Меню


 • Platinden yapılmış takı - her zaman değerli metal
 • Kırmızı halı

????????? ??????? ?? ??????? ?????? ????????? ?? ??????? ???????

Hollywood yıldızları ve onların takı platin yapılan

Hollywood'un en parlak yıldız onun varlığı yıllık ödül Altın Küre Ödülleri onurlandırmak karar verdi. Sinemanın en güzel kadınları değil, sadece mesleki başarıları işaretlemek 69. Altın Küre Ödülleri töreninde geldi, ama aynı zamanda platin yapılan tüm muhteşem takı çarptı. Bu yıl, bu değerli metal için tercih gibi Reese Witherspoon gibi birçok aktris verdi ve Natalie Portman platin bilezik bir dizi giydi. Töreni için Angelina Jolie ve Jessica Biel onların şık elbiseler tamamlamak için nefis platin saplama küpe seçti.

Beyaz doğal renk ve yoğunluğunu kaybetmez platin parlaklık, zamanla kararma değil, soy metal mükemmel kıymetli taşların parlaklığını vurgulayan ve elmas göz kamaştırıcı parlaklık takviye edilmiştir.

Angelina Jolie, elmas (25 karat) ile platin küpe olarak, aynı zamanda sadece mükemmel basit ve zarif görünüyordu. Küpe bir çift mükemmel güzel tasarımcı Lorraine Schwartz 12 karat bir elmas yüzük tamamlar. Basit montaj, sıkma saç Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ???????? geriye veya herhangi bir şekilde güzellik elmas ve platin azalır.

????????? ??????? ?? ??????? ????????? ????? ?? ??????? ???????

Natalie Portman da onun tuvalet fuşya tamamlamak için karar verdi Fuşya giyim - moda neon görkem???? ?????? ? ?????? - ??????????? ???????? ???? platin mücevher. Platinden yapılmış gözyaşı şeklindeki elmas küpe ve bir kaç bilezik Platin - dünyanın en değerli metal??????? � ????? ??????????? ?????? ? ???? Aynı taşlarla mükemmel Harry Winston, mücevherli armut biçimli taş bir yüzük ile birlikte.

????????? ??????? ?? ??????? ?????? ??????? ?? ??????? ???????

Reese Witherspoon 9 karat damla şeklindeki platin küpe bulunan Avrupa kesim elmas kamaştırdı. Fred Leighton tarafından parlak elmas ile süslenmiş bir bilezik ile birlikte geçen yüzyılın başında yapılmış platin ve elmas yapılmış özel bilezik, bir çift sevimli Reese sadece güzel görünüyordu.

????????? ??????? ?? ??????? ???????? ???? ?? ??????? ???????

Jessica Biel elmas uzun bir platin kolye çok özgün bir şekilde giydi: başkalarının gözlerini çeken, geri zarif aktris aktı. Bu cesur karar 6, 12 karat tek elmas ile Tiffani & Co yarar saplama küpe vurguluyor.


İlgili Makaleler
???? ?? ???????? ? ??????? ?????????? ????????? ?? ??????? - ???????????? ??????????Platinden yapılmış yüzük ve diğer takı bakımı - günlük kullanım
?????? ????????? ??????? ?? ??????? ??????? ?????? ??????? � ???? ? ????????Neden takı platin altın daha pahalı - fiyat ve değer
??????? ????????? ????????? ?? ??????? � ????????????? ??????? ???????platin takı tarihi - kıymetli metal dayanıklılık
??????? � ????? ??????????? ?????? ? ????Platin - dünyanın en değerli metal
Makalenin Etiketler:
 • platin
 • Taklit kürk - nedir?
 • Clubwear: seçtiğiniz için ipuçları

 • İlk tarih Giyim, sadece burada ama ne!
 • "Altın" kurallar
 • Script

?????? ??? ??????? ???????? ??? ??????? ???????

Kadınlar için giyim - sıradan "altın" kuralları

İlk tarih de gitti almak için izlemeniz gereken bazı basit ama önemli kurallar vardır.

En iyi tarafı göster. Kıyafet tüm bileşenleri mükemmel harika ve küçük olmadığını size oturup emin olun. İhtiyacınız bir boy büyük, pantolon ya da superoblegayuschie top gibi Belki de deli. Eğer boyutu şeyler yapmak gibi ama bunlar sizi süslemek yok. Aynı şekilde, size zor favori dar kot ile ayrılmak bulabilirsiniz, ama bir fan ile bir ilk tarih koyarak, sen rahat hissedeceksiniz. Ayrıca, çok sıkı giysiler size gerçekten daha büyük görünür.

