Меню


 • daha tehlikeli solaryum: şüpheli güzellik
 • Sağlık Etkisi

??? ?????? ??????? ??? ????????

solaryum sağlığına daha tehlikeli

Tabaklanmış deri moda haline geldi o zamandan beri, solaryum güzellik sektöründe en popüler segmentleri biri haline gelmiştir. Batıda, istatistik solaryum ziyaretleri her üç kadın ve dört erkekten birini uygun. Rusya'da, bu tür bilgilerin, ilgili kimse, ama "bronzlaşma stüdyoları" için bile küçük bir taşra kasabalarında bronzlaşma salonları, talep sıkıntısı sayısındaki hızlı artış bakılırsa toplanması açıkça görülmez. Bu arada, bilim adamları, insan sağlığına bronzlaşma yatak tehlikeleri hakkında konuşmaya başladı.

Amerikan Doktorlara göre, bronzlaşma severler cilt kanserine yakalanma riski daha kendilerini koyarak. Otuz beş yaşın altında ultraviyole hizmeti gençlere özellikle savunmasız: Bu grup% 75 oranında melanom riski artar içinde. Cilt kanseri er ya da geç bronzlaşma salonlarında ziyaretçi% 82 zarar başlar: Uzmanlar inanıyorum Dahası, istisnalar, neredeyse hiç yoktur. Doğadan insanın derisinin rengi hafif, düşünceli o tan ele almalıdır - nerede olursa olsun: solaryum ya da sahilde, doğrudan güneş ışığı altında.

alt

"Arabanın güneş"

Yine, hiç acele yerel dermatologlar solaryum tehlikeleri hakkında müşterilerini "korku" korkutmak için. Onlar tüm minimum olumsuz etki sınırlandırılması ve olumlu optimize bir "orta zemin" bulabilirsiniz inanıyoruz. Bu avantajlar, "araba güneş," en açık ve tartışılmaz avantajları ile başlar. İlk olarak, bir solaryuma tüm yıl boyunca ziyaret edin. İkincisi, farklı gelir seviyelerine sahip insanlar için erişilebilir. Üçüncü olarak, kısa süreli solaryum prosedür ve bu güneşin altında bronzluk kalıcı elde etmek için sahilde güneşlenirken süreci ile kıyaslanacak bir uzun ve bazen sıkıcı saatler harcamak zorunda.

UV lambaları endokrin aktivite aktive yeteneği ve vitamin üretimi ile yatırıldı Herkes için Vitaminler???????? ??? ???? ? ??????? Bu da, kalsiyum ve fosfor emilimini artırır, D. Buna ek olarak, iç dermatoloji uygulama, deri bir dizi tedavisinde ultraviyole ışınlarının kullanımı dahil olmak üzere, egzama Egzama??????Sedef hastalığı, ve diğerleri.

Bu solaryum aktif yaz güneşi kış sonrası cildin hazırlanması gibi önemli bir konuda vazgeçilmez olduğuna inanılmaktadır. Ultraviyole ışınları, anti-stres tedavisi sırasında kullanılır. Bu lehine iddia hiçbir ultraviyole solaryum C - en zararlı bileşen emisyonu.

alt

Ana şey - istismar yok

Fotopovrezhdayuschego ultraviyole radyasyon eylem ve Rus dermatolog inkar etmiyorum kanserli tümörlerin büyümesini teşvik etmek için onun yeteneği. Onlar da telaffuz akne kurtulmak isteyenler için bronzlaşma yatmadan önermiyoruz Akne??????? ????. Ama ziyaretini vazgeçmek de tam tavsiye değildir. Yine, bu kötü bir alışkanlık değil. Eğer bazı basit kuralları takip ve modern ekipmanları ile kaliteli bir solaryum seçerseniz bir sağlık hasarı minimize edilebilir.

Avrupa ülkelerinde üretilen en güvenli solaryum değerlendirdiğimizde, ve her şeyden - Almanya ve Hollanda'da.

Komple bir set kaputu içerecektir eğer daha iyi - bu oturumu sırasında bilinç kaybı kurtaracak. Bir sonraki prosedür önce lamba dikkat etmelidir. Bu kırık olmamalıdır. Bir değer ve lambaların sayısı Has: İdeal, sayı kırk yakın olabilir.

