Меню


??????? ??????????? ?????Orada belezny dişler için birçok araç vardır, ancak diş beyazlatma hangi yöntemleri seçmek en iyisidir? Orada özel diş macunları ve beyazlatma etkisi ile ağzını çalkalar. Bunların çoğu ağartıcı bileşenler içermektedir ve bunun diş yüzeyleri üzerinde lekeleri çıkarmak için bir öğütme etkisi vardır.

alt

Diş fırçaları

Bu tür etkiye sahip sayesinde, DiamondClean Phillips, Güç Beyazlatıcı Rexall, Total Care + Beyazlatıcı Reach, 3D İleri Canlı Oral-B diş fırçaları arasında; gargaralar Beyazlatıcı Artı, Beyaz Kapsam geri; Colgate Optique Beyaz, Sensodyne diş macunu Beyaz ve Total Care + Beyazlatıcı diş ipi Reach.

??????? ??????????? ????? DiamondClean Phillips
DiamondClean Phillips

alt

Şeritler Beyazlatma

Beyazlatma şeritler yıllardır etrafında olmuştur, ama diş şeritler ve hatta daha homojen beyazlatma ile yakın temas sağlamak için malzeme ve onların kurucu yapıştırıcılar modifiye edilmiş. Farklı uzunluklarda şeritlerin avantaj sağlar. Paketi "yumuşak" veya "yoğun bakım" ile ilgili notlara dikkat ediniz. Ağartma şeritlerin kullanımı rahatsızlık ile ilgili olarak, işlem için zaman, bir ya da iki saat bir hafta ya da daha uzun süre günde bir yerde beş dakika arasında değişebilir. Şeritler diş etlerine bitişik Ayrıca, eğer, onlar tahrişe neden olabilir. Yaşam Brand beyaz 3D Crest ve İleri Beyazlatıcı sarar: Bir örnek olarak, ağartıcı şeritler arasında şunlar yer alır.

??????? ??????????? ?????

alt

Beyazlatma oluklar

Olası jel ile önceden doldurulmuş olan ağartıcı oluklar kullanarak evde diş beyazlatma yürütmek. Oluklar ağızda yumuşak bir malzemeden yapılır ve dişler iki hafta içinde yarım saat veya gece boyunca sürebilir prosedürler olukları ile beyazlatıcı şeritlerin durumunda olduğu gibi, bir şekil alırlar. Bazı durumlarda, hassas dişlere sahip insanlar yanında yemek ne de içki ne oluk uygulama sırasında, tedaviyi kesmeniz gerekir. Bu tür araçlar Derinden Beyaz denilen Rembrandt ve Aquafresh White tarafından 2 Saat Beyazlatıcı olabilir arasında.

??????? ??????????? ????? Deeply White 2 Hour Whitening
Derinden Beyaz 2 Saat Beyazlatıcı

Beyazlatma oluklar, bir diş hekiminin ofisinde yapılan sipariş edilebilir. Doktor dişlerin sıkı şeklini ortaya koyacak ve diş etleri ile temas yok plastik oluk daha imalatı, dişlerin bir izlenim alacaktır. Ayrıca evde oluk dolduracak gündüz veya gece beyazlatma jeli, verilecektir. Ama flüt sonucu oluk giyen içmek veya yemek değil bir süre sonra, ve süre gösterilir. Çünkü doktor, oluk ve jel ziyaret ödemek için ihtiyaç oldukça pahalı.

alt

Beyazlatma jeli

Beyazlatıcı jel Diş bir kalem şeklinde bir boru, bir şişe veya bir kap içinde satılmaktadır. Bu bir aplikatör ile dişe doğrudan uygulanabilir ya da diş fırçası ve tam çözünme gerçekleşene kadar kalır. Düşük maliyet ve kompakt paket beyazlatma jeli bir avantajı, aynı aracını kullanarak sadece bir diş beyazlatma zaman başına ama sadece bir şerit jelleri olukları ve istenilen sonuca yol açmaz kullanarak çare olabilir. Ağartma jellerinin bir örneği Go ve Gündelik Glo Go On Gülümseme olarak hizmet verebilir.

??????? ??????????? ?????

Bir uzman kullanılarak jel beyazlatıcı diş klinik ortamda gerçekleştirilebilir. Bu durumda, beyazlatıcı jel evde kullanmak jel daha hidrojen peroksit çok daha büyük bir miktarda içerir. Bazı durumlarda çare UV LED aydınlatma ya da eylemini hızlandırmak için. Beyazlatma bir saat ya da iki alır, ve çok pahalı.

alt

Diş beyazlatıcı

??????? ??????????? ????? Go Smile
Gülümseme Git

Diş beyazlatıcı kullanıldığında diş minesi nüfuz formül beyazlatma oksijen moleküllerinin tahliyesini artırır dişler, iyonlaşma işlemidir. Bu tür bir aparat kullanılarak Diş beyazlatma beş gün boyunca günde iki kez yaklaşık beş dakika sürer. Jel olumlu hassas dişlerin durumunu etkileyen daha az hidrojen peroksit içerir. Cihaz tekrar yeterince gerektiğinde jel kazanır. birim başına yüksek bir fiyat dezavantajı, ve sistemin bir örneği olarak hala teknoloji yine, oldukça genç, ama, şunlardır: Beyazlatıcı Işık Sistemi ve Cilası Premium Beyaz Gülümseme git; Tanda İnci.


İlgili Makaleler
?????? ????: ????, ??????? ? ??????? ???????????Sarı dişler: tipleri, nedenleri ve boyama tedavisi
Makalenin Etiketler:
  • Dişler
  • Rahat bir pedikür için basit yollar: ayak tırnaklarını yumuşatmak için nasıl
  • Cilt Bakımı: zamanında, düzenli, adapte