Güçlü vurgular ve size mükemmel emin olduğu yerlere dikkat çekmek değil bir giysi seçin. Örneğin, eğer senin karın çok verilir, bu bluz burada hissediyorum, ne olursa olsun başkalarının görüşleri, kendinizi endişe ve sadece farklı bir şey seçmek eziyet yoktur.

?????? ??? ??????? ???????? ??? ??????? ???????

Senin görünümünü değiştirmek, ya da tarihte arifesinde yeni bir şey satın almak için kalkmayın. Yeni bir saç modeli ve yeni bir saç rengi alışmak için Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ????????Bu zaman alır. Cildiniz yeni kozmetik için uygun olmayabilir, ancak yeni bir parfüm alerjisi başlayabilirsiniz. Yeni giysiler "taşımak" için, bu zaman alır. Ve o da ilerlemek gerekiyor yıkamak için. En iyi çözüm - eski stil sopa ve dönüşüm şu an için bir kenara etmektir.

Mütevazı bir kıyafet tercih edin. Kimse ilk günü tevazu nerede İdeal seviyesini bilir İlk tarih: herşey yeni başlıyor?????? ????????: ??? ?????? ??????????Ama akılda tutulması gereken bir kaç şey vardır. Bir etek giymek Eğer arkadaşınız size göstermek istemem bir şey görmedim ki, o kadar uzun olmalıdır. Giysi altında sutyen görülen, ve bunu giymek için gidiyoruz değil, elbiselerini size yeter "kapağı" verir emin olun edilmemelidir.

?????? ??? ??????? ???????? ??? ??????? ???????

Eğer ilk tarih için kıyafet seçerken en önemli şey akılda tutmak için - bu konfor bulunuyor. Çok sinir, öyleyse neden çünkü omzunun içine sokması yakın ayakkabı ya da sutyen askısı, acı deneyimlerini geliştirmek gerekir? Eğer rahat ayakta, otururken hissediyorum hangi kıyafeti seçin, ve yürüyüş sırasında ve tarih daha doğal ve kolay yer alacaktır.

Eğer düşük büyüme hatta biraz sizin altında bir beyefendi ile bir tarih gidiyoruz, onun topuklu ayakkabıları terk etmek en iyisidir. Tabii ki, onlar çok kadınsı bakmak ve topuklu kadınlar, ama en önemli şey gibi birçok erkek - hem yanyana rahat hissediyorum. O kadar onun üstünde bir kadınla kol kola yürümeyi tercih eden adamlardan biri değilse, bu nedenle, a la Tom Cruise, daha az topuklu ayakkabı tercih ve ona huzurunda hissetmek fırsatı verir.

Devamını oku Script

İlgili Makaleler
???????? �? ????????� - ???? ??? ????????Buluşma "marka" - toplantılar için moda
??? ?????? ?? ???????? ????? - ????? ? ?? ??????Sıcak ve zevkli - kışın bir tarihte ne giymek için
?????? ???????????? ?? ?????? ?????? ??? ??????? ????????: ??? ??????? ???????Nasıl bir adam elbise: ilk tarih için kıyafet seçimi özel tavsiyeler
?????? ??? ??????? ???????? ??? ???????: ???????????? ???? ?????????Erkeklerde ilk tarih Giyim: doğru kendini sundu
Makalenin Etiketler:
 • Bir tarih için giyimi
 • Seksi görünmek için nasıl
 • Nasıl bir elmas kolye giymek - Past and Present

 • Buluşma "marka" - toplantılar için moda
 • Kadınlar ve erkekler için ipuçları

???? ??? ????????İlk tarih - etkilemek için ihtiyacınız yoksa, o zaman şu anda olumlu bırakın, çünkü olay, özellikle sinir olduğunu. Birçokları için bu işe yaramazsa, ve Nedeni basit - yanlış eşleşen giysiler. Eğer bir şans olmayacak unutmayın "ilk izlenim yapmak için ikinci kez." Bu ifade ziyaretler için özellikle uygun olduğunu, bu yüzden bir tarih için kıyafet seçimi kafa kafaya yaklaştı edilecek.

İlk tarih için mükemmel kıyafet - öncelikle size en rahat ve güvende hissediyorum hangi biridir. Bu nedenle, bu güvenle, ne bir, ne de diğer giyemezsin, özellikle çok yüksek topuklu ve yoğun kırmızı ruj gelen kız vermek tavsiye edilir. Rahat hissediyorum yoksa Ve, bu, sizin ruh halinizi etkiler size zevk vermez, ve bir tarih şımarık olacak.

