Меню


????????? ?????? ?????Modern kadınlar birden fazla evlenmek için gelemez olmasına rağmen, düğün, her kızın hayatında en önemli olay hala. Bir gelinlik seçerken soru genç ve olgun gelinler önünde çok akut Çünkü. Brokar Gelinlik - onların düğün günü gerçekten güzel olmak isteyenler için harika bir seçim.

Brokar Gelinlik - gelin zorlu bir kıyafet

Neden brokar?

Brocade metal ipliklerin imalatında kullanılan yoğun doku olarak adlandırılan. Rafine parlaklık metalik iplik inanılmaz brokar dekorasyon verir. Biz güvenle her zaman kendi özgünlüğü ve parlak parlaklık dikkat çekmek brokar en "zengin" kıyafetler dikilir olduğunu söyleyebiliriz. Eski günlerde zengin gelin zengin nakış, inci ve değerli taşlar ile dekore, brokar elbiseler sık ​​sık koridordan yürüdü. Brokar çok daha erişilebilir hale gelmiştir rağmen, bu güne kadar bu geleneği unutmadık.

????????? ?????? ?????????????? ?????? ?????

Böyle ipek ve saten gibi gelinlik için diğer popüler malzemeler, aksine, brokar, yüksek yoğunluğa sahip, bu nedenle soğuk kış aylarında kullanılmak için idealdir. Kar-beyaz veya krem ​​renkli brokar elbise düğün fotoğraf çekimi sırasında eşit lüks ve kapalı ve doğa bakacağız.

Brokar Gelinlik - gelin zorlu bir kıyafet

Brokar bir stil gelinlik seçme

Gelinlik birçok mevcut stilleri arasında gelin için mükemmel yalnızca birini seçmesi kolay değildir. Doku tipi, yoğunluğu ve genişletilebilirlik de stil seçimini etkileyen. Yani, ağır brokar kumaştan gelinlik en iyi uyan dikmek için. Pahalı brokar kendisi bir mücevher olduğunu parlaklık Unutmayın, çok karmaşık fırfırlı stilleri seçmek için gerek yoktur. Örneğin, mütevazı elbise diz alınır, gibi Brocade gelinlik kadar basit olabilir, ama son derece etkilidir.

????????? ?????? ?????

Bu parlak kumaş ışığı yansıtır ve görsel bir kaç kilo ekler unutulmamalıdır. İdeal rakam değilse - sert bir üst brokar korse elbise en iyi seçim olacaktır. Utyanet korse bel ve başarılı gelinin ihale cilt yola göğüsler ve açık omuz ve lüks parlaklık brokar kaldırın.

Başka bir yol bu ekstra kilo gizlemek için - saten kumaşlar parlak brokar birleştirir. Soğuk sezonu için, örneğin, brokar ve kadife bir arada mükemmel uygundur. Gizle bütünlüğü yardım ve kar-beyaz kürk pelerin - vazgeçilmez aksesuarı "kış" gelinler. Bu çatma mükemmel tüyleri ile bir araya unutulmamalıdır Kürk - zamansız lüks???? � ??????? ??? ???????Ve bu kombinasyon çok popüler.

Gelinlik birçok stilleri arasında beş en uygun ayırt edebilir. Bu düz elbiseler, bir-line (ışıl ışıl), elbise tarzı "Denizkızı", havai fişeklere ve elbiseler "İmparatorluk". Bu stilleri hepsi kendi özellikleri vardır.

Yani, siluet "İmparatorluk" hamile gelinler arasında en popüler. Küçük bir karın gizlemek için yumuşak perdeler ile birlikte bel elbiseler abartmış, şefkat ve acının görüntü verir. Tüm elbiseler için Brocade kullanma tarzı çok hantal yapabilir, ancak kadife veya ipek etek brokar üst kombinasyonu avantajlı bakacağız.

????????? ?????? ?????????????? ?????? ?????

