Меню


??????? ???? ??? ???Kim sonbahar-kış 2014-2015 göz makyajı yeni bir trend getireceğini düşündüm olurduGöz Makyajı: kurallar ve tonları - Kırmızı renk tonu gölge? Daha önce, göz makyaj konuşan, makyaj sanatçıları, bu renk ile dikkatli olmak ısrar, ama değişim zamanı. Sen güvenli ve mutlu bir günlük göz makyajı kırmızı göz farı kullanarak deneyebilirsiniz.

Kırmızı en iddialı renk paleti. Yeni sezonda moda olsa da, size yanlış gölge seçmek ve profesyonelce, kırmızı gölge sizinle zalim bir şaka oynayabilir uygulamak çok dikkatli olmak zorunda. Örneğin, uyku eksikliği muzdarip olan izlenim yaratmak, ya da gözlerinizi hastalıklı bir görünüm verebilir. Yine de, renk kırmızı deneme çöp olmamalı Ne renk kırmızı gider: dikkat? ????? ?????? ?????????? ???????: ?????? ????????? - Yakın gelecekte gözler için makyaj kırmızı ruj gibi klasik olarak ne olursam?

Düzgün kırmızı göz farı nasıl kullanılacağını anlamak için, podyumları alınan örneklere bakın. Suno Sonbahar-Kış gösterisi 2014-2015 makyaj sanatçıları üst ve alt göz kapağında pembe-kırmızı gölge uyguladık.

??????? ???? ??? ??? Kristina T
Kristina T

gösteri Kristina T makyaj sanatçıları parlak mercan gölge seçilen ve kalın uygulamak var.

??????? ???? ??? ??? Laura Biagiotti
Laura Biagiotti

Laura Biagiotti çalışan Makyaj sanatçıları, aynı zamanda renk yoğunluğu umurumda, ancak tuğla-kırmızı renk seçtik.

??????? ???? ??? ??? Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier

Saf kırmızı tonu, ıslak titreşen göz kapakları, gösteri Jean Paul Gaultier önemli bir parçası haline gelmiştir. Dudaklarında makyaj sanatçıları bir parlak kırmızı ruj uygulamak için korkmuyoruz. İki eşdeğer vurgu makyaj birbirini mükemmel maç - Sonuç şaşırtıcı oldu. Tabii ki, günlük yaşamda böyle bir görüntü en iyi çözüm olması pek mümkün değildir, ancak bir partide, o kesinlikle (kelimenin en iyi anlamda) diğerleri sürpriz olacak.

??????? ???? ??? ??? Rodarte
Rodarte

alt

Kırmızı göz farı uygun kullanımı için üç kural

Eğer kırmızı göz farı var ve makyaj bunları kullanmaya karar verirseniz, onları dikkatle gölge emin olun. Siyah göz farı gibi, kırmızı da grafik göz makyajı için uygun değildir. Sen bir dumanlı bir etki oluşturmak gerekir. Bu durumda, göz farı sadece gözün dış köşesinde, tüm göz kapağında olmayan uygulanabilir.

??????? ???? ??? ???

Eğer ışık cilt tonunu varsa, kırmızı göz farı onu solgunluk vurgulamak olacaktır. Yani dudaklarından allık kullanın veya odak unutmayın neden - bu makyaj tazelemek de parlak gözleri dengelemek ve olacaktır. Eğer abartılı korkuyor değilseniz, size gölgeler kullanılan benzer kırmızı dudaklar, vurgulayabilirsiniz.

Eğer yorgun veya bütün gece uyumadım eğer, kırmızı göz farı gözlerinize sürmeyin. Eğer gözlerdeki kırmızılığı vurgulamak sadece çünkü bu kötü bir fikir. Eğer Cadılar Bayramı için bir görüntü oluşturmak amacıyla sürece.


İlgili Makaleler
??????? ????????? ????? - ??? ??????? ?????? ???????????????Gölgeler Tekniği - nasıl gözler anlamlılık vermek
??? ????????? ???????? ???? ??? ???: ??????? ???????Göz farı nasıl uygulanır: kanunları takip
??? ???????? ???? - ??????????? ??????????? ? ?????? ??????????Gölgeleri nasıl uygulanır - güçlü ve zayıf yönlerini vurgulamak gizlemek
7 ?????? ????? ??? ??? ? 2014 ????: ??????????? ? ???????2014 yılında 7 en iyi göz farı: ortasında bir deney
Makalenin Etiketler:
  • göz farı
  • Kısa tırnaklar Düğün manikür - yavaşça, yavaşça, güzel
  • Çilli kız Makyaj - yararlı ipuçları

??????? ?????? ??? ????????Davaya ve ruj ile uyum içinde karşılık altında vesilesiyle ve kıyafeti uygun bir şekilde doğru renk, doku ve renk seçmek için - Kırmızı ruj ana şey, hemen hemen tüm kadınlar için uygundur. Kırmızı ruj - oldukça bir enstrüman kolayca mücadele etmek erkekler sadece kozmetik değil. Koyu saçlı Amazon - Onlar o özellikle eğer, emin kadına karşı durmak olmaz. Bir inme imajını tamamlamak yardımcı olacak zorunlu bir parçası kozmetik, o gücü ve mizaç veren - esmerler için kırmızı ruj.

alt

Kırmızı ruj ve geometri tarzı

Onlar ince veya çok dolu ise Makyaj sanatçıları sık sık ruj parlak tonları önlemek için tavsiye edilir, dudaklarına dikkat çekiyor. Nerede kırmızı ruj ile izin tarzı makyaj arasında çalışan çizgidir - kırmızı ruj durumunda objektifliğini, sağduyu ve onların görünüm, tsvetotipa bir ayık değerlendirme ve alaka dahil sadece tanımlanabilir Ne renk kırmızı gider: dikkat? ????? ?????? ?????????? ???????: ?????? ????????? doku değişen.