Doğru iç çamaşırı seçin. Hatta ilk randevuda eğer rahat ve güvenli hissedeceksiniz iç çamaşırı konforunda, kendi arkadaşı göstermek için gidiş değildir. Nitel korse Şık Korse: Viktorya döneminin yeni dönüş?????? ??????: ????? ??????????? ????????????? ?????, Giysi altında Görünmez, rakam daha ince ve kadınsı hale getirmek için yardımcı olur.

Buluşma "marka" - toplantılar için moda

Kıyafet mekan bağlıdır

???? ??? ????????

 • Makul bir yaka ile diz elbise ve pompalar bir restoranda bir toplantı için idealdir. İzin verilen cinsel aksesuarlar: süreyle hareket herhangi bir sarsacak küpe sarkan. Eğer ruj boya önce bir tarih varsa, bir yemekten sonra makyaj düzeltmek, sonra sizinle getirmek unutmayın. Ayrıca düzeltmen ve kompakt pudra getirmek.
 • Kafeler veya bir film gece orta kısa etek ve klasik trençkot ve pompalar tarafından tamamlanacaktır siyah top, gelebilir. Kıyafet aksesuarları süsleyin, ancak tedbir ile uyumlu. Surround bilezik ve kolye kısa yeterli olacaktır. Bu çıkış için parlak ruj çok iddialı görünebilir.
 • Sen tazelemek-up filmde zor olacaktır. Ayrıca sinemaya gidiyor, sen su geçirmez maskara ve aniden bir üzücü film gözyaşı izin verirseniz, lekelenmeye makyaj önleyecektir eyeliner gerekebilir unutmayın. Her zaman banyoda makyaj çimdik paspas peçete ve pamuklu, unutmayın.
 • Seni kalma seçeneği parkta yürümek davet ise, herhangi bir pretentiousness ve vurgulayan cinselliği kaçının - bu durumda, uygunsuz olduğunu. Hiçbir iğne veya çok ince yüksek topuklu - bu seçenekler sadece saçma. Bale daireler veya topuk dahil değildir ki rahat ayakkabılar giyin veya.
 • Eğer bale ayakkabı giymek, bir deniz tema bir elbise giyebilir. Sıcak havalarda için iyi bir seçenek ücretsiz topom veya büstiyer ile kombine edilmelidir mükemmel keten pantolon oturmak olacaktır.

Işık romantik stil iyi bir toplantı için kıyafet tamamlayacak, ayrıca bu makyaj çok dikkatli olması gerektiğine dikkat.

Moda ve baştan çıkarma konularında uzman olan Fransız, çok iyi bir deyiş vardır: "Bir kadın kendi olduğunu gördüm çevreleyen için yeterince Giyim bitişik olmalı, ama onları o bir bayan olduğunu bilmek için yeterince büyük." Bir tarih için kıyafet toplayıp tarafından yönlendirilir harika bir sloganı olabilir.

Buluşma "marka" - toplantılar için moda

Romantik tarafını göster

???? ??? ????????Pembe fırfır içinde tepeden tırnağa elbise ya da Pembe renk: hassasiyet Senfoni??????? ????: ???????? ???????? ille, ama ilk tarihte kıyafetlerini kadınlık bir ipucu olmalıdır. Bu tür pantolon veya etek gibi yumuşak akan kumaşlar, seçin. Pembe renk - dikkatle ele eğer onun farklı tonları herhangi bir kıza büyük bakabilirsiniz özellikle çünkü, aynı zamanda romantik tarzı göstergelerinden biridir.

Buluşma "marka" - toplantılar için moda

Hiçbir provokasyon

???? ??? ????????İlk randevuda frank elbiseler unutun İlk tarih: herşey yeni başlıyor?????? ????????: ??? ?????? ??????????. Bu tür giysiler kesinlikle erkeklerin dikkatini çekebilecek, ancak o ciddiye düşünmüyordu, ve ilişki uzun sürmez. Hassas kesim açık burun, etek Güzel örme kazak, ayakkabı: yerine ekranda tüm takılar koymak için çalışırken, sadece hayal çalıştırmak vahşi neden bir stil seçmek daha iyidir.

Buluşma "marka" - toplantılar için moda

Kendinize bir gerçek göster

İlk tarihte çok iyi farklı şekillerde ifade edilebilir kişiliğinizi gösterir. Bu kişilik ya da özellikle sevgili yansıtan takılar sembolik ya da diğer dekorasyon ile bir bilezik olabilir.

Sana uydu hakkında çok şey söyleyebilir favori gölge giysiler giyin. Hatta (bellekte depolanır birkaç yıl giymek kolye büyükanneleri halka) bir duygusal süs olabilir.

Bunlar daha iyi hissedeceksiniz, özel bir enerji var ve adam onu ​​hissedeceksiniz.

