Меню


Coraima Torres Dosyası.

Tam adı: Korayma Alejandro Torres Diaz;
Doğum Tarihi: 6 Haziran 1973;
Doğum Yeri: Venezuela;
Koca: Nicolas Montero;
Oğlu: Manu Nicolas;
Daima onun İncil ile;
Benim en sevdiğim spor: yüzme, futbol, ​​tenis ve benzeri.
Favori aktörleri: Anthony Hopkins, Gerard Depardieu, Al Pacino, Tom Hanks, Meryl Streep, Glenn Close;
İdeal adam: Kevin Costner ve Mel Gibson;
İlk gezi: Endonezya;
Rüya: Bir avukat olmak;
En sevdiğim renk: kırmızı ve siyah;
Favori yazar: Mario Bennedeti, Romulo Gallegos, Garcia Marquez, Isabel Aliende
Hobi: Dans;
Dezavantajları: sigara.

Coraima Torres kimdir?

Ben - Tanrı soran her gün beni bir daha mükemmel bir insan olmasına yardımcı olmak için bir kadın. Onu iyi bir ruh hali sormak İyi ruh hali: Pozitif Sırları??????? ??????????: ??????? ????????Sonra başkaları ile bu tutum paylaşmak için. Ben her zaman koşullar bu elverişli olmasa bile, gülümsemeye çalışın.

Sizin Burç - İkizler. Bu burçta doğan kişilerin çoğunluğu gibi, doğanın ikiliği ile karakterizedir?

Neyse, ben sadece bir kişi "yaşıyor" ve bu benim için yeterli. Ancak, benim ruh genellikle hiçbir belirgin nedeni değiştirir. Sabah, ben çok mutlu ve sevinçli duyuyorum, uyanmak, ama çok yakında kötü bir ruh hali içinde değilim. Sebebini bilmiyorum.

O televizyon kalbini doldurur dışında?

Ben, okumak oğlunun doğum yüzme gitmek düşündü, müzik dinlemek için seviyorum. Ama şimdi hayatımı, ama benim oğlum Nicholas Manu doldurabilirsiniz başka bir şey yoktur. Ben bunu dikkat çekmek istiyorum. O - Hayatımın en önemli parçası.

Annelik seni değiştirdi?

Hayatım çok değişti. Ben hep annelik biliyordu - bir hayatımın en güzel anları, ama ben mutluluktan ağlarken hiç düşünmemiştim. Kalbim daha olmuştur.

Çocukluk En iyi anıları nelerdir?

Ben çok yaramaz bir çocuk, okula geç olarak, günün modunu gözlenen değildi. Hatta okulda, ben pek iyi bir öğrenci denilebilir. Benim doğum günü sadece aile daire vardı, ve ben gerçekten bu nedenle acı - Ben arkadaşlarıyla birlikte olmak istedim. Şimdi gerçekten aile ile akşamları özledim. Arkadaşlar gelir ve gider, ama, hiç kimse can anne değiştirin.

Çok evine bağlı, neden aniden Kolombiya yaşamak karar?

Benim katılımıyla Telenovela "Cassandra" Kolombiya'da büyük bir başarı oldu. Ben "Suenos y ESPEJOS" bir rol teklif edildi, ben, senaryoyu okudum ona aşık. Bundan sonra, ben roman "Geminis" üzerinde Kolombiya'da çalıştı ve daha sonra evlendim ve "Cambio Piel" filminin çekimleri için Venezuela döndü.

... Ve dizi "Maria Emilia Querida" in film Peru'ya gitti ...

Ben Peru geldi, ben onun karakteri hakkında biraz biliyordu. Bizim tanıdık, yavaş yavaş bölüm günün, bölüm geçtikçe oldu ... Ben popüler ve sevilen olmuştur düşünüyorum.

Neden Peru, Meksika, Kolombiya, Porto Riko tekliflerin bir sürü seçtiniz?

Yazılı Bu roman Delia Fyallo bu rol onu oynamak gerektiğini reschila. Ben en iyi yazarlarından biri düşünün çünkü Ve, hatta Çin'de, onunla çalışmak için istekli olacaktır.

Biz Delia Fyallo sizin tılsım haline söyleyebiliriz.

Ben onun gibi sanayi seri birisi bilmiyorum. Benim için bir maskot daha fazladır. Delia - başarının garantisi, o işini çok iyi bilir çünkü.


