Меню


 • Angelina Vovk: "geçmiş hayatında bir adamdı ..."
 • Cennet izniyle

Cennet izniyle

TV gelmeden önce Angelina M. girdiği ... kazara Oyunculuk Bölümü GITIS, mezun oldu. O asla hayal bir aktris haline rağmen amatör tiyatro farklı kulüplerde oynayan bir sürü. O inyaz o yıl yapmak planlıyordu.

 • Ben İngilizce dil kursları mezun, - Angelina Vovk diyor. - Bu karar verildi. Ama bir gün arkadaşım ve ben, Arbat caddesi boyunca yürüdü GITISa geçti ve set için bir reklam gördüm. Gün birinci turdan sonra - Girlfriend ve iyi, deneyelim, dedi. O Pike olduğu gibi gençlerin bol, her fiş, dedi - Biz orada ilgi uğruna gelmiş, ve var. Ve aniden ben de, tüm Tiyatro Okulu geçti, hayran oldu. Ve her yerde istişare gelmek, ve ben hemen üçüncü turda gönderildi. Sadece GITIS içinde - ilk. Ben değil sonrası için az biraz üzgün olduğunu, ne nerede kaldı ama bu. Ben parlak bir öğretmen kazanıyor tabii söylendi, ve gerçek oldu - öğretim en üst düzeyde yapılmıştır.

değil bir aktör olarak, eğer bir televizyon spiker olarak, sonra, Gennady Şeytan, hepimiz biliyoruz - enstitü o tabii en güzel adam aşık. İlk görüşte aşktı İlk görüşte aşk - var ya da yok??????? ? ??????? ??????? - ?????????? ??? ????. Yakında onlar karı koca oldu. Lanet sağ mezun olduktan sonra, Alexander Ulyanov tarafından filmi "A Mother Kalbi" oynadı, ünlü oldu tiyatroda bir iş var ve yeni filmde oynamak için sunuyoruz.

 • Ben de tiyatroda çalışan hayal, ama mezun olduktan sonra bir yıl sette Gena ile yapılan. Ve sonra ben gitmek istedim her yerde, işgal edildi.

O yüzden her iki eşin birlikte çalışma merkezi televizyon yayıncıları, uzun yıllar olmuştur, mutlu, ve sonra ... Aşk üzerine, kum, su gibi, gitti, ve onların evlilik boşanmayla sona erdi bu oldu. Ikinci kocasına, bir Çek sanatçı ile, Prag ve Moskova arasındaki mesafeyi yetiştirilen. Uçaklar bu aşkı tutamadı. Erken çocukluk döneminden beri hayatını girdi Uçak.

 • Babam bir pilot oldu - Angelina Vovk diyor. - O Ukrayna, anne bir yerli oldu - Belarus, ama ben Sibirya'da bir şair Masha Rasputina olarak doğdu. Filo babası var dayanıyordu çünkü Moskova'da, Vnukovo yerleşti. O mükemmel gitar, piyano çalmaya, müzik oynadı. Böyle genellikle söylüyorlar: "Şirketin ruhunu." Ebeveynler erken boşanmış, ve sonra biz Sheremetyevo annesiyle birlikte hareket, o da Aeroflot çalıştı finansör oldu. Sadece sanatsal doğa - Gördüğünüz gibi ben, aktörlerin bir aile yoktu.

Angelina en sevilen ve karizmatik lider SSCB Merkez Televizyonu biri haline gelmiştir. Vela müzik telehit "Morning Post", bir çocuk programı - "Saat" ve "İyi geceler, çocuklar!". Şans eseri, ama onun iradesine karşı değil, sadece son vuruş.

 • Ben DAVRANIŞ bu transferi ikna, uzun süre Vladimir Ukhin ünlü Amca Volodya tarafından beri vardı, ama ben yine de reddetti. Onlar hepsi çok harika olsun istemiyorum, demek, ve o benim t değil, dedi.d. Ele oldu ve stüdyo sürüklenen - Ben koridorda Ostankino aşağı yürüdü Ama bir gün, aniden Tugayı "! İyi geceler, çocuklar" çarptı. Gibi, bir dakika yayını bana yardım, lider, amca Volodya hayır değildi. Ve hatta dinlemek yok. Diyorum Ne: "Hayır! Ben, ben bile metnini okumak için zaman yok edemez" Hiçbir şey, diyorlar, Piggy ve Stepashka sağ sorular soracaktır. Çağrı harfler geç çalışan, sesler var - kamera ışıkları kadar kırmızı ışıkta, ben havada değilim. Gülümsedi, merhaba dedi, ve sonra ben hatırlamıyorum. Ben beş dakika daha karikatür başlamadan önce söyledi bilmiyorum. Bellek Lapse. Kameranın ışık söner sonra, herkes beni tebrik etmek koştu, diyorlar, her şey gayet iyi, harika, aferin, çok iyi geçirdi bulunuyor. Ve ben hiçbir şey hatırlamıyorum! Genel olarak, bu "cennet iradesi oldu". O zamandan beri, ben "Teyze Lena," bir kez hemen hemen her gün yapılan programların bir sürü çalışmaya başladı. Hayır, ben olduğunu korkmuyorum "teyze". Sevgililer Leontiev bir keresinde şöyle demişti: "Ben şimdi duyuyorum - Valya, ve sonra Baba Valya edeceğiz!" Ana şey - ne sevmek, ve ben çocuklar için programlar yapmak için seviyorum. Şu anda biz "Yılın Şarkısı" adı verilecek yeni bir proje üzerinde Eugene ile çalışıyoruz. Bu çocuklar için olacak. 

