Меню


 • Hyanella Neira. Perulu güzellik Arjantin fethetti
 • BAŞARI
Evde, o yıldız tanındı. Omuzları üzerinde - deneyim modeli, tiyatro sinema iki ve üç televizyon sekiz rolleri, (biri - "The Cherry Orchard" in Anna rolü). Değil, kuralları - Ama orada durdurmak için. Onun sloganı vazgeçmek ve her zaman ileriye taşımak -Asla. Bunun için o bile bir risk olmaz. Ama dedikleri gibi, hiçbir şey cesaret - hiçbir şey kazandı. Ve riskler ... evinde, ailesi, başarılı bir kariyer bırakmak, o yeni zirvelere fethetmek için başka bir ülkeye gitti. Ve bunu yaptım. Bugün biz, Facundo Arana sözlerini tekrarlayarak, güvenle söyleyebiliriz "Arjantin Hyanellu evde daha az seviyorum."

2001 yılında beklenen projede başrol, yabancı oyuncu seçilmesi, dizisi "Yago, pasion morena" yaratıcıları ayrıca bazı risk gitti. vurgu kendi aktörler ve yerli üretimin dizi olduğu gerçeği Arjantin geleneksel bir ülke olarak kabul edildiğini. Yerel pazara girmeye yabancının çok zordur. Diğer Latin Amerika ülkelerinde, farklı yerlerde yabancı aktörlerin davet - çok yaygın bir uygulama bu ülkede kendi maliyet numaraları. Dışında belki, telenovela "Amor latino" ("Aşk Kanatlar") idi. Ama, bildiğimiz gibi, başarıyla kısmen ekranda yabancı yıldızlı egemenliğinin, gişede başarısız oldu. Buna ek olarak, yabancı programların ithalat da küçük ve mevcut rating genellikle çok yüksek değildir (Kolombiya hit, belki, istisna - telenovela "Betty çirkin").

Arjantin görünüm Hyanelly o popüler favori Facundo Arana ile oynamak zorunda, özellikle de oldukça temkinli tepki gösterdi. "Nasıl olduğunu - birçok kişi tarafından rahatsızdılar - ki, kendi küçük güzellikleri?!"

aktris onu Arjantin'de ne olacağı konusunda şüpheler tarafından kapılmış olduğunu itiraf. Karar anında rağmen, öyle görünüyor ki, daha fazla zihin kalp emriyle hareket. "(Buenos vecinos" Bir gün aktris birkaç seride bu kanalda oynadı o zaman) Telefe çalışan, yönetmen ve senarist öğle yemeği vardı ", ve onların yeni bahsetti: İşte Hyanella kendisi bir televizyon röportajında ​​bu hatırlıyor nasıl proje. Onlar konuştuk ve konuştuk ve ben sadece ifade koymak: "Evet, büyük İlginç bir hikaye!". Ben ana karakteri oynamak istedim sanki Ve sonra aniden sordu. Ben, "dedi, Affedersiniz ne? Ben? Hakkımda? Yani" Biz tekrar bir araya geldi, aynı akşam, onlar ben Facundo kaldırılır olacağını benimle bir sözleşme imzalamak istediğini söyledi. Ben, "Tamam" dedi, biz el salladı. Arjantin'de başlık rol yıldızı kabul etmişti - Odamda otururken, aniden ne olduğunu fark etmeye başladı (sabah yaklaşık 04:00 idi). "Anne-ve-bir-ah - Ben telefona çığlık -?! Benim deli olduğumu düşünüyor musunuz"

Artık tüm korku geride bıraktı. Arjantin Hyanellu çok sevdim onlar onu sürekli kalmak için onu damat arıyor acilen gidip izin istemiyorum.
Ve melek ve tanrıça ve seks bombası ve en güzel esmer Arjantinli televizyon: onun sadece adı değil gibi. Hyanella kendisi bir yıldız gibi hissediyorum olmadığını itiraf ediyor. Bu ironi ile tüm hevesli konuşmalar için geçerlidir ve vücudunun en iyi parçası olduğunu söylüyor - bu burnun.

Ortak aktris - Facundo Arana diğerlerinden daha onu az olmamak hayran ve onun erdemlerini övmek için yorgun almaz. "Hyanella -.. Bir melek Bana onunla çalışmak için O kız, harika bir kişiyi, harika bir oyuncu ve büyük bir onur -ocharovatelnaya onu Onu seviyorum ve hayran mümkün değil" - dedi.

Ben bizi Arjantinli televizyonda 2001 yılında en popüler aktris denebilecek bir tanımak için bu zaman olduğunu düşünüyorum. (Dergi Hyanellu ve Facundo Arana "Yılın kişiler" olarak adlandırılan "Gente", ve bu onursal unvanı diğer sahipleri ile birlikte kendi fotoğrafları derginin Yılbaşı sayısının kapağında yer alacak).

PATH BAŞLAMASI

Ne zaman sanatsal kariyer mi?

17 yaş at. Liseden sonra, ben Deniz Biyolojisi çalışmaya kendini adamak istedim. Ama Peru gibi, ben bu okul için uygun bulamadı, ben Şili'de eğitim için gitmeye karar verdi. Gezi için para kazanmak için, ben bir model olarak çalışmaya başladı. Bu yaklaşık bir yıl sürer ve sonra televizyonda bir müzik programı yol teklif edildi ve ben kabul etti. Dedim kendi kendime: "Biz en azından ünlüler bakmak, hiçbir şey kaybetmek, denemek gerekir." Televizyonda çalışma altı ay sonra, ben gençlik telenovela katılım için döküm davet edildi. Numuneler söylendi sonunda, iki ay sürdü: ". Sen kabul ve önemli bir rol oynayacak" Bu benim ilk çekim oldu. Ben nasıl oynandığını bilmiyorum. Yönetmen "Buraya gel ve olabildiğince ağlamaya çalışın.", bana Kalktım ve o olabilir gibi ağlamaya çalıştı. Yani tüm başladı.

Adı telenovela neydi?

«Malicia». Bu Peru büyük bir başarı oldu. Bundan sonra ben bir oyuncu olmaya karar verdi ve öğrenmeye başladı. Ben bu romanda kendime baktığımda Şimdi, ben dehşet geliyor. Ben orada oynadı - zamankinden daha kötü, öylesine inanılmaz minnettar bana yetenek gördüm ve bana iman o insanlar için.

"YAGO ..."

Eğer başka bir ülkede çalışmak ilk kez?

Ben Arjantinli dizisi "Buenos vecinos" da dahil olmak üzere, çeşitli projelerde yer aldı. İlk kez - Ama burada başka bir ülkede sekiz ay gitmek için, ve hatta başrolü görünmesini sağlamaktır.