Nata


İlgili Makaleler
"Gata Salvaje" ya da "Vahşi Kedi"
"Aşk Kanatlar" - Bir başarısızlık Hikayesi
Makalenin Etiketler:
 • Amerikan telenovela
 • Adela Noriega - "sıkıcı yıldız"
 • Facundo Arana ve Hyanella Neira. Özel röportaj

Carla Marins çok uzun romantik bir genç kız oynadı. Olarak bize tanınan Nancy "Vila Madalena", "Aşk Hikayesi" "Tropikanka" 1994 yılında, daha sonra Joyce Delilah, "Magdalena sessiz tutku." Ve son olarak, 33 yaşından önce, aktris, genç kızların rolü kurtulmak için başladı. Son zamanlarda Brezilya'da sona erdi kısa hikaye "Liman Wonderland," olarak, Carla rolü yaşını uyuyor - o sevecen bir anne ve sevgi dolu karısı oynar (ne yazık ki, bir dul oldu). "İlk kez böyle bir rolle karşı karşıya, ama ben kesinlikle işleyebilir gücü hissettim" - Karl kendisi inanıyor.

Yeni rolüne rağmen, aktris kalıcı rolünü değiştirmek için düşünmüyor. Bir kez daha bir genç kız oynamak için davet edilir, bu kez ikna etmek zorunda değildir.

O seyirci şaşırtmayı sever - inanılmaz bir duygu. O Dinorah "asi" çok anlamsız davranış bir kızken Yani ("Indomada") Elian "Pedra Sobre Pedra" bir kötü adam haline gelmiştir.

Ve burada Carla görev için oldukça farklı, sadece bir kadın eşi kadın-anne tasvir gerekli değildir, sen senaryoya göre kitabın Jorge Amado "Bir Descoberta da América pelos turcos" dahil eşsiz görüntü, aktarmaya çalışmalısınız. "Benim karakterim - kuzey-doğu kadın, ev hanımı," - Karl diyor. Onun için bir annenin rolü gerçek hayatta aktris hiçbir çocuk olduğu gerçeği ile karmaşık, ama bu mükemmel yönetilir. "Ben henüz vakit çocuk sahibi olmak istiyorum, ama."

geçen yıl, diyebiliriz, Carla Marins için başarılı olmuştur. O, televizyonda göründü tiyatro oynar. Kariyerinin 14 yılı aşkın, aktris, o cinsel yönelim Karina kız rolü var, "Lágrimas Amargas de Petra Von Kant'ın olarak" oyun katılmak için anlaştılar (Bu arada, bu rolü, o Deborah Secco yerine). "Bu benim için tamamen yeni bir şeydir," - Karl hep bir değişiklik için hazır diyor.

Nata


İlgili Makaleler
Giovanna Antonelli - Brezilya yeni yıldızı
Carolina Dieckmann: "Ben onun önceki rolleri büyüdü"
Gabriela Duarte naif bir kız zafer ile uzakta yapmak istiyor
Vivian Pasmanteria - röportaj
Makalenin Etiketler:
 • Brezilyalı aktris
 • Oreiro favori atma olsun? Birkaç gazetecilerin sorularını "Antenler"
 • Anna Paula Aros: "Ben yalnız değilim, ama mutlu"

O mini dizi Seks Temyiz içinde on beş yaşındayken ekranda belirdi. Sonra roman Fera Ferida, A Próxima Vítima, malhação, Pecado Sermaye vardı. Mükemmel bir fiziği ile güzel melez, o bilerek bir mesleği seçti kanıtladı. Şimdi, herhangi bir delilik yetenekli, güçlü ve kararlı bir kadın, (roman Liman Wonderland içinde) Esmeralda rolü ekranda parlayan Guma (Marcos Palmeira) almak için seviyorum.

Onun karakteri aksine, aktris o sevilen adamın kalbini kazanmak için ilgisini asla. Geçen yıl için, o Cláudio Amaral Peixoto ile bir araya geldi. Aktris ve çalışmalarında ve kişisel hayatında mutlu.

Tititi - Oyun Esmeralda önce, rolüne hazırlanmak?

Camila - Bahia gezisi önce ben kitap Mar Morto, Esmeralda hakkında Jorge Amado okudum. Ayrıca, ben Bahia hayata alıştım, bu enerji dolu bir çok sevimli bir yerdir. Ama aynı zamanda Aginaldo Silva ve Ricardo Linares, roman yazarları yazılı rolü uygun olarak karakteri oynamak.

Tititi - Esmeralda - kadin, sevilen biri için herhangi bir delilik yeteneğine. Bu onu bir hain yapar?

Camila - Hayır, o bir hain değil. O, tutkulu kadını seviyor, o bir sevdi uğruna çılgınca şeyler yapar. O inadına bunu, ama sevgi dışarı değil.

Tititi - Ayrıca aşk için delilik edebiliyoruz?

