Меню


????? ????? ?????????? ? ?????? ??????? ?????????Siyah - çok yönlü renk, yüksek rakam çok idealdir sıkı stil ve kadınların severler arasında saygı. Ama bu siyah ince yanı sıra, onunla bir arada mükemmel bir özellik dilsiz ifade nüansları vardır. Eğer neon renkler isterseniz, siyah onları giymek ve belirteçlerin bir kutu ile dernek uyandırmak olmaz. Siyah ile hangi renkleri kombine en iyi?

alt

Siyah-beyaz bir dizi

Ilk bakışta göründüğü gibi siyah ve beyaz kombinasyonu olarak monoton değildir. En yaygın ve en güvenli seçenek - beyaz top ve siyah alt, ama aynı zamanda bir geometrik baskı, bir hücre ya da şerit, bu iki temel renklerle desen psychedelic ve diğer olası türleri olabilir.

????? ????? ?????????? ? ?????? ????? ?????
Sharon Stone
????? ????? ?????????? ? ?????? ???? ??????
Emma Watson

Genç Amerikalı aktris Kristin Cavallari bir gençlik versiyonu zarif siyah-beyaz ve görüntü bir örnek gösterdi: kar beyaz bluz sıkıcı değildir, ve bir siyah etek - deri, pilili, mini. Emma Watson siyah kısa pantolon ve V yakalı beyaz bir üst oluşan, siyah ve beyaz tulum J. Mendel ile feminen bir görüntüsü çarpıcı gösterdi. Buna bir lüks, sağ kol takılan büyük bir altın bilezik ve koyu kırmızı ruj ekleyerek, bu tarz katılığı kırdı. Beyaz ceket ve öz kesim üst kaynar değilse Siyah toplam görünüm Sharon Stone, kasvetli görünebilir.

????? ????? ?????????? ? ?????? ????? ??????
Thandie Newton
????? ????? ?????????? ? ?????? ??? ????
Kate Dili

Siyah ve beyaz tek bir görüntü içine birleştirerek en iyi türü yaygın, tek bir arka plan üzerinde kenar zıt orijinal bulanık resim veya bulunmaktadır. Siyah ve beyaz elbise nasıl göründüğünü şık mükemmel bir örneği aktris Thandie Newton görüntüsüdür. Nedeniyle okulun geleneksel renklerde baskı kıyafeti asimetrisi sıkıcı görünmüyor. TV sunucusu Kate Dili benzer bir tarzı gösterdi, ama ortada bir şerit ile siyah ve beyaz elbise keskin bir kontrast. Cannes Film Festivali'nde siyah ve beyaz olmayan bir önemsiz bir kombinasyon örneği Zoe Saldana haline gelmiştir. Onun Emanuel Ungaro mini elbise tutarlılık tamamen yoksun: asimetrik bir siyah ve beyaz üst ve geniş montaj siluet etek Retro bezelye birleştirdi. Turuncu ayakkabılar incelikle kıyafet tamamlanmaktadır.

alt

Kırmızı ve siyah

Kırmızı ve Siyah - Ders kitabı stendalevskoe kombinasyonu, ama modern tarzda literatürde olduğu kadar dramatik değildir. Sadece ekose bakmak - Modern moda ve otantik tarzı işaretlerinden birinin bir anlık klasik haline tartan baskı ya da siyah ve kırmızı hücre. Siyah iyi yerel kırmızı temiz karışımları ile, ancak bordo örneğin bu dersten sapmalar, olabilir.

????? ????? ?????????? ? ?????? ?????? ?????
Olivia Wilde
????? ????? ?????????? ? ?????? ???????? ?????????
Scarlett Johansson

Aktris Olivia Wilde kırmızı ekose etek midi siyah deri kırpma üst birleştirdi - kıyafet döndü ve basit ve inanılmaz şık. Scarlett Johansson, bir ok ile kırpılmış sıska pantolon kırmızı ve siyah smokin göz kamaştırıcı görünüyordu. Siyah orta - üst ve Ceketinizin - görüntü histerik ve çok şık değil çıktı nedenle, kırmızı aktif parlaklığını Yatıştırıcı. Ashley Greene seçkin aksesuarları tamamlayacak, sakin rahat bir şekilde yaratmıştır başarıyla. Siyah kazak o paslı-kırmızı skinny jeans, siyah platform ayakkabı Aldo ve siyah beyaz çanta Salvatore Ferragamo ekledi.

alt

Siyah Turuncu

Turuncu tonları siyah mükemmel olarak harmanlanır ve bu renk kombinasyonu, kırmızı ve siyah geleneksel oyuncunun daha cesur ve enerjik olarak değerlendirilir. Turuncu, her zaman olduğu gibi uygun görünüyor, bir asil sonbahar pişmiş veya neon turuncu olsun, kırmızı, birçok uzakta saf renklerden olmayan tonları, siyah ve bir arada karşı. Enerji ile herhangi bir masraf turuncu kıyafeti ve küçük siyah onun dürtü dizginlemek izin verir.

