Меню


????????? ??????? Ay takvimi insanlar ay bazı değişiklikler biyolojik süreçler ve fazlar arasındaki belirli kalıpları bulma, eski zamanlarda gelişti. Dünya gezegeninin doğal uydu bitkiler, refah ve diğer birçok süreçlerin ve olayların yaşam üzerinde önemli bir etkiye sahip oldukça canlı enerji, sahip olduğu düşünülmektedir. Ay Takvim saç kesme, sağlık ve saç büyümesi üzerindeki ay etkisi uzun süreli gözlemlere dayanır.

Eski inanışa göre, insan saç sadece güzellik için değil büyümek. Onlar, doğal anten bir tür temsil eden organizmanın dış çevre ile temas halinde tutmak. Ezoterizmin, astroloji ve diğer gizli bilimlerin Bazı hayranları saç adam dış dünyadan gelen yaşam enerjisi alır aracılığıyla bu olduğuna inanıyorum. Bu tür inançlar ile bağlantılı olarak gelenek çok nazik ve saça saygılı tutum kökenli. Antik çağda, insanlar bile masum uçları kesme değil saç daha cesur deneyler söz, yaşamda köklü değişikliklere yol açabilir inanıyordu Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ????????. Yaklaşık aynı ilkeler ve önerileri saç kesmek için ay takvimi inşa.

Ay Takvimi saç kesme: astrologlar tavsiye

Ay Ağda ve azalan ay

"Ay azalan - bu olur, ben bir saç kesimi almak için gidiyorum" - bir zamanlar popüler Rus şarkıcı Zemfira sung. Bu devam kısa saç kesimi hatırlamaya değer Kısa saç kesimi - rahat uzunluğu???????? ??????? � ?????????? ????? Zemfira, ve biz kameri takvimin buyruklarını açısından düşünün eğer açık hale kez onun konumu. Nedeniyle bu tür hesaplamalar sonra daha hızlı büyüyecek: Değil yanlışlıkla uzun saçlı hayal kadın, bu ay büyüme aşamasında olduğunu çok zaman zaman saç uzunluğunu ayarlamak için tavsiye edilir. Saç kesimi azalmakta ayı yaptıysanız Ve, bu, buna göre, hızlı saç büyüme beklenebilir, ancak saç köklerini güçlendirmek için yardımcı olur ve onların genel durumunu iyileştirir.

Bu öneriler, sık sık saç değiştirmek isteyenler içine almak emin olmalıdır: böylece saç kısa sürede geri büyüdü gereklidir için. Birkaç gün için en iyi saç kesimi ay birinci ya da ikinci çeyreğinde ise. Planlarınız kuaför sık ​​sık ziyaret içermiyordu ise, tam tersini yapmak gerekir - ". Yaşlanıyor" Ay ne zaman bir defada yani, bir saç kesimi Tamamen istenmeyen saç, gün içinde kesilen yaygın bu dönemde saç manipülasyon önemli ölçüde kişinin hayatını azaltmak inanılır gibi, yeni ay için muhasebe.

Ay Takvimi saç kesme: astrologlar tavsiye

Saç kesme olumlu ve olumsuz günler

, Ayın ek olarak, saç kesme için uygun tarihlerine zaman büyük önem sözde ay gün vardır. Ay döngüsünün her biri, yaklaşık otuz vardır ve bunların her biri belirli özellikler ile karakterize edilir.

Ay Boğa, Aslan, Başak, Terazi ve Oğlak astrolojik işareti geçer o günleri kesmek ya da sadece saç kesmek için en iyi olarak kabul edilir. Olumsuz işaretler Koç, Yengeç, Akrep ve Balık vardır, ve o günlerde, Ay Yengeç veya Balık burcuna hareket ettiğinde, hatta arzu bir saç kesimi, renk, perma söz değil, kafa yıkamak için Perma saç - doğru bakımı işe?????????? ??????? ????? - ????? ?????????? ????, Özeti ve benzeri. Ay takvimine İşaretler Kova, İkizler ve Yay nötr olarak kabul edilir: Bu günlerde hiçbir özellikle ciddi olumsuz sonuçları saç kesimi getirmek değil, ancak saçını, çok imkansız fayda olacağını söylemek için.