Style "Mermaid" oldukça seçici - sadece ince gelinler, ortalama ve daha yüksek büyüme uyacaktır. Yüze tam oturan elbise bu tarz aşağı denizkızı kuyruğu gibi dizlerinin uzanır. Bir ince rakam vurgulamak olacaktır parlak brokar elbise Made İnce şekil: bulmak ve tutmak???????? ??????: ??????? ? ???????? Geline ve dikkat çekmek. Aynı dar düz elbise hakkında söylenebilir.

A-line elbise oldukça evrensel. Sorunsuz bir ışıl ışıl etek içine bu elbise korse takılması. elbise parlak brokara veya diğer kumaşlar ile brokardan bir kombinasyonundan yapılabilir.

Son olarak, top elbisesi - en sevilen çocuk masalları gerçek prensesler için bir stil. Sıkı korse elbise onun kusurlarını gizleme, böyle bir rakam oluşturur ve genellikle özel çemberler tarafından desteklenen çok dolu etek, ciddiyet ve büyülü çekicilik görüntü verir. Bu elbise tamamen brokar dikili, ancak yalnızca brokar korse kullanmak daha iyidir edilebilir Şık Korse: Viktorya döneminin yeni dönüş?????? ??????: ????? ??????????? ????????????? ????? ve etek kırpın.


İlgili Makaleler
????? � ????????? ????? ? ??????? ????????Brocade - zengin bir tarihe sahip lüks bir kumaş
??? ???? ?? ????? - ???????? ????? ?????? ??????Kendi elleriyle gece elbisesi - brokar dikmek için nasıl
???? ?? ?????: ??????? ??????? ?? ?????? ????Brocade etek: biraz lüks, her gün
?????? ?? ?????: ?????? ??? ????????? ??? ???????????? ??????Brocade takım: karnaval ya da rahat bir kıyafet için giyim?
Makalenin Etiketler:
 • brokar
 • Gelinlik 2013 Trendleri - çiçekler, dantel, yapay elmas ...
 • Gelinlik 2012 - düğün sektöründe çok farklı iki eğilimler

?????? ????????? ????? 20132013 düğün moda geniş bir yelpazede sunuyor. Bildiğimiz gibi gelin onları görünür olmasını istemiyorsa, genellikle düğün ayakkabı, elbette özel bir şey vardır. Geçmişte, gelinin birçok büyük konfor için, bir düğün basit ayakkabı, hatta beyaz sandalet düz ayakkabı giydi. Moda Düğün Ayakkabıları 2013 - Bu geleneksel bir törenle özel bir şey yapmak için seviyorum cesur gelinler için.

Moda Düğün Ayakkabıları 2013 - parlak deneyler

Pembe yüksek topuklu ayakkabılar

Mükemmel düğün çocukluk hayalini Birçok kız. Yüksek topuklu pembe ayakkabılar düğün gelin basit bir kız gibi şeyler için aşkını ifade etmek için izin, ve bağımsız bir kadın kendilerini aramak için gurur aynı zamanda.

?????? ????????? ????? 2013

Moda Düğün Ayakkabıları 2013 - parlak deneyler

Bir desen ayakkabı özelleştirilmiş

Teşekkür ileri teknoloji bugün ayakkabı sevdiğiniz resim veya sembolik ya da duygusal bile bir şey konabilir.

?????? ????????? ????? 2013

Moda Düğün Ayakkabıları 2013 - parlak deneyler

Nane rengi - sezon vurdu

Bu renk 2013 yılında çok moda olduğunu ve tüm birçok gelinlik dergilerde ve moda pistleri bulunabilir görünüyor. Nane Çakmak gölge herhangi bir renk paleti tazeliğini ve hafiflik katar.

?????? ????????? ????? 2013

Moda Düğün Ayakkabıları 2013 - parlak deneyler

Ismarlama ile dekore Vintage düğün ayakkabı

Vintage stili artık son derece popüler olduğu gibi, bazı gelinler düğün ayakkabı evlenmek Düğün ayakkabıları - 2013 yılında en iyi modeller????????? ????? - ?????? ?????? 2013 ???? anneleri ve büyükanneleri. Eğer onların büyüklüğü vintage ayakkabı bulmak için yapamıyorsanız, endişelenmeyin: Eğer hassas dantel ile süslenmiş, onlara bir klasik bir görünüm vermek için basit ve kolay ayakkabı satın alabilirsiniz Modern gardırop Dantel??????? ? ??????????? ????????? veya diğer Retro süsler.

