Меню


???????????? ??? 4 ?????Dizi "Muhteşem Yüzyıl" Sezon daha iyi reklam çıkış geçtiğimiz sezon 4 kurulan aktris, sonra projeyi terk rivayet edilen Meryem Uzerli, sonra tekrar geri geldi. Birçok iyi bir PR hareket olduğunu düşündüm, gerçekle ilgisi yoktur, ancak, dördüncü sezonu başladı, ve rolü Hjurrem Vahid Gerdyum seslendirdi. Ve ilk hayal kırıklığı oldu.

alt

Değil tiyatro melodram olmadan

"Muhteşem Yüzyıl" Türk sineması için önemli bir proje olduğunu, gösteri, farklı ülkelerde görüntülemek için projeler seçmek için, uluslararası piyasa film içine ilgilenen alıcılar kırmayı başardı. Başarı ve dikkat ardından gösteri izleyicilerin ilgi zayıflamaya başladı sonra iki mevsim sürdü. Trajik serisi yaratıcısı, yazar ve onun ilham kaynağı Meral Okay, "Muhteşem Yüzyıl" ilk duygusal yükün yarısından fazlasını kaybetti vefat etti. Serinin üçüncü sezon sadık hayranlarına sıralaması sayesinde düşmemeye yönetmek, hayatta. Ancak, sezon finali, proje olmuştur sorunlar: aktris, önemli bir rol oynadı Hjurrem, izleyicilerin kalbini kazanmayı başardı, Meryem Uzerli son serisi Vahid Gerdyum yerini de o yorgun ve gerekli dinlenme, olduğunu açıkladı, ancak ikna edildi Bu Uzerli dinlenme ve ekrana dönmek.

???????????? ??? 4 ????????????????? ??? 4 ?????

Beklentiler karşılanmazsa, aktris projeden ayrıldı. Yazarlar serisi hit TV show ana aktris bırakarak nedenleri hakkında spekülasyon çok olduğu bir skandal ardından neredeyse hiçbir bilgi, ilk olarak kabul söylentileri, vermedi çünkü, Meryem Uzerli Bakım. Hjurrem rolü Vahid Gerdyum döndü hangi dördüncü sezon gebelik bilgileri Uzerli ve başlangıç ​​hakkında söylentiler bir son ver. Gerdyum hemen eleştiri Uzerli hayranları Hjurrem rolü onu görmeyi reddetti vurdu, o zaten beşinci on alışverişinde Bu noktada aslında onun karakterini unutmadan, ancak, rolü için bir vasat oyuncu ve çok eski seçildi. o, devam gerektiği gibi gürültü yakında, gösterileri yatışmış, ve siyah PR yararlanmıştır ve artan faiz Uzerli kaybettikten sonra, beşinci sezonun uzatılması için bir şans kaybetti, dizi, için azalır.

alt

Sonu Başlangıcı

"Muhteşem Yüzyıl" dördüncü sezon seyirci Sultan Süleyman'ın döneminin düşüş hakkında gerçek bir dramatik hikaye vaat ediyor. gerek bir Hjurrem dahil olmak üzere birçok favori karakterleri, veda çünkü görme, kolay olmayacak. Gösterinin Sonu Kanuni Sultan Süleyman ölüm ve oğlu iktidara yükselişi damgasını vuracak.

finali öncesi gösterinin döküm gibi Engin Öztürk, Aras Bulut İynemli, Sarp Akkaya gibi isimler eklendi. Sarp Akkaya Mustafa Osmanlı İmparatorluğu'nun taht kardeşleri ile mücadele edecek destekten sadık yardımcısı ve koruma Şehzade Mustafa Atmadja sayesinde oynamak. Dışında küçük değişiklikler dışında, seri olarak katılan aktörlerin ana ünite, aynı kalır.

???????????? ??? 4 ????? ?????
Selim
???????????? ??? 4 ????? ???????
Nurbanu

"Muhteşem Yüzyıl" sonunda serisinin başından beri yaratılmış olan tüm hikaye buluşacak. Bu yolu Hjurrem ve Süleyman, onların aşk hikayesinin sonu ve her zaman akut olmuştur, yeni bir çatışma, imparatorluk iktidar mücadelesi, başlangıcı ve sonu var.

Şehzade Selim (Engin Öztürk), Yavuz Sultan Selim II olmaya yazgılı ikinci oğlu Hjurrem ve Süleyman, satır yeni sezon ön planda. Eşi Selim Hjurrem için seçilen bir cariyesi Nurbanu (Merv Bologur) olur. Osmanlı İmparatorluğu'nun, imparatorun gelecekteki eşi kızı görmek mümkün oldu fikirler Hjurrem, doğrudan vücut bulma sonraki varisi annesi Nurbanu olması, onun dayanak ve destek oldu.

alt

Yükselişte bırakın

Eleştirilere rağmen "Muhteşem Yüzyıl", ana aktris bırakarak diğer melodramlar artan rekabet ile derecelendirme düşen, dünyada hayranları var en başarılı Türk televizyon serilerinden biri olmaya devam etmektedir. Nihai akor olarak projenin dördüncü sezon, yeterince yüksek sesle hatırlanmak ses ve tat kalmalıdır. Rağmen bu karakterlerin trajik ölümü, böyle bir olasılığa karşı hazır izleyici üzerinde sevgili romantizm. Seri finale - eskiye dönemlerin bir değişiklik, veda ve yeni bir şey başlangıcı. "Muhteşem Yüzyıl" yaratıcıları zaten onların yavruları için son, onlar iyi silinecektir umulmaktadır, mükemmel bir başlangıç ​​ile herkesi etkilemeyi başardı.

Anna Czyz


İlgili Makaleler
�???????????? ???�: ?????? ? ?? ????"Muhteşem Yüzyıl" aktörler ve rolleri
?????? �???????????? ???�: ????????? ??????dizisi "Muhteşem Yüzyıl": Doğu Peri
�???????????? ???�: ????????? � ??????? ??????"Muhteşem Yüzyıl": dekorasyon - lüks taşlar
�???????????? ???�: ?????? ? ??????? ????????"Muhteşem Yüzyıl": fotoğraf ve yaratılış öyküsü
Makalenin Etiketler:
  • Muhteşem Yüzyıl serisi
  • "Reşat Nuri Gültekin kuş-şarkı": özgürlük ilahi
  • "Sherlock": her detay önemlidir