Buluşma "marka" - toplantılar için moda

Şeylerin durumunu kaçının

???? ??? ????????Eğer kendinize sözde durumunu vermek istiyorum markalı ürün bir ilk tarih elbise olmamalıdır. Adam büyük olasılıkla tasarımcı etiketleri anlıyorum, ama kendinizi bir güzel yaşam için şımarık ya da görünüm endişe için çok para harcamak pahalı giyen hissediyorum değildir. Bu sizinle daha fazla ilişkilerden bir adam caydırmak.

Hem erkek hem de kadınlar her zaman bir ilk tarih ne giymek karar vermek kolay değildir. Herkes genellikle bilinçsizce yapılan anlık kararlar, yapar, ama ne giyeceğim sizin için arkadaşı alacak herhangi bir karar üzerinde büyük bir etkiye sahip olacaktır. Bu nedenle giyim partner konular, ve onun seçimi çok ciddiye ele alınmalıdır.

Buluşma "marka" - toplantılar için moda

Kullanılabilirlik tarzı

Kendi tarzınızı varsa çok rahat hissedeceksiniz çünkü, her zaman sadece size uygun giysiler giymek olacaktır. Eğer başarılı bir tarih için elbise için yapmanız gereken tek şey, emin, kendi stilini biliyorum için. Ama bu tarzı unutmayın - bu tasarımcı öğeleri, moda aksesuarları giyiyor değil, ve bütün bu genellikle mevcut görüntünün ve en son trendleri ile ilişkilidir. Kendinize yeterince güven var ve sadece sizin ve ne değildir farkında olmak gerekir. Eğer onların esası üzerinde durulması gereken bir sonraki, o vurgulayan değer, ve sonra bugüne kadar dayanılmaz hale gelir.

Devamını oku Kadınlar ve erkekler için ipuçları

İlgili Makaleler
?????? ??? ??????? ????????: ?? ?????? ???, ?? ? ? ???!İlk tarih Giyim, sadece burada ama ne!
??? ?????? ?? ???????? ????? - ????? ? ?? ??????Sıcak ve zevkli - kışın bir tarihte ne giymek için
?????? ???????????? ?? ?????? ?????? ??? ??????? ????????: ??? ??????? ???????Nasıl bir adam elbise: ilk tarih için kıyafet seçimi özel tavsiyeler
?????? ??? ??????? ???????? ??? ???????: ???????????? ???? ?????????Erkeklerde ilk tarih Giyim: doğru kendini sundu
Makalenin Etiketler:
 • Bir tarih için giyimi
 • Mini etek: Tarihin yarım yüzyıl
 • Kurumsal imaj - başarısı yolunda

 • İlk tarih Giyim, sadece burada ama ne!
 • "Altın" kurallar
 • Script

?????? ???????? ????????

İlk tarih: Senaryolar

Uzun kalabalıktan saydı olan bir erkekle bir tarihte gidiyor? Sağ ilk izlenim yapmak Iş ve kişisel ilişkilerinde: İlk izlenim?????? ???????????: ? ??????? ? ? ?????? ??????????Ve umudu sadece büyük olasılıkla ikinci büyük ilk, ama olmaz. "İlk buluşmamızda bir adam kim bilir, ve sonuçlar çizilir ve aşınma giysi," - New York merkezli stilist Zoe Alexander dedi. İşte yedi tamamen farklı fikirler ilk tarih bulunmaktadır.

İlk tarih Giyim, sadece burada ama ne! - Script

Mükemmel 1 tarih: Akşam rahat bir restoranda

Böyle temiz fırfır, havadar şifon gibi detaylar ve altın tonları ile dekore görüntüleri organize ve dost yapacaktır. "Erkek Giyim nadiren yüzden erkekler tüm parlak ve yumuşak çekiyor, dokunmatik kumaşlar keyifli hale," - İskender sırrı diyor. kabarık etekli olan yün hırka giyen üstünde ipek yular üst,: En iyi kimse bu sezon en şık biri olarak tanınan görüntü vardır. Susturuldu ışık yok imkansız anlamına tarafından bir daha doygun makyaj vardır, ama çok bu durumda gitmek için. , Eyeliner kullanarak gözlerine odaklanın makyaj ruj biraz daha koyu doğal dudak rengi eklemek veya parlayan parlak - ve bu akşam size şefkat ve cinsellik kişileştirme olacaktır.

