Меню


 • Akrilik tırnak tasarımları: tüm durumlar için parlak fikirler
 • Türleri

???? ?????????? ??????? ??????

Akrilik tırnak tasarımı Türleri

Akrilik tırnak tasarımı Tırnak tasarım: En sıradışı fikirler?????? ??????: ????? ????????? ???? - Akrilik boya ile yapay tırnaklar boyalı mı. Nispeten yeni, ama oldukça popüler trendi - Bu da çivi toplu döküm içerir. Akrilik karmaşık tasarım moda dergilerinin sayfalarında ve pist üzerinde ve film yıldızları ve müzik çivi görülebilir. Bu, tüm yeni fanlar bulur ifade başka bir yoludur.

alt

Akrilik boyalar

20. yüzyılın başında satışa ilk oje - onlar çözücüler, pigmentler ve reçine karışımı vardı. Böyle bir cila çivi çözücü buharlaşır uygulandığında, oksidasyon reaksiyonu elyaf reçineler oldukça dayanıklı lake kaplama sonuçta elde edilen gerçekleşir. Tırnak cilaları ve su bazlı akrilik polimer emülsiyonu, 2003 yılında ortaya çıkmıştır. Onlar akrilik reçine mikroskobik partikülleri ihtiva zamanki cilalar benzer. fark, parçacıkların su içinde süspansiyon haline getirilmiş olmasıdır. Tırnak suya uygulandığında kısmen ve kısmen çivi tarafından emilir buharlaşarak. Reçine partikülleri vernik katı bir tabaka oluşturmak için bir araya getirir. Akrilik boya bazlı düzenli tırnak çözücü daha hızlı ve daha az istenmeyen kokuları kurur.

Nispeten iyi huylu kabul ekoloji akrilik lak bakış açısıyla. Geleneksel kaplama aksine, patlayıcı değildir. Ancak, akrilik boya, çevre güvenliği ile ilgili tartışmalar henüz tamamlanmadı. Akrilik boya maddeleri listesinde listelenen akrilik polimer emülsiyon farklı bir bileşime sahip olabilir, her zaman çevreye tamamen zararsız değildir.

???? ?????????? ??????? ?????????? ?????????? ??????? ??????

alt

Yani çivi çizmek?

Ben bu soruya doğru cevabı tahmin - o tırnaklar üzerinde tasvir imkansız olduğunu hayal etmek zor, çünkü "ne istediğinizi". Akrilik tırnak tasarımı için araçlar Üreticileri sadece boya geniş bir yelpazesi sunmak, ama aynı zamanda, kalem, ve çivi boyalı ile takviye edilebilir aksesuarlar her türlü, fırçalar.

En popüler uzun çiçek motifleri keyif aldık. Çiçekler boyalı Akrilik çivi tatil için değil, aynı zamanda günlük yaşamda değil, sadece uygun bulunmaktadır. Soyut desenler - ikinci en popüler seçenek akrilik tasarım. Bu tasarım, bir püskürtme tabancası ve şablonlar ile yapmak özellikle kolaydır.

Kristaller ve boncuklar özellikle bayram akrilik tasarım, aynı zamanda çok popüler. Onlar henüz kurutulmuş vernik uygulanmaz ve üst tabaka vernik uygulanır. Onlar en iyi, en ciddi olay bırakılan bu yüzden rağmen, kaba işleme gibi süsler hızla düşebilir - günlük yaşamda, onlar sakıncalı.

???? ?????????? ??????? ?????????? ?????????? ??????? ??????

alt

3D çivi

Akrilik tırnak tasarımı başka bir alanda - çivi üzerinde modellenmesi. Akrilik boya ile boyama gibi, hem doğal ve akrilik tırnaklar yapabilirsiniz, ancak doğal tırnaklar için çok çile haline gelebilir.

Bir mini heykeller oluşturmak için, akrilik usta sertleşir özel formda istenilen rengi koyar. Hazır rakamlar kalıptan çıkarılır, ve Tırnaklarınızı güçlendirmek için özel bir yapıştırıcı kullanarak.