Bir kez Angelina Vovk bir önceki hayatında o bir adam olduğunu söyledi. Denizci. Ve çok sonraki hayatında yeniden bir adam olacak. (! O) düşün, Lady Perfection bir geçmiş yaşam o Mistreated bayanlar (? Açıkçası arkadaşlar denizci) içinde, Ve o sert keçe yeniden eğitime gönderildiğini karar, ne - bir kadın olmak. Arkadaşlarım, sana tek bir şey söyleyeceğim: hepimiz çok reeducate olduğunu!

 Irina Grushin


İlgili Makaleler
???? ????????? - ?????? ??????? ?? ?????? ??????Oleg Filimonov - kırmızı kasabadan iyi insanlar
??????????? ?????? ??????Şanslı Maksim Galkin
????? ??? ???????? ???? ?????????Bu şık, tüm Kandelaki
?????? ???????? � ??????????, ??????????? ? ?????? ?????????Oxana Fedorova - polis, TV sunucusu ve sadece güzel
Makalenin Etiketler:
 • Televizyon sunum
 • Bunun birkaç nedeni Mikhalkov sevmediğim için
 • Pavel Bure - çekici "Rus Roket"

???? ?????????Büyük harflerle Genç şarkıcı Yulia Obraztsova kız - kadınsı, tutkulu, kendine güvenen. O izleyiciler sürpriz nasıl bilir ve seyirci ve defne üzerinde dinlenme asla. Mezunu olarak Müzik Okulu, Julia müziğe hayatını adamak istediğini fark etti.

Güneş Krasnodar Moskova'ya gelmeden, diye başladı Daha sonra Mary Katz oldu bir vokal koçu, arayın. Iradesiyle sud ???? ?????????Bir süre orada ve çıkartıldıktan sonra bir yetenekli yazar bilmek istiyorum ve Irina Dubtsova besteci, ve sonuç yaratıcı bir işbirliği oldu Şarkının mükemmel lirik oluştururken ilk sayfa içinde olan "Ben, feragat" şan kariyer. Şarkı birçok insanın ruh ve şarkıcı damgasını vuran etti seçici dinleyici sevme.

Senin güzelliğin, zarafet, seksilik ile, bir olabilir kolayca model ya da talepte bir aktris olmak. Temel neydi Bir şarkı kariyer seçiminde?

- Yaşanıyor Ben bir model olmak istiyorum zamanı düşünüyorum Her kız hayatında. Ne yazık ki, bir belki neyse, benim arzu veliler kökünde durmuş, onlar karşı çıktı. Ve bu şarkı hakkında - Yalnızca. Hatta bir çocuk olarak ben saatlerce ayna yakınında gösterişle, kendinize bazı büyüleyici saç modeli yapmak Baş, bir mikrofon gibi bir saç fırçası toplayıp, annemin ayakkabıları koymak, ve Zaten benim dedesi için bekliyorlardı salonu, çıktım. Sonra özel okul, kolej, ama tüm bu süre boyunca ben şarkılar eşliğinde. Çeşitli vokal yarışmalar, okul Kazak Korosu, yaklaşık Farklı tatil ve doğum günleri sanırım ve hayır demek. Ama bir aktris olmak arzusu, son zamanlarda doğdu Şarkının için ilk müzik video filme Ben hemen aşık "Ben, feragat" süreci filme, oyunculuk dahil oldu. Ben üç olmuştur klip, ama bu ciddi bir aktör önce son, ama sadece ısınma olmadığını düşünüyorum iş.

Eğer popüler bir şarkıcı ve yazar yazmak için bazı şarkılar Irina Dubcova birçok hit. Yaratıcı İttifak hala oluyor?

- Ben değil bir kaç şarkı, ama hemen hemen her şeyi söyleyebilirim. Irina - çok yetenekli bir besteci ve icracı, ama en önemlisi - bu, iyi tür, sempatik bir kişi, büyük bir zevkle, ben işbirliği devam edecek ve onunla iletişim. Ira hayatı ve yaratıcı bir deneyim zengin, öğrenmek için bir çok şey var.

Julia, aktör ile romantizm dolaşmak bu söylentiler Vyacheslav Razbegaevo doğrudur?

- Peki, nasıl olmak için klipte aktör ateş olabilir Bu tür söylentiler için sıçrama tahtası? Vyacheslav - benim çok iyi arkadaşım! Ve daha fazlası! Biz h ???? ?????????Fedorov film için bir araya sahneler sırasında arkadaş olduk "Zimuy biri." Yapamaz Bir ördek izin kimin, ama o bile ailem var. Baba diye sordu tamamen şaşkın, "Bu gerçek mi? Ne sen sanıyorsun? ". Way, Ben sadece babası sorumlu olmak zorunda ... Ama bu daha iyi bir şey söyleme!

Sen gösterisinde iş çalışmıyor gerçeğini itiraz edemez melekler. Zaten arkadaşları gıpta ve dedikodu haline çalıştırmak?

