Меню


kimin oyunu Rus izleyiciler telenovela kanal Ren-TV "Iago, karanlık tutku" zevk aktör, şu anda Arjantin parlak yıldızlarından biridir. O meşgul olduğu dizisi "099, Merkez», en yüksek puan televizyon programları arasında ikinci sırada yer almaktadır. Dergiler aktör röportaj almaya hakkı için mücadele ediyoruz, ve kanallar ekranlarında ona sahip onuru için mücadele ediyoruz. Söylenti Arana tekrar şu anda onun uzun süredir rakip kanal 13. Genel Değerlendirme kanal programları Adriana Suara TEL (bu 8 yıl içinde ilk kez) daha yüksek olduğu ile savaş kaybolur kanal TEL, ikna ve o var bu büyük liyakat Facundo ve dizi "099, kimin popülerlik her geçen gün daha yüksek olur Merkez», bütün ekibi.

ailesini, onun cins köpek, araba, sevdiğiniz yemek, sevdiğiniz spor: aktör hemen her şeyi bilinir. Hala Arana dikkatle korunan tek şey - onun kişisel hayatı. O, bu konuyla ilgili soruları gibi, ve her zaman farklı bir yönde konuşma alır vermedi. Onun sevgili Isabel Macedo kendisinden başka daha anlattı. Bu uzun tanıdık olmuştur biliniyordu - onun kız kardeşi ile okula gittim. İki yıl önce, altı yıldır birlikte ayrıldı, ama 3 aydan fazla ayrılık hayatta olamazdı mı. Isabel - aktris, tiyatro ve televizyonda oynuyor. Şu anda, yeni telenovela Gustavo Bermudez ve Araceli Gonzalez "Milyar" çıkarılır. O aslında nasıl hissetti diye sordu kez Facundo kadınlar ve onların hayal ile ilgili birçok rüya masum olmadığını. Her zamanki kadınsı bilgelik ile Isabel şey bu konuda yapabileceği, böylece endişe ve o onu seçti ne kadar şanslı düşünmek değil tercih olduğunu söyledi. 

Facundo son zamanlarda Arjantin televizyon gerçek bir seks sembolü haline geldi özellikle gerçeği ışığında Çok doğru pozisyon,. Kadınlar aşk ve çevresinde yutturmaca her geçen gün büyüyor. Onun idolü üzerinde daha fazla bilmek istiyorum, ve daha sık onu görmek için. Peki, halk memnun olmalı. Son zamanlarda, aktör dergisi "Ay Man" seçildi "Cosmopolitan". Onun görüntüsü ile bir takvim Çıkış, ve kablo kanalı ait dergide, ay boyunca Arana, küçük bir film değişik biçimlerde görünür ve kadın ve iğfal hakkında konuşmak. Onun kişisel hayatı - Gördüğünüz gibi, aktör iç kutsal içine basın kendi kurallarını değiştirmek ve izin kararı aldı. Dergisi "Gente" ("İnsanlar") ile son röportajda, Facundo cesaretle hakkında çok samimi şeyler konuştuk. aktör yeni görüntü, o farklı ya oldu? - Bu röportajı okuyan birçok Wonder. Biz asla bilemezsiniz düşünüyorum. Biz tek bir şey söyleyebilirim: herkes bu tür âyetlerini cesaret, ve herkes onuru ile yapabilirsiniz. Facundo Arana'nın mümkün. 

İşte röportaj:

Bu ("Vahşi Melek" gibi) bir romantik kahraman, ("Iago, karanlık tutku" gibi) gerçek bir vahşi ya da (099 "gibi, Merkez») bir sert adam olabilir. Bu 3.000 metre rüzgar sörfü veya skydive için gemide Atlantik dalgaları aracılığıyla sürücü, bir pub saksafon çalmaya, televizyonda kaldırılabilir. Bir taksi, cip, pikap alabilir Şartlar pikap: dikkat, ama azim ile??????? ??????: ?????????, ?? ? ?????????????? veya bir motosiklet üzerinde. Bu ciddi olabilir, ve dünyanın en eğlenceli olabilir. Kendisi romantik bir akşam yemeği hazırlayabilirsiniz Romantik bir akşam yemeği: iki aşk festivali????????????? ????: ???????? ????? ??? ????? mum ışığında, onun bayanı memnun ve arkadaşlar şirket bir hot dog memnun olmak. Bir takım elbise giymiş, çok resmi olabilir, ve tam çıplak ... konuşma cesaret, tüm en anlamsız olabilir.

Yani bu ilk hiçbir şart ve kısıtlama olmaksızın bir röportaj veren adam Kanal 13 bugün ekranı Arjantinli kadınlar baştan bu adam. Facundo Arana, en güzel ve gizemli Arjantinli televizyon aktör, kahve ve bekleyen bir fincan sorar ...

Peki, kadınlar ve seks hakkında konuşalım?

İleri.

Sarışınlar, esmerler veya kızıllar?

Saç Rengi Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ???????? farketmez.

Güzel göğüsler veya kıvrımlı göt?

Her ikisi de. Ama, sen biliyorsun, ben bir şey itiraf edeceğim: Ben bir kadın her şeyi seviyorum. Vücudunun Gözler, eller, dişler, burun, göbek, saç, benzersiz eğrileri, kıvrımlar ...

Kırışıklıklar?

Elbette. "Vücutta" Kadınlar çok erotik olduğunu. Ve onlar baştan çıkarıcı olarak. Onların 90-60-90 üst modellere göre çok daha fazla. Bir kadının fiziksel güzelliği daha davranır gibi, daha sonra cazip düşünüyorum. Evet, hiç şüphesiz.

Kadın: arzusunun bir nesnedir?

Nesne? Hayır, asla. Ama kadın her zaman arzu edilen bir durumdur. Kendimi bir kadın var, ve bu yüzden benim için bazı kısıtlamalar vardır, ama fantezileri her zaman mevcuttur. Basit aslında bir erkek seviyor ve bir kadın saygı, o içinde kendini tutmak zorunda olmasıdır.

İlk kez anlat ...

Ah ah-

O kadar kötüydü?

Hayır. Çok uzun zaman oldu ...

Şimdi söyle bana, hatta ne kadar hatırlamıyorum?

O zamandan beri, çok su aktı etti(Gülüyor)

Ve erkekler bu şeyler için kötü bir hafıza, değil mi?

(Yine güler). Bu Kadar.

Son kez çok uzun oldu?