Akrilik boya genellikle, çivi çiçek düzenlemeleri çeşitli satın heykel ustaları ile boyanmış her zamanki olduğu gibi. Hayvanlar, kuşlar, böcekler, sürüngenler - Gerçek ve efsanevi hem de oldukça popüler. Ve genel olarak, hayal gücünüzü yeterli olacaktır tüm ve çanta boyutu - İsterseniz, örneğin, çivi ve diğer heykeller üzerinde üç boyutlu mimari yapıları giyebilir. Her kendisi karar verir, ama bu kesinlikle pratik değil - ne güzel öyle. Heykel yerinde kalmıştır için, çok yakından olacak eller ne yaptığını izleyeceğiz. Çivi modelleme günlük yaşam için ilginç bir düğün ya da bir maskeli için resmin parçası, ama olabilir nedeni budur.

alt

Galeri
?????? ??????
 • Tırnak Tasarımı
?????? ??????
 • Tırnak Tasarımı
?????? ??????
 • Tırnak Tasarımı
?????? ??????
 • Tırnak Tasarımı
?????? ??????
 • Tırnak Tasarımı
?????? ??????
 • Tırnak Tasarımı
?????? ??????
 • Tırnak Tasarımı
?????? ??????
 • Tırnak Tasarımı
?????? ??????
 • Tırnak Tasarımı


İlgili Makaleler
????????? ?????: ?????? ?????????????Akrilik çivi: İfade biçimi
??? ????? ????????? ?????: ?????????? ?????????Akrilik çivi kaldırmak için nasıl: lütfen sabırlı olun
???????????? ? ?????????? ????????? ?????? - ????? ????? ???????Avantajları ve akrilik tırnaklar dezavantajları - önceden bilmek daha iyidir
Makalenin Etiketler:
 • akrilik tırnaklar
 • Tırnak düzeltilmesi - güzel bir manikür için doğa ile bir uzlaşma
 • Sabun: kozmetik ve tıbbi

????????? ???Bugün sizin için ideal kilo hesaplamak için birçok yolu vardır olmasına rağmen, tüm bu rakam farklı ve her kişinin obezite ve onun açığı gibi zararlı olması farkındayız. Bu nedenle, elbette, gerekli ideal kilo olan, ama aynı zamanda sayılar daha iyi odaklanmak ve duygularını için.

İdeal kilo: Gerçek - hesaplamalarda

Ideal kilo nedir

İdeal kilo kas-iskelet sistemi ve adipoz doku ağırlığı arasındaki doğru denge var olduğu kabul edilir. Bu erkekler ve kadınlarda yağ oranı aynı değildir olduğuna inanılmaktadır. Erkeklerde, kadınlarda kas-iskelet dokusunun nispeten büyük hacimli - yağ. yirmi - kadar yüzde on beş, ve kadınlar için erkeklerde toplam yağ normal vücut ağırlığı. Yağ miktarı normal olup olmadığını tespit etmek için, sözde doğru ağırlığını hesaplamak için çeşitli yollar vardır.

Hesaplama doğru bir yaklaşım dikkate insanın anayasasını almalı Ama öylesine kemik ve kas kütlesini tutan hacim olmadan yağ miktarını hesaplamak için, bu, mümkün değildir. Bu hormon düzeylerinin etkisi altında yağ miktarını artırmak ve enerji maliyetlerini azaltabilir yaş nedeniyle, yaş olmadan ideal kilo hesaplamak için de imkansızdır.

Astenik (ince kemikler, böylece akciğerler), normostenichesky (kemiklerin ağırlığı doğru) ve hypersthenic (kemikler, geniş ve ağır) - üç anayasanın ana türü vardır. Anayasa endeksi Solovyov tarafından tespit edilebilir yazın - santimetre bilek çevresi. İnsanların normostenicheskaya anayasa için, dizin olacaktır: erkekler onsekiz için yirmi - ve kadınlar için - onbeş - astenikov sırasıyla yirmi üzerinde ve on yedi inç üzerinde hypersthenic anayasa yedi santimetre, - az onsekiz ve daha az onbeş santimetre.