- Yüz, ben, ahlaki tabii, zaman içinde, ama oldu hazır. Ve aslında bu "melek" değil, sadece gösteri dünyasının tam olduğunu biliyorum, ve gündelik yaşamda. Bazen dikenli bazen ağrılı ve sık sık - ve çok zalim. Ama ben birisine darılmak ve hiçbir kin tutmadı. Tanrı yargıç olduğunu. Elbette, hiçbir insan olduğunu kim hiçbir gösteri iş ve eklemek gerekir koşullar çamur izvalyalsya yapmazlar. Değil tüm satış ve ölçülen Sadece para için, sırasıyla, alınan ve satılan ve. Bu üzücü böyle bir Bu dünya yüksek itibara sahip değildir.

Kamu hayat yaşam her zamanki şekilde değişti?

- Ben Sürmeli doğdum düşünüyorum ve olamaz on. Ben dünya bana etrafında döner tutmak gerekir, ve ben onun etrafında değilim. Böylece Kamu hayat benim yaşam tarzını değiştirmeye, ancak birkaç artış vermedi arkadaşlar benim daire zaman, ben gerçekten mutluyum. Şöhret bir dünyada yaşamak, hem de siyaset, iş, spor, korumak için sürekli çaba gerektirir onun pozisyon. Bu düzeyinde en az kalmasını istiyorsanız anlamına gelir Bu, bizim defne dinlenme olamaz ulaştığı bilinmektedir.

Bir kadın için basit insan mutluluğu - Bu nedir? Ne olmuş yani "Kadın Kulübü" şarkıcı Yulia Obraztsova dilek okuyucular?

- Benim için, mutluluk - Bu benim büyük bir aile olduğunu !!! Daha Ben bir anneyim ben mutlu olacağım. Harika okuyucuların Kadınlar Kulübü ", bu arada, ben belirleyici olmak istiyorum, bu web sitesi olduğunu, teşekkür ederim Zarif, büyüleyici ve biraz gizemli. Bir kadın varsa gizem, o zaman başkalarına ilgi olacaktır. Bunu değiştirmek için korkmayın Birçok sorunları çözmeye yardımcı olacak, ve henüz her zaman seksi olacak, tutkulu ve en benzersiz.

Alice Bestuzheva


 • Anna Kamenkova Neredeyse yıldönümü
 • Çocuk Hollywood filmleri - çocuklar için?

???? ????????Her zaman bu yetenekli bir kişi olur başarılı. Genellikle ne bir adamdı öğrenir asla gelmez onun gerçek arama. Bu anlamda, Julia onların popülerlik ve talebi Babası: Nachalova iki kişi özellikle minnettar olmalı besteci Victor Nachalova ve çocuklar için müzikal projesi yaratıcısı "Morning Star" Yuri Nikolaev.

Onun bildirimde profesyonel bir müzisyen olarak babamı oldu hala oldukça küçük kızı (Julia 1981 yılında doğdu) olağanüstü müzikal yeteneği. O özel geleneksel olmayan bir şarkı okumaya başladı iki yaş ve beş yıl kelimenin tam anlamıyla onun bebeklik tekniği, Eski o profesyonel kurulan değilse kesinlikle bir amatör değil, oldu, ve sahnede görünmeye başladı.

Ancak, yaratıcı yaşam olurdu ne olduğu açık değildir güzel kızlar, sesli belirsiz 90s TV sunucusu başında ise Yuri Nikolaev yerli oluşturmak için gerçekten parlak bir fikir geldi değil Televizyon büyük müzikal projesi yetenekli çocuklara adadı. Ve çıktı Bizim ekranlar yarışması "Sabah Yıldızı", çok popüler oldu izleyicilerden.

"Morning Star" Julia Nachalova onlar gibi verdi hayatında bir başlangıç ​​ifade eder. 1991-1992 sezonunda televizyon Julia içinde Profesyonel jüri tanıma elde etti onu kazanan bulundu izleyiciler ve dinleyiciler arasındaki rekabet, ve de kazanmıştır popülerlik. Şimdi ilgi sadece akraba ve arkadaşlar, ama ciddi müzik üreticileri. Julia yerli çeşitli aktif dahil oldu ve çocuklar ve gençler için uluslararası müzik yarışmaları. Ve bu yolda onun 1995 başka yankılanan başarı bekliyor - uluslararası çocuk vokal kazanan New York'ta düzenlenen Rekabet «Big Apple-95".

Zaman Julia Nachalova ülkemizde bu hale yıldız. Çeşitli yarışmalara katılan yanı sıra, o biri co-host oldu çocuklar için en iyi televizyon programları, "Tam-Tam Haberler." Ayrıca, 1995 ile O yavaş yavaş yaratıcılık "yetişkin" seviyesine girmek başlamıştı - Bu çünkü bant ilk tam uzunlukta solo albümü olan serbest bırakıldığında "Çocukça" ismi "Ah, okul, okul" ve aynı ama "çocukça" ile içerik. Yıllar geçtikçe yaratıcılık Julia Nachalova konusu doğal olgunlaştı ve onun şarkılarının açılış, elbette, romantik oldu ve Bir genç kızın deneyimleri.

