Меню


Bunalmış dünyanın diğer ülkeleri ile Arjantin bağlayan iletişim artık tüm araçları. Birçok hayranı ve fanlar sevdikleri aktör tebrik için acele. Bugün, bu olağanüstü adamın önemli bir gün - o 30 yaşında döner.

Bu bir dönüm noktasıdır, ve istemsiz bir özetliyor önerir - Böyle bir tarih olduğu söyleniyor. Peki, ne mükemmel Facundo Arana sonuçları en söyledi. O en başarılı projelerde rol aldı, bunların son - "Iago koyu-tutku" kendisi iyi aktör olarak Facundo dahil, sayısız ödül için aday gösterildi. Onun oyunculuk kariyeri biz hatırlıyorum gibi, Arana ciddi bir adım atmıştır, son zamanlarda yükselişte gelişmekte olan - ünlü Arjantinli yapımcı Adrian Suar şirketin başka bir kanala geçiş (Oscar film «El hijo de la novia» aday şirketin elişi da).

Şu anda Facundo sonraki Pazartesi 8 Nisan yayınlanacak dizi "099, merkez», çıktı. Özel amaçlı ünitesi ile Bu film fırsatları ve orada Arana ana "komando" oynar. Herkes yeni rolü için bekliyordu, o görüntüyü değiştirecek. Orada Facundo postrizhetsya bile söylentiler vardı ve kızların kalpleri böyle dramatik bir değişim hayatta olup olmadığını tartışırken saçlarını koyu renk ve canlı forum boyalı. İlginç :) olacak ve küçük bir sakal ve uzun sarı saçlı olduğu gibi Haran aynıydı - Ama mavi gözlü esmer olmasına rağmen her şey (çalıştı Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ????????. Ama onun şekil onurunu vurgulayan sadece ona gider kamuflaj üniforma, yerinde polis koymak (yeni rolü için, aktör kendisi korkunç değil şeytan bizi üzdüm, ve şimdi kesinlikle yanına).

Facundo karakter adı Thomas Ledesma ve o zaman güzel kadınlar tarafından her tarafta çevrili olacak. kahraman kalbindeki ana yarışmacının iki olacak. Paola Krum tarafından oynanan Nancy Duplaa ve kadın doktor performans Kadın polis memuru, ("Wild Melek" in Florencia). Ve karakter Paola kahraman kardeşi Facundo ile evli. Yani zina önlenemez. Bu konuda ilginç bir şey olduğunu, sonunda ana karakteri her zaman sonuna kadar bu seride, eroin ile kendinden geçmiş aşık birleşti ve yakışıklı bir komando olmaya devam kiminle olacak net değil klasik aşk hikayeleri aksine söylentilere göre. Ve, gibi gibi, sonunda, o bir kız seçmedim. Görünüşe göre, bu uçlar gibi, önceki seride olduğu gibi Adrian Suar, o kendini Soir oynadı "el 22 lokomotif" ("099 olduğu uzantısı bir tür, merkezi»), son bölümde yaptığı karakter kalıverecektir. O aslında onu attı seviyor kime seçemezsiniz bıkmış ve birlikte tatile gittik olan O'nun sevdiklerini. Oldukça mümkündür Yani aynı kaderi kahraman Facundo Arana befall. Ama tahmin etmeyelim. Tüm hızıyla çekim ve Facundo on-bir zaman arada ("tam" ortaya koydu gerçek aktör, «tam» Çünkü, tüm stunts kendini gerçekleştirmek için çalışır gibi onlar, bu arada, fiziksel bir sürü eğitim gerektiren - Arana bir favori ifade, zaman O) Belirli bir role onun yaklaşımı bahsediyor. 

Ama iş hakkında daha fazla konuşmayalım. Bugün, tabii, Facundo bunu unutacak. Bu tabii ki, ailesi ve yaratıcılık açısından bu yıl da oldukça iyi geliştiği için sevgili gelinin Isabel, bir, ona pek çok taraftar, arkadaşlar yardımcı olacak ve. Şimdi o, diğer Arana ile birlikte - Marcelo Konsentino ("Iago-karanlık tutku" olarak RENSE) - popüler oyun «El mes de las novias» («Ay gelinler") oynadığı ve o yeni telenovela Raul Lekuna katılmak için bir teklif aldı başrol Gustavo Bermudez ve Araceli Gonzalez ile «Mil millones».

Biz, diğer taraftan, tüm tebrik katılmak ve aynı zamanda size dünyanın en iyi Facundo diliyorum: Her zaman "Vahşi Melek" ilk kez görerek, biz onu seviyorum şekilde kalmak, ve şimdi sevmeye devam edin.
{Mospagebreak}

Ben önceki yazımda söylediğim gibi, 31 Mart, Facundo 30 yaşındaydı. Ona karşı Tebrikler dünyanın her yerinden gelmeye devam ediyor. Forum aktör aşk sözleri, isteklerini, bildiriler dokunmadan boğulmuş. O oynamak zorunda olanlar romantik kahramanlar Telenovelas, benzer yaşıyor, çünkü kimse, böyle duygular hak gibi, Facundo düşünüyorum. Bu Hakkında hiç oldu herkes bizzat onu karşılamak için söylüyorlar. Bu teyidi aktör doğum günü onuruna dün yayımlanan popüler dergisi "Clarin", makale olduğunu. Gerçekten ulusal aşk!

