Меню


??????? ?????????? ?????? ? ?????parfüm sanayinin gelişmesi çeşitli yönlere geliyor, ve her zaman olmuştur. Takı gibi iyi taş kokuları dünyasında da uygun bir çerçeve gerektirir, ve. Lüks ruhları ilk bakışta kendileri gibi diğerleri arasında tezgahın üzerinde duran, potansiyel alıcı büyüleyecek bir uydurma şişe ihtiyacımız, böyle güzel ve büyüleyici olmayabilir. Parfüm şişeleri Bazı Ben bir koku soyunma masaya koymak için sadece emin satın almak istiyorum o kadar büyüktür. İster bunu, ve en önemlisi için - bir şişe veya koku?

Parfümeri Sırları: daha önemli ne - bir şişe ya da koku?

Minimalizm için yaygın özlem, moda olmak üzere, eski parfüm şişesi dahil olmak üzere sözde eski şeyler sahipleri için bir iyilik yapın. Parfüm butikler raflarda önemsiz şişe cam çekmeyen düz dikdörtgen şekil olduğunda, pek çok öyküsü ile görmüş daha pahalı bir şey almak ihtiyacı hissediyorum. Ve şişelerde üretilen ruhlar önce, en yüksek övgüye layık. flakon bayan odasında onur bir yer tuttu ve vazo veya eski saatler ile birlikte tam bir aksesuar bedchamber olduğunu bulundu.

Vintage alaka farkında çağdaş tasarımcılar parfüm şişeleri, pek çok marka zarif antika sprey boya tabancaları, gravür oyma kristal şişelerde tatlar üretmek. Kadın şeyleri takdir ve onlar değerli iksiri son damla ayrıldıktan sonra şişeler uzun bir süre için onların soyunma masada.

parfüm endüstrisi, diğer kapların yüzlerce arasında hemen tanınabilir hafızasında güzel bir şişe, çok önemli adımlar mağazaları bir çok iş yapmış olan yirminci yüzyıl,. Birkaç yıl önce yayımlanan Tatlandırıcılar, onlar formülü ve bültenleri güncelleştirilmiş bir sürümü değiştirseniz bile, belki sadece biraz değiştirilmiş, önceki şişelerde "canlı" devam ediyor. Şişe - lezzet ego değil, sadece bir şişe, kokulu su döktü hangi EDT - ışık parfüm Lady????????? ???? - ?????? ?????? ????Satmak için. Kapağı açmadan bunun içeriğini tahmin izin, lezzet doğasını yansıtmalıdır seçkin tasarımcılar için bir parfüm şişesi marka itiraz oluşturmak için.

??????? ?????????? ?????? ? ????? Shalimar ?? Guerlain
Guerlain Shalimar
??????? ?????????? ?????? ? ????? Joy ?? Jean Patou
Jean Patou tarafından sevinç

Parfümeri Sırları: daha önemli ne - bir şişe ya da koku?

Ünlü flakon yüzyıl

Guerlain Shalimar. Şirket Guerlain - Fransız parfüm ve daha sonra onun şarkıları, dünyanın en ünlü parfümü birinin birinde Serge Gainsbourg seslendirdi onu Shalimar, atası. Ve bu bileşimin liyakat değil, aynı zamanda kristal Bakara bir lüks eski tarz şişesi değil sadece.

Jean Patou tarafından sevinç. Şişe kristal tek parça oluşturulan çünkü onu tarihe gitmek engel olmadığını, görünüşte sade. Şişenin tasarımı dekoratör Louis Sue çalıştı ve bu ruhların serbest olan mali iyi olmak 1929 yılında New York'ta Grand Borsası çöküşü nedeniyle dağıldı Jean Patou bir tür hediye müvekkilinin oldu. Otuzlu yayınlanan Jean Patou, Joy en pahalı parfüm oldu Dünyanın en pahalı parfüm - value for money????? ??????? ???? ? ???? � ??????????? ???? ? ????????.