Ne zaman bir solaryum seçerken kesinlikle personel yeterlilik dikkat etmelidir. Eğer "kışkırtıcı" bir kaç soru set eğer, tahmin etmek kolaydır. Örneğin, bir lambalar faktörü beta ne tür sorabilirsiniz (genellikle 2 ila 5 3 arasında değişmektedir, 5). Doğru cevap uzmanların yetki ve aslında dikkate alarak bireysel özellikleri alarak, bronzlaşma yatakta istemci kalmak için özel bir program almak mümkün olacak bir garanti ispat edecektir.

Tavsiye Son parça: Bir duş almak için solaryum olarak güzel gitmeden önce - cilt temiz ve nemli bir bronzluk tam aşağı bırakır, ama aynı zamanda fırçalayın gerekli değildir kullanın. Ayrıca, epilasyon harcamak yok bronzlaşma salonları ziyaret etmeden önce.

Svetlana Usankova


İlgili Makaleler
??? ????????? ???????? ? ???????: ???????? ????? ?? ???? ????????Nasıl solaryum kullanmak için: yararlı bronzluk tüm kuralları
Makalenin Etiketler:
 • solaryum
 • Ayak tırnaklarını yumuşatmak için araçlar: estetik pedikür için mücadele
 • Nasıl sivilce ile başa çıkmak için: Daha önce, daha iyi

 • Tahriş Tıraştan sonra - backfire
 • Cilt bakımı

??????????? ????? ?????? ???? ?? ?????

Düzgün tıraş sonrası cildi temizlemek

Eğer tıraş sonra cilt özellikle hassas olduğunda, ılık (sıcak değil) su ile yüzünüzü yıkayın ve sonra da çay ağacı yağı içeren bir cilt losyonu koymak. Bu yağ doğal bir antiseptik - mükemmel cildi temizler ve tahriş olmasını engeller. Bu gözenekleri sıkılaştırır ve yatıştırır - - Birkaç dakika sonra, soğuk suyla durulayın ve cildi bir havlu ile kurulayın (- o da tahrişe yol açabilir cildi ovmak etmeyin). Son olarak, tıraş sonrası kullanım için bir nemlendirici losyon veya krem ​​uygulayın.

alt

Tıraş sonrası tahriş ile başa çıkmak için nasıl

 • Cildi nemlendirir. Mümkün olduğunca çabuk kurtarmak için cildi zarar görmüş, iyi hidrate olmalıdır. En az günde iki defa deri nemlendirici losyon uygulanır. Örneğin, etanol tahriş veya cilt kuruluğu neden olabilir terkip, kaçının.
 • Bir kaç gün için tıraş kaçının. Genellikle sadece 3-4 gün sürer - Cilt kurtarmak için biraz zaman alır. Tahriş durumunda, hatta çok dikkatli tıraş sadece cilt durumu kötüleştirebilir.
 • Aloe güzel cildi yatıştırır ve iyileşmeyi hızlandırır. Aloe içeren, losyon veya krem ​​kullanın, ya da aloe dayalı kendi ev ilaçları pişirin. Örneğin, süt yaklaşık aynı miktarda aloe vera jel, bir ya da iki yemek kaşığı karıştırıp, ve tahriş belirtileri vardır cilt bu alanlarda üzerine karışımı uygulayın. Taze yaraların üzerine aloe jel uygulama yapmayınız.
 • Bir miktar aspirin. Bir toz haline iki geleneksel tablet aspirin (çözünür değil) Crush ve ılık su bir çay kaşığı ile karıştırın. Elde edilen macun cilde uygulanan ve on ya da on beş dakika içinde, ılık su ile durulayın edildi. Sadece deri döküntüsü ve kızarıklık, ama taze kesim varsa bu araç kullanılabilir.
 • Yulaf ezmesi mükemmel cildi yatıştırır ve yanığa neden çeşitli cilt hastalıklarının tedavisinde kullanılmaktadır Döküntü: Sınıflandırma - Birincil ve ikincil elemanlar????: ????????????? - ????????? ? ????????? ????????. Bu tıraş sonrası çok etkili ve tahriş olmasıdır. Bir kahve değirmeni yulaf ezmesi öğütün (ya da hazır yulaf un kullanımı), orta kalınlıkta bir macun oluşturmak üzere soğuk su ile karıştırarak, ve deri için de geçerlidir. Stimülasyon kuyu yardım ve yulaf banyosu sırasında. Ilık veya sıcak su, keten küvet yazın ve yulaf ezmesi veya un bir çanta koymak. , Banyolarda yirmi otuz dakikanızı ayırın.
 • Çay ağacı yağı. Soğuk su 200-300 ml çay ağacı yağı birkaç damla ekleyin ve tahrişe çıktı cilt, silin.
 • Hamamelis kaynatma, astringentnymi özelliklere sahip cildi yatıştırır ve enfeksiyonların gelişimini önler. Bir ila üç kez bir gün gelen hamamelis cilt kaynatma silin.
 • Çiçeği ekstresi ile Krem. Marigold antiseptik ve yatıştırıcı özellikleri vardır ve başarıyla deri tahrişine neden farklı hastalıklarda kullanılmaktadır. Bunun yerine krem, sen soğutulmuş suyu nergis kullanabilirsiniz - sadece bir veya iki kez günde cilde uygulayın.
 • Yeşil çay. Soğuk yeşil çay Yeşil çay??????? ??? Tıraştan sonra tahriş da hamamelis ve nergis bir kaynatma olarak kullanılabilir eğer. Bu, cildi yatıştırır bazı enfeksiyonları önler ve hasarlı cilt kurtarma hızlandırır.