Camila - Hayır, ben Esmeralda taktiklerini kullanmak asla, ben ihtiyacım yok.

Tititi - Eğer aşık mısınız?

Camila - Evet, ben seçecek adını gizlemek yok. Bu Cláudio Amaral Peixoto ile ve biz bir yıl boyunca birlikte olmuştur. Çok mutluyum.

Tititi - Nasıl birlikte vakit ayırıyorsunuz?

Camila - Biz sahil boyunca akşam yemeğinden sonra yürüyüş seviyorum ve şiir okuyun. Ben çok romantik bir kadınım.

Tititi - Sizinle benzer Sizin kahraman Esmeralda?

Camila - Biz çok farklı, ama biz ortak bir şey var. Ben hayatı seviyorum, ve aşka inanıyorum o kadar iyidir.

Tititi - Çok güzel zhenschina.Chto ochen güzelliği korumak için mi?

Camila - Ben herhangi bir kadın olarak kendimi ilgileneceğim. Ben saçları dikkat Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ???????? ve şekil kendimi tutmaya çalışın. Bir saat için haftada üç gün, ben kişisel bir eğitmen ile aerobik yapmak. Su aerobik (aerobik), yapıyor yanı sıra ve spor salonunda.

Tititi - Eğer bir seks sembolü olarak adlandırılan bu memnun musunuz?

Camila - İlk günlerde çok geç karıştı, ama değildi. Benim Esmeralda çok seksi, ama benim yeni bir karakter bu kadar olamaz, ve ben bir seks sembolü olarak kabul edilmeyecektir.

Tititi - Romanda ek olarak bir film Sergio Goldenberg Bendito Fruto vardır. Orada kim oynamak mı?

Camila - Bu filmde ben Chokitu, varoşlarda bir kadın oynar. O, Esmeralda, güçlü bir kadın gibi.

Tititi - Işin böyle bir hızı ile zaman üniversiteye gidiş var?

Camila - Ne yazık ki, ben öğrenmek için vaktim yok. Ben üniversite tiyatro teorisi terk etmek zorunda kaldı. Ben biraz serbest zaman olsun uchebu.Mne öğrenmek ister devam edecektir.

Nata


İlgili Makaleler
Giovanna Antonelli - Brezilya yeni yıldızı
Carolina Dieckmann: "Ben onun önceki rolleri büyüdü"
Gabriela Duarte naif bir kız zafer ile uzakta yapmak istiyor
Vivian Pasmanteria - röportaj
Makalenin Etiketler:
 • Brezilyalı aktris
 • Kolombiya akan "Sessiz su"
 • "Ben kesinlikle mutluyum." Carolina Döküm Röportaj

O Katarina gibi "Aşk Adına" genç Asusenu oynadı ve burada "Tropikanka" - aktris Carolina Dieckmann ile, iki dizi bir araya geldi. Şimdi aktris o sürekli gençler oynamak için yaş dışında büyüdü söylüyor. 1993 yılında ilk dizisi "Sex Appeal" yana, o sadece genç kızlar oynadı etmedi. Ve sonra, nihayet, fırsat tamamen farklı bir şekilde oynamak için. Her Camila yeni seride "Aile Bağları" sonsuz ergenlerin son verdi. İlk olarak, kahraman Bütün geçmiş rolleri çok benzer "... o lösemi hastaları keşfeder, annesine beyefendi ile aşık. Ben her zaman daha fazla seyirci şey teklif biliyordu, "- Caroline diyor.

"Aile bağları" filminin çekimleri sırasında Carolina onun karakterinin yaşı tekabül eden, 21 oldu. Yedi yıllık kariyeri boyunca o kadar güçlü karakterler yoktu. Biz lösemi Camila ve (Vera Fischer tarafından oynanan) annesi Elena, umutsuz, kızının varlığını bilmiyordum kızın babası (José Mayer), yardım ister keşfetmek. "Ben sürekli onu saç ayrılmak zorunda bu hastalığın nasıl oynanır hakkında düşündüklerim Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ????????Tüm kanser hastalarının Çünkü kemoterapi ve saçlarını kaybetme. "

O onun karakteri seyirci çok düşkün olan kolaylığı ve yaşam sevinci, kaybedilen olacağını korktum - Carolina Dieckmann hastalığı Camilla canlandıracak korkuyor bir sebebi sadece vardı. "Ben ikna edici mümkün olduğunca hastalığı geçmek zorunda - Carolina diyor -. Ben, kanser karşı karşıya insanların bir sürü konuştuk hastanede ziyaret etti Herkes kendi yolunda hastalığı yaşıyor, ben buna tepki nasıl anlamaya vardı, benim kahraman ".

