Меню


? ????? ?????? ?????????? ????? ???????? ???Gri - onun "üst" aksine siyah tonların bir yeri vardır, bir nötr renk. Neredeyse beyaz, ışık başvurulabilir, parlak kumaştan inci yumuşak bir ışıma vardır ya kendisi antrasit gölge göndermek için, ciddi ve titiz hayal. Ne renk gri gider - gerçekten aynı nötr ve sağduyulu ile? Hiç de değil, bu renk başarıyla duygularını tutmak ve görüntünün makul sınırının ötesine izin, en canlı renklerle ittifaklar kurabilir.

Gri - Kendinizi olarak göze çarpmayan yapabilirsiniz, ve tersine, onun kişiye dikkat çekmek için hangi ile gerçekten çok yönlü bir renk. Eğer bir çift ona tercih ve tespit edecek renkler özlü ve zarif ve çekici ve unutulmaz sizin kümesi olsun.

alt

Beyaz gri

Gri ve beyaz - iş kadınlar için büyük en kolay ve en basit renk ikilisi. Kötü bir ışık (Eğer açık tenli ve sarışın iseniz, örneğin) siyah doğal güzellikleri kısma, doğal verileri koyabilirsiniz ise bu durumda, görüntü yumuşak ve daha kadınsı hale Gri ve beyaz ofis için uygundur, ve gri. Buna ek olarak, gri ve beyaz mükemmel yoldaşları rahat bir tarzda günlük görüntü rahat olacaktır.

? ????? ?????? ?????????? ????? ?????? ??????
Rachel Bilson
? ????? ?????? ?????????? ????? ???????? ??????
Victoria Beckham

Juliana Hough örnek sakin, ama sıkıcı değil bakabilirsiniz nasıl gösterir: sıkı gri kot, gri eşarp Moda Eşarp - şık bir aksesuar?????? ???? - ???????? ????????? beyaz üst ve bir ceket ile bir yürüyüş için bir şey kasvetli diva bakmak için bir genç kızın, taze ve şık bir görüntü oluşturun. Basitçe ve kısaca retro tarzı kısa beyaz elbise bir çift seçerek, aktris Rachel Bilson giyinmiş Retro tarzı Elbise: bulmak ve seçmek için nasıl?????? ? ????? ?????: ??? ????? ? ??????? Beklenmedik gri tayt. Onlar maddi olsaydı gri unutulmaz tarzı yıldız ve düşünceli yapılmış ise, görüntü, öylesine muhteşem olmaz. Her zaman en son trendleri, beyaz-bej ayakkabı görüntü ve bej çanta tamamlayan beyaz kot her zamanki gri tişört ile donatılmış, her mevsim, yansıtan Victoria Beckham tarzı. Nötr, sessizce, bir günlük bazda ve inanılmaz şık aynı zamanda.

alt

Kahverengi gri (bej)

en iyi kombinasyonu seçerken kahverengi az temel gri renk kombinasyonu akla geliyor. Evrensel düz siyah iki farklı alternatifler olmasına rağmen bu renkler, kesinlikle kutup çünkü bu, şaşırtıcı değildir. Buna ek olarak, bu kombinasyonun potansiyel popülerlik derecesini azaltacaktır kontrast yoksundur. Gri - her zaman soğuk, sıcak kahverengi. Ama gri ve kahverengi renklerde setleri inanılmaz şık ve sıradışı bakmak çıkıyor. Özellikle daima açık gri ve bej severek kombinasyonu bak.

? ????? ?????? ?????????? ????? ????? ??????
Blake Lively
? ????? ?????? ?????????? ????? ???? ???????? ??????
Sarah Jessica Parker
? ????? ?????? ?????????? ????? ?????? ??????
Sienna Miller

Blake Lively bu iki pastel tonlarının kombinasyonu mükemmel bir örnek sunmuştur. Onun ceket sütlü bej rengi gri atkı ve koyu gri Opak tayt ile mükemmel uyum sağlar. Nötr ve bilinen modacı Sarah Jessica Parker bir arada çekicilik direnemedim. aktris beyaz kot, açık kahverengi süet çizme ve açık kahverengi eşarp ile dokulu bir uzun kalın örgü hırka giydi. Parlak nokta görüntü - gri herhangi gölgede kusursuz görünüyor Çanta zengin pembe renk. Topu-yelek, bir çift Sienna Miller kahverengi ayakkabı ve çanta imajını gölgeleme, açık gri bir mini etek aldı.

alt

Pembe, gri

Gri ve pembe tonları giyim ve farklı vesilelerle farklı stilleri için kullanılabilir çok basit ve şık zıt bileşimidir. Her zaman açık pembe üst gri pembe bluz veya hırka bir ipek gölge ile harika sade gri iş takım görünüyor. Gri, pembe asaletini verir onun kızlık aşırı oyunculuk kaldırarak, ve pembe mat ve gri gündelik olamaz.

