Меню


 • Bir üzerinde Work: Nasıl akıllı görünmek için
 • İpuçları

???????? ?????Herkes saygı ve hayranlık uyandıran akıllı görünmek istiyor. Herkes iyi bir üne sahip istiyor. Ama sorun insanların çoğu kurulmuş değil akıllı insanlar için yanlış olmasıdır. Eğer akıllı görünmek için çalışıyoruz olanlar birini ise, dikkatli olun. Aksi takdirde, riske, küstah, kibirli ve kendini beğenmiş görünüyor. Ancak, tüm akıllı görünmesini sağlamak için bazı basit yolları vardır.

alt

İyi dilbilgisi

Insanlar bu gün arasında iletişimin çok yazışma yapılır. İnsanlar birbirlerine e-posta ve SMS mesaj yazmak. Yetkin onların düşüncelerini ifade ve gramer hataları olmadan bilgileri - Yani en iyi yolu başkalarına akıllı adamı etkilemek için.

alt

Düzgün Elbise

Tabii ki, kot gitmek ve bir kazak çok daha rahat bir iş takım elbise daha gergin için İş uymak - adam mutlak görüntünün oluşturulması??????? ?????? - ???????? ??????????? ?????? ???????. Eğer gerçekten akıllı adamı etkilemek istiyorsanız, ev için bunları bırakın. Tenis ayakkabısı da sadece tenis kortunda veya spor salonunda takılabilir. Eğer halka görünmesini mahçup olmayacak olan iyi bir takım bir çift, almak için deneyin.

alt

Sadece sus

Altın var - yok şaşkınlık onlar sessizlik olduğunu söylüyorlar. Eğer çok konuşmak durumunda, bir akıllı adam olarak rastlamak düşünmeyin. Kendine düşüncelerini tutmaya çalışın ve onun konuya yakın ise nadiren konuşma müdahale. Eğer konuşma konu aşina emin değilseniz, ve bu konuda kendi görüşlerini sordu varsa, o bilgiye sahip değil itiraf etmek daha iyidir. Yani size ne hakkında olduğunu biliyorum taklit çalışırsanız daha akıllı bakacağız. İnsanlar o bilmiyor kim bilir ne o saygı. Sadece gerçekten akıllı insanlar o bilmiyor ki bir şey itiraf edebilir.

alt

Insanlara kötü bir şey söyleme

Ne iyi bilmiyorsanız biz sessiz tutmak için daha iyi olduğunu söyleyebiliriz. Bu aşağılamak ve hakaret diğerleri başlar eğer, akıllı adam gibi görünüyor olası değildir. Aslında, kendisi sadece zayıf insanlar hakaret diğerleri güçlü görünüyor. az diyorsunuz, akıllı görünüyorsun.

alt

Jest

Eğer beden diliyle, jestler ve mimikler özel dikkat gerekir daha akıllı görünmek için. Eğer bir şey söylemek bile Vücudunuz dili, ne düşündüğünü insanlara anlatacağım. Bu nedenle vücudunuzun ne diyor dikkatle izleyin. Sizin yüz ifadesi kelimelerden daha fazla diyor. Insanların yüz ifadeleri bunları tahmin edemiyordu böylece duygularını kontrol etmeye çalışın. Ayrıca, vücut dili dikkat. Kollarını Haçlar - bu birileri yumruk haline savunan, hem de sıkıştırma eller geldiğini göstermektedir. Ama açıkça ve sakince, düz tutmaya çalışın, ama gergin değil.

alt

Fikirlerin açık bir sunum

Eğer, halka açık konferanslar konuşmak akıllı bir adam etkilemek için varsa, rapora casusluk edebilmek için, kendinizi özeti için yazmak. Yani yetkin ve açık bir şekilde yazılmış tüm belirtmek mümkün olacak.

alt

Dinleme

Daha akıllı görünüyordu ana koşullarından biri, dinlemek için yeteneğidir. Eğer insanlara dinlemek için nasıl biliyorsanız, bir şey öğrenmek ve onlardan çok şey öğrenebilirsiniz.

alt

Espri anlayışı

Eğer akıllı görünmek istiyorsanız mizah duygusu da önemli bir rol oynamaktadır. İnsanlar her zaman kendine gülmek ve diğer güldürüyor olanlar teşekkür ederiz. Bu kaba veya kaba şakalar gidelim anlamına gelmez. Sadece bu kaçınılmalıdır. Insanları bir araya getiren ve aralarındaki farklılıkları neden olmaz mizah tür kullanmayı deneyin. Sizin mizah insanların herhangi bir grup, tüm açık ve olmamalıdır.

alt

Kendine güven

Hatta yüksek akıl ile adam emin eğer çok zeki görünebilir. Eğer kendinize inanmıyorsanız, o zaman en azından öyle olduğunu davranarak. Kulağa gibi aptal, işe yarıyor. daha emin sen konacak, daha bunu olacaktır.