?????? ????????? ????? 2013

Moda Düğün Ayakkabıları 2013 - parlak deneyler

Parlak düğün ayakkabı

Her kadın şaşırtmayı sever. Koridorda aşağı yürürken, sen parlak renkli ayakkabılar giyen bir sürpriz misafirler, yapabilir, ve görüntü daha nefes kesen olacaktır. Bu güne olduğunu unutmayın, ve herkes tarafından hatırlanmak olsun.

?????? ????????? ????? 2013

Moda Düğün Ayakkabıları 2013 - parlak deneyler

Tüyler

Birkaç yıl önce, moda küpe tüy haline geldi. Bugün, bu eşsiz eğilim düğün moda geldi. Şimdi size bir düğün olarak seçmiş ayakkabılarını dekorasyon, herhangi bir stil ve renk tüyleri alabilirsiniz. ayakkabı tüyler doğal olmak zorunda değilsiniz.

?????? ????????? ????? 2013

Moda Düğün Ayakkabıları 2013 - parlak deneyler

Pedikür gösteren ayakkabı Açık parmaklı

Senin pedikür gösterin açık ayak ile düğün ayakkabıları koyarak, küçük, parlak aksan düğün elbise canlandırmak için Düğün moda 2013 yılında eğilimler: Düğün kadınlar için elbiseler????????? ??????? ??????: ????????? ????????? ???? 2013. Evet, ve prosedür kendisi tüm düğün huzursuzluk manikür ve pedikür, ve harika bir tatil rahatlatıcı.

?????? ????????? ????? 2013

Moda Düğün Ayakkabıları 2013 - parlak deneyler

Geleneksel klasik fildişi

Bu ayakkabılar modası asla. Kızlar çok doğru olduğunu düşünüyorum çünkü çoğu gelinler, beyaz gelinlik ayakkabıları, ya da ayakkabı fildişi seçin.

?????? ????????? ????? 2013

Moda Düğün Ayakkabıları 2013 - parlak deneyler

Ayakkabı buket rengini seçin

Düğün ayakkabıları ton çiçek veya aksesuarlar alabilirsiniz. Bunlar mavi, kırmızı, kahverengi, turuncu olabilir.

?????? ????????? ????? 2013

Moda Düğün Ayakkabıları 2013 - parlak deneyler

Etkilemek isteyenler için

Stuart Weitzman model Rita Hayworth - düğün ayakkabı dünyanın en pahalı. Onlar bile bir düğün koymak, ama sadece 2006 yılında Akademi Ödülleri'nde asla. Elmas, safir ve yakut ile süslenmiş ayakkabı. ayakkabı maliyeti yaklaşık 3 $ 1 milyon.

?????? ????????? ????? 2013

İlgili Makaleler
????? ?? ??????? ??????? ? ????? ?????? ???? ? ????????Moda ve sağlık açısından yüksek topuklu ayakkabılar
????????? ????? 2014: ???????? ???????Düğün Ayakkabı 2014: Şık sırt
????????? ?????? ?????: ??????????? ?? ?????Kışın Gelinlik: eşiğindeyken
????????? ?????? 2014: ??????????? ????????Gelinlik 2014: görkem görkem
Makalenin Etiketler:
 • Düğün moda trendleri,
 • ayakkabı
 • Çıplak omuzları ile Gelinlik - moda trendleri
 • Tüm zamanların en iyi 20 ünlü gelinlik

 • Patlama ile saç stilleri - seçim sınırları olmadan
 • Ortalama uzunluğu
 • Uzun saç
 • Düz patlama
 • Gençlik
 • Düğün
 • Erkekler

???????? ?????? ??????

