Меню


??? ????? ????????? ?????Akrilik tırnaklar sararmaya başlar veya bir sonucu olarak onlar haline varsa düzeltme parçası çok kalın olursa, onları çıkarmak için zamanı geldi. İdeal olarak, sadece kendi çivi geri büyümeye vermek gerekir, ama çok güzel değil çivi ile gitmek için bir kaç hafta sürer çünkü, akrilik tırnaklar genellikle kaldırılır. Evde yapılabilir nispeten basit bir prosedür istiyorsanız kabinde bunu yapmak en iyisidir, ama. Başarısız hızla kolayca akrilik çivi kaldırmak ve - Ancak, sabır gerekir unutmayın.

Akrilik çivi kaldırmak için nasıl: lütfen sabırlı olun

İhtiyacınız olacak:

 • Tırnak makası;
 • İki tırnak dosyaları (yapay tırnaklar için, diğeri - Doğal için);
 • Çivi parlatma için Dosya;
 • Aseton;
 • Bir (en uygun cam) içine ilave edilmelidir biri iki levha;
 • Mutfak havlusu;
 • Badem veya zeytin yağı;
 • Sıcak su;
 • Alüminyum folyo;
 • Pamuk yastıkları;
 • Çöp torbası;
 • Havlu ya da gazete size çalışacak hangi yüzeyini kapsayacak.

Iki şekilde akrilik çivi kaldırın.

Akrilik çivi kaldırmak için nasıl: lütfen sabırlı olun

Hızlı yolu

??? ????? ????????? ?????

 • Tırnak makası, akrilik tırnaklarını kesmek Akrilik çivi: İfade biçimi????????? ?????: ?????? ????????????? mümkün olduğunca kısa, ama kendinize zarar yok.
 • Speel tırnak yüzeyi.
 • Aseton pamuk on diskleri nemlendirin ve çivi üzerine koydu. Folyo parçaları parmak uçlarını sarın.
 • En az yarım saat bekletin çivi bırakın. Eğer folyoyu kaldırın kez, akrilik aseton bölme oksijen etkisi altında olduğu gibi, durur unutmayın yine akrilik sertleşmeye başlar.
 • Otuz dakika sonra, folyoyu çıkarın akrilik çözüm kaldırmak için iyice temiz mutfak havlusu pamuk pedleri ve çivi kaldırın.
 • Yine, aseton pamuk pedleri ıslatın ve tekrar deneyin.
 • Tipik olarak, hala çivi akrilik miktar, ama oldukça kolaydır sonra tırnak yatağının yüzeyinden kazınarak edilecek. Bu mümkün değilse, yine onbeş ya da yirmi dakika aseton içinde çivi ıslatın.
 • Sabun ve suyla ellerinizi yıkayın, aşındırıcı olmayan - aseton ciddi çivi ve ellerinizi kurulayın, ve şimdi onlar kolayca zarar görebilir.
 • Zeytin veya badem yağı ile ellerinizi yağlayın ve daha sonra düzenli olarak kalite el kremi kullanın.

Akrilik çivi kaldırmak için nasıl: lütfen sabırlı olun

Uzun bir yol

Akrilik bardak kullanılan cam genellikle oldukça küçük olduğu için bu yolu avantajlı uzun sürebilir çivi, ve her iki elin çivi çıkarılması da emmek zorunda. Büyük bir fincan bulursanız, daha hızlı gidecek.

 • Sıcak su, iki bardak büyük doldurun. Küçük bir kapta, aseton dökün ve ilk içine yerleştirin.
 • Akrilik tırnak makası çıkıntılı kısmı kesilmiş ve aseton parmaklarınızı batırın - ilk falanksların (aseton çok kuru cilt) içinde.
 • En az yirmi dakika için çivi bekletin.
 • Çözüm akrilik mutfak havlusu silin ve yapay tırnaklar için tırnak yüzeyi biraz testere ovmak. Sonra aseton parmaklarınızı batırın.
 • Eğer aseton ile tüm çivi kaldırana kadar bu adımı tekrarlayın. İkinci el için aynı işlemi tekrarlayın. Kural, yaklaşık bir saat sürer, bir yandan akrilik çivi kaldırılması olarak. Do açıkça tırnak yatağı gerisinde olsa bile, aseton tabakası çekin için cazip değil. Bu acı olacak ve uzun vadeli ve tırnak yatağına bile kalıcı hasara yol açabilir.
 • Sabun ve suyla ellerinizi iyice yıkayın.
 • Badem veya zeytinyağı ellerinizi koyun Zeytinyağı: yararlı özellikleri????????? ?????: ???????? ???????? ve daha sonra iyice cildi nemlendirir.