Hayır. Ben bu konuda konuşmak için bile utanıyorum olduğunu uzun zaman önce öyle oldu.

Zevk ulaşma yöntemlerinde sınırlamalar vardır?

seks tek sınırlama ben kiminle kişiyi koyar. Ama benim için, kısıtlama bunu engellemek için.

Sen utangaç bir adam kendine diyoruz. Aynı yatakta değil mi?

İnsanların benim hakkımda düşünüyorum ben, utangaç olduğumu söylemedim. Ben utangaç yok - hayat ne de yatakta ne.

Cinsel, bu sizin için önemli olan: vermek veya almak?

Bu anlarda, daha vermek, daha fazla olsun. Ama böyle şeyler özel amaçlı değildir. Özellikle aşık olduğunuzda.

Ortalama olarak, kaç kere gece sen sevişmek?

.......

Eğer gerçeği utanılacak söylemek Eh, biraz icat edebilirsiniz

Ben ve kameralar olmadan söyleme. Bu samimi bir şey, sadece iki kişiye ait bir şey. Açıkçası, ben bu basına bildirilen gerektiğini sanmıyorum. Buna ek olarak, bu konuda anlatır kim gerçekten hayatın aynı yaşıyor değil gibi geliyor bana. Ve bu konuda konuşmak - demagoji yapmaya araçları.

Yine gülümsüyor. Bir fincan kahve, su ve durur bir bardak İstedi. Halen görünüşte sakin, gülümseyen ve oldukça rahat hissediyor. O ciddiye diyor: istemsiz (en kendine bırakılan kişilerin) soru yalvarır? Bildiğimiz asla. o samimi itiraf kabul ilk kez, ilk vs. kadınlar, cinsiyet, sadakat, fanteziler hakkında konuştu Daha iyi onun şüpheler kalmak. Belki her zaman onun yeni karakteri bize konuşuyor şüphe edecek ya da gerçek Facundo Arana (kimin görüntü içinde büyük aktörün hazırlanması sayesinde). O şeker koyar. Onun kaşıkla müdahale. Ve yeni bir saldırı için hazır, güçlü öneriyor:

Sonraki soru gel.

Hiç seks için ödemiş?

Evet tabii. Ne zaman bir çocuk oldu. Sadece ben değil ödenen, ama benim amcam.

Ve tersi? Sen seks karşılığında para teklif?

Evet Öyleyim. Ben bir televizyon var, nasıl çıkıyor bilmiyorum ...

Kim: erkek veya kadın?

Her zaman kadınlar.

Erkekler olmadı?

Hayır, hayır. Ben her türlü bana bir teklif yapmak olsaydı, ben güldü olurdu düşünüyorum.

Kızlardan bir öneri hiç sürdü sen?

Asla.

Ne size daha fazla heyecanlandıran: erotik iç çamaşırı, ya da Chanel birkaç damla?

Sexy Lingerie. Ve ... Chanel birkaç damla büyük bir katkı olacaktır.

Glory senin senin hayal yapmak için yardımcı oldu?

Hayır.

Çoğu erkek iki kadın ile sevişirken hayal itiraf. Sen de?

Bütün erkekler fantezileri var. Ve hayal - erkek bir ayrıcalık değil, hepsi insan doğasında vardır. Fantezi, her zaman göze alamaz ki. Sen sadece kendilerine ve tüm hakkında konuşabilirsiniz. Onlar "Ben 'inanmıyorum derken, bir yalandır. Neden değil? Bunlar, ve çok iki kadın ve beş ile.

Hiç gerçeğe onun fantezi fark var?

Hayır. Bu bir fantezi olarak kalacaktır.

Hangi olmadan imkansız romantik gece?

Aşk olmadan.

Ve aşk olmadan seks mümkün mü?

Tabii ki, evet. Aşk olduğunda Ama ben tercih ederim.

Sadakatsizlik affetmiş olabilir ya da ilişkinin sonu?

M-th-th th-th ... Ben bu soruyu cevaplamak için, ben ilk onu geçmesi gerektiğini düşünüyorum.

Ekranda öpüşme inanmak gerekiyor?

Evet tabii. Ekrandaki öpücük inanmıyorsanız, o zaman kötü oynadı. Orada sahte öpücükler. Aslında, ben her gün onları dağıtmak. Bu "karton" kamera öper. Ve bu öpücük ve gerçek öpücük arasındaki fark - muazzam. Buna ek olarak, kameraya zamanla ve bizim meslek öpücük şakalar nesnesi haline. Ve, ben gerçek profesyoneller ile çalışmak için şanslı olduğunu, Tanrı'ya şükür.

Eğer hiçbir şey hissettim ki söylemedi, Hadi!

Asla, ama. Üstelik, sana bir şey hissetmeye başlarsanız, o zaman problem olduğunu düşünüyorum. Eğer bir sorununuz ya da bir gelin var orada olmadığını: Gerçek asla bilemezsiniz, olduğunu.

Bu arada, gelin tarafından. Isabel Macedo kıskanç değildir?

Hayır, hiç de değil. Bana tam güven vardır.

Onu misiniz? O "Milyar" telenovela Gustavo Bermudez ile öper zaman?

Bu da, kamera öper, ek olarak, Gustavo - gerçek bir beyefendi.

Aynı kızla tanışmak altı yıl var. Bunu fethetmek nasıl hatırlıyor musun?

Nasıl fethetmek mi? Ben tüm patates yarısı ile başladı sanırım.

Neyin yarısı mı?

Murphy. Bir sebze.

Ben hikayeyi duymak isteriz.

Ben zaten Isabel aşina oldu, o benim kız kardeşi bir arkadaşı oldu. Bir yağmurlu gece, ben onun eski "Volkswagen" onu aldı. Aradım ve patates yarısı aşağı gel 'dedi. " Tabii ki, o size "ne yarısı?" Dedi, gibi "Sokak ürkütücü yağmur yarım patates ile, ve ben silecekleri çalışmıyor.": Diyorum Ben birbirimizi fethetti bu noktada düşünüyorum. Sen o buğulu değil ki ben camı sildi elinde yarım patates, ile çok güzel, kusursuz giyinmiş geldi, bu akşam onu ​​görmek istiyorum. Daha sonra korkunç eğlenceli. Ve ben aşık oldum.

Hayatınızda seks rolü nedir?

Mmmm ... on puan.

Son olarak, ne bir sevgilisi olarak kendimi ayarlamak tahmin ediyorum?