Yaratıcı aktivitesinin belirli bir düşüş ve dolayısıyla, Nachalova popülerlik 2000'li yılların başında geldi ve büyük ile ilişkilidir Onun kişisel hayatında değişiklikler. 2001 yılı başlarında, bir kaç gün önce onun 20. yıldönümü, Julia Nachalova onun meslektaşı, katılımcı aramalar evli Daha sonra müzikal projesi "Başbakan" Dimitri Lansky etkisi. Böyle İki yaratıcı bireylerin birliği arayan, çoğu durumda olur ifadesi, dolu müzik endüstrisinde başarı elde etmek Birçok tuzaklar. Bilinçli ya da bilinçsiz, ama Julia çalıştı karısını ve yeni popüler başarı bastırmak - görünüşe göre Bu İle İlgili gerçektir bu profesyonel başarının çoğu bu evliliği sırasında şarkıcı çok değildi. Ancak, yardım etmedi - Dmitry Lansky yakında başlatmaya çalışır, grubu "Başbakan" sol solo ya da boşuna. genç çift arasındaki ilişki sürekli kısa bir süre Julia filme döndükten sonra, büyüyen ve 2003 yılında macera projesi "Son Kahraman", onların evlilik çözüldü.

Boşandıktan sonra, Julia yavaş yavaş toparlanmaya başladı onların Rus şov dünyasının pozisyon, ancak 90'lı yılların popülerlik elde etmedi olabilir. seyirci, güzel romantik genç kız olarak görmeye devam ancak, son yıllarda rustik şarkılar popüler şarkıları oldu biraz farklı bir tarz ve odak. Ancak, özel hayatında değişiklikler, Pozitif Bu sefer, en iyi yolu profesyonel büyüme yansıyan Nachalova.

2005 yılında, Julia sonra CSKA ve oyuncular ile bir araya geldi Daha Rus milli takımı Yevgeni Aldonin (biraz ilk toplantının çok tarihi tartışmalı - Bazı kaynaklar, olay kumarhane denir diğer bazı yer arkadaşlar daire - ama bu) büyük bir değere sahip pek mümkün değildir. Tanıdık romantik bir ilişki, ve 2006 yazında geçti, gençlerin kombine yasal evlilik. Ve hatta altı ay sonra Cheatham Nachalova Aldonin barındırılan kendi kızı İnanç doğum tebrikler.

Kim özetlenen Julia Nachalova eserlerinde ve görüntüde olduğu yetişkin, genç seksi kadın imajı doğru çevirin. Böylece Julia Bir genç kız, tatlı gibi onun algı geride bırakmak eğilimindedir Ses romantizm roman kahramanları hakkında tekerlemeler ve şarkılar seslendirdi. Hakikat, En dinleyiciler için hala Morning "Julia Nachalova kalır yıldız. " Bir sonraki seviyeye şarkıcı Will - bekle ve gör.


 • Irina allegrova: Yıldız opereti övgü
 • Larisa Dolina: Rus şov-iş en iyi sesi

???? ?????????Neredeyse modern dünya insanlar yaşayan hiç kimse yok övünebilir altı yıl onun kariyerine başlamış olan Eski. Yine, tüm ülkelerde yasaklayan mevzuat var çocuk emeği sömürüsü. Ancak, oyunculuk mesleğinin bu yüzden gibi değil Eğer düzenli, normal bir moda üzerine ölçemezsiniz başka bir şey. Ve aktörler insanlar Bir çok erken yaş olabilir.

Bu şimdi Anna Kamenkova biz ne var ne kadar harika tiyatro ve sinema oyuncusu biliyorum. Bu arada, çok az bilgi Anna Semyonovna gerçek ismi olduğunu - Kamenkova-Pavlov; Ona miras anneden. Anna'nın anne, Rus dili ve edebiyatı okul öğretmenleri vardı bu yüzden şaşırtıcı değildir, o zaman 1959 yılında Moskova sanatçı sokaklarında Çocuklar, şiir söylemek yürüyerek "taciz" Yapımcılar, Altı yaşındaki Anya zekice davrandı. O yönetmen için seçmelere davet edildi Resim çekimi için hazırlanıyordu Lev Golub, "Kız Baba Arıyor." Böyle genellikle ilk bakışta kariyerinin başında ünlü sanatçıların, ile, tempolu Kız yönetmen etkilemek, ama sonra Golub onaylamaya karar vermedi ana rolü Kamenkova olduğunu.

Aktörün yetenek ve samimiyet - Ve yönetmen kayıp değil Aslında bu yol partizan kızı hakkında dokunaklı bir hikaye ile birleştiğinde Anna Film büyük bir başarı oldu, ve çok genç aktris, uluslararası tanınma bekliyordu. Bu Kamenkova kategorisinde "En İyi Kadın Oyuncu" at verildi 1960 yılında Arjantin'in Mar del Plata Uluslararası Film Festivali.

Anna Kamenkova olmuştur bu çocukların kaderi tekrarlamayın Erken yaşta bilinen, onun popülaritesini yararlanmaya başladı Daha sonra yetişkin oldu, ve daha önce resimlerinin çeşitli "yanar" , "büyük" filmi sahipsiz hale çok çünkü aşina. Hatta büyük şöhret sonra babasının Anya pozisyonuna nedeniyle, ona çöktü, odak yerine filme çok öğrenme üzerinde. Ayrıca, Filmi "Kız Baba Arıyor" Sonra Anya ile devam filmlerde hareket etmedi oyunculuk mesleği yapan olanlar. Okulda iken, o daire çalıştı sanatsal ifade ve bir lise diploması aldıktan sonra tiyatro okulu Shchepkin alındı. Az yılda anna yetenek tersine değildir ve bu nedenle 1974 "fiş" sona erdikten sonra oldu kelimenin tam anlamıyla Başkentin tiyatroları arasında büyük talep. Aynı yıl o girdi Büyük yönetmen Anatoly Efros için Malaya Bronnaya Tiyatrosu'nda hizmet. Bu bağlamda Tiyatro Anna Semyonovna 18 yıllık toplam hizmet vermiştir, başlangıç ​​onun sinematik daha az parlak tiyatro kariyer - ilk 6 yıldır o büyük oldu 12 (!) olan 15 rollerini oynadı. 90'ların Kamenkova içinde Malaya Bronnaya tiyatroyu bıraktı, devam eden, entreprise kaybetti zevk izleyiciler bu güne kadar belirgin ve komedi rolleri.