Hypersthenics ve ideal kiloda hesaplama herhangi bir yöntemle elde edilen asthenics (hypersthenics) ilave ya da (asthenics) yüzde on çıkarılarak ayarlanmalıdır.

İdeal kilo: Gerçek - hesaplamalarda

İdeal kilo hesaplama yöntemleri

İdeal kilo hesaplama basit formülü formül Brock ise: kilogram olarak ideal kilo yüz eksi santimetre yüksekliğe eşittir. Modern Brock modifiye formülü aşağıdaki gibi görünür:

 • 165 cm kadar, kilogram ideal kilo yüz eksi santimetre yüksekliğe eşittir - Büyüme ise;
 • Büyüme eğer - 166-175 cm, kilogram ideal vücut ağırlığı Yüz beş eksi santimetre yüksekliğe eşittir;
 • fazla 175 cm büyüme varsa, kilogram ideal kilo Yüz on eksi santimetre yüksekliğe eşittir.

Ağırlık Böyle bir hesaplama kırk-elli yaşından küçük insanlar için en uygun olanıdır. Bu yaş göstergesi (yaklaşık% 10-12) azalır, ve sonra yapılmalıdır önce - yaklaşık% 5-7 oranında artması. Broca endeks anayasa için hesaba katmaz, bu nedenle giperstenicheskom ve astenik anayasa yeniden hesaplamak gerekir zaman doğru hesaplamak için.

Vücut kitle indeksi Bugün ideal kilo hesaplamak için standart alınır hesaplama Vücut kitle indeksi?????? ????? ???? (VKİ). BMI ortaya eksikliği veya aşırı vücut ağırlığı ve obezite bir derece veya başka tanısı vardır. 'Yanlış' rakamlar, sigorta poliçesinin fiyatı artabilir zaman ateroskleroz gibi hastalıklara yol açan şiddetli metabolik bozuklukların çeşitli gelişimini teşvik beri bu rakam genellikle, sağlık sigortası, çeşitli anlaşmalar hazırlanmasında dikkate alınır Ateroskleroz - kan damarları ile ilgili sorunlar???????????? � ????? ???????? ? ????????, İskemik kalp hastalığı Kalp hastalığı - Kalp hastalığı belirtileri??????? ?????? � ???????? ????????? ???????????, Hipertansiyon, inme.

BMI - vücut ağırlığı, bu oran, metre cinsinden boyun karesine kilogram olarak ifade edilmiştir. aşağıda belirtildiği gibi kendi hesaplanması için formül:

VKİ, m / h2 =

burada m - kilogram olarak, insan vücudunun kütlesi, h - m bireyin yüksekliği.

Ayrıca hesap cinsiyet dikkate alır onun tablo için tahmini rakam belirlendikten sonra. Örneğin, bir BMI az onbeş, ağırlık önemli bir açığı göstermektedir 15-20 - sadece 20-25, kilolu hakkında - o ağırlık 25-27, normal - kilolu ve yaklaşık fazla yirmi yedi - obezite, yüksek seviyeler obezite derecesini gösterir (Maksimum 29 - 34 I derece - II A, 40 - III - 40 yılı aşkın II B).

Ancak VKİ yüzden de hiper ve astenik vücut tipine bir değişiklik gerektirir, anayasa için hesap değil.

Hesap ağırlığı, boy, yaş ve cinsiyet dikkate almak ideal kilonuza belirlemek için özel tablolar vardır. Ama genelde anayasa değişikliği gerektirir.

Vücut ağırlığı - Bu adamın fiziksel gelişim çok önemli bir göstergedir. Bu yaş, vücut kompozisyonu ve fizyolojik (genellikle kalıtsal) organizmanın özellikleri, özellikle metabolizma bağlıdır Ama bu, herkes için aynı olamaz. İnsan vücudu, fiziksel yükler ve çeşitli akut ve kronik hastalıklar gibi özelliklerini ve parametrelerini değiştirir. Bütün bu çeşitli hastalıkların gelişmesine neden olabilir vücut ağırlığında hem artış ve azalma, katkıda bulunur.