Ama genç kız bir hastalık değil, sadece dramatik bir hikayenin konusu olmasıdır. Aslında yalan dram kızı aynı adam aşkı için annesi ile birlikte rekabet olduğunu. "Benim için bu rolü karmaşıklığı hayatımda ben aşık annesine bir rakip haline asla gerçeği yatıyor. Her şeyden önce, onun için saygı dışında. Ama ben "beat" onların arkadaşlarından çocuklar gibi oldu. Sonuç olarak, ben neyin gerçekten üzgünüm hakkında bazı arkadaşlarım kaybetti. "

Şu anda, Caroline aktör Marcos Frota ve yaşlarını Davy adında sevimli çocuk evli. Ben "Aile Bağları" doğumundan sonra Carolina ilk işi olduğunu söylemek gerekir ve özellikle Japonya gezisi sırasında, çekim için onunla ayrılmak çok zor oldu. "Ben her zaman aktris çalışmalarını birleştirmek ve hala iyi bir anne olamaz korkuyorum. Zor olsa da, özellikle başında, tüm olası çıktı. "

"Aile Bağları" ilk işbirliği Carolina Dieckmann ve Carlos Manuel tarafından yazılmış değil. Carolina zaten "Aşk Adına" adlı seride 1997 yılında rol aldı ve onun sonraki projelerinden biri onu davet emin olmak için karar Carlos, bir kadın tarafından o kadar hayran oldu. Bir yıl sonra, Manuel iki kız kardeş hakkında bir hikaye yazdı. Bir kız kardeşi rolünü Vera Fischer seçildi ve rol başka Carolina Dieckmann gitti. Ama kardeş Vera ve Carolina TV dizisinde bir anne ve kızı dönüştü "Aile Bağları". "Manuel Carlos kılan tüm başarı olamaz. Onunla çalışmak için mutluyum, "- Caroline diyor.

Dosya Carolina Dieckmann.

İsim: Carolina Dieckmann
Kullanıcı adı: Ilahi
Doğum tarihi: 16 Eylül 1978
Doğum yeri: Rio de Janeiro
Ağırlık: 51 kg
Yükseklik: 1, 61 m,
Benim en sevdiğim şarkıcı: Marisa Monte.
TV'de favori programları: Globo Reporter e Jornal Nacional
Favori film: Meksika dizileri
Oynamak isteyen bir karakter: Mulheres Areia Ruth Raquel (daha iyi "Mulheres de Areia" olarak da bilinir)
Güzel kadın: Vera Fischer
Yakışıklı adam: Richard Gere
Evde sevdiğim yer: Banyo oğlu
Unutulmaz bir gezi: New York
En sevdiğim içecek: Coca-Cola Light
En sevdiği yemek: çikolata
El Kitabı: "Farklı Valkirias" Pablo Coelho
Rüya: Adada düğün
En sevdiğim ülke: Brezilya.
Bu önemlidir: Dürüst ve iyi olmak
Felsefe: "Biz ne yemek, çünkü bu anlamak gerekir"
En sevdiği ifade: "Başka bir kişinin özgürlüğü burada başlıyor Sizin özgürlük biter"

Nata


İlgili Makaleler
Giovanna Antonelli - Brezilya yeni yıldızı
Gabriela Duarte naif bir kız zafer ile uzakta yapmak istiyor
Vivian Pasmanteria - röportaj
Priscila Fantin - çirkin yağlı?
Makalenin Etiketler:
 • Brezilyalı aktris
 • Gustavo Bermudez: "Check-önemli mutlu olmak için"
 • Facundo Arana - en imrenilen ve gizemli adam Arjantinli TV

????? ????????Maria Kulikova - iki kaderlerini Nadia serisi. Ama eroin ile, Ortak ölümcül, utangaç sarışın Masha küçük gözyaşı. Her aktör sahneye gider ve kendi yolunu pervaz. Masha iki yıl avukat olmaya hazırlanıyor, ama basit insan üstesinden Tembellik. O bir iş için seçti "kolay" ve neredeyse gizlice Shchukin girdi Okulu. Ülkenin bu yana avukat ve kazanılmış aktris kaybetti.

Öğrenme Çıktıları - diploma, inanılmaz dans becerileri Küçük ama etkileyici rolü ile Zoschenko Rock and roll ve mezuniyet performansı Seguidilla Markovna. Ve sonra - Alexander Schirvindt daveti Hiciv Tiyatrosu. Orada bu güne kadar çalışır. Arkasında - yaklaşık on unutulmaz rolleri, yüksek tiyatro eleştirmenleri kabul.