Filmde Anna Kamenkova iş çocuğa sınırlı değildir Filmde rol "Kız Baba Arıyor." Aktif çeşitli yönetmenlerin kaldırıldı Sonunda, bir tiyatro hayatın başlangıcı ile aynı anda başlar Kamenkova Shchukin Okulu. Ve burada gerçek "yetişkin" Anna zorla değil kinouspehi Önümüzdeki uzun bir zaman. En ünlü rolü 1970 (ve büyük olasılıkla, tüm kinobiografii) Kamenkova Mani melodram Leonid Menaker rolü olduğu "Genç karısı." Bu rol için, oyuncu All-Union ödülü kazandı Film 1979 yılında Festivali, bu yıl sonuna kadar, en iyi kadın oyuncu seçildi SSCB. Aktif kaldırıldı devam (şaşırtıcı buluşlar olmadan gerçi) Anna Kamenkova 1985 yılında RSFSR onur Sanatçı unvanı verildi. İki yıl sonra Kamenkova ve Sergey Shakur en birini yaptı parlak aktörlerin Duets 80s dedektif "Minotaur ziyareti."

İlk yerli film endüstrisinde zor durum 90'lı yılların yarısı, para yokken, hiçbir ciddi yaratıcı önerileri her zaman çok dikkatli Anna Semyonovna, istendiğinde geçici teatral sadece odaklanmak rolleri seçimi anlamına gelir iş ve aile yaşamı (Kamenkova bir oğlu ile evlendi). Drama oynadığı sonra "Sen var ..." (1993), bir kaç yıl, aktris kadar ciddi roller değildi Film "Gerçek Erkekler için Testler" kayda değer bir rolü (1999). Geçenlerde Zaman, Rus televizyonunda seri patlaması çağında, içinde serisi, Anna gerçekten ciddi projeler ortaya çıkmaya başladı arasından Kamenkova yerini buldu - bu yüzden önemli bir rol oynar Şimdi popüler bir televizyon filmi "Circus Princess".

Buna ek olarak, Anna Kamenkova başka yüzünü keşfettik Onun yetenek, yurtiçi yanı sıra, yabancı filmleri dublaj alarak filmler. Kamenkova kayıt "ana parti" olarak görünür ozvuchatelya Franco Dzeferelli "Romeo ve Juliet" gibi filmlerde, "Gone Rüzgar "," Message in a Bottle "," Frida "," Sekiz Kadın "ve birçok Diğer.

Bu, genç, yaratıcı ve canlılık dolu baktığımızda Bir kadın, o onun hepsi var, bir sonraki, 2009, yılında inanmak imkansızdır meşru nedenleri istihdam 50. yıldönümünü kutlamak için.

Alexander Babitskiy


İlgili Makaleler
????? ????????? ?????? ??-?????????İngilizce Irina Selezneva dışarı
????????? ???????? � ??????? ? ????Margarita Terekhova - aktris ve anne
??????? ????? - ????????? ??????? ????????? ??????Zinaida Sharko - Gerçek aktris ideal bir topluluğu
????? ???????? � ????? ?? ??????? ??????? ??????Elena Mayorov - yanan maç ucunda Yaşam
Makalenin Etiketler:
 • Rus aktris
 • Yuri Antonov: Sovyet pop yıldızı
 • Yulia Obraztsova: "Ben kıskançlık ve dedikodu ile karşı karşıya geldi"

 • Sergei Nikitin - ebedi arı
 • Tüm kediler, tüm kediler ve yavruları

?????? ???????Senin hayatın içine gidiyor - hatta anında, tamamen farkedilmeden - sonsuza kadar orada kalması muhtemeldir. Bu isimler, "giyim", stilleri değişecek, ama ilk toplantıda olduğu gibi size aynı şekilde alacak tüm tezahürleri Sergei Nikitin tarafından bir şarkı vardır. Muhtemelen birisi yetişkin amca ve teyze gibi komik gözükecek, yan bir delik ıslık kirpi kauçuk bir gitar ile şarkı, banket masada toplanan, ısırma köpek, zaman kuşlar gelip, ve insanlar kaybediyor olgular kimse üzerinde düşüş özenle unutmadan şehvetli olsa, mollaların kim şekilde zehir Breach bilir.

Şehvetli zehir

Sanırım ... bu bir "Rio Rita" ve Rus şiir diğer tüm Nikitinskaya çeviriler "değil bir tür bana geliyor" nasıl Vivaldi, müzik hakkında duygu ile aşırı podpoet gelen yanına oturup değil etmese Rus müzik. Ancak, tüm outswing - Bu maraton ölümlüler olamaz. Yanı sıra "en favori şarkı." Seçeneğini gibi Cevaplar hiçbir güçleri vardır Sizin mülakat veya görüşmeci yorgun elde edene kadar transfer sürer dinlemek için - Ben etrafında sormak için çalıştı. Değil yanlışlıkla diskler ve bu şarkıların kayıtları ses kasetleri, her zaman, yayımlanmamış bazı kopyalarını satıldı. Bizim eski yurttaşlarımız bazen her kuruş kaydetmek zorunda bile şimdi, talep düşüyor değil. Ve düşünmeye, ben nostalji olarak İsrail'de böyle bir lükse istiyorum.