Bugün tamamen ideal bir ağırlığa sahip arzusu sağlığı ideal ölçüde daha iyi etkisi ile karşılaştırıldığında, her zaman insan sağlığı, küçük aşırı kilo üzerinde olumlu bir etkisi olmadığını tespit.

Galina Romanenko


İlgili Makaleler
?????? ?????????? ????: ??????? ???????? ? ?????????????????Ideal kilo hesaplama: sağlık ve çekiciliği formülü
????? ?????: ??? ???????? ??????????? ????Kış diyeti: kilo alımını önlemek için nasıl
??????????? ????? ? ???? � ?????????? ???? ????? ? ??????? ??????????boy ve kilo oranı - matematiği kullanarak norm tanımlamak
?????? ????? ????Vücut kitle indeksi
Makalenin Etiketler:
 • ağırlık
 • Kolay ya da zor: Nasıl kilo?
 • Metabolizmanızı geri yükleme: ipuçları ve kurallar

????????????? ????Saç - çekici bir şey değil, her yerde. İstenmeyen tüylerden kurtulmak saç bakımı daha az çaba ve para harcanmaktadır Saç Bakımı - diyet dikkat???? ?? ???????? - ???????????? ? ??????? Kafasına. yok saç kaldırmak için ideal bir yol; tüy dökücü krem ​​tıraş çok fazla kısa vadeli etkisi sevmiyorum olanlar için iyi bir alternatif olabilir, ama kim saç balmumu veya epilatörü kaldırmak için cesaret yok.

Tüy Dökücü Krem - önemli bir zaman tasarrufu

Kimyasal epilasyon

Cildinize hiçbir şey uygulamadan önce, tam olarak nasıl çalıştığını bilmek arzu edilir. kompozisyon vücutta artan saç ile reaksiyona sodyum tioglikolat, stronsiyum sülfür ve kalsiyum tioglikolat gibi çeşitli tüy dökücü kremler alkali maddeler içerir.

Eğer cilt üzerinde bir tüy dökücü krem ​​uyguladığınızda, aktif bileşenler saç protein yapısında bir arada molekülleri tutun kimyasal bağları yıkmak başlar. Bu proteinler, keratin adı. Krem keratin eridiğinde, saç köklerinin ayırmak için yeterince zayıf olur. aynı zamanda saç edecek olan madde, jöle benzer ve kolayca krem ​​deriden olabilir.

Eğer tüy dökücü krem ​​kullanmadan önce çok hassas bir cilde sahipseniz, bir dermatolog danışmak gerekir. Ne olursa olsun cilt tipine krem ​​test etmek için tavsiye edilir derinin küçük bir alandır. Eğer cildin tahriş belirtileri gösteren değil 24 saat içinde, güvenle tüy dökücü krem ​​kullanabilirsiniz.

Tüy Dökücü Krem - önemli bir zaman tasarrufu

Avantajları

Bu kararların sadece biri - İnsanlar genellikle sorunlara basit ve ucuz çözümler ve tüy dökücü krem ​​için bakmak. O nispeten ucuz ve kullanımı kolaydır. Sen, istenmeyen tüylerden vardır cilt bu alanlarda krem ​​koymak birkaç dakika bekleyin ve ardından paketin içine bir sünger ve özel spatula ile krem ​​kaldırmak gerekir. Eğer yönergeleri izleyin ve hassas cilt üzerinde krem ​​koyarsanız Bu prosedür, tamamen ağrısızdır.

Tüy Dökücü Krem cilt inanılmaz pürüzsüz hale saçınızı, ancak ölü cilt hücrelerini sadece kaldırır.