İlk tarih Giyim, sadece burada ama ne! - Script

Mükemmel 2 Müzesi tarih

Orijinal kadınsı baskı veya renk kombinasyonu, ücretsiz bir zihin ile mutlu bir adam verilmesine yaratıcı olun. "Bir tarihte giderken kadınlık korkmayın" - Alexander önerir. Dar pantolon ile vintage elbise ya da uzun tunik giymiş, gizli bohem ruhu uyanın. Ancak tamamlayıcı daha rahatsız edici bir tarihte aksesuarları. Bu sefer bir soyutlama ve modernizm değil senin paten edelim. Serginin gitmek, onun sergiler biri gibi görünmüyorsun. Çoğu uzman, ve sıradan erkekler çok zor çalışıyorum sanki bakmak kadınları sevmiyorum demek.

İlk tarih Giyim, sadece burada ama ne! - Script

Mükemmel 3 tarih: konser ziyaret

?????? ???????? ????????Zekâ ve tat yardım taşlar, dantel ve boncuk ile ışıltı. "Siz topuklu ya da küçük ince kama olmadan terlik ile birlikte düşük bel ve parlak, zarif bluz pantolon giyerek yanlış gidemem" - Yang dedi. Yıpranmış etkisi veya olağandışı kapağı Hat sadece onaylamak: eğlenmek için seviyorum. , Topluluk dinamik omuz çantası birleştirin ellerinizi serbest, kayış veya zincir bırakarak. Eğer spontane ve beyan etmek istiyorsanız bu görüntü ... bütün gece uzun onunla dans etmeye hazır en uygun!

İlk tarih Giyim, sadece burada ama ne! - Script

Mükemmel 4 tarih: Öğleden sonra piknik

Açık alan Atmosfer yeşil yamaçta yalan veya eski bir günlüğüne oturan, bu yüzden bu sefer daha kolay olmalı içerir. Çim, sonbahar yaprakları veya mavi gökyüzü - doğanın renkleri ilham çizer. Coşku ve iyi mizah vurgulayan iyi diz boyu pantolon ve parlak top, Bak İyi ruh hali: Pozitif Sırları??????? ??????????: ??????? ????????. Onu düzgün bir pedikür ve pürüzsüz bir cilt gösteren, sıfırlanabilir ince ayakkabı yardımı ile kafasını kaybetmek yapmak: kadın takılar terk etmek değil - ama daha kolay. Kendilerini bacaklar daha az seksi Ayaklar, bu yüzden onların eylemleri memnun etmek istediğiniz biriyle bir tarihte ihmal edilmemelidir.

İlk tarih Giyim, sadece burada ama ne! - Script

Filmler ve akşam yemeği: Mükemmel 5 tarih

komut kendisi dünya kadar eski olabilir, ama bu giysiler olmamalıdır. "Karanlık gölgeler her zaman daha zarif bir görünüm ile kot ile," - Genç göstermektedir. Dantel Döşeme ve seksi Çıtçıt ile kısa kot ceket ekle. Ceket ve kot seksi görünüyorsun, ama o yine de dünyevi yaratık gösterir. Başarılı bir aksesuar - göz alıcı bilezik ya da kolye. "Parlak bir şey ve onun hayal serbesti vermekle olabilir," - İskender ekledi. Bu görüntü, modern kızlar için oldukça tipik, ama en yaygın parçalarından biri hakkında unutmak için - büyük bir çanta. Küçük bir çanta veya zarf kadınlık ve güven gösterecektir.

İlk tarih Giyim, sadece burada ama ne! - Script

Mükemmel 6 toplantı: Parkta turlamak

Soğuk, ama parlak renkler Parlak renkler giymek nasıl: 7 İpuçları??? ?????? ????? ?????: 7 ???????Böyle mor veya yeşil gibi, hafiflik, bir dokunuş ve istenen aktiviteyi vermek için yardımcı olur, size atlet veya hevesli bir parti-atılımcı ile iletişimi yapmak istiyorum. "Işık parlak üstleri şort veya pantolon çoklu katmanlar tamamlayın. Sonbahar donları Escape from olacak sweatshirt "- Jin Yang, Los Angeles bir stilist diyor. - "Parkta sonra, bir fincan kahve için bir kafeye gidebilirsiniz. Sen o sadece havasız spor salonundan çıkmış sanki bakmak istemiyorum? ". Pateni sonra tişörtü çıkarıp yerine bir pelerin arkasında onu atmak. Akciğerlerde gammaz konforu hissedin ve makyaj odaklanmak değil. "- Bir ışık gölge ve su geçirmez veya şeffaf mürekkep ile kendinizi biraz allık vermez biri nemlendirici - En iyi makyaj. Eğer dinç atlet gerekenler"

İlk tarih Giyim, sadece burada ama ne! - Script

Bilardo, Bowling ve diğer oyunlar: Mükemmel 7 tarih

Oyunlar sırasında hareketleri pranga yok şık detaylar yardımıyla enerji ve macera duygusu vurgular. Capri ve V yakalı kazak hafif koşu ayakkabıları orijinal vurgulamak başarıyla edebilir; Üst saç temizlenmiş sade bir şekilde şaşırtıcı yardım basit taşımak için. "Saçlarınızı - sadece rahat, ama aynı zamanda kadınsı. Bu saç modeli ile ona genç ve enerjik gösterir, "- Alexander diyor. Ve biz ekleyerek, onunla uyum içindedir: güvenen olun, ve nereye giderseniz gidin tüm 100 bakacağız!