Eğer küçük bir hata ya da rezervasyon yaparsanız, tereddüt etmeyin. Sen sadece bu konuda gülmek ve sanki hiçbir şey olmamış gibi, daha sohbete devam edebilirsiniz. Sorun çok, ne kadar büyük onu hayal harika. Buna çok dikkat ödemezseniz, bu yüzden çevredeki olacaktır. Kendilerini kontrol bilen insanlar, otomatik akıllı kabul edilir.

Gördüğünüz gibi, akıllı çok zor değil görünmesini. Herkes kendisi hakkında düşünmesi aslında daha akıllı. En zeki insanların dediklerini insanlar dinlemek yapabilirsiniz olanlardır. Böyle bir insan olmaya çalışın.

Genellikle insanlar zeki görünmeye çalışarak, hatalar yapmak. Örneğin, birçok kişi akıllı adam etkilemek için ayetleri ezberlemek deneyin, ama sonra düzgün bunları okuyamaz. Iyi akıllı görünmek için yabancı dil bilmek iddia insanlar vardır. Bazı insanlar üst düzey pozisyonlarda ve görevlerde olduklarını iddia. Akıllı tırnak ve ünlü kişiler tarafından tırnak öğrenir bazı kim akıllı görünmek için vardır. Aslında, tüm bu er ya da geç zeki ve eğitimli kişi etkilemek istiyor birinin lehine oynar. Böyle bir duruma düşmemek için, bu tür hataları önlemek için daha iyidir.

Devamını oku İpuçları

 • Ne adam istiyor: olsun
 • Stres ve Sağlık - bağlantı açıktır

??????? ??????????Kan basıncı - Kan, kan damarlarının duvarlarında uygulayan bir baskı. Kalp vücutta taşımak arterlere kan pompalar. Bu damar sertliği ve kalp yetmezliğine yol açar, kan pompalamak için kalp işi zorlaştırıyor, çünkü yüksek kan basıncı olarak da adlandırılan hipertansiyon, çok tehlikelidir. Hipertansiyon nedenleri sebepleri nelerdir?

alt

Tatsız rakamlar

Kan basıncı, üst (sistolik) ve alt (diyastolik) numarası oluşur.

120/80 içerisinde normal basınç.

Sınır hipertansiyon 120-139 / 80-89 arasında bir basınçta gerçekleşir. hipertansiyon birinci aşama 140-159 / 90-99 bir basınç altında alınır. İkinci adım, - Basınç yukarıda 160 ve 100 ve daha yüksektir. Altmış yaşın üzerindeki insanlar 150 ila 90 ve yukarıda basıncında hafif bir artış olmuştur. Basınç doğru değil sahip kişiler, basıncı azaltmak için nasıl bilmek doktorunuza danışmalısınız.

alt

Risk Faktörleri

Yüksek tansiyon ya da hipertansiyon kesin nedenleri henüz bilinmemektedir. Ama rol oynayan birçok faktör ve koşullar vardır. Bunlar aşağıdakileri içerir:

 • sigara;
 • Fazla kilolu veya obez;
 • fiziksel aktivite eksikliği;
 • diyet çok fazla tuz;
 • alkol kötüye kullanımı (daha fazla bir ya da günde iki kez);
 • Stres;
 • ileri yaş;
 • genetiği;
 • kalıtım;
 • Kronik böbrek hastalığı;
 • Adrenal bezlerin bozulması ve tiroid bezi.

Yüksek tansiyon ya da hipertansiyon dışa belirtileri olamaz.

