Меню


  • Abiye 2014: kadınsı çekicilik hatları
  • Sezon 2012

???????? ?????? 2014Akşam elbise herhangi bir kadının dolap özel bir yere sahiptir. Bu modeller gündelik lüks bitirir, bulut kefen rakam ağırlıksız en iyi malzemelerden farklıdır. Onlar bir zorlukla duyulabilir fısıltı organze, tafta ve diğer kumaşlar bırakarak, ağır, yoğun olabilir. Abiye 2014 doğasında Günlük Elbiseler tüm aynı özelliklere uygun Günlük Elbise: Şık taban bahar gardırop???????????? ??????: ???????? ?????? ????????? ????????? Bu sezon. Hepsi aynı kadınlık, uzun yerleşmiş kesme retro formları ve türleri için arzu sunuyoruz.

alt

Etnik motifler

Etnik birçok mevsim moda trendleri kendi niş vardır, ama ondan önce esas günlük giysiler içinde kendini gösterir. Dünyanın en büyük binaların koleksiyonlarında etnik özelliklere sahip Abiye nadir ve olağanüstü. 2014 yılında doğu iffetli tunik andıran norm ve etnik baskı ile artık gece elbisesi ya da otantik kesilmiş olur, Tunik: Antik Yunan'dan günümüze kadar??????: ?? ??????? ?????? ?? ????? ???? - Özel günler için yeni bir moda.

???????? ?????? 2014 Valentino
Valentino

Bu eğilim en açık kadınları sunmak için 2014 İtalyan markası güzel elbiselerimizi giyeriz koleksiyon Valentino İlkbahar-Yaz tecelli, tamamen sık sık uzunluğu olan ayak kapsar. Onun etnik abiye bol nakış ve baskı ile yoğun dokudan oluşturulan ve dantel motifleri ile saydam kumaş.

alt

Sert geometrik çizgiler

Alternatif olarak, iyi akan kumaş uzun elbise tam tersi bir eğilim vardır. Opak mimari formlar ve yoğun monokrom kumaş dikkatini çeken sıkı hatları ile bu abiye. Avant-garde tarzı kendi kanonik yorumunda klasik yabancı genç kadınlar için neyse ne moda bir akşam, yönünde kendimi buldum.

???????? ?????? 2014 Dsquared
Dsquared

Peki, bu eğilim minimalizm ve şık tasarım asimetrisi ve hacim şeklinde özgünlük ve meydan okuma ile birleştirilir ilkbahar-yaz koleksiyonu 2014 Dsquared, gösterilmiştir.

alt

Uzun kollu - zarif, seksi

Uzun kollu elbiseler kitle 2013 hedefleri koleksiyonlarında önemli eğilimler ortaya çıktı. 2014 yılında bu eğilim de, tabii ki, abiye, devam ediyor. Şimdi, ciddi, şık, kadınsı bakmak için, sadece çok idealden olabilir kadınları mutlu eli açmak gerek. Uzun kollu abiye bir sır olabilir nasıl çekici gösteren, aşırı açıklık aksine seksilik vurgulamak. Tamamen bilek kol kapağı ve kumaşlar üzerinde dekorasyon toplam malzeme elbise, şeffaf ve saydam kollu farklı değildir tasarımcılar olarak sıkı kollu popüler. İkincisi, çünkü hafif tül, şifon ya da dantel kadınsı zarif şeffaf, uydurma, hem de daha geniş olabilir.

Bu abiye Valentino, Alberta Ferretti ve diğer birçok tasarımcıların koleksiyonlarında bulunabilir.

???????? ?????? 2014 Alberta Ferretti
Alberta Ferretti

alt

Zamansız Klasikler

Ne Abiye bir klasik olarak kabul edilebilir? Zemin uzunluğu, ışık akan kumaşlar, etek fonlar bereket, hem de "denizkızı" bir şeklidir. Bunlar direnmek zordur kadınlık ile ilişkili ayrıntılar vardır. Bu elbise nadir istisnalar dışında herhangi bir kadın dayanılmaz hissediyor.

Yıldan yıla İtalyan tasarımcı Alberta Ferretti kırmızı halılar ve diğer önemli olaylar için ünlüler ana "tedarikçiler" akşam önlük biridir. Onun tarzı - kavuşumu doku hassasiyet ve anlamlılık gerçek kaplama kendini rafine kadınlık. Yani 2014 yılında, yine Alberta Ferretti toplanması Aplikler ile ağırlıksız saydam elbise, dantel ve dantel Modern gardırop Dantel??????? ? ??????????? ????????? Ve emin perdeler ve kıvrımlar olması.

Kes "denizkızı" mevsim önce bir çift geri moda olduğunu ve bundan önce geçersiz kabul edildi. Şeklini vurgulayan yanı sıra, kadınsı ve yumuşak kalarak Mermaid gece elbisesi, moda dalgasının zirvesinde olmak için fırsat verecektir. "Kuyruk" ile Elbise birçok koleksiyonda kullanılan ve en cesur bir marka J. Mendel ispat edilmiştir. Bu etiket kombine formu "denizkızı", etnik motifler, delikli ve saydamlık modellerinde.

Devamını oku Sezon 2012

İlgili Makaleler
?????????? ????? - ?????? ??? ?????????Yılbaşı kıyafeti - Bir parti için elbise
??????? ??????: ??? ????????? ?? ???????Clubwear: seçmek için nasıl
???????? ??????: ??? ??????????? ???? ????????????????Abiye: nasıl kendi bireysellik vurgulamak için
??????? ?????? - ??? ???? ? ?? ???? ????????Kulüp Giyim - biz giymek zorunda olmamalıdır
Makalenin Etiketler:
  • abiye
  • Kürk mont 2014: soğuk sezon tüm renkleri
  • Günlük Elbise: sebepsiz kadınlık