İlgili Makaleler
???????? ?????: ? ?????? ?? ?????????Epilasyon: estetik peşinde
????????????: ???? ????? ??? ????????? ????Epilasyon: Pürüzsüz bir cilt için ışık yoğunluğu
???????? ??????? � ????? ????? ???? ?????Epilasyon şeker - yaşam daha tatlı yapmak için
??????????? - ?????????? ? ?????????? ???????Bioepilyatsiya - güzellik standartlarının peşinde
Makalenin Etiketler:
 • epilasyon
 • Göğsündeki çatlakları nasıl kaldırılır - tüm olası yolları
 • Burun delici - prosedürünün tüm ayrıntıları

 • Hollywood'un Diyet: Zayıflama Sistem Detayları
 • Yararları ve Riskleri

?????? ???????????? ?????

Hollywood'un diyet kullanımı

24 saat ve dengeli bir diyetin parçası olan meyve ve vitamin ve minerallerin çok içeren 48 saatlik Hollywood'un diyet. yerine şekerli içecekler yüksek kalorili diyet ürünün kullanımı sağlık faydaları getirebilir. Ancak, diyet olarak bunun kullanımından yararları belirsizdir. Bu diyet kilo, ancak diyet bittiğinde eski yeme alışkanlıklarını değiştirmek yoksa büyük olasılıkla, o hızla dönecektir. Hızlı kilo kaybı, bazı psikolojik fayda getirebilir, ancak kilo geri gelirse, bu yarar kaybolur.

"30 Gün Mucize Programı» bazı sağlık yararları olabilir. 24-saatlik veya 48 saatlik diyet sırasında kaybedilen ağırlık tutmak için, sağlıklı bir diyet ve egzersiz ılımlı tavsiye edilir. Aşağıdaki önerileri (tatlılar, kırmızı et ve yağlı yiyeceklerden kaçınmak için), 24-saatlik veya 48 saatlik diyet kullanmak yerine istikrarlı ve ılımlı kilo kaybı elde edebilirsiniz. Sağlıklı bir diyet ile ulaşırsanız kilo kaybetmek sağlık pek çok yarar getirebilir Sağlıklı Beslenme???????? ??????? ve alıştırmalar. Obezite - tip 2 diyabet gibi birçok hastalıkların gelişimi için bir risk faktörü Tip II diyabet: Eğer onların sağlıklı kötüleşmeye istemiyorsanız ne değildir?????? ??????? ????: ??? ?? ????? ??????, ???? ?? ?? ?????? ???????? ???? ?????? ve kalp hastalığı. Kilo kaybı bu risk.30 dakikalık hızlı bir yürüyüş de sağlık için yararlı olabilir azaltabilir. Düzenli egzersiz kardiyovasküler hastalık riskini azaltır.

alt

Uyarılar

24 saat ve 48 saatlik diyet onlar ilaç alıyor diyabet, veya herhangi başka hastalıkları olan hamile veya emziren kadınlar, insanları kullanmak gerektiğini belirtin. Hastalıklardan muzdarip olmayan insanlar, çok az kalori içerdiğinden bu diyete başlamadan uymak için son derece dikkatli olmalıdır. Eğer bu veya başka bir diyet için çare önce bir doktora danışmak gerekir.