Sen iyi hissediyorum ve hatta hipertansiyon muzdarip şüpheli değil yapabilirsiniz. Yüksek kan basıncı azaltmak için Buna rağmen, zaman içinde, kalp hastalığı, kalp krizi, kalp ve böbrek yetmezliğine neden olabilir. Bütün Bunu önlemek için, uzmanlar (sen hipertansiyon riski varsa ya da daha önce) kırktan fazla beş yıl için, kontrol altında kan basıncı tutmak için doktorunuza danışın herkese tavsiye ederim.

alt

Hastalığın nedeni

 • Hipertansiyon en sık nedenlerinden biri yaşıdır. Yıllar geçtikçe, bizim kan arterler önce değil gibi esnektir. Bu nedenle, kan aynı miktarda arter ve oluşabilir hipertansiyon alt kısmında içine pompalanır. İstatistikler yaşlıların fazla% 60 hipertansiyondan muzdarip olduğunu göstermektedir. Yaş ne kadar hala artan basınç zorunlu göstergesi olamaz.
 • Yüksek kan basıncı başka nedeni - bir aile öyküsü. Yani, anne yüksek tansiyon varsa, o zaman da bu hastalığın riski vardır. Sigara özellikle yaşlı kişilerde, hipertansiyon gelişimi üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir.
 • Alkol kötüye ayrıca basınç, ya da hipertansiyon artışa yol açabilir. Örneğin, günlük alkol yirmi gram önemli üretral basınç artabilir. Genellikle büyük miktarlarda ve alkol kullanıldığında, bu da vuruş giderilememektedir bu kadar yüksek bir basınca neden olabilir. İlave olarak, alkol, kan basıncını düşürmek ilaçların etkinliğini azaltır.
 • İnsanlar aşırı kilolu ya da obez nedeniyle aşırı iç yağ hipertansiyon kazanmak için de risk altındadır. TV veya bilgisayar önünde oturan çok zaman harcamak ve fiziksel aktivite önlemek olanlar gelecekte de hipertansiyon muzdarip olabilir.
 • Enflamasyon ve enfeksiyon böbrek hasarı ve dolayısıyla hipertansiyon yol açabilir. Eğer yüksek kan basıncı varsa, böbrek sorunları ağırlaştırmaktadır. Diyabetli kişilerde Diabetes mellitus???????? ??????Hipertansiyon Ayrıca yüksek riskli.
 • Diyet çok fazla tuz - aynı zamanda hipertansiyon ortaya çıkması için bir yoldur. Kan damarlarındaki tuzların birikimi ile tuz konsantrasyonu dengelemek için bir su gözaltına başlar. Bu, fazla su hipertansiyon görünümünü giden kan damarlarının kan hacmini arttırır. Bunu önlemek için, bu tuz en fazla altı gram günde kullanılması tavsiye edilir.
 • Hipertansiyon diğerleri, özellikle nedenlerden kaynaklanmaktadır ki insanlar (yaklaşık% 5), vardır. Bu çalışma böbrek aort ve hormonal problemler gibi neden olabilir.

alt

Tıbbi gizem

Hipertansif kalp hastalığı hala kötü hastalığın oluşumunu etkileyen faktörleri belirlemek mümkün olmasına rağmen, anlaşılmaktadır. Çoğu zaman, yüksek kan basıncı hala erkekleri etkiler. Istatistikler gösteriyor gibi yaş ve ırk da, bir rol oynamaktadır. Buna ek olarak, yeme alışkanlıkları ve yaşam doğrudan hipertansiyon tezahürü ile ilgilidir. Gıda tuz bir sürü kullanan kişiler geleneksel hipertansiyon muzdarip olasılığı daha yüksektir olmuştur. Ve kimin yemek kültürü kabul edilmez tuz bir sürü olanlar, bazen yüksek tansiyon sorunu yüz.

Yani, risk altındaki kişilerin aşağıdaki kategoriler şunlardır:

 • hipertansiyon hastası aile yakınları olanlar;
 • içmeyenler;
 • Afrikalı-Amerikalılar;
 • Hamile kadınlar;
 • otuz beş yıldan yaşlı insanlar;
 • İnsanlar aşırı kilolu ya da obez olan ciddi;
 • hayatın bir pasif öncülük insanlar;
 • Alkol kötüye İnsanlar;
 • çok yağlı ve tuzlu gıdalar kullanmayın insanlar;
 • Uyku apnesi olan kişiler.

