Меню


  • Bayan paltosu 2014: temiz çizgiler, romantik motifler
  • Seçimi için ipuçları
  • Tarih
  • Sonbahar 2011
  • 2013 yılında Eğilimler

??????? ?????? 2014Kadın giyim modelleri her yıl kat çok belirgindir soğuk sezon, onların ilişkisi kaybederler. Bayan paltosu 2014 görünümü her zaman amaçlandığı herhangi bir özel sezon için, anlatmak mümkün değildir. Yani bahar ve yaz aylarında biz kürk modeli giymek için davet edilir, ve sonbahar-kış tasarımcıları ısınma amaçlı çok az uygun ilk bakışta, minimalist tarzda ince bir kat sunuyoruz. Kesinlik gerekliliğini kaybeder.

alt

Dantel ve file ceket

??????? ?????? 2014 Burberry Prorsum
Burberry Prorsum
??????? ?????? 2014 Temperley London
Temperley London

Dantel yavaş yavaş etek yoluyla iç çamaşırı, bluz ve elbiseler seviyesine yükselen, kadın ceket ulaştı. Lüks dantel ceket ilkbahar-yaz koleksiyonu 2014 Burberry Prorsum sunuldu. İngiliz markası onlara her zamanki sert kesim askeri pelerin bir alternatif yapmıştır. Bu tür modeller kolayca akşam ya da geçici elbiseler ve pastel renklerle kombine edilir Pastel renkler kullanarak imajını yenilemek için nasıl??? ???????? ???? ????? ? ??????? ?????????? ????? dantel doku ile birlikte uyumsuz bakmak için korkmak değil, onları açık yaz sandalet giymek altında izin. Kısa kollu ve büyük bir ağız tanıttı markası Temperley London retro tarzı Openwork ceket. Onların modeli, diz-boyu, kollu ve etek alt ajur ile pürüzsüz mat kumaş bağlı.

alt

Temiz çizgiler ve yumuşak doku

Aynı zaman kadın kat olarak podyuma süpürüldü Bu eğilim sonbahar-kış 2012-2013 yılından beri değişmemiştir, her türlü yoksun "ipuçları" idi. Bu tür modellerde düğmeler, cepler ve turn-down yaka eksik olabilir. Pastel tonlarda ve şeker ceket ile birlikte kısa ve öz gibi kadın moda minimalizm idealine temsil eder. 2014 yılında, birçok marka geçmiş deneyleri tekrarlamak için değil tercih ve çok tasarım baskı kat düşük anahtar ve nazik ekledi.

??????? ?????? 2014 Christophe Lemaire
Christophe Lemaire
??????? ?????? 2014 Proenza Schouler
Proenza Schouler

Marka Carven, askeri tarzda bir ışık deseni ile geniş altmışlı tarzı ceket bir koleksiyon ortaya çıktı - iyi örneklerinden biri. İlkbahar-yaz zamanlar UYANIK marka toplanması ve tsenitelnits rahat pijama tarzı kazandı. Coat hatları pijama gibi gerçekten vardı - ve bez ve geniş formlar ve renkler ve eğlenceli tasarımları seçim parlayan. Bu tasarımın Sık de böyle bir karlı kış için gayet iyi yeşil veya bitkisel kraliyet mavisi gibi pastel tonlar özgü İskandinav saf tarzı veya parlak renkler yerel vardır.

alt

Kısa kollu ceket

Bu retro tarzı alaka göstermek için başka bir eğilim. Buna ek olarak, dirsek ya da dörtte üçü kadar kısa kollu ceket hızla giyim konusunu uyum sağlar Kabanlar: Özel sıcaklığı ile??????? ??????: ? ?????? ???????? ilkbahar-yaz gardırop. Bu ceket gibi, yani, pratik, sıcak yetenekli ve akşam moda çerçevesinde önem kazanır bu tamamen dekoratif olabilir uygun eldiven, düşünmelisiniz satın aldığınızda.

??????? ?????? 2014 Temperley London
Temperley London
??????? ?????? 2014 Burberry Prorsum
Burberry Prorsum

Kısa kollu kadın kat farklı tarzlarda koleksiyonlarda yer almaktadır. en moda mevcut eğilimler devam boy karşılık gelen bir yaka olmadan ve yuvarlak omuzlar altmışlı tarzında büyük ceket vardır. Aşırı kadınlık ve Burberry Prorsum Prada bu yılki taslak farkı dahil olmak üzere bazı markalar, bu streç eldiven kapatmak için gerek kalmadan çok az bilek ortaya kollu bir ceket gösterdi.

alt

Kombine ceket

??????? ?????? 2014 Peter Som
Peter Som
??????? ?????? 2014 RagBone
Rag & Bone

doku ve hacim pürüzsüzlüğü her zaman olmayabilir ayrı ayrı var, ve moda tasarımcısı başarıyla modeli dokusunda bu özellikleri birleştirmek için nasıl buluyor. 2014 yılında, o kumaş ceket alanında ödünç miktarı, örneğin, kaşmir ve yapay kürk, için, birleştirmek daha kombine modelleri olur. Ikiye bölünmüş eğer bu sürümleri çoğu - vücudun üst bölgesi alt bir renk veya doku aittir var - Diğer. İki renkli ceket tesisi toplama marka Rag & Bone, Peter Som, kürk düzgünlüğü bir arada sunulan baskılar ile monokrom kumaş orijinal kombinasyonu bulunabilir Kürk - zamansız lüks???? � ??????? ??? ??????? Prada sunuyoruz.

alt

Baskı ile kaplayın

??????? ?????? 2014 Mary Katrantzou
Mary Katrantzou
??????? ?????? 2014 Ulyana Sergeenko
Ulyana Sergeenko

Japon figürleri, yırtıcı leopar, kaprisli karikatür baskılar, hatta baskılı desen veya orta psychedelic benzer ince çiçek düzenlemeleri giderek alıştırmak kadınlar mutlaka herhangi bir stil içine mükemmel uyum algılanamaz olmalıdır giyim bir öğe olarak kat düşünmüyoruz yaz 2014 Tasarımcılar kat bir ayırt edici özelliği oldu ve farklı kıyafetler yaklaşım. Onlar tersine hareket - kendilerini diğer eklemeler için gerek kalmadan Görüntüdeki "ilk keman çalmak" için olabilecek kat sunuyoruz. Klasik baskılar ve şık desenli yorumlama Céline, Prada, Miu Miu, Rochas, Mary katrantzou koleksiyonlarında bulunabilir.

Devamını oku Seçimi için ipuçları

İlgili Makaleler
???????? ?????? ??? ???????: ?????? ??????? ?????????Kadınlar için şık kıyafetler: moda gardırop temelleri
??????? ?????? ??? ??????: ?????? ?????? ????-2011Kadınlar için İş giyimi: Yaz 2011 moda trendleri
??????, ??????????? ?????: �??????� ????Giyim gerekli kış "sıcak" modu
??????? ??????? 2011: ?????????? ?????????Kadın Kostümler 2011: son trendleri
Makalenin Etiketler:
  • Moda 2011
  • Kokteyl elbiseler 2014: parlak yol
  • Tek parça konfor ve kadınlık: Ceketler 2014