Меню


?????? ??????Dizinin 'Fizruk rağmen tek kişilik gösterisi "aktörler karakter onlarca Ancak, neredeyse" dedi. " Karakter Dmitry Nağıyev - Projenin, avantajları ve aynı zamanda en savunmasız bileşen arkasındaki itici güç.

alt

Rolü arayışı içinde

Ünlü yüzden, çünkü filmlerde onun rolleri çok, ancak çünkü "Windows" ve "Ev-1" hangi arasında rezil talk-show, led aslında değil Dimitri Nağıyev. Geniş bir filmografi Nagieva birçok benzer roller içinde - direktörleri hainlere, kurnaz ayartıcıların ve cezai yetkililerin rolü gördüm. Ve orada unutmak - Bu karakterler tekrar tekrar düz görünüyor, onlar "umursamıyorum olan kudret" kategorisini belirlemek olabilir.

2012 yılında, Dmitry Nağıyev komedi "Mutfak" başlatılması rolü davet edildi. Rol çapraz olabilir - Nağıyev kendini oynamak için teklif - ama aniden aktör komedi yetenek açıldı ve 2014 yılında piyasaya durum komedisi "Fizruk" idi sonucu olan TV kanalı "STS", onun işbirliği başlangıcı oldu.

?????? ?????? ????
Thomas
?????? ?????? ??????? ?????????????
Tatiana

amacıyla oluşturulan Thomas kahramanı Naghiyev çalınacak, o iyi bir kalp ile bugünün dünyası suç patronu komik ve absürd geçmişin kötü olduğunu. Izleyici onun karakteri savunmasız hissediyor gibi engel Thomas karakteri, geçmişte ciddiye onun karakterleri almak tüm etkilenme ve kasıtlı sert tutumlar, yere geldi.

Dmitry Nağıyev tarafından gerçekleştirilen Thomas geçmişte zaten bir şey olduğu bir dünyada yaşıyoruz ve nasıl o diğerleri, hayranlık ve sempati ile kırılgan ilişkileri yeniden çalışır. Bu bize, karakter geliştirmek için arsa anahat yansıtılması için yeni bir şey aramak için izin verir kalbin bir değişiklik vardır.

alt

Kadın personel

Öğretmen ve öğrenci - serisinin ana eylem beri sonra ana karakterleri okulda gerçekleşir, ve. Okul biraz, bu nedenle yeni bir spor öğretmeni ortaya çıkması öğretmenler kadın takımında heyecan.

Ve okulda Thomas romantik tutku baş rakibi edebiyat Tatiana bir öğretmen olur. Onun rolü örnek bir öğretmen olmak için nasıl, kategorik ve sıkı olmayı başarıyor, Anastasia Panina tarafından oynanır, ama onun karakterinin doğa resmini donmuş görünüyor, bu canlılık ve duygu yoksun.

?????? ?????? ?????????? ???????
Alexander Mamaev
?????? ?????? ??????? ??????
Elvira Emmaus

Ama onun arkadaşı olarak Elena karıncalar tarafından okul Elvira Emmaus ve emosyon taşkınlık baş öğretmen, o Thomas ilk günden ifade eder derece şüpheli olduğunu, ama o çocuklar hakkında endişeli değildi çünkü, ama o komuta seviyor ve rekabeti tahammül etmez çünkü. Onu yeni öğretmen Bağımsızlığı ve inatçılık zekice ekranda görüntülenen taşımak zordur. Muraveva bu can sıkıcı skandal, ele gelen ironi ile, onun karakteri kaşıntılı tahriş olmasına neden olur, ilham oynar ve tüm aşağı bakar.

Pauline GRENZ tarafından Alexander Mamaev - babasının kızı, o sessizlik içinde hakaret katlanmak ve öğrencilerin itaat popüler sınıfını tahammül etmeyecek. Pauline GRENZ için seri aktris televizyonda bu ilk rolü nedeniyle YouTube'da onu blogun popülariteye davet edildi.

Etkileşim Aleksandrov ve Thomas iki güçlü karakter çarpışma gösterir, ancak bu etkileşim kabulü düzeyinde gerçekleşir: karakterler birbirlerinden öğrenirler. O babasından eksik Thomas, destek hissediyor, Thomas yavaş yavaş azim ve metanet hayran başlar. Onun ekrandaki sevgilisi ile Nagieva ilişki daha ilginç ve karmaşık ikilisi GRENZ ve Nagieva Oyunculuk, Panina oynadı.

alt

Süit

Dizi "Fizruk" iki karakter, hikaye işe olmaz onsuz vardır. İlk - Lech "Psycho", küçük bir gangster, biraz iyiliksever, Thomas en iyi arkadaşı. Vladimir Sychev gerçekten ekranda karakter, penaltılar ve dolandırıcılık çağında takılıp, o yanlış bir şey yapmayacak olsa bile, bir suçlunun biraz onun doğasının bir parçası olduğunu eskiden oluşturur.

?????? ?????? ???? ????
Lech Psiko
?????? ?????? ?????
Mamai

Mamaia, tanınmış işadamı ve eski Baş Thomas rolü Alexander Gordon seslendirdi - ve bu serinin başarılı bir keşif. Gordon, bir aydın, bir büyük şirketin üst yöneticisi gibi görünüyor, ama nasıl zor öğretti geçen yüzyılın doksanlı, sertleşmesine, bir çelik dize karakteri hissediyor ve gerekirse bazen, bu yeteneğini kullanır.

serisi ayrıca yıldız: Roma Indyk, Karina Mishulina Evgeny Kulakov, Natalia kökü, Daniel Vahrushev Arthur Sopelnik ve diğerleri.

Anna Czyz


İlgili Makaleler
?????????? ???????. ?? ?????? ??????????????Rus serisi. Öncülerinden izinde
????? ????????? ?????????? ??????? ???????? ?????? 2012-20132012-2013 sonbahar sezonunun en çok beklenen dizi, Rusça
�???? ????????�: ????????? ?????????"Kuş kiraz rengi": İkincil romantizm
�??????????�: ?? ????? ??? ?? ?????"Scout": savaş savaş gibi
Makalenin Etiketler:
  • Rus serisi
  • "Mutfak": Tüm hisses ve patlar
  • "Gizli Şehir": postmodernizm etkisi arkasında