Christian Dior tarafından Poison. Adı "Zehir" bir elma şeklinde ikonik şişe şeklini dikte. Ne olursa olsun moda trendleri ve sonsuz güncellemeler kompozisyon, ona, sırlar, baştan etrafında sihirli bir aura korumak, karanlık kalır. Bu ruhlar 1985 yılında yayımlanan ve birçok kadın hala parfüm "Zehir" nin ilk şişe tutulur.

??????? ?????????? ?????? ? ????? Poison ?? Christian Dior
Christian Dior tarafından Poison
??????? ?????????? ?????? ? ????? Youth Dew ?? Est�e Lauder
Estee Lauder Gençlik Çiğ

Estee Lauder Gençlik Çiğ. 1950 yılında gösterime girdi. Bu şişe o bel bir yay ile bir pilili elbise, sürükle kemer gibi, başka karıştı değildir. Gerçek bir Amerikan tarzı - Onların elleri, dahası, dar ve pratik şişe tutmak için çok güzel.

Nina Ricci L'Air du Temps. Bir bakışta tanınabilir bir başka ikonik şişe. Lezzet Tazelik ve hafiflik kapağındaki iki uçan güvercinler vurgulamaktadır. Onun tasarım Jean Rebyul tarafından oluşturulan ve Marc Lalique uygulanmıştır. O göründü 1948 yılında, güvercin, üç yıl sonra, L'Air du Temps iki kuş dekore edilmiş kapak, oldu.

Jean Paul Gaultier Le Male tarafından. 1995 yılında, Jean-Paul Gaultier kolonya yayınlandı Parfüm ve kolonya: ne fark var????? ? ????????: ? ??? ???????? Bir erkek gövde şeklinde - "erkek", ve flakon gibi bir ukala eşit açıktı. Tabii ki, parfüm ilgi ve erkekler için masaya orijinal şişe koymak için günaha karşı koyamadım. Köln sadece şeklini değiştirmez, şişenin kompozisyon ve renk değiştirerek, yeni sürümlerinde yaşamaya devam ediyor.

??????? ?????????? ?????? ? ????? L�Air du Temps ?? Nina Ricci
Nina Ricci L'Air du Temps
??????? ?????????? ?????? ? ????? Le M�le ?? Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier Le Male tarafından

Dolayısıyla, şişe, aslında önemli olarak parfüm seçiminde bir rol, yanı sıra fiili koku kendisini oynayabilir? Tabii ki, kompozisyon çok daha önemli - biz ödemek için, biz, biz dikkatle onun, taze deniz ya da sıcak oryantal silah çağırıyorlar başkalarının yüzlerce arasına aramak kendileri giyerler. Ama parfüm şişesi - milyonlarca yatırım marka imajı, bir kısmı. Bu iyi bir geçmişi olan bir marka bilinen ve bu komplike şeffaf cam kendi parfüm özellik şişe koymak markalar tahmin edemez.

Tezgahın üzerine göze çarpmayan bir şişe iyi bir lezzet duruyor, eğer sadece herhangi bir dikkat olmayabilir ve geçecek, çünkü Kuşkusuz, şişe, bir pazarlama kampanyasının bir parçası olarak çok önemlidir. "Giysi" Meet - Bu aksiyom parfümeri dünyasına sadık kalır. Ve gibi kim ne odezhka ve ne kadar değer harcama - bireysel bir tercih meselesi.


İlgili Makaleler
???? ? ????????: ? ??? ????????Parfüm ve kolonya: ne fark var?
??? ??????? ???? - ??? ????? ????? ???????Nabız noktası nedir - Nasıl bir parfüm seçmek için?
?????????? ? ???????? - ????????? ? ???????? ???????Parfüm ve sağlık - güzel ambalajında ​​tehlike
??? ??????? ???????? - ?????????? ??? ???? ??????Nasıl kolonya seçmek için - tüm erkekler için talimatlar
Makalenin Etiketler:
  • parfüm seçimi
  • Tütsü - buhurdanlıkların karşı sopa
  • Parfüm ve kolonya: ne fark var?