"Facundo Arana gibi Wanted kahramanı,"

... "Onlar benim sıkıcı söylüyorlar Ben belki bir çocuk gelin Veya istiyorum diyerek dergi kapağında görünmüyor çünkü sanırım: Bu sözler reklam Facundo Arana gelmek için çok iyi. Onlar sola, o ben sosyal hayattan akşam haber programları raporlarının kahraman değilim, çünkü kaç kez ona seviyorum. Ya da yapmak hakkını söyleme çünkü .... "

Facundo Arana Bugün 30 yılını kutladı. Yani göründüğü gibi idealdir? Şunu kabul edelim.

Yeni başlayanlar için, bugün sabaha kadar eğlenir olmaz, ve sarhoş misafirler yığınları koridorda ortalıkta. Her zaman olduğu gibi sadece olacak, «asado» (ızgara et, bir sevdiğim yemek Facundo. - Prim.perev) sunulacaktır sakin bir aile yemeği, kız kardeşine gelmek Ve (onlar üç vardı), baba (anne uzakta şimdi ) ve damat.

Gelin.
Bir ve şimdi fazla beş yıl için, aynı !!!
Onun adı Isabel Macedo, o ise - aktris, TV dizisi «Verano del 98" ve diğer Telenovelas oynadı. Facundo TV kanallarında birinde tanıştık ve sonsuza kadar kayboldu. Onları bir yanlış anlama oldu Arasında, onlar bir süre için ayrıldı, ama sonra normale döndü. Şimdi Facundo Palermo Hollywood Sokak Carranza yakın aldım çok güzel bir evde birlikte yaşıyoruz. (O Facundo çalış bu sokak grubu, isim zorunda olduğunu hatırlayın -. Prim.perev) O evlenmek istediğini söyledi, ama hiçbir tarih düğün için ayarlanmış olan, o çok iş var çünkü. (Bir röportajda Facundo o kiliseyi, olacak bu önemli olay seçmişti itiraf -. Prim.perev)

Çalışma.
Facundo yıllardır durmaksızın çalışıyor. O romantik rollerin en çok aranan sanatçı oldu. İsrail'de, öyle - bir numara. O her ay davet edilir. Bu hafta, kanal Radyo Karakas (Venezuela) temsilcileri Haran benzer aktör, arama Buenos Aires gelecek. Bu Televisa aynı olmuştur görünüyor. Şimdi dünyanın 25 ülkesine arıyor - Facundo TV dizisi "Vahşi Melek" ve "karanlık tutku Iago" rolüyle daha çok popüler sayesinde olmuştur. (Nisan ayı sonlarında, "Iago" REN-TV Rusya'da gösteri -. Not Trans.) Kariyerinde bir sonraki zorluk - kanal 13 önümüzdeki hafta devam edecek dizi '099 Merkez », polis rolüdür.

Facundo Arana -, iyi yetiştirilmiş beyefendi iletişim kolay. Ben aniden geç bir toplantı için eğer özür dilerim Bin kere ... O üç tuhaflıklar vardır: o Metroda oynayan bir sokak müzisyeni) başladı hatırlama ki (saksafon çalan 1); 2) onun supermototsikle sürücü seviyor; 3) O rüzgar sörfü seviyor.

Hayatında hiçbir skandallar, hiçbir sır. O halka açıklanan ilk olarak, kanseri yendi, ve daha sonra reklam değil seçti.

O göründüğü gibi mükemmel olmadığını mümkündür. Ancak bu çok benzer.

Maria Zolotussky


İlgili Makaleler
?????? ?? - ??? ?????: ?????? ????????? ?????Serisi - my life: Yıldız ikilisi zaferi
Natalia Oreiro yeni projeler ve Facundo Arana
Vahşi Melek - 2. Ivo Milli ve ölmek?
Facundo Arana - en imrenilen ve gizemli adam Arjantinli TV
Makalenin Etiketler:
 • Facundo Arana
 • Natalia Oreiro - Umut Kanal telefon
 • Gustavo Bermudez döner

Üniversitede kez, Fernando o aktör benzer olduğunu duydum. Bir şaka olarak, o seçmelere karar verdi ve benim için sürpriz bir aktör haline geldi. Fernando tiyatro oyunculuk kariyerine başladı ve hala onun ilk tutkusu unutmadı. Fernando Colunga Olivares

3 Mart 1966, Mexico City, Meksika

"Abrazame muy fuerte" 2000 .... Dr. Carlos Manuel Rivero
"Cuento de Navidad" 1999 mini serisi
"Nunca te olvidaré" 1999 .... Luis Gustavo
Mas alla de la usurpadora 1999 (TV) .... Carlos Daniel Bracho
"La Usurpadora" 1998 .... Carlos Daniel Bracho
1997 yılında "Esmeralda" .... Jose Armando
1996 yılında "Maria la del Barrio" .... Luis Fernando de la Vega
"Alondra" 1995 .... Raul
"Marimar" 1994 .... Adrian Rosales
"Mas alla del puente" 1994
"Madres egoistas" 1993
1992 yılında "Maria Mercedes" .... Chicho

Ad Soyad - Fernando Colunga Olivares.
Doğum yılı - Mexico City 3 Mart 1966
Büyüme - 187 cm-
Ağırlık - 85 Kg.
Eğitim - Bir mühendis, ancak meslekte çalıştı asla.

Hepsinden önemlisi o tiyatroda oynamak seviyor. Bu televizyonda küçük roller izledi. Fernando "Maria Mercedes" (Maria Mercedes) (1992), "Marimar" (Marimar) (1994) ve "Alondra" (Alondra) (1995) gibi gibi ünlü Telenovelas oynadı.