Değil Peru zaten köklü bir kariyer bırakın ve baştan başlamak için korkuyor miydi?

Eğer ileriye taşımak için ateşkes hissediyorum zaman, sen bir şeyler yapmak gerekiyor, çünkü Hayır, sen risk almak gerekir. Ben mesleğimi seviyorum ve ben yapabilirim bir şey olduğuna inanıyorum.

Neden "Yago ..." yıldızı karar verdiniz? Ne en cümle çekti mi?

Öncelikle, Arjantin çok yüksek düzeyde oyunculuk ve genel film. Bu - Ben çekmek istedim ülkelerden biri. İkincisi, ben gerçekten kendisi ormanda çekim ... çok dinamik komplo hikaye sevdim. Ve üçüncüsü - Ben kesinlikle Facundo Arana ile işbirliği çekti. Ben şahsen onu biliyorum, ama bir aktör olarak onun hakkında çok şey duydum vermedi. Kaderin bir hediye - İyi ortağı bir dizi var. Bu her zaman olmaz.

Eğer karakter gibi mi?

Evet, bu benim en sevdiğim rollerinden biridir. Şey daha ben hayal olamazdı. Ben çok bu telenovela gibiyim. Bu yeni ve çok ilginç benim için komedi ve dramı iç içe. Ben tamamen onun karakteri dalmış ediyorum. Benim karakterim - çok hassas, kırılgan bir kız, oldukça tartışmalı vardır. O tamamen harap olmasına rağmen, güçlü görünmek istiyor. In love, onun başarısızlık birini kavradı. O onun aksine öylesine Iago ile buluşuyor, ama ancak o çekiyor budur.

ARJANTİN

Eğer varış önce Arjantin hakkında ne biliyorsun?

Ben senin sinema aşina oldu. Gerçekten Eliseo Subiela seviyorum. Benim en sevdiğim filmlerinden biri - "El lado oscuro del corazon". O Andrea del Boca oynadı nerede Telenovelas gelince, ben, bütün izledim.

Burada yaşamak nasıl?

Ben çok iyi hissediyorum. Ben bu tür sıcaklık ile alacağını beklemiyordum. Onlar harika ve beni iyi tedavi - Peru insanlar Arjantinliler hakkında konuşmak niye anlamıyorum.

Ben Palermo bir daire (Arjantin prestijli bölgesi) kiraladı. Evin çok güzel, eski stil - Kendimi seçti. Ben zaten burada benim işim var. Değil kadar nehir kıyısında evden rahat bir cafe, ben sık sık nereye, ben onu çok seviyorum var.

Orada ateş ediyor, ben dokuz yaşındayım ve yaklaşık on eve gel. , Arkadaşlarınızla konuşurken, okuma, yarın için komut dosyası bakın. Kitaplar - bu benim tutkum var. Böyle bir egzersiz ruh. Ben sadece Arjantinli şiir koleksiyonu okudum. Buna paralel olarak, ben Doğu felsefesi ve mitoloji üzerinden almaya gidiyoruz okudum.

Filme olmadığında - her şeyden önce, biraz uyumaya çalışın. Ben kesinlikle baykuş aslında. Sabah 03:00 yatağa gidin ve öğleden sonra yerde uyanmak - bu benim hayalim. Ben manik enerji uyanmak gece, ben akla iki farklı şeyler vardır gelir, sohbet, okuyabilirsiniz. Ama, ne yazık ki, dünya başka bir rutin yaşayan ve genellikle erken kalkmak zorunda.

Benim başka bir tutku - o dans ediyor. Ben dans etmeyi seviyorum. Lima, ben, en az haftada iki kez, yorulana kadar orada dans gitti ve daha sonra eve yorgun ve kesinlikle mutlu döndü hangi bir kulüp var. İşte ben de dans için her fırsatı kullanır. Misiones Facundo Bir gece onun saksafon getirdi ve kaya başladı. Ne oldu! Tüm hemen dans etmeye başladı. Biz orada büyük bir zaman vardı. Mürettebat yaşadığı otel, her gün dans partileri vardı. Bir keresinde benim ayakları üzerinde kendisini kabarcıklar kazandı natantsevalas yüzden. Afraid tekerlekli kaldırılması olacak.

Aileniz Lima kaldı. Onları özlüyorum?

Tabii, ama bu ışık üzüntü var. Çünkü ben iyiyim mutlu olduğunu biliyorum. Sonra arkadaşlar ve akrabalar yalnızlık beni kurtarmak için nasıl bir plan geliştirdik Yalnızlık - Ben hala bekar olduğumu bu yüzden yeni bir şey değil, ya da???????????? - ??? ?? ????, ??? ?????? ? ?? ??? ??? ?????. Beni her zaman birileri geliyor: anne, kardeşler, arkadaşlar.

Geri Peru gitmek istiyorum?

Ben her zaman eve dönmek isteyeceklerdir. Ama hayat benim yolunu seçti ve bunun için bir şeyler feda öğrenmek gerekir. Ben kendi kariyer ve bir oyuncu olarak kendilerini geliştirmeye karar, bu yüzden devam etmelidir. Şimdi durdurmak için zamanı değil.

Arjantin kalmak için teklif oldu mu?

Çekimler Aralık ayında sona erecek ve ben zaten Arjantin, Venezüella ve, Amerika Birleşik Devletleri, Peru gelen teklifleri var. Bekle ve gör. Her durumda, her zaman kalbimde kalacak.

Eğer teklif edildi Ve eğer, ülkemize taşındı olurdu?

Ben bunu düşünmek istemiyorum. Orada pek çok olasılık Arjantin ... - bir büyük kültüre sahip büyük bir ülke, ama ben ... Aceleye adım adım gitmek zorunda istemiyorum.

Yabancı filmler

Latin Amerika'da ek olarak, diğer ülkelerde çalışmak ister misiniz?

Tabii ki, bu harika olurdu.

Ve yönetmenlerinden biri ateş istersiniz?

Sam Mendes ve Roman Polanski (film "American Beauty" nin yönetmeni).

Ama ikinci oldukça skandal itibar ve onun filmleri oldukça acımasız ...

Ben benim için büyük bir adım olacağını hissediyorum nedeni budur.

Eğer şiddet filmleri sever misin?

Film çekişme. Aslında ben herhangi bir rolü olması için bazı çerçeveler kendinizi sınırlamak istemiyorum olmasıdır. Ben her şeyi biraz denemek istiyorum.

Neden bu kadar çok aktörler olumsuz bir rol oynamayı tercih edersiniz?

