Меню


??? ??????? ????? ??????Kaşların şekli çok tanımlar. Gibi dost ve condusive ya da kötü, saldırgan - Bu sizin yüz başkaları tarafından algılanan nasıl etkiler. Buna ek olarak, uygun bir şekil, uzunluk ve kalınlık sizin tüm görüntü bağlıdır ve onun kaşları üzerine de bir moda ve sıcak trendleri vardır. Nasıl bu onların tercihleri ​​seçim ve moda trendleri ve stil uyumu ile konfor algıları birleştirmek, Kaşların şekli seçmek için?

alt

Doğal formu ve düzeltme

Eğer trendleri, kaşlar sevdiğiniz ünlüler dikkat ve onları taklit önce, doğadan var kaş, şekline dikkat edin. Bu düzeltilebilir olamaz anlamına gelmez - bu mümkün ve hatta gerekli olduğunu - ancak yerli kaş eğilimleri ve dikkate yüz belirli şeklini alarak esaslı, değiştirmek zorunda.

??? ??????? ????? ????????? ??????? ????? ??????

Basit, doğal kaş şeklini düzeltmek için genel kurallar. Aksi takdirde doğal formu rahatsız edebilir, en sonunda, öncelikle alt tarafında sadece birkaç ekstra tüyleri olmalı genişliği kaşları cımbızla. Çok önemli genişlik değil, aynı zamanda tam yüz özellikleri ve dolgunluk ile uyum içinde olmalıdır kaş, uzunluğu değil sadece. Kaşlar yeterince uzun ise, sadece yüzünüzde bir karartıcı etki oluşturmak, aynı zamanda orantısız yapmaz.

alt

Kaşların uzunluğu - Önemli kategori

??? ??????? ????? ????????? ??????? ????? ??????

Dar - gözün dış köşesinde ötesine geçmez uzunluğu olan, kısa kaşlar, görsel şişmiş göz kapaklarını ve alnı yapabilirsiniz. Kaşları tabanı, alında ve burun güçlü koparıp Eğer geniş ve gözleri görünür - dışında geniş. Sağ zor Kaşların uzunluğunu belirlemek için. Bir kalem alın ve burun bir kanadında dik yerleştirin. o kaş haçlar, ve baz düzenli bir noktası vardır yerde. O göz noktasının dış köşesini geçti ki Ardından, burun kanadında bir kalem tutma gibi, taşımak. o kaş haçlar, ve sona erebilir bir nokta vardır yerde. Bir karnaval tema partiye gidiyor sürece kaşlar, çok kısa ve çok uzun yapmayın.

alt

Kaşları Bükme - yapmak ya da yapmak

Arası kaşları, özel şekilde yapar yüze bir "lezzet", karakter, kişilik verir. Yumuşak, doğal ya da daha dramatik keskin viraj yüz daha kadınsı çekici kılan, bu yüzden doğanın doğal bir mola sahip olmayanlar bulmak için çok istekli olduğunu. Gerekli olup olmadığı vurgulamak? Mümkünse - tabii. Her zaman değil - Ben kaşları daha uzatılmış eğer çizmek zorunda mıyım.

??? ??????? ????? ????????? ??????? ????? ??????

Pereuserdstvuya kadınların trajik hata yapmak, eğilme. Kalem veya yüksek el dövme çizilmiş, kırık kaşlar doğal bakmak, bir bütün olarak bayağı yüzü ve resim yapmak. Bu bükme sırasında neredeyse çok altında oluşmaya başlar Kaşların özellikle doğrudur şeklidir.

Kaşları düzeltmek için yeterince geniş değilse onları bu netlik, biraz kaş alt bölgesinden koparıp biraz ekstra kıllar bükün. Kaşını bükme tarafından oluşturulan Uzay zamanla incelme gerekir. Kaşları doğal yuvarlak ise, yapay keskin viraj yapmak gerekli değildir, bu yırtıcı nazik yüzünü yapacak.

alt

Kaş-tipi kişi Düzeltme

Varlık, özellikleri, gözlerin şekli, göz kapaklarının Tipi - Bir dövme yapmaya karar ya da eğer, kaşlar kendini düzeltmeyle şeklini seçerken tüm bu hesaba alınmalıdır.