Bu başarı ben "gösterisi Gabriela Spanic (1998) ile" banliyölerinde Mary "(Maria la del Barrio) Talia (1996)," Esmeralda "(Esmeralda) (1997)," dolandırıcı "(La Usurpadora) ve sonra ona geldi asla (Nunca te olvidaré) Edith Gonzalez (1999) "Seni unutmayacağım. Sadece bir dizi "dolandırıcı" ("La usurpadora"), 150 ülkede satıldı. Fernando Victoria Ruffo ve Aracely Arámbula ile vuruldu bir telenovela "Bana yakın tutun" ("Abrazame muy fuerte"), 2000 yılında serinin en unvanını kazandı. Aktör göre, o film, TV şovları ve tiyatro oynanan tüm karakterlerin, o en yakın karakter Carlos Daniel Braccio oldu.

Fernando hızını seviyor. Onun tutkusu - bu motosiklet ve yarış arabaları var. Onun ilk araba o barda kazanılan para ile satın aldı. Somewhere 10 yıl önce, o ve onun kuzeni Mexico City'de bir garaj vardı.

O, iyi bir şarkıcı hiçbir kötü alışkanlıkları vardır ve aynı zamanda zor durumlarda çocuklara yardım etmek programına katılan olarak, uyuşturucu ve alkol olmadan bir dünya için şirket yer almaktadır. Fernando düzenli ve diyet egzersiz. Cidden yüzme ve koşu yapan. Rottweiler Max ve Tiara - aktör iki köpek vardır. Hobi - tüm türlerin boş zaman filmlerde bak. Hayatta Onun dayanak ve destek olan babasını ve annesini bulur.

Fernando henüz evli ve ailesi ile birlikte yaşıyor değil. Torun, yalnızlık üzüyor istiyor Annesi, Yalnızlık - Ben hala bekar olduğumu bu yüzden yeni bir şey değil, ya da???????????? - ??? ?? ????, ??? ?????? ? ?? ??? ??? ????? tek oğlu. "Ben bir restoranda arkadaşlarıyla birlikte gelir hayal edebilir, onlar bana:, evlenmemiş Fernando Fernando se Ve ben o bana bakın anlayamıyorum Ama ben sokakta yaşıyorum.. En istenilen Man Meksika Televizyon onun karakteri kurtulmak için zor olduğunu söylüyor ve çocuksuz, filme "sahtekar" anında kolayca sorusuna yanıt verdi: "Carlos Daniel, oğlun gibi iyi olsun? "Bu işi ne getiriyor" dedi.

Meslektaşlarım "dolandırıcı" şirketi Fernando Colunga ruhunu itiraf etti. Onun karakteri senaryo, yalnızca beşinci seride görünse de, Fehr bir sabotajcı ile Cancun Meksika tatil mürettebat ve "emek" çocuk ile gitti. Hangi o filmin yönetmeni Beatriz Sheridan kişisel bir övgü aldı.

2001 yılında, ABD İspanyolların Colunga Kuzey Amerika baskısı yılın en seksi adamı seçildi. O önde Ricky Martin oldu ve internette aktörün hayranları sadece teşekkür oldu - sıcak Porto Rikolu hayranları çok daha yüksektir.

O "bana sıkı tutun" gibi bir telenovela yer kariyer için ne demek istedi?

Benim diğer iş çok iyi bir resepsiyon vardı ben yurtdışında derecelendirme telenovela hakkında biraz endişeliyim. , "Esmeralda" ve "Örneğin banliyölerde Mary." Ama o bizim büyük seyirci tarafından alınan bir çok iyi bir proje oldu. Televisa Meksika aktörlerin çabaları sayesinde, her zaman yurt dışında şirketin destek ve yardım güvenebilirsiniz. Diğer ülkelerde derecelendirme diğer telenovela serisi geride başladığında, ben rahat bir nefes aldı. Tabii ki, her şeyden önce, Meksika'da reaksiyonu hakkında endişeli, ama ...

Bir telenovela seçiminde bir hata yaptım hiç?

Ben çok şanslıyım. Kader ve Tanrı bana doğru yönde yol. Ben çok iyi bir ekip ile çalıştı ve son derece başarılı seri katıldı

Colunga kez "Meryem varoşlarda" Eğer bu çok farklı?

Ben bir proje üzerinde çalışmaya bitirdiğinizde, tekrar öğrenmeye başlamıştı. Evet, ben bir şey çarptı. Ama özel yükümlülükler yüklemektedir. aktör sürekli gelişmeye gerekir. Ben tiyatro onun komedi rolleri denedim yüzden. Böyle Fernando Colunga seyirci gördüğü çünkü Tabii ki, bu, belirli bir risk oldu. Ama o haklı. Ben her zaman romantik bir kahraman rolüne kalmak istemiyorum, ben geliştirmek gerekir.