alt

Risk

24 saat ve 48 saatlik diyet çok önemli vitaminler vücuda sağlayabilir rağmen Herkes için Vitaminler???????? ??? ???? ? ??????? ve mineraller, sağlık için gerekli olan bir çok madde vardır, bunlar protein ve yağ yeterli bir miktarda olmak üzere, sağlamaz. Protein - Sağlıklı bir diyetin çok önemli bir parçası, ve bazı yağ vücudun normal işleyişi için gereklidir. 24 saat ve 48 saatlik Hollywood'un diyet de iyi bir sağlık için önemli diğer besin içermez. Bu beslenme yetersizliği riski yüksek olan bu diyetler başvurmak isteyenler anlamına gelir. Bu diyetler denemek isteyenler bu riski azaltmak için multivitaminler veya takviyeleri alarak hakkında doktorunuzla görüşmelisiniz. Bunlar ilaç olarak belirlenmiş değildir çünkü Vitaminler ve katkı maddeleri, kendi tehlikesi söz konusudur.

Mide krampları, baş dönmesi, ve genel kırıklık: Bu diyetler bazı yan etkileri olabilir. Bu hafta sonu boyunca ilk defa bunları kullanmak en iyisidir.

Bu diyetler sık ​​veya uzun süreli kullanımı ciddi sonuçları olabilir. Çok düşük kalorili diyetler safra kesesi taşı ve kardiyovasküler hastalık oluşumu da dahil olmak üzere birçok yan etkilere sahip olabilir. Güçlü obezite muzdarip insanlar için, bu yan etkiler dikkatli tıbbi gözetim azaltılabilir ve kilo kaybı faydaları onları daha ağır olabilir. Çok düşük kalorili diyetler genellikle obezite nedeniyle ciddi hastalıklara muzdarip olanlar atanır. Onlar aşırı obezite muzdarip değil çünkü gösterilmez ve yok değilken, tıbbi gözetim olmadan yapılacak.

alt

Soruşturmalar

Hollywood'un diyet ve herhangi bir ürün ve üretici tarafından sunulan hizmetler, dikkatli incelemeye tabi değildir. Bu tür diyetler genellikle sağlığa zararlı olarak kabul edilir. Bazı vücudun detoks için bir yol olarak onları korumak, ama çok tartışmalıdır, Hollywood diyeti bu konuda etkilidir hiçbir kanıt yoktur. Genellikle, güvenli, etkili ve sürekli kilo kaybı için kalori sayısını azaltmak ve bir meyve ve sebze sürü yanı sıra düzenli egzersiz yenilmesi tavsiye edilir.


İlgili Makaleler
???????? ????? � ?????? ??????? ?????????????Yıldız diyet - diyet ünlüler
????? ??? ??????????: ??? ???????? ? ?????? ????????Gençler için Diyet: nasıl erken yaşta kilo
??????? ?? ?????? ????? - ??? ?? ????????Kan grubu için Beslenme - tüm kurallara göre
????????-????? - ????????? ? ???????? ????Hızlı-diyet - kısa vadede kilo kaybı
Makalenin Etiketler:
 • dengeli beslenme
 • Yeşil çay - Kullanım açık
 • Pirinç diyet: kilo nasıl

 • İkinci gençlik: hangi yolu gitmek için?
 • birinci ve ikinci hafta program
 • üçüncü ve dördüncü haftalar program
 • Beşinci ve altıncı hafta programı
 • Yedinci ve sekizinci hafta programı

?????? ????????? ?????????beşinci haftanın bir program

Haftada bir kez banyo veya saunaya gitmek için tavsiye edilir. 20 dakika Propoteyte. Laktik asit - buhar maruz kalma metabolizması, ter suçlu kas yorgunluğu gibi gereksiz öğeleri, öne geliştirir. Isı, deri, genç temizlenir kalp, beyin, akciğerler, sinir sisteminin aktivitesini uyarır pembe döner, esnek ve yumuşak - bir banyodan sonra şaşılacak on yıl düştü düşünüyorum!

Beslenme

Zencefil al. Avrupa ve Japonya'da, bu olağanüstü bir şifalı bitkiler olarak kabul edilir. Zencefil sindirim sisteminin normal çalışması için çok yararlı olduğunu.