Inşa etmek akrilik çivi hazırlamak için, doğal tırnak birkaç kat aşağı kesti. Yani akrilik çivi çıkardıktan sonra kendi çivi birkaç ay daha zayıf ve kırılgan olacağı gerçeği hazırlanacak. Günde birkaç kez, takip, elbette, eller için banyoları yapmak ve en az bir kez diyet bitkisel yağlar çivi bir gün ovmak kendi el kremi yağlayın - vitamin eksikliği Herkes için Vitaminler???????? ??? ???? ? ??????? ve mineral çivi daha da zayıflamasına yol açar.


İlgili Makaleler
????????? ?????? ??????: ????? ???? ?? ??? ?????? ?????Akrilik tırnak tasarımları: tüm durumlar için parlak fikirler
????????? ?????: ?????? ?????????????Akrilik çivi: İfade biçimi
???????????? ? ?????????? ????????? ?????? - ????? ????? ???????Avantajları ve akrilik tırnaklar dezavantajları - önceden bilmek daha iyidir
Makalenin Etiketler:
 • akrilik tırnaklar
 • Güneşten korumak Doğal yağlar: Bir doğal bariyer
 • Yüksek SPF ile güneşten - onlardan daha iyi?

 • Evde Tırnak tasarımları: küçük başyapıtlarından
 • Ekipman
 • İpuçları

??????? ??????? ?????? ? ???????? ????????

Evde Tırnak Teknisyenleri

Tekneler

Tekneler en basit biri olarak kabul edilir ve aynı zamanda muhteşem. Böylece her tırnağın benzersiz bir tasarım oluşturabilirsiniz. Bu tekniğin dezavantajı oje hesapsız harcama olarak kabul edilir Tırnak cilası: Tepeden tırnağa güzel olacak??? ??? ??????: ???? ???????? ?? ???????? ??????. Ama sulu manikür ile gerçekten eşsiz bir tasarım oluşturabilirsiniz.

Lake altında su ekipman gerekli bazında muhteşem bir mermer tasarım oluşturmak için, vernik su birbirlerine renkler, zengin krem ​​veya vazelin, oje çıkarıcı, kürdan, pamuklu çubuk, tırnak-fixer ve (örneğin bir fincan gibi) küçük bir kap ile birlikte birkaç. İlk olarak, çivi olarak tırnak altında uygulanmalıdır. Tamamen kuru olduğunda, manikür ve cilt cömertçe parmakları yağlı krem ​​veya vazelin yağlanan - kolayca cilt lake yıkamak gerekir.

Soğuk bir bardak su içinde farklı renklerde boya damla damla eklenmelidir. Vernik ince bir su filmi yüzeyi üzerine yayılmalıdır. Bir kürdan damla ile farklı renk laklar desenler: örneğin, spiral veya çiçek.

Biz şimdi hızlı bir şekilde hareket etmeli. Parmak çivi oldu plenochka ince vernik için suya daldırma. Sonra aşırı cila kaldırmak için, tırnağınızın kontur anahat gerekli kürdan kullanarak. Sonra, suyun dışarı parmağınızı olsun kurulayın ve bir sonraki çivi ile işlemi tekrarlayabilirsiniz. Tırnak sonunda şeffaf vernik fixer ile kaplanmıştır. Deri cila ile oje çıkarıcı batırılmış bir pamuklu çubukla kaldırılır.

??????? ??????? ?????? ? ???????? ????????