Peki, bu tür roller kendinizi gösterebilirsiniz çünkü gerçek hayatta olamaz gibi. Bu daha önce hiç yapmadım ne kadar eğlenceli. Bir şey oynamak için nasıl - Bana bir aktris olmak için. Ve kötü bir kişiyi canlandıracak - en heyecan verici bir oyundur. Bu genellikle gizlemek için deneyin sizin bölümünü bırakır Belki de.

Polanski filmi "Acı Ay", size Mimi rolü teklif Yani eğer siz de kabul edersiniz?

Ben öyle düşünüyorum. Benim için en önemli şey iyi bir iş yapmak için.

Ve nasıl kamera önünde soyunmaya hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu kabul?

Evet, rol hak varsa.

Devamını oku BAŞARI

İlgili Makaleler
Hyanella Neira: "Ben zor kamera önünde soyunmaya bulmak"
Segundo Sernadas ve Hyanella Neira - devam edilmesi
Gizli mesele Hyanelly Neira ve Segundo Sernadasa
Hyanelle Nöro ve gelecekteki planları Segundo Sernadas
Makalenin Etiketler:
 • Hyanella Neira
 • "Aşk Kanatlar" - Bir başarısızlık Hikayesi
 • Paola Krum. Dosya yıldızı

??????? ???????Eugene Kryukov için gidiş değildi bir aktris olmak. Onu bir sanatçı olarak kariyerine tahmin, veliler, mühendisler hakkı aldı Mimarlık Enstitüsü, ve sonunda Eugene geldi. Ama yavaş yavaş oldu dolmaya dersler ve sınavları atlayın - meslek başkasının omzuna açıkça oldu. O kağıtları aldı ve bir tiyatro sanatçısı olma düşündüm.

Ama her şey farklı çıktı. Eugene öğrencisi var bir kez Performans ve mola sırasında o tanıttı bilinmeyen bir adam tarafından yaklaştı oldu müdür muavini. O öğrenci alarak, mahkemeye gelip onu davet tiyatro. Ve kanca atış. Ancak, kar rolü küçük ve önemsiz - Val traktör sürücüsü. Ve olmasından dolayı müdürü ile bir çatışmaya filmden kesildi. Ama hayır erken kariyer işaretlenmiş.

Eugene deneysel tiyatro sanatçısı var Spesivtseva ve bir kez bir oyuncu olarak sahneye çıktı. Ama kendinizi yakalamak profesyoneller kız küçümseyici tutumları onların sevme değildi. O başladı üniversiteye hazırlamak ve GITIS girdi.

Bu film ilk 1990 yılında gerçekleşti. Ve değil Deneysel sanatçı-aktör çalışmalarına daha az abartılı tiyatro. - Sonra bir kırık ittifaklar Fransız yönetmen Francis Leroy geldi erotik filmi "Sex and yeniden yapılanma." ateş Ama ertesi rolü oldu doğrudan karşıt - tarihsel filmi "Regicide" in Knyazhko Tatiana Karen Georgieviç Şahnazarov.

Benim kişisel hayatımda bu anda şiddet Kriukova vardı değiştirmek. O ilk kocası boşanmış, aktör başka aktör evlendi (Kimin ismi şimdiye kadar gizler) ve dikkat çekici vefa gördüm Meryl Streep diyerek: "Aktris - daha bir kadın aktör daha - az Adam. Onun ikinci evliliği mahkum edildi.

Üçüncü yılında Eugene tiyatro oynamaya başladı Moscow City Konseyi. Clara Schumann ("Trio"), İspanya ("Ruy Blas"), Camilla Kraliçesi ("Moskova'nın Nest"), Agnes ("Kadınlar Mektebi"), Elena korf ("Aşk şaka değil"), Porsiyon ("Venedik Taciri"), Viola ("Onikinci Gece, ya da zaten bu") - bu rollerin tam listesi, tiyatro ile başlayan bir kız değil sanatçı.

Ama şöhret hatta hiç tiyatro veya getirdi Fransız devrimci erotik resim. İzleyiciler Eugene Kryukov öğrendim Bir oyuncu televizyon dizisi, "St. Petersburg sırları" Julia Beroeva ve müteakip olarak mantıksal "Kavşakları Petersburg sırları" izledi. Ve sonra - araştırmacı olarak O zaman "Gangster Petersburg" süper popüler Pospelov. Kryukov Olan "Wave" Catch ??????? ???????En popüler dizi ing.

Hissedilir ve gerçekten nitel rolü 2003 yılında geldi komedi Eldar Ryazanov, yıl "yatak odası anahtarı." Film stilize oldu sessiz film. Eugene Kryukov ustaca İnanç ve Soğuk bir görüntü üzerinde deneyin Onun oyunculuk sanatsal yollarla ödünç parlak elemanları nesklko. O ölümcül bakışları dantel külot dokunur baktı, ellerini sıkılmış Şekilde pantolon?????????? ? ?????ve yorulmadan bayılıyor.

Işaretli "About Love" Sergei Soloviev filmde bir rol ciddi iç deneyimler: "Bu resim tüm kartları karıştırır. Sergey O bir işaret ile değiştirilir çünkü Solovyov bu kelime zamylennym dedi - Kalp. Ve genel bir fenomen olarak aşk düşünün. Kendimi bu çalıştı anlamak ve tamamen karıştı. Tamamen ne anlamak için durdurdu seviyorum. Ama diğer taraftan, bu resim potansiyeli hakkında konuşmak için bana açtı seviyorum. "

Ama zihinsel çaba ve yaratıcı oburluk Eugene için Kryukov ödüllendirildi. 2005 yılında People unvanı verildi aktris Rosii.

Daria Pechorin


İlgili Makaleler
????????? ??????? - ???? ????? ????????Ekaterina Klimova - Muse Igor Petrenko
????? ???????? - ????????? ?????Elena Korikova - servet favori
??????? ????????: ???? ???? ????????????? ???????? ????Natalia Terekhova: Petit Kanuni için kocasını terk
??? ????????? ??????? ???? ????? ????????????Alexander Ustyugov Petya Muhteşem oldu
Makalenin Etiketler:
 • Yıldız Rus TV serisi
 • Gabriella Mariani - Meksika adı ile femme fatale
 • Facundo Arana. Durma talebi

 • Gabriel Corrado: "Ben - bir kahraman-sevgilisi, ben - Kahraman"
 • Aktör ve seyirci
O İspanya'da yaşayan dört yıl olmasına rağmen, Gabriel Corrado yeni genç "Galanov" ortaya çıkmasına rağmen, hala seyirci seviyorum, en ünlü Arjantinli aktör biri olmaya devam ediyor ve üreticilerin projelerini almak için istekli. Rus izleyiciler ", My bayan" "Manuel" onun rolleri için, "İlk Aşk", "Siyah İnci", "çingene kadın", Gabriel hatırlıyorum ve şimdi onun en iyi Telenovelas birinde oyun aktör takip edebiliyoruz - "Denizin Man" - kanal M1 üzerinde. Facundo Arana - Size hayatının, iş, aile, aşk fan, yatağa onu almaya çalıştı, ve mevcut hayvan Arjantin karşı bile tutum bahsediyor hangi bir zamanda görüşme Corrado dergisi "Noticias", sunuyoruz.