Ben bu maksimum çabaları eklemek göz önüne alındığında, kendime on puan kuracak

Maria Zolotussky


İlgili Makaleler
?????? ?? - ??? ?????: ?????? ????????? ?????Serisi - my life: Yıldız ikilisi zaferi
Natalia Oreiro yeni projeler ve Facundo Arana
Vahşi Melek - 2. Ivo Milli ve ölmek?
Facundo Arana - en imrenilen ve gizemli adam Arjantinli TV
Makalenin Etiketler:
 • Facundo Arana
 • Reynaldo Dzhianekkini "artık çıplak poz değil"
 • Hyanelle Nöro ve gelecekteki planları Segundo Sernadas

1999 yılında biz "Vahşi Melek" izlemeye başladığında, hatta "sarışın", (tüm görünüyordu ilk seride kimse bile ana karakteri kabul etti Natalia Oreiro, aktör, daha az rolleri ücreti aldığınız düşünemedim anapara) yakışıklı Segundo Sernadas yerine "kuyruklu" den olmalıdır şimdi haline olanların olacağını, bazı hata olması gerektiğini söyledi. Facundo Ivo DiCarlo suretinde kalplerimizi kazandı (ve biz onun erkekçe güzellik, çekicilik ve oyunculuk oyunu başka kişinin karşılaştırıldığında edilemez sıkıca ikna idi) Ama, büyüdü ve onun kariyeri. Artık tüm serinin hayranları ve sadece Arjantin'de, tanıdıklarınızı Facundo Arana. Kendi ülkesinde delicesine popüler aktör, ve şimdi o seçer: Kim, nerede ve kiminle hareket. Çünkü proje garanti başarı onun katılım. Başrol onunla tüm telenovela yüksek puanı, değişmeden kar televizyon ödülleri ve uluslararası pazara girme var (ve böylece beş yıl üst üste). Maitre Arjantinli televizyon Alberto Migros "Bugün Galan sadece zaman" onu aradım. Ve son zamanlarda Arjantin'de sadece telenovela tarafından ikramiye vermeye başladı, ama aynı zamanda aktörler başrol onları oynadı kim. En İyi Erkek Oyuncu Martin Fierro Ödülü ona gittim - Facundo ("Iago, karanlık tutku" için). Buna değer bizim meslektaşlarımızı tanıma - Bu hakkında çok şey söylüyor. 

Nedeniyle delicesine popüler aktör gazetecilere heyecanla onu röportaj için çalıştırmak ve bir bin kere ele olmazdı bir konuyu kalmıştır görünüyor. Her zaman, Arana hakkında bir makale okumak için başlayan, istemsiz kendinize sorun: bu konuda yeni başka ne yazabilirim edilir? Her şey biliniyor görünüyor. Yine, bilinmeyen bir parti ile yeni bir şey, dokunmatik bilinen tema getirmek için olsun gazeteciler vardır. Biz bunu başaran bir kaç, kimin malzeme biz sizin dikkatinize getirmek Jorge Ginzburg olduğunu düşünüyorum. Duygulu gözleri açık ve çocuksu bir gülümseme ile Tall Man Sarışın - Biz Arjantinliler bugünkü nesil idol hakkında yeni şeyler öğrenmek umuyoruz.

Bu gibi ... Facundo güzel olmak?

Sen söyle.

Eh, ben sadece tahmin edebilirsiniz, ve kişisel deneyimlerinden biliyoruz.

Hayır, bana tek şey, güzel olduğunu - burun.

Sizin zayıf nokta var - Evet, ben burun olduğunu biliyorum.

Çok zayıf değil. Bu benim kişilik tamamlar. Ve Pinokyo tüm bu masalları - bir yalan.

Yanı sıra gerçek olarak bu büyük burunları ile erkekler ...

Hayır, bu - mutlak gerçeği.

Küçük boy erkekler gibi?(Şaka alamadım olanlar için, konuyla ilgili bir sevimli erkek cinsel mizah olduğunu açıklar -. Prim.perev.)

Elbette.(Gülüyor)

Sen iyi bakmak için çok çalışıyoruz?

Ben iş getirilen taleplere küçümseyen olmaya çalışıyorum, rol için uygun tip kendimi getirmeyi deneyin. Ama ben her zaman özünü korur.

Şişman olmak değil böylece vücut noktalar üzerinde görünmesini güneşte olmaz, çok yemem ...

Gıda ben kendimi sınırlamak yok gibi, ve çok fazla güneş duyuyorum. Özellikle yaz aylarında. Ben sadece ben kontrendikedir onu öldürmek yaz böylece, sörf keyfini çıkarın.

Yatçılık Sörf?

Hayır, sadece sörf, eller sadece kürek gerekir.

Okulda ... güzellik konusuna dönersek, emin sınıfta tüm kızlar aşık olduğunu ve çocuklar seni kıskanç.

Böyle bir şey yok. Oldukça aykırı. Ben her zaman çekti ve her şeyi dikkat değildi. En kısa sürede bina girişinde olarak başladı, ve biz ne zaman bırakmak zorunda biter. Öğretmen bana baktı ve dedi zamanlar vardır "Tamam, iyi, bu adam tüm okul tatillerinde yapılacaktır ne bekler." Ama ben gerçekten çizmek için sevdim(Fotoğrafa bakın)Ben yapmak istediğim tek şey. Ve ben, bütün gün ... boyalı, boyalı drew.

Sessiz çocuk, bencil, ama sen mütevazi değil mi?

Sen ne olduğunu biliyor musun? İnsanlar, bir şey söylemek o size mütevazı, tereddüt çünkü yapar düşünüyorum görüyoruz. Ama bir şey söylemek ya da gözleme gibi, ya da yok çünkü sadece size akıllı bir şey diyemeyiz. Çoğu durumda I do not beri akıllı akla geliyor, ve ben sessiz duyuyorum.

Sen değil mütevazı ve özeleştirel bulunmaktadır.

Kesinlikle.

Çizime ek olarak, bir çocuk sağ, hala spor çok düşkün olduğunu misin?

Evet Öyleyim.

Bu konuda sporcu ya da sadece bir meraklısı vaat oldum?

Ben bir meraklısı oldu. Ben asla ulaşamadı ... Biz spor bahsediyoruz, değil mi?

Biz tabii, spor bahsediyoruz. Ve senin hakkında ne? Bana hile çeşit bekliyoruz?

Hayır, sadece durumda ...