Inessa Haider, Irina Grushin


İlgili Makaleler
dizisi "Dejate querer" veya "Aşk Hikayesi"
????? ?????? ???????? ?? ??????? ???????? ?????Lucia Mendez Kadın Kulübü konuşuyor
Kanal "Viva Platinum" "Tut beni sıkı sıkı"
Daniela Castro sadece göreli Veronica Castro
Makalenin Etiketler:
 • Meksika dizileri
 • Natalia Oreiro - garip bir düğün
 • Sadece Mary ve sadece "Viva"

Arjantin'de, sadece 2001 yılında televizyon ve radyo yayıncılığı hizmet ödülleri Martin Fierro uzun zamandır beklenen sunum sona erdi. Bu olay nedeniyle hiçbir kanal töreni ve çeviri yürütülmesi için ekonomik sorumluluk yükü almak istemiyor nedeniyle hangi ülkede ekonomik kriz, bu yıl iki kez ertelendi. Yine, o yapıldı otelin Sheraton dışında gösteri karşılandı, daha mütevazı olsa, düzenlenen ve birçok yıldız yokluğunda (Adrian Suar, Andrea del Boca, Dadi Bryales törenine gelmedi), sadece basında tartışılan ve mahkum değil . Ama en yüksek ödül almış olanların çoğu için, onun değerini kaybetmiş değil. Böyle bir kişi Arjantinliler gözdesi oldu (ve sadece onlara) - ". Iago, karanlık tutku" ana rolüyle En İyi Erkek Oyuncu telenovela için imrenilen heykelciği aldı Facundo Arana, Onun samimi sevinç ve heyecan kesintiye ses kimse kayıtsız bıraktı. Onun kabul konuşmasında, aktör (ne yazık ki, kim bu mutlu anı buluşmak değil) üreticileri, bütün mürettebat, tel kanalı, Iguazu, ebeveynleri, onun hayatını kurtardı ve onun en iyi arkadaşı Kali anısına ödülünü ithaf doktorlar insanları teşekkür etti.

Bu telenovela 2001 yılında iyi oldu gibi, - bizim bölümü için biz tebrik Facundo ve tüm ekip "karanlık tutku Iago" katılmak. Facundo yürüdü başka Latin kahraman-sevgilisi döner Lover: gerçek durum????????: ???????? ????????? ???Natalia Oreiro eski nişanlısı - Pablo danışmanlar ECHARRI. Nancy Duplaa - - «Los buscas de siempre» Adrian Suara bir kuyu brainchild «El 22, loco» kendisi ve Duplaa içinde Nancy ile "Iago" Aynı danışmanlar ECHARRI ve onun şimdiki nişanlısı ve ortağı Arana ile seri kazandı Aktörler. Ayrıca Facundo için en iyi TV dizisi için üst üste dördüncü ödül olduğunu kaydetti (1999 yılında 2000 yılında, "küçük kız" Martin Fierro aktör aldı - "Vahşi Melek" için 2001 yılında - komedi dizisi "İyi Komşular" için) olmalıdır. Ve şimdi telenovela en iyi rolü için uzun zamandır beklenen ödül onu tutmak .tak (Bu ödül sadece geçen yıl kuruldu)!

Diğer kazananlar arasında idi:

En yüksek ödül - Altın Martin Fierro
Culpables (TV prodüksiyon stüdyosu Pol-ka)

En telenovela
Yago, pasion morena (In Sec Cast -. Facundo Arana ve Hyanella Neira)

İyi TV Adlarına
El sodero de mi vida (In Sec Cast -. Andrea del Boca ve Dadi Bryales)

En İyi Erkek Oyuncu telenovela
Facundo Arana (Yago)

En İyi Kadın Oyuncu telenovela
Leticia Bredis (El 22, loco)

İyi Komedyen
Dadi Bryales (El sodero de mi vida)

En İyi Komedi Kadın Oyuncu
Andrea Del Boca (El sodero de mi vida)

En İyi Müzik
El sodero de mi vida (Palito Ortega y Lucia Galan, 13)

Maria Zolotussky


İlgili Makaleler
?????? ?? - ??? ?????: ?????? ????????? ?????Serisi - my life: Yıldız ikilisi zaferi
Natalia Oreiro yeni projeler ve Facundo Arana
Vahşi Melek - 2. Ivo Milli ve ölmek?
Facundo Arana - en imrenilen ve gizemli adam Arjantinli TV
Makalenin Etiketler:
 • Facundo Arana
 • "Kara liste" ceset Denizi
 • Natalia Oreiro. Revelations "Vahşi Melek"

"Provócame" (me provoke) - özlemleri ile yeni Arjantinli telenovela, Araceli Gonzalez ve Romina Yan TV Telefe üzerinde bugün başlıyor ve dizi "Betty, la Fea" sonunda (Betty çirkin) yeni seri yayın programında Betty gerçekleşir.

Gösterinin arsa: Ana Laura Villalobos (Araceli Gonzalez) ve Pedro Balmaceda (özlemleri) yaşamlarının kritik anlarda tanıtıldı. O satılık Mariano Linares için bir yarış atı hazırlamak için Arjantin'e geldi. O - soylu bir aileden gelen bir kız, ama bir sakatlayıcı borç - Mariano evlenmek gidiyor. Ama Ana Laura evlilik ailesinin Villalobos tüm mali sorunlarını çözecek Mariano ve babası arasında bir iş anlaşması olduğunu bilmiyor. O da Mariano aslında Pedro kardeşi olduğunu bilmiyor, ve o Pedro hayatının aşkı olacağını hayal edemiyorum. Onun tutkusu, hassasiyet, destek onu baştan ve sürükler. Ama hepsi bu değil. Pedro kalp için mücadele etmek mümkün olan her şeyi yapmaya gidiyor Marisol Anzoategui (Romina Yan): Ana, rakibi görünür. Ama, tabii, tüm sırları ortaya çıkacak, tüm sorunlar çözülür ve bitiş herkes mutlu olacak.

Lydia Lamaison, Jorge D'Elia, Gino Rennie, Paula Siero, Graciela Pal, Valeria Lorca, Humberto Serrano, Silvia Montanari, Doris del Valle, Federico D'Elia, Nelly Çeşmesi, Susana Ortiz de: dahil birçok ünlü aktör bize Cast Maria Jose Gabin, Maximiliano Gihon Milagros Flores, Mariano Miura, Alejo Garcia Pintos ve diğerleri.