Beden eğitimi

 • 30 dakika günlük yürüyüş artırın.
 • Birkaç saniye için bir sandalyede oturan gergin ve sonra kaslar kollar, bacaklar, kalça, karın, göğüs, boyun ve yüz çevirmek rahatla: Aşağıdaki egzersizleri eklemek için. Bir günde birkaç kez tekrarlayın.

Ruh ayarlamak için

 • Üç Al gün televizyon ve radyo haberleri olmadan en sevdiğiniz müzik dinlemek .Vmesto bu (hafta sonu yapmak çok kolaydır) bir hafta yapmaya çalışın.
 • Evin bu hafta renklerin bir sürü olacaktır edelim.

Altıncı haftanın programı

 • Seçin ve tentür Ginseng, Schisandra, levzei veya Eleutherococcus içeren bazı tonik içme başlar.
 • Haftada bir kez, banyo veya sauna ziyaret edin.

Beslenme

 • Balık yemek için haftada iki kez devam ve çift - soya ürünleri.
 • Brokoli menü de haftada iki kez olmalıdır.
 • Haşlanmış lahana ve ıspanak diyet ekleyin.

Beden eğitimi

35 dakika mesafeyi artırın.

Ruh ayarlamak için

 • Bir hafta TV haber vermeden dört gün yapın.
 • Hafta sonları, bir müze, sanat galerisi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Ve sadece şehir dolaşmak ve mimarisine hayran olabilir.
Devamını oku Yedinci ve sekizinci hafta programı

 • Güzellik - korkunç bir kuvvet: kozmetik getirebilir zarar
 • Güzel bacaklar - bu nasıl elde etmek?

 • İkinci gençlik: hangi yolu gitmek için?
 • birinci ve ikinci hafta program
 • üçüncü ve dördüncü haftalar program
 • Beşinci ve altıncı hafta programı
 • Yedinci ve sekizinci hafta programı

?????? ????????? ?????????Yedinci haftanın programı

 • Bazı yararlı genel durumda katılın. O girişinde bir iş günü gibi bir şey olsun. Arkadaşlarınızla birlikte alın ve istenmeyen çocuk oyuncakları almak Çocuk oyuncakları: Doğru seçim önemi??????? ???????: ???????? ??????????? ?????? En yakın anaokulu.
 • Mümkünse, banyo veya sauna ziyaret tutun.

Beslenme

Yemek, hem de önceki hafta devam: en az iki kez haftada iki kez balık yemekleri, yemek - taze meyve, sebze, tahıl ezilmemiş, sarımsak, zencefil, kızarmış lahana veya ıspanak yemekler mümkün olduğunca soya gıdalar.

Beden eğitimi

Yürüyüş 40 dakika sürer.

Ruh ayarlamak için

 • , Çevrenizdeki insanlarla iyi ilişkiler geri deneyin onlara konumu ve gerekirse yardım isteğini göstermektedir.
 • Varsayalım tekrar çiçek ve sevdiğiniz müzik ile çevrilidir.
 • Kavgalar, sert sözler, haset, kızgınlık ve öfke - ruh yağma olabilir bir şey kaçının. Olduğu gibi canını almaya, ve şeyler standı içinde iyi bulmaya çalışın.

Sekizinci haftanın programı

Bu noktada sağlıklı bir yaşam tarzı neden önceki haftalarda ve alışkanlıkları kazanımlarını pekiştirmek gerekir. Bu yararlı becerileri gelecek için ayrılmak istiyorum düşün. Şimdi önümüzdeki sekiz hafta boyunca sopa bir plan geliştirirler.

Beslenme

8 hafta boyunca test herhangi bir diyet tavsiye hakkında, gelecekte uymak mümkün olacağını düşünüyorum.

Yararlı katkılar

Seçtiğiniz bir tonik almaya devam edin. İki ay boyunca içki ve sonra sonuç bakmak: Eğer görünümünü geliştirilmiş olsun, vücudun direncini artmış olsun, hissediyorum gençleşmek nasıl enerjik ve? Biz vitaminler hakkında unutmamak gerekir Herkes için Vitaminler???????? ??? ???? ? ???????Kış ve bahar, onlar her zaman almalı!

Beden eğitimi

Nihai hedefi 45 dakika boyunca her gün yürüyüş -energichnaya unutmayın. , Yüzmek, koşmak, binmek pas şekillendirme, bisikleti dans: Eğer böyle bir yürüyüş zevk yoksa, sen gerçekten hoş, bazı sınıflar ile değiştirebilirsiniz. En önemlisi - düzenli bunu.

