??????? ??????: ? ?????? ???????? (Hemen spor ceket listesinden silebilirsiniz). Biraz tarih yaparsanız Genellikle, sen partiler, eğlenmek ilginç insanlarla bağlantı ve saatte alkol yasak mümkün olduğu alanlarda yapılmıştır ise bu kokteyl elbiseleri, Yasağı döneminde yaratılmış görebilirsiniz.

Böyle bir parti polisin dikkatini çekti ise, küçük kokteyl elbisesi Kokteyl Elbiseleri: cilalı ve ücretsiz??????????? ??????: ????????? ? ???????? korumaları sükunet yardımcı oldu. Iddialı, uzun gece elbisesi hemen size verilen, ancak kokteyl elbisesi kolayca ışık pelerin ya da kat atma, gizli olabilir.

???????? ?????? ????????????? ?????? ?????

Abiye: bireyselliklerini vurgulamak için nasıl - Stil

Renk ve stil

Nasıl yaşam tarzı Abiye her kadın olmalı idi. Herhangi bir kadın moda lüks elbise bir kraliçe gibi hissediyorum, o erkekleri hayran dikkat memnun oldu, doğal ve bayanlar onları akşam kraliçe gibi hissediyorum sağlayacak tam elbise bulmak için aşağı çaldı.

Elbisenin kesim rakamın türüne uygun olmalıdır. Akşam elbise zarif pahalı kumaştan yapılmış olmalıdır. Koyu pembe tonları ve gölgeler büyük elbise bak. Stilistler sıkı üst ve etkileyici korse elbiseler seçmek için tavsiye edilir. Düşük yaka ve altı çizili bel ciddiyet ve özel ihtişamı görüntü verir.

Pembe aralık hemen hemen her zaman bir elbise içinde bir kadın son derece nazik ve romantik görünüyor, çok avantajlı görünüyor. Ama kırmızı hakkında unutmayın, bu kadar çok erkek, renk soğukkanlılığını mahrum ve şaşırtıcı zayıf ve uysal yaratıklar haline döner sır değil.

???????? ?????? ?????

Birçok insan bu durumda, şans bir adam, çok küçük, önce seninle konuşmak olacağını rağmen pembe elbiseli bir kadın, rahat ve kendine güvenen hissettiklerini söylüyorlar.

Bir korse elbise romantik bir resim oluşturun Şık Korse: Viktorya döneminin yeni dönüş?????? ??????: ????? ??????????? ????????????? ????? Bir etek, düz kesim ya da uçan birlikte. Derin yaka veya katı çizgiler, tafta, saten, brokar ve yürüdü - seçim ne tadı.

Yeni ürünlerin çeşitliliğine rağmen, daha da önemlisi, sen dikkat etmelidir ne - Bu elbise kesim. Amaç: bunun ufak eksikliği vermeden, şekil onuruna dikkat çekmek için.

???????? ?????? ????????????? ?????? ?????

Seçenek "korse etek artı" - uydurma abiye içine ana eğilim. Bu elbiseli kadın zarif ve muhteşem, ama aynı zamanda yumuşak ve savunmasız görünüyor. Inci Dize ya da mükemmel herhangi bir akşam elbise tamamlayacak. Şık Abiye kayıtsız kimse, ünlü tasarımcıların son koleksiyonlarından tuvalet tarafından farkedilmeden gitmeyecek terk etmeyeceğim.

Devamını oku Kıvırcık Saçlı rakam

İlgili Makaleler
?????????? ????? - ?????? ??? ?????????Yılbaşı kıyafeti - Bir parti için elbise
??????? ??????: ??? ????????? ?? ???????Clubwear: seçmek için nasıl
??????? ?????? - ??? ???? ? ?? ???? ????????Kulüp Giyim - biz giymek zorunda olmamalıdır
??????? ??????: ?????? ?? ??????Clubwear: seçtiğiniz için ipuçları
Makalenin Etiketler:
 • abiye
 • Zümrüt (Beryl) - mistik şifa taşı
 • Taklit kürk - nedir?