Buna ek olarak, bu "Ders Ay Void" zamanlarında kesilecek istenmeyen - o zodyak bir işareti çıkmak, ancak henüz diğer dahil edemiyor, bir ara devlet. "Hayır Elbette" Dünya uydu birkaç gün iki saniye olabilir. Böyle bir ay içinde olur her şey, genellikle mantıksal çözümler veya komple bulur ve saç kesimi nedeniyle bu gün kötü sağlık ve saç görünümünü etkileyebilir.

Astrologlar bu 9, 15, 19, 23 ve 29 numara her ay bırakarak, sözde şeytani ay gün güneş tutulmaları gün kuaförlük salonları ziyaret etmek gerekli olmadığına inanıyorum. Bu basit kurallara uymak sizin saç kesimi her zaman etkileyici bakacağız sağlamaya yardımcı olur, saç, güzel ve sağlıklı kalacak ve hayat küçük sıkıntılara karşı sigortalı olacak.

Svetlana Usankova


İlgili Makaleler
??????? ?????? ? ???? ?? ????Onlar için uzun saç ve bakımı
???? ?? ???????? - ???????????? ? ???????Saç Bakımı - diyet dikkat
?????????? ????? - ?? ??? ??????? ???????? ????????Saç Güçlendirilmesi - bakmak için ne
??? ???????? ?????? - ??????, ????????? ? ???????Masaj, kozmetik ve beslenme - saç güçlendirmek için nasıl
Makalenin Etiketler:
 • saç bakımı temelleri
 • Saç Aydınlatma: nasıl bir Goldilocks olmak
 • Gelinler için 15 yıldız saç

????????Denir gibi Limanı veya, Porto - nehir Douro (Douro) vadisinde üretilen Portekizce müstahkem şarap. Bu bölgede yetişen üzümlerden özel teknoloji ile üretilen şaraplar Sadece porto şarabı çağrılabilir. Bu port - şarap özel bir tat ve aroması zengin edindiği, böylece uzun bir süre tutulur bir asil içecek.

alt

Portekizli içki Tarihi

????????Efsane ünlü Portekizli şarap İngilizce ve Fransızca arasında bir çatışma görünümünü borçlu olduğu o var. XVII yüzyılın sonunda Fransız kralı Louis XIV İngiliz şarap satmak için onun konularını yasakladı. Ama İngilizce aristokrasi rafine alkol vazgeçmeye hazır değildi: içecekler diğer tedarikçiler arıyor başladı.

Portekizli şarap üreticileri İngiliz şarap sağlamak için istekli olduklarını ifade etti. Şarap ulaşım zaman alır ve asil içeceklerin kalitesi kaçınılmaz azalmıştır: Ama beklenmedik zorluklar vardı. Sonra Portekizce fermantasyon işlemini durdurmak için iyi şarap brendi küçük bir miktar eklemek için geldi. Güçlü ve tatlı porto şarabı - Böylece yeni içki doğdu.

Bu şarap pazarı hemen sahtecilik ortaya çıktı o kadar popüler hale gelmiştir. Sonuç olarak, XVIII yüzyılın ortalarında, bir hukuk Douro Nehri vadisinde üretilen tek şarap çağrılabilir hangi porto şarabı göre, geçti. Yeni içki adı üzüm bağları birkaç yüz kilometre uzaklıktadır Porto kentinde onuruna verildi. O oldu - Neden bilinmemektedir: Porto gerçeği üretilen şarap, ya da içki sadece adı öylesine sağlam ve çekici geliyordu Vila Nova de Gaia yerleşim ile karıştırılmamalıdır olsun.

alt

Şarap Doğum

????????Dik yamaçlarda üzüm kavurucu güneşin altında bira: River Douro farklı yumuşaklık vadisinde iklim. Bu nedeniyle sonbahar meyveleri çok tatlı. Liman üretimi için beyaz üzüm sadece iki özel çeşitleri ve kırmızı dokuz çeşit kullanılır.

Üzüm hasat geç Eylül ayında gerçekleşir - Erken Ekim. Geçmişte, dağların dik yamaçlarında üzüm elle tamamen gidiyordu. Bundan sonra, verim bacaklar özel tanklarda taş ezilmiş ve doğal fermantasyon başladı izin verdi. Fermantasyon süresi bitmiş içeceğin tatlılık bağlıydı.