Sulu tasarım hızlı kuruyan boyalar vazgeçmek ve kalınlaşmış gerekir, bir başarıydı. Muhteşem bir manikür oluşturmak için genellikle oje iki ya da üç tonları kullanmak istiyorum, ama çiçekler bir sürü deneyebilirsiniz. O parıldıyor ile vernik kullanılarak oluşturulan ise çok ilginç, bu tasarım, olduğunu. Bu oda sıcaklığında su kullanmak arzu ya da ılık, ama sıcak değil.

alt

"Havyar" manikür

"Havyar" tasarım son zamanlarda ortaya çıktı. Süslemek için çivi balık yumurta benzeyen özel topları - Sonuç muhteşem bir üç-boyutlu tasarım. Aynı renkteki "yumurta" kullanabilirsiniz, ve farklı karıştırıp, sonra tasarım şımarık ve orijinal bakacağız.

Orijinal granüller şirketi «Ciate» yanı sıra deliksiz, küçük boncuklar benzeyen her zamanki "Bulonki" cila olarak "havyar" manikür oturması için. Tasarımda no big deal:

 • Çivi baz kat uygulanır;
 • Kaplama kuru olduğunda, vernik tabanı iki kat uygulanmalıdır. Bu tırnak sesi rengini maç için gerekli olan "yumurta." Tasarımı herhangi bir boya nötr renk için bir temel olarak, uygun farklı bir renk karışımı olması;
 • Vernik tabanı son kat kuruduktan kadar, tırnak granülleri uygulamalı. Bu hemen ekstra toplamak için plaka üzerinde yapmak için en uygun "yumurta." Granüller sıkıca tırnak plaka haline sıkıştırılmakta ve mümkün olduğu kadar yakın yerleştirilmelidir. Tırnak kesme hattı, bir manikür çubuğu veya düzenli diş ipi ile yapılır;
 • Kapak uzun süren, üst "yumurta" vernik-fixer ile kaplı olabilir. Tasarım daha az rahatlama yapacak, ancak, unutmayın. Genel olarak, "havyar" tasarım pratik denilen olamaz: Manikür sadece akşam için uygundur gibi pek granüller, çivi oldukça hızlı bir şekilde düşer.
??????? ??????? ?????? ? ???????? ????????

alt

Tırnak Çizim

Çivi çizmek için ilk bakışta göründüğü kadar zor değil. Tabii ki, ilk uygulamalı çizimleri zor olabilir, ancak beceri deneyimi ile geliyor. Yeni başlayanlar fırça, ve her zamanki jel kalem çizmek için kullanılamaz. Zamanla, denemek ve farklı fırçalar edebilirsiniz: İlk kağıt üzerinde çizmek için eğitilmelidir ve ardından çivi boyama geçmek.

Farklı renklerde, akrilik boyalar ve farklı kalınlıklarda fırçalar kalite jel kalem satın almak için yeterli ilk deneyler için. Ve tırnaklar çizimler özel cazibesi yapmak için, bu tür pul gibi, takı çeşitli kullanabilirsiniz, "bulonki" folyo, Rhinestones, tüyler, dantel ... Kısacası, bir fantezi söyler tüm.

??????? ??????? ?????? ? ???????? ????????

Ana hata başlayanlar - çok karmaşık çizimleri.

Bu tür çizgili veya ağ gibi basit desenler ile başlamak en iyisidir. Zamanla, bu tür çiçek veya geometrik şekiller gibi daha karmaşık çizimler, taşıyabilirsiniz.

İşin tuhafı, çivi çizim en önemli şey - uygun bir işyeri. İyi aydınlatma ve güvenli bir tutamak gerekir. Bu sizin çivi pürüzsüz ve düzgün çizgiler koymak için izin verir.

alt

Etkili tasarım iğne

Bu çizim fırça daha kolay sanat iğne çizim olduğuna inanılmaktadır. Bu tür bir tasarım, boya cilası gerekmez için birbirleri ile iyi bir uyum birkaç renk almak için yeterlidir. Bunun yerine bir fırça, bir iğne ya da kürdan kullanın.

İlk olarak, çivi baz kat, göllerin sonra birini uyguladı. Ardından, boya gibi bir yıldız ya da kalp gibi formu tasarlanmış bu damla, yapmak için bir iğne ya da kürdan ile çok hızlı bir şekilde tırnağın bir damla farklı bir renk uygulamak gerekir, tırnak plağının üzerinde kurumaya ve beklemeden. Çok kalın veya hızlı kuruyan vernik sığmaz bir iğne çizmek için. Buna ek olarak, net fotoğraf çekmek için oldukça yoğun bir yapıya sahip boyaları tercih arzu edilir.