 • Bayan paltosu 2014: temiz çizgiler, romantik motifler
 • Seçimi için ipuçları
 • Tarih
 • Sonbahar 2011
 • 2013 yılında Eğilimler

?????? ?? ?????? ???????? ??????

Bir kadın ceket seçimi için ipuçları

kat doğru seçim birkaç ay hatta birkaç yıl içinde size eşlik bu parça dolap gibi, çok önemlidir. Eğer satın aldığınızda kapalı itmek için hangi ilk şartı - Bu algı etrafında yol için stil taban ve olağanüstü olacak gibi ceket tamamen sizin vücut adapte edilmelidir.

Kaliteli modelleri, tarzınıza tüm esas olacak bir nötr renk ile klasik kesim seçin. Parlak orijinal kat - o harika, ama yorgun hızlı olacak ve onları usanmıştı. Bu nedenle iyi bir güncel sezonunda yerine, bir sürece hizmet edecek şık bir model birini seçin edilir. Ve yeni stil her zaman yapmak için, aksesuar bakın.

Satın alma aşınma şey gününde, sağ ceket seçmek için, her gün elbise nasıl - sen denemek ve kendiniz için değerlendirmek yapmak çok basit bir şey olmalıdır.

?????? ?? ?????? ???????? ??????Tüm kadınlar gibi, muhtemelen ince yapma, siluet uzatır bir ceket istiyorum. Size en çok tatmin edecek ne görmek için birkaç stilleri deneyin. Uydurma yeterli zaman harcamak ve kesinlikle seçim pişman olmayacaksınız.

Eğer kısa iseniz onlar rakam "doğrayın" olarak, orta-buzağı uzun ceket veya yukarı kaçının. Özellikle etkili bir topuklu bakacağız, bacaklar vurgulamak ve siluet uzatacaktır diz, uzunluğunu seçin.

Eğer çok yüksek ise, oran gözlemlemek. Klasik referans düz ceket sizin için çok kısa olabilir. Uzun ceket sonunda bir modeli 3/4 haline gelebilir. Bu sizin için çok kısa olması ve doğru rakam vurgulamak olmaz kadınsı kat desen, pick up bir özel butikler, danışmak en iyisidir.

Eğer siluet daha ince hale getirmek için bazı yuvarlaklığını varsa, bitişik kesim bir ceket seçin. En ince ve doğrudan modeli uygundur. Eğer sadece artırmak görsel olarak yapabilirsiniz hacimleri kaçının. Güzel kemer siluet ince yapılı yapmak ve karın çıkıntılı gizleyebilirsiniz.

alt

Renk ceket seçimi

?????? ?? ?????? ???????? ??????Siz uyuyor veya diğerlerinden daha fazla seviyorsun bir renge sahip bağlanmıştır. Bu onlar çevrenden görünce ilk göze çarpan şey, çünkü senin ceket rengi çok önemlidir. Siz hesaba senin tsvetotip içine almak zorunda Tsvetotip - Bir sorun ya da ipucu? Doğru tsvetotip nasıl belirlenir???????? - ???????? ??? ?????????? ??? ?????????? ????????? ???? ????????: Cildinizin, saç rengi Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ????????Ve gözler. Nötr renkler kat gibi temel şeyler en değerli olduğunu unutmayın. Böyle çok dinamik, kırmızı veya pembe, fuşya gölge gibi aktif yaşam renk, onlar görüntü süslemeleri, ama hızlı bir şekilde gözleri yormayan ve moda dışına gidebilir.

alt

Kalite kumaş

Bir ceket seçerken, başka önemli bir faktör düşünmek gerekir: her gün giymek mısın ya vesilesiyle veya hava bağlı, sadece zaman zaman yıpranmış olacak bir model arıyoruz.

Her gün için bir ceket satın almak istiyorsanız, bu tür alpaka, kaşmir, yün ya da yüksek kaliteli yün karışımı gibi malzemeler dikkat. Birçok üretici naylon ve polyester ekleyebilirsiniz kat gücü ve hizmet ömrünü artırmak için - gibi seçenekler de iyi.

alt

Kes kollu

Kovanların kesim bağlı olarak, daha fazla veya daha az rahat ceket içinde hissedebilirsiniz.