Telenovela RGB Eğlence kanalı Telefe tarafından üretilen bir saat 120 bölüm vardır. komut Carlos Olivieri kitaplar Adriana Laurenson, Jorge Mario Shayrisa Chernoff tarafından yazılmıştır. Stüdyoda çekildi ve doğada çekim Bella Vista kasaba yanı sıra Central Park'ta tutulur titirlenir. Çekimler Eylül sonuna kadar devam edecek. müzikal tema Disk özlemleri "Simplemente" (Sadece) alınmıştır.

Telefe "Provócame" dayanır.

20:30 yerel saatle, telenovela yayınlanan bugün - Yani, yeni bir proje kanalı Telefe "Provócame" denir. Claudio Villarruel, kanal yöneticisi Telefe, zaten basın yeni bir yaratım sundu.

Onun görüşüne göre, büyük ilgi Görüşmeden yanı sıra sözler mezar durum ücretinin sonra (birkaç milyon dolar olarak), bu seride film Arjantin'e geldi, Porto Rikolu şarkıcı özlemleri, ödenir.

Artık kocası Adrian Suar ile çalışmak istiyor çünkü Araceli Gonzalez, her zaman güzel ve çekici gibi, o bu romanda ateş anlaştıklarını söyledi, bu zorlu. Araceli da o Chayannom ile çalışmak için seviyor söyledi, ve o da, aynı zamanda ateş memnun olduğunu kabul etti. Benim kahraman öptü "Sürece biz vurdu 60 bölüm için bu kadar sadece 2 kez: Ve Romina Yan dergisi Gente (İnsanlar) kendi rakibi ise, kahraman Araceli" Provócame "öper kahraman özlemleri için mücadele kazanır bildirdi söyledi ve çok bunun dışında geçiyor. "

Herkes için bir basın toplantısında zaten Latin müzik özlemleri ve Arjantin modeli Araceli kışkırtıcı sahneler sıcak yıldızlı alıntılar gösterdi. "Bu gösteri çok dinamik olduğunu ve o daha fazla başarı beklemektedir. Hepimiz bu kadar sinir Belki de bu yüzden," gazetecilerin özlemlerini başvurdu. Ayrıca Araceli Gonzalez güzellikleri ve Romina Yan ile fotoğrafçılar için poz, yeni Latin seks sembolü olarak kabul edilir Özlem. Gösteri özlemleri şarkı veya dans etmek zorunda olmamalıdır rağmen - koç yarış atlarının - hâlâ zorlu senaryoyu onun kahraman vardı.

Özlem Miami yaşıyor, ancak Arjantin konaklama filme, o çok rahat buldum, ve böylece birlikte bütün aile getirdi. Onun şüpheye ilk ana nedeni olmasına rağmen, sadece bir aile oldu (çekim kabul veya değil) - onlarla veya aile getirmek mümkün olacaktır. Gördüğümüz gibi Fakat, sorun çözüldü. Ve çünkü ... Ah, üzgünüm, Arjantinliler, dahil olmak üzere, bu, bir - kendi TV ekranlarında arzuları, Araceli ve diğer evcil hayvan gözlemlemek için iyi bir şans var, bugünden başlayarak!

Marina


İlgili Makaleler
Araceli Gonzalez üzerinde Dosyası
Cinsiyet, para ve kocası hakkında Araceli Gonzalez
Araceli Gonzalez - yollu ABD açık
Araceli Gonzalez - Arana yeni ortağı ve arkadaşı Chayanne?
Makalenin Etiketler:
 • Araceli Gonzalez
 • Bana sadece bela getiriyor!
 • Anna Paula Aros

Daha yakın zamanlarda, o Altgeçit saksafon oynadı, ve şimdi o en alıntı ve Arjantinli televizyon yıldızı insanlar tarafından sevilen biridir. O sadece evde sevilen rağmen. Rusya elbette sevgisi ve Çekoslovakya'da ve İsrail'de, ve Norveç'te ve Yunanistan'da ve,.

Şimdi Facundo Arana o Perulu aktris Hianelle Neira mükemmel çifti "Iago, karanlık tutku," başlıklı dizi, çıktı. Onlar çok inandırıcı seyirci öpüşme gibi görünüyor, çünkü bir aşk aktörlerin söylentiler olmadan, tabii, vardı. (Ayrıca Arana ile "aşk" şüpheleniliyor) Natalia Oreiro ve Facundo Hianella olduğu gibi Ancak, - gerçekten seviyorum sadece iyi arkadaş birlikte çalışmak için. Arana keresinde genellikle aşk oynamak ister röportajda itiraf etti. Eylem "Ben şu anda çalıştığımız bir adam aşık gibi. Komut Sesler"! "Ve size daha önce duruyor biriyle aşık tepetaklak konum."

Son zamanlarda, bir grup gösteri "Iago, karanlık tutku" ilk 100 serisinin serbest bırakılmasını kutlamak. Bu tatilde Facundo Arana "Cuidad Internet" bir kısa video röportaj verdi. (Arana yeni görüntü mı - onun saçlarını büyüdü Saç: yapısı, büyüme ve gelişme özellikleri??????: ????????, ??????????? ????? ? ????????Bıyık ve küçük bir sakal. Ve onun sesi "Vahşi Melek" olarak dubs aktör daha düşüktü. Bu erkeksi bariton).

Ne bu seride çekim verdi?