İlgili Makaleler
?????????? ?????????: ??? ?? ???????? ??????Ilişkilerin Psikolojisi: aşkı kaybetmek değil nasıl
????????????? ?????? ???????: ??? ????? ?????? ?????????Uyumluluk burç: Bir ruh eşini bulmak için nasıl
??????? ?????????Şartlar ilişkileri
?????? ????: ????????? ????????? ??? ????? ??????????Eski karısı: Yeni sevgilim için davranışsal strateji
Makalenin Etiketler:
 • ilişkiler psikolojisi
 • Ev işleri ile kocası yardım öğretmek için nasıl - dünyevi strateji
 • Kriz Çeyrek Yaşam: İpuçları genç yardım

 • Bir yabancının Marry: İpuçları ve Uyarılar
 • İlginç gerçekler

????? ?? ??????????Kızlar ve kadınların binlerce yabancıyı evlenmeyi hayal. Birisi Birisi sadece ayrılmak istiyor, kendi ülkesinde mutluluğu bulamadık, ama birisi farklı bir zihniyet ve alışkanlıkları ile erkeklere çekti.

alt

Nedenler

Kadınlar şunlardır yabancıları evlenmeyi hayal neden ana nedenleri arasında:

 • Birçok kadın, yabancı erkeklerin daha nazik ve tecrübeli bulmak
 • Bir yabancıya evli olsun, seyahat için fırsat olacaktır
 • Çocuklarınız iki dilde konuşacak
 • İki düğün, ülkenizde birini ve diğer olacak - ülkesinde
 • Birçok kadın, yabancı erkeklerin daha samimi ve gerçek duyguların yeteneğine sahip olduğuna inanıyoruz

Aslında, yabancılara evli kadınların çoğu, sorunların bir sürü ile karşı karşıya. Ve aralarında vardır:

 • Sen uzakta onların akraba ve arkadaşlarından kendinizi bulabilirsiniz
 • Her zaman alışmak kolay değil yeni gelenek ve göreneklerini, ile karşı karşıyayız
 • Siz aile içinde sorunlara ve yanlış anlamalara yol açabilir ülkelerde kültürel farklılıklar ile karşı karşıyayız
 • Sen boşanmış almak varsa, örneğin bölüm ve mülkiyet ve çocukların ileri eğitim için bazı zorluk, sahip olabileceğini anlıyorum
 • Eğer düğünden sonra hareket nerede ülkenin dilini öğrenmek zorunda kalacaklar
 • Evlilik - iki kat daha fazla iş olduğunu - zor iş, ve uluslararası bir evlilik
 • Sen yabancı bir ülkede ev hissetmek mümkün olmayacaktır
 • Her zaman onların akrabaları ziyaret, onların tatil geçirmek için çalışacağız
 • Sen ailesini ziyaret etmek, uçuşlarında çok para harcamak zorunda
 • Senin Dedesi her zaman uzak torunları gelen ve olmamak istediğiniz gibi onları çok önem vermek mümkün olacak
 • Evde ya da sen geldin yerde kocası ile birlikte yaşamaya - Sen öldükten sonra toprağa verilecek nereye düşünmek gerekir

alt

İpuçları

Bir yabancının evlenmek gidiyor olanların biri iseniz, öncelikle daha iyi kültür, gelenek ve görenekleri hakkında bilgi edinmek için taşımak istediğiniz ülkeyi ziyaret etmek denemek gerekir. Bazen bir kadın tamamen yabancı ülke haline geliyor ve onlar ona yabancı gibi görünüyor diye, yerel geleneklere alışamadım olur.

Bizim zaman yabancı erkeklerle tanışmak için çünkü uluslararası evlilik ajansları ortaya çıkması ve tanışma siteleri her türlü çok zor değildi. Çoğu çok dürüst değildir ve bunun yerine bir koca kendinize bir dolandırıcı olsun çünkü Ama, dikkatli olun. Onun gelecekteki kocası gitmeden önce, daha iyi karşılamak için ülkeyi ziyaret ve birbirlerini tanımak için davet etti. Sonuçta, hiçbir yazışma gerçek canlı iletişim yerine geçmez.

Ülkemizde kız Birçok yabancı evlenmek istiyorum Bir yabancının Marry: tarafta aşk????? ?? ??????????: ?????? ?? ??????? onların erkekler sağlık ve görünüm sonra daha iyi bakmak olduğunu düşünüyorum çünkü. Bu doğrudur, yani yabancı erkekler genellikle genç ve ülkemizde akranlarına göre daha bakımlı görünüyor. Yaşlı yabancıların on, hatta on beş yaşın altında olabilecek bir kızla evlenmek göze nedeni budur.