Business Card aktris Maria Kulikova - serisi iki kader. Onun karakteri, Nadia, karmaşık yaşadı ????? ????????tartışmalı ve trajik kaderi vefat etti. "Bu doğru güçlü bir bitiş göstermek için: hatta bu kim tamamen birinin sonunda betonun içine yuvarlandı unutmayın etmez filmi izledim. Ve ben, Bir oyuncu olarak, yandan olduğunu. Dediğimde, "Eh, orada benim ...". Hepsi birden Rabbimden: "Ah! Evet evet. Kesinlikle. Bu rol, belki de kayıtsız değil Tek bir izleyici. Masha ünlü uyandım.

Ancak, sık sık döküm ün getirdi, olur dizi Maria kaza geldi - yanlış kapıyı. O örneklere oldu Sonra onunla konuşmak, bizzat bilmiyordum Uskova, sol koordinatlar Yakında rolü için onaylanmıştır. Ama aktris haklı kaderine inanıyor Burada hiçbir şey - Eğer boş boş oturup, hatta kapı yanlış gitmeyecek. Sen gitmek gerekir ileri, aramak, hareket, ve o senin ayaklarına düşecek bir yol gerekir.

Koşullar, kaderin en dahil olsun, bize değil yargıç ... Ama aynı numuneler üzerinde, Meryem onun gelecekteki kocası Denis araya Matrosov. Nitekim, harikalar her adımda bizi bekliyor.

Onlar sette hem delicesine meşgul, bir kaç yıl birlikte olmuş ve çalışma daldırılmış baş. Onlar çalışanları ikna, kendiliğinden evlendi Sicil Dairesi, onları hemen boyamak için - oyunculuk becerileri için bir fırsat olarak geliyor Biraz hazırlıksız performans. Kendi düğün töreni onlar kot pantolon ve T-shirt geldi ve boyalı, Masha bir taksi yakaladı ve gitti tiyatro.

????? ????????Oyunculuk nitelikleri üzerinde Kulikova konuşma anlamsızdır. Rağmen Kulikova hala deneyim kazanıyor ve kendi tarzını honlama ki oyunlar, onun kişiliği zaten belirgindir.

Nadir kaliteli bugün - Masha Reenkarnasyon korkuyor. Ekranda yanan esmer tespit etmek bazen zor Kulikov - büyüleyici sarışın dün: "Ben pek çok kez radikal den repainted var Siyah beyazdan, beyaz kırmızıdan kırmızı siyah ... "Bu değişim kolay hızlı görünüm ve rol girer - Güncellemeler ayna yapar içinde yeni bir yol düşünmek ve hareket etmek.

Tabii ki, daha kolay meslek hesaplama bir kul daha bulmak için Yasa, haklı değildi. Herkes önlemler nedeniyle değil omzuna davranmaktadır yetenek, ancak çünkü provalar ve filme yorucu programının. Ama Masha pişman değil onların seçimi. Yaratıcılık için sağlıklı hırs ve susuzluk arasında şimdi aktris büyüme. Yani - yakın gelecekte bir favori ile tekrar bir araya bekliyoruz aktris.

Kadın Kulübü için özel olarak Daria Pechorin


İlgili Makaleler
????????? ??????? - ???? ????? ????????Ekaterina Klimova - Muse Igor Petrenko
????? ???????? - ????????? ?????Elena Korikova - servet favori
??????? ????????: ???? ???? ????????????? ???????? ????Natalia Terekhova: Petit Kanuni için kocasını terk
??? ????????? ??????? ???? ????? ????????????Alexander Ustyugov Petya Muhteşem oldu
Makalenin Etiketler:
 • Yıldız Rus TV serisi
 • dizisi "True Blood": vampir teması geri moda olduğunu
 • Rus TV dizisinin Yıldız

Mary beklenen uzun ve çok hoş bebek oldu. Zaman Annesi, aktris Maite Proença 30 oldu ve o bir anne olma bu mucize için bakıyordu. Pablo Marin (girişimci deniz sanayi) evli zamanda gibi, zaten kendini iyi bir kariyer yaptı ve zihinsel ilk çocuğun doğumu için hazırlanmıştır.