? ????? ?????? ?????????? ????? ?????? ???????
Amanda Seyfried
? ????? ?????? ?????????? ????? ?????? ???????
Natalie Portman
? ????? ?????? ?????????? ????? ????? ?????
Naomi Watts

Bu açık bej tonlarında görüntü ile olabilirdi gibi Amanda Seyfried elbise örneği ışık varyant pembe içerme ve gri, pastel renklerde elbise nasıl ilginç gösterir, karakter ve kişilik kaybetti değildir. Dantel açık pembe elbise aktris mükemmel inci grisi ayakkabı ile kombine. Görüntünün vurgu - havuç ruj. Natalie Portman "Black Swan" pembe ve gri görüntü sahnelerinden birinde oynadı. Soluk pembe ceket aktris geniş bir üst gri kot, gri botlar takviye edildi Geniş üst Botlar: Rahat aksesuar?????? ? ??????? ?????????: ????????????? ????????? ve gri deri çanta. Sokak stili Naomi Watts da renklerin kusursuz bir uyum göstermiştir. aktris geniş pembe çanta Louis Vuitton imajı ile dekore baskı ile uzun bir gri elbise giydi.

alt

Sarı Gri

Gri ve sarı - çekmek için bilinen karşıtların birliği,. Bu tonları ile oluşturulan görüntü kalabalık fark sizi terk etmeyeceğim - çok önemsiz bir arada. Sarı toplam görünüm gri tekdüzelik parlak bir not yapar, ve bu teknik yolda dışarı gri tonlarında da özlü bir şekilde için aksesuarlar seçerek, kullanılmalıdır.

? ????? ?????? ?????????? ????? ???? ??????
Nina Dobrev
? ????? ?????? ?????????? ????? ????? ??????
Diane Kruger,
? ????? ?????? ?????????? ????? ?????? ?????
Taylor Swift

Nina Dobrev - Bir elbise gri ve sarı başarılı bir kombinasyon örneği. Ayakkabı - nötr bej, böylece temel kıyafetleri uyumunu rahatsız etmeyin. Lüks gri-sarı elbise Diane Kruger törenleri birini giydi ve hemen moda sayfaları isabet, fotoğrafçılar bir kalabalık çekti. Yunan tarzı kıyafetleri sakin renkler parlak pembe kavrama tarafından gölgeli. Renkleri gri ile iyi kontrast - sarı kavrama ve pembe ayakkabı ile ekin-mühür ve bir mini etek kombine nötr set - Taylor Swift, bir şövalye hareket yaptı.

alt

Mavi ile gri

Mavi ve gri - tonları, yakın soğuk, bu nedenle günlük yaşamda, onlar moda kombinasyonları için bir temel olarak hizmet verebilir. Bu aksiyom, sadece klasik mavi kot bir kız herhangi bir fotoğraf ve örme kazak ya da t-shirt gri bakmak çalışmaları emin olun.

? ????? ?????? ?????????? ????? ?????? ?????
Charlize Theron
? ????? ?????? ?????????? ????? ????? ??????
Famke Janssen
? ????? ?????? ?????????? ????? ????? ????????
Pippa Middleton

Charlize Theron siyah üst ve gri ceket, koyu mavi pantolon sıska giydi ve toplu çanta derin mavi görüntüsüne eklendi. Ince gri örgü hırka ve gri botlar mükemmel mavi kot pantolon ve mavi farklı tonları ile bir eşarp ile uyum içinde: Famke Janssen bu şık kombinasyonu etrafında yürüyüş yaptığı tüm yol inşa etti. Pippa Middleton kadınsı şifon bluz doygun renk aqua gri kot birleştirdi.

alt

Coral Gri

Gri ve mercan karışımı yanı sıra gri ve pembe. Pembe renk renk için bir üne sahiptir Ama eğer genç kız anlamsız, dahası, bir daha yetişkin bazı tereddüt giymek, ince mercan değiştirir.

? ????? ?????? ?????????? ????? ???????? ?????
Jessica Alba
? ????? ?????? ?????????? ????? ??????? ????
Cameron Diaz

Jessica Alba askeri tarzı bir inci-gri melanj blazer ve kahverengi ayakkabı ile bir yürüyüş parlak mercan pantolon ince siluet giydi. Cameron Diaz bir soluk mercan tozluk ve açık gri ceket seçti. Onun soluk gri kiti doymuş mercan eşarp-LIC Kate Bosworth Başbakan.


İlgili Makaleler
???????? - ???????? ??? ?????????? ??? ?????????? ????????? ???? ????????Tsvetotip - Bir sorun ya da ipucu? Doğru tsvetotip nasıl belirlenir
??????? ????: ???????? ????????Pembe renk: hassasiyet Senfoni
??????? ????????? ?????? ? ??????: ??????? ??????Giyim renk kombinasyonları Koşulları: renkli soru
???? ??????? ?????: ???????? ?????? ? ????????????Renk iç çamaşırı: seçim kriterleri ve tercihleri
Makalenin Etiketler:
  • Renk ve gardırop
  • Silahlı ve Cazibeli: ne renk sarı kombine
  • Ne renk kırmızı gider: dikkat