O yavaşlar ve daha sonra tamamen fermantasyon sürecini durdurdu - Daha fazla gelecekteki liman üzüm ruhu (brendi) eklenmiştir. Bu durumda, fermente edilmemiş şeker ona tatlı tadı bir tür verdi şarap kalır. Bundan sonra, şarap varil, karışık (karışık farklı çeşitleri) içine döküldü, büyük fıçılar içinde fıçıları tutulur. Olgunlaşma dönemi üç kırk yıl arasında değişiyordu. Bu alıntı, bağlantı farklı bir zengin lezzet oluşturur.

Zamanla, teknoloji biraz değişti. Ama porto şarabı üzüm üretimi için bazı dağlık alanlarda bu güne kadar elle hasat edilebilir. Bu ancak liman değerini etkilemez. Ancak, tabii ki, değil ayak, ve özel makineler, zaten bizim zaman içinde üzüm ezmek. Şarap fıçıları tutulur ve mükemmel bir tat elde, farklı çeşitleri harmanlanmış: Gelecekteki limanda yüzyıllardır kanıtlanmış bir yol yapmak.

alt

Kategoriler ve sınıflarda

????????En iyi liman şarap kategorisi «Vintage Liman» (Vintage Limanı) atanır. Bir yıl şarap karıştırır. Şarap etiketi üzerinde «Vintage Limanı» hasat tarihini, şişe şarap şişeleme tarihi, hem de üretici garantisi gösterir. Zamanla, liman şarap şişeleri profesyoneller dediğimiz bir çökelti oluşturabilir "kabuk." Kategori "Vintage" serin kiler olarak saklamak içindir. Bu şarap şişeleri Yaşlanma kadar beş yıldır sürebilir.

Anlamına gelmektedir «Geç Şişe Vintage», sözde "Vintage Port" Popüler formu "şişe geç." Her zamanki "vintage" İki yıl maruz aksine, bu şarap, altı yıldır fıçılarda edilir. Bu şarap da şişe hemen sonra tüketilebilir.

Meşe fıçılarda yaşlanma sürecinde Port «Alaca» olgun meyve, fındık ve meyan kökü notaları ile bir tuhaf aroma kazanır. Servetini için buket liman kategori "Tony" konyak aşağı kalır değil. Bu içecek bir ona uygun fındık ile çerez, kuru meyve ve çikolata gibi soğuk kullanmak için yapılır.

Genç liman şaraplar meyveli notları ile yoğun bir aromaya sahiptir. Tipik haliyle, bu içecekler farklı yıllarda bitkileri karıştırılması ile hazırlanır. Bu içecek kalitesi çok farklı olabilir - elit sıradan için.

alt

Kullanım Şartları

????????Sevgili liman şaraplar severler gerçek Fransız brendi daha az bir şey için teşekkür ederiz. Tamamen zengin tat ve içecek ifade aromalarını zevk için, iyi içmelisiniz. Örneğin, lale şeklinde, benzer brendi yuvarlak içme gözlük kullanmak en iyisidir.

Artı on sekiz derece - Kırmızı liman oda sıcaklığında olmalıdır. Beyaz liman şaraplar on ya da oniki dereceye kadar soğutulur. Yarısına kadar dolu Camlar. İlginç bir ayrıntı: tatmak için hemen hazır on beş dakika içki "nefes" için gerekli olan, tavsiye edilmez. Sonra nefis içki tadını çıkarabilirsiniz.

Profesyoneller elit içecekler «Vintage Liman» kendine yeterli ve kendi içinde mükemmel olduğunu söylemek; Herhangi aperatifler Düşük kalorili atıştırmalıklar??????????????? ??????? onlar gerek yok. Eski limanlarından gelince "basit", onların tadı en iyi şekilde içecekler aperatifler eşlik uygunsa açılmak. Böylece, porto şarabı peynir tadı mükemmel mavi peynir (rokfor, Bleu d'Or ve diğerleri), yanı sıra meyve, çilek, fındık ve çikolata tatlılar çeşitli altını çizdi. Beyaz liman ve «Tawny» ayrıca kaz ciğeri gibi meze, bir aperatif veya eşlik olarak görev yaptı. Liman ve pişirmede kullanılan, örneğin, eti zengin aroma vermek için macunlar ve yavru eklenir.