Özgeçmiş:

Doğum tarihi: 12 Aralık 1960
Doğum yeri: Buenos Aires, Arjantin
Ad Soyad: Gabriel Andres Andreachi (Gabriel Andres Andreachi). Corrado - annesi ve onun sahne adı adıdır. Arkadaşlar onu Gabo veya Gable diyoruz.
Aile:
Karısı: 10 Mart 1989 de Constance Feraud (Köstence Feraud), dört yıl için ondan daha genç olan girişimci evlendi.
Çocuklar: Lucas (12 yaşında) Andres, Maria Lucia (10) ve Clara (3)
Ebeveynler: anne - Bir öğretmen, babası - Bir çalışanın
Kardeşler: Fernando - yazar Guillermo - yazar ve gazeteci.
Gözler: mavi
Saç: açık kahverengi
Yükseklik: 1 80
Ağırlık: 77 kg
İlk büyük rolü: Marikarmen Rigeyro birlikte telenovela Princesa (1992)

Telenovelas ve diziler:
1987 "Quiero morir mañana"Ch. Marian Carr, Ruben Ballester ve Alicia Zanka Oyuncular.
1988 "Amándote"Ch. Arnaldo André ve Jeanette Rodriguez Cast
1989 "La extraña dama"Ch. Oyuncular: Luis Kuliok, Jorge Martinez ve Andrea Barbieri
1990 "Manuela" ("Manuela")Ch. Cast: Yunanistan Colmenares ve Jorge Martinez
1991 "Amándote II"Ch. Cast: Arnaldo André ve Caroline Lopez
1992 "Soya Gina"Ch. Oyuncular: Luis ve Jorge Martinez Kuliok
1992 "Princesa"Ch. Oyuncular: Gabriel Corrado Marikarmen Rigeyro
1993 "Primer Amor" ("First Love")Ch. Oyuncular: Gabriel Corrado Grecia Colmenares
1994 "Perla Negra" ("Siyah İnci")Ch. Oyuncular: Gabriel Corrado ve Andrea del Boca
1995 "Chiquititas" ("Girly")Ch. Oyuncular: Gabriel Corrado ve Romina Yan.
1996 "Zingara" ("Çingene")Ch. Oyuncular: Gabriel Corrado ve Andrea del Boca
1996 "El Arcángel"Ch. Oyuncular: Gabriel Corrado ve Paola Krum
1997 "Hombre de Mar" ("deniz adamı")Ch. Oyuncular: Gabriel Corrado ve Viviana Saccone
1998 "Leydim, la historia kontinua" ("Milady")Ch. Oyuncular: Gabriel Corrado, Osvaldo Laporte ve Florencia Raggi
1998-2000 -"Mediterráneo"(İspanya)
2000 "Luna Salvaje" - ("Wild Ay")Ch. Oyuncular: Gabriel Corrado, Carina Zampini ve Millie Stegman.
2000 -"TiempoFinal"
2001-"Esencia de poder"(İspanya)
2002 -"Máximo corazón"Ch. Gabriel Corrado, Valeria ve Cecilia Bertuchelli Dopaso Oyuncular

Ben Arjantin'de çekildi olduğu tüm Telenovelas arasında, "Máximo corazón" Ben onun en değerli eser, kendi gelişimi üzerinde çalışan çok ciddi ve güçlü bir ekip olduğunu düşünüyorum. Krize rağmen, dünya standartlarında aşağı kalır değil, yüksek kaliteli ürün, yapmak, çünkü Şimdi ben, onurla böyle yaparak Arjantin bayrağı taşıdığını hissediyorum.

Siz, İspanya'da çalışan birçok Arjantinli aktörler gibi. Nasıl bu olguyu tanımlamak istiyorsunuz? Bu bir patlama ya da geçici bir moda mı?

Ben bu sadece bir başlangıç ​​olduğunu düşünüyorum. Amerikan sineması gibi Mel Gibson, Nicole Kidman ve Russell Crowe gibi Avustralya aktörleri entegre olabilir. Aksanıyla farkı rağmen, Amerikalılar ve Avustralyalılar birlikte bir film yapıyor, ve böylece büyük bir pazar kazanmak için yönetilir. Televizyonda İspanya, Meksika ve Arjantin arasında çok çekici üçlü ittifak aramaya başlar. Bu bağlantıları sıkıca kurulmuş ise, bu ilginç bir şey olabilir. Ülkemizde, birçok yetenekli insan. Biz çok çalışıyoruz ve biz bir faaliyet alanı geniş var. Çok zor İspanyol televizyon aktörler. Ben kapıya doğru gitti, ve ben aldım ve şimdi İspanyol izleyiciler bana Arjantinli aynı şekilde seviyorum.

Sonunda İspanya yerleşti?

Dizi, her hafta çıkıyor - Kasım '98 beri orada yaşıyor, "Mediterráneo" ("Akdeniz") filminde geldi. Ben Akdeniz kıyısında yer alan Estepona kasabasında, neredeyse iki yıldır çekiyordum. Ben bütün aile ile gitti ve 2000 yılına kadar yoktu. Bu yıl, ben ("Wild Ay") Arjantin "Luna Salvaje" çekim kısaca döndü, ve sonra Marbella döndü. Ben "Esencia de poder" ("iktidarın özü") olarak oyunculuğa başladı çünkü Geçen yıl, biz, Madrid'e taşındı. 1991 yılından bu yana, ben iş için İspanya ve İtalya'ya gitmek yıl, çeşitli programlara davet edildi. 93 th Şimdi serinin çıktı bir televizyon sunucusu oldu. İspanyollar önde gelen müzik ve eğlence programları gibi, Telenovelas bir aktör olarak beni biliyorum. Ben ne yapıyorum.

Sen lider rolü rahat hissediyorum?