Son olarak, deri yüzeyinin altında yer alan saç parçası yok tüy dökücü krem ​​önemli bir avantaj sağlar. Kullanımı krem, haftada bir kez tutmak için yeterli epilasyon. Bazı çalışmalar tüy dökücü krem ​​saç büyümesini yavaşlatabilir göstermiştir, ve saç kendisi sonunda ince ve hafif olmak.

Tüy Dökücü Krem - önemli bir zaman tasarrufu

Eksiklikleri

Bir tüy dökücü krem ​​kullanarak prosedürü cilt kremi kaldırmak kolay olmasına rağmen her yerinde bulaşmış olabilir. Genel, ağda ölümcül değil, hoş değil temizlik bitmiş olabilir - Bu krem ​​(sadece size kanalizasyon boruları puanı istemeyen eğer banyo yıkama) toplamak ve bertaraf için bir yere ihtiyacım var. İkincisi, tüy dökücü kremler en çok onlar kapalı banyoda kullanmak için çok uygun değil neden olan, güçlü bir kötü koku var.

Daha ciddi sorunlar kimyasal tüy dökücü krem ​​bileşimi ile ilişkili olabilir. içerdiği maddeler şiddetli alerjik reaksiyonlar, tahriş ve hatta cilt yanıklarına neden olabilir. Cilt ve saç gibi de Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ????????Krem yok İçerdiği keratin. Ciddi yan etkiler nadir olmasına rağmen, 24 saat önce tüy dökücü krem ​​deri küçük bir alanda test emin.

, Krem kızarıklık kullandıktan sonra, kaşıntı, döküntü ya da varsa Döküntü: Sınıflandırma - Birincil ve ikincil elemanlar????: ????????????? - ????????? ? ????????? ????????Bu krem ​​atın ve saç kaldırmak için diğer araçları deneyin. Kimyasal yanıklarda durumunda iyice derinin etkilenen bölgeyi yıkayın krem ​​tüm izlerini silmek ve yaralı alanı temiz bandaj bandaj gerekir. Bundan sonra, doktorunuza danışın.


İlgili Makaleler
???? ?? ?????????? ????? - ????? ???????????? ????? ?????????Yaşlılık lekelerinin Krem - ne maddeler kaçınılmalıdır?
??????????????? ???? - ????? ?? ???????????? ??????Anti-selülit kremi - portakal kabuğu gidiyor?
???? ??? ??? - ?????? ???????, ????????? ? ??????Ayak Kremi - kokulara karşı, soyma ve çatlama
??? ??????? ????? ?????? ???? ??? ???En iyi El Kremi Nasıl Seçilir
Makalenin Etiketler:
 • vücut kremleri
 • Saç bakımı (bakım ajan) - Asgari programı
 • Ayak Kremi - kokulara karşı, soyma ve çatlama

???? ?????????? ?????pigmentli lekelerin görünümünü nedenleri yaşa bağlı değişiklikler, gebelik, güneş ışığına maruz kalma, ve diğer faktörler olabilir. Herhangi bir durumda, pigmentasyon Pigment lekeleri: hepsini kaldırmak mümkün mü??????????? ?????: ????? ?? ?? ?????? ??????? Biz güzel altın bronzluk borçlu kime, aynı melanin - derinin bir alanda aşırı melanin birikimi nedeniyle.

Yaşlılık lekelerinin Krem - ne maddeler kaçınılmalıdır?

Pigment lekelerinin Kremler Türleri

Birçok en popüler arasında yaş noktalar üzerinde kremler vardır - kremler, aktif madde hidrokinondur. Hidrokinon, melanin üretimini uyarır ve böylece hafif cilt haline enzimini inhibe eder. Tipik haliyle, bu kremler hidrokinon etkisini artırmak için diğer maddeler içerir. Bu tür katkı maddeleri şunlardır: C vitamini, kojik asit, glikolik asit, retinoidler.

Aktif madde ve konsantrasyona bağlı olarak, hidrokinon ile kremler OTC ve reçete olabilir. Bu tür bir krem ​​normal pigmentli deri rengini önlemek için, noktalar doğrudan tatbik edilmelidir.

