Меню


????? ?? ??????? ??????Özellikle mükemmel düz ve doğal dalgalar bulgusu ile Uzun saç, hızlı bir şekilde sahipleri ile bıkkın alabilirsiniz. Perma gelen ve radikal orijinal kısa saç kesimi için boyama - Onlar yenilik yapmak için çeşitli seçenekler düşünün. Bazen durumu kurtarmak ve kısa kesilmiş kadar dönüşümü uzun saç patlama, dramatik değiştirmek için her zaman gerekli değildir Kısa saç kesimi - rahat uzunluğu???????? ??????? � ?????????? ?????. Bu olağan şekilde tazelik getirmek için basit ve ucuz yoludur.

Eğer patlama beğenmezseniz, her zaman bunu gizlemeye, ama bir süre sonra tamamen unutun yapabilirsiniz.

Uzun saçlar için patlama en az bir cami her zaman, hiç bitmeyecek. Eğer kolaylaştırılması, azalma ya da artış yönünde düzeltme gerektirmeyen mükemmel oval yüz ve melek özelliklere sahip olsa bile, patlama görüntü daha modern hale getirmek için yardımcı olacaktır. Yıldan yıla değişiklik yok, uzun ve düz saç, sadece onlar, güzel, sağlıklı ve parlak olsa bile, eski moda bakmak, bıkkın değil. Yani, sadece büyük ölçüde yüz şekline bağlıdır tarzını seçmek kalır, olmak uzun saç patlama.

alt

Oval yüzler için uzun saçlar için Kaküller

Oval yüz saç ve patlama farklı tahammül, ama aynı zamanda saç çok ideal olabilir. Oval yüz ile Kalın güzel saç iyi üstten başlayabilir kaşlarının şık düz ağır patlama meydana. Böyle bir patlama, özellikle koyu saçlı, mükemmel gözleri vurgulamak, böylece makyaj tarzı Smokey AES tutmayın.

????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????? ??????

Saç oldukça ince ise, biraz uzun ve saç hacmi ve hareketliliği vermek için uygun serileme ayarlamak ve kalın patlama gelen vermek zorunda. Inceltme teller ile hem doğrudan ve biraz eğik saçak için uygundur. Ne zaman ifade elmacık kemikleri ve koyu saç kavisli patlama yapılabilir.

alt

Uzun yüz için uzun saçlar için Kaküller

????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????? ?????? ??? ??????

Uzun saçlı, uzun uzun yüz Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ???????? Bir patlama olmadan yapamaz, ya da özellikleri gerçekten bakacağız "at." En doğru yolu biri - kaş seviyesine düz patlama, ama daha kişiyi çekmek için değil bu yüzden, üst başlamak ve alnına biraz daha yakın olmamalıdır. Doğal verilerle uyum imajını vererek dikkatli olun.

Yüz hatları, büyük, parlak gözleri varsa, patlama pürüzsüz ve düz bırakabilirsiniz - bu kez Liv Tyler giydi. Özellikleri küçükse, daha patlama dinamizm veren küçük bir incelme yapmak.

alt

Uzun saç açısal yüz için patlama

Hemen hemen her zaman alt düzey varlığın önünde bir hassas çalışma gerektiren uzun düz saçları, giyen zaman elmacık kemikleri ve çene keskin bakım gerektirir. Genellikle, belirgin elmacık kemikleri olan kadınların aşırı durumlarda, uzun düz saçları giyen önermiyoruz - patlama ve katmanlı saç kesimleri ile oynamak. Ama avantajlı toplu boyama, yoğun örgü veya yüz alanı boyama doğal, çok şık patlama vurgulu değil Şık patlama: Herhangi bir saç modeli moda vurgulamak???????? ?????: ?????? ???????? ??? ????? ???????? otstrich kimse zarar.

????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????? ?????? ??? ?????????

Bu iyi bir örnek, Hollywood'un sarışın Reese Witherspoon olan olağanüstü bir keskin çene ve elmacık kemikleri geniş düşüktür. Doğrudan ve eğik hem ve yırtık, kalın ve daha nadir - Bang aktris, her zaman çok farklı olmuştur. Toplam onlar vardı - onlar yüz zaten ifade alt kısmına ağırlıklı olduğu asla ciddi ve büyük idi.

alt

Yuvarlak yüz için uzun saçlar için Kaküller

Uzun saçlı yuvarlak yüz neredeyse her zaman bir patlama ve bireysellik peşinde daha onu en şık suç reddini gerektirir. Kişinin bu tür Sahipleri - Kirsten Dunst, Christina Ricci, Mischa Barton, Selena Gomez. Yuvarlak yüz kız masum bakar, ama kız diğer görevleri takip eğer bu, her zaman görüntüye yararlı değildir. Patlama modern, ilgili, ostromodnye yardım iki tip stilini olun - düz eğik ayrılık ile yan koydu dereceli kaş veya uzun patlama, kadar.

????? ?? ??????? ?????? ???? ??????
Mischa Barton
????? ?? ??????? ?????? ???????? ?????
Christina Ricci

İlk seçenek daha patlama takım sahipleri çok tombul yanaklar olmayan veya olan yüksek alnı açık daha patlama altında daha iyi görünüyor içindir. Basit düz patlama ile parlak düz uzun saçlı görsel yüzünü çekin ve dikkat üstüne çizilir. İkinci seçenek evrenseldir, ama bu saçak basamaklı saç kesimi ile daha doğrudan daha uygundur ve saç olduğunu. Daha çapraz bunu Stack - yüze yuvarlaklığını gizler.


İlgili Makaleler
?????? ???????? ? ?????? � ????? ??? ??????Patlama ile saç stilleri - seçim sınırları olmadan
????? ???????? ?????? ?????: ??? ????? ??? ??????????Patlama giymek için altı yol: Eğer doğrudan veya dolaylı olarak?
????? ????? ?? ??? � ?????? ??????? ????Tarafına eğik patlama - her zaman iyi bir fikirdir
????? ????? ? ???????? ????????: ???????? ?? ?????????????Uzun saçlı eğik patlama: dönüm ünlüler
Makalenin Etiketler:
  • kâkül
  • Adım adım yönergeler: saç moda saç kesimleri üzerinde Ombre boyama almak için nasıl
  • Yuvarlak yüz için saç modelleri: Kadınlar için en iyi saç kesimi