Sen iyi bir sörfçü vardı?

Ben uygun yaş aşırı spor ilgilenmeye başladı, ve bu sadece tüketilen. Sörf Ben dokuz yıldır yer oldu. Aslında yaz aylarında sahilde bütün gün geçirdim, ve ben oldukça yaramaz çocuk, anne, bir sandalye koltuk beni kravat değildi çünkü, Waikiki Plajı Punta Mogotes bulunan bir sörf okulu, vermeye karar olduğunu. sahne öyle oldu - sol ve orta okul sağ taşlar, taşlar. Oradan, ben uzağa alamadım. Yani sabah sekizde orada bana getirdi ve altı alınmıştır. Ben harika bir zaman oldu, tüm yaz tatilini geçirmek.

Gerçek bir erkek fatma vardı ...

Aslında, bu yüzden diğer spor ele geçirdi. Ben hiperaktif bir çocuk olduğu için Hiperaktif çocuk????????????? ???????Ben kursları taekwondo üzerinde gönderildi, ama bana yorgun olsun için sadece eve gittim ve yatağa gitti, daha yapıldı.

Sen ekonomik sorunlar olmadan, ortalama gelire sahip bir ailede büyüdüm.

Evet Öyleyim.

Sen bir demiryolu vardı?

Evet, ben bir demiryolu ve tren vardı. Buna ek olarak, ben büyük bir avantajı vardı: Ben ailenin tek çocuktu. Barbie Ev üç yaşındayken, ve Hombre Nükleer sadece gözlerimi oldu(.. Bu oyuncak serisi "Hombre Nükleer" nin o yıllarda popüler bir karakteri bir kopyası oldu, romanı "Cyborg" bilim kurgu yazarı Martin Kaydina dayalı oluşturulan -. Not Trans). Ve benim kız üç Barbie Adam vardı ...

Senin çıkan tüm raporlarında, her zaman 17 sene içinde lenf bezlerinin kanser tanısı olan belirtti.

Evet, bu konu her zaman gelir.

Her nasılsa, hiç kimse onun korktum nasıl onyedi Man ruhu, sonra neler olduğunu soracaktır. Bu hayatı yola varsa, sen ayrıldın ne düşünüyorsun?

Sen bir şey kaybetmekten korkuyor olmadığında gerçeği, böyle bilinçsiz bir zaman geliyor, biliyorum. Üstelik, sen değil korku ne dikkat konsantre olduğunu vücudunuza ne çok şaşırdım, ve o sana olur, ve düşünüyorum: "Lanet olsun, bana yeterli hava var, ve ben eğer daha çok az nefes tarafından. " Kayıp saç Şu anda, daha etkili bir tür Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ???????? veya arkadaşlarınızın anlayış - gerçek arkadaş.

Ben çok sadece sizi desteklemek için, kel traş arkadaşınıza bu hikaye tarafından taşındı.

Evet, bir röportajda, ben istendi: "Bu size dostluk için ne anlama geliyor?". Yani benim için dostluk - böyle bir şeydir. Ayrıca, ben bu kadar gizli söyleyerek hiç niyeti yoktu - arkadaşım on yıl önce öldü ve onu okuyamadı. Ama benim için bu gerçek dostluk.

Ölüm?

Evet, bir yıl sonra. Anevrizma itibaren. Ben hasta olsun, biz hem irade, onun bir parçası üzerinde yazılı her yaptığı ona oluştu. Ve biz kökenini göstermek için bir şey vardı bir günlük tuttu. Ben bana vasiyet bir haç, giyerler. Ben bu gerçek dostluk olduğunu hiç şüphem yok.

Eğer daha sonra sadece on yedi yaşında olduğunu düşününce ...

Evet yedi. O serin oldu. Ama korku ... Ben korku hatırlamıyorum. Ben beden ölebilir hissediyor zaman zaten korkuyor olamaz, çünkü ölüm korkusu hemen kaybolur eminim.

Belki korku sonraki gelir?

Test durumlarda beş yıl: Evet, bu gerçek bir meydan okuma oldu. Aynı soru ve cevap: "Sen hastalık ortadan kalkmamıştır, biliyorum, sadece remisyon geldi."

Beş yıl sonra nihayet kayıt kaldırılır?

Evet, beş yıl. Ben hala tam olarak iyileşti olduğumu söylendi bana ben hastalığı teşhisi kondu gün ve biriydi gömlek korunmuş. Ağustos ayının yıldönümünde bu forma, hep giymek. En az bir kez tam olarak.

Ve aile olarak? Eğer anne, kız kardeş gözünde hüznü gördün mü?

Asla onların gözünde bana onların duygularını göstermek değil, her durumda, hüzün gördüm. Sonra, yıllar sonra, ben annem odasında kapalı ve acı acı ağladı ve bana yardım edemedim çünkü babası umutsuzluk nöbetleri vardı öğrendim. Ama kapalı önümde kapılar, ailem ve kız kardeşi arkasında her zaman(Fotoğrafa bakın) üzücü olmamıştı.

İyi - Bu arada, senin kız ... bunlar?

Harika ...

Belki telefonchik ver?! Hepsi düzenlenmiştir?

Evet, onlar oldukça düzenlenmiştir. Ben ailenin onurunu rezil etmek değil çalıştım, ama onlar bana yüz puan verdi.

Onlar sizden daha genç?

Tek - eski. O Almanya'da yaşayan, o bir oğlu vardı. Burada ikinci. Ve genç hala bana ağabeyi gibi hissediyorum fırsatı verir, ama beni memnun etmek, öyle diyor düşünüyorum.

Sizin gelin - kız kardeşin bir arkadaşı?

Evet, genç.

Bu bir patates sorarak bunu kazandık doğrudur?

Evet, ön cam silin. Sen bunu temizlemek, ya da, ya da ona çiş olabilir, biliyorum. Ama çirkin olurdu.

Onunla yaptım Evet, çok güzel olurdu.

Tabii ki, gördüğünüz, hiçbir seçeneğim yoktu.

Ve patates ile onu hayran?

Ben duygu karşılıklı olduğunu düşünüyorum. O ben yanında, o yarım patates aşağı gitmek istedi, "Beetle" onu aldı ve şok oldu. O vurulmuş oldu, ve ben daha değilim.

"Beetle" Sen değişti?

Evet Öyleyim.