Glikolik asit ile Kremler hafif alıyorum cilt sonucu, cilt hücrelerini pul pul dökülmesi için. Glikolik asit ilave bir avantajı, düzeltir ve yumuşatır olmasıdır. Pigment lekeleri karşı böyle kremler kullanırken neden bir kaç ay içinde görünür hale gelir.

Azelaik asit - yaşlılık lekelerinin kremler başka popüler madde. En yaygın akne tedavisi sonucu ortaya yaşlılık lekeleri tedavisi için kullanılır. Azelaik asit değil, sadece karanlık noktalar aydınlatır, aynı zamanda sorunun cilt için karakteristik olan iltihabı azaltır.

Yaşlılık lekelerinin Krem - ne maddeler kaçınılmalıdır?

Etki

Günün en etkilisi tretinoin dahil pigment lekeleri, kremalar kabul. Bu malzemenin etkinliği son çalışmada kanıtlanmıştır. Neredeyse yok kadınların yaş lekelerinin çalışmada en tutulan tretinoin ile kremler ve merhemler kullanarak Kırk hafta. Bilim adamları sürpriz değildir. Onlar tretinoin blokları melanin üretimini biliyorum Hangi gıdalar melanin ihtiva - cilt bakımı? ????? ????????? ?????????? ??????? � ?????? ????, Neden karanlık noktalar kaçınılmaz aydınlatmak. Ancak, pigment lekelerinin tüm kremler tretinoin konsantrasyon böyle bir sonuç sağlamak için yeterince yüksek.

Diğer retinoidlerle Kremler (tretinoin retinoidlere anlamına gelir) de pigment lekeleri mücadelede iyi sonuçlar verir. Bunlar hücre yenilenmesini hızlandırmak ve yavaş yavaş karanlık noktalar hafifletmek. Retinoidler hamilelik ve emzirme döneminde kullanılmaması gerekir Emzirme: notlar??????? ?????????????: ?????? ???????.

Doğal malzemelerle kremalar pigmentlekeler bir aracı olarak etkisizdir. Bu katkı maddeleri, örneğin, limon ve salatalık suyu olabilir. Bu bir dereceye kadar cilt ağartılmış olabilir, ama bu bileşikler yeterince derin sağlamak için içine giremez leke görünümüne yol açar pigment üzerindeki etkisi olduğu.

Pigment lekeleri etkili krem ​​krem ​​bileşimine değil, aynı zamanda insan derisi özellikleri yanı sıra, sorunun ciddiyetine de bağlıdır.

Çok koyu lekeler, bir kural olarak, kremler ile hafifletmek olamaz. Kimyasal peeling ve yüz lazer cilt soyma olarak - Bu gibi durumlarda, diğer yöntemlere açmak için gereklidir. Bu prosedürler her zaman tamamen karanlık noktalar kaldırmak değil, ancak cildin görünümünü iyileştirmek fark edilir. Bu işlemlerden sonra, tekrar melanin üretimini kontrol etmek, yaşlılık lekeleri gelen krem ​​kullanmaya başlayabilirsiniz.


İlgili Makaleler
??????????????? ???? - ????? ?? ???????????? ??????Anti-selülit kremi - portakal kabuğu gidiyor?
???? ??? ??? - ?????? ???????, ????????? ? ??????Ayak Kremi - kokulara karşı, soyma ve çatlama
????????????? ???? - ???????????? ???????? ???????Tüy Dökücü Krem - önemli bir zaman tasarrufu
??? ??????? ????? ?????? ???? ??? ???En iyi El Kremi Nasıl Seçilir
Makalenin Etiketler:
 • vücut kremleri
 • Lip Gloss: kapağında bir gülümseme
 • Kozmetik Clinique: en saf haliyle başarı