 • Ben ayetleri Yunna Moritz çocukların sürücünün başarılarını belirtmek istiyorum - Sergey Nikitin en başarılı albümleri ile ilgili sorusunu yanıtladı. - Şimdi biz değiştirilen versiyonunu hazırladık "Lastik kirpi," dört yeni şarkı da dahil olmak üzere altı yeni girişler vardır. Son yıllarda, biz ("Benimle bu ne olur", Dmitry Sukharev, "molla Breach", Yevgeni Yevtuşenko) tek bir şairin adı ile ilişkili diskleri yapmaya çalıştık. Ama deneyim "koleksiyonları" daha iyi olduğunu göstermiştir. Örneğin, disk, satıcıya göre, son bir rol oynar değil kapak, farklı şairler ve T. ve S. bir görüntü ile şiirler "Times seçmedi". Öte yandan, aynı satıcıları bizim sürücüler uzun vadeli talep ürünü olduğunu söylemek, ve onlar "bestseller" haline yoksa özellikle endişelenmeyin.

Her yeni albümü oluşturma işlemi - uzun ve zahmetli iş. Iyi bir ses kalitesi elde etmek için stüdyoda kaydedilen gerekmektedir. Ama konser kendisi sanki elde olması - izleyici, doğaçlama performansı ile doğrudan iletişim yaşayan bir duygu - bazen çok zor bir stüdyo ortamında çoğaltmak. Bu nedenle bir çok seçenekleri alır. Son üç seçenek yaptığımız: bizim sürekli ses ve tek bir Samover Alexander, Tatiana ve mütevazı kulu olduğunu. Onun sabır ve şefkat, o zaman oldukça kolay olur ve "kayıpsız" kördüğümü çözmeye - anlaşmazlıklar ve çatışmalar ... Sasha Samover Teşekkürler vardır. Böylece tüm eski defterleri var - Peki, bu durumda ayrıntıları olmaz. Bir teknik hata ile koymak için istekli nüans yaşam uğruna - İşte sadece "pire" biz değil yakalıyor.

Onun 50. yıldönümü adanmış Sergey Nikitin, bir Jübileler, oraya başardı tüm şanslı olanları hatırlıyorum. Çaykovski Salonu'nda Akşam Sergey ve Tatyana Nikitina çok dostu vardı kiminle Zinovy ​​Gerdt, yol açtı. Onları kukla tiyatrosu bazı festivalde şarkı İşitme, dedi, "sanat kokusu!".

Aşk Zamanı

Biyografi itibaren, "Sergei Nikitin, Doktora. Rus ve yabancı şairler şiirlerinden şarkıları 1962 yılında yazdı O Moskova Devlet Üniversitesi Fizik Fakültesi'nden mezun 1944, 8 Mart Moskova'da doğdu".
(Neden öyle görünüyordu!) Bilim yaşamı, şarkı yazmaya başladı adanmış aniden biyofizikçi - Bu durumda genlerin, biz söylemek için çok az var çünkü soru, cevap bilimsel olarak imkansızdır.

 • Ataları biraz biliyorum Hakkında, - Sergey Nikitin diyor. - Yeni bir Moskova'yı inşa etmek - Ailem Bryansk bölgesinden, köyden 1931 yılında Moskova'da geldi. Baba, asker, balalayka oynamak için bana biraz öğretti yedi telli gitar birkaç akor gösterdi. Ben on iki yaşındaydım - O erken öldü. Peki, annem bize (Ben iki ablası var) üç kaldırdı, ve biz onun babası için bir emeklilik yaşamış şimdi anlıyorum gibi, bu, zordur. Ama sonra bunu hissetmiyorum.

Bilimsel aydınlar - o, Moskova Devlet Üniversitesi Fizik Bölümü'nde okudu, bizim arkadaşlar arasında, Fen, özel biyofizik Akademisi neredeyse 20 yıldır çoğunluğu çalıştığını asla pişman. Tüm sonunda bu ve bana şarkıcı ve besteci yapılan, bilirsin. Muhtemelen bir tesadüf ki en iyi arkadaşı - şair Dmitry Sukharev, aynı zamanda biyolojik bilimler bir doktor.

Yani o bir dörtlü beşli bir haline geldi ve nihayet bir ikili konsantre oluşturarak, o ilk başta kendini seslendirdi, ve sonra bu madde fizikçi arkadaşlar çekti şarkı yazdı. Yine de, bu çok önemli olmadığını düşünüyorum, onlar her zaman birlikte, Sergey ve Tatiana, seslendirdi ama aslında tüm 1974 yılında başlamış görünüyor - onlar "aşk saat" olunca o ve onun gitar (kendisinin sadece kabul ettiği gibi zaman Aracı hızlı, sakin toplamak, sahnede aşk) bulundu "beşinci element" gitmeden önce konsantre ona yardımcı olur.

