Меню


???????? ????????? ??????Uzun, bir masal prensesi kıyafeti anımsatan - Çoğu kadın görünümünde Gelinlik mutlaka beyaz, ama kesinlikle değil. Ancak, bazı kadınlar gelinlik, kısa düğün günü için tercih. Çok hareket özgürlüğü düşkün, hem de iplik üzerinde, örneğin, alışılmadık yerlerde oynamak için bir düğün planlıyoruz olanlar gibi olanlar tarafından tercih.

alt

Kısa gelinlik seçmek için karar verdik olanlar için ipuçları

Daha iyi "Çay" uzunluk "kokteyl". Çay boyu elbise - ayak bileği ortalarında etek uzunluğu - düğün kokteyl elbiseleri daha uygun görünüyor Kokteyl Elbiseleri: cilalı ve ücretsiz??????????? ??????: ????????? ? ????????. Eğer bir mikro-mini evlenmek istiyorum tabii, sen hiç kimse haram olabilir, ancak vakaların büyük çoğunluğu çay uzunluğu tercih vermek daha iyidir. Özellikle düğün çok iyi bilmiyorum kocasının akrabaları, davet edilir, bu tavsiye takip etmek önerilir. Aşırı samimi gelinlik iyi bir izlenim üretmek pek mümkün değildir - biz o ya da değil gibi, ama 21. yüzyılda biz hala elbiselerini uygun olup olmadığını. Gelinlik diz boyu ya da ilgili yukarıdaki, düğün dostu partilerin biçimi, yanı sıra çeşitli temalı düğün yapılacaktır eğer.

Onlar için düğün nedime elbiseler olacak olursa, hesabınızla veya biraz daha kısa olarak aynı uzunlukta seçin.

???????? ????????? ?????????????? ????????? ?????? Monique Lhuillier

Doğru ayakkabı seçin. Uzun bir elbise ayakkabı neredeyse görünmez ve bazı gelinler düğün giymek için gelemez (tekne topuklu daha bütün doymuş düğün günü geçmesi daha kolaydır, örneğin, bale daireler,), rahat ayakkabılar, kısa bir elbise gelin gibi güzel değil ayakkabı seçimi çok sorumlu alınmalıdır - onlar her şeyi göreceksiniz. Mükemmel bir seçim - yüksek veya orta boy topuklu beyaz tekne. Onlar herhangi bir gelinlik için uygundur, ve düğünden sonra bunları giyebilir. Sen sıradışı ve abartılı ayakkabılar seçebilirsiniz, ancak bu durumda, elbise yeterince basit olmalıdır. Soğuk sezonunda evlenmek varsa, size çok şık görünüyorsun hangi bir kısa elbise şık beyaz çizmeler, pick up ve açık havada bir fotoğraf oturumu sırasında donma olmaz.

Bazı çiçekler yerine bir buket. Geleneksel gelin buketi, kısa gelinlik dikkatini yönlendirebilirsiniz. Eğer basit bir elbise seçtikten sonra, buket, çok basit olmalı - bir kaç çiçek yeterli olacaktır.

alt

Kısa düğün gelinler yıldız elbiseler

Bazen kısa gelinlik ekonomik nedenlerden dolayı aldım, ama genellikle hemen hemen her elbise gelemez gelin ve damat, seçin.

Keira Knightley ve James Righton parlak düğün standartlarına göre çok mütevazı düzenledi. Onlar bir düzine misafirler varlığında, Fransa'nın güneyindeki küçük bir kasabada evlendiler. Gelin kısa bir straplez elbise, beyaz tüvit ceket ve bale daireler giydi.

???????? ????????? ?????? ???? ??????
Keira Knightley

"Karayip Korsanları" yıldızı - kısa elbise koridorda aşağı gitti tek ünlü değil. Audrey Hepburn 1954 yılında beyaz bir elbise çay uzunluğunda bir Mel Ferrer ile evlendi. Yüksek yakalı, uzun kollu ve geniş bir kemer ile birlikte, ince bel, beyaz çiçekler gelin, takviye çelenk vurguluyor.