??????? ??????Ekim - çok taze ay, sadece hava nedeniyle, aynı zamanda, çünkü sonbahar rüzgar getirdiği yenilik hissi. Evet moda olduğu için, şimdi sadece bir bardak çay ile şömine etrafında soğuk ve toplantılara yürümek beklendiği bir sezon başlar, ancak Yılbaşı partileri, ve yeni baharın ilk günleri ... Ama, uygulamada gösterdiği gibi, kadınların çoğunluğu Aynı yollarla ve bazen aynı renk ve teknoloji ile gündüz ve gece, kış ve yaz, yıllardır bizimle birlikte kalır. Bu sonbahar - her zamanki çerçevede bir adım. Cesaretle yürüdü ve alışveriş giderken bu ipuçlarını unutmayın!

 taşı

Üssünde şansınızı deneyin etmeyin: Cilt karanlık ve kötü yüzünde daha güneş tarafından zarar. Bunun yerine elmacık kemiği üzerindeki palmiye dürtmek aplikatör dışında olağan smear. Sonra bir ayna almak ve deri bir ipucu ile fon rengini karşılaştırın. Sonuçlara atlamak yok: zaman temel renk değişti, bu yüzden beş dakika sonra tekrar ayna almak olabilir. Sarımsı tonları en cilt tonları daha doğal bir görünüm için eğilimindedir. , Makyaj tabanı hatırla Makyaj tabanı: güzellik temel ilkeleri?????? ??? ??????: ??????? ???????? ??????? değil doğal rengini değiştirmek için tasarlanmış!

 Rimel

Ne olursa olsun iddia reklam, mürekkep değil - bir sihirli değnek. Üretici herhangi bir yeni madde eklemek veya uzantısı veya toplu olarak ya da bükülmüş rimel değil. Bu nedenle, ambalajın üzerinde yazıt ve fırça şeklinde inanmıyorum: o daha büyük, kabarık kirpik vardır. Kirpikler gözlerin köşeleri izin üzerine küçük bir fırça boya, ve daha iyi tarak kirpiklerinizi ayırır.

 Ruj ve parlak

Dayanıklı ruj gerçekten mat gibi, dudakların çok kuru cilt, (reklam bu sefer biraz gerçek var!) Daha uzun sürer, ama. Hala geçirmez ruj gerekiyorsa, bunun üzerine bir ışık merhem kullanın. Bazı üreticiler ruj ile belsemler sunuyoruz, ancak bu amaç için herhangi bir yüksek kaliteli renksiz merhem kullanabilirsiniz. Eğer ince dudakları varsa, en iyi yardımcınız onun ıslak etkisi ve parıltılı parçacıkları ile parlaklık olacaktır. Ancak, cazip olmayın parlaklık hacmini artırır: onlar çok daha verimli geleneksel fazla olduğunu, ancak genellikle tahrişe neden.

 Ne makyaj uygulamak mı?

Makyaj değil bir araç, ama biz yanlışlıkla bu makalede bu konuda söz yok - kendisi Aplikatör. Sonuçta, kuvvet fırçalar iyi bir setin bile ucuz araçlar için itiraz çalışmak. Yumuşak hatlar için, ve açısal kesim ile bir - - birkaç tur ihtiyacınız ince çizgiler (örneğin, kaş ve göz kapaklarının) için: fırça şekline dikkat edin. Unutmayın yumuşak kılları, ince tabaka verdirdiler araçlar olduğunu. Dokunmak fırça deneyin emin olun - onlar hoş ve doğal olmalıdır. Aplikatör eksik etmeyin ve farkı fark edeceksiniz.


İlgili Makaleler
??????? ?????? ?? ????? ????Yüzünüze Sonbahar glamour
?????? ? ????? ????????????: ??????????? ?????????????Altmışlı yılların tarzında Makyaj: açık cinsellik
????? ???????????? ?????? ??????? ?????? ???? ?????-???? 2011en özgün makyaj trendleri 2011 Moda Haftası İlkbahar-Yaz
?????? ??????????? ??????? ??? ???? 2013: ?????? ? ????????????Moda göz makyajı trendleri 2013: ipuçları ve püf noktaları
Makalenin Etiketler:
 • moda makyaj
 • Hızlı makyaj: on dakika güzelliğini geri yükleme
 • Yüzünüze Sonbahar glamour