??????? ??????? ?????? ? ???????? ????????

Tırnak sanat ustaları Nail Art: boyama çivi sanatı????-???: ????????? ??????? ?????? iğne şaheserler kullanılarak oluşturulabilir. Renk, renkli soyutlamalar yıldızlı veya - Yeni başlayanlar için basit çizimler tercih vermek daha iyidir. Hazır tasarım payetler ile şeffaf vernik-fixer veya son kat ile kaplı olmalıdır.

Devamını oku İpuçları

İlgili Makaleler
?????? ??????: ????? ????????? ????Tırnak tasarım: En sıradışı fikirler
??????????? ?????? ?????? - ?????????? ???????? ? ????????? ????Akvaryum tırnak tasarımı - teknoloji oluşturma ve sıradışı fikirler
??????????? ?????? ?????? - ??????, ????????? ? ??????????Akvaryum tırnak tasarımı -, kullanımı kolay, pratik ve dayanıklı
?????????? ?????? ??????: ??????????? ??????????Yeni tırnak tasarımı: bayram havası
Makalenin Etiketler:
 • Tırnak Tasarımı
 • Düğün Nail Tasarım: ellerde odaklanmak
 • Tehlikeli kozmetik: The Phantom Menace

 • Akrilik tırnak tasarımları: tüm durumlar için parlak fikirler
 • Türleri

????????? ?????? ??????Diyelim ki, aynı tanıdık ve gerekli prosedür, diş fırçalama ya da yıkama - en modern kadın el bakımı için. Hatta kimin doğal tırnaklar çok arzulanan bırakın olanlar nedeniyle uzatma prosedürü için harika bir manikür olabilir. Muhteşem akrilik tırnak tasarımı Tırnak tasarım: En sıradışı fikirler?????? ??????: ????? ????????? ???? parlak ve unutulmaz - gerçek şaheserleri parmak uçlarını oluşturmanıza olanak sağlar.

alt

Avantajları ve akrilik kapasite sakıncaları

Akrilik kullanarak Tırnakların - muhteşem bir manikür hayal kadınlar arasında en popüler prosedürlerden biri. Nedeniyle akrilik her kadının benzersiz bir tasarıma sahip uzun ve güçlü tırnaklar hayallerini yerine getirebilir. Güçlü ve güzel Bunlar yapay tırnaklar, onlar düzlemsel boyama, aynı zamanda hantal motifler sadece dekore edebilirsiniz. Akrilik tırnaklar üzerinde çok popüler akvaryum tasarım - Bu teknoloji cam altında sanki, tırnak plağının içinde süslemeleri sahip olmanızı sağlar.

Akrilik çivi çok nadiren çatlak, ancak tırnak plağı bozuksa, kolayca tamir edilebilir. Zaman yapay çivi ile kısmına gelince, özel çözücüler ile yapmak için yeterli kolay.

????????? ?????? ??????????????? ?????? ??????

Akrilik çivi ve dezavantajları var. Tüm kapasite süreci eşlik oldukça keskin nahoş koku ilk olduğunu. İkincisi, akrilik tırnaklar Akrilik çivi: İfade biçimi????????? ?????: ?????? ????????????? çeşitli kimyasal uyaranlara duyarlı, bu yüzden özellikle dikkatli tedavi gerektirir. Son olarak, akrilik kapasite sahipleri ince ve zayıf doğal çivi uygun değil - akrilik tırnak plağının tabakası altında bile zayıf olur ve sık sık çivi uzantısı sonra rehabilitasyon prosedürleri bir ders gerektirir. Akrilik havada çok hızlı sertleşir yana, kendi çivi son derece zordur inşa - uzman becerileri gerektirir.

alt

Takı Çeşitleri

Akrilik kapasite çivi uzunluğu değil, sadece en cesur fantezilerini gerçekleştirmek için izin verir, ama aynı zamanda onların dekorasyonu hakkında. Akrilik tırnaklar sahipleri düzlemsel resim ve muhteşem bir surround dekor, hem de çok güzel ve henüz pratik akvaryum tasarım olarak mevcuttur.

????????? ?????? ??????????????? ?????? ??????