Düz veya boyun doğrudan gidiş bilek çok geniş armhole içinde kol ve dar, raglan kol, uyacak şekilde özel ve omuz yakından bitişik yükseltilmiş omuz veya kollu kostüm daha fazla hareket özgürlüğü sağlar.

alt

Bitmiş ürünün kalitesi

?????? ?? ?????? ???????? ??????Hızlı bir kaç soru sormak, satın almak istediğiniz ceket, kalitesini kontrol etmek için:

 • Rowan yeterince kesti?
 • için gevşek düğmeli?
 • Bir ceket yapışma dizeleri olup olmadığını?
 • Alt astar olup olmadığını?
 • Bazı omuz pedleri?
 • uzunluğunda bir kat satın aldıktan sonra özelleştirilmiş gerekir?

alt

Uzunluk ceket

Moda buyruklarına çok daha büyük olan üç önemli kriter vardır: sizin boyut, yaşam tarzınız ve soğuk için direnç var.

 • Eğer siz - sık sık ve arabadan çıkmak zorunda eşi ve / veya aktif anne, bir kukuleta ile kısa bir ceket seçin.
 • Eğer şehirde yaşıyorsanız, bir sürü seçim yürümek - kat 3/4 uzunluk ya da 7/8, ancak toplu taşıma oturup her etek üzerinde adım riskiyle çünkü, maksi boy kaçının.
 • Iş sürekli hareket olmanızı gerektiriyorsa, olumsuz hava koşullarından sizi koruyacak bir uzun ceket seçin.

alt

Uygun Style

?????? ?? ?????? ???????? ??????Objektif siluetini değerlendirmek ve bir kış ceket satın almak için gitmek renkler ne gibi düşün. Hangi seçmek daha iyidir? Sonunda, seçenekler çok.

Başlangıçta Donanma, yün bezelye ceket siyah veya koyu mavi on dokuzuncu yüzyılın otuzlu çıktı Moda yeni çözümler: Ne renk mavi ile birleştirilir????? ????? ?????????? ? ?????: ? ???? ????? ??????? Bu güne kadar erkek ve kadınların hem de dolap temel şey kalır. Bu kısa kruvaze ceket ilk erkek aksesuar olarak bir kitle moda haline getirilmiştir olduğunu. Ancak, ellili ve yirminci yüzyılın altmışlı, Jacqueline Kennedy Onassis bu modeli giymeye başladı ve o kadın ceket popüler versiyonunu yaptı. Şu anda ceket ceket, renkler ve çamaşırlar arasında bir yelpazede temsil edilebilir.

Sıcak iklimlerde sonbahar-kış sezonu için iyi bir seçim trençkot olur. Onun adı o tarihinin aldı. Hendek "açmasının" olarak tercüme ve Birinci Dünya Savaşı sırasında, İngiliz Ordusu subayları tarafından giyilen su geçirmez gabardin bu mont. Yakında trençkot günlük gardırop parçası, ve sadece erkeklerin değil, aynı zamanda kadınlar oldu. Geleneksel bir kemer ile giyilir trençkot, bir narin ve kadınsı silueti oluşturur. Bu deri, pamuk, yün ya da geçirimsiz bir malzemeden imal edilebilir.

Hayatın bir sportif tarzı tercih ve pratik korumak isteyenler için uygun Palto. Uzun modeli giymek için tavsiye edilmez, çünkü bir başlık ile, bir kemer olabilir Yün palto, aynı zamanda küçük boy kadınlara çok uygundur genç kızlar için ideal.

Devamını oku Tarih

İlgili Makaleler
???????? ?????? ??? ???????: ?????? ??????? ?????????Kadınlar için şık kıyafetler: moda gardırop temelleri
??????? ?????? ??? ??????: ?????? ?????? ????-2011Kadınlar için İş giyimi: Yaz 2011 moda trendleri
??????, ??????????? ?????: �??????� ????Giyim gerekli kış "sıcak" modu
??????? ??????? 2011: ?????????? ?????????Kadın Kostümler 2011: son trendleri
Makalenin Etiketler:
 • Moda 2011
 • Kokteyl elbiseler 2014: parlak yol
 • Tek parça konfor ve kadınlık: Ceketler 2014