"Bir çocuk olması - bu büyük bir mutluluk olduğunu," - Maite dedi - "Bu benim hayatımın bir parçası, ben - bunun bir parçası, onun kızı için aşk olmadan hayatımı hayal edemiyorum." Bugün, 10 yıl sonra Maite bir oyuncu olarak değil, aynı zamanda bir anne olarak değil, sadece olduğuna inanmaktadır. "Ben kızım ile çok fazla zaman harcamak" - diyor. Daha iyi anlamak haline gelmiştir, Maite uzun bir anne olmak istiyordum, ama kızının doğum ile 30 yaş üzerinde zaten verilen o çocuğun doğumundan büyük bir sorumluluk ile geldi bu yüzden, olmadı bir genç adam olarak o dünyanın farklı bir bakış oldu onların meslek. Sadece çok nihayet gerçekten oynamak için ne anlama geldiğini anladım zaman o çok anda hamile olduğunu oldu. O istedi ve gerçek bir aktris haline gelebilir, ama bunun yerine bir anne oldu, ve çocuğun hayatında bir öncelik olduğunu söyledi. Tüm zihinsel gücü onun yetiştirilmesinde bıraktı. Ve kariyer biraz beklemek zorunda kaldı.

Yeni keşifler.

Annelik Maite hayatında yeni ve ilginç bir çok şey getirdi. "Ben dünyanın en iyi anne olacağını düşünmek işe yaramaz" - diye itiraf ediyor. - "Ben her şeyi doğru yapmak için çalışın, ama kim nasıl söyleyebilir? Hatalar Ben hiçbir istisna değilim, hiç olur. Herkes kendi sorunları ve çözümleri vardır. Ana sağlığı. Ve yine, ben kızım benim hataları için ödemek zorunda değildir umuyoruz. " "Bizim çocuklar - biz aynada yansıması bizim seversiniz. Bu arada, çok açıkça biz mükemmel olmadığını. Bu noktaya Çocuklar bizi. "

"Onlar bin soru sormak ve veliler bazen görevden deneyin. Ben her zaman tüm o an ben çok meşgul ya da yorgun ve dinlenmek istiyorsanız bile, sorar ne kızı anlatmaya çalışacağım. "

Maite kızının babası ile yaşamak değildir yıllardır, o Edgar Maurois evlendi, ama hala Mary yükselterek onun temel görevi görmektedir. Maite memnuniyetle aktif çalışma döndü böylece annem, her gün ekranda görmek için şimdi kız zaten yeterince büyük ve hazırlanmış. Ve o yaptı ilk şey iyi bir servet görmek gerekecek dizisi "Babil Kulesi", önemli bir rol oynamıştır.

Nata


İlgili Makaleler
Giovanna Antonelli - Brezilya yeni yıldızı
Carolina Dieckmann: "Ben onun önceki rolleri büyüdü"
Gabriela Duarte naif bir kız zafer ile uzakta yapmak istiyor
Vivian Pasmanteria - röportaj
Makalenin Etiketler:
 • Brezilyalı aktris
 • Cynthia Klitbo - Meksika'da en seksi kötü adam
 • Patricia Pilar. "Kansere karşı savaş"

Telenovela yılında da sevilen biri ile kalmak için her şeyi yapmaya hazır bir tutkulu bir kadın. Gerçek hayatta ... neredeyse aynı. "I love zaman, ben bütün kalbimle seviyorum," - Cynthia Klitbo diyor. Ama onun hayatının aşkı kim? Onun sesi aktris şüphe gölgesi olmadan cevap verdi: "Evet, her durumda, benim eski kocam Francisco Gattorno Aşk hayatımın - belki biz evliyiz, Eduardo Garcia.." Bu boşanma sonrası Cynthia ve Francisco arasındaki ilişki işe yaramadı gibi görünüyor. Her neyse, aktris o yatakta erkeklik parlaklık olmadığını fark başarısız değildi (doğrusunu, değil mi?).
Gattorno? Açıkçası, ben hatırlamıyorum
- Ben aşk ve kariyer arasında seçim yapmak zorunda
- Ben bir anne olma saplantı değilim

Söylemeye gerek yok - bir çift Gattorno-Klitbo Magazin hatırı sayılır bir ilgi uyandırdı. Onların ilişkisi, onların rüptürü, özellikle ayrıntıları (ne yazık ki, Francisco en sadık kocası değildi) yaygın Meksikalı medyada bildirilmiştir. Böylece Klitbo intikam istiyor Belki de bu yüzden. "Francisco en iyi sevgilisi değildi Lover: gerçek durum????????: ???????? ????????? ???"- O açıkça diyor ama genç impresario Eduardo Garcia Bahçe her bakımdan titiz yıldız memnun.." Eduardo sadece aşkım, ama benim arkadaşım, ben, bizim ilişki içinde eminim ve ben o yoktu eminim kiminle benim yatak paylaştı Beni aldatır. O gerçek bir adam. "

Ancak, son zamanlarda Meksika medya Cynthia tarafında bir ilişki başladı o raporlar parladı. Ve başkası, ve ünlü Juan Soler ("Küçük bir kasabada Cehennem", "yakalandı tutku") ile. Bu ne? Düzenli dedikodu? Olası değil. Juan Soler bizzat doğruladı sonra bu oyuncu için çok ihale duygular hisseder. Meraklı gazeteciler ayrıntıları chilleri bulmaya çalıştım, ama yeni seri çekim başladı aktör, "Diğer" kararlıydı: "Biz sadece birbirimizi tanımak ise bu, yalnızca ikimiz olduğunu." Cynthia onu yeni sevgilisi ile katılıyorum: "Kişisel hayatı hakkında binlerce kişi biliyorsanız, sadece varlığı sona erer."

