Меню


???? ?????? ? ??????Genç kız ve olgun kadınlar arasında popüler Fuşya renk tonu, bu giyim ve aksesuar, ve nasıl moda evleri ve tasarımcılar sevgisi, dünyanın podyumları her mevsim izleyebilirsiniz yıpranmış olduğunu. Fuşya giyim düzgün aşınma ve maç, aksi takdirde boya veya bir kız, ve özellikle yaşlı kadınlar değil, ucuz ve bayağı tarzı alçalma, kötü tat bir görüntü oluşturmak için bir riski vardır.

alt

Hue gençlik

Bu kesinlikle gençlik, gençlik rengi, ve hormon-genç patlaması bittikten sonra, üslup edep hedefleyen, sesleri sakin hareket etmeliyiz - pembe (fuşya olan gölge) olduğuna inanılmaktadır. Bir yandan, açıklama geçerlidir ve yaşama hakkına sahiptir. Öte yandan, özellikle, eğer istenirse, şeyler parlaklık ve renk uyumlu düet teşkil yumuşatır diğer tonları ekleyerek, çok dikkatli dolap içinde de dahil olmak üzere, hemen hemen her renk kendini adapte edilebilir modern moda, içinde, o kadar açık değildir.

???? ?????? ? ?????????? ?????? ? ??????

Fuşya - Bu renk uygun görüneceğini ne giymek konusunda şüpheniz varsa, çok parlak renkli, ve tüm dikkatini ona çekilecek karşısında, onu koymak için çalışıyorum. Çok daha güvenli - Bir etek ya da pantolon renk seçin. Ama genel olarak, her zaman daha sessiz tonları fuşya ya da daha iyi ödeme dikkat giysiler giymeli mı o size söyleyecektir, kendi tsvetotipa başlar.

alt

Fuşya ilgileniyor

 • Elbisenin Fuşya gölge koyu cilt ile mükemmel esmer olduğunu. Doğru renk doygunluğu almak ve şeyler miktarı ile aşırıya kaçmayın, hafif tenli esmerler kış porselen deri ile tsvetotipa, yani, ve siyah saçları kuzgun, o kadar iyi görünüyorsun, ancak. Tam giysi üzerine koyarak can o bir tatsız Barbie bebek dönüştü fuşya kız bile gölge.
 • Zeytin cilt yüz hatları Jennifer Lopez ile Kahverengi saç da fuşya elbise gelebilir, ama bu durumda mercan klasik pembe sınırına benzer çok soğuk değil daha az göze batan renkler, seçmelisiniz. Bu durumda, daha iyi balo için parıltı özgü elbise saten, ipek ve dahası olmadan mat kumaşlar, yapmak.
???? ?????? ? ?????? ????? ??????
Blake Lively
 • Renk özenle seçildiğinde Sarışınlar için özel bir fırsat mat fuşya elbise gelebilir. Örnek - sarışın soğuk olarak, Blake Lively, fuşya bir elbise doymuş soğuk gölge seçti ve harika görünüyordu.
 • Aktris başka laik tarzı da fuşya neon gölgesinde bir büstiyer elbise dayanmaktadır. Yine o mükemmel bronzlaşmış cilt sayesinde baktı.
???? ?????? ? ?????? ?????? ??????????? ?????? ? ??????
 • Fuşya başka sarışınlar hiç imtina veya çok idareli kullanmak gerekir. Buna iyi bir örnek - Gwyneth Paltrow, tipik bir yay tsvetotipa görünüm sahibi. Herkes o "Oscar" aldığı onu soluk pembe elbise, hatırlar - bu gizli tonları, yumuşak, nazik, asil, vardır, onun görünümünü uygun. 2013 yılında, Kostüm Enstitüsü Topu Paltrow de fuşya bir tren uzun kollu parlak gölge ile uzun bir elbise giydirdi. Ve bu elbise tamamen yüzünde mükemmel şekli ve yıldızlı uzak dikkati dağıtmak suretiyle "absorbe".