 • Oluşan bir daire, ve kendinizi bu çemberin parçası - Nikitin diyor - - kendime bir parçasıdır ... gitar almak bile en kırık, razdryzgannom devlet, sen, tıngırdatabiliyorsunuz şarkı orada bir şey başlatmak Gitar hep kaydetmek Bir uyum, uzlaşı duygu ve bu dünyada "dahil" ... kısa menzilli düzenin Bu genelge sistemi vardır. Bir sonraki adım - birçok yeni iç bağlantıları ile gitar Tatiana ve sistemler ile katıldı budur. Bu topluluk izleyici insanlar sizi bağlayan, yeni ve gelişmekte olan toplumların oluşumu gibi, (sahnede ayakta) tüm kalabalık unutun, herhangi bir duygu ile başa çıkmak için yardımcı olur, ve şimdi zaten hissediyorum, yürütme sürecinde kesinlikle, kelimenin tam anlamıyla onun bütün varlık hissediyorum o olur, olmasa her zaman - kitlenizin düşünceler aynı dalga ayarlı paylaştıklarını. Arkadaşlar genellikle söylüyorlar - iyi, sen ruh bugün sen ...

Zaten on sekiz yaşındayken o diğer insanların şiirleri için şarkı yazmak istiyorum sonucuna vardım. Onun kaderi O - müzik yazmak için. Ve bu kuralı hiç değişmedi.

 • Ben şiir lehine bir seçim yaptı, - Sergey Nikitin diyor. - Yargıç - Shakespeare, Pasternak, Samoilov, Levitansky, Moritz, kraker ... Nerede burada yaptığı grafomanstvom ile. Favori şairler - biz şarkı bu şiirler. Tatiana, yardımcı değil teşvik ve navodchitsey çalışmaları belli bir şiirde sevgisini bozar. El bazı ekstra ücret yeniden yazılmış çünkü - Ayrıca, hatta bazen elle böylece şarkıların bir sürü yazılmış, favori şiirler yeniden, bilimsel ortamın arkadaş vardır.

Belki bu "ekstra ücret" Uzun yıllar boyunca (onun şarkıları ulusal aşk denilen? Hiçbir olgu olarak ise) tüm kalem, gitar, ses doğan olağanüstü popülaritesi açıklar?

Devamını oku Tüm kediler, tüm kediler ve yavruları

İlgili Makaleler
???? ?????: number one fan ? self made manDima Bilan: number one fan ve kendin yaptın adam
???? ???? ??????Black Star Timati
?????? ??? - ????? ?????? ???????Viktor Tsoi - kendi zamanının kahramanı
???? ???????? - ???????? ??????????? ???-???????Oleg Gazmanov - Rus şov dünyasının bir eserdir
Makalenin Etiketler:
 • Rus şarkıcılar
 • Pavel Bure - çekici "Rus Roket"
 • Femme fatale rolü yorgun Alika Smekhova

??????Prensip olarak, zaman şarkıların büyük çoğunluğu dinleme rap ve hip-hop, ve bu şarkıların klipleri izlerken olduğunda Dünya gezegeninin tüm erkek nüfusu istemsiz başlamalıdır tükürük salgısı. Biz şarkıları duymak ve klipleri görürseniz Ve nasıl, aksi olabilir Bazı oldukça düşünülemez altın süs, Karate kilogram miktarları, para bir ton, nadir (ve çoğu irade kürklü deriler ile ilgili şaşırtıcı ve uzun zaman önce soyu tükenmiş değil) hayvanlar, arabalar, beygir gücü ve uçaklar ile karşılaştırılabilir maliyet ve ilgili güzellikleri hangi eski tanrıçaların heykelleri sadece görgüsüz parke taşları ile karşılaştırıldığında. Ve Tüm bunlar, ve tüm bu her zaman daha cesur olabilir var şişirilmiş ve dövmeli adamlar, ses ve sırtın hızı ile thrashy dil Bir sirk jimnastikçiler çeviklik ile parmakları. Rus medyası çağrısı Aslında onur öncüsü ışık saçılması yukarıdaki "tüm ve yerli kitle şarkıcı Timati içinde "ebedi.

Ancak, ismi "Timothy" şarkıcı ve çekici bir karakter aldı kendisi, 15 Ağustos doğumda anne, 1983 Timur denir. Artan hip-hop müzik sürdürülebilir "siyah" kültür için tat, ya da daha doğrusu, genç bir adam. Bu çok hip-hop yaratıcı arzularını ve isteklerini gerçekleştirmek için girişimleri Timothy oldukça erken müzik yapmaya başladı. İlk Böyle bir girişim, resmen belgelenmiş ve ulusal hiçbir rezonansı vardır müzikal ortam, mütevazı isim VIP 77 olan grupta, buna ek olarak aittir "altın çocuk" geleceği hala isimleri kimseye bir şey vardır 4 kişi söyleme. Proje Timothy ardından, özellikle popüler değil , "üretici" bir kaygan yolda onlar ünlü mezunları dediğimiz gibi "American Idol."

Genel olarak, "Fabrika" hikaye Timothy katılımı ile güzel gizemli. Hatta şarkıcı resmi biyografi, dahil olmak üzere ortaya koydu kendi web sitesinde, diyelim ki, dördüncü Timothy "Factory" gitmek istemiyordu, ifade rapçiler kasten titiz tutumu göz önüne alındığında, oldukça anlaşılabilir olan yerli pop. Sadece görünüşte Timothy 2004 vurduktan sonra döküm ve yapımcı "American Idol" Igor Serin, o (rapçi olacağını öğrendim Bu, lider üreticisi muazzam profesyonel saygı) dolu insafına öfke yerini ve hala bir televizyon fabrikası ürünü olmaya karar verdi.