Ancak, bir şey kesindir. O tedavi bilinen tüm yöntemler denedik ama Klitbo hala bir anne olamaz. Son röportajda o acı o çocuk sahibi ve onunla birlikte uzlaşmak için kayıp umut olduğunu itiraf etti. "Umudumu kaybettim, ama Rab hala bana bir bebek gönderirseniz, ben bunun için ona sonsuza dek minnettar olacaktır."

Inessa Haider


İlgili Makaleler
dizisi "Dejate querer" veya "Aşk Hikayesi"
Fernando Colunga - kendileri ve rolleri hakkında
????? ?????? ???????? ?? ??????? ???????? ?????Lucia Mendez Kadın Kulübü konuşuyor
Kanal "Viva Platinum" "Tut beni sıkı sıkı"
Makalenin Etiketler:
 • Meksika dizileri
 • Regina Duarte kötü adam olmak korkmuyor
 • Maite Proença: "Maria - benim ana sevinç"

Tam adı: Mariana Prado Shimenez Nutstsi.
Doğum tarihi: 26 Nisan 1981;
Doğum Yeri: Sao Paulo Hastanesi Adventista;
Doğum 07:00 32 dakika, Pazar Zaman;
Yükseklik: 1, 65 cm;
Ağırlık: 48 kg.
Ebeveynler: Fatima ve Jose;
Kardeş: Rafael;
En sevdiğim renk: mavi;
En sevdiğim müzik: elektronik müzik, caz, Ella Fitzgerald, Lauren Tepesi ...
Favori aktörleri: Marco Nanin ve Vera Oltts;
En sevdiğim şarkıcı: Billie Holiday;
Rüya: mutlu olmak için;
dostluk kavramı: güven ve anlayış;
Tanrı Nedir: ışık;
Avantajları: azim, irade gücü;
Boş zamanlarında: film ve tiyatroya gitmek;
Eski erkek arkadaşım: Caio Blat;
Mevcut erkek arkadaşı Andre Barros;
Parfüm: Laguna e Sansara.

Marian altı yıl çok ihale yaşta bir aktris olmaya karar verdi. Okul tiyatrosunda, o Cinderella rol oynadı. Kızı niyetleri hakkında öğrenme, babası Marian "gücü" denir kontrol karar verdi. İşleri Monteiro Lobato satın alarak, o ona kitap verdi ve "Sen bir aktris olmak istiyor musunuz, bir çok okumak gerekir", dedi

Ben bütün bu kitapları görünce "ilk korkmuş de, - Marian diyor. - Ben hepsini okudum Ama, ben onları sevdi. Ben "O zaman bir sürü okumak için bir alışkanlık edindi olduğunu düşünüyorum

"Ben, sadece 12 yaşında adımları yapmak için ilk oyuncu oldu duyuyorum Annem biraz daha uzun zaman çocukluk "kurtarmaya çalıştı

Bu Mariana bitirmek oyunculuk dersleri önlemek ve iki yüz reklam kampanyalarında yer almadı. Televizyon Onun ilk işi TV SBT kısa öykü "Fascinacao" oldu. O zaman 16 yıl ve co-star Caio Blat oldu.
Bir süre sonra, o "(orijinal Andando nas Nuvens") serisi hava »içinde Kale" olarak Seli rolü davet edildi sonra programın "Sandy & Júnior", katıldı. "Rahibe" Sonra Seli dikbaşlı ve şehvetli Biondo kısa hikaye "Uga Uga,» («Uga Uga») ve küçük bir rolü "Força de um Desejo" oldu. Buna ek olarak, aktris "yaktı" ve sahnede - o Tennessee Williams'ın '"A Rosa Tatuada" nin oyun oynar.
Ve kaç gelmek!

Filmografi Aktris:
"Padroeira" (2001) - Isabel;
"Uga Uga" (2000) - Biondi'nin;
"Andando Nas Nuvens" (1999) - Seli;
"Fascinacao" (1998) - Emilia.