Maria Bykov


İlgili Makaleler
???????? - ??????????? ???????Mead - efsanevi içki
??????? - ??????? ????-???????Sbiten - bal mucize içecek
??????? � ?????? �????� ????????Sbiten - baharatlı "kardeş" bal likörü
?????: ?????????? ??????? ??? ???????? ? ??????????Kefir: Sağlık ve uyum için eşsiz bir içki
Makalenin Etiketler:
 • içkiler
 • Balık marine: çanak günlük tatil
 • Köfteler - ocak ve ev sembolü

?????????????? ????? ????? ?????????? ??????? � ???? ?????? ? ??????İşlemden sonra, permalı saç kurutma makinesi olur, daha az büyüyecek ve kaçınılmaz kalıcı malzemelerde için fon maruz sırasında hasar yapının, restorasyon gerektirir. Genel olarak, saç restorasyon özel saç bakımı permalı Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ????????, Nemlendirici ve yumuşatıcı etkiye sahip ve saç yapısının korunmasını teşvik besinleri içerir şampuanlar, klimalar, kullanımı.

Kemoterapi sonrası saç restorasyon - önemli ve gerekli bir

Saç Bakımı permalı

Kalıcı bir dalga oluşturmak için kullanılan modern araçlar, değil agresif bir önceki nesil ile karşılaştırıldığında saç durumunu etkileyebilir. Bunlar, saç yapısına bir koruyucu etki ile kendilerini göstermektedirler. Ama bu saç daha dikkatli bakım ve takviye ve indirgeyici maddelerin kullanımını gerek permalı anlamına gelmez:

 • kimyasallara maruz kaldıktan sonra, onlar duyarlılık arttı çünkü kıvırma saç yıkama gününde, buna değer değildir. Yıkama 2-3 gün ertelenmesi gerektiğini;
 • permalı saçlar uzmanları saç perma için tasarlanmış özel şampuan, klimalar ve durulama kullanarak egzersiz tavsiye bakımı;
 • kendi yapısını geri yüklemek için yüzeye saç şampuanlama sonunda her zaman, özel araçları ve en az bir kez bir hafta koymak nemlendirici maske uygulamak için gerekli olan;
 • tarağı dişli gereken bir perma ile saçlarınızı tarayın;
 • saç kurutma iyi olduğunda saç kurutma makinesi kullanmak ve doğal bir şekilde onları kurumaya değil. Hala bir saç kurutma makinesi kullanmak zorunda kalırsanız, saç, stil için bir ön-köpük veya jel uygulayın;
 • jel veya köpük limon suyu yerini alabilir, bira ısındı, kvası Rus kvası: Yaz için ideal??????? ????: ???????? ??? ???? veya keten tohumu infüzyon;
 • saç boyama üretmek 2-3 hafta sonra daha önce değil tavsiye permalı.

Kemoterapi sonrası saç restorasyon - önemli ve gerekli bir

Besleyici ve gençleştirici maske permalı saçlar için bakım

Genellikle bir perma ve boyama saç sonucunda düzenli kırılgan ve zayıf hale gerçekleştirilmiştir. kalıcı malzemelerde ve kimyasal boyaların bileşim olup, bir alkali güçlü içeren saçın doğal asitlik değiştirme etkisi altında olan. Bu da, saç yapısına dahil keratin muhafaza bağların bir yok edilmesini sağlar. Bu nedenle, eğer boyama ya da onlara kuru için aynı olmalıdır saç artan kuruluk edinilen ve bakım perma aydınlatma sonucu olarak. Su ile saç yıkama yıkama ve uygun bir besleyici maske empoze ve bitkisel karışımların durulama için kullanmak gerektiği konusunda bir havlu ile kuruttuktan sonra.

Saç maskeleri saç yapısını etkilemek için en etkili araçlardan biridir. İlaç maske kafa derisine ve saç köklerine üzerinde tedavi edici bir etkiye sahiptir. Maske yardım nemlendirici saç güçlendirmek için Saç Güçlendirilmesi - bakmak için ne?????????? ????? - ?? ??? ??????? ???????? ????????Renk parlak ve daha cazip olun. Kimyasal perms zarar saç yapısını geri yardımcı bu maskeleri, birçok tarifleri vardır.