Geniş kalın kaşlar, büyük özellikleri ve belirgin elmacık kemikleri ile geniş bir taraflara uygundur. Kaşlar genellikle uyumsuz Tam yanaklar, yüzü bir kaç aksan döner. Eğer tombul yanakları ve çift çene varsa, kaş şekli daha zarif olmalıdır.

??? ??????? ????? ????????? ??????? ????? ??????

İnce kaşlar moda değil var, bu yüzden sıkı onları çekin imkansız - herhangi bir kişi boyamak değil.

Bu yüzden kabarık görünür şişmiş göz kapakları, kaşları ile ince haline gelmemelidir. Dar yüzleri ve küçük gözleri olan kadınlar için uygun Orta ince kaşlar.

Biraz üzerinde tüyleri yolma, hat köprü genişletmek eğer yakın-set gözleri, görsel olarak daha uyumlu olabilir. kısa ise kaş uçları, biraz Docherty kalem gereklidir. Aynı düzeltme devresi kaşları Kaş - Geçerli konu kalınlığı????????? ?????? - ?????????? ?????? ??????? dar düşük alnı bitişik yüzün geniş alt kısmına armut biçimli yüzleri ile kadınlar için gereklidir.

alt

Yıldızlı öğrenin

Ünlü kadınlar kaş şekli ve ilham ihtiyacı doğruluğunu şüphe olanlar için mükemmel bir örnek teşkil edebilir.

klasik ideal kaş şekli sahibi Angelina Jolie kabul edilir, kaşları kaba tam dudakları yüzünü yapmaz, karanlık ve geniş değildir.

Megan Fox ve onu yırtıcı koyu kaşları onun hayranları için değil, sadece bir atasözü haline gelmiştir. Amerikan aktris gibi müşterilerine kaşlarını yapıyor Sihirbazı dövme ilk yıl. Böyle radikal bir seçenek uygun sadece parlak esmer olduğunu.

??? ??????? ????? ?????? ????? ????
Megan Fox
??? ??????? ????? ?????? ???? ????????
Cara Delevingne

Sarışın saçlı, hatta bazen bir viraj bir ipucu olmadan, geniş, kalın, koyu kaşları birleştiren sarışın yakın zamanda ilham moda görüntü İngiliz model Cara Delevin Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ????????. Bu gerçekten mümkün olduğunu ve bir kaç basit kuralları takip ederseniz, çok şık görünüyor. Hakiki ve bir kalem veya kalıcı makyaj çizmek için değil Öncelikle, Kaşların bu formu, iyi Dövme - tehlikeli bir güzellik?????? - ??????? ???????. Bu tüyler doğru çizgi yolma biraz rahatsız edici ayarlamak için de gereklidir. İkincisi, saç kökleri ile birlikte kaşlar boyamaya arzu edilir, böylece vurgulayarak ya da moda Ombre kaş harika bir seçenek boyama olacaktır.


İlgili Makaleler
?????? ????? - ?? ??????? ???????????Moda kaşları - çok uzakta taşınan değil
?????? ?????? - ?????? ?????? ??? ??????? ???????Kaş Dövme - hataları doğa Ambulans
??? ????????? ?????: ????????? ????? ? ????????????Kaşlarınızı mükemmellik bir kaç adım hafifletmek için nasıl
????????? ?????? - ?????????? ?????? ???????Kaş - Geçerli konu kalınlığı
Makalenin Etiketler:
  • kaşları
  • Esmerler için kırmızı ruj: makyaj ana odak
  • Için renkli gölgeler koymak için 4 yol