Tırnak çekme süslemek için ne bir yol, her kadın ayrı ayrı karar verir. Bir kural olarak, lüks süslemeleri hacmi gibi düğün dekorasyon çivi gibi özel günler için kullanılır. Günlük yaşamda bu tür takı rahatsız. Tırnak yüzeyi herhangi bir fırsat için, tamamen pürüzsüz daha çok yönlü ve mükemmel olduğu Normal boyama ve akvaryum tasarım, - Herhangi bir giysi ile uyum içinde çivi böylece en önemlisi, oje renkleri seçin.

alt

akrilik çivi boya: Kelebekler

Yükseltmeden önce akrilik tırnaklar hazırlanmalıdır: Bir kuru manikür yapmak akrilik kaplama ile tırnak yapışmasını artıracak tırnak plağı özel araçlar tedavi etmek. Sonra çivi başlayabilirsiniz. Akrilik havada hızla sertleşir olduğundan, ipuçları oluşturmak için hızlı çalışması gerekir Içkili - Devrim tırnak tasarımı????? � ????????? ????????? ??????? Gerekli uzunluğu çivi.

????????? ?????? ??????????????? ?????? ??????

Yeşil tonlarında payetler ile çivi kullanılan şeffaf akrilik bir neşeli bir yaz tasarımını gerçekleştirmek için - bu hafiflik ve zerafet imajını verecek. Bu etkiyi daha geliştirmek için, tırnağın ortalama uzunluğu tercih vermek daha iyidir. Tırnak şekli özel testere vasıtasıyla ayarlanır.

????????? ?????? ??????

Yapay tırnaklar çok zor olacak zaman, tırnak boyaları boyama başlayabilirsiniz. İlk olarak, ince bir fırça çim ve yaprak bıçaklar hatlarını çizmek gerekir. Bazı çivi görüntüleri ve kır çiçekleri ile dekore edilebilir. Bu tasarımda Ama en önemli şey - kelebek. Beyaz, açık mavi, limon ve açık pembe, onlar çivi gerçekten eski ve kışkırtıcı bir görünüm verecektir. görüntü şeffaf son kat ile kaplı olmalıdır.

alt

Toplu akrilik döküm

Tırnaklarınızı lüks dışbükey desenleri her zaman dikkat çekmek. Yetenekli bir usta çivi benzeri desenler veya sadece müşterinin seçtiği bazı dekore edebilirsiniz. Bir kural olarak, üç boyutlu tasarım, bazı veya resim çivi diğer bölümlerini vurgulamak için kullanılır - örneğin çiçek veya tomurcukları görüntü daha etkileyici yapmak için.

????????? ?????? ??????????????? ?????? ??????

Ve hacimsel tasarım pratik ve kısa ömürlü, ama kesinlikle dikkat çekecek çivi dekorasyon bu şekilde olsun. Üç-boyutlu görüntülerin oluşturulması genellikle çok zaman alır, ama sonuç buna değer. Burada böyle bir tasarım örneği aşağıda verilmektedir:

 • İlk olarak, akrilik kapasite tırnak hazırlamak gerekir: testereyle, kumlanmış, yağsız ve astar;
 • Kamuflaj ve pembe toz tırnak uzadıkça özel formlar yardımıyla. Örneğin şeffaf toz ve ışıltı ile renkli toz kullanarak tırnak kenarlarını oluşturmak için, parlak yeşil;
 • Bileşim berrak akrilik ve kum, ince bir tabaka ile örtülür ve bundan sonra mika tırnak üst üste bindirilmiş, bir ucunda. Tırnağın şekli testere bıçağı kullanılarak düzeltilir;
 • yeşil yaprakları ile çevrili beyaz uygulanan renkli görüntülere ucuna ortasından çivi. Ince fırça şeklinde yaprakları ve tomurcukları kullanarak akrilik küçük toplardan: çiçek ve yaprak Bazı hacmi oluşturmak. Sütlü, beyaz ve açık yeşil toz modellemek için kullanılır;
 • Binaların kompozisyonlar küçük şeffaf kristaller vermek;
 • Bu manikür Etkili ilave tırnak tasarımı gibi aynı teknikle akrilik yapılmış, el yapımı çalacaktır. Müşterilerine tırnak sanat bazıları ustaları mükemmel ellerin güzelliğini vurgulamak takı bu parçaları üretiminde hizmet sunuyoruz.

alt

Akvaryum tasarım: basit

Çok sayıda kadın çivi üç boyutlu görüntüler oluşturmak için olanak sağlar akvaryum tasarımı, süslemek için tercih ediyor, ama tamamen pürüzsüz tırnak yüzeyini bırakır. Bu tür bir tasarımın yaratılması genellikle tırnaklar üzerinde geleneksel kalıplama farklı değildir, ancak bileşimin sonunda berrak akrilik ya da bir jel tabakası ile kaplanır.