1 yumurta sarısı, hint yağı 2 yemek kaşığı krema ve maya bir çorba kaşığı: Örneğin, neredeyse klasik kompozisyon kullanabilirsiniz. Karışım bir su banyosu içinde ısıtıldı ve dikkatlice saç kökleri içine sürtünme edilir. Maske, şampuan ile yarım saat sonra yıkayın otlar kullanılan infüzyon durulayın.

Maskeler hint yağı, sıvı sabun ve aloe suyu başka bir çorba kaşığı gerekir hazırlamak için. Bu karışım ayrıca, bir su banyosu içinde ısıtıldı ve daha sonra, ilaç saç kökleri bir şekilde yedirildikten sürülür. Yarım saat şampuan maskeyi yıkayın elma sirkesi ile su kullanarak yıkayın (soğuk su 1 çorba kaşığı 1 litre alır). Elma sirkesi limon suyu ile değiştirilebilir.


İlgili Makaleler
??????? ?????? ? ???? ?? ????Onlar için uzun saç ve bakımı
???? ?? ???????? - ???????????? ? ???????Saç Bakımı - diyet dikkat
?????????? ????? - ?? ??? ??????? ???????? ????????Saç Güçlendirilmesi - bakmak için ne
??? ???????? ?????? - ??????, ????????? ? ???????Masaj, kozmetik ve beslenme - saç güçlendirmek için nasıl
Makalenin Etiketler:
 • saç bakımı temelleri
 • Doğum sonrası saç restorasyon: bu mümkün mü?
 • ABD vurgular: doğallık doğru

?????? ???????Vücut bazı sorunlar başladığında Genellikle insanlar diyet hakkında hatırlıyorum - örneğin, kilolu olduğu nefes darlığı ve alışılmış fiziksel aktivite ağırdır. Ancak bugün, sağlıklı bir yaşam tarzı daha popüler hale geliyor ve daha fazla insan sağlık sorunları için beklemek yok, diyet değiştirmek için çalışıyoruz. Bu çok zor, ama insan ihtiyacı sabır, azim ve elbette, motivasyon ile değil.

Basit tutun. Bunun yerine kalori veya gıda hacmi ve ağırlığı bölümleri endişesi, kendi öncelikleri çeşitli tazelik ve gıda rengini yapmak. Bu faktörler yararlı ürünlerin seçimi çok daha güvenilir bir rehber vardır Eğer düşünce değil Sekiz sağlıklı ürünler,?????? ???????? ?????????, ? ??????? ?? ?? ??????Paketin üzerindeki kalori sayısından daha. Buna ek olarak, bu diyet planı için gereklidir. Eğer diyet yazmaya başlayın gıdaların yeni ve basit tarifler arayın. Yavaş yavaş, diyet daha sağlıklı ve lezzetli hale gelecektir.

Yavaş yavaş diyet değiştirin. Bir gün için diyet değiştirmek için çalışılıyor - çoğu durumda verimsiz ve çok akıllı değil. Kendinizi bisküvi, pizza ya da sosisli, bugün yemek için izin dün ise sadece vejetaryen yemek, balık ve süt ürünleri yemeye başlar, şansını çok yüksek, bir hafta böyle bir diyet sürdürmek değil olmasıdır. Küçük başlayın - sebze salata diyet dahil Sebze salata: Doğanın cömert bir hediye??????? ??????: ?????? ??????? ??????? mayonez olmadan, bitkisel yağ yerine tereyağı, kurabiye meyve yemek yerine günde bir pişirme başlayın. , Adım adım, yeni ile eski alışkanlıkları değiştirmek - aniden bir başlangıç ​​çok daha etkili "yeni bir hayat."

alt

En önemli şey - moderasyon

Kısıtlamalar da dahil olmak üzere her şey, içinde. Sağlıklı bir diyet geçiş yavaş yavaş değil sadece sürece ekstra kilo kaybolur gibi, bir ömür boyu sopa ile bir yemek planı geliştirmek için mantıklı. Denge ve itidal - Bu nedenle, doğru beslenme yer şiddetli kısıtlamalar, burada ana şey.