Aslında, soru ortaya çıkar, neden Timati, inatla "Fabrika" katılmak isteyenlerin, yine programın döküm geldi. Gerçekten Bu şarkıcı öylesine "saf" hip-hop, ve işlenen değildir anlamına gelmez popülerlik pop projenin başarısı için katkıda bulunmaya hazır olduğunu? Bununla birlikte, varsayımlar İstediğini yapabilirsin, ama aslında kalır - bu sonra oldu "Fabrika-4" ve onun Timati sayesinde kamuoyuna tanındı, onu müzik besteleri (ilk bölüm "gelişmiş" monte solo versiyonu ardından "çete" ve üreticileri) giderek oldu radyo istasyonları ve müzik kanallarında görünen. Bu durumda, orjinal Alex ile bir düet Timtai popülerlik performansını artırmak oldu Şarkının romantik hikayesi çevrili "etrafında olduğunuzda." 2005 yılında, albüm "Yeni insanlar" başlıklı grup "Çeteler", çok iyi bir başarı vardı bizim ülke. Ve gelecek yıl piyasaya "yalnız" Timothy «Timati tarafından Black Star» başlık parça ile "kulüp" Gerçek bir müzik haline (ve yine aynı zamanda Pazarlama) olay. O zamandan beri, Timothy sabit haberci oldu yayınlar ve televizyon kanalları için, Rus şov hayatı anlatan.

Unutmayın, biz kimiz, çok kısa bir hikaye ile başladı rapçiler ve ne yaptıkları işin içeriği - Bir sürü görevlileri, birçok bryulikov çok altın, çok şık "el arabası" ve neredeyse çıplak bayanlar bir sürü ile şık Teleses (örneğin olağandışı rapçiler gibi, demek parantez dışında, Eminem)? Aslında, Timothy ve çalışır bakarak, tipik bir rapçi olmak için Tüm erkekler ve kadınlar obzavidovatsya yükümlü oldukları - baygın kindle arzular. Ayrıca, şarkıcı hip-hop lideri başlığına sadece istiyor Rusya hareketi (o yaptığı görüşmelerde söylediği gibi), ama aynı zamanda başarılı bir iş Adam, girişimci insanların yeni nesil bayrağı bir tür.

Bu açıdan bakıldığında, bu Timothy ile pozisyon olduğu kabul edilmelidir tüm tarafların o düşünmek istediği gibi dayanıklı değildir, ya da o gerçekten inanıyorum. Timothy kimse ile başlık için ülkenin ana rapçi başlığı, gelince kavga değil, gerçek reperskaya izleyici "kara yıldız" çünkü onu En türün Amerikan klasikleri ya orada dinleme, ya da - tanımıyor yetenekli ve çok Rus ticari başarısı altında "bilenmiş" değil Sahne (örneğin Noize Mc dikkat edin).

Modern Timothy yaratıcı liderlik açısından Rus pop müzik, aynı zamanda o kadar basit değil orada. Tat üzerinde, tabii ki, icracı yaratıcı bir şekilde onun da yapıyor zaman iddia, ancak yok aslında rekabete önemli bir kısmı, ama pornografik kim Onun ismi bağlantılı olacak olan sahneler onların müzik videoları ve çok skandal göstermek, o yapar merak - belki bu kişinin söyleyecek başka bir şey değildir göstermek? Telefon çekmesi Timothy seks sahneleri iddia göstererek ve Ksenia Sobchak, yanı sıra son oldukça gerçek bir seks sahneleri Genç şarkıcı ve Bogdan Titomir ortak klip gibi bunu önermek düşündüm.

Sonunda, genç bir adam onun başladığında yolda, yaratıcı ve iş, bu yüzden, birinci kattan zemin 101. söylemek, ve yere 99 öylesine, pek gerçekten başarılı bir işadamı olarak kabul edilebilir. Tabii ki, para cebinizde Timothy kimse iman ama inanmak zor Son bundan sonra teklifsiz mezunu "American Idol" raporlama konser milyonlarca dolar çıktı. Sonuç olarak, çok para içinde Timothy bertaraf (veya akrabaları) onun müzikal başlamadan önce ve Böyle yaptığı "siyah" projeleri olarak iş faaliyetleri (siyah kulübü, restoran siyah Ekim ve giyim hattı Timati siyah yıldız). 101 kadar 99. kattaki yükselmeye, çaba, zaman, yetenek ve zeka yolunu aşmak için çok daha az gerekli alttan üste doğru.

Timothy doğasında karizma odaklı inkar para ve itibar beyinleri ve yararsız beceri fena rap kazanmak. Sadece tüm bu kim kendini ve Timothy gördüğü olmak için yeterli değildir Kim değerlendirmeye olmak istiyor - hip-hop, siyah yıldızın Rus kralı, "Altın çocuk" ve superuspeshnym ve supertalantlivym.

Alexander Babitskiy


İlgili Makaleler
???? ?????: number one fan ? self made manDima Bilan: number one fan ve kendin yaptın adam
?????? ??????? - ?????? ?????Sergei Nikitin - ebedi arı
?????? ??? - ????? ?????? ???????Viktor Tsoi - kendi zamanının kahramanı
???? ???????? - ???????? ??????????? ???-???????Oleg Gazmanov - Rus şov dünyasının bir eserdir
Makalenin Etiketler:
 • Rus şarkıcılar
 • Gra: tüm esnaf
 • Nastya Kamensky - evrensel bir favori