Меню


??????Glamour - Tartışmalı bir kavram, çeşitli üzerinde tartışma ve düşündürücü bir sürü insan neden, bazen radikal karşıt duygular. Terimi, belirli bir değere sahip olmasına rağmen, pek çok cazibesi hala tam olarak anlaşılmamıştır budur. Ve yanan soru: iyi ya da kötü - çekici karakter saflarında numaralandırılmış?

alt

Itaatsizlik Bayramı

Dil seksi bakış açısından yanlış anlamaları neden olmaz. İngilizce yılında "cazibe", "cazibe", "çekiciliği" var. Yani, güzellik en üstün kişileştirmesi gibi bakışları ve hatta belki de kıskançlık hayran çeker tüm şeydir. Moda ve sosyal kategoriler hakkında konuşurken Rusça yapıldığında Ama bütün bu güzel özellikleri paramparça. Övgü görünmüyor sıkıca bu tanıma bağlı "glamour Kraliçesi", "çekici bir karakter" ve diğer sıfatları, Övgü???????????. Bir hakaret olurdu birçok Aksine, böyle olması için. Yaşadığı ve mutasyona uğramış ve evrim gibi, yıllarca geliştirilen ve nasıl terim, parlak akıllı, parlak ödüllendiren o kadar övücü hale gelmiştir, ancak genellikle nasıl kötü, ama - muhtemelen rağmen o sihir değil Çok akıllı ve terbiyeli değil.

????????????

Aslında, glamour - çekici bir görünüm ve dikkat çekmek - sadece ille güzel ve çekici, ama bir şey değildir. Alien ona tevazu ve kısıtlama, o görsel aşırılıkları, sözde wow-etkisi ısrar ediyor. Birçok uzman, bir stil seksi üzerinde anlaşma - bu kusurları gizlemek ve daha başarılı bir gerçeklik inşa arkasında bir kılık başka bir şey değildir, çünkü böyle bir arzusu. Bu gerçeklik kötü tat dönüşüyor, çok parlak ve parlak, ama tehlikede bir etki oluşturur. Kalabalıkta daha belirgin olacağını kadın - doğası gereği güzel, sade makyaj ile saçlı, ama iş gündelik tarzı ya da özlü giymiş Stil rahat: günlük yaşam Neskuchniy kuralları????? casual: ??????? ????????? ??????????????Ya da kırmızı ruj ve parlak mücevher veya takı ile parlak bukleler ile sarışın? Cevap açıktır.

alt

Hollywood'un seksi: platin saç

Glamour beri - bu bir stil, ama oldukça farklı koşullarda var özel bir estetik, beslemek için bir yol değil, tam kökeni zaman çerçevesini belirlemek mümkün değildir. Glamour - bu çekiciliği var, kadınlar her zaman kurulacak aranan ve başka bir şey var - hangi araçları kullandıkları.

Erken glamour dönemi geçen yüzyılın yirmi ya da otuz yıl anlamına gelir. Bu kadın daha bağımsız olunca daha sıkı korse giymek gerekir, özgürleşme, başında bir zaman oldu, ama parlak makyaj ve giyen ifşa kıyafetler zevk başardı.

Kırklı ve ellili en yüksek tezahürü olarak kadınsılığı yücelten Hollywood'un seksi çağında olarak tarihe geçti. Moda orta uzunlukta saç vardı yılında, yüz çerçeveleme yumuşak parlayan dalgalar halinde kıvrılmış. Bel göğüs sivri sutyen gül, bir kemer ile modeller elbise, mont ve pelerinler altını çizdi.

?????? ??????? ?????
Marilyn Monroe
?????? ??????
Twiggy

Özetin özeti, Hollywood glamour Marilyn Monroe olur - bir anlamsız sıkı elbiseler içinde şehvetli ağız, ama büyüleyici erkek ve kadın gıpta ile platin sarışın. Tabii ki, onun başarısını ve şöhret getirdi aktris, görüntü, her şeyden önce, ama bu cazibenin özüdür. diğer insan doğasını saklanıyor olabilir, ve hiçbir şey olamaz lüks kabuk.

Altmışlı moda ve cazibe tarihinde yeni bir dönüm noktası yüzünü değiştirdi olur. "Babette" hacim kırbaçlanan - örnek süpermodel için Twiggy kızlar şekilde Brigitte Bardot, aşağıdaki büyük kirpik, onun geniş oklarla makyaj Audrey Hepburn için bir temel olarak daha olgun take, yapıştırma başladı. Yapabileceğiniz hangi olmadan bir üslup aşırılıkları, ancak bu aşırı makyaj kalıcı etkisi - Yine glamour.

Yetmişli ve seksenlerin başında sihir kendi simgeleri vardı. Ortalama fashionista kadınsı formlar akan yumuşak renklerde elbiseler giyerken, ruh diğer bayanlar renkleri ve hacimleri ile denedi. Glamour cinsel devriminden sonra takip - bu perma superobemnaya Perma saç - doğru bakımı işe?????????? ??????? ????? - ????? ?????????? ????Değil parlak makyaj ölçüde, daha sonra gösterişli klipler, serbest dağınık ve vernikli patlama, kare omuzlar geldi.

Doksanların sonu ve aşağıdaki on Modern seksi bir çiçekli, sonuna kadar acımasızca hareket dönemi oldu. Özellikle ruhun her lif olanlar için, birçok can çekişen glamour arka karşı minimalizm, eğilimi Neyse ki bazen "kötü kuzeni" görünüyor.


İlgili Makaleler
????????? ??????: ?????? ? ???????Glamorous giyimi: Pahalı ve şık
Makalenin Etiketler:
  • sihir
  • Louis XIV mahkemede Moda: fırfırlar
  • Ortaçağ moda - ilham görüntüleri