Меню


  • Şapka 2014: yükseklik aspirasyon
  • 2013 yılında Eğilimler

???????? ????? 2014Her sezon kapaklar ve şapkalar üzerinde Moda küçük değişiklikler uğrar. Onlar zaten geçmişte tasarımcılar tarafından kabul edilmiştir özellikle küçük üslup sapmalar formları ile ilgilidir. Bu aksesuar ve şapka 2014 her türlü olur - bir istisna değildir. Moda evleri şapka görüntü içine neredeyse belli belirsiz tatbik edilmeye devam Şapka: moda aksesuarları çeşitli???????? ?????: ????????????? ?????? ??????????? ilkbahar-yaz ve sonbahar-kış sezonu hacimleri veya yeni renk kombinasyonları üzerinde yenilik. Eğer bakarsan, bu yıl bazı çift için değişti ne kadar her şeyi fark etmemek mümkün değil.

alt

Başlıklar 2014 yılında genel eğilimler

Şapkalar daha dekoratif hale gelmektedir. Sürekli şapka formları deneme yaratıcı yönetmenlerin yaratıcılık sayesinde, günlük moda yavaş ama emin adımlarla akşam dönüşüyor. Onların varlığına rağmen, onları ciddiye almayın belirten rağmen, podyum, büyümüş peçe ve dekoratif çiçek düzenlemeleri modellerin başlarına boyutu sıkılmış gibi, her zaman bir kez kitlesel ve işlevsel Şapkalar.

???????? ????? 2014???????? ????? 2014 Gareth Pugh

Bazı şapkalar komik tasarım doğaçlama ve avant-garde veya akşam tarzı beklenmedik etnik kökene alışık olmayan sıradan fashionistas bakmak, zor bir seçim ile karşı karşıya. Nasıl ve ne bu güzelliği giymek? Sokak moda kıyafetler ve en uyumlu gerçek hayata podyum görüntünün bazı kombine iyi şark konuların örnekleri. En önemlisi - ilk gelenekler gelenlerin gümrük saldırı altında çökmekte olan kaleleri onaylı, çünkü onların hayal kaptırmak üzere korkmayın.

alt

Eski Yeni Şey

Kapaklar ve şapkalar önce oldu, ve üstüne onu almak gibi hacim kazanıyor, geniş değil, yukarı doğru eğilimindedir. Belki böyle basit bir yolu, bu parçaların yaratıcıları görsel kadınların uzun boylu ve ince yapmak istiyorum. Bu formlar-garde avant çekiş başlık dikkat edilmelidir - tüm sistemleri reddetmek yeni şapka ve çağrı gibi örme şapka ve yabancı imajı koymak.

???????? ????? 2014 Chanel
Chanel
???????? ????? 2014 Lyn Devon
Lyn Devon

Hız kesmeden güçlü etnik konik şapka özgü tarzı diorovsky yeni bir görünüm şeklinde kendini gösteren etkisi, ancak hesap yeni eğilimler içine alarak yorumlanır. Şimdi bu Çinli şapkalar kafa şekli kopmadan aşırı çapları ve minyatür, değil.

???????? ????? 2014 Akris
Akris
???????? ????? 2014 Badgley Mischka
Badgley Mischka

Retro tarzı kadınlık ve güven onun köklü çekicilik görüntüleri dekore ediyor. Sonraki yetmişli tarzı geniş kenarlı şapka coquettishly çene altından bağlanmış elliler mendil tarzında, güneş onun yerini geri kazanmak. Tasarımcıların zihninde diğer eğilimler ilk yıl değil gibi ama, retro art arda bazen tanınmayacak, modifiye. So-kare eşarplar Bob saç kesimi - Modern moda saç atası??????? ???? - ??????????????? ??????????? ?????? ????????Geçen yüzyılın ipek ortasında kalmıştık kim, aniden kürk yeni milenyumun şafağında görünür.

alt

Şapkalar 2014

Herhangi bir sezonda kadın moda şapkalar liderliğini korumak. Onlar bir kadının belirli bir modeli seçtiği göre, sadece seçilen altında elbise, ve stilini değiştirerek, kış ve yaz hem de giyilir. Yatıştırıcı sesleri (siyah, bej, gri, bordo) düşük anahtar, olmaya devam Klasik Fedor, en sevilen ve en kolay kombine şapka kalır. Bu kot pantolon ve bir üst bir topluluk altında koyarak, hatta yaz görüntüde sığdırmak kolay çünkü mutlak avantaj Fedora, basit bir uyarlamasıdır.