Benjamin Millepied ile onu düğün için Natalie Portman da çay uzunluğu elbise seçti. Basit kesme, en azından şeffaf kumaşlar ve dekoratif detaylar yapılmış uzun kollu - ve sonuç çok şık, zarif bir görüntü.

???????? ????????? ??????

Cindy Crawford ve Randy Gerber Bahamalar birinin sahilde evlendi. Bu gelin yalınayak ince spagetti kayışlar, ve çok kısa bir beyaz elbise kombinasyonları olduğunu şaşırtıcı değil - nişanlısı olarak.

alt

En iyi kısa düğün yeni sezon elbiseler

Sadece diz üstünde marka kalem Hobbs uzunluğu Beyaz gelinlik muhteşem bir düğün töreni düzenlemek için gidiş değildir olanlara hitap edebilir. Bir dik kumaş ve dantel üst elbise, yanında Modern gardırop Dantel??????? ? ??????????? ????????? çiçek motifleri hayatımda sadece zaman konabilir ile - herhangi bir yaz tatili için idealdir.

Delphine Manivet yüksek boyun, üç çeyrek uzunluk kollu ve etek anımsatan tutu bir gelinlik at. Mükemmel ayak ve yeterince cesur varsa bir düğün bunu elbise, ve şüphe yok, sen tercih edebilirsiniz - Sen taklit edilemez olacak.

???????? ????????? ?????? Hobbs
Hobbs
???????? ????????? ?????? Delphine Manivet
Delphine Manivet

Pürüzsüz ipek Faz Sekiz saya Fildişi elbise İpek - Sarı İmparator mirası???? � ???????? ??????? ?????????? sadece diz altında ve dantel etek uzunluğu - gerçek bir bayan için zarif ve şık bir seçim.

Ultra-modern tarzı seviyorum gelinler için, toplama kendi zevke uygun olacak, ama daha muhafazakâr misafirler çok fazla şaşkınlık neden olmaz Amsale elbise vardır. Bir kısa kollu diz boyu ve asimetrik üst üzerinde bu elbise tam etek.

Straples, çok katmanlı tül ve dantel beyaz yapılmış bir kısa tam etek ile - Bale ile ilgisi yoksa bile, Oscar de la Renta tarafından gelinlik isteyebilirsiniz. Onda, gerçek bir prenses kuğu gibi hissedeceksiniz.

???????? ????????? ?????? Phase Eight
Faz Sekiz
???????? ????????? ?????? Oscar de la Renta
Oscar de la Renta

Jorge Terra geniş etek uzunluğu ve riskli, ama gelin ince spagetti kayışlar ile gelinlik, muhteşem bacakları var, süper bakacağız.

Elizabeth Filmore tarafından bembeyaz dantel elbise kısa ne de uzun ne - o önünde bacakları açılır asimetrik etek modaya ve tamamen geride onları gizler. Her iki şekilde de, sadece oldukça ince rakam ile gelinler için keyifli, ancak uygun elbise.

Naomi Neoh tarafından Büyüleyici gelinlik retro tarzı severler memnun edecek. O orta buzağı, sıkı korse ve şeffaf dantel kumaştan yapılmış kısa kollu geniş bir etek uzunluğuna sahiptir. Elbise mükemmel bel ve biraz cilveli şapka ile çiçek tamamlar.


İlgili Makaleler
????????? ??????: ???? ????Gelinlik: kesme çeşitleri
?????????????? ????????? ?????? - ??????????? ? ??????????????Sıradışı gelinlik - özgün ve abartılı
????????? ?????? ?? ??????? � ?????????? ??????Dantel Gelinlik - güncel eğilimler
????????? ?????? ????????????? - ????? ???????Ünlü Gelinlik - en pahalı
Makalenin Etiketler:
  • Düğün moda
  • Kadınlar için Gelinlik: parlak kişilik
  • Düğün Ayakkabı 2013: Yılın ana eğilimler