Düz saçlarla saç stilleri - el tarzı dalga değiştirmek

Saç - bu kesim ve moda trendleri doğrultusunda saç şekillendirme sadece belli bir yol değil. Öncelikle, saç düzeltme işlevini gerçekleştirir. Doğru seçilmiş saç modeli ile genel yüz şekli ve görünüm dezavantajları büyük çoğunluğu gizleyebilirsiniz. Saç yüz şeklini düzeltmek görsel olabilir, vurgulamak veya kılık aşırı bile büyük ya da küçük gözler, burun, ağız, ve çekin veya bir adamın yüksekliğini azaltmak.

Buna ek olarak, saçak - genel olarak radikal saç uzunluğu değişiklikler ve saç başvurmadan, görüntü çeşitlendirmek için büyük bir fırsattır.

uzağa, daha fazla yıldız klasik uzun saçlı aynı uzunlukta reddetme ve daha cesurca patlama çeşitli denemeler.

Sınır Tanımayan seçim - - patlama ile Gizli Düz patlama

Doğrudan pürüzsüz patlama

Doğrudan pürüzsüz patlama:

 • mükemmel her zamanki gibi yeniler;
 • Genç;
 • Gözleri dikkat çekiyor;
 • değil alnın veya saç çizgisi ideal formunu gizlemek için izin verir.

Bir kez düz düz saçlarla kamera önünde belirdi tüm yıldızların listesi, mümkün değildir onlara bir sürü çünkü. Christina Ricci, Rihanna, Sandra Bullock, Naomi Campbell, Christina Aguilera ve diğerleri. Genellikle uzun patlama tercih onların lüks saç patlama bile Penelope Cruz ve Monica Bellucci, pişman değil.

???????? ?????? ?????? ???????? ?????? ??????

Mükemmel düz saçlar, saç yığılmış dalgalar düz patlama, bir örgü veya yığılmış saç kesimi örgülü, bir topuz geri bağlı, lüleler kıvrılmış.

Sınır Tanımayan seçim - - patlama ile Gizli Düz patlama

Tarafına Düz patlama

Düz patlama sabit hat herkes için değilse, örneğin, kesinlikle kare veya yuvarlak yüz kontrendikedir, yan patlama evrenseldir. Yan patlama o kurulum çok kolay, aynı zamanda kadınsı ve zarif görünüyor. Kurutma, saç spreyi, hava ipuçları köklerden yönlendirilir zaman. Bir tarak yerine bir patlama parmak göndermek yeterlidir.

Charlize Theron - tarafına patlama saç mükemmel bir örnek. Düz patlama ve dalgalı saçlar - Farklı dokular kombinasyonu Dalgalı saç: sexy bukleler????????? ??????: ??????????? ??????? - Şık bir saç modeli ve ilginç olun.

???????? ?????? ?????? ???????? ?????? ??????

Eva Mendes gibi retro tarzı bir yüksek "kabuk" ile birlikte yan büyük patlama, görünüyor. Saç, yüksek at kuyruğu toplanan veya raslantı arka toka bıçak ve yan patlama yatıyordu eğer Basit ve çok yönlü saç elde edilir. Bu sıkı kıyafet ile ofis için ölçülü saç, uygun döner Elbise kodu: elbise ve damat?????-???: ?????? ? ??????? ???Ama, aynı zamanda, bu sıkıcı değil. Böyle bir saç modeli ile sık sık Jennifer Aniston, Jennifer Lopez, Cate Blanchett görünür.

Sınır Tanımayan seçim - - patlama ile Gizli Düz patlama

Doğrudan eğimli patlama

Bu eksiklikler yüz şekli düzeltmek için benzersiz özelliklere sahip olması nedeniyle, doğrudan biçilmiş saçak, hatta daha sık kullanılır.

Yüksek elmacık kemikleri, ya da ideal bir uzun düz saçlarla bir yuvarlak yüz için, bir merdiven yaptı ve yanaklarda boyunca koydu, Renee Zellweger gibi, inceltilmiş veya kısa düz patlama.