Bizim kızlar ve kadınlar yurtdışında kadınlardan farklı bir sır değil. Bu ülkede kadınlar kendileri için bakım için kullanılan ve iyi bir evlilik için onun güzelliğini korumak için mücadele etti. Ve diğer ülkelerde kadınların iş, hobiler üzerinde fazla zaman harcamak, ve ancak o zaman bir aile başlayan düşünüyorum. Bu nedenle, yabancı erkekler lütfen ve güzel olmak için kendi arzusu bizim kız o kadar düşkün. Kadınlık - yurtdışında kadınları eksik ne. Ve bizim kadınlar - ana avantajlarından biridir.

Yabancılar bizim kızlar evlenmek neden başka avantajı - Bir adam dikkat çekmek için ve iyi bir ev hanımı olmak için yeteneğidir. Hiç kimse bizim kadınlar gibi, mutfakta çok fazla zaman harcıyor olduğu bilinmektedir. Onlar onu adam lütfen deneyin ve ona size gayret gösterilmektedir. Batı'da, bu yüzden kabul edilmez. Ayrıca, bizim kızlar yurtdışında kadınlara göre çok daha erken çocuk sahibi hazırız. Bu yabancılar ülkemizden bir kızla evlendi neden başka bir nedenidir.

Bir yabancının evlenmek için gidiyoruz eğer herhangi bir durumda, mümkün olduğu kadar birbirlerini tanımak için çalışın, ve böylece ailesi, iş, sosyal statü ve hakkında bilgi edinmek için. Evlilik sözleşmesinin imzalanmasından seçtiğiniz sorusuna konuşun ve o kimse boşanma durumunda çocuklarınızla yaşayacak. Çocukların geleceği üzerine giderse, annesi ile alışacaktır mevzuat olabilir, başka bir ülkede, çünkü bu çok önemlidir.

Eğer gerçekten seviyorum bir yabancı evlenmek durumunda, yabancı bir ülkede yaşama alışmak zorlukların üstesinden gelmek için daha kolay olacaktır. Sizin evlilik Ve eğer - saf hesaplama var, o zaman çok başka bir ülkede zor ve sevmediğiniz kişiye yakın olacağı gerçeği hazırlanacak. Her kadının hallederim mümkün olacak. Yani bir yabancıya veya evlenmeye karar.

Devamını oku İlginç gerçekler

İlgili Makaleler
??? ???? ??? ?????? ???? ?? ???? ? ????????? ???????Ben evlilik mutluluk yolunda bir koca ya da ilk adımlar için arıyorum
??????????? ????: ???? ? ??????????Sivil evlilik: Mitler ve Gerçekler
???? ?????� ? ??????Ister evli ... ama neden olsun?
C?????????? ?????????: ??? ????????? ????? ???????Cupruzheskie ilişkileri: nasıl eski tutku korumak için
Makalenin Etiketler:
 • evlilik
 • Bir psikolog bakış açısıyla Kehanet
 • Stres Yönetimi: elinde kendinizi tutmak için nasıl

???????? ???????????Onun erkek arkadaşı ile ayrıldım ve sizin dünya çöktü hissediyorum, ve hayat üzerine ise, olumlu düşünceler içine ayarlamak için denemek gerekir. Tabii ki, unutmak ve uzak seni seviyorum kişinin kalbinden atmak, ama zaman kendi ücretli alacak zordur. Ana şey - ağlamak ve ayrılık hayatta kalmak için kendi yetkilerinin tüm göndermek ve depresyon ile başa çıkmak için değil, çalışmaktır Depresyon????????? sevilen biri ile bir dağılmasından sonra.

Başlangıçta, bu arada mutlu iken bu kez hatırlamak zor olacaktır. Ama zamanla acı olmadan kendi anılarını dönmek için yapabilirsiniz.

alt

Sağ düşünceler

Artık birlikte üzücü olabilir ve bu mutlu anları var ne için müteşekkir olmayın. Şüphesiz favori uzun bir süre için mutlu. Sen arada artık bile, bu mutluluğu yaşamaya şanslı.

Eğer sevgilisi çok düşkün olsa bile, bunu sevmiyorum bir şey olması gerekiyordu. Bu sizi rahatsız ve ne ilişkilerin bozulmasına getirdi hatırla. Yeni bir ilişki için aynı olmamıştır unutmayın. Ilişkinizin her an - ödüllendirici bir deneyimdir.

Eğer eski ile ilişki üzerinde zaman harcadığım düşünmeyin. Sen daha deneyimli ve bilge ve başka bir adamla başarılı ve güçlü bir ilişki kurmak mümkün hale gelir.