Nata


İlgili Makaleler
Giovanna Antonelli - Brezilya yeni yıldızı
Carolina Dieckmann: "Ben onun önceki rolleri büyüdü"
Gabriela Duarte naif bir kız zafer ile uzakta yapmak istiyor
Vivian Pasmanteria - röportaj
Makalenin Etiketler:
 • Brezilyalı aktris
 • Osvaldo Rios ve Shakira: o beni aldattı
 • Viva "Viva!"

O - Sadece Edith. "Zengin Ayrıca Cry" "altın kafeste" korunmasız kadın ve aldatılmış eşi telenovela gelen Küçük kız, yeni seride lüks baştan çıkarıcı diva "Salome." Nedeniyle son telenovela başarısı için Edith Gonzalez kez daha en baştan çıkarıcı ve lezzetli Meksika televizyon yıldızı haline geliyor. "Salome" aktris, bir vamp olarak görünür, bu cinsellik sadece deli Meksikalı halk yeni bir yol nefes. Yıldız, gerçek hayatta bile daha öngörülemez ve şehvetli olduğunu itiraf ediyor.

Sadece düşünüyorum - bu kız 20 yıl önce TV'de geldi. Onun ilk işi bir kerede sadece ülkemizi felç ünlü telenovela "Zengin Ayrıca Cry", oldu. Ancak, şimdiye kadar, Edith hemen hemen her zaman bir araya toplandı ve zarif, muhteşem bir aristokrat bir rol var. Ancak, oldukça başarılı ve "kolay erdem" ya da demi-monde kadınların beklenmedik rolünü ele verebilir. Aktris izin verdi "Salome" daha önce oynadığı roller tamamen farklı yeni bir resim, sunum, onun dramatik yetenek söyledi. Birçok insanın inandığı gibi, o Pamuk Prenses gibi değildi çıktı.

. Edith o bir kadının Beau Monde, kabare dansçılar oynarken çok ilgi olduğunu itiraf eder:. Kadınlar böyle bir yaşam sürmeyi ve ilgi gösterilmektedir beni çekmek ben her zaman böyle bir rol oynamak istedim "Bir oyuncu olarak, ben böyle ilginç bir karakter gibi hissediyorum Ve bir kadın olarak, ben bilinmeyen bir Edith Gonzalez keşfetti. -... şehvetli ve daha önce bilinen olmasaydı, hangi Çapkın yeni telenovela aktris Mexico City ünlü kabare en güzel ve imrenilen yıldızın rol oynar Edith zaten oyun "aventurera" de, tiyatroda bu şekilde çalışmak için fırsat olmuştur Belki de bu yüzden onu ve sunulan "Salome." oynamak

Edith Gonzalez sabit klasik dans dersleri, yoga tutar muhteşem bir rakam vardır Yoga - cildin gençliğini ve sağlığını korumak için bir yol???? - ???? ? ?????????? ????????? ? ???????? ???? ve alıştırmalar. Ne kadar bir girişim mürettebat daha doğru ne kadar demi kadınların hayatlarını canlandıracak için olacak - onun önünde "Salome" zor bir görev durdu? Edith kamera önünde soyunmaya mı? "Tabii ki, neredeyse çıplak görünmek için biraz cesarete ihtiyacım var. Ama ben profesyonel ve kabalık olmadan bunu yapmak için yeterli yaşadığım bir oyuncu olarak. Bunu zaman ben yaşını düşünüyorum. Ama bana sordu yapmak Aynı şey birkaç yıl önce, ben hayır dedi olurdu, "- sinyorita Gosales diyor.

Bu Meksika şov dünyasının en profesyonel ve disiplinli aktris biri olarak kabul edilir. Bununla birlikte, Edith bir çok cesur seks sahneleri ile onur ile başa çıkmak için tüm becerilerini aldı. "Hayatta ben çok utangaç ve ben böyle bir keşif sevmiyorum, ama bu sahneler benim oyunculuk yetenek meydan ve ben mümkün, güvenilir olduğunca çok yapmaya çalışın. Neyse ki, ben bir kraliçe gibi beni tedavi ciddi profesyoneller ile çalışmak" - O sağlar.

Inessa Haider


İlgili Makaleler
dizisi "Dejate querer" veya "Aşk Hikayesi"
Fernando Colunga - kendileri ve rolleri hakkında
????? ?????? ???????? ?? ??????? ???????? ?????Lucia Mendez Kadın Kulübü konuşuyor
Kanal "Viva Platinum" "Tut beni sıkı sıkı"
Makalenin Etiketler:
 • Meksika dizileri
 • Anna Paula Aros: "Ben yalnız değilim, ama mutlu"
 • "Aşk Kanatlar" - Bir başarısızlık Hikayesi