 • Yasalara aykırı olarak herhangi bir ürün düşünmeyin. Biri hemen dünyanın en aranılan olur, kendimi herhangi bir ürün yasaklamak sadece vardır. O ortaya kışkırtmaya vermek, ve kaçınılmaz bir çok güzellikler düzenli kısmını ele geçirmek olduğunu suçluluk duygusu gelecek değer mi. Bu bir kısır döngü olduğunu ve dışarı ararlar daha düşmemeye çok daha kolay. Eğer fast food, tatlı, tuzlu, ya da bazı tip çok düşkün iseniz, bunları kendiniz korusun yok - sadece idareli ve küçük miktarlarda onları yemeye çalışın. Zamanla, bu ürünlerin daha az istiyorum göreceksiniz - Bu vücut sağlıklı gıda için kullanılan alır gerçeği normal sonucudur.
 • Küçük porsiyonlar yiyin. iştah gücü sizden önce görmek gıda miktarı ile doğru orantılıdır, yani küçük porsiyonlarda kendi yiyecek uygulayın.

alt

Diyet ne dahil etmek

 • Bitkisel yağlar, avokado, fındık ve tohumlarda bulunan tekli doymamış yağlar.
 • Somon, uskumru, hamsi - yağlı balıklarda bulunan omega-3 ve omega-6, - Çoklu doymamış yağlar da dahil olmak üzere,. Çoklu doymamış yağların diğer kaynaklar değil, ısı-tedavi keten tohumu, mısır ve ayçiçeği yağları, ve fıstık vardır.

alt

Bu diyet dışında tutulmalıdır

 • Doymuş yağlar çoğunlukla kırmızı et ve yağlı süt ürünlerinde bulunur.
 • Bazı margarin bulunan trans-yağlar, içinde kraker, cips, kızarmış gıdalar ve birçok rafine gıdalar.

alt

Proteinler

Gıda proteinleri içerdiği hücrelerinin yenilenmesi ve enerji üretilmesi için mutlaka gerekli olan yirmi amino asit vücutta ayrılmaktadır. Protein eksikliği kas kütlesinde azalmaya, kalp-damar ve solunum sistemleri ile bağışıklık sorunları azalmış olur. Bu nedenle, sağlıklı bir diyet yeterli protein ile vücut sağlar tek biri olarak kabul edilebilir. Et ve süt proteini dışında kaynaklar şunlardır:

Baklagiller: Mercimek, fasulye, nohut, ve çeşitli soya ürünleri - vb tofu, soya sütü, ve.

Fındık: badem, fındık, ceviz, antep fıstığı. , Tuzlu, tatlı ve kavrulmuş fındık kaçının - onlar besinlerin daha fazla kalori içerirler.

alt

Renkli meyve ve sebze diyet dahil

 • Eğer masada var her gün gökkuşağının tüm renkleri vardı ki, bir diyet planı için deneyin - ya da bunların en azından. Daha iyi, yemek meyve ve sebzeler daha parlak. Parlak meyve, özellikle birçok vitamin, mineral ve antioksidanlar içerir. Renkli meyveler farklı besin içeren, bu nedenle diyet mümkün olduğunca farklı olduğu önemlidir.
 • Yeşiller. Soluk yeşil salata, koyu yeşil soğan, dereotu, maydanoz, kereviz Kereviz: bariz avantajları ile sebze?????????: ???? ? ?????????? ?????????????, Ispanak - Sağlıklı bir diyetin gerekli bir bileşeni olan Yeşiller sadece bazı tür. Hepsi, kalsiyum, magnezyum, demir, potasyum, çinko ve vitamin A, C, E ve K büyük bir miktarını ihtiva
 • Bu tür havuç, mısır ve kabak gibi sebzeler tatlı yardımcı basit karbonhidrat içeren tatlı gıdalar için özlem ile başa çıkmak için. Ayrıca, tabii ki, yararlı maddelerin bir çok içermektedir, uzun bir süre için tokluk hissi sağlar ve.
 • Meyve - Sağlıklı bir diyetin bir diğer önemli bileşeni. Bunlar elyaf, vitaminler ve antioksidanlar kaynaklarıdır. Bunlar yüksek kalorili tatlı gıdalar ve atıştırmalıklar için büyük bir yedek yararlı olabilir vardı. Evinizin her zaman meyve vardı böylece alışveriş planlayın: güzel bir sepet ya da plaka koyun ve tatlı bir şey ısırmaya bir arzusu varsa onları yemek.