Eski erkek arkadaşı olduğunu düşünmeyin - bu seni sevdim ve güzel olduğunu düşündüm sadece adam. Aksine, o başka erkeklerin de bunu yapabilirim ne sizi ve melodi övdü sevinirler. Aslında, senin yanında olmak istiyorum çevrenizdeki insanların bir sürü. Eğer eski ya da daha iyi aynı adam bulmak emin olun.

alt

Başka bir şirket

Erkekler - Bu hayatta önemli bir şey değil. Hala hayatın tam ve ilginç hale arkadaşlar, aile, hobiler ve ilgi var. Eğer kesiliyor sonra sevgilisi ile geçirdiği çoğu zaman kendileri ve hobiler için daha fazla vakit geçirmek için bir şans var. Yararlı boş vakit geçirmek için çalışın. Yeni bir proje başlatın, arkadaşlarıyla birlikte bir yürüyüşe çıkmak ve istediğini yapmak ve ne daha önce yeterli zaman yoktu.

alt

Değişim yönünde adımlar

Eğer olsaydı arkadaşım ilk günü ilişkiyi devam etmeyi reddetti ne olacağını düşünün. Sen bir ilişki olabileceğini biliyorum asla. Onlar tükendi bile, size bir ilişki kurmak için çalışıyoruz ve her şeyi yapmış memnun olmalıdır.

Parçalanmasından sonra geri kazanmak için, Ayrılık: noktalama kuralları???????????: ??????? ?????????? sevdiklerinize, zaman ihtiyacınız olacak, ancak o zaman yeni olanaklar açmadan önce. Sen devam edin ve yeni bir ilişki kurabilir. Muhtemelen zaten flört cevapsız Flört - Bu ciddi????? - ??? ???????? adamlarla. Belki pizza getiren bir erkekle flört etmek istiyorum, bu yüzden yeni ilişkiler için ücretsiz ve açık olduğunda neden şimdi bunu?

Gördüğünüz gibi, bir adam ile ilişkinin sonu talihsizlik ile dolu olmamalıdır. Her zaman bile böyle bir durumda, olumlu bir şey bulabilirsiniz.

Ve bu sevdiklerinize ayrılmayı hayatta ve kurtarmak için, bazı kurallara uymak gerekir.

 • Öncelikle size eski ile herhangi bir teması önlemek için denemek gerekir. Ona deme, SMS veya e-posta yazmayın. Düzeltmek ve ilişkileri geri hala mümkün olduğunu bir yanlış umut taciz etmeyin. Bu yüzden ayrılık hayatta kalmak için sadece zor olacaktır.
 • Hızlı egzersiz ve aşırı enerji yakmak onların eski unutmak için. Sevinç hormonları ve bunların kaygıları ile baş - egzersiz ile endorfin üretimini güçlendirmek için, kendi öz saygısı geliştirmek, sovey öfke ve hayal kırıklığı havalandırma verebilir.
 • Ayrılık hayatta kalmak için hızlı, kendinize duygularını tutmaya çalışın. Evlerinden yakın arkadaşı veya birisiyle konuşmak ve düşüncelerini ve duygularını paylaşmak. Eğer kimse etrafında sizi anladığını düşünüyorum bile, herkesin hayatında bir şeyler kaybeder ve yerine kendimi koymak mümkün.
 • Hızla onun eski unutmak için başka bir yolu - ilişkinizin size hatırlatmak olabilecek bir şey kurtulmak için. Eğer ilk başta iyi bir fikir gibi görünüyor bu yüzden, mektuplar, hediyeler ve fotoğraf tutmaya karar verirseniz. Ama aslında, sadece kötüye gidecek. Bu nedenle, bunu size hatırlatmak olabilecek bir şey kurtulmak.
 • Dışarı çıkmak ve hayatın tadını çıkarmayı deneyin. Orada arkadaş ve akrabaları boyunca getirin ve ne istediğinizi yapın. Şüphesiz sen bir erkekle bir ilişkisi vardı ne zaman, evde çok zaman kalmış. Yani şimdi yakalamak için zamanı.
 • Biz sevdiklerinizle birlikte parçası, sonra onlarla ilişki anıları ve meditasyon zaman harcamak. Neden başka bir şey üzerinde zaman harcamak? Sonuçta, önce onun eski ile bir araya geldi, benim kendi ve ilginç bir hayatı vardı. Eğer daha önce ne yaptığını hatırla.
 • en iyi yolu sevilen bir ayrılmayı hayatta kalmak için - sahne bir değişim ve bir yere gitmek. Bir hafta sonu veya tatil atın ve her zaman nereye gitmek istediğini oraya gitmek. Hiçbir şey yeni yerlere seyahat ve yeni insanlarla tanışmak gibi, geçmişi unutmak için yardımcı olur.
 • Bir hobi dön, seni eski erkek arkadaşı ile tanışmak zorunda. Aynı zamanda hızlı bir şekilde tüm kötü şeyleri unutmak ve hayatınızda yeni bir sayfa başlatmak yardımcı olur.
 • Ayrılık hayatta ve hızlı bir şekilde eski unutmak için başka iyi bir yol - alışveriş gitmektir. Eğer para yoksa bile, yine de sadece windows bakmak için, alışverişe gitmek. Eğer belirli bir miktar harcama yapabiliyor, o zaman yeni giysiler kendinizi ödüllendirin.
 • Eğer alkol sizi baş ve ayrılık hayatta yardımcı olacak düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Eğer çok fazla içerseniz, o zaman geri eski erkek arkadaşı çekin ve çağrı veya SMS göndermek için başlayacak bir riski vardır. Alkol onların duygu ve duygular ile baş yardımcı olmaz.

