Меню


 • Göz Makyajı: view gerektiren sırları (55 fotoğraf)
 • Pratik öneriler
 • Talimatlar
 • İdeal görüntü
 • Kaş
 • Gölge
 • Etkileyici gözler

?????? ????Birkaç kadın kozmetik bile küçük bir miktar, bir kişiyi dönüştürebilir çünkü, makyaj olmadan yapabilir. Ve, tabii ki, yapar göz makyajı gerçekten etkileyici ve davetkar önemli bakmak olduğunu. Nasıl doğru bir makyaj yapabilirsiniz?

alt

Temel ilkeler

Bir kural olarak, göz makyajı çok zaman alır olduğunu. Yüz temeli üzerine uygulayın, elmacık kemikleri allık ve ruj vurgulamak - dakika meselesi, ama "çizmek" göz hızla olamaz. Dikkatsiz göz makyajı kaba görünüyor. Yani göz makyaj koymak için çalışırken zaman pişman değilim.

Yıldızlı inanılmaz makyaj sırrı nedir? Yumuşak bir geçiş gölgeler, her şeyden önce. Renk dikkatle birinden diğerine akış olduğu izlenimini yaratmak için gölgeli. Doğru gölgeleme olmadan renk makyaj gülünç olur.

?????? ?????????? ????

Koyu renkler ifade vermek, ve görsel ışık gözleri geliştirmek. Muhteşem bir makyaj için arzu büyük anlamlı gözleri etkisini elde etmek için ışık ve karanlık gölgeler birleştirmek.

Ne kadar ustaca göz makyajı makyaj dudakları ile uyum olmaz, tüm cazibesi kaybolur göz makyajı boyandı. Antik kural iptal edilmemiştir: vurgu, gözlere ya dudaklarında olmalıdır. "Smokey Aes" tamamlanmaktadır ışık, hatta soluk dudakları tarzında Makyaj. Ve parlak ruj doymuş gölge gölgeler ve eyeliner mütevazi doğal tonları uygun olacaktır.

?????? ????

alt

Genel Hatalar göz makyajı

Kötü boyalı gözler resmin tamamını bozabilir. Bazen utanç verici başarısızlık makyaj bile Hollywood'un yıldız olur uygularken. En yaygın hatalar nelerdir?

Yanlış kullanım kapatıcı veya sesi anlamına gelir. Göz makyaj başına var olamaz: onun soluk yüzüne boyalı gözler düzensiz uygunsuz ve hatta acıma bak. Bu nedenle, gölgelerin ve eyeliner uygulaması geçmeden önce cilt tonunu hizalayın ve tüm kusurları maskelemek gerekir. Gözlerinin altında koyu gölgeler etkili bir kapatıcı kullanılarak kaldırıldı, ama doğru kozmetik seçmek çok önemlidir.

Bu ışık yansıtan parçacıklar ile hafif bir kapatıcı genç olduğu kabul edilir ve bu doğru bir. Gözlerinin altında parlak noktalar daha çekici aktris yapılmaz parlayan: Ancak, bu inanç Elizabeth Mitchell, Taraji P. Henson ve Nicole Kidman üzerinde acımasız bir şaka onun zamanında oynadı. Bunu önlemek için, bir buçuk ton kapatıcı gölge hafif sesi anlamına gelir ve idareli uygulamak anlamına gelir kullanın.

?????? ???? ???????? ???????
Elizabeth Mitchell
?????? ???? ?????? ??????
Nicole Kidman
 • Nem eksikliği. Islak cilde kapatıcı ve gölgeleri uygularsanız sonuçları felaket olabilir, yeterli değil: kozmetik sadece yüz kırışıklıkları vurgulamak. Değil makyaj uygulamadan önce bir nemlendirici kullanmak için ihtiyaç hakkında unutmayın, onların en talihsiz fotoğrafa Kim Kardashian ve Malin Akerman gibi bakmak.
 • renk seçimi. Üreticileri sunmuyoruz kozmetik tüm tonları vardır! Ve tüm renkleri ve dokuları denemek için emin olmak istiyorum. Ama, ne yazık ki, bu tür deneylerin sonuçları her zaman başarılı değildir. Örneğin, kırmızı tonları özel taşıma gölge gerektirmez - gözler Taylor Momsen ve Kristen Stewart görülebilir sağlıksız bir tür vermek. Mavi parlak ve mavi tonları ve herkes için değil. Bir sedefli mavi gölgeler sadece son yüzyılın seksen yıl adanmış bir partide, belki, uygun bakacağız. Bu gölgeler Liz Hurley gibi bile böyle tanınmış güzellikleri görünümünü berbat edebilir.
 • Ölçüsüzlük. Ne kadar güzel ya da gölge ya da eyeliner gibi görünüyordu, bu gibi neden, zaman durdurmak için önemlidir. Kalın çizgi eyeliner, Berenice Marlowe veya Pamela Anderson, ya da Elizabeth Mitchell ve Leighton Meester gibi gölgeler çok liberal ceket gibi, çekici ve kaba görünmüyor. Özellikle itici gündüz makyaj taşkınlıklara görünüyor.