??????? ?????? ??? ???????? ???? ??? ???
Dita Von Teese
??????? ?????? ??? ???????? ????? ????
Megan Fox

Eğer güzel bir esmer bile, kırmızı ruj görünümünü yapmak ya da sadece uyumsuz arayarak yapabilirsiniz.

İnce dudaklar ve ağır alt çene ile parlak kırmızı ruj karanlık gölgeler kullanmayın. Aynı kırmızı ruj yüzünde parlak bir bulanıklık dönüşebilir ki dolgun dudaklar sahiplerine de geçerlidir. Eğer kırmızı ruj ile makyaj yeni iseniz, şeffaf doku veya parlaklık ile akılda kalıcı parlaklık ruj olmadan ipek doku seçin. Kırmızı şanslı Dudak emin yoğun tonları olan dudaklar güzel simetrik şekil olan bu kadınlara özellikle uygundur.

alt

tsvetotipu üzerindeki ruj tonlarının seçimi

Esmerler kırmızı ruj seçerken kendi gereksinimleri empoze sıcak veya soğuk tsvetotipa vardır. Gölge tsvetotip ile uyum içinde olacak ve yavaşça onun onurunu ve kadınsı güzelliği vurgulamak gerekir.

??????? ?????? ??? ???????? ???????? ??????
Elizabeth Taylor,
??????? ?????? ??? ???????? ??? ??????
Liv Tyler

Esmerler soğuk kış tipi - Sözde Kar Beyaz. Onlar kül baskın pigment ile pembemsi belirti, mavi-gri, mavi veya yeşil gözlü şeffaf ve siyah saçlı soluk bir cilde sahip. Liv Tyler, Megan Fox, Elizabeth Taylor, Dita Von Teese, Marion Cotillard, Isabelle Adjani: ünlüler arasında soğuk esmer.

Yabancı tentürleri, meyve tonları tehlikeli ve seksi ya da serin kırmızı yakın herhangi bir karışım olmadan en uygun veya kırmızı saf esmerler soğuk tsvetotipa, kırmızı,. Bu bayanlar kırmızı ruj en popüler tonları biri - soğuk karanlık kiraz, neredeyse her zaman bir kazan-kazan güzellik vurgulamaktadır.

??????? ?????? ??? ???????? ?????? ????-?????
Catherine Zeta-Jones
??????? ?????? ??? ???????? ??? ????????
Eva Longoria

Esmerler sıcak tsvetotipa kolayca tanınır. Bu son derece görünür kadın güney görünüm (Kafkas, İspanyolca, İtalyanca, Latince), ya da koyu kahverengi saç sahipleri Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ???????? ve kahverengi ya da yeşil gözlü. Bu tür esmerler için kırmızı ruj çünkü boya yok onların çok serin gölgeler daha "sıcak" olmalıdır. Anne Hathaway, Penelope Cruz, Salma Hayek, Monica Bellucci, Catherine Zeta-Jones, Eva Longoria: Ünlü esmerler sıcak tsvetotipa örnekleri. Yani esmerler havuç veya pişmiş bir karışımı ile tuğla tonları mükemmel sulu sıcak kırmızı ruj. Hatta bir kalın kırmızı ruj lehine seçimi ile, makyaj Smokey göz ya da lüks Retro okları AES edebilirsiniz.

alt

Yerleştirilmiş aksan

Sarışınlar dikkatle bu davaları seçmek varken, herhangi bir zamanda ve herhangi bir fırsat için kırmızı renk gösterileri Esmerler genel kabul görmüş aksiyom rağmen, o kadar basit değil. Oldukça net, parlak görünüm, karanlık kaş ve koyu cilt, yüzü ve göz alıcı kozmetik kullanımı olmadan donatılmış doğası gereği doğal esmerler de.

??????? ?????? ??? ???????? ?????? ?????
Salma Hayek
??????? ?????? ??? ???????? ?????? ????????
Monica Bellucci

Bu kırmızı ruj esmerler için de, daha ziyade akşam bir görüntü oluşturmak için bir araç olduğu anlamına gelir.

Kırmızı dudakları empoze etmek yeterli, ve stil yukarıda, saldırganlık cinsellik vurgulayan olarak yorumlanabilir bir derece olur. Her gün ilgili ve özellikle de iş ve değil ilk romantik bir tarihte böyle yırtıcı dernekler Romantik tarih: unutulmaz toplantı geçirmek için nasıl????????????? ????????: ??? ???????? ???????????? ???????.


İlgili Makaleler
???????? ???? ? ????? ??????Her türlü hava güzel dudaklar
?????? ??? - ?? ?????? ???????Dudak Makyaj - sadece bir inme
?????? ???: ???????? ???Tattoo Dudak: her şey mümkün
??? ??????? ???? ???????: ?????? ? ????????Scrubs ve vitaminler: dudaklar, yumuşak yapmak nasıl
Makalenin Etiketler:
  • dudaklar
  • Seçimi ve uygulama - allık nasıl kullanılır
  • Nasıl kaş şeklini seçmek için: Güzellik kıvıran şaşırttı