Oluşturduğunuzda akvaryum tasarım sihirbazı çeşitli teknikler kullanabilirsiniz. Yapma tırnak çok kalın çıktı henüz için Bununla birlikte, küçük bir hacim dekor kullanılması arzu edilir.

alt

Galeri
?????? ??????
 • Tırnak Tasarımı
?????? ??????
 • Tırnak Tasarımı
?????? ??????
 • Tırnak Tasarımı
?????? ??????
 • Tırnak Tasarımı
?????? ??????
 • Tırnak Tasarımı
?????? ??????
 • Tırnak Tasarımı
?????? ??????
 • Tırnak Tasarımı
?????? ??????
 • Tırnak Tasarımı
?????? ??????
 • Tırnak Tasarımı

Devamını oku Türleri

İlgili Makaleler
????????? ?????: ?????? ?????????????Akrilik çivi: İfade biçimi
??? ????? ????????? ?????: ?????????? ?????????Akrilik çivi kaldırmak için nasıl: lütfen sabırlı olun
???????????? ? ?????????? ????????? ?????? - ????? ????? ???????Avantajları ve akrilik tırnaklar dezavantajları - önceden bilmek daha iyidir
Makalenin Etiketler:
 • akrilik tırnaklar
 • Tırnak düzeltilmesi - güzel bir manikür için doğa ile bir uzlaşma
 • Sabun: kozmetik ve tıbbi

 • Makyaj tabanı: güzellik temel ilkeleri
 • Avantajları

???????????? ?????? ??? ??????

makyaj baz kullanılarak avantajları

Böyle kozmetik makyaj tabanı olarak tablo soyunma daha modern kız kazanıyor. Bu dayanıklılık ve makyaj ve doğal bir görünüm etkiler çünkü Ve bu, harika. Ama sürece Rus pazarı için temeli nispeten yeni bir araç olduğu: herkes ne faydaları ve nasıl bir vitrin kozmetik butik ile karşı karşıya doğru seçimler yapmak için ne olduğunu bilir. Ve bu seçim gerçekten önemli olduğunu.

Makyaj tabanı: güzellik temel ilkeleri - Faydaları

Neden vakıf?

Makyaj tabanı - bir çok yönlü ve hatta farklı isimler altında var demektir. Bu karışıklığı geliyor itibaren, birçok düzgün rehberli olamaz. temeli genellikle taban veya astar denir - aralarında hiçbir fark yok. Gölgeler, allık, pudra ve diğer kozmetik bir tuval haline vakıf, - bazı temel inanıyorum. Ancak vakıf aslında aynı zamanda bir üs gereken bir "boya", olduğunu. Makyaj tabanı - yüz astar bir tür. Ve o mevcut ve sonraki katmanlar ve mükemmel tuttu ve doğal baktığınızda.

Baz ton kaynaklara uygulanan ve bazen gündüz kremi nemlendirici. Onun amacı - dekoratif kozmetik doğal renklerin iyileştirilmesi ve en iyi "angajman" sonuçlanan, makyaj benimsenmesi için cildi hazırlamak için Kozmetik - sonuna kadar kullanmak isteyip???????????? ????????? - ????? ?? ?? ???????????? ?? ??? ???????. Vakıf türleri çoktur, ve her kız kolayca onu yüz özellikleri için doğru bir araç seçebilirsiniz. Taban uygulandıktan sonra cilt dokusunu, rengini, dar gözenekleri tesviye edilir, ancak kızdırma için bir araç, herhangi makyaj süslüyor olacak, hangi iç yüze doğal bir parlaklık verir ipek.