Ne olursa olsun acı ve korkunç ayrılık görünüyordu nasıl sevdim gelen, isterseniz geleni hayatta ve yeni bir hayata başlamak ve başka bir adamla yeni, mutlu bir ilişki kurmak için, tüm duygular ve kaygılarla başa çıkmak için unutmayın. Sen bunu hak ediyor.


İlgili Makaleler
???????????: ??????? ??????????Ayrılık: noktalama kuralları
???? ???? ???? - ??? ???????? ????????????Karısı onu terk ederse - nasıl ayrılık hayatta kalmak için?
??? ?????????? ?? ??????????? ???????????Nasıl can sıkıcı fan kurtulmak için?
??? ??????? ???????: ????????? ????? ?? ???? ? ???????Nasıl bir adam geri dönmek için: birkaç adım mutluluğu yolunda
Makalenin Etiketler:
 • ayrılık
 • Nasıl akvaryum bakımı için - balık sağlığını
 • Iş ve kişisel ilişkilerinde: İlk izlenim

 • Broken Kalp: kurtarma Adımlar
 • İpuçları

???????? ?????? ??????

Kırık kalp: duyguları ile nasıl başa çıkacakları konusunda danışmanlık

sevilen bir ayrılık ile ağrı - bu bir çile, iş yıldız göstermek bile sigortalı değildir. Depresyon ile başa çıkmak için Depresyon?????????Her zamanki yaşam süresince bir istemi dönüş için psikologların tavsiye takip etmek gerekir. Ama bilim adamları kırık bir kalbi kanıtlamıştır - bu deneyimleri ve zihinsel anksiyete, ama gerçek bir hastalık anlatan, sadece bir metafor değil.

Şimdiye kadar sevdiği hemen hemen herkes, tutku nesnenin kaybı yaşadı. Bu durumda, bu neden aramaya hiçbir mantıklı. Bunun yerine üzücü durumla ilgili düşünme, boş bir yüz ile başlamak için çalışmalısınız. Psikologlar, kronik olmazlar depresyon durumuna kaçmayı denemek için en kısa sürede tavsiye ve ciddi hastalıkların ortaya çıkmasına yol açtı. Profesyonel Önerileri aslında hayatımda zor bir dönem hayatta yardımcı olur.