Ayrıca banka "sıkışmış" para almak?(Arjantin durum - 1998 Banka hesaplarında Rusya üzerinden gidiyordu birine benzer dondurulur, ek, Şimdi 1 $ = 1, 40 peso oranı 1 USD = yaklaşık 4 Peso olan cari kurdan peso dönüştürülür dolar tüm mevduat. . Bazı insanlar operasyon için ödemek için para çekmek için koyamadık çünkü son, 10.000 peso daha az sayımları ile vatandaşlar, para çekmek için izin verildi. öldü, ancak diğer ve onu, zaten bozulmuş tasarruf kurtarma olamaz. -. Not Trans).

Evet Öyleyim.

Ancak, oldukça serin bunun hakkında konuşuyor.

Evet, ben paramı kaybettim, ama ben sadece otuz yaşındaydı - ve ben onları tekrar yapmak. Ben güzel olurdu ancak ben, çok kazanmak yoksa bunu yapmaya çalışıyor vakit geçirmek için. Başka bir şey, altmış beş oldu babam. Bu benden daha fazla ödemek zorunda insanlar var gibi geliyor bana. Ben bekleyebilirim.

Sen yaklaşan yoksulluk ile ilgili bir kitle psikozu paylaşmak değil mi?

Ben bu korku hepimiz katılır olduğunu düşünüyorum. Ama daha önemli şeyler var.

Bir kez, sizi korkutuyor şeylerden biri size ne hak etmiyorsun olduğunu söyledi.

Evet, bu doğru.

Zaman bir taklitçi gibi hissediyorum zaman zaman?

Eğer zaman bu konuda sanmıyorum zaman için büyük bir başarı, yaşıyorsanız, tamamen kendi başarı zevk alamıyorum. Kendinize şu soruyu sormak: "Ben - bir düzenbaz?" Ve kendi cevap: "Evet, ben - dolandırıcı git!".

"Hiç kimse henüz fark ettiğini iyi!"

Kesinlikle.

Eğer saksafon çalmak için geri olurdu?

Ben oynarken durdu asla.

Ve Metroda?

Ben hiç bırakmadım. Zaman zaman benim için hayatın unutulmaz bir dönemi, bir notları çift, şimdi tabii, insanlar benden sonra çalışan, ancak hiçbir şey getirmek için oraya gitmek.

İyi oynamak?

Hayır. Hayır. Bu enstrüman üzerinde bir melodi çaldığı zaman, iyi müzisyen bakmak kolaydır, ama ben bile Bernardo barlarda önce davadan saksafon aldı asla(Arjantin saksofoncu Bilinen -.. Not Trans.).

Eğer caz çalmak mı?

Ben herhangi bir müzik caz çalmak ve dinlemek.

Sizin grup La Carranza hala var?

Evet tabii. Şimdi sette bütün gün meşgul, bazı basit var, ve çocuklar başka şeyler yapmak zorunda. Ama var.(Fotoğrafa bakın)

Sen Romina Yan ("Chiquititas"), Natalia Oreiro ("Muneca Brava"), Malena Solda ("Buenos vecinos"), Hyanelloy Neira ("Yago, tutku morena"), Nancy ve Paola Krum Duplaa ("099, merkez ile çalıştı "). Kiminle sette daha fazla tanışmak istemem edilir?

Ben cevabı var, ama bu söylemeyeceğim - Profesyonel sır.

Ne yazık!

Hayır. Ama cidden, ben çok şanslıyım. Hepsi, sadece bir mucize harika. Aslında, ben hiç ...

Kısacası, hayır "evet" veya "hayır."

Hayır, bu bir "cennet işlenen evlilik," idi.

Daha uyandırdı fantezileri kimlerdir?

Tüm Beni fantezi yapar. Tüm. Aksi takdirde imkansız. Sen birbirleriyle konuşurken, birlikte çok zaman uzun saatler harcamak "Seni seviyorum." Ve gerçekten, onlara bakmak ve onlar tüm görmek - Gerçek kadın.

Eğer "ilk" amca ödenen söyledi kez.

Bu doğru.

Ama benim mülakat için daha samimi bir şey vermek zorunda.

Tamam. Bundan önce, ben amcam olduğunu söyledi, ve ben benim amcam Raul olduğunu size itiraf.

Şimdi kuyu içi şeyler olsun!

Hepsi senin için.

O seks için para teklif edildi aynı röportajdan öğrendim ben bile, seni kıskanıyorum.

Evet, öyleydi.

Ben seks için para teklif ediyorsam, o zaman, demek için en az katılıyorum düşünüyorum "Ben özgür için ne yapacağını ödedi."

Ama ben teklif edildi ne kadar para sorusu gazeteci, cevap veremedi.

Ama bunun bir kadın olduğunu söyledi.

Evet, evet, tabii ki.

"099, sentral" dan karakteri - Eğer Thomas ile ortak bir şey var mı?

Ben çok düşünüyorum. Ben de umutsuzca ben onun inandığımız için mücadele. Ama doğasında olan, aynı zamanda naif, ben de var. Buna ek olarak, ben oynamak için ilgileniyorum, bir yandan, sert, diğer yandan sert - çok hassas, duyarlı bir kişi vardır.

Sen gelecek yıl ne olacak biliyor musun?

Henüz değil. Ama büyük bir yöneticisi var. Ve o zaman bir bekleme-bilge, daha sonra tüm tekliflerin en arasından seçim yapabilmek için alır.

Tanınmış bir aktör olmak, hangi tarafı daha iyi fotoğraf seçmelisiniz?

Anlıyorum gibi, biliyorsun ne tarafı daha iyi fotoğraf mi? Ben her zaman benim burun büyük bakmak taraftan kaldırıldı. İnsanlar bu profile alışmış çünkü ben ve vurmaya devam. Ama diğer taraftan ben sadece harika, çok daha iyi alıyorum, benim olduğunu en iyisidir.

Sen - İyi bir adam mı?

Onları olmaya çalışıyorum.

Ve onlar cennette ne diyecek?

Ben, söylerim düşünüyorum "Tamam, sen, gel büyük hile, burada gidelim." Aslında, ben bilmiyorum. Ben herkes gibi, en iyi ben iyi çalışın.

Nasıl cenneti hayal ediyorsunuz?

Ah, ben cennet çok romantik bir fikrim yok. Ben zaten cennette, beni görünce, derler herkesi hayal: Aslında "!? Hey adamım sen saksafon yakalanan", ben bir halt olduğunu inanmıyorum. Inanmıyorum.

Hepimiz cennette olacak - hem iyi hem kötü?

