Меню


  • "Muhteşem Yüzyıl" aktörler ve rolleri
  • Galeri
  • Forum

???????????? ??? ??????Herhangi bir film ya da TV dizisi başarı yarısı anında karakterleri ile ilişkili hale başarılı bir döküm sağlar. Mümkün olup olmadığı "Muhteşem Yüzyıl" Sultan ya da daha canlı ve cesur Hjurrem bulmak için en iyi icracı rol serisinde almak için? Muhtemelen değil, dünya çapında ün filmi getirdi olanlar dikkat etmelidir, böylece.

"Muhteşem Yüzyıl" aktörler ve rolleri

Kahramanları

Kanuni Sultan Süleyman - ana karakteri onun tahtına yükseltilmesi ile başlar etkisi olan geçerli bir dizi. Şaşırtıcı, sanatçı hızla bulundu - Halit Ergenç, belki de onun çağdaşları tarafından görüldü, herhangi bir sorun olmadan rolü için onaylanmış ve karakter yol yapmak oldu. aktör, İstanbul'da doğdu televizyon dizisi çoğunlukla vuruldu, ama "Muhteşem Yüzyıl", bu, kariyerinin yeni bir tur başlattı görünüyor. 2011 yılında, ekranlar Ergenç oynadı Türk drama "Misafir", bıraktı.

Alexandra Lisovskaya gösterisi Sultan Hjurrem haline geldiğini Hjurrem Sultan: üstüne tırmanma?????? ??????: ??????????? ?? ??????? - Yeni bir doğum Meryem Uzerli verdi en çekici karakter.

Meriem Kassel Alman kentinde doğdu. Türkiye'den Papa aktris, Almanya'da büyüdü ve Türk zorlukla konuştu gerçeğine rağmen. Bu büyük bir projede başrol için bir engel değildi. Çekimlerin başından beri, o kendi kayıtlarına ayrılmak için mahkemeye Türk ve çok kötü konuştu - iyi rol Hjurrem alışık ve Uzerli Ukrayna menşeli kahraman ona yardım ettiğini itiraf etti. rolü ona Türkiye'de ve dünyada bir yıldız yapmak, Meryem yankılanan ün getirdi, ama onun yerli Almanya'da. Evde genç oyuncu halen çok az şey biliyoruz.

???????????? ??? ?????? ?????? ???????? ? ?????? ??????

"Muhteşem Yüzyıl" aktörler ve rolleri

Küçük karakterler

Sultan Nebahat Chehre Regal gurur annesi oynadı. o zaten 66 yaşında iken Sultan Velid rolü aktris geldi, ve o onun nefis, taraftarların bir ordu bulma, bu serinin genç oyuncuları var biriyle rekabet edebilir seslendirdi. Ancak, onur o hiç yabancı değil: 15 yılda, o başlığı "Türkiye Güzeli" nin sahibi oldu. O geç altmışlı evlendi, Nebahat Chehre uzun otuz yıllık sinema sol ve yeni milenyumda, sadece katkı "Muhteşem Yüzyıl" meslek, ivme kazanıyor.

???????????? ??? ?????? ?????? ?????????????????? ??? ?????? ?????????? ??????

Okan Yalabık kocası oldu Sultan, kız kardeşi aşık, sadık rolü, ancak İbrahim Paşa kurnaz oynadı. Okan son on yılda o sürekli televizyonda ve melodramlar çıktı ve izleyiciler ile popüler olan yılında İstanbul'da doğdu. Birlikte, 2006 yılında filmi "First Love" filminde oynadı - Halit Ergenç ile daha önce setinde tanıştığı. Filmlerde çalışır sadece Okan Yalabık, o da tiyatro oynar ve onun sesi kahramanları reklam ve çizgi film karakterleri gibi söz edilir.

Annesi bir Alman da, ve Türklerin babam - dizi Almanya'da doğan Meryem Uzerli üzerindeki meslektaşı gibi kızkardeşi Hatice Sultan, Selma Ergeç oynadı. Selma ailesi o kendileri için tıbbi yönü ile İngiltere, Fransa ve Türkiye'de kendini okudu, Türkiye'de daha sonra, Almanya'da yaşadı. Ama kader Selma şöhret bile "Muhteşem Yüzyıl" onu getirdi, bir oyuncu oldu, ve hükmetti. İlk bakışta bir ortak ABD-Türk projesi "Ağ oldu. 2.0 "ve daha sonra İstanbul marka Selamlique ile sözleşme.

???????????? ??? ?????? ????????-???????????????? ??? ?????? ???????

Genç aktris, aynı zamanda Duisburg kentinde, Almanya'da doğdu - on ekran Mahidevran Sultan, ilk varisi annesi oldu Nur Aisa (Fettahoglu). Bir oyuncu Noor olarak işinden önce bir bankada ve televizyonda çalışmak için, moda tasarımı incelemek için zaman vardı. Aktris boşanmış kime kocası Nur, soyadını - Çoğu zaman bir akım olarak onun adını Fettahoglu, Aisa sürücü.

"Muhteşem Yüzyıl" aktörler ve rolleri

Sultan haremi - memurları ve cariyeler

Nigar Kalfa, harem ana kulu, kişisel karizması ve yetenek Filiz Ahmet sayesinde, karakter daha az önemli diğerlerinden daha oldu. "Muhteşem Yüzyıl" Filiz gerçek bir yıldız oldu sonra bu role kadar olmasına rağmen, aktris onun yetenek tanıma aldı. Filiz Ahmet, o Türk Conservatory Theater mezun sermaye, Makedonya'da doğdu. Serisi aktris filme zamanda içinde çalışmaya devam etti. Onun Türk yabancı sorunları bulundu Meryem Uzerli aksine, Filiz dili ile zorluklar asla var. aktris resmi biyografi o daha az ya da Makedon Türk, Sırp, İsveç, Arnavutça, Bulgarca ve İngilizce sahibi olduğunu belirtti.