Aslında ... onlar bana bir şey verdi ... çünkü zor bu soruyu cevaplamak için ... Ama ben diğer projeler yaptığını, ben bu filme ne alamadım diyemem serisi. Ama, yine de, biz hayatta ve ne gibi yapıyorsun bir kanıtı her zaman. Biz ne olursa olsun, ilerliyoruz ve biz zevk.

O size müzik için ne anlama geliyor?

Ben uzun bir süre için müzik yapıyor, ve ben ona gücü bir sürü vermek. Benimki gibi bir aktör olma - - Ben ... Ben böyle hissediyorum bilmiyorum bu benim. Bunu duymak isteyenler için müzik çalmak. Ve bir hikaye duymak isteyenler için rol oynadı.

Ve Altgeçit oynanan, ya da sadece başka bir efsane olduğunu, doğruyu söyle?

Hayır, bu bir efsane değil. Bu doğru.

Ve bu sana bu deneyimi verdi?

Bu hayatın bir okul oldu. Sizin tarafınızdan geçen pek çok kişi her gün, pek çok kişi görüyorum ... ve onlar için oynamak için. Bu büyük bir deneyim oldu.

Gelecek planlarınız nelerdir?

Aslında, ben henüz kesin bir planım yok. Ben ne yapacağımı henüz bilmiyorum, "Iago" (serisi Kasım ayında tamamlanması planlanıyor çekim.. - Trans Not) ne zaman Ancak, Tanrıya şükür, ben de yapmalıyım ne sadece endişeli büyük bir ekibe sahibiz gelecek. Ve ben bir hikaye söyleyebilirim aslında mutluyum. (Görünüşe göre, bir "tarih" Arana o ne ya oynamak zorunda belirli bir karakter, tarihini anlamak - prim.perev).

Sen küçükken hikayeler anlatmak için sevdim?

Aksine, ben onları dinlerken zevk. Gerçeği söylemek gerekirse, ne kadar, ben her zaman büyük bir zevk oynamak ve kendilerini bir şekilde ya da başka bir karakteri temsil etmek. Ve şimdi ben onları dinlemek isteyenler için hikayeler anlatmaya devam edebilirsiniz mutluyum.

Kalbinizin arzusu nedir?

Yani, Allah korusun, savaş değil! Bu anda benim tek arzusudur. Çalışma ile o yüz. dünya savaşını girmedi ana şey! Allah korusun!

Maria Zolotussky


İlgili Makaleler
?????? ?? - ??? ?????: ?????? ????????? ?????Serisi - my life: Yıldız ikilisi zaferi
Natalia Oreiro yeni projeler ve Facundo Arana
Vahşi Melek - 2. Ivo Milli ve ölmek?
Facundo Arana - en imrenilen ve gizemli adam Arjantinli TV
Makalenin Etiketler:
 • Facundo Arana
 • Röportaj Lu Grimaldi ("Aşk Ülkesi" nde Leonora)
 • Marcelo Anthony Röportaj

Andres Garcia, seri için iyi bilinen bir Rus izleyici "Kimse ama" korkunç bir tahriş olduğunu. Oğlu Andres Garcia Jr etrafında patlak büyük skandal tüm madde .. Hıristiyan Rusya - 47 yaşındaki şarkıcı ve aktris Lupita d'Alessio onun genç kocası "çaldı" diye suçladı.  Böyle savcılık böyle bir saçma suçlama onların tutum göstererek, ifadelerinde tereddüt etmez salih öfke Andres Sr, denir. yumuşak kelimeler emektar televizyon kullandı: "O kan bunun için bana ödeme!".

Hikaye bir kaç hafta önce başladı Lupita TV Notas bir röportajda dedi, çünkü Garcia Jr. ile olan ilişkisi olan kocası Hıristiyan ile kırdı Gazeteciler, kavurma kokusu algılama, bu sıradışı drama katılımcılara saldırdı, ama Andres kalıcı sessizlik saklamak için tercih. En azından yakın zamana kadar. Olarak çıktı, bu fırtına öncesi sessizlik oldu. Birlikte babası, Andres Garcia Sr ile, onun en sadık kullanılarak, aile ve avukat katıldı El Gordo y la Flaca, mecazi onun çok uzun diliyle "lordlar d'Alessio ruhunu sallamak" gidiyor konuşan bir röportaj verdi anlamına gelir - dava. Lupita Garcia hakaret suçladı. Basitçe, dava kazandı eğer, şarkıcı için ciddi mali sonuçlara neden olacak yaralanmaya koydu.

"Ben kendi çocuklarını korumak için mümkün olan her şeyi yapacağız" - eski Garcia tehdit diyor. Garcia, Jr böyle bir garip suçlama duyunca büyük bir şok yaşadı kabul edilmektedir. Hala - Herhangi bir adam şu anda telenovela çekim bir oğlancılık, daha acemi aktör, suçlandı olduğunu bilmek son derece sinir bozucu olurdu "Salome." Bu ciddi Andres gelecekteki kariyer etkileyebilir.

Eğer kocası lordlar d'Alessio ile herhangi bir ilişkisi var mı?

Aynı modellik ajansı çalıştı Model Ajansları: güzellik????????? ?????????: ?????????? ???????? ve bazen bir kaç kelime alışverişi. Ajanslar hakim rekabet atmosferi beni orada arkadaş başlayalım olmaz. Yani biz bu konuda biraz konum.

Bir sonraki adım,?

Mahkeme - Andres Sr karşılar, tabii ki durum üzgün - Ben her şey için ödeyecek efendisi onu bırakmadı!