 • Duygular. Onların duygusal durumu ile başa çıkmak için öğrenmek gerekir. Kontrol altında tutmak için duygularını - zor bir görev, ama kırık kalbin kurtarma ilk adımlardan biridir.
 • Bir zarf içinde Düşünceler. Mektubu eski favori - kağıt üzerinde ağrı bırakmak fırsat sözleriyle ifade ve geçmişe bir son vermek. Tüm duygular ve kalp korkutur, ve kağıt temiz bir kağıda aktarılabilir duygular. Hiçbir durumda alıcıya yazılı gönderilemez. Bu bir duygu ağır yükten kurtulmak için bir yol, ve başka bir hesaplaşmaya değil. Birçok uzman, ritüel bir tür tavsiye - zarfı yakmak.
 • Dış değişir. Bir kırık kalp etkili tedavi - gardırop güncelleyin, güzel bir saç modeli yapmak. Uzun inanılan edildiğini saç mağaza tüm bilgi ve duygular. Eğer bir mazisi temiz başlarsanız, mükemmel bir seçenek, bir moda kısa saç kesimi yapmak olacaktır.
 • Spor. Fiziksel aktivite sadece duygusal stres ile başa çıkmak için yardım değil, aynı zamanda bir bütün olarak vücut üzerinde olumlu bir etkisi olmayacaktır. Kalp kızgınlık ile boğulmuş, bir spor salonunda kayıt ya da bazı boks dersleri alabilir. Olumsuzluk ile birlikte kalori yakarsınız, ve iyi bir ruh hali ile değiştirilecektir İyi ruh hali: Pozitif Sırları??????? ??????????: ??????? ???????? ve mükemmel fiziksel şekli.
 • Tatil. Gidebilirsin varsa, bavul toplamak için tereddüt etmemelidir. Evden, eski sevgilisi anımsatan tüm yerlerden, duygusal iyileşme hızlıdır.
 • Vera. Dualar, birçok zihinsel yaralar ile baş yardımcı. En iyi yolu, onların görüşlerini revize ona şans isteyen, sevgili kalp gidelim - İnananlar kilise eminiz.

alt

Yıldız kalbi çok kırık

Kimse sevilen birinin kaybı ve ihanet, şov dünyasının bile parlak temsilcilerinden güvenlidir. Jessica Simpson onun doğum günü için kötü bir hediye aldı: yerine kocası Tony Romo ait bir buket çiçek bırakmak gerek hakkında söyledi. aktris kurtarmak mümkün olmamıştır, arkadaşlar ve aile eşinin davranışlarından şaşırdılar. Yirmi dokuzuncu doğum günü harabeye çevrilmişti. «Bugün annem ve benim köpek ile yattım: Daha sonra, Jessica Twitter'da kendi blogunda yazdı. Allah, bize tüm dünyayı ver. "

Jennifer Aniston, uzun Brad Pitt boşandıktan sonra kalp yaralanması iyileşti. Ayrılma nedenlerinden biri olmasına rağmen Ayrılık: noktalama kuralları???????????: ??????? ?????????? Jen çok uzun bir zaman yaşadı başka bir kadın aktris kocası ile çocuk sahibi isteksizlik oldu.

alt

Gerçekten atıyor

Kırık kalp sendromu - nispeten genç ve gizemli hastalık henüz sonuna kadar bilim çalışılmamıştır. Bir çok durumda bu Yetişkin bir kadında tespit edilir. Amerika'da Johns Hopkins Hastanesi'nde hastalığı keşfedin. Casinolar büyük bir yenilgi, ani korku, yoğun heyecan - Genellikle nedeniyle sevilen birinin, boşanma ya da daha az dramatik nedenlerle kaybı stres ciddi bir nöbetinden sonra olur. sendromu genellikle kalp krizi ile karıştırılır, ancak hastalık ağır stres sırasında adrenalin büyük bir doz ile başa olmadığından, felç benzerlik yaşanıyor kalp, sol ventrikül etkileyen bir kırık kalp ile karakterizedir. Böyle bir durumda, kalp kan topaklar kümelerini oluşturacak şekilde gövdenin üst kısımları üzerinde, normal olarak kan pompası olamaz.

Japonya'da, hastalık takosubo denir ve yirmi yıl boyunca o çalışma. Uzmanlar tanı doğru olup olmadığını, daha sonra kolayca tedavi vasıtasıyla bir kırık kalp sendromu kazanabilirsiniz inanıyorum. Kurtarılan hastalarda nüks olur.

Hastaların% 90 takosubo - olgun yaştaki bir kadın. Bu kalbi korur hormonu östrojen, düşük kan düzeyleri nedeniyle. Aynı zamanda, hastalığın erkeklerde görülür, ancak gelişme olasılığı çok daha küçüktür.

Xenia Aslanova


İlgili Makaleler
??????????? ? ????: ??? ????? ???????Özgüven: güçlü olmak için nasıl
?????????????: ???????????, ???????? ? ???????Fairytale: eğlence, eğitim ve tedavi
????????????: ????????? ??????Gevşeme: çeşitli teknikler
??? ?????????? ?? ???? - ?????? ? ????? ?????Nasıl tembellik kurtulmak için - kendisi ile mücadele
Makalenin Etiketler:
 • tedavi
 • Lover: gerçek durum
 • Ailede oyuncu: emniyet kuralları