???????? ????? 2014 Maison Michel
Maison Michel
???????? ????? 2014 RagBone
Rag & Bone

Fötr 2014 yılında moda bir başka favori hat--. Tasarımcılar çeşitli mevsim biraz daha çok yönlü potesnenny Fedor görünüyordu bu modelin, popülerlik canlandırmak için devam ediyor. Fedorov ile eşitlemek için çalışıyor sanki bazı tasarımcılar utanmadan birbiri ardına vererek, Fötr imajını değiştirmek. Bunlar arasında, örneğin, Fransız ev Maison Michel, büyük yumuşak kutuları ile Trilby ortaya bir koleksiyon. Ayrıca kimin Fötr fazla tencere gibi Rag & Bone, ayırt.

???????? ????? 2014 Maison Michel???????? ????? 2014 RagBone

Daha önce olduğu gibi hasır şapkalar, sadece bir plaj, her gün için bir ortak aksesuar haline gelmektedir. Hasır şapkalar ya da taklit saman ile şapkalar dikkatsizce üstüne kendilerini atmak minyatür modellere, omuz kapsayacak klasik geniş kenarlı şapkalar, değişik guises görünür.

alt

Caps

Kapaklar, beyzbol kapaklar, İngiliz tarzı veya iddiasız spor modeller - 2014 yılında bir başka eğilim. Birkaç sezon önce görme kapaklar olarak seçildi Couturier, kapalı ödedi - bugün destansı oranlarda şemsiyeleri artan, kendi formu sınırsız hayal maruz, örgü peçe sağlayarak, akşam tarzı ile bu şapkaları girerken.

???????? ????? 2014 Ralph Lauren???????? ????? 2014

Tüvit kap gri ve bej tonları sakin sessiz - moda severler ve İngiliz tarzı vakıflar için. Sıkıca favori kadın aksesuarları arasında artık daha önce sadece erkek Bu modeller. Geleneğe bağlılığını göstermek isteyen tasarımcılar ekose kapağını yapmak. Plastik şemsiyeleri ile parlak renkler asit modeli - sonbahar ve kış deri modelleri yaz için lake şemsiyeleri ile sunulmaktadır için.

alt

Şapkalar, çorap

İnce kapaklar, yanlara kafasına rahatça sığacak veya biraz aşağı çökmek veya çorap, soğuk sezonunda, ama bahar ve yaz aylarında değil, sadece teklif edildi. Hatta plaj görüntüleri ile, Onlar hafif örme yapılır, bu yüzden bu modeller birleştirilir.

alt

Türban

???????? ????? 2014 Missoni???????? ????? 2014

Kendi oryantal cazibesi ile Görüntüler türban zevk ve yeni başarılar için tasarım ustaları ilham vermeye devam ediyor. Ilkbahar-yaz sezonunda Türban - kesinlikle bir moda, sizin gözlerinizi kapatın mümkün olduğu varlığını olmalıdır var. Mat veya parlak kumaşlar, flört retro tarzı ya da özlü olan danteller bir baskı ile, 2014 kesinlikle parlak Turban. Böyle Missoni, Stella Jean, Emiliano Rinaldi gibi ilkbahar-yaz dönemi markalar Türban. Retro gelenekleri dokunmak isteyenler için, ortada süsler yayınlanan kadınsı sarık - Büyük bir broş, Hint tarzı anımsatan. Ipek 2014 türbanları İpek - Sarı İmparator mirası???? � ???????? ??????? ??????????, Şifon, jakarlı, saten, jarse, zhatyh dokular.

Devamını oku 2013 yılında Eğilimler

İlgili Makaleler
??????? ???????? ?????: ?????? ?? ??????Bayan şapkalar: seçmek için ipuçları
?????? ? ?????? � ????? ?????????? ?????????En gizemli bir aksesuar - Bir peçe Hat
?????? ?????: ?????????? ?????????Moda şapka: Pratik aksesuar
?????-??????: ???? ? ????????? ?? ??????Kulak-flep ile Cap: yol tezgah podyumda
Makalenin Etiketler:
  • başlık
  • Trikotaj elbiseleri 2014: her mevsim için Eğilimler
  • Kokteyl elbiseler 2014: parlak yol