Ben gerçekten sevdim. Ben hala yapmaya devam. Ben programlardan birini göründüğünde, izleyiciler bir aktör olarak ve bir lider olarak beni temsil eder. Ben hala bir aktörüm, çünkü beni şaşırtıyor. Ben tüm saygımla söylüyorum. Kurşun rolü ben utanç iz bırakmadan, oldukça doğal davrandım. Yani oynamak gibi davrandı. Ben "La noche vieja" ("Eve"), "Vivan los novios" ("! Uzun evliler canlı") sürdü, "Gran fiesta" ("Harika bir tatil") - Marcelo Tinelli açar gibi bir gösteri(Yazar ve kanal Videomatch tel popüler gösterinin ev sahibi -.. Not Trans.).

Eğer birden fazla oldu, söyle gerçeği ile yargılamak?

Ben bir sunucu olarak bir yıl çalıştı. Ben İspanya'da başarı vardı telenovela oynadı çünkü davet edildi. Ben güzel bir kızdı kapatmak emin olun, birden fazla program sürdü(Corrado kez Claudia Schiffer ile programı kurşun fırsat vardı -.. Not Trans.)Ve bazen birden fazla, James Bond gibi biriydi. İspanyol televizyonunda iken ciddi, düğmeli, ve ben daha rahat ve rahat davrandığını ve kamu sevdim lider.

Buenos Aires uzun kalmak için gidiyoruz?

"Máximo corazón" bir yüz bölüm olduğunu. Ben onları son filme bitirdikten sonra, ailem ve ben geri Madrid gitmek. İtalyan serisinin filme katılmak için planları var, ben telefon gösterilen olacağını umuyoruz. Arjantin'de ne yaptım, Avrupa'da gösterilmiştir, ama ben İspanya'da, Arjantin'de ne, kimse gördüm. Benim iş evde gösterilmiştir almak istiyorum. Ne yazık ki, İspanyol ürünler Arjantin ve Latin Amerika'ya erişimi yok.

Bu yeni projelere katılarak, böylece uzak kahraman-sevgilisi rolleri almak için çalışıyoruz?

Ben bu rolün bir rehine gibi olmamıştı. Ben bütün aktör kendisi bağlıdır düşünüyorum: bir aktör ve onun üzerinde hareket etmek istemiyordu bir rolü için uygun olup olmadığını, o onun sorunu. Orada filme hangi rolleri, romantik denilen olamaz. Ben macera, dram dizilerinde vuruldu. Ne burada yaptım - Ayrıca her zaman kahraman severler rolü olmamıştır. Örneğin, benim iş "Tiempofinal". Sonra ... Bu rol - kahraman sevgilisi Lover: gerçek durum????????: ???????? ????????? ???... Sana sormak istiyorum: Mel Gibson - kahraman-sevgilisi? O karakterleri oynayan aktör. Yeni telenovela karakter - - Bir kahraman Ben Maximo hissediyorum. O - değil tipik kukla kahraman-sevgilisi. Ben sadece güzel bir yüz çekici ve mavi gözleri daha değilim - Ben bir kişi olarak hissediyorum. Ben, öğrendim büyüdüm, yeni bir şeyler denemek için dört yıl için başka bir ülkeye gitti, orada durmadı.

Peki, ben senin görünümü ve mavi gözleri büyük ölçüde televizyon ekranlarında nüfuz kolaylaştırmak olduğunu düşünüyorum.

Evet, işimi yardımcı oldu. Benim için kapıyı açtı tek şeydi. Ben olumsuz bir karakteri oynadı "Tiempofinal", bir bölüm birlikte çekim Borensteyn Sebastian Leto Cruz çağrıldığında benim için sevinç oldu. Ben daha fazlasını yapabilirsiniz inanıyorum insanlar vardır. Eğer kavga varsa, o zaman olsun. Ben mücadele(Masaya yumruğunu şiddetle çarpıyor)Ama bu amaç için ben de inanmak zorunda.

Nasıl bir aktör oldun?

Ben iki yıl tıp okudu, ama sonra verdi yukarı, ben gerçekten sevdim ne yapmaya karar verdi ve tiyatro dersleri girdi. ETA denilen deney grubundan - Arjantin Deneysel tiyatro, biz Valle de Punilya gitti. La Faldo kamu kütüphanesinde konuştu ve La Cumbre başka bir kitaplığa uyudu, o 1983 yılında oldu. Biz çeşitli kasaba afişler yapıştırılan ve bizim sadece reklam oldu. Onlar hemen aldım Kazanılan peni. Ben ürünün Buenoventura Francisco "La diestra de Dios padre" bir performans ile Havana'da festivale gitmek için hazır olduğunu 1987 yılında ("El Rabbin"), ben dokuzuncu kanaldan bir çağrı aldım.

Ve popülerlik peşinde sahneyi terk.

Televizyonda çalışan 87. yılında utanç verici bir şey olarak kabul edildi. Böylece tv yapmak istedim, ama bunu yapmak için cesaret edemedi - büyük tiyatro yönetmenleri öldü çünkü bu şey makyavellievskoe oldu. Nitekim, ben popülerlik kazanmak ve daha sonra sinema ve tiyatro oynamak istedim. Ayrıca, ben, çocuk bir aile kurmak istedim. Bir aile ve kariyer - Ve ben bu iki şeyi birleştirmeyi başardı.

Her zaman bir ailenin bir örnek babası bir görüntü oluşturmak. Bu doğrudur ya da kasıtlı bir strateji mi?

Her halükârda. Ailem - Ben hayatta sahip olduğumuz en önemli ve değerli bir şeydir. Ben - Bir işkolik. Ben - aktör ve saatlerce her gün çalışıyoruz. Ben ne seviyorum, ve ben daha fazla istiyorum. Ben daha ihtiyacım var. Iddialı bir adam - Ve ben çünkü. Ve ben bir kişi olarak ve profesyonel olarak büyümek istiyoruz çünkü. Ben yapmak tekvando yapıyor yıllardır, ben bilgi enginliği içinde, Doğu felsefesine inanıyor. Mükemmellik sınırı yok. Krize rağmen, seni seviyorum ne savaşmak zorunda.

Onların istediği her şeyi elde ettik?

Ben her zaman dünyanın bir vatandaşı olmak istedim. Babam bir çokuluslu şirkette çalıştı Çünkü, ben o Detroit çalışmaya gönderildiğini hayal. Babasının şirketi aralarında, ben farklı ülkelerden gelen çocuklar konuştuk. Çok kozmopolit bir şehir olduğu için Çocuklarım Lucas ve Lucia, özellikle Marbella dünya vatandaşları, kendilerini hissediyordu. Onlar Norveç, İsveç, İrlanda, Arap ülkelerinden gelen çocuklarla iletişim ediyoruz. Ben bu konuda hayal. Yani tek yönlü veya başka dileklerinin gerçek olması dileğiyle. Ben arzu gücüne inanıyorum.