????? ????? ?????????? ? ?????? ???????? ??????
Victoria Beckham
????? ????? ?????????? ? ?????? ?????? ???????
Olivia Palermo
????? ????? ?????????? ? ?????? ???????? ?????
Christina Ricci

Bir örnek - kat XXL mükemmel parlak turuncu pantolon coexists Victoria Beckham elbise. Sadece ceket çıkarmak ve görüntü gerçekten yaz olacak. Olivia Palermo siyah kısa pantolon başarılı kombinasyonunu göstermiştir Ne kısa pantolon giymek: Yeni bir uzunlukta gelişimini? ??? ?????? ??????????? ?????: ???????? ????? ????? Askeri tarzı ve turuncu bluz. Christina Ricci, sırayla, mükemmel bir uyum sarı kavrama ve kolye olan altın ışıltı ile parlak parlak havuç şort, yardımı ile siyah toplam görünüm sıkıcı monotonluğundan imajını kurtardı.

alt

Kahverengi ve siyah tonları

Hiçbir hayal sahip insanlar için naif ders - Bazıları için bu, bir elbise, siyah ve kahverengi bir araya gelebilir. Aslında, tam tersi. Yumuşak bej zengin çikolata - Yıldızların örnekler sadece kahverengi her özel kişi gölgeye doğru türleri kombinasyonları ve uygun bulmak, en önemlisi, farklı yorumlara siyah ve kahverengi harika komşular olabilir kanıtlamak.

????? ????? ?????????? ? ?????? ???? ?????
Katie Holmes
????? ????? ?????????? ? ?????? ????? ????
Megan Fox
????? ????? ?????????? ? ?????? ???? ????????
Kate Middleton

Katie Holmes, klasik zarafeti kadınsı tarzı Özet olduğunu ve giysi seçiminde bir hata yapar asla. Nadir Kıvrımlı sahip, açık bej kabarık etek kısmı olan, basit bir siyah bluz kombinasyonu ile olduğu gibi. Bu beyaz üst ve siyah alt gelenekleri karşısında bu seçenekler kombinasyonları biridir. Bu örneğin, geniş omuzlar ve muhteşem göğüsler için, şiddetli üst vücuda sahip kadınların benimsemelidir.

Megan Fox rahat tarzı basit bir set alışveriş için dışarı çıktı ve hemen moda dergilerinin sayfalarında var. Bu onun tüm siyah elbise ve kırmızı-kahverengi süet deri çizmeleri, iddiasız, ama inanılmaz şık bir kombinasyon verilen, şaşırtıcı değildir. Cambridge Düşesi - rafine aristokrat tadı bir başka örneğidir. Kate Middleton en iyi setlerden biri moda İngiliz dergisi bir bitter çikolata Kaşmir ceket kombinasyonu denir Kaşmir ceket - lüks özlü ders??????????? ?????? � ???? ?????????? ??????? siyah balıkçı yaka ve siyah kalın tayt ve ayakkabı ile.

alt

Pembe ve siyah

Pembe ve siyah - Gençlik isyan kişileştirme, emo tarzı temel renkler, yanı sıra kızların favori kombinasyonları biri. Pembe siyah kasvet mahrum, ve kit daha titizlik ve gotik romantizm vererek, pembe siyah pathos kaldırır.

????? ????? ?????????? ? ?????? ???????? ?????
Jessica Alba
????? ????? ?????????? ? ?????? ???????? ??????
Victoria Beckham
????? ????? ?????????? ? ?????? ??? ?????????
Reese Witherspoon

Modern kızlar iyi bir örnek, onun ağır siyah çizmeler topuklu ve dar siyah dökme iş çanta ekleyerek, yaka kısmında siyah insert ile pembe elbise giydi Victoria Beckham, açtı Çanta - Her kadının gardırobunda gerekli bir şey????? � ??????????? ???? ? ????????? ?????? ??????? Minimalist tarzı. siyah pembe mükemmel kombinasyonu Jessica Alba gösterdi. O şifon etek ayak bileği basit kesme açık pembe gölge ile Ralph Lauren kısaltılmış siyah örgü kazak giydi. Kate Hudson güvenli kombinasyonu çağırdı - siyah birlik seyreltilmiş parlak pembe süet ayakkabılar siyah bluz ve deri etek dahil. pembe aksesuarlar kasvetli setleri ve Reese Witherspoon güç bir siyah eşarp canlı bir görüntü tamamlayacak bilir.


İlgili Makaleler
???????? - ???????? ??? ?????????? ??? ?????????? ????????? ???? ????????Tsvetotip - Bir sorun ya da ipucu? Doğru tsvetotip nasıl belirlenir
??????? ????: ???????? ????????Pembe renk: hassasiyet Senfoni
??????? ????????? ?????? ? ??????: ??????? ??????Giyim renk kombinasyonları Koşulları: renkli soru
???? ??????? ?????: ???????? ?????? ? ????????????Renk iç çamaşırı: seçim kriterleri ve tercihleri
Makalenin Etiketler:
  • Renk ve gardırop
  • Ne renk mor gider: yeni bir görünüm
  • C ne renk turkuaz kombine: yıldız örnekler