Меню


 • Uzun saçlar için saç Akşam - stil ve karakter çeşitli
 • Örnekler

???????? ???????? ??? ??????? ?????Uzun saç onlara çıkış istifleme çeşitli yapmak için oluşturulur. Uzun saçlar için tüm bu akşam saç - Yüksek güzel kabukları, pürüzsüz, zarif ve özgün küçük metal pimleri ya da takı ile dekore örgü, kirişler Uzun saçlar için saç stilleri - klasik, lüks, cilve???????? ??? ??????? ????? - ????????, ???????, ?????????Size kullanılabilir olduğunu. Her yeni sezon saç moda trendlerine göre değişir. Bu Paketleme hangisi akşam için göz aydınlatmak olabilir?

Modern akşam saç, dahil olmak üzere tüm diğerleri ayıran ve düğün bir özelliği vardır. Onların toplu olarak, onlar, parlak bir parlaklık etkisi fon kullanarak saç şekillendirici uygun, tüm saç "saça saç" stili gözlemlemek pürüzsüz, yükleme dikkat dağıtıcı olmadan onlara hiçbir iplik.

Uzun saçlar için böyle moda akşam saç oluşturmak için, onlar makyaj odaklanarak dahil olmak üzere tüm küçük kusurları, ortaya, tamamen açık yüzü çünkü cildinizi mükemmel durumda olduğundan emin olun.

???????? ???????? ??? ??????? ?????

Uzun saçlar için saç Akşam - stil ve karakter çeşitli

Uzun saçlar için en şık akşam saç

 • Moda kirişler

Kiriş - Uzun saç sahipleri için en basit kadınsı ve rahat akşam saç biri. Kirişler doğrudan ve eğik diyagonal veya zikzak ayrılık, temiz küçük balerin tarzı ya da çok hacimli, yüksek ve alçak, düz ve yan olabilir.

Kiriş diğer tüm saç aksine akşam döşeme gibi büyük bir avantajı var. Saçınızın mat, çok ince veya sağlıksız olsa bile, kiriş, onlar harika görünüyorsun, ve henüz o akşam saç gerekli tam olarak ne olduğunu.

???????? ???????? ??? ??????? ????? Bottega Veneta
Bottega Veneta
???????? ???????? ??? ??????? ????? Gucci
Gucci

Yüksek veya düşük saç balerin, hüküm sürdüğü geçmişin kanunları uzaklaşan Yeni akşam kirişler. Bugün stilistler böylece aynı akşam bağlayan, fatura ışınını güncellenen modern moda çeşitli özellikler hairstyles.

Tufts veya döngüler siteleri 2014 yılında çok popüler. Kendi yaratılış koyu renk saçları şeklinde bir temel gerektirir, onlar Fuarı harika görünüyorsun, ve onların süs Rhinestones ile çiçek veya saç tokaları gibi hantal aksesuarlar gerekli değildir. Basit metal gizli ve ince sakız Birkaç abartılı gece elbisesi tamamlar zarif ve minimalist bir görüntü ve saç oluşturmak için yeterli olacaktır.

???????? ???????? ??? ??????? ????? Michael Kors
Michael Kors
???????? ???????? ??? ??????? ????? Nina Ricci
Nina Ricci

Twisted kiriş-koşum da 2013 akşamı saç trendleri biridir. O sıradan bir kiriş gibi kolayca gerçekleştirilebilir, ancak bu sayede tanıdık stil yeni bir tür oluşturmak, kaydırma yönünü değiştirir. Ön saç sadece sorunsuz ışın kendisi akar alnını, koşum bir yan ayrılık ayrılmış ya da toplu olarak istiflenmesi, geriye yatırıldı olabilir.

???????? ???????? ??? ??????? ?????

Düz yumuşak ışın - Sıcak Başlıklar 2014. Şaşırtıcı, bu akşam kombine parlaklık, pürüzsüzlük, zerafet ve önemsiz bir yaklaşım döşeme, çünkü böyle bir sıradışı saç, moda gösterileri görüldü olmamıştı. Saç geleneksel kiriş gibi yoğun arkasına yığılmış. Saç Geniş halka çapı ince metal pimleri etrafında bağlanır. Sırtı açık elbise ya da özlü kesim siyah elbise ile mükemmel Bu lüks akşam saç Ne renkler siyah az kasvet ve acıma ile birlikte????? ????? ?????????? ? ??????: ?????? ????????? ? ??????. Tüm diğerleri dikkatini bir ince silueti üzerinde durulacaktır.