Devamını oku Aktör ve seyirci

İlgili Makaleler
Pablo danışmanlar ECHARRI, "Ben Natalia size çok mutluluk diliyorum"
Diego Ramos telenovela döner
Norberto Diaz sadece kötü adamları oynar
Raul Lavier - "Tango Kralı"
Makalenin Etiketler:
 • Arjantinli aktörler
 • Gabriela Duarte naif bir kız zafer ile uzakta yapmak istiyor
 • Julia Feldensh - Sesa olan "aile bağları"

Leandra Leal tanınmış Brezilyalı oyuncu Angela Leal bir ailede doğdu. Babası sadece kültür ve sanat doğrudan ilişkisi vardı ve bu faktörlerin hepsi genç Leandro kariyer seçimlerini etkileyen olamazdı. "Ben çok erken çocukluk dramı aldı ve tiyatro oynadı," - diyor.

O kendini kırmaya çalıştı, ancak anne Yardım, çok değerli. "Evim gerçek bir oyuncu oldu, ve ben ona bakarak, okudu. Birlikte prova. Ve ben utanç verici olduğunu sanmıyorum. " Angela diyaloglar öğretmek kızını yardımcı oldu ve hatta bazen onları düzeltin. Ancak, yaşlı kızı içeren bazı sahneler çok endişeli Leal zorladı. Bu nedenle Leander filme katılmak için annemi çizmek için değil çalışır.

Leandra Leal ilk o gençlik dizisi "Confissões de Adolescente içinde" oynadı zaman, 10 yıl içinde ekranda belirdi ve 13 yıl içinde bu "yetişkin" filmi "A Ostra e O Vento" de oynadı. Bu oyuncu Rusya'da öğrendim hangi aracılığıyla dönüş "kolay para" (Pecado Sermaye), iken, kız onu televizyonda onu üçüncü büyük iş oldu ve artık sadece kızı Angela Leal olarak algılanıyor, sadece 16 yaşındaydı. Leander oyunculuk niş içinde onun yerini almayı başardı. "Ben kariyerimde yetiştirmek," - diyor.

Bu Leander dizisi "asi" (A Indomada) küçük bir rol oynadı önce söylemek gerekir. Orada o bildiğimiz gibi sonraki hayatında bu TV dizisi "Babil Kulesi" Adrian Estevish üzerinde oynanan bir genç Helen, oynadı.
Serideki Başarılı rolleri ve "A Indomada", Fransa'da Film Festivali'nde "A Ostra e O Vento" rolüyle bir ödül "Coração Patlat" - Genç aktris sürpriz değil gibiydi.

"Anneme sayesinde, ben çocukluk bilseydim, o başarı ve bunun için hazır olduğunu," - Leander onu rahatsız etmedi basında tüm yayınların bu tanıma savunarak, dedi. "Başarı - çok göreceli bir şey - bugün, yarın ve değil. Yani bununla gurur yeterince sağduyu var. "

"Benim ilk seri ben çok küçük bir rolü vardı, ama ana şey - ettim, ve benim katılımı ile ikinci romanı sahnelerde çok daha fazla oldu."

"Kolay para" kahramanı Leandro Klarelish Carlos (Eduardo Moskovish), damat kızkardeşi Lusine (Carolina Ferraz) aşık. "Bu çünkü ben kendimi Klarelish oynamak zor değildi ben bir genç iken. Biz gibi değildi, ama yine de benden bir şey vardır. Oyun, neredeyse onun karakteri alışmak, çünkü bu, doğaldır. " 1975 yılında filme roman, bir remake, aktris tereddüt etmedi - "Mad Money" gerçeği. Film seksenlerin başında ikinci kez gösterilmiştir sonra Kendini zaten doğdu. Bu daha gerçek, dedi, tamamen yeni bir yorumudur. "Arkadaşlarımın hiçbiri ilk filmi görmedim. Bence bir bütün nesil, yeni dizi bakmak ilginç olacaktır. "

Apart "kolay para" biz o arada Leticia Spiller ve Marcelo Novaesom ile ataklarının birinde oynadı, "kadınların dünyasında" serisinin Leandro görebiliyordu. Ama film çok daha çekiyor.

Leander orada durmak için gitmiyor. O, o sanat tarihini inceleyerek, oyunculuk eğitimi tiyatro okulu, katılır bellek trenler, yabancı dil ve bale uğraşmaktadır.

Leandro Leal üzerinde Dosyası.

Tam Adı: Leandra Leal Bras;
Doğum Tarihi: 8 Eylül 1982;
Yükseklik: 1, 70;
Ağırlık: 60 kg;
En sevdiği yemek: tüm doğal;
En sevdiğim içecek: Meyve suyu Doğal, taze meyve suları??????????? ???????????? ????;
En sevdiğim meyve: ananas;
En sevdiğim film: "Para o resto de nossas vidas";
Favori Kitap: Dalai Lama - "Nasıl mutlu olmak için";
Parfüm: Melek;
Köpek;
Renk: Mavi;
Yani insanlar samimiyet berabere;
Bu kapalı: sahtekârlık;
Ne kendinizde seversiniz: dostluk beslemek yeteneği;
Dezavantajları: huzursuz;
Kötü alışkanlıkları: tırnak ısırma;
Favori elbise: kot;
Favori ayakkabı: En iyi yalınayak;
Şarkıcı: Paulinho da Viola (Paulinho da Viola);
Şarkıcı: Marisa Monte (Marisa Monte);
Aktör: Paulo Autran (Paulo Autran);
Aktris: Marilia Pera (Marília Pêra);
En sevdiğim rolü: "Kadınların dünyasında" serisinden Beatrice;
Güzel kadın: Louise Brunet modeli;
Yakışıklı adam: Antonio Fagundes;
Allah'a iman;
Unutmayacağım bir yer: London;
Favori Ülke: Fransa;
Ne endişeler: şiddet ülkede;
En sevdiğim cümle: mutlu olmak için ve utanç önlemek için;
hayatın amacı: onların yerini bulmak için;
Zihin ya da kalp, kalp;
Tutku: meslek.