İlgili Makaleler
???????? �? ????????� - ???? ??? ????????Buluşma "marka" - toplantılar için moda
??? ?????? ?? ???????? ????? - ????? ? ?? ??????Sıcak ve zevkli - kışın bir tarihte ne giymek için
?????? ???????????? ?? ?????? ?????? ??? ??????? ????????: ??? ??????? ???????Nasıl bir adam elbise: ilk tarih için kıyafet seçimi özel tavsiyeler
?????? ??? ??????? ???????? ??? ???????: ???????????? ???? ?????????Erkeklerde ilk tarih Giyim: doğru kendini sundu
Makalenin Etiketler:
 • Bir tarih için giyimi
 • Seksi görünmek için nasıl
 • Nasıl bir elmas kolye giymek - Past and Present

 • Nasıl balo için bir elbise seçmek için: Bir hedef belirleyin ve sabırlı olun (125 fotoğraf)
 • Büyük boy
 • Benzersiz modeli

??? ??????? ?????? ???????? ??????? ??? ??????????

Kusurlarını gizlemek, haysiyet vurgulamak: ne kadar büyük balo için bir elbise seçmek için

Nasıl gerçekten güzel ve rahat olmak için büyük balo için bir elbise seçmek için? Büyük formlar kızlar için elbiseler seçerek sırrı Güçlü vurgulamak ve ekstra hacimleri gizlemek için. İlk olarak, şekil türünü belirlemek. Büyük bir büstü var? Sizin rakam armut (tam kalça) ya da elma (çıkıntılı karın) benzer?

Eğer göbek çıkıntı gizlemek istiyorsanız, vücudun bu kısmı dikkat çekmek için değil deneyin. Sen görsel olarak daha ince hale düşük bel, bir elbise tercih edebilirsiniz. Ya da imparatorluk siluet seçin - bu elbiseler çok rahat ve gereksiz gizlemek.

Görsel meme azaltmak istiyorsanız, boyun etrafında şeritli bir elbise seçin. Bu biraz belirgin hacmini azaltmak ve böylece göğüs destekleyecektir. Ayrıca iyi bir seçenek korse ile elbise olurdu. Nakış veya boncuk, doğru vurgularla elbise süslemek için - başka bir yolu göğsüne dikkatini aktarmak için. Parlak kumaştan bir elbise almaya çalışın - Size daha iyi bir görsel yapabilirsiniz.

Eğer tam ellerini göstermek istemiyorsanız, uzun kollu bir elbise tercih, "dörtte üçü" hortumlar veya omuzlarına bir şal ile atmak.

??? ??????? ?????? ???????? ??????? ??? ????????????? ??????? ?????? ???????? ??????? ??? ??????????

Bir etek A-sileuta ile Elbise - iyi bir seçim tam kızlar için. Ücretsiz hışırtı etek, şifon gibi gibi, mükemmel kusurları gizlemek. Kalça ve etek çok rahat kez vurgulamak değildir. Bu zarif ve kadınsı bir seçenek. Senin rakam armut olduğunu hatırlatan özellikle bu elbise size uygun olacaktır.

Nasıl balo için bir elbise seçmek için: Hasta (125 fotoğraf) bir hedef belirleyin ve olmayacak - Büyük Boy

Bu farklı şekiller

Birkaç (hatta birçok) ekstra kilo - değil bir sebebi zarif kıyafetler şımartmak için. Aksine, daha uzak ideal bir rakam, daha mükemmel kıyafetler, bu rakam kaplama olmalıdır. "Elma", "armut" ve "kum saati": Tüm tam rakam üç tipe ayrılabilir.

geri, karın göğüs ve omuz - "Yabloko" yağ figürü ile kız ağırlıklı vücudun üst kısmında saklanır. Aynı zamanda Kalça ve bacaklar oldukça ince olabilir. "Armut" sorun alanları rakamlar sahipleri mı - bu sadece uyluk ve kalça ise, vücudun üst kısmı oldukça zarif. "kum saati" figürü yemyeşil kalça ve göğüsler ile nispeten ince bel vardır.

??? ??????? ?????? ???????? ??????? ??? ????????????? ??????? ?????? ???????? ??????? ??? ??????????