Ruh ayarlamak için

 • Uzun kavgalı olmuştur kiminle olanlar ile barış yapmak için, çevrenizdeki tüm insanlarla barış içinde yaşamak için deneyin. Bunu yapmak zor olmayacaktır - şimdi, güzel emin ve güçlü hissediyorum çünkü yeterince ruhsal onlar suçlu affet olabilir.
 • Kendinize bir hediye yapın. Kalıcı ruh artırabilir Bazen bir biblo: Ve mutlaka "Dior'un" ruhları olmak zorunda değildir.

 • Güzellik - korkunç bir kuvvet: kozmetik getirebilir zarar
 • Güzel bacaklar - bu nasıl elde etmek?

????????? ?????Her kadın er ya da geç bir güzel şekil bulmak ve ekstra birkaç kilo atmak hakkında düşünmeye başlar. Bunu yaparken, bu türlerin çeşitli zayıflama diyeti ve binlerce destek bulur. Muz diyeti mono-diyet, taşıması kolay anlamına gelir ve oldukça hızlı bir şekilde ekstra kilo kurtulmak yardımcı olur. Bir hafta boyunca sopa ile istediğiniz bir yumuşak versiyonu, daha sert, üç ya da dört gün için tasarlanmış, ve: en yaygın iki seçenek muz diyeti olarak kabul edilir.

Muz Diyeti - lezzetli zayıflama

Eğer muz seçmek için neler gerekir

Muz - Diyet bunun için ana ürün seçmek önemlidir, beklenen sonucu vermek için. Satışta Eğer meyve, yem ve kurutulmuş muz bulabilirsiniz. Meyve muz, genellikle orta büyüklükte olan bir ince deri ve tatlı bir tadı farklı var. Olgun meyve muz sarı kabuğu Silahlı ve Cazibeli: ne renk sarı kombine? ????? ?????? ?????????? ??????: ?????????? ? ???????, Olgunlaşmamış yeşil muz onlar kötü sindirilebilir maddeler içerdiğinden, satın almak iyi değildir. Yem ve kurutuldu muz ve beslenme için uygun değildir.

Tatlı meyve muz iyi doymuş, tadı iyi, bu yüzden muz diyeti taşımak oldukça kolaydır. Kullanmadan önce, sadece hamuru bırakarak, iyi yıkama, soyma muz ve beyaz iplik çıkarın. Tatlı muz hamuru sadece tatmin edici, bu fruktoz, glikoz ve sakaroz bir sürü içerir, muz o kadar tuhaf antidepresan vardır.

Muz Diyeti - lezzetli zayıflama

Avantajları ve muz diyeti dezavantajları

muz ana avantajı - lif içeriği yüksek, vitamin Herkes için Vitaminler???????? ??? ???? ? ??????? ve mineraller. Yüksek kalorili muz rağmen, bu mono-diyet, kolesterol kilo kaybı teşvik Kolesterol?????????? Kanda, doğal bağırsakları uyarır birikmiş toksinlerin vücut temizler. Muz diyeti, tüm gastrointestinal sistemi normale vücutta metabolik süreçleri artırır ve deri üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Diğerlerinin yanı sıra, vücut muz, kalp kasının normal çalışması için gereklidir çok potasyum, teslim etmek.

Her zamanki menüye döndüğünüzde başka mono-diyet gibi muz diyeti ana dezavantajı, hızlı geri kilo alımıdır. muz diyeti idiosyncrasy muz kim kilo kaybetme olanlar için uygun değildir. Eğer muz diyeti uygulamadan önce, size herhangi bir kronik hastalıkları, özellikle eğer, doktorunuza danışmalısınız.

Muz Diyeti - lezzetli zayıflama

Muz diyeti için hazırlanıyor

Vücut için gerçek bir stres haline vermedi muz diyeti geçiş için, vücudu hazırlamak için bir diyete başlamadan önce gerekli. Her zamanki diyet diyet bir gün önce füme ve tuzlanmış, kızarmış tatlı bütün yağ, dışlar. Geleneksel ürünlerden Hoş sadece hafif yemekler ve içecekler gaz olmadan yeşil veya bitkisel çay ve maden suyu yerine daha iyi olan. Böyle deşarj gün ani değişim yeme alışkanlıkları ve olası sağlık sorunlarının ortaya çıkmasını önlemek, yeni bir diyet ayarlamak için vücut yardımcı olur.