???????????? ??? ?????? ????? ????????????????? ??? ?????? ??????? ???

Baş hadım harem nevrotik Syumbyul Evet - Selim Bayraktar rolü. aktör Irak'ta ve "Muhteşem Yüzyıl" doğdu, o filmlerde sadece iki eser vardı.

Saadet Işıl Aksoy ve Melike Yalova, gösteri görünen, aynı zamanda parlak güzelliği değil, çünkü sadece kendi yetenek hayranları bir sürü var, ama. Prenses Isabella Fortuna oynadı melike Yalova, bir model olarak çalıştı ve Bilkent Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden mezun oldu. Saadet Işıl Aksoy (Victoria-Sadık) da bir model olarak çalıştı ve oyunculuk mesleği ile bağlı olmayan bir yüksek öğrenim vardır. Saadet İngiliz Dili ve Edebiyatı Fakültesi Boston Üniversitesi'nde okudu.

???????????? ??? ?????? ???????? ??????????????????? ??? ?????? ????????? ????????

"Muhteşem Yüzyıl" aktörler ve rolleri

Üçüncü sezon yeni yüzler

Mihrimah, yetişkin oğlu Mahidevran - - Mustafa, yanı sıra yeni favori cariyesi Süleyman - Firouzeh "Muhteşem Yüzyıl", yeni karakterler üçüncü sezonunda, en önemli olan kızı Hjurrem yetiştirilmektedir.

rol gösteri çalışmak için genç Türk oyuncu Pelin Karahan reklam vurarak meşhur olmuştur Mihrimah gitti. Pelin o turizm ve iş Üniversitesi'nden mezun Ankara'da doğdu.

Mehmet Günsür oynadı, Mustafa, Türkiye'de tanınmış kişilik olgunlaştı. Halen bir aktör ve erkek model olarak katılan bir genç olarak hareket başladı. Nedeniyle Mehmet bir İtalyan evli olduğu gerçeği, bazen kaldırıldı Roma'da yaşadı.

???????????? ??? ?????? ???????????????????? ??? ?????? ??????????????????? ??? ?????? ??????

Sultan'ın kalbini kazanır ve gurur Hjurrem direnir seride Cansu Dere (Firouzeh), hayatında güzelliği de geleceği ile belirlenir. Geçtiğimiz birkaç kez cansu büyük güzellik yarışmasında kazandı ve bu, o filmlerde, fotoğraf çekiyor ve spor ilgileniyor.

Türk televizyon dizisi Döküm gerçekten son derece başarılı ve "Muhteşem Yüzyıl" dikkat çekici ilginç karakterleri bir yeri vardır. Bu hayranları tarafından onaylandıktan - onlar Topkapı Sarayı'ndan sonra sahne günlük bir ortamda çok sıradışı bakmak aktörlerin gerçek bir sürpriz görünüm resimleri.

"Muhteşem Yüzyıl" aktörler ve rolleri

Dördüncü sezonun entrika

Yaşlı ve pomudrevshey Hjurrem rolü dördüncü sezonunda ünlü Türk aktris Vahid Gerdyum gerçekleştirir.

Meryem Uizerli onu gebelik haberdar olduktan sonra gösteriyi terk etmek zorunda kaldı. Ancak, Glorious Çağ yapımcı Meryem muhtemelen yeni taslak kampanyasında, sette dönebilirsiniz dışlamaz.

???????????? ??? ??????
Vahid Gerdyum
???????????? ??? ??????
Vahid Gerdyum

Osmanlı Yavuz Sultan Selim, ağabeyi ve küçük oğlu Mustafa Sultan Süleyman Bayezid geleceği - yeni sezon ana entrika üç Şehzade muhalefet olacaktır. Söylenti Selim ve Bayezid Merv Boluğur tarafından bir güzel Nurbanu aşkı için mücadele, siyasetle değil, aynı zamanda kendi kişisel yaşamlarında sadece yüz o var. Bu ince Merwe onun karakterini sığdırmak 8 lira kurtarmak gerektiğini söyledi edilir.

???????????? ??? 4 ?????
Selim, Mustafa ve Bayazıt
????? ???????
Merv Boluğur

Kırmızı Selim rolü filmde sadece iki rol gerçekleştirilen vardı genç oyuncu Engin Öztürk, var. Aras Bulut İynemli (Bayazıt) işareti izleyiciler daha fazla - bu TV dizisi "Değerli zaman" oynadığı, bir vahiy Türk televizyon oldu

????? ??????
Engin Öztürk
???? ????? ???????
Aras Bulut İynemli

"Muhteşem Yüzyıl" aktörler ve rolleri

"Muhteşem Yüzyıl" serisinin dördüncü sezon için promo Video

Devamını oku Galeri

İlgili Makaleler
?????? �???????????? ???�: ????????? ??????dizisi "Muhteşem Yüzyıl": Doğu Peri
�???????????? ???�: ????????? � ??????? ??????"Muhteşem Yüzyıl": dekorasyon - lüks taşlar
�???????????? ???�: ?????? ? ??????? ????????"Muhteşem Yüzyıl": fotoğraf ve yaratılış öyküsü
�???????????? ???�: ???????????? ??????"Muhteşem Yüzyıl": Tarihsel hatalar
Makalenin Etiketler:
  • Muhteşem Yüzyıl serisi
  • Garik Sukachev: rolleri tanımlamak için sert bir sanatçı
  • Christina Aguilera: "Biz, bir hanedan aile yok"