Меню


?????? 2014 MRMRS FURSCeket - Bu ne olursa olsun sezon moda trendleri, yılın herhangi bir zamanında gerekli olacak giyim üst öğesidir. Belirli bir uzunluğu varsayar kat, aksine, ceket çok daha pratik, ama aynı zamanda sıkı ve sportif tarzı olabilir işlevsellik ve kadınlık kombinasyonu ortadan kaldırmamaktadır. Kaplamak benzer daha önce olduğu gibi, ceket yönünde hareket ettirilir ceketler 2014, ustaca herhangi bir moda talep ve arzularına uyarlanması.

alt

Deri deri ceketler

?????? 2014 Acne
Akne
?????? 2014 Barbara Bui
Barbara Bui

Moda hala kaliteli ekosoznatelnyh için deri veya suni deri ceket deri ceket. 2014 yılında, bu model işinize daha rahat moda, her yolu yumuşatma sert rocker tarzı yapma, etki alanını genişletmeye devam ediyor. Tasarımcılar çünkü sadece bir yönünü değiştirmek istediğiniz bir cilt ceket gibi öğeler dönüşümü için, çok çaba olmadan bunu.

?????? 2014 TopShop
TopShop
?????? 2014 Mango
Mango

Barbara Bui, koleksiyonlarında TopShop bolca her zaman Akne gibi geniş lapels, dar modeller ile havacı tarzı ceket gibi Kapitone kollu Popüler ceket.

alt

Denim ceket

Denim pozisyonlarını kaybetme, diğer yandan, bu kullanışlı "kovboy" giysi olmadan bahar ve yaz hayal bile edemiyorum olanların kalbini kazanmak için devam eder. Her sezon, kot ceket stilleri listesi dolayı bu malzemenin fonksiyonel özelliklerinin iyileştirilmesi büyük ölçüde, hangi daha kapsamlı hale. Denim farklı renk ama aynı zamanda tasarımcılar o şık donanımlı ceket şey yapma, kot ceket varyasyonları sonsuz sayıda oluşturmak için, ceket-daffl, askeri-blazer, katlar ile kadınsı ceket ve izin veren yoğunluğu, yumuşaklık, farklı derecelerde değil sadece olabilir volanlı.

?????? 2014 Balmain
Balmain
?????? 2014 JBrand
JBrand

Bir başlık ile bir spor modeli olarak temsil River Island kot ceket, Balmain keskin omuzlar ile gerçek askeri tarzı kalır, TopShop karakteristik tek beceri ile o kürk ile kaplı denim ceket ısıtır ve J.Brand geri zıt mavi raflar ile kombine model sunuyor Karanlık kollu.

alt

Kürklü ceketler

Kürk, yaz aylarında bile, sen, kimseye sürpriz kürk ceketler giderek dahil etmeye devam bahar-yaz koleksiyonlarında modacı bilir olamaz. Güz doğal ve yapay kürk, pastel yapılmış yemyeşil kısa ceketler geleneksel zengin Pastel renkler kullanarak imajını yenilemek için nasıl??? ???????? ???? ????? ? ??????? ?????????? ????? veya renkleri doygun, ama kesinlikle asil, ama ucuz değil-neon.

?????? 2014 Mango
Mango
?????? 2014 Versace
Versace

En popüler tarzı demi sezon kürk ceket - hafif yuvarlak yaka, düz, kısa. Bu tür modeller Emilio Pucci, Mango, Versace, Alexander McQueen çeşitli tasarımlar bulunabilir. Birçok tasarımcı kürk, sadece raflarda veya diğer yandan, örneğin, dikkatle sağlayarak yaka ve manşet üzerine geleneksel, ama zengin süs yaratarak, tam kürk ceketler reddediyorum. Bu tür modeller koleksiyonları Just Cavalli veya Boohoo Aimee var.

alt

Desenleri ile kürk ceketler

?????? 2014 HM
H & M
?????? 2014 Lipsy
Lipsy

2014 yılında Uni kürk ceketler yakın desen modellerde etkileyici bir numara saptandı. Bu, çoğunlukla siyah ve beyaz enine veya çapraz şerit, olabilir, ama aynı zamanda leopar baskı, tabii, orada sürümü, taklit etnik baskılar renkli ve edilir. Meadham Kirchhoff Perri, H & M, Lipsy, Versace de desenli kürk ceket bak.

alt

Süet ceketler

?????? 2014 Amanda Wakeley
Amanda Wakeley
?????? 2014 Vero Moda
Vero Moda

Süet geleneksel sert ve agresif bir görüntü vardır çok asil parlak bir cilt, görünüyor. 2014 tasarımcı koleksiyonlarında, yıldırım ve metal perçin ve pürüzsüz özlü modellerin bolluğu gibi birçok farklı süet ceket stilleri, deri ceketler var. Önemli bir özellik süet ceketler - pastel tonları ve derin tonlar ile kombinasyon: bej, çim yeşili, parlak mor, turkuaz, havuç. Çizgiler Amanda Wakeley, Ralph Lauren, Mango, Vero Moda sunulan güzel model ceketler. Açık kahverengi süet modelleri genellikle tanınabilir kovboy tarzı görünür - cepler, raflar ve arka ceket süslüyor uzun saçak ile.

alt

Moda parkları

?????? 2014 SGG
SGG
?????? 2014 Edun
Edun

Yakın zamana kadar dış giyim yetersiz kadınsı parçası gibiydi Park, yavaş yavaş selefine iterek, öne çıkan. Parklar veya "anterler" koruyucu renkler (haki, zeytin ve kahverengi renklerin bütün tonlarını) sürekli bu ceketin lukbukah muazzam olanakları kendi koleksiyonlarını göstermek inanılmaz talep tasarımcısı 2014 yılında. Yalıtım ceketleri miktarını artırmadan güç ile, parklar sonbahar ve kış gardırop favori konularıdır. Onlar spor ayakkabı ve kısa pantolon ile rahat bir kombinasyon vardır Ne kısa pantolon giymek: Yeni bir uzunlukta gelişimini? ??? ?????? ??????????? ?????: ???????? ????? ????? Hücre, uzun pilili etek ve elbiseler, kısa akan. Zip ile Parklar ve orta-diz kadar düğmeli ve aşağıda, bel düzenleyici İpli ve kürk ile kesilmiş Kürk - zamansız lüks???? � ??????? ??? ??????? örtünün üzerinde MR & MRS FURS, Edun, SGG, River Island, D & G ve diğer birçok marka koleksiyonlarında bulunmaktadır.


İlgili Makaleler
??? ?????? ??????? ??????: ?????? ???????? ???????Sekiz yararlı ipuçları ile bir deri ceket giymek nasıl
?????? ???? - ??????? ?????? ?????? ??????? ?????Şık Deri - ülke tarihi boyunca deri ceket
??????? ??????? ??????: ???????? ?????Renkli deri ceketler: Yıldız eğilim
???????? ??????? ??????: ?????, ????????, ???????????????Bir deri ceket satın: tarzı, rahatlık, çok yönlülük
Makalenin Etiketler:
  • Ceket
  • Bayan paltosu 2014: temiz çizgiler, romantik motifler
  • Kürk mont 2014: soğuk sezon tüm renkleri