Ne zaman üçgen yüz eğimli patlama geniş alnı kapatmak yardımcı olacaktır. Elmas şekilli yüz, dengede olup olmadığını uzun saç Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ???????? elmacık kemikleri ve yanaklar gizlemek ve çırpılmış ve eğimli patlama alin uzatmak kaldırdı kullanarak.

Sınır Tanımayan seçim - - patlama ile Gizli Düz patlama

Tam özgürlük

Bu saç toplu yerleştirerek herhangi bir formu ile kombine edilir patlama ana avantajlarından biri. Doğru seçilen saçak çerçeve için en iyi kişiyi oluşturur. Sonraki, saç siz lütfen yerleştirilebilir ve genel görünüm ile yağma yok.

Uzun saç bir kabuk koymak topuz örgü,, örgü örgüler bükebilir. Maşaları üzerine kıvrılmış veya olabilir utjuzhkom hizalayın ve omuzlarında düşmek bırakın. Kısa saç kesimi kilitler, yendi ve bir karışıklık yaratmak, sorunsuz döşenebilir.

Patlama ile kolay, hızlı yükleme yapmak için. Bir bakımlı bitmiş bir görünüm olacak bir patlama ve tüm cilt bırakmaya yeterli zaman yoktur zaman.

Devamını oku Gençlik

İlgili Makaleler
????? ???????? ?????? ?????: ??? ????? ??? ??????????Patlama giymek için altı yol: Eğer doğrudan veya dolaylı olarak?
????? ????? ?? ??? � ?????? ??????? ????Tarafına eğik patlama - her zaman iyi bir fikirdir
????? ?? ??????? ?????? - ?????? ????????????Uzun saçlarda patlama - Kolay dönüşüm
????? ????? ? ???????? ????????: ???????? ?? ?????????????Uzun saçlı eğik patlama: dönüm ünlüler
Makalenin Etiketler:
 • kâkül
 • Merdiveni Biçme - Doğru kurulum dikkat
 • O açıklanabilir daha - doğumdan sonra saç dökülmesi?

????????? ????? ????? ????? Tabiat kendini bekleyen anne güzeldi emin kılan gibi hamilelik sırasında, kadınlar genellikle, teni, çivi ve saç durumu önemli ölçüde geliştirilmiş olduğunu fark. O doğum sonrası şaşkınlık artan saç dökülmesi diyor ve neredeyse saç böyle güzel bir kafa kaybı istifa ne bir hayal kırıklığı bir kadın. Kadın vücudunda ve doğum sonrası saç dökülmesi sürecini direnmek mümkün olup olmadığını bu tür değişikliklerin nedeni nedir?

O açıklanabilir daha - doğumdan sonra saç dökülmesi?

Hormonlar

Gebelik sırasında, saç iyileştirme vitamin, mineral ve diğer besin maddeleri ile vücudun iyi doygunluğu ile ilişkili. Ama saç bekleyen çocuğun sırasında daha az dışarı düşmeye başlar kredi çoğu, hala hormonları aittir. Hamile bir kadın estrojen hormonu Yüksek kan böylece saç ömrünü uzatır, kıl soğanı 'nın seviyesinde hücre bölünmesini uyarır. Bu büyüme aşamasında olan kılların sayısında bir artışa yol açar ve bu şekilde yoğunluğunda bir artışa yol açar.

Kadın hormonlarının seviyesi ancak saç durumuna bir etkisi olamaz, hangi neredeyse normale düşer ve doğumdan sonra, hormonlar değişmeye başlıyor. Azalışlar östrojen büyüme rolünü uyarır, ve onlar düşmeye başlıyor. Genç anneler, sadece saç dökülmesi çok korkuyorum değil, ama yoğunluğu hangi ile oluşur. Eğer mantıklı düşünmek Ancak, biz kimin yaşam döngüsü, bir kadının bedeninde östrojen artan rolü nedeniyle artar tüm saç, er ya da geç düşmesi gerektiğini anlayabiliriz. Saç sayısı o kadar anlamlı ve belirgin fall out nedeni budur.

O açıklanabilir daha - doğumdan sonra saç dökülmesi?