???????? ???????? ??? ??????? ?????
 • Islak etkisi ile Shell

Islak saç etkisi jel sürü ile tatlandırılmış bir dikkatsiz yüksek kabukları, görünümünü gösteren pürüzsüz akşam saç değil sadece mevcut. Bu sunum sıkı saç tipi veya tek bir saç orada durduğu düzgün bir ışın klasik kabukları, hacmi reddeden genç kadınlarda görülen gerekir. Biraz aceleyle siyah renk zorunlu varlığı ile, sabit sayıda saç tokaları, çok iyi olan şifon elbiseler kabuk yarattı sanki, darmadağınık.

Islak saç etkisi ile akşam saç çoğu kendi durumlarını vurgular ve asalet imajını geliştirir sadece siyah kıyafeti ile mükemmel bakmak altını çizmek gerekir. Aksi takdirde, o akşam için bu tarz kabul edilemez kirli saç etkisi yaratabilir.

???????? ???????? ??? ??????? ?????
 • Ortaçağ fantezi

moda tasarımcıları ve saç stilistleri kıyafetler yüzündeki bükülmüş büyük yan örgü, tarz hairdos tamamlamak için 2014 yılında Ortaçağ teması, yaygın bir şekilde kullanılmıştır. Bu akşam saç kalın saç gerektirir Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ????????İnce şeritler hantal üretmek değil, ve stil istenen etkiyi yaratmayabilir yer alacaktır çünkü.

Saç gibi podyumda sık sık ortaçağ prensesler tarzında stilize elbiseler ile birlikte gösterilmiştir olmasına rağmen, gerçek hayatta kendimi bu kombinasyonu itmek için mümkün olduğunca gerekir. Bu akşam saç, tercihen uzun, sırt ve uzun kollu açık ile uyluk için şık bir yüksek kesilebilir çok basit bir elbise gerektirir.

???????? ???????? ??? ??????? ????? Oscar De la Renta
Oscar De la Renta
???????? ???????? ??? ??????? ????? Ralph Lauren
Ralph Lauren
 • Akşam Balon

Altmışlı tarzı oldukça sıkıldım zaten birçok ve birçok değil "Babette" şeklinde sunulacak yoktur. Şerit takı broş ile dekore dönemi bir top saç şeklinde, örneğin, farklı yorumlanabilir Birimleri ve kabarık tarzı. Bu bölüm topu etkisi yaratmak için katlandığı uzun saçlı, stil yapılır.

Bu saç modeli bant üzerinde bir broş ile birlikte kolye ile dekore edilebilir açık yaka bir elbise, ile giyilmelidir. Bu akşam saç çok abartılı görünüyor, ve cesur görüntüleri ile deneme çekinmeyin kızlar gibi.

???????? ???????? ??? ??????? ????? SUNO
Suno
???????? ???????? ??? ??????? ????? Valentino
Valentino
 • Sadelik Elegance

Genellikle, düşük kuyruk bir rol akşam saç oynayabilir. Bir platin Blondet Böyle uzun bir at kuyruğu önemsiz günlük ve lüks bitirmek elbise sayesinde mümkündür gerçekten bir akşam görünüyor. 2014 yılında, tasarımcılar bu görüntü için çok uzun şık at kuyruğu mükemmel bir uyum, mücevher dekorasyon zinciri ile arkası açık olan şık abiye var.

Uzun saçlar için saç Akşam - stil ve karakter çeşitli

Galeri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri
???????? ??? ??????? ?????
 • Uzun saçlar için saç stilleri

Devamını oku Örnekler

İlgili Makaleler
???????? ??? ??????? ????? - ????????, ???????, ????????? (105 ????)Uzun saçlar için saç stilleri - klasik, lüks, cilve (105 fotoğraf)
??????? ???????? ??? ??????? ????? � ???????? ? ????????? ??????Uzun saçlar için saç Yüksek - Şık ve göz alıcı modeller
???????? ??? ??????? ????? ? ???????? ????????: ??????????????? ??????????Evde uzun saçlar için saç modelleri: Bireysel yaratıcılık
??????? ???????? ??? ??????? ????? - ????? ???????? ???????????? ???????????? ? ???Uzun saçlar için basit saç - bazen basitlik zerafet ve şık göstermektedir
Makalenin Etiketler:
 • Uzun saçlar için saç modelleri
 • Uzun saçlar için saç Yüksek - Şık ve göz alıcı modeller
 • Erken ağaran önlemek için nasıl 10 ipucu