Меню


???????? ???????? ??????Hakların kazanılması dizisi "Avenida Brasil" "İlk kanal" Brezilyalı moda serisi ani bir dönüş dönüşmüştür göstermek için. Birçok başarılı ünlü ve sevilen aktörler tarafından hatırladı, bazen "Babil Kulesi" ve "Clone" yayınlandı hatırladı. Melodramlar arasında bir sonraki seviye değerlendirmesi tüm A "Avenida Brasil" aktörler.

"Avenida Brasil": aktörler ve seyirci favori rolü

Ana rolleri

Deborah Falabella oynadığı TV dizisi "Avenida Brasil" bir merkez rolü. Üvey annesi Carmina babasının ölümü üzerine intikam takıntılı Nina (aka Rita), bir kadın dökümü onu attı aslında, bir miras götürüldü. Falabella onun karakteri umutsuz öfke ve kadın güvenlik açığı doldurdu, ve o daha önce Undercut içeriden yemiş bazı sırları, gizleme gibi kahraman başarmıştı. Nina tek çocukluk arkadaşı Jorginho ışık duygularını koyamıyorum ise Eh, ilişki üvey içinde sinsi soğukluk oynadı, nefret kadınların oğlu oldu. kahraman bir şekilde isyankar duygularını uzlaştırmak için çalışırken, onun arzularına arasında kalır. Tüm bu çok canlı ve inandırıcı geçti. Debora Falabella herhangi bir dizi süslemeleri ve çok yönlü bir şekilde oluşturmak için kesinlikle yeteneğine sahiptir.

Seyirci az Nina ile bir araya hikayenin başında, hala Rita adını taşıyor. Mel Maia tarafından oynanan Genç kız, Brezilya'da televizyon festivalinde ödül "Yılın Keşfi" aldı. Aktris kalkınan, eleştirmenlere göre, seyirci, küçük bir kızın dünyasına taşımak başardı ailenin koruması olmadan ve dünya marjları üzerinde buldular.

???????? ???????? ?????? ?????? ?????????
Debora Falabella
???????? ???????? ?????? ??????? ???????
Adriana Esteves

Antagonitsa Nina - Carmine - Adriana Esteves bu rolün yerine getirilmesi için övgü ve ödül bir sürü aldı oynadı. Estevez zekice bir melek kisvesi altında saklanıyor iblis oynar. Birlikte Carmine anında dönüştürülmüş nefret üvey kızı ile sahnede, maske kapalı alır ve çocuk için gerçek bir kabus olur. aktris onun karakteri bir sürü insan veriyor: Karmin herkes farklıdır, kolayca insanları aldatmak için yaptığı itiraz, onun yeteneklerini kullanır, ancak mevcut asla, her kendi görüş ve aldatmak hakkında. Sadece Nina yaptı her şey için cevap olan bir kadının özünü görür.

İki birbirini kadın-nefret arasında Jorginho oğlu Carmine. O Nina, Carmine ona kabul edilen aslında, onun biyolojik oğlu olduğunu, her ne kadar, bir depolama büyüdü zenginlik için arama terk etti. Karakteri oynadı Kaya Raymond, tüm iyi onun dekolmanı ama onun evlatlık babası iletir. Insanlara güvenmeyen O, çünkü onu hakim çocuk korkuları onlarla iletişim kurmak için aramıyor Çocuk korkuları??????? ??????. O çok iyi bir karakter göstermek öne aranan cezalandırmak nasıl hatırlar gibi değil sırf o, kariyerinde başarılı olmaz. O yalnız iken tanıştığı bir kıza aşık küçük çocuk kırgın yaşayan yetişkin bir adam, var. Hayatında bu kız büyük Jorginho ve başkalarına karşı tavrını değiştirir dönün.

???????? ???????? ?????? ???? ???????
Kaya Raymond
???????? ???????? ?????? ?????? ???????
Murilo Benicio

Başarılı futbolcu, suçluluk zehirlendi - Murilo Benicio "Typhoon" rolü var. İyi Carmine kendisine onunla evlenmek daha babası Nina bayıltır kim diye oldu. "Typhoon" aka Jorge Araujo bir aile ve çocuk istiyor, onun kariyerinin alacakaranlık olan futbolcu, o yeni bir başlangıç ​​görür hangi çocuk, benimsemeye yeni kocası sunuyor. Benicio o kaza için kendini suçluyor ve iyi bir insan olma ve başkalarına yardım ederek kendini kurtarmak için çalışır adalet tüm hayatını önler olmasına rağmen, babası ve akıl hocası oynar.

"Avenida Brasil": aktörler ve seyirci favori rolü

Yardımcı başrol oyuncu

Önemli destek rollerden biri aktris Vera Holtz'u oynadı. Lucinda - Bir depolama tüm çocukların annesi, diğer insanların sırları bir çok tutar. Onlar öksüz zaman Nina ve Jorginho kadar getirdi kim o oldu. Vera Holtz olsa, ve bir harfle bir annenin ekrandaki görüntüyü kurmak, kendi çocuklarını yok, o şefkat ve bakım yoksun olan herkese sevgi verir. Lucinda - vicdan ve serinin samimiyet, o mağfiret bahsediyor ve bu intikam her zaman rahatlama getirmiyor.

Aktris Isis Valverde Süel rolüyle seyirci bir favori oldu. Çok rüzgarlı Suely, ama sevimli bayan. O, futbol hayranı olduğunu onu sevdiği hobi, çünkü bunlardan herhangi biri ile karşılamaya hazır olduğunu. Rolüyle Isis Valverde ödülü «Ekstra TV 2012" de dahil olmak üzere birçok ödül kazandı. Başlangıçta, rol başka oyuncu seçildi, ancak koşullar yaklaşımı ekran görüntüsüne memnun Valverde, hem eleştirmenlerin ve izleyicilerin lehine idi.

Anna Czyz


İlgili Makaleler
"Köle Izaura" 25 yıl
???? - ??????? ????? ?????Klon - bir aşk hikayesi
20 yıldır "Cruel Melek" kinder
"Porto dos Milagros" veya "Plaj Düşler"
Makalenin Etiketler:
  • Brezilyalı dizileri
  • "Avenida Brasil": çekim pobivshie kayıtları
  • "Cennet ve Dünya'nın Arasında": earth seviyorum