alt

Bu sadece önemli olduğunu, ancak nasıl yemek

 • Mümkün olduğunda, şirket yemek. Görüşme sırasında, insanlar genellikle daha yavaş yemek ve beyin çok fazla yemek için zaman var önce doygunluk sinyali için zaman vardır. Buna ek olarak, diğer insanların varlığı sadece yemek için utanıyorum olabilir.
 • TV ve bilgisayar karşısında yemek yemeyin. Bu bilgi kaynaklarının dalıp, birçoğu çok yemek nasıl fark yoktur.
 • Vücudunuzu dinleyin. Eğer gerçekten aç, eğer kendinize sorun, ya da sadece bir bardak su birkaç saat yemeden yapmak istiyorum. Eğer doymuş hissetmeden önce yemeyi bırakın. O mide dolu olduğunu duygu gelmeden önce masadan kalkmak tavsiye edilir neden olan - vücut yeterli yiyecek alır, ve beyin ilgili sinyal üretir zaman, birkaç dakika sürebilir an Arasında.

İlgili Makaleler
10 ???????????? ???????, ????????? ????????Kilo hayal 10 pratik ipucu
?????????? ???????: ???????? ?? ?????Doğru beslenme: kilo kontrolü
??????? ?????????????? ??????????: ????????, ?? ??????? ??? ??????Uzun vadeli uyum Koşulları: Tekrar kilo vermeden kilo
?????????? ????: ???? ?????? ??? ??????? ??????? ?????Yaş menü: yaşamın her dönemi için diyet
Makalenin Etiketler:
 • doğru beslenme
 • kilo kaybı için işlem: sağlığına zarar değil nasıl
 • Diyet Larisa Dolina: Tüm kilo

???? ??????? ????? ? ??????Aqua-yeşil olarak adlandırılan bu gölge kez, şimdi sık sık diğer adları kullanabilirsiniz. En yaygın - başka bir isim - teknik uygulamasıdır turkuaz, gölge "mavi" yakın olduğunu. Majesteleri moda ve belirli bir gölge ile ilişkili duygular geldiğinde ancak çok değerli kod tüm sistem paramparça edilir. Seladon giyim onun için hiçbir sınırları vardır ve belirtme geçişler titizlik o kadar popüler.

Seladon da siyanik veya mavi renk tonu çağırdı. Daha sonra yeşil, mavi yaklaşırken, parlak veya sessiz olma, koyulaşma ve aydınlatma, yorumların çeşitli başvurulabilir Bu mavi-yeşil gölge. Nedeniyle dayanılmaz çeşitliliği, kolay elde soyunma odasında ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirebilirsiniz. Ama kimse giyim renk kombinasyonları kurallarını iptal Giysi renk kombinasyonları Koşulları - renk sorunu??????? ????????? ?????? ? ?????? - ??????? ?????? ve belirli bir renk tonu tsvetotipu görünüm uyum.

alt

Celadon için uygun

Olursa olsun, onun zenginliği ve belirli bir spektral sesi olan yakınlığı Celadon konuşurken ne demek sesi ne tür - seladonlar isterseniz hemen hemen tüm alabilirsiniz. Gardırop renk tanıtımına engeller ya yanlış renkler, yanlış renk ya da mahalle veya fırsat ya da yaşlarına uygun olmayan elbise, bu rengin bir overabundance seçilebilir.

???? ??????? ????? ? ?????????? ??????? ????? ? ??????