Filmografi Aktris:

TV Programları
Bir Muralha - 2000
MULHER - 1998-1999,
1998 - VOCÊ KARAR
Pecado SERMAYE - 1998-1999,
Bir INDOMADA - 1997
1995-1996, - coração EXPLODE
CONFISSÕES DE Adolescente - 1994

Film
1998 - O Viajante
Bir OSTRA E O VENTO - 1997
O MAIOR E Ç MELHOR
Chato - O REI DO BRASIL - 1999

Nata


İlgili Makaleler
Giovanna Antonelli - Brezilya yeni yıldızı
Carolina Dieckmann: "Ben onun önceki rolleri büyüdü"
Gabriela Duarte naif bir kız zafer ile uzakta yapmak istiyor
Vivian Pasmanteria - röportaj
Makalenin Etiketler:
 • Brezilyalı aktris
 • Andrea del Boca Yeni hayat
 • Pablo danışmanlar ECHARRI, "Ben Natalia size çok mutluluk diliyorum"

????? ?????????: ????? ? ????? �24� Kiefer Sutherland, iki bölüme hayatını böler Kanadalı aktör. İlk, 2001 yılına kadar, bir drama "Benimle kal", genç vamp-thrash "The Lost Boys", "Karanlık Şehir", "kaybolması", "Young Guns", "Renegades", "A Few Good Men", "Bakın olduğunu sadece daha kötü oldu dışında geçmiş, "onun ikinci eşi, partiler, alkol, kötü bir Camilla Kate ile evlilik ve tanıdık" A Time to Kill "de ... Şahsen, 2001 sonrasında neredeyse hiçbir şey değişti kavgalar - Başka boşanma, Noel parmaklıklar ardında çok sayıda yasal masraflar. Her sezon Kiefer Sutherland çalış terör Jack Bauer, savaşmak için özel bir ajan hayatında tam bir gün açıklar: Ama burada kariyer büyük ölçüde TV dizisi "24", bir dedektif gösterisi sıradışı biçiminde katılımı, keskin çıkardı var. Bu arada, TV drama dizisi Sutherland şimdi en çok kazanan aktör. O bölüm başına 550.000 $ alır.

 J - Gazeteci

 KS- Kiefer Sutherland

 J: TV'de dönüş memnun musunuz?

 KS: Ben TV'de çalıştı hiç.

 J: Bu TV'de ilk eseridir?

 KS: Evet Öyleyim.

 J: Ya sen?

 KS: Eğer sınıfta ve bazı şeylerin algı farklılıkları yapmayız Dürüst olmak gerekirse, film çalışmaları gidiyordu????? ?????????: ????? ? ????? �24�bittiğinde bir konser ve bu biter. Bir televizyon projesi filme ve olduğunu, geribildirim zaten var, almaya devam edildi. Bu yeni bir şey benim için. Ne insanlar yakalar, onlar anlamıyorum düşünüyorum, ama ne açık - biz tüm dikkate alınır var.

 J: Bu doğa ve her şeyi ortaya çıkarmak için yardımcı olur?

 KS: Evet, bu harika. Ve daha sonra 10 milyon izleyici her gece - film 150 milyon dolar olan bir hafta.. Oyun mum değer. Bir profesyonel gibi, diyelim ki, bir günlük bazda kitleye sahip - bu bir bütün diğer seviye var. Filmden büyük fark ettim etmemişti. Ne işe yaramadı bu TV, ancak çalışma sürecinde film ile farkı Stephen Hopkins, ne de ben fark edilmez. Projenin süresi göz önüne alındığında, biz hemen her zaman kameraların önünde geçirdi. Yani, gerçekten, hiçbir fark.

 J: Ah John Travolta muzaffer dönüş konusunda çıkma, yanı sıra konuşma gibi Hollywood söylüyorlar. Uzun bir süre seni kimse duymuştu? Ne yaptın?

 KS: Ben bir zaman aşımı aldı. Ben ilk yıl bilinçli olduğunu düşünüyorum. Ben, ben onun katılımı ile bazı filmler yeniden düşünmek istiyorum, bir mola gerekiyordu ben onları seçtim, yavaşlatmak için çalıştı anlıyorum. Geçen yıl (iş) bazı insanlar için kendimi hatırlattı ve yavaş yavaş çalışmalarına yer almaya başladı. İki yıl ben herhangi bir teklifi olmadı. Bu yıl, serinin yanı sıra, çeşitli filmlerde rol aldı.

 J: Peki, nasıl?

 KS: Fena Değil. Ben gerçekten yoruldum çünkü, bir süre dinlenmiş. Birçok çalıştı. Bazen film istediğiniz şekilde dışarı dönmedi. Yıl kaldırılmaz iken, işi kaçırmak nasıl anladım. Bir sonraki ne planlamak için deneyin (orada böyle bir isteği oldu), ama az şey geldi. Ben düzgün iş ve eğlence birleştirmek gerekiyor. Ben böyle uzun bir aradan sonra, geri dönüp gerçekten ne gibi yapmak için fırsat verildiğini çok minnettarım.

 J: Babanı ateş ne ​​zaman, aktör, çok ünlü, size destek de? Tavsiyeye ihtiyacınız olduğunda "sen, ben anlamak için bazı yollar ihtiyaç beni duyabiliyor" diye diyebilirsiniz kime onlardan biri olsaydı, oldu?

 KS: Evet Öyleyim. Temelde böyle bir şey: "Senaryoyu okuduğumda ve onların görüş olamazdı? ". Ailem aktörün çalışmaları ile ilgili tüm önemli kararlar, yalnız olmuştur müdahale etmek çalıştı. Başarılı aktör, onlar bu kararların sadece benim vardı gibi benim kariyerimin başından itibaren vardır. Ben şimdi onlara sormak başladı eğer garip olurdu. Ben yaptım ama ne zaman, örneğin, olur "göze göz." John Schlesinger ile çalıştı, babam onu ​​bir kez filme oldu. Ben onunla çalışmak nasıl sordu hatırlıyorum. Tabii ki, babam bir şey bulabiliriz. Ama çoğunlukla, biz iş hakkında konuşmak yoktu.

 J: Ve öneri böyle olduğunu bir ...?

 KS: Ne beni çeken? aynı anda birçok şey kombinasyonu. Gerçek zamanlı biçimi. Senaryo, ya da daha doğrusu, sen, aslında neredeyse hiçbir şey okumak ne. Sürece eller gibi, örneğin, Stephen Hopkins el, başka bir sahneye nasıl bir hamle açıklamak olmaz, ama esas olarak hareket ilgilidir. Nasıl A noktasından B noktasına almak için - yazarlar zordur. Stephen Hopkins açıkça göstermeye başladı ama ne zaman, sadece ne kadar iyi bu format netleşiyor. Ben o öyle stresi resim zorunda düşünüyorum. Ben gerçekten benim karakterim bu kadar dinamik seviyorum. Ben de o ne yaptığını bilir nasıl iyice onun yetkinlik, çekti.