alt

Kokteyl için elbiseler ve gelinlik

Eğer fuşya gölgesinde bir şey koymak için sabırsızlanıyorum, ama doğru kombinasyon hakkında emin değilseniz, emin olabilirsiniz ki, bir kokteyl parti veya mezuniyet - fuşya elbise gölge iyi durumda. Tasarımcılar her sezon üretmek gibi elbiseler çok sayıda - Kızlar kolayca bu renk elbisesinin için pick up, okul ya da üniversite terk. Onun kendine yeterlilik özel günler için fuşya popülerlik sırrı. Sen herkesin dikkatini çekecek kesim ve bu gölgede kalmak için yeterli elbise tasarımı, ve davanın hatta basit bir model üzerinde yansıtmak gerek yok.

???? ?????? ? ?????????? ?????? ? ??????

Mat ve saten de olabilir balo için Fuşya elbise retro tarzı tek omuz askılı veya elbise ile genç kız modeli büstiyer ve asimetrik korse seçenekleri bakmak her zaman avantajlıdır Retro tarzı Elbise: bulmak ve seçmek için nasıl?????? ? ????? ?????: ??? ????? ? ??????? monte siluet. Bel veya omuz zarif çiçek dekorasyon kenar böyle bir elbise takım elbise ya da gümüş bir süsleme unsuru olarak.

Bir kokteyl parti için mat veya hafif ipeksi parlaklık fuşya gölgede minimalist elbiseler seçmek daha iyidir. Bir etek veya model-çan ve Oscar dela Renta ikonik elbise siyah kemer retro tarzı altmışlı elbise kalabilirler.

Açık pembe, bej, açık mercan ya da klasik siyah - Herkes fuşya için elbise ayakkabı yatıştırıcı tonları tercih etmelisiniz. Sen yılan baskı ile benzin lekeleri ile renk kombinasyonu ile nötr ayakkabı modeli, seçebilirsiniz, ancak renk elbise ile iddia etmemelidir.

alt

Fuşya rengini ayarlar

Sokak görüntü için günlük tarzı için, nötr diğer renkler ile kombine fuşya giyim, bir öğe seçin veya ince destekliyorsa gerekir. Genç kızlar sıkı ceket fuşya üzerine, parlak, taze ve zarif bir görünüm. Siyah veya beyaz bir yazlık elbise-halinde konabilir Ne renkler siyah az kasvet ve acıma ile birlikte????? ????? ?????????? ? ??????: ?????? ????????? ? ??????Düz takım elbise, mavi kot pantolon ile basit tek renk T-shirt üzerinde.

???? ?????? ? ?????????? ?????? ? ??????

Katta kısa veya uzun Fuşya etek, mükemmel beyaz veya gri bir basit doğrudan topom siyah ile kombine. Parlak kontrast renkler bir arada renk engelleme eğilimi yaşamak istiyorsanız, aşağıdaki kombinasyonlar deneyin:

 • turkuaz topom ile fuşya etek (siyah veya beyaz ceket bulunan üst deri deri ceketler sıkı);
 • etek ya da portakal fuşya topom veya ceket ile pantolon;
 • fuşya bluz, pantolon koyu mavi Moda yeni çözümler: Ne renk mavi ile birleştirilir????? ????? ?????????? ? ?????: ? ???? ????? ???????;
 • Turuncu-fuşya elbise-case ile uzun kruvaze ceket;
 • açık yeşil renkli zemine uzun etek akan fuşya ince spagetti kayışlar ferah üst.

İlgili Makaleler
???????? - ???????? ??? ?????????? ??? ?????????? ????????? ???? ????????Tsvetotip - Bir sorun ya da ipucu? Doğru tsvetotip nasıl belirlenir
??????? ????: ???????? ????????Pembe renk: hassasiyet Senfoni
??????? ????????? ?????? ? ??????: ??????? ??????Giyim renk kombinasyonları Koşulları: renkli soru
???? ??????? ?????: ???????? ?????? ? ????????????Renk iç çamaşırı: seçim kriterleri ve tercihleri
Makalenin Etiketler:
 • Renk ve gardırop
 • Geniş üst Botlar: Rahat aksesuar
 • Spor ayakkabı giymek ne, konvansiyonel ve takozlar itibaren