Nasıl balo için bir elbise seçmek için: Hasta (125 fotoğraf) bir hedef belirleyin ve olmayacak - Büyük Boy

"Elma" için zarif elbiseler Stilleri

"Apple" figürü ile ince kız bakmak için uzatılmış etek hafifçe dışa dönük olan elbiseler seçmektir: Geniş kenar görsel bel ince olun. Sahipleri ince bacaklar semiadherent diz boyu elbiseler tercih edebilir. Yüksek bel kızlar tam elbise tarzı "İmparatorluk" büyük görünüyor. Bu tek parça elbise seçmek en iyisidir. V-şekilli yaka güzel göğüsler vurgulamak ve görsel siluetini çekin.

Kemerleri, perdeler ve karın ve bel herhangi çekici parçaları terk etmelidir. Dekor güzel yaka dikkat çekerek, göğüs yer alacak en iyisidir. Tam omuzlar kuyu kapağı çaldı ya da ince kaşmir ya da yarı saydam malzeme şal.

??? ??????? ?????? ???????? ??????? ??? ????????????? ??????? ?????? ???????? ??????? ??? ??????????

Nasıl balo için bir elbise seçmek için: Hasta (125 fotoğraf) bir hedef belirleyin ve olmayacak - Büyük Boy

"Armut" için önerilen stilleri

"Armut" figürü sahipleri için temel görevi - görsel, siluet denge zaten geniş kalçalar yapmak. Bu etkiyi elde etmek için, uzun hat etek ve kombinezon-Godet elbiseler tercih edilmelidir. korseler, kayışlar bodices, cesur uygun yuvarlak, kare ya da kalp şeklindeki yaka: elbise üst kısmı mümkün olduğunca açık olabilir. Meme küçükse, şeklin üst kısmında, oldukça uygun ve örtü olur.

Sadece geniş kalça ve ağır kalçaları vurgulamak bitişik tuvaletler ve daralmış etekler vazgeçmek zorunda. Kalça seviyesinde sorun alanları vurgulamak herhangi bir yatay çizgiler olmamalı.

??? ??????? ?????? ???????? ??????? ??? ????????????? ??????? ?????? ???????? ??????? ??? ??????????

Nasıl balo için bir elbise seçmek için: Hasta (125 fotoğraf) bir hedef belirleyin ve olmayacak - Büyük Boy

Rakam için balosuna Elbise "Kum saati"

Çok sıkı değil-uydurma, ancak monte siluet - Tam şiddetli bel kızlar için en iyi seçim. Klasik bir kokteyl elbiseleri gibi uygun Kokteyl Elbiseleri: cilalı ve ücretsiz??????????? ??????: ????????? ? ????????-futlyary orta uzunlukta ve geniş etekler uçan elbiseler. Rakamlar bu tip kız bükülen dalga şekilleri vurgulayan çok korse vardır.

Bu elbiseleri düz siluet giyerek onların onurunu gizlemek için gerekli değildir. Bel vurgulayan, çok kapılmak yok - rakam vurguladı bakmak gerekir.

Nasıl balo için bir elbise seçmek için: Hasta (125 fotoğraf) bir hedef belirleyin ve olmayacak - Büyük Boy

Genel öneriler

Olursa olsun, kızlarla dolu brokar ve diğer parlak kumaşlardan yapılmış elbise terk etmek daha iyi nasıl moda parlak kumaşlar. Ancak, sadece yine parlak mücevher değil terk: göğüs plaser altın payetler başarıyla tam kalça ve çıkıntılı karın dikkatini başka yöne.

Ne kumaş seçmek en iyisidir? Mükemmel yavaşça rakamın tüm kusurlarını örtbas, mat kumaş akan balo için uzun elbise bakacağız. Tam kızlar olacak ve yoğun kumaş için iyi bir seçim hafif heykel etkisi vardır. Sert uçlar ile ortalama ve çeşitli korseler daha büyük bak.

??? ??????? ?????? ???????? ??????? ??? ????????????? ??????? ?????? ???????? ??????? ??? ??????????

Bilindiği gibi, siyah renkli Ne renkler siyah az kasvet ve acıma ile birlikte????? ????? ?????????? ? ??????: ?????? ????????? ? ?????? İnce, ancak bu kadınların yalnızca siyah elbiseler balo seçebilirsiniz kilolu olduğu anlamına gelmez. Örneğin, büyük tüm koyu tonlar bakacağız, şarap kırmızısı, zümrüt yeşili, koyu mavi. Mükemmel karanlıktan ışığa tonlarının yumuşak geçiş ile birlikte figürü modellenmiştir. Bu rakamın eksiklikleri vurgulamak - ama baskılar, özellikle büyük olanları, terk edilmelidir.