Makyaj için temel hassas ciltler için, örneğin kozmetik amaçlar için değil, aynı zamanda güvenlik nedenlerinden dolayı sadece gereklidir. Bu tip genellikle dekoratif kozmetik temas tahammül edilmez, reaktif cilt yüzden tabanı kullanmak gerektiğinde. Bu, elbette, hafif, hipoalerjenik olması gerekir.

Makyaj tabanı: güzellik temel ilkeleri - Faydaları

Makyaj tabanı Türleri

Ağırlıklı olarak doku ve renk tabanı ayırt. Çubuklar şeklinde sıvı jeller, kremler, sıvılar, katılar, - bunlar, sırasıyla, yağlı bölümü için farklı cilt tipleri için gerekli normal kuru edilir. Ayrıca, tüm bu bazlar arasında da saydam veya renkli olabilir, doğal bir deri tonu düzeltmek için gereklidir.

 • Doku

Sıvı akışkanlar, hafif saydam veya yarı saydam jeller - temelleri için en yaygın doku. Bunlar esas olarak, normal, yağlı, kombinasyon için önerilen çeşitli ciltler için uygundur. Ince bir tabaka ile yüz gitmek, bu tür fonların bir make-up almaya hazır bir düz mat yüzey oluşturan, çabuk kurur. Cilt aşırı yağ sürümü ile, çok yağlı ise, onu yüzeye ışığı bloke edecek bir toz haline döner tabanı seçmek için, bu daha iyidir. Kremler Kuru ve susuz ciltler için gereklidir. Onlar ağır ve besleyici.

Sağlam temeller yerel maskeleme için ihtiyaç duyulması halinde gerekli. Temelde böyle, izleri yumuşatma, kızarıklık azaltarak karanlık noktalar yıldırım gibi belirli alanlarda, düzeltme hakkında. Katı bazlar, farklı çaplarda sopalarla şeklinde mevcuttur. Onlar sıvı dokular ile karşılaştırıldığında çok yaygın değildir.

 • Renk

Makyaj baz, beyaz bir şeffaf veya yarı-şeffaf olabilir - diğer bir deyişle, renksiz, ve pigmentleri içerir. yüzün ilk tonunu ayarlamak için bir ihtiyaç vardır, ilk gereklidirCilt tonunu hizalamak nasıl - Sırlar maskeleme. Eğer renk aracı düşünmeye değer sorunlar vardır.

Bej baz o vakfa daha kolay hale yüze doğal, hatta renk verin. Soluk pembe sağlıklı bırakarak ve parlayan, çok solgun mat cilt dönüşümü. Kızarıklık nötralize etmek için gerekli olan yeşil baz genellikle bir sorun, deri ile, kuperozu eğilimi kullanılır. Ayrıca, cilt yansıtıcı parçacıkların içeriği ile herhangi bir renk temelini toplayıp, ışıklar ekleyebilirsiniz.

Baz bugün orta sınıf olarak ve elit kozmetik arasında, birçok markanın hatlarında varlıklar vardır Lüks kozmetik - tek fark fiyat???????? ????????? - ??????? ?????? ? ?????. Chanel Base Lumiere - jel tabanı, MAC Prep ve Astar - ışık sıvı. Cildin Radiance Estee Lauder Yüz Astar Plus Aydınlatıcı Bankası vermek - astar ışık yansıtan parçacıklar, Guerlain L'Or Radiance ile - jel altın içerikleri ile. Japon kozmetik Sana bir tesviye sopa Covercom Steak sunuyor. Makyaj talep marka Bourjois ve ağırlıksız yeşil Güzel Base ve renksiz krem ​​fondöten Oriflame Yüz Primer için kullanılabilir düşük maliyetli üslerinin.

Eugene Zhirkina


İlgili Makaleler
?????? ???????: ?????? ? ????????Güzellik ipucu: hızlı ve ucuz için
??? ???????? ????? ???? - ?????? ?????? ??????Yüz şeklini değiştirmek için nasıl - makyaj harikalar yapar
????????-??????: ??? ??????? ??????? ?? ?????? ?????Hızlı makyaj: on dakika güzelliğini geri yükleme
??? ????? ???????? - ??????? ? ????? ? ????Ne kadar güzel olmak - kendini sevgi ile başlar
Makalenin Etiketler:
 • vakıf makyaj
 • Tırnak tasarım: En sıradışı fikirler
 • Yeni tırnak tasarımı: bayram havası