Besinler

Genellikle yoğun saç dökülmesi doğumdan sonra 3-4 ay başlar. Bu çalışma her zamanki moduna hormon döner bu dönemde oldu. Gebelik sırasında hemen hemen tüm kadınlar ekstra vitamin almak Buna ek olarak, doğum sonrası, birkaç kişi kadının vücudunun emzirme sırasında da doldurmanız gerekmektedir besinlerin çok alır olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle emzirme döneminde olan Emzirme: notlar??????? ?????????????: ?????? ??????? anne vitamini kompleksi izin çocuk doktoru almalıdır. Bu bebek sütten gerekli tüm besinleri almak yardımcı olacaktır değil sadece, ama vitamin, mineral ve annenin vücudunda diğer besinlerin sağlıklı bir düzeyde tutmak olacak ve böylece yeterli gıda saç köklerini sağlamak.

Örneğin, saç dökülmesi, bir kadının vücut kalsiyum, demir, vitamin eksikliği ile ilişkili olabilir Herkes için Vitaminler???????? ??? ???? ? ??????? Ge, magnezyum ve diğer besin. Bu besinlerin yeterli düzeyde olmaması hormonal değişiklikler nedeniyle saç dökülmesi şiddetlendirebilir olmayan bir multivitamin almak gereklidir.

O açıklanabilir daha - doğumdan sonra saç dökülmesi?

Stres ve kronik uyku yoksunluğu

Doğumdan sonra yeni yaşam anne heyecan ve kaygı dolu olarak, bu nedenle tetik yoğun saç dökülmesi olabilir. Sonuçta, genellikle saç inceltme neden gerilimleri. Sinir suşu tamamlanmaktadır ve normal uyku eksikliği varsa, saç dökülmesi ile durum kritik olabilir. Uyku sorunu çözmek için, rutin bebeğin hayata sopa, ilk denemelisiniz. Ve hayat anne ilk aylarında ise ancak o zaman, kesintisiz sekiz saatlik uyku hayal bir gün omzuna tamamen dinlenme sağlayabilir. Yerine durumlarda bir sürü remake gündüz çocuk sırasında uyumaya çalışırken, sen de, rahatlamak ve dinlenmek gerekir. Bu çaba, enerji ve sinirlerin bir çok tasarruf etmenize yardımcı olur. Yakında o zaman geri kalanında her şeyi değiştirmek için yönetir fark için sürpriz olacak, ve ile görünüm sadece kazanır.

O açıklanabilir daha - doğumdan sonra saç dökülmesi?

Mekanik hasar

Tabii ki, o yaşamın ilk aylarında anne yaşadığı zaman sorun styling veya normal saç kesimleri hakkında konuşmak zordur. Ancak, hatta pratiklik nedeniyle kendinizi sürekli gergin lastik bant çekin sıkı bir topuz ya da kuyruk saç toplamak izin. Belki aynı zamanda saç ve engel olmaz, ama aslında birçok deneyimi üzerinde test kırılgan ve cansız olacağını. Ayrıca olası maşaları, yüksek sıcaklık rejimi kurutma makinesi, saç maşası ve saç gibi küçük kullanmaya çalışın. Tüm bu sadece saç durumunu kötüleştirebilir.

O açıklanabilir daha - doğumdan sonra saç dökülmesi?

Çözüm

Bu saç dökülmesi saç bakımı hakkında unutmayın, stres için yeni bir neden olmaz Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ????????Düzenli vitamin almak ve dinlenme bol olsun çalışın. Saç dökülmesinin şiddeti uzun bir süre için durdurmak etmezse, bu trihologu yardım aramak için iyi olurdu.

 Natalia Biatova


İlgili Makaleler
????????? ????? - ????? ??????? ?????????? ? ??????Saç dökülmesi - zaman bir doktoru görmek için?
???????? ?? ????????? ?????: ??????? ???Saç Dökülmesi Çözümler: yok her derde deva
Makalenin Etiketler:
 • saç dökülmesi
 • Patlama ile saç stilleri - seçim sınırları olmadan
 • Uzun döşeme: güzel saç modeli her gün