Uzun kirpikler kesinlikle güzel, ama yanlış kirpik kötüye kullanılmasını veya tırmananYanlış kirpikler - onlar kullanılabilir? - Değil iyi bir fikir. Bu kirpikleri doğal bakmak ve meydan okurcasına bir bebek haline kadınları döner - açıkça örnekler Lily Collins ve Katy Perry görülür. Daha sadece dikkatle üst kirpiklere rimel kaliteli boya veya yanlış kirpikler orta uzunlukta kullanın.

?????? ???? ???? ???????
Lily Collins
?????? ???? ???? ?????
Katy Perry

alt

Tarzı ile Deneyler

Genellikle makyaj uygulamak kurallar yeterli değil biliyorum: Eğer kendi bireysel özelliklerine uygun olarak gözleri boyamak için kendi stilinizi bulmak zorundadır. Ne muhteşem görünüyor - gizemli «Dumanlı gözler» veya oynak oklar? Mat gölge veya parıltı? Tek renkli veya çok renkli makyaj? Onun tarzı arayışı içinde sık sık yeterince uzun deneme yapmanız - Bu birçok Hollywood yıldızları belirgindir.

?????? ????

Bu sürekli onun görünümünü değişen bir kadın, erkeklerin yorgun asla düşünülmektedir. Bu doğru olup olmadığı bilinmemektedir, ancak gölge makyaj ya da yeni bir teknik, yeni bir gölge denemek için bazen yararlıdır. Örneğin, Megan Fox, Dita Von Teese ve Aishwarya Rai gibi gözleri tonu.

alt

Megan Fox gibi Meykap

Megan Fox Hollywood'un en güzel oyuncularından biri olarak kabul edilir. Kız başarıyla doğa ve plastik cerrahlar usta eller tarafından kendisine verilen onun görünümünü, onurunu vurguluyor. Ve, herkes olabilir onun etkileyici seksi bir görünüm için bilinen makyaj yıldız, yeniden.

baz kaş tüm üst göz kapağında geniş fırça ile uygulanır açık bej gölge, kullanılan. En neredeyse kaşlar mükemmel gri gözleriyle gölgeli altın-bronz tonları ince bir tabaka uygulanmalıdır. Üst göz kapağı gümüş veya mavi renk tonu ince çizgi liner ile vurgulanıyor: satır düzgün ok oluşturan, göz ve biraz sınırları ötesinde dış köşesinde kalın olur. Hat eyeliner üst koyu gri gölgeler ince bir tabaka uygulanır Açık - bu teknik konturu vurgulamak ve daha yoğun hale getirmek için bize izin verir. Aynı gölgeler, alt göz kapağını beslenen göz ve kırışık dış üçte köşesinde vurguluyor.

Binaların Dokunuşlar - kahverengi gölgeler geniş bir fırça ile kırışık üzerinde yürümek ve bol siyah mürekkeple kirpik makyaj. Ayrıca sahte kirpik kullanabilirsiniz.

?????? ???? ????? ????
Megan Fox
?????? ???? ????? ????
Megan Fox

alt

Büyüleyici görünümü Dita Von Teese

Dita Von Teese, her zaman lüks ve büyüleyici görünüyor. Burlesque kraliçesi net ve parlak makyaj hattını tercih: benzeri meykap kar beyaz saçlı ve deri ile birlikte çok etkileyici görünüyor Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ???????? kuzgun.