Hayır, bazıları sadece kaybolur. Hemen.

Maria Zolotussky


İlgili Makaleler
?????? ?? - ??? ?????: ?????? ????????? ?????Serisi - my life: Yıldız ikilisi zaferi
Natalia Oreiro yeni projeler ve Facundo Arana
Vahşi Melek - 2. Ivo Milli ve ölmek?
Facundo Arana - en imrenilen ve gizemli adam Arjantinli TV
Makalenin Etiketler:
 • Facundo Arana
 • Sınav Vera Fischer
 • Isabel Macedo ne vücudu, ne de ruh maruz sevmez

Bu başka bir masal sona erdi. Adalet, kötü cezalandırdı, iyi zaferler restore edilmiştir. sonsuza kadar sevgilisi bağlı kahramanı, pazarlık iyi bir aile ve miras bulur.

Biz ne yazık ki karakterleri ile ayrıldık gibi bize bir favori, Ruslar, telenovela "Vahşi Melek" Arjantinliler şimdi "Iago-karanlık tutku." Kahramanlar eşlik olarak

Ve o sadece başlamıştı yakın zamana kadar (Nisan bu yıl başlayan telenovela ateş) gibi görünüyor. Daha yakın zamanlarda, Arjantinli seyirci, ekranlara yapışmasını, şelaleler ve orman Iguatsu güzelliği görüşlerini hayran; Iago nedeniyle endişeli, cinayet haksız bir suçlama hapis oldu; Başka evlenmek zorunda kaldı merhameti Morena; Aldo kahramanı hayatına bir girişim, kendi ve diğer yakınlarının yarısını öldürdü, ve tüm süre, nefret. Daha yakın zamanlarda, hararetle tartışılan: mi aşk Facundo Arana Hyanellu nöro veya onlar içinde - ustaca ekranda Öpüşme sadece iyi aktörler ...

Ama, ne yazık ki, tüm iyi çabuk biter. 21 Aralık bildiğimiz gibi, yüksek rating TV dizisi 2001 Arjantinli televizyon oldu, "Iago ..." son sahne vuruldu. Ne ilginç - Arjantin için bu zor günlerde bu programda yüksek derece olmasıdır. Ülke huzursuz olduğu gibi o zaman, bu telenovela izledim, her şeye rağmen, katliamlar süpermarketler, gösteriler, hükümet ve cumhurbaşkanı, Arjantinliler istifa haberi geldi. Görünüşe göre, bu durumda, insanlar mutlu sonla zamankinden güzel hikaye daha fazla ihtiyacımız var.

Bu telenovela gerçekten onun oyunculuk yeteneğini açtı ve bir kez daha o omuz, karakter rolleri üzerinde olduğunu kanıtladı, yıldız statüsüne Facundo Arana doğruladı uluslararası yörünge Perulu oyuncu (kendi ülkesinde zaten bir yıldız) Hyanellu Neira yol açtı, ve. (Biz bildirdiği gibi, dergisi "Gente" ve Facundo Hyanelly ödenen haraç, diğer tanınmış kişilikleri arasında, "Yılın Kişiler." Onları çağırıyor dergisinin yılbaşı sayısının kapağında başlığı sahiplerinin Foto.)

İki gün "Iago ...", yanı sıra kanalın Telefe çalışanları yaratmak için çalışan birlikte bütün ekibi ile nihai aktörler, önce, telenovela başarısını kutladı ve çekim ile birlikte. (Bu sözcük bu durum için çok uygundur olmasa, bu olay öğleden sonra gerçekleşti gibi) partide Claudio Villarroel kanalının bile baş mevcuttu (söyleniyor, o Facundo Arana "Uzak yol açtı" zaman burun Adrian Suara kapıları kapattı). Toplam 120 kişiyi birikmiş. Ünlü Martinez gerçekleştirildi bayram, basın, davet edilmedi. Her şey "kapalı kapılar ardında" oluyordu. Kahramanı telenovela üvey babası oynadı Raul Lavier, (ben "Iago ..." gerçekten yıldız dökme olduğunu söylemeliyim) - muhteşem şarkı için saygın kamu duruşmayı indulged olanlar arasında, ünlü tango şarkıcısı oldu.

Eğer düğün kahramanları tahmin olarak telenovela son sahnesi haline geldi. Bildiğimiz gibi, başlangıçta onu ve onun karakteri de Perulu olduğu gerçeğini neden Peru ev Hyanelly Neira bile bir düğün kaldırmak için fikriydi. Ama nedeniyle bütçe açıkları bu fikri terk etmek zorunda kaldı. O, bu hikayenin oldukça mantıklı sonuç olacağını, dahası, Misiones çekim erteleme karar verildi. Bu güzel yerlerde ise, Iguatsu şelaleler, ve hayatlarını değiştirdi bir kader toplantısı Iago ve moren oldu. Ama bu fikir gerçekleşmemiştir. Ülkede hızla kötüleşen ekonomik durum nedeniyle, para bulmak, ve Buenos Aires her şeyi ateş zorunda kaldı. Bazı hayal kırıklığı (birçok manzara inanılmaz güzellik fonunda bu muhteşem manzarayı görmek istiyorum) rağmen, izleyiciler (poslednyuyuyu serisi onlar tatilinden sonra göreceğiz) oyunculuk tüm panoramik manzaraya eclipse emin. 

Iago ve Moraine 21 Aralık ayrılık bir gündü sanatçılar için kendi kahramanları aksine Ayrılık: noktalama kuralları???????????: ??????? ??????????, Hyanella Neira Peru uçtu ertesi gün çünkü. Bir kez aktris ile bir röportajda, zaman terk geldiğinde o kadar tüm ekip bağlıydı çünkü o, ağlayacak itiraf Arjantin ve insanları aşık. Peki, Arjantinliler karşılığında onu karşılamak, onlar da Hyanelloy bırakmak çok üzgün olduğunu, ancak bir favori aktris ile yeni bir toplantı için umut. Onun hayranları Hatta bazıları havaalanında ona eşlik ve (resme bakın) hafızaya fotoğraf aldı. Neyse ki, onun yüzünde Hyanelly gözyaşları kaydetti. O zaman tatlı ve sabırla imzalı imza gülümsedi. Ailesi ve arkadaşları için bekleyen evde Aktris, yanı sıra tekliflerin birçok farklı ülkeden gelen.

Ve ne Facundo Arana?