Muz Diyeti - lezzetli zayıflama

Zor bir muz diyeti

muz diyetin ilk sürümü 3-4 gün için tasarlanmış ve iki ya da üç ekstra kilo zaman ondan kurtulmak için izin verir. Ayrıca yağsız süt içeren bu üç veya dört gün menüsünü muz. Toplam Böyle bir düzenlemeye gün, diyet üç muz yemek ve yemek ve düzenli aralıklarla içmek için süt üç bardak içebilirsiniz. Ayrıca gaz olmadan herhangi bir bitkisel çaylar, yeşil çay ve maden suyu içebilirsiniz süt. Zor bir muz diyeti gastrointestinal ile herhangi bir sorun için uygun değildir. Bir doktora danışın ve kontrendikasyon yoksa, ikinci seçeneği muz diyeti tercih bu durumda daha iyidir.

Muz Diyeti - lezzetli zayıflama

Muz diyeti yumuşak seçeneği

İkinci seçenek, bir kilogram günde muz diyeti sıfırlamak için izin verir, ve böyle bir diyet üç ila yedi gün arasında sürebilir. Muz 3 £ yiyebilir muz diyeti günde, öğün sayısı sınırlı değildir. Bir hafta boyunca bir diyet gerekli olduğunda ek her iki veya üç günde bir yumurta diyet dahil etmek.

Natalia Biatova


İlgili Makaleler
???????? ????? - ??????????????? ???? ????????Karpuz diyeti - Bağımsız eylem planı
???????? ????? - ???? ????? ??? ?????????Apple diyet - kilo kaybı için bir meyve
?????????? ?????: ??????? ?? ?????? ???Çilek Diyet: dört gün Güzellik
?????????? ?????: ??????, ??? ?? ??????Ananas diyeti: çok zevkli, kilo
Makalenin Etiketler:
 • meyve diyeti
 • Yeşil Diyet - rahat zayıflama
 • Gençler için Diyet: nasıl erken yaşta kilo

 • Selülit araçları: pürüzsüz hatları için mücadele
 • Seçenekler

???????? ?? ????????? ????????

Selülit araçları: Farklı seçenekler

Selülit veya lipodistrofi - kan ve lenf dolaşımı ihlali ile birlikte yağ hücrelerinin sayısında bir artış yerel. Yağ, aşırı sıvı ve hücresel metabolizma ürünleri karın sonuçlanan, durgun, uyluk, kalça, diz ve ellerde yan kısımları "portakal kabuğu" görünür. Selülit - Uzun süreli tedavi gerektiren bir hastalıktır.

alt

Selülit tedavisinde İlkeleri

selülitle mücadele etmek temel araçlar şunlardır:

 • doğru beslenme;
 • jimnastik ve spor;
 • Lenfatik drenaj masajı dahil;
 • Mezoterapi;
 • fizyoterapi ve refleksoloji Refleksoloji: Vücudun biyo-enerji geri???????????????: ??????????????? ????????????? ?????????;
 • Dış kremler ve jeller biçiminde anlamına gelir.

alt

Dengeli beslenme

Dengeli beslenme - Selülit tedavisi bindirilmiş edildiği temelidir. Bu diyetler azaltılması ile başlamak için hiçbir mantıklı - sadece bir metabolik bozukluk kazanmak Metabolik hastalık????????? ?????? ??????? ve selülit etkilerini güçlendirilmesi. Daha sürekli ve titizlikle diyet belirli kurallara uymak. Daha sık (4-6 günde bir kez) ve küçük miktarlarda yemek için daha iyi.

Sınırlama olmaksızın, olabilir:

 • çiğ, pişmiş, haşlanmış ya da buharda pişirilmiş sebze, meyve;
 • karabuğday ve yulaf ezmesi;
 • süt ürünleri, peynir;
 • yağsız et, tavuk, balık (haşlanmış, haşlanmış ya da buharda pişirilmiş formu);
 • daha taze meyve suları içmek Doğal, taze meyve suları??????????? ???????????? ????.