Açıkça skandal kariyerine zarar vermez umuduyla, Andres Jr ekler - Ben adalet istiyorum

Lord Lupita sadece derseniz Ve bu bilgi kocasına bildirdi, bu yüzden cevap olmaz?

Aptallık - yine çileden sorumlu Garcia Sr içinde, - sözlerin için cevap gerekiyor.

O uzun bir süre ve sadece bir kısa hikaye için onunla çalıştı o, çok iyi farkında d'Alessio olmadığını itiraf ediyor. O böyle saçma bir suçlama ortaya koydu neden anlayamıyorum. Ancak, bazı açıklama aktör hala orada ne:

Bu kadın hiçbir işi vardır ve şimdi o yok kocası vardır.

Eğer Lupita boşanma ve başkalarına öfkesini dışarı bozmaya çalışıyor şok olduğunu düşünüyor musunuz?

Kesinlikle. Bu kadın kötü bir çok şey söylüyor.

Andres Garcia Sr o ucuz popülerlik kazanmaya, lupite yardım kamuoyunda kirli çamaşırlarını yıkamak için gidiş değildi söyledi. Sonuçta, tamamen bir oyuncu olarak başarısız. O kendi samimi hayat gösterisi maruz istiyorsa, bu onun kendi iş var, ama bunu yapmak için ... kendi kişisel ve mesleki başarısızlıkları için onları suçlamak, diğerleri bir skandala meşgul, bir çok özlü ve basit bir kelime vardır. Bu Lord d'Alessio açıkça yanlış insanlarla bağlantılı olduğu görünüyor - aktör gizlilik Lupita araştırma edecek bir özel dedektif, tuttu. Garcia Sr sessiz olmayacak - Kim gün ışığına kadar gelecek, ve biz emin olabilirsiniz başka ne bilir.

Onun parçası için, Andres Jr kan istemiyordu. Bu genç adam bir düşük profilli tutmak için tercih, onun kişisel hayatı gösterisi sergiledi olmamıştı. Ancak, o sadece başka bir yol - o sessiz devam ederse, kariyeri harap olacaktır.

Skandal 24 yaşındaki Hıristiyan Rusya yürürlüğe başka katılımcıya Ne, o da en saçma suçlamalar karşısında şok ve inkar şeyi yaptığı açıklamada eski eşi Eski karısı: Yeni sevgilim için davranışsal strateji?????? ????: ????????? ????????? ??? ????? ??????????. "Ben Lupita aksi diyorsa, o zaman, o hile, yalan, Bu kadın acilen tedavi edilmesi gerekiyor. Tüm sağ baş açıkça saçmalık icat olduğunu .. Andres Garcia Jr ile herhangi bir ilişkisi olmadı. Onun için çok üzgünüm, o sadece "Hasta - Hıristiyan diyor

Inessa Haider


İlgili Makaleler
dizisi "Dejate querer" veya "Aşk Hikayesi"
Fernando Colunga - kendileri ve rolleri hakkında
????? ?????? ???????? ?? ??????? ???????? ?????Lucia Mendez Kadın Kulübü konuşuyor
Kanal "Viva Platinum" "Tut beni sıkı sıkı"
Makalenin Etiketler:
 • Meksika dizileri
 • Gustavo Bermudez döner
 • Gizli mesele Hyanelly Neira ve Segundo Sernadasa

Andrea Del Boca dört yıllık bir aradan sonra televizyon ekranlarında göründü. Onun son serisi başarısızlığından sonra - "Mia, yalnız mia" diye Pablo danışmanlar ECHARRI (Natalia Oreiro eski nişanlısı) ile bir çift oynadı, aktris filme durdu ve yönetmenlik eğitimi için Amerika'ya gitti. Hiç acele Arjantin del Boca varışta dünya serisi geri dönmek için. Bir kızı Anna - Ayrıca, hayatı önemli bir olay oldu.

Ve şimdi - bir kaç ay önce hemen sıralaması tepesinde aktris "El sodero de mi vida", yeni bir dizi vardı.

Boca del bu serisi uzun bir aradan sonra televizyon ekranlarına dönüş, ama aynı zamanda bir görüntü oluşturmak için bir fırsat anlamına gelmez için, onun daha önceki çalışmaları ile hiçbir ortak yanı yoktur. aktris ona yeni rolü diyor: "Bu bir klasik telenovela kahramanı değil -, prim, genç bayan bir tür doğduğu ve içinde büyüdü çünkü gerçek bir kişi olarak ben, klasik telenovela tür saygı Ama bir aktör ve seyirci bir de olması gerektiği gibi olduğunu düşünüyorum.. çok -Yani karakteri ile tanımlamak için. "

Görünüşe göre, bu fikir ve o küçük bir kasabasında yaşayan sıradan erkek ve kadınların hikayesini çekme ve insanlar gibi konuşmak karar verdiğinde, (seri "Nano" Rus kitlelere bilinen aktris Araceli Gonzalez kocası) serisinin Adrian Suar üreticisi tarafından yönlendirilen sokakta yapmak .

Hikayesi, iki merkezinde - Sofya Campos (Sofya Campos) ve Alberto Mutsopappa (Alberto Muzzopappa). O - sertifikalı psikolog, prestijli bir üniversite mezunu. O - karbonatlı su üretimi, sokak olan tek üniversite için küçük bir fabrika sahibi. O varlıklı bir aileden geliyor. O ancak iki yakasını bir araya yapabilir. O bekarı - iş babasının ortağı. O - Her çeyrekte Gelin için. O bir oğlu, o konuşmak değil bir babası var. O - kardeşinin dul ve ergenlik yeğeni aşık komple yanlış anlamalara sahiptir kiminle dikbaşlı anne, kız kardeş, Garip yaş?????????? ???????.