Dita eğitimli gerekiyor gibi, aynı anlamlı gözleri yapmak için. Birincisi, üst göz kapağında uygulanmalıdır mat ışık tonları ve pilili yüzyıl gözlerini daha anlamlı hale getirecek loş grimsi-kahverengi tonları vurgulamak. Aynı gölge ince bir şerit uygulanır ve alt göz kapakları edilir.

makyaj Dita en önemli şey - Tabii, muhteşem geniş ok vardır. Eyeliner ile uğraşan kullanılmaz olanlar, bir kalemle bir ok çizin, ve sonra sıvı astarı uygulamak için ilk. Yarım santimetre gözün iç köşesinden kalkan olmalıdır çizgi çizmeye başlamak için. ok yavaş yavaş tırmanırken, gözlerde bir inç ve bir buçuk ötesine geçer ve kaş ucuna doğru keskin bir ucu ile sona erer. Şimdi derinlik görünüm vermek için gözlerin köşeleri yapay kirpik siyah mürekkep ve sopa demetleri ile kirpiklere makyaj kalır.

?????? ???? ???? ??? ???
Dita Von Teese
?????? ???? ???? ??? ???
Dita Von Teese

alt

Göz makyaj Aishwarya Rai

Aishwarya Rai Hollywood'u fetheden Hint - Aishwarya Rai???????? ??? - ????????, ?????????? ???????? asla makyaj ve saç olmadan kamuoyunda görünür. Bu durumda, aktris en iyi onun doğal güzelliği vurgulamak olan, yumuşak, sıcak tonlar tercih.

Aishwarya Rai gibi Makyaj parıldayan tozu ile geniş bir fırça ile cilt üzerinde yürümek kişiye uygulanması ton çerçeve izler. Şimdiye kadar uygulanan krem ​​gölge soluk pembe tonu için. Ağlamaklı gözler bakmak kolay vermez pembe gölge seçin. En iyi çözüm kum-pembe ya da bej-pembe tonları olacaktır.

Kaş gölgesinde soluk altın renk uygulanır. Sınırlar renk geçişleri dikkatle gölgeli. Mükemmel uyumu koyu kahverengi eyeliner pembe ve altın tonları ile. Sen sürece çizgi çok dar, doğru ve olduğu gibi bir sıvı eyeliner ve kalem gibi kullanabilirsiniz. Maskara koyu kahverengi tonları, zengin sadece biraz üst kirpiklere uygulanan ve - alt, mükemmellik görüntü vermek.

?????? ???? ???????? ???
Aishwarya Rai
?????? ???? ???????? ???
Aishwarya Rai

Aishwarya makyaj farklı stilleri ile deneme ve hemen hemen her zaman gözlerin üzerinde duruluyor. Parlak güzellik dipsiz gözlerin muhteşem aktris kahverengi, siyah eyeliner ama sadece vurguluyor. Aishwarya Rai çok büyük, etkileyici gözler, bu yüzden o mukozasından, içeriden onları üzdüm gelemez at - özellikle derin görünüyor. Görsel göz azaltır çünkü henüz bu teknik, herkes için değil. Klasik gölge eyeliner az bir aktris olduğunu ve bu yöntem herkes tarafından kabul edilebilir.

alt

Galeri
?????? ????
 • Göz Makyajı
?????? ????
 • Göz Makyajı
?????? ????
 • Göz Makyajı
?????? ????
 • Göz Makyajı
?????? ????
 • Göz Makyajı
?????? ????
 • Göz Makyajı
?????? ????
 • Göz Makyajı
?????? ????
 • Göz Makyajı
?????? ????
 • Göz Makyajı

Devamını oku Pratik öneriler

İlgili Makaleler
?????? ???? � ???????: ??????????? ?????? ?? ?????? ????Göz Makyajı - oklar: Her gün seksi makyaj
???????? ?????? ????: ????? ??????????? ?????Dumanlı göz makyajı: seksi eğilim
?????? ???? ??? ?????????: ??????????? ??????????Sarışınlar için Göz Makyajı: cazibe vurgulamak
???????? ??? ????: ??????? ????????Eyeliner: piercing bakışları
Makalenin Etiketler:
 • göz makyajı
 • Esmerler için göz makyajı: Bireysel yaklaşım
 • Sarışınlar için Göz Makyajı: cazibe vurgulamak