Kullanılmamalıdır:

 • tatlı, un, yağ (metabolizma ve mağaza yağ);
 • patates ve yağlı etler de dahil olmak üzere kavrulmuş;
 • tuzlu ve baharatlı yiyecekler, muz (su tutma teşvik);
 • Soğuk içecekler (sindirim suları zor salgılanması);
 • çok güçlü çay, kahve ve sigara - tüm küçük arterlerin daralması ve bozulmuş kan ve lenf dolaşımı katkıda bulunmaktadır.

alt

Beden Eğitimi ve Spor

Fiziksel egzersizler, ağırlığı azaltmak dolaşımını artırmak ve böylece anti-selülit etkiye sahip yardımcı olur. Sen kalça, uyluk, karın ve kol ve onlar kesinlikle selülit etkilerini azaltmaya yardımcı olacaktır düzenli performans için herhangi bir egzersiz seçebilirsiniz. Yüzmek için çok iyi

alt

Masaj ve lenfatik drenaj

Klasik el masajı, kan ve lenf dolaşımını artırır yağ yıkar ve atılımını arttırır.

Böylece basınç düşüşü, ultrason, darbe akımları ve: - Lenfatik drenaj masajı, etkisi, özel araçlarla tarafından geliştirilmiştir.

Kendiniz yapabilirsiniz Lenfatik drenaj: (bu kayma izin vermez bir cilt çekmek için pek yok), cilt selülit yağı problemli alanlara uygulayın kavanoz her zamanki dikkat koydu. Beş dakika içinde, yavaş yavaş deri kızarıklık kadar kavanoz taşıyın ve sonra çıkarın, cilt kremi yağlayın, kapak, bir havlu ile ve yarım saat bekletin. Bu tür prosedürler iyi bir günde gerçekleştirilir.

alt

Mezoterapi

Mezoterapi - küçük dozlarda ilaç intradermal uygulama olduğunu. Şişman bölen Selülit tedavisi kullanılan ilaçlar, cholagogue hazırlıkları, lenfatik drenajı teşvik maddeler, mikrodolaşım ve cilt elastikiyetini artırır.

alt

Fizyoterapi ve refleksoloji

Selülit tedavisi için farklı fizyoterapi şunlardır: Miostimulasyon (elektrik akımı kullanarak kas kasılması), elektroforez, vb çeşitli banyoları ve duşlar, sarar, (e-posta kullanarak çeşitli ilaçların tanıtımı Güncel.)

Refleksoloji - etkisi tek yönlü veya başka (özel iğneler, adaçayı puro, masaj, vb ..), insan vücudu üzerinde belirli noktalarda Açık. Bu teknik, mide-bağırsak sisteminin aktivitesi normalleştirilmesi için, metabolizma, lenf ve kan dolaşımını artırır.

alt

Dış selülit mücadele demektir

Topikal uygulama için krem ​​ve jeller, sadece bu nedenle selülit tedavisinde tek yardımcıları olabilir, cilt tonunu ve görünümünü iyileştirmek, cildin üst tabakası bir etkiler. Daha da iyisi, selülit önlenmesi için bunları kullanmak. Anti-selülit kozmetik uygulama için genel kurallar vardır:

 • önce krem ​​koymak, cilt anti-selülit fırçalayın ile temizlenmelidir - kaldırır kir ve cildin yüzey tabakasının ölü hücreleri;
 • Lipoliz, lenf ve kan dolaşımını uyarır, anti-selülit krem ​​uygulayın temizledikten sonra;
 • Cilde uygulanan sonuç onun sesi ve elastikiyetini destekleyen anlamına güçlendirmek için, gevşeklik önlemek.

Selülit ile başa çıkmak için, açıkça tamamen yaşam tarzınıza elden ile bu oluşun mekanizması ve uygun anlamak gerekir. Sadece o zaman başarılı olabilir.

 Galina Romanenko


İlgili Makaleler
???????? ????? - ?????? ??? ???????????Terapötik giysiler - bir atılım veya küfür?
??????????????? ?????: ?????? ???????? ???????Anti-selülit iç çamaşırı: Bir Çerçeve tembel spor
??????????????? ??????: ??????? ???????????? ?????Anti-selülit masajı: portakal kabuğu kaldırmak
????????: ?????????????? ??????Selülit: sıradışı görünüm
Makalenin Etiketler:
 • selülit
 • Doğum lekeleri: ihtiyacı dikkat işaretleri
 • Şekil düzeltme: heykelsi ekipman - yeni formlar