Zengin aqua Işık veya parlak gölge, genç kızlar, sarışın ve ışık ve bronzlaşmış cilde sahip için idealdir. Aqua neon gölge mükemmel doğa esmerler ve kahverengi saçlı kadınların altın bronzluk ve esmer cildi vurguluyor. Boynuna üst veya eşarp - - sonra gözlerini ışıltı harika renklendirmek mavi veya mavi-gri, geri kalanı kendi düzeyinde bu seladonlar "çekme" onlara güvence ve kişi bunu koyarsanız ise gözlerin varsa.

alt

Yaz Mood

Seladon o tamamen amacını ortaya ve adını haklı mümkün olduğu ilkbahar-yaz sezonu için son derece önemlidir. Giyim deniz dalgası vurgulamak ve yaz bronzluk ve asil solukluk renkleri doğru seçimi ile bariz bir dezavantaj yapmaz.

???? ??????? ????? ? ?????????? ??????? ????? ? ??????

Güzel dinamikleri sallayarak, iyi saydam şifon veya jarse dikilmiş olabilir zemine maxi uzun etek, - aqua giyim en popüler öğelerinden biri. Bu etek mükemmel kahverengi Roma sandalet düz ayakkabılar ile kombine edilir, bale daireler ışık.

alt

Elbise renk aqua

 • Aqua elbise - laik ve rahat üzerinde de geçerlidir ayrı bir moda hikayesi. Uzun kollu ve korse büstiyer ile diz veya mini üstünde çok güzel dantel elbiseler.
 • Parlak renkli elbiseler Parlak renkler giymek nasıl: 7 İpuçları??? ?????? ????? ?????: 7 ??????? aqua, düz siluet stil dava veya bel ve korse ince bir kemer ve örtüşme ile, daha geniş bir yaz kokteyl parti için mükemmel bir seçim olacaktır.
???? ??????? ????? ? ?????????? ??????? ????? ? ??????
 • Ince triko ve günlük görüntüler aqua şaşırtıcı asil kadınsı bir görünüm karanlık gölgeler uzun kollu uzun veya diz-boyu elbise.
 • Elbise renk aqua iyi olan aksesuarların sıcak tonları - ayakkabı ve çanta Çanta - Her kadının gardırobunda gerekli bir şey????? � ??????????? ???? ? ????????? ?????? ??????? yüz kenarlarında veya kemer üzerinde kahverengi ve altın süs eşyaları veya jant doğal tonlarda.

alt

aqua giyim başarılı kombinasyonu

Seladon hem neon tonları gibi, sıcak ve soğuk aksine, onunla uyum içinde olan turuncu tonları ile harika görünüyor, ve sessiz sürümleri. İkincisi yeterince ifade ise deniz yeşili ile hassas veya parlak mavi kombinasyonu da başarılı olacaktır. Pembe ve mercan, deniz yeşili ile setleri bakabilirsiniz nedeni yukarıda belirtilen turuncu bile daha iyi olduğunu bu durumda soğuk renklerin bütün tonlarını içinde.

???? ??????? ????? ? ?????????? ??????? ????? ? ??????

Parlak, renkli su renklendirmek harika kahverengi tonları ile kombine - ışık seçenekler arasından nötr krem ​​bej zengin çikolata. Bu nedenle, en iyi ve en güvenli kombinasyonu biri olur, örneğin, bir deri kayışı veya kahverengi ayakkabı ve yumuşak bej bir çanta ile renk aqua elbise.

???? ??????? ????? ? ?????????? ??????? ????? ? ??????

Aqua takı giyim seçimi ile ilgili olarak, yine burada bu gölge iyilik gösterir. O mercan inci süs ve aksesuarları ile, bir soğuk ile sıcak altın ve gümüş hem de iyi gider. Şık giysi aqua kombinasyonunun etkisini artırmak için ışık veya parlak olması, ve aksesuarları sonra tam bu kontrast ortaya gerekir.


İlgili Makaleler
???????? - ???????? ??? ?????????? ??? ?????????? ????????? ???? ????????Tsvetotip - Bir sorun ya da ipucu? Doğru tsvetotip nasıl belirlenir
??????? ????: ???????? ????????Pembe renk: hassasiyet Senfoni
??????? ????????? ?????? ? ??????: ??????? ??????Giyim renk kombinasyonları Koşulları: renkli soru
???? ??????? ?????: ???????? ?????? ? ????????????Renk iç çamaşırı: seçim kriterleri ve tercihleri
Makalenin Etiketler:
 • Renk ve gardırop
 • Deri ceket giymek ne: bireysel stil için arama
 • Geniş üst Botlar: Rahat aksesuar