Arjantinli radyo yayını çekim, sonraki gün aktör ile kısa bir röportaj bulaşan edildi gazetecilerin sorularına yanıt, o kısmen dedi, (sadece beş dakika sürdü):

Iago Hakkında: "Ben çok mutlu ve bana bu rolü verdi ne için Tanrı'ya sonsuza dek minnettarım."

Hyanelle Hakkında: "Öyle - olağanüstü bir adam ve telenovela başarısı - bu ve liyakat."

2002 için planlar(Fanlar, derin nefes)"Karar. Belki önümüzdeki hafta veya bir sonraki hafta yapılmamıştır daha kesin bir şey söylemek mümkün olacaktır."

Karar verilinceye kadar Eh, biz acele sonuçlara ve gereksiz tahminlerde (ve bu yüzden yeterince ve Arjantin'de vardı, ve hatta Rus basını) yapmaz.

Ve yine ... Arjantinliler yeni dizi kahramanı ile tanışmak mutluluk duyacağız, İsrailliler - (son zamanlarda kanalda Viva başladı) Iago, ve biz Ruslarla - "Vahşi Melek" in oyuncu oynarken zevk ve ne olabilir için bekleyecek -nibud kanal "Iago ..." satın, biz sekiz ay boyunca sürekli izleyiciler ekranları milyonlarca toplanan bu telenovela, görmek için bir şans.

Peki, masal bitti, ama hayat Yani devam ediyor ... - Yeni bir masal olacak.

Maria Zolotussky


İlgili Makaleler
?????? ?? - ??? ?????: ?????? ????????? ?????Serisi - my life: Yıldız ikilisi zaferi
Natalia Oreiro yeni projeler ve Facundo Arana
Vahşi Melek - 2. Ivo Milli ve ölmek?
Facundo Arana - en imrenilen ve gizemli adam Arjantinli TV
Makalenin Etiketler:
 • Facundo Arana,
 • Hyanella Neira
 • Maria Fernanda Candido
 • Maria Fernanda Candido - yalnız, ama mutlu

Arjantin son gelişmeler, belli ki, birçok ünlü kişi daha huzurlu bir yer bırakarak düşünmek yaptı. Enrique Torres - "Vahşi Melek" yazarı tanınmış, "Siyah İnci", "Antonella", ve diğer birçok telenovelas, mutlu, Los Angeles'ta yaşıyor. "Nano" da bırakarak düşünüyor TV dizisi için Rus izleyiciler bilinen Araceli Gonzalez,. Dergisi ile yaptığı son röportajda "Gente" aktris doğrudan onun gelecekteki planları hakkında konuşuyor. O Arjantin hayatın çalkantılı olaylardan uzak, Miami çocuklarla birlikte hareket edecek. Özellikle Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en büyük İspanyolca dil TV kanalı Telemundo uzun yakından aktris izliyor çünkü.

Tek sorun - Adrian Suar. Bildiğiniz gibi, kocam Araceli iş taahhütleri unutun ve eşi ve çocukları için gidemem Arjantinli yapımcı ve ülkenin en büyük televizyon şirketlerinden birinin sahibi, "Pol-ka", bilinen. Araceli Adrian henüz Buenos Aires kalır ve sık sık göreceksiniz söyledi. Ancak, o bu fırsatı kaçırmayın ve telemundo teklifini kabul etmeyen karısını tavsiye. Ben bu Soir de Amerika Birleşik Devletleri ve onların şirket kapatılması geçmek için uzun vadede en azından düşünme anlamına gelir acaba? Ne - Ülkenin en ciddi kriz, başka televizyon istasyonu tel üzerindeki Telenovelas üretimi aslında bir sonraki ne olacağını kim bilir, askıya alındı. Değil bir günah ve err.

Amerika Birleşik Devletleri'nde Araceli Gonzalez Faiz tanınmış Latin Amerika sanatçı özlemlerini sahip onun serisi gösterdikten sonra ortaya çıktı. Serisi kendisi çok başarılı olmasa da, sıradışı güzellik Arjantinli üreticiler telemundo dikkatini çekti ve onun için büyük para şimdi çalışıyor ve seri sektörünün en yetenekli aktörleri olan bir dünyanın içine bir geçiş bir tür haline geldi.

"Benim profesyonel gelecek sınır ve mesafeler vardır," - Araceli diyor.

Araceli Miami geldi Ağustos bu yıl, yeni telenovela sunmak amacıyla aniden bir yabancı tarafından yaklaştı ve şaşkınlıkla sordu: "Nereye önce, neden seni görmedim edildi?". Televizyon iş en etkili isimlerinden biri - Stranger Jim McNamara olduğu ortaya çıktı. Bu şişman adam hemen aktris basın servisi liderliğindeki Esther Begega, gitti, ve o, tüm malzemeleri talep "Bana Araceli şimdiye kadar, ben malzemeleri görmek istiyorum, ve daha sonra bir toplantı düzenleyecek yapılan her şeyi ver." Sadece bir dakika Arjantinli yıldız, diğerleri aylarca yapıyoruz ne oldu - Kral İspanyol televizyon kapı ile büyük Kuzey Amerika pazarı konuşacağız.
"Ben yedinci cennette hissettim ben inanamadım." - (Bu arada, ikinci puan kanal Telemundo Göre) o gün için ikinci televizyon programında yer almaya hazırlanıyor Araceli, diyor. Bu Dolce & Gabbana onun elbise harika.

Bu toplantıya sizin için ne anlama geliyor?
Ben bir aktris uluslararası düzeyde haline anlamına geliyordu. Sadece şaşırtıcı.

Yani kariyerinde keskin bir dönüş için hazır mısın?
Ben öyle düşünüyorum. Ama önce birçok sorunları çözmek için gerekli olan - profesyonel hem de kişisel.

Kişisel? Nasıl Olur?
Ben sadece bu dönüş istediğini bilmek istiyordu çünkü. Biz aile, arkadaşlar, kendi kökleri hakkında düşünmek zorunda. Ve Adri (Adrian Suar - pp) Bana bir karar yardımcı ana insandı. Dedi ki: "Ara, sen gerçekten istiyorsan, devam Sen bu fırsatı kaybetmek değil.". Sadece inanılmaz

Sonra ne oldu?
Sonra eğitim materyalleri aldı. Birlikte onun kız arkadaşı ve yöneticisi Esther biz Selina Lekuna (Raul Lekuna ve yapımcı ve eşi) temas ve bize yardım istedi. İki ay tüm olgular malzeme seçildi sıraya konur.