 J: Eğer duygusal zarar olduğunu düşünmüyor musunuz?

 KS: Duygusal zarar? Hayır, bu çok sıradışı durumlarda oldu sıradan bir adam. O, neden duygusal kusurlu çağrı, medeni zorluklar yaşanıyor herkesi çağırır evlilik zorlukları vardır. Onlar gezegendeki tüm insanların% 75'i olan. Hayır, o insanlığın yoksun değildir. Ve kötü bir insan değil. Negatif özellikleri de vardır, ben yazar Joel ve Bob ve göstermek başardı böyle. Doğru olanı yapıyor şey benim kahramanım, yanlış bir şey var. Ben televizyon için, anladığım kadarıyla, ilginç bir çözüm olduğunu düşünüyorum. Ben çoğunlukla, tüm TV, hatırlıyorum her zaman içinde, beyaz veya siyah vardı. Eh, benim karakter doğada, iki boyayı karıştırmak için çalıştı. Daha önce, ben böyle bir karakteri oynama fırsatı olmadı. Eğer gerçek bir lider olmak için okul mezunu veya öğrencisi oynamak için çok yaşlı ya da çok genç olduğunuzda film kahramanı gibi tehlikeli bir yaş yoktur,. İşte ben nihayet ortaya çıktı. Yani bu sona????? ?????????: ????? ? ????? �24�Sonuç güzel ve heyecan verici bir karakter rolleri vardır. Filmi "Bir Göz Göz için," "" Joel Shulmeykera A Time to Kill ben Ku Klux Klan oynadı. Ben onları sonsuza kadar takılıp riske, çok tatsız karakterler hırpalanmış, bu yüzden benim karakterimdir benim için bu çemberin dışına kırmak için harika bir şans oldu. Benim kariyerimde ilk kez ben normal bir insanım.

 J: Söz konusu özel bir ilişki yerinde yıldızlı ki. Televizyonda da?

 KS: Evet ve hayır. Evet, biz gerçekten farklı. Bunların hiçbiri yok van olan İşçi direktörleri, elektrikçiler, hepsi çok çalışıyoruz. O yüzden bu işi düzenlenmiştir çünkü kimse onlara öğle yemeği getiriyor. sanayi kamera önünde olan insanlar tutulur gerçeği. Dolayısıyla, onlara özel. TV'de film mi? Fark yok. Her zaman gerçek ve doğru olmalıdır olsun? Bu uzun bir konuşma olduğunu.

 J: Eğer gösteriyi gördünüz mü?

 KS: Her iki.

 J: Bir DVD bakacağız?

 KS: İngiltere'de, gösteri reklam eşlik çünkü ben, DVD hayranıyım. Reklam olmadan, her şey hızlı yarışlarda olduğu gibi olur, ve resmin genel izlenim güçlü, oldukça farklı. Bu gerilim adımlarını zayıflatmak değil, çünkü ben, DVD gibi. Sette olarak aynı

 J:Peki, Robert Downey Jr. ile, sen, arkadaş değil mi?

 KS: Evet, bir anda bile bir arada yaşadığı, çok yakın.

 J: Haberlerde onun hakkında konuşurken, sen, düşünmek "Ama ona bir çağrı vermek ve sormak zorunda?" Yok Sen iletişim?

 KS: Evet, tabii, tabii. Robert hepsi çok sempatik. Ben o yeterince bu durumda davranmaya her şeyi yaptım düşünüyorum. Ve o kadar zor. Robert biliyorum en önemli insanlardan biri olduğunu. Ben geçiyor onun hayranları çok düşünüyorum. Onların sempati dokunaklı oldu. Doğru, ben şimdi o iyi yapıyor çok mutluyum.

 J: Bu aktörler arkadaş olmak mümkün, değil mi?

 KS: Şüphesiz.

 J:Ve televizyon veya tiyatro arasında büyük bir fark vardır? Onlar ilk tiyatro, büyük sanat, daha sonra bir film, daha sonra TV söylüyorlar?

 KS: Ben daha önce televizyonda çalıştı değil neden değil. Biz babamla konuştuk. Televizyonda TV filmleri ve film oyuncularından Haluk Bilginer Aktörler işe yaramadı. Daha önce, sen hiçbir kablo vardı, hiçbir uydu. Ve şimdi biz doldurmak gerekir bunların her türlü kullanılabilir 1000'den fazla kanal var. sınırları çok çabuk silinir. Paul Newman ile bir film izlemek istiyorsanız, ben TV'de açmak ve Paul Newman ile bir film izlemek. Ben tiyatroya gitmek, bu yapmanız gerekmez. 7 ödemek, sen işimi görmek istiyorum ": Bunu söylemek istiyorum.5 $, "çaba, sinemaya gitmek. Alternatif - Etkin TV ". Gerçeklik artık. Ben babamın bir film izlemek istiyorsanız, tüm yapmanız gereken - TV'yi açmak için. TV aktörler ve film arasında net sınırlar var, TV olmadan, bir film izlemek zor. Buna iyi bir örnek - George Clooney. On yıl önce, bu sadece olamazdı. TV dizisi bir bakış "The West Wing", "The Sopranos", "Sex and the City", "Ally McBeal". Ben tüm büyük iş olduğunu düşünüyorum. Bir "24" Ben gerçekten gurur duyuyorum. Sadece oynamaya başlamak, ve bir noktada söylemek mümkün olmayacaktır: "Evet, birçok filmde daha iyi bazı şeyler hoşuma ki". TV rekabetçi hale. Tabii bir kablo varken, rekabet daha akut hale gelmiştir ve bu programların kalitesinin çok gelişme olarak, çok iyi. Her şey çok farklı bugün ve benim kariyerimin başında TV'de işe karşı olduğunu, bu yüzden orada hiç çalışmamıştım. Ben son 5 yılda nasıl değiştiğini şeyler görebilirsiniz, ve bu televizyonun teknik olanaklar değişti ve izleyici kalmamış geçerlidir.


İlgili Makaleler
???? ??????? - ????????? ????? ? ?????????? ??????The Sopranos - Rusça dünya çapında başarı ve başarısızlık
??????????? ????????? �?????? ????�Detective Agency "Ayışığı"
�???????? ??? ???????�: ?? ?????? ???????"Nash Bridges": şarj sırası
�?????�: ????? ??????? ?????"Poirot": görgü okulu
Makalenin Etiketler:
 • ABD dedektif serisi
 • Ekaterina Klimova - Muse Igor Petrenko
 • çirkin Betty birçok yüzleri o Katya Pushkarev olduğunu