Bu onları görsel olarak ince yapacak umuduyla bir boyutu daha küçük giysiler giymek kız günah genellikle dolu. Ama böyle çabalar ince görünüm oldukça acıklı görünüyor ve hiç kimse aldatmaya mümkün olacak. Bu boyutu kıyafet seçerek, onuru olan kilo giymek daha iyidir. Çok daha elbise boyutu, ve onun sahibi oturur şekilde daha önemli: kıyafet her yerde, zorba, hasat pucker ve vücuda kazmak olmamalıdır. Bu festival kıyafetleri aracılığıyla görünür olmayacaktır doğru iç çamaşırı seçmek önemlidir.

Hemen hemen tüm kızlarla dolu birkaç stilleri vardır. Bir korse, uzun alevlendi elbiseler, elbiseler semiadherent vaka ile bir yüksek belli elbiseler ile "İmparatorluk" Bu elbise siluet. Bu kıyafetler daha da cazip hale getirmek için, doğru aksesuarlar dikkat çekmek için gereklidir. topuk yüksek, daha ince rakam görünüyor. Bu durumda, topuk çok ince zarif, ancak olmalıdır.

??? ??????? ?????? ???????? ??????? ??? ????????????? ??????? ?????? ???????? ??????? ??? ??????????

Yakışıklı kızlar büyük çantalar, ama bir kokteyl ve abiye bu çantalar kabul edilmez giymek. mükemmel çözüm orta ölçekli debriyaj olduğunu. Bu çanta tarzı ve renkli elbise, ya da buna ayrı bir ek yankı arzu edilir.

Herhangi bir prize iyi bir ek boyunca yumuşak yün veya ipek mat yanardöner gelen atkı olacaktır. Bir çaldı bol dökümlü, sadece bir gizemli ve çok çekici bir görüntü oluşturmak için de rakam kusurlarını gizlemek, ama değil. Buna ek olarak, asılı kenarı daha ince hale görsel gerilmiş siluet çaldı.

Nasıl balo için bir elbise seçmek için: Hasta (125 fotoğraf) bir hedef belirleyin ve olmayacak - Büyük Boy

Daha fazla ipucu

Onların boyutu elbise satın alın. Kilo kaybetme umuduyla, yeterli olmayan bir elbise seçmek için çalışmayın. Çok fazla stres var. Büyük boyut elbise satın almak için planlama maliyetleri, akılda tutmak daha pahalıya mal olabilir.

??? ??????? ?????? ???????? ??????? ??? ????????????? ??????? ?????? ???????? ??????? ??? ??????????

Balo için bir elbise satın kapalı koymayın Balo elbise: stil genç Güzeller (125 fotoğraf)????????? ??????: ????? ???? ?????? (125 ????) son anda. En güzel elbise ilk tükendi çünkü ne kadar erken, daha fazla seçenek seçmek için başlar. Bir acele şey ilk kullanılabilir almayın, böyle önemli bir olay için bir elbise bulma zevk almak.

Nasıl balo için bir elbise seçmek için: Hasta (125 fotoğraf) bir hedef belirleyin ve olmayacak - Büyük Boy

Galeri
????????? ?????? 2014
 • Balo elbiseleri 2014
????????? ?????? 2014
 • Balo elbiseleri 2014
????????? ?????? 2014
 • Balo elbiseleri 2014
????????? ?????? 2014
 • Balo elbiseleri 2014
????????? ?????? 2014
 • Balo elbiseleri 2014
????????? ?????? 2014
 • Balo elbiseleri 2014
????????? ?????? 2014
 • Balo elbiseleri 2014
????????? ?????? 2014
 • Balo elbiseleri 2014
????????? ?????? 2014
 • Balo elbiseleri 2014

Devamını oku Benzersiz modeli

İlgili Makaleler
????????? ??????: ????? ???? ?????? (125 ????)Balo elbise: stil genç Güzeller (125 fotoğraf)
??????? ?????? ?? ????????? ? ??????? ????: ?????? ????????? ????? (65 ????)Çocuklar anaokulunda balo için elbise: ilk ciddi kıyafet (65 fotoğraf)
??????? ?????? ?? ?????????: ??????? ??? ?????????? (50 ????)Parti elbiseler baloya: Külkedisi veya prenses? (50 fotoğraf)
????????? ?????? ??? ???????: ????????? ????????? ??? ?????? ???? (70 ????)Kızlar için balo elbiseleri: küçük prenses ya da peri orman? (70 fotoğraf)
Makalenin Etiketler:
 • balo elbiseleri
 • Top 10 moda Saris - fiyat Cinsellik
 • Brocade etek: biraz lüks, her gün