Меню


?????? ???? ??? ??? 2014 Chanel2014 yılında en iyi renk göz farı için moda yenilik, doygunluk ve zengin dokular tarafından dikte edilecektir. Baharın başlangıcı, eski makyaj kurtulmak için bir hatırlatma olarak hizmet ve yeni stilleri ve renkleri ile koleksiyonu zenginleştirmek gerekir.

İşte 2014 yılında göz farı iyi tonları yedi şunlardır:

alt

Chanel - Diapason Illusion D'Ombre

çizgi Diapason Chanel Illusion D'Ombre yenilikçi koleksiyonu 2014 yılında renkler göz farı iyi koleksiyonlarından biridir. Diapason - yumuşak, jel benzeri bir dokuya sahiptir kahverengi, ipuçları ile erik parıltılı. Chanel bu göz farı gerçekten yenilikçi yaptı. Yumuşak tutarlılık gölgeler göz kalemi olarak da kullanılabilir anlamına gelir. Gölgeler Illusion D'Ombre satın alırken bir tür formül bu biri için özel olarak tasarlanmış fırça olsun.

alt

NARS - Çin Denizi Göz Farı Duo

?????? ???? ??? ??? 2014 NARS
Nars

NARS kolaylıkla uyum, uygulaması kolay olan ve pigment içeriği yüksek olan göz farı, oluşturmak için bilinmektedir. Çin Seas - NARS son yaratılması. Bu ikili bir turkuaz rengi vardır C ne renk turkuaz kombine: yıldız örneklerC ????? ?????? ?????????? ?????????: ???????? ??????? altın infüzyon, yanı sıra gölge ile "gökkuşağı drenaj." Bu renkler ilerici moda stil oluşturmak için kombine veya ayrı ayrı uygulanabilir - Bir cesur deyimi için.

alt

Marc Jacobs'un Güzellik - Stagelight içinde Tonite Işıklar Glitter Toz

?????? ???? ??? ??? 2014 Marc Jacobs
Marc Jacobs'un

Beyaz, eterik göz farı - 2014 trendlerinden biri. Marc Jacobs tarafından Shadows Stagelight bu süper şık trendi yaparken size yardımcı olabilir. Parlak bir etki yaratarak bu parıltılı, ışıltılı göz farı göz kadifemsi. Parlak bir stil için - Gölgeler diğer gölgeler ile kaprisli bir görünüm veya kombinasyon yaratmak için ayrı ayrı takılabilir.

alt

Sugarpill - Afterparty

?????? ???? ??? ??? 2014 Sugarpill
Sugarpill

Mavi göz farı, örneğin, tasarımcılar Marc Jacobs defileler çok popüler oldu. Bu nedenle, 2014 yılında sıcak trendleri göz farı biridir. Bu tarz yeniden istiyorsanız, Sugarpill Kozmetik gelen Afterparty deneyin. Onlar mavi mükemmel gölge verecek Moda yeni çözümler: Ne renk mavi ile birleştirilir????? ????? ?????????? ? ?????: ? ???? ????? ??????? - Bu cesur renk deneyin.

alt

Dior - Diorshow Fusion Mono Uzun Giyim Céleste Profesyonel Ayna-Shine Eyeshadow

?????? ???? ??? ??? 2014 Dior
Dior

Dior Bunlar göz gölgeler en lüks biridir. Dokunma onlar krem ​​benzer. Onlar göz kapağı uygulanır Ancak, bir kez, doku, bir kadife pürüzsüzlüğü keser. Bu gölgeler ışığı yansıtır ve çok boyutlu bir form oluşturmak için tasarlanmıştır. Celeste 2014 far sadece mükemmel uyum için, bu muhteşem lavanta tonu olduğunu. Metalik parıltı avantajlı vurgulamak gözlerini.

alt

Urban Decay - Uzay Kovboyu aytozu Göz Farı

?????? ???? ??? ??? 2014 Urban Decay
Urban Decay

Kahverengi tonları parıldayan 2014 yılında gösterileri moda koleksiyonları sırasında başka bir eğilim vardır. Kahverengi hafif tonları modası hiç gitmeyecek beri, iyi çantanızda olması için en az bir tür renk oldu. Onlar bir gümüş parlaklık ekledi çünkü 2014 için Kentsel Çürüme gelen Space Cowboy mükemmel bir seçimdir. Bu parlak gözlerinize dikkat çekmek için yeterli, ama tatsız bakmak yeterli değildir. Dökülme, bu nedenle tüm gölgeler özel formülü aytozu gölge değil yanaklarda, göz kapaklarınızın üzerinde kalmasını sağlar - Urban Decay parlak tonları en büyük sorun olduğunu biliyoruz.

alt

Hiç için Makyaj - Parlak Kırmızı Saf Pigmentler

?????? ???? ??? ??? 2014 Make up for Ever
Hiç için Makyaj

Parlak kırmızı gölgede Trend 2013 yılında ortaya çıktı ve 2014 için devam etmesi muhtemeldir. Bu cesur tarzı denemek istiyorsanız, o zaman For Ever Makyaj gölgeler deneyin. Bu pigmentler farklı şekillerde kullanılabileceği güzel. Sen muhteşem bir eyeliner oluşturarak, ıslak fırça açısını dudakları benzersiz bir renk oluşturmak veya kullanmak için glitter ile karışık bir cesur gölge oluşturma, gözünüze bunları uygulayabilirsiniz Eyeliner: piercing bakışları???????? ??? ????: ??????? ???????? - Gerçek bir mucize ürünü.

Tüm bu göz farı yardımıyla 2014 yılında dikkatleri çekmek mümkün olacak. Bu yıl, güvenle yeni renkler ve stiller deneyebilirsiniz.


İlgili Makaleler
??????? ????????? ????? - ??? ??????? ?????? ???????????????Gölgeler Tekniği - nasıl gözler anlamlılık vermek
??? ????????? ???????? ???? ??? ???: ??????? ???????Göz farı nasıl uygulanır: kanunları takip
??? ???????? ???? - ??????????? ??????????? ? ?????? ??????????Gölgeleri nasıl uygulanır - güçlü ve zayıf yönlerini vurgulamak gizlemek
??????? ???? ??? ??? � ????? ????????? ??????Kırmızı göz farı - sezon yeni trend
Makalenin Etiketler:
  • göz farı
  • Çinli Kozmetik - her derde deva ya da "balon"?
  • Yaşam ve sağlık için Dead Sea Tıbbi kozmetik - şifalı su