Tüm gerekli mi?
Evet Öyleyim. Ben boş ellerle ABD'ye gitmek istemiyorum. Biz televizyon, film ve tiyatro benim iş kayıtları ile hazırlanan video kasetleri ve CD-diskler var.

Bu kendinizi reklam kendiniz yapmak gibi görünüyor
Kesinlikle. Ve çok dikkatli tüm izlemek. Biz bile tüm veri ve yabancı aktrisler gibi tam kinobiografii bir kart dosyası yaptı.

Araceli abarttığını değildi. Arjantinli oyuncu Amerika Birleşik Devletleri'nde vardığında araya telemundo, Maggie Van De Water casting yönetmeni böyle kapsamlı bir malzemeyi almak için hoş bir sürpriz oldu. "Ben sizi kutluyorum. Bu çok iyi bir başlangıç," diye övdü. Sonra telemundo önde gelen üreticileri ile bir toplantı oldu. Araceli Amerika Birleşik Devletleri'nde düzenlenen tüm gün şahsen aktris prima donna gibi muamele düşündüren, Maggie meşgul.

Başkan komedi için hazırlar ve ana karakteri zaten bilinmektedir - Charles Bardasano Genç doğru mudur?

Sessiz Araceli. Belki bilmiyor. Ve belki hala hiçbir şey bilmiyor, ama. Ancak, televizyon güvenilir kaynaklardan bunun doğru olduğunu savunuyorlar.

Amerika Birleşik Devletleri'nde yerleşmek düşünüyorum?
Evet tabii. Bu benim planlarının bir parçasıdır.

Ne Evinizde bu haberi aldı?
Büyük bir sevinçle. Onlar tamamen bana destek oldu. Ama ben istemiyorum ve tamamen kocam, ailem, benim eşyalarımı veremem. Ben ayrılmak varsa, bu nedenle, ben benimle hepsini alacağım. Çocuklar, anne, hatta arkadaşları!

Ne Adrian hakkında?
O doğrudur, Arjantin yaptığı iş vardır. Ama er ya da geç her şeyin iyi olacağını biliyorum. Unutmayın, bu bana kim olduğunu ", bu fırsatı kaybetmek değil."

Eğer çok güçlü bir meydan okuma olduğunu düşünmüyor musunuz?
Bu her zaman olmuştur. Hiçbir şey durmadı. Şimdi ailem hakkında daha fazla düşünmeye başladım, ama ben her zaman hissediyorum ne için mücadele. Ben yeni ufuklar açmak için, bir kariyer yapmak istiyorum. Ben her zaman ben ne istiyorum, nereden geldi, kim açıklamak zorunda, ve çünkü, kolay değil. Ama buna değer.

Buenos Aires büyük bir iş var? Eğer bu yeterli değil misin?
Ben uygundur. Ama kolaylık udvolstviya getirmiyor

Nasıl Olur?
O izin vermez çünkü bana büyümek. Hayatta, her zaman büyük bir şeyin hayal gerektiğini, biz, sınırları eksikliği iç özgürlüğünü gerekir. Ben bir dişi aslan gibi. Paul-ki gitti bu yüzden.

Sen ile memnun edildi?
Hayır, mutlu. Ama çok kolay kocası ile bir yapımcı olarak çalışan. Ben ayrılmaya karar verdi ve daha iyi hissettim

Bu Hadrian Şuara eşi olmak zor?
Evet, bu çok sorumlu bir pozisyon. Bu nedenle, biz birbirinden bağımsız ve kendilerini fark gerekir

Ve onun kişisel hayatında zor?
Bazen tabii, zorluklar vardır. Ama bizim sevgi ile desteklenmektedir. Aksi takdirde, biz lensler çok kameralar altında hayatta kalmak için çok zor olurdu. Biz, birbirimize bir aile desteklerler. Bazen, bazı şeyler çok kolay, ama gerçekten görünüyor ...

Çok, çok zor?
Biz genellikle genç bir aile üstesinden tüm zorluklara, geçiyor. Ev, kapalı kapılar ardında, biz herkesle aynı korkuları var, ağlamak, iddia, konuşma, kavga, koyun.

Herhangi bir profesyonel kıskançlık var mı? Rekabet?
Herhangi bir ailede her zaman iktidar için bir mücadeledir. Bu sağlıklı bir rekabet, bu sınırı geçmez eğer. O - ikimiz için önemli bir motor. Bu denge bir unsurdur.

Eğer bir mesafede böyle bir evlilik hayal gibi hala, Amerika Birleşik Devletleri'nde kalırsa?
Do yüzden dramatize edilemez. Koca benimle o evde mi daha burada çok daha fazla zaman harcıyor.

Eğer evliliğini kurtarmak mümkün olacak emin misin?
Bir termometre olarak bizim için ayrılık. Adrian sık sık beni aramadı Asla önce. Bazen ayrılık olduğunu düşünüyorum Ayrılık: noktalama kuralları???????????: ??????? ?????????? çok yararlı. Onlar yeni bir şekilde sevilen bir bakmak zorunda ilişki, güncelleyin.

Ama aynı zamanda kıskançlık mesafe kışkırtır Kıskançlık Yönetimi?????????? ????????? ve belirsizlik. Eğer böyle bir riske maruz hazır mısınız?
Bak, onunla karışıklık yok! Ben herhangi bir kadın için bu Adri çok hoş parti biliyorum, ama ben kimse gibi biliyorum ve tamamen kocam güven

Ve aniden o güven ihanet varsa, ne olacak?
Görelim

Eğer bir hata yapamaz?
Ben sanmıyorum. Ben bir hata yaparsanız Ama sonunda onu anlayacaksınız. Şimdiye kadar, Adrian sevilen ve sevgi, ve ben tamamen kime güvendiğiniz bir adamdı. Ona saygı duyuyorum. Ona güven vermedi, onunla her an yaşamak olamazdı.

Inessa Haider


İlgili Makaleler
Araceli Gonzalez üzerinde Dosyası
Cinsiyet, para ve kocası hakkında Araceli Gonzalez
Araceli Gonzalez - Arana yeni ortağı ve arkadaşı Chayanne?
Araceli Gonzalez ve Chayannom yeni dizisi "Provucame" Bütün
Makalenin Etiketler:
 • Araceli Gonzalez
 • Fabio Asunson - 30 kişi!
 • Maria Fernanda Candido onun sırlarını açığa