Bir kelime, karakterler sadece birbirleri için yapılmış. Onların kader toplantı kahramanlar, ilk serinin sonunda gerçekleşir. O arabayı durdu ve o sözlerle kamyon dışına gider çünkü, dökülen yağmur yolda duruyor: "? Anne, sana yardım".

"Bu gerçek bir hikaye - Adrian Suar yemin -. Satıcıların soda kendi müşteri evli olguların binlerce vardır kendimi kontrol ettim.".

"Gerçek bir hikaye" Play yapımcı o son Arjantin'de çok popüler hale gelmiştir filmi "apariencias", oynadı kiminle Andrea del Boca, ve Dadi Bryales (Dady Brieva) talimat verdi. Bu satıcının soda rolü aktörleri Gabriel Corrado veya Gustavo Bermudez görünümü ile uymuyor belliydi. O tipik bir seri kahraman-sevgili gibi olması gerekiyordu değil Lover: gerçek durum????????: ???????? ????????? ???. "Dadi - biz ne gerek" - Le Soir diyor.

Adrian Suar Bu seride oynamak Del Boca ve Bryales ikna için büyük çabalar. Andrea sadece bitmiş filme "apariencias" ve kızının doğumunu bekleyen, herhangi bir sözleşme ile bağlı olmak istemiyordu. Dadi da aynı fikirde. O, diğer projelerle meşgul oldu ve biraz dinlenmek için yalvardım. Sonunda, sözleşme tarafların karşılıklı memnuniyeti imzalandı.

Buenos Aires çevresinde büyük harflerle yazılmış yeni bir dizi, reklam posterleri ile yapıştırılan edilmiştir: ". Aşk - kör" Serinin yapımcısı diyor "Dadi büyük cazibesi vardır -" - Çirkin Bu sözler ana karakteri anlamına gelmez ".. O - Bizim Arjantinli George Clooney. Sadece o izleyiciler ekranda görmeye alışık olduğumuz tipik bir kahraman sevgilisi, değil aslında bahsediyoruz. "

O ateş hazırlanıyor römork, dışarı atipik kahraman sevgilisi, hemen hayranları tarafından çevrili zaman. Onun etrafında hakim histeri almamak, Dadi sıradan bir adam olarak onun karakterini oynayan gazetecilere diyor, ama o doğası gereği olduğunu itiraf - Bir ayartan. "Evet, ben baştan çıkarmaya çalışıyor ve bana sunulan tüm yöntemleri kullanarak ediyorum" - aktör gülerek.

Andrea Del Boca açıkça sözleşmede sağlanan kişisel karavanda bırakır kızı Anna, çekim geliyor. O neredeyse onun su şişesi kollarına, bunun dışında çalışır. O su dört litre içmek için bir gün gerekli, ve bu filme başlar ancak kavanoz elinden bırakır.

O dolayı hukuki ihtilaflar biraz gergindim Ricardo Byasotti, kızının babası neden olduğu. O onun kızının adı altında kaydedilmiştir, ve hatta bu mahkemeye başvurdu istemektedir. Filme arasında Andrea Arjantin dergisi Clarin ile bir röportajda söyledi: "Ben bir kızım kaydedildi olmasaydı, bu sadece çünkü biz birlikte yapmak bekleyen. Ben (Byasotti) babalık hakkı "onu reddetti asla. konuşma kesilir. Yardımcısı aktris acilen başka bir yerde ihtiyaç olduğunu söylüyor. Andrea endişeyle "ne oldu?" Diye soruyor, Ve sonra çekim sahnesine yanında o kızı en iyi, sadece onun adını öğrendikten sonra yerleşir. "Kendimi juggler hissediyorum - aktris devam ediyor. - Bir top düşerse, daha sonra tüm yapı çöker. Ama biz Anna ile baş. Ben şimdi zor bir dönem olmasına rağmen, kızım beni pes izin vermez. Mutlu olmalı. Onu beslemek Yani, bütün sorunlarına kaçmayı deneyin. Onu sinir olmak istemiyorum. "O annesine ihtiyacı haklıydı. 

Her zaman olduğu gibi, Andrea yakınlarının desteği hissediyor. Serinin yönetmeni bir araya şimdi aktris babası, ailesi olmayan bu süre olmasına rağmen. Andrea sette meşgul, ve babası her videoda kaldırır iken Anne, Anna umurunda. "Ben onlar bana gelecek olan böyle. Ben Anna ile olur her şeyi filme edebilmek istiyorum çünkü Baba, beni ve kızımı alır."

Andrea ve eşi Bryales Dadi, onun neşe ve zekâ sette samimi bir atmosfer yaratmak çok destekleyici. Bu atmosfer zaten seyirci ve zamanında gösteri televizyon programları reytinglerde ilk sırada yer aldı, yeni bir komedi dizisi, hissediyorum.

Andrea del Boca başarılı dönüş düzenlenen söylemek güvenlidir.
Tahtta yine Kraliçe TV dizisi.

Maria Zolotussky


İlgili Makaleler
Andrea del Boca Yeni hayat
Romina Gaetani - femme fatale Arjantinli TV
Isabel Macedo ne vücudu, ne de ruh maruz sevmez
Paola Krum. Dosya yıldızı
Makalenin Etiketler:
 • Arjantinli oyuncu
 • Thalia. Vahiy yıldızlar
